وکلاوکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در ارومیه ⚖️【آپدیت 1403】

برای انجام پروسه طلاق که موضوع بسیار حساسی هم می باشد، اخذ یک وکیل خوب و خبره الزامی است. قوانین و مقررات طلاق نیاز به داشتن یک متخصص می باشد تا به خوبی مشکلات موجود در پرونده را مدیریت کند و چالش های آن را برطرف نماید. وجود و حضور یک وکیل می تواند دغدغه ها و نگرانی ها را برای مشکلات طلاق کاهش دهد زیرا بهترین وکیل طلاق در ارومیه به دلیل تجربیاتی که دارد به خوبی می تواند پرونده را به موفقیت برساند. از این رو اخذ یک وکیل طلاق خوب و حرفه ای، دارای مزیت های زیادی است. به طور کلی تمامی پرونده های حقوقی در هر موضوعی به دلیل قوانین و مقرراتی که دارند نیاز به داشتن وکیل است.

در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل در ارومیه می پردازیم که در حوزه ی طلاق فعالیت داشته و همگی آن ها در امور حقوقی و وکالتی خود بسیار حرفه ای هستند و به موکلین خود کمک می کنند و تا لحظه ای که پرونده به موفقیت می رسد در کنار آن ها خواهند بود.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل طلاق در ارومیه کیست؟

برای شناخت بهترین وکیل طلاق در ارومیه نیاز است تا ویژگی های یک وکیل خوب و حرفه ای را بشناسیم و سپس براساس شناخت ویژگی ها، وکیل طلاق مورد نظر را برای پرونده انتخاب نماییم. یک وکیل خوب و موفق به وکیلی گفته می شود که با تسلط بالایی که در تمامی امور و قوانین حقوقی دارد به پیشرفت پرونده ی حقوقی کمک کند و آن را به موفقیت برساند.

هرچقدر که تجربیات یک وکیل بیشتر باشد بهتر می توان به موکلش کمک کند و چالش ها و مشکلات پرونده های حقوقی را در هر زمینه ای شناسایی کند. معمولا مدت زمان انجام یک پرونده طلاق برای موکل بسیار مهم است و تمام تلاش خود را می کند تا وکیلی را انتخاب نماید تا در مدت زمان محدودی پرونده را به سرانجام برساند. بنابراین برخی وکلا با راه های میانبری که طبق تجربیات کاری خود بدست آورده اند، پرونده را در مدت زمان محدودی به پایان می رسانند و موجب رضایت موکلین خود می شوند.

یک وکیل خوب زمانی به عنوان بهترین در نزد مردم معرفی می شود که به تمامی وظایف اش به خوبی عمل کرده باشد و با موکلینش ارتباط خوبی برقرار نماید و با آن ها احساس همدلی و همدردی برای مشکلات حقوقی شان داشته باشد زیرا یک موکل به دلیل شرایط روحی بدی که دارد ترجیح می دهد وکیلی را انتخاب نماید که با او احساس راحتی کرده تا بتواند تمامی جزییات مشکلات حقوقی اش را با وکیل خود در میان بگذارد.

در واقع یک وکیل طلاق هرچقدر که سبب پیشرفت پرونده شود و حق و حقوق موکلش را پس گیرد موجب رضایت موکلینش می شود و به عنوان بهترین وکیل طلاق در ارومیه از نگاه مردم انتخاب می شود.

بهترین وکیل طلاق در ارومیه

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در ارومیه کلیک کنید

واحد پورآذری

اعظم نیک اخلاق

 

اعظم نیک اخلاق

وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه هستند و کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دانشجوی دکتری هستند، عضو کمیسیون اشتغال کانون وکلا، ایشان مشاوره رایگان در کلیه زمینه های کیفری و خانواده و حقوقی، ارایه کلیه خدمات حقوقی، قراردادنویسی، قبول دعاوی حقوقی وکیفری و خانواده را برای موکلین عزیز انجام می دهند.

تخصص و مهارت:

 • خانواده
 • طلاق
 • کیفری
 • حقوقی

آدرس: آدرس دفتر خیابان دستغیب جنب بانک مسکن طبقه ۶ واحد ۱۱


حکیمه متانت

حکیمه متانت

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در ارومیه می باشد. ایشان وکیلی موفق در امور کاری خویش می باشد و در کلیه ی دعاوی ها مانند طلاق، خانواده، ملکی، تجاری و غیره مشغول به فعالیت می باشد. خانم حکیمه متانت خدمات مشاوره حقوقی، تنظیم لایحه و تنظیم شکواییه را انجام می دهد و مورد اعتماد و اطمینان مردم شهر ارومیه می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: ارومیه،‌ خیابان حسنی، مجتمع پزشکی کیان، طبقه 5، واحد ۱۷


فردین حسن زاده همزیان

فردین حسن زاده همزیانوکیل پایه یک دادگستری است و مورد اعتماد و اطمینان مردم واقع شده است. ایشان در ارومیه مشغول به فعالیت حقوقی است و وکیلی موفق است که مفید ترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه می دهد. آقای فردین حسن زاده مشاوره های حقوقی را در این شهر ارائه می دهد و به رفع مشکلات حقوقی مردم کمک می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: ارومیه، خیابان سرداران، روبروی مسجد لطفی خان، ساختمان امید، طبقه ۴، واحد ۸


نوشین نرمایون

نوشین نرمایونوکیل پایه یک دادگستری در استان آذربایجان غربی است و در دعاوی های مختلف مشغول به کار است. ایشان مشاوره های حقوقی را به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می دهد و با توجه به شرایط موکلین، بهترین روش ها را ارائه می دهد. خانم نوشین نرمایون وکیلی با صداقت با موکلینش است و پرونده ها را به طور تخصصی مورد بررسی قرار می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: ارومیه، روبروی جهاد دانشگاهی، ساختمان ۶۹، طبقه ۱، واحد ۵


رضا فطین آذر

رضا فطین آذروکیل پایه یک دادگستری می باشد و وکیلی با تجربه در کلیه ی امور حقوقی و دعاوی ها می باشد. ایشان تسلط کامل به کلیه ی قوانین و مقررات حقوقی را دارد و خدمات مفید حقوقی را به موکلین و متقاضیان ارائه می دهد. آقای رضا فطین آذر در مقابل پرونده هایی که بر عهده می گیرد تعهد و مسئولیت بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: ارومیه، خیابان خیام جنوبی، نبش کوچه آگاهی، ساختمان سبز، پلاک ۶


لیلا طاعی

لیلا طاعیوکیل پایه یک دادگستری ارومیه می باشد و مشاوره حقوقی را هم ارائه می دهد. ایشان وکیلی با تجربه و موفق در امور وکالتی می باشد و تسلط به امور حقوقی و دعاوی های مختلف می باشد. خانم لیلا طاعی تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های موکلینش می کند تا رضایت آن ها را جلب نماید.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: ارومیه، خیابان والفجر ۲، ساختمان کارشناسان، طبقه ۶، واحد ۲۱


فرح عباسلو

فرح عباسلووکیل پایه یک دادگستری درشهر ارومیه است و تسلط بالایی در کار وکالتی خویش دارد و مورد اعتماد مردم واقع شده است. ایشان در زمینه دعاوی های طلاق، ملکی، کیفری، مالی، تجاری، خانواده و غیره مشغول به کار می باشد و به رفع مشکلات حقوقی مردم شهر ارومیه کمک می کند. خانم فرح عباسلو تخصص بالایی در کلیه ی امور حقوقی دارد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به آن ها ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: ارومیه، نقده، خیابان امام، روبروی تالار زرین جام


مهدی علی اکبری

مهدی علی اکبریوکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ارومیه می باشد. ایشان تخصص و مهارت بالایی در کلیه ی دعاوی های حقوقی دارد و راهکار های مفیدی را به متقاضیان و موکلین خود ارائه می دهد. ایشان به عنوان وکیلی صبور و با تجربه در بین مردم شناخته شده است. آقای مهدی علی اکبری روش های اصولی را برای حل مشکلات موکلینش به آن ها ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: ارومیه، پل دشت، خیابان پاسداران، کوی شهرداری


پریسا طالعی قره قشلاقی

پریسا طالعی قره قشلاقیوکیل پایه یک دادگستری می باشد و سال ها به امور وکالتی در شهر ارومیه می پردازد. ایشان وکیلی با تجربیات بالا و سوابق کاری بسیار خوب است که به تمامی دعاوی ها می پردازد. خانم پریسا طالعی سابقه ای درخشان در امور وکالتی داشته و نمونه پرونده های موفقی را انجام داده است. یکی از اهداف ایشان جلب رضایت موکلین در خصوص پرونده های وکالتی شان است و تمام تلاشش را برای به انجام رساندن آن ها می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: ارومیه،‌خیابان سرداران، طبقه سوم بانک پارسیان

جهت مشاهده 5 تا از بهترین وکیل خانواده در ارومیه کلیک کنید

وظایف اصلی وکیل طلاق در ارومیه

هر وکیلی در هر دعاوی که مشغول به فعالیت باشد دارای وظایفی است که باید آن را به بهترین شکل ممکنه انجام دهد. در واقع وکیل در مقابل تمامی وظایفی که بر عهده دارد تعهد و مسئولیت بالایی دارد خصوصا وظایفی که در قرارداد وکالتی با موکلش منعقد کرده است.

یکی از اصلی ترین و عمده ترین وظایف بهترین وکیل طلاق در ارومیه این است که پرونده را در چارچوب قوانین درست و اصولی به پیش ببرد و از دور زدن قانون و خلاف پرهیز کند و یک وکیل باید از دروغ به موکلش پرهیز نماید و با او صادق باشد و تمامی مشکلات و چالش های موجود در پرونده را با موکلش در میان بگذارد. تمامی این موارد در جلسات مشاوره حضوری و یا غیر حضوری با موکل است که انجام می شود تا موکل بتواند برای ادامه ی مسیر برای مشکل حقوقی اش تصمیماتی بگیرد.

یکی دیگر از وظایف وکیل این است تا به هر طریقی که شده است پرونده طلاق موکلش را به موفقیت برساند و اسناد و مدارکی را در راستای پیشرفت پرونده به دادگاه ارائه دهد و دفاعیاتی قوی از موکلش داشته باشد. در واقع دفاعیات درست از موکل می تواند سبب گرفتن حق او که زایل است باشد.

اطلاعات حقوقی وکلا باید به روز باشد و در راستای افزایش آگاهی در خصوص دانش حقوقی تلاش لازمه را کند زیرا معمولا اطلاعات حقوقی در برخی مواقع دچار تغییرات می شود و نیاز است تا وکیل این تغییرات را جویا شود تا بتواند مشکلات حقوقی موکلینش را حل و فصل نماید.

به طور کلی یک وکیل در مقابل موکلش، وظایف و تعهداