وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در یزد ⚖️【آپدیت 1403】

خانواده بخش مهمی از اجتماع می باشد و میزان دوام و پایداری در آن منجر به رشد یک جامعه خواهد شد. اما در برخی مواقع، به وجودآمدن مشکلاتی در زندگی زناشویی که بسیار عمیق هم می شود سبب شده تا پایه و اساس خانواده سست شده و منجر به طلاق گردد. در شهر یزد هم مانند دیگر شهر ها، متاسفانه آمار طلاق همچنان وجود دارد و مراجعه به بهترین وکیل طلاق در یزد در چنین شرایطی احساس می شود.

بنابراین وکلای خوب و زبده ای که در زمینه خانوادگی و طلاق فعالیت دارند، سبب می شود تا بتوانند به زوجین در این امور کمک کرده و حق تضییع شده شان را به آن ها بازگردانندخصوصا خانم ها که معمولا اخذ وکیل طلاق در آن ها بیشتر است، به دلیل اینکه خانم ها برای درخواست طلاق، باید یکی از دوازده شرط طلاق که در عقدنامه ذکر شده است را داشته باشند تا بتوانند طلاق بگیرند و متاسفانه پیچیدگی ها و حساسیت هنگام طلاق گرفتن نسبت به آن ها بیشتر است.

بنابراین مراجعه به بهترین وکیل در یزد می تواند این امکان را برای زوجینی که در شهر یزد در شرف طلاق هستند فراهم کند تا بتوانند تمامی امور مربوط به مراحل کاری و دادگاه یزد را به وکیل سپرده و خودشان از این نظر خیالی آسوده تر داشته باشند زیرا وکیل با توجه به تجربه و تبحری که دارد تمامی امور مربوط به اخذ طلاق را انجام می دهد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

پرونده های طلاق دارای پیچیدگی ها و حساسیت هایی می باشند و دارای مراحل کاری هستند که باید به درستی در دادگاه انجام گیرد. به همین دلیل اخذ وکیل طلاق در این شرایط الزامی می باشد و به زوجین کمک های بسیار زیادی می کند. درواقع اخذ وکیل طلاق، دارای مزایای بسیار زیادی در هنگام مواجه شدن با مسائل طلاق است که تصمیم داریم به مهم ترین مزایای اخذ وکیل در حیطه طلاق اشاره داشته باشیم:

 • معمولا زوجینی که با مشکلات خانوادگی و طلاق مواجه می شوند، تاکنون تجربه چنین شرایطی را نداشته و متاسفانه این شرایط را اولین بار است که تجربه می کنند، بنابراین هیچ درکی از امور طلاق و قانون های آن ندارند. بنابراین بهتر است تا از یک وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در خصوص این حوزه کمک بگیرند. کمک گرفتن از وکیل متخصص، سبب شده تا او از دانش و تجربه کاری اش استفاده کرده و حق موکل اش که ضایع شده است را به او بازگرداند.
 • یکی دیگر از مزایای خیلی خوبی که اخذ وکیل برای موکل دارد این است که ممکن است موکل درگیر شرایط کاری یا روزمرگی در زندگی اش باشد و نتواند به طور مستمر در دادگاه حضور داشته باشد یا پیگیر پرونده باشد بنابراین وکیل طلاق در این شرایط حتی اجازه دارد تا به جای موکل در دادگاه حضور پیدا کند و از او دفاعیات لازمه را به عمل آورد حتی اگر موکل در دادگاه حضور نداشته باشد.
 • از دیگر مهم ترین مزایای وکیل طلاق، تسریع دادن به امور پرونده، حل و فصل مشکلات و پیچیدگی های پرونده، گرفتن حق و حقوق موکل، تنظیم لایحه دفاعیات موثر در دادگاه، جمع آوری اسناد و مدارک به نفع موکل، استفاده به موقع از تبصره های قانونی در دادگاه و خودداری از ضرر و زیان وارد شده به موکل می باشد.
 • یکی از مهم ترین مزایای اخذ وکیل طلاق که شایدبه ظاهر چندان مهم به نظر نیاید، آرامش خاطر و برخورداری از اطمینان جهت انجام امور اجرایی پرونده می باشد. خصوصا برای موکلینی که در این شرایط دچار آسیب های روحی هستند و شرایطی پر استرس را تحمل می کنند، بنابراین وجود یک وکیل طلاق و سپردن امور مربوطه به شخصی که مورد اعتماد است سبب می شود تا موکل از لحاظ روحی به آرامش خاطر برسد.

هزینه حق الوکاله وکیل طلاق در یزد

وکلای طلاق در یزد دارای حق الوکاله های متفاوتی می باشند و هزینه ی ثابتی ندارند. درواقع میزان حق الوکاله وکیل طلاق، براساس پرونده و سختی های مربوط به آن مشخص می شود. مثلا برخی از پرونده ها هستند که دارای پیچیدگی های بسیار زیادی می باشند و زمانبر هم هستند، بنابراین این نوع پرونده ها دارای هزینه بیشتری نسبت به سایر پرونده هایی می باشد که ساده تر بوده و زمان خاصی بابت آن ها گذاشته نمی شود.

هزینه حق الوکاله وکیل طلاق

حسن رحیم زاده میبدی

بهترین وکیل طلاق در یزد

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر یزد در حال حاضر فعالیت های مربوط به امور حقوقی را انجام می دهد. ایشان دارای قدرت کلامی بسیار خوب می باشد و همین موضوع سبب شده است تا دفاعیات خیلی خوبی از موکلینش داشته باشد. آقای حسن رحیم زاده میبدی در دعاوی های طلاق، خانوادگی، کیفری، ثبتی و غیره مشغول به فعالیت است و به عنوان بهترین وکیل طلاق در یزد شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در شهر یزد
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133524009

آدرس: یزد، خیابان فرخی، مجتمع شقایق، طبقه ۴

حسن قاسمی مقدم

بهترین وکیل طلاق در یزد

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان عضو هیئت علمی در دانشگاه یزد هم مشغول به فعالیت است. ایشان با بهره گیری از تخصص و مهارتی که در دعاوی های مختلف حقوقی داشته است موفق شده است تا به عنوان بهترین وکیل طلاق در یزد شناخته شود.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در شهر یزد
 • مشاورحقوقی

شماره تماس:

آدرس: یزد، خیابان صفائیه، چهاراه پژوهش، ختدن ١، پلاک ٣١٠

علی کریم بخشش

بهترین وکیل طلاق در یزد

وکیل پایه یک دادگستری در یزد می باشد و همچنان در این شهر فعالیت دارد و در زمینه دعاوی هایی مانند طلاق، خانوادگی، کیفری، تجاری، مالی، ملکی، ثبتی و غیره تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. آقای علی کریم بخشش با  تخصصی که در امور حقوقی دارد موفق شده است تا پرونده های مختلف را با درجه عالی به پایان برساند و موجب رضایت موکلین شود.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در شهر یزد
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 

آدرس: یزد، چهارراه مهدیه، بلوار امام جعفر صادقف مجتمع تجاری اداری امام جعفر صادق، طبقه اول، واحد ۳

فاطمه یاوری

بهترین وکیل طلاق در یزد

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان بهترین وکیل طلاق در یزد مشغول به فعالیت های مختلف حقوقی است. ایشان با راهنمایی ها و حل و فصل کردن مشکلات خانوادگی مراجعه کنندگان، موجب رضایت و اعتماد و اطمینان در آن ها شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09134434266

آدرس: یزد، خیابان مطهری، جنب پارک علم و فناوری، ساختمان موسسه حقوقی ثناجویان عدالت

حسین آخوندی

بهترین وکیل طلاق در یزد

وکیل پایه یک دادگستری در شهر یزد است و دارای نمونه دهها پرونده موفق وکالتی در زمینه های طلاق، ملکی، مالی، ثبتی و غیره است. ایشان از لحاظ اخلاقی مورد رضایت موکلین واقع شده است و به عنوان بهترین وکیل طلاق در یزد مشغول به فعالیت در این شهر می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • مشاورحقوقی

شماره تماس:

آدرس: یزد، خیابان فرخی، مجتمع شقایق، طبقه 4، واحد 13

سید جعفر هاشمی باجگانی

بهترین وکیل طلاق در یزد

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه یزد هم مشغول به فعالیت است. ایشان در زمینه دعاوی های مختلف حقوقی موفق بوده است، به همین دلیل به عنوان بهترین وکیل طلاق در یزد شناخته شده است و مورد توجه مردم می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری یزد
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 

آدرس: یزد، بلوار طالقانی، نبش پارکینگ دادگستری، مجتمع تجاری شهاب، واحد شماره ٢

علی زارع مهر جردی
بهترین وکیل طلاق در یزد

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر یزد دارای فعالیت در زمینه های مختلف حقوقی است. ایشان دارای سوابق بسیار خوبی در زمینه های طلاق، خانوادگی، ملکی، تجاری و غیره می باشد و تمام اهدافش موفقیت در پرونده های موکلینش می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در یزد
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133554603

آدرس: یزد، خیابان فرخی، کوچه نقشین، پلاک ۴، طبقه زیرین

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در یزد

شرایط انتخاب بهترین وکیل در یزد

هر زوجی که درگیر مساله طلاق می شود، تمام تلاشش این است که در جستجوی بهترین وکیل باشد تا پرونده طلاقش با موفقیت همراه شود و در این شرایط دچار ضرر و زیان نشود. بنابراین با درنظر گرفتن شرایطی درمورد بهترین وکیل در یزد، مردم عزیز یزد می توانند وکیل موردنظر خود را با توجه به این شرایط انتخاب کنند.

 1. وکیلی را انتخاب کنید که در زمینه طلاق و خانوادگی تبحر و تخصص داشته باشد و حتما در این زمینه تجربه بسیار بالایی داشته باشد.
 2. وکیل باید مورد اعتماد و اطمینان مردم و موکلین باشد، بنابراین وکیلی را انتخاب کنید که به او اعتماد داشته و بتوانید به راحتی با او مسائل و مشکلاتتان را درمیان بگذارید زیرا ارتباط خوب و موثر داشتن با وکیل بسیار مهم می باشد.
 3. برای جستجوی بهترین وکیل در یزد به موسسات حقوقی معتبر در این شهر مراجعه کنید. موسسات حقوقی، معمولا وکلای زبده ای را در هر حوزه ای از وکالت که بخواهید را در اختیار شما قرار می دهند. اما قبل از هرچیز از معتبر بودن موسسه حقوقی اطمینان پیدا کنید.
 4. با اندکی جستجو و تحقیق از دوستان و آشنایانی که به آن ها اعتماد دارید و قبلا برای کارهایشان از وکیل استفاده کرده اند می توانید کمک بگیرید. همچنین می توانید با مراجعه به سایت های حقوقی معتبر اسامی و لیست بهترین وکلا را با توجه به تخصص و میزان مهارتشان انتخاب کنید.
 5. با توجه به موضوع دعاوی خود، وکیل مورد نظر خود را انتخاب کنید و حتما به تخصص وی دقت کنید که تخصص در طلاق و امور حقوقی خانواده را داشته باشد.
 6. وکیلی را انتخاب کنید که در کنار تسلط داشتن بر امور حقوقی، دارای خلق و خوی بسیار خوب باشد و صبر و تحمل بسیار بالایی داشته باشد زیرا در برخی از پرونده های طلاق، زمان اجرایی پرونده طولانی تر شده و نیاز است تا وکیل صبر و تحمل بالایی در این شرایط داشته باشد.

شرایط انتخاب بهترین وکیل در یزد

کلام آخر

برخلاف تصور برخی از مردم، اخذ وکیل طلاق نه تنها هزینه اضافی نیست بلکه می تواند در روند اجرایی پرونده در جهت مثبت و موفقیت در پرونده تاثیر بسیار زیادی بگذارد. وکیل طلاق با برخورداری از دانش و تخصصی که در قوانین حقوقی طلاق دارد، از موکلش در دادگاه دفاع کرده و با برخورداری از نفوذ کلامی خود سعی بر این دارد تا پرونده را به نفع موکلش به پایان برساند.

در این مقاله در رابطه با ویژگی های بهترین وکیل طلاق در یزد صحبت کردیم و همچنین لیستی ده تایی از بهترین وکیل طلاق در یزد را ارائه داده ایم تا مردم عزیز یزد در هنگام مواجه با مسائل و مشکلات خانوادگی به راحتی و در کمترین زمان بتوانند وکیل خود را اختیار کرده و امور مربوطه را به آنان واگذار کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا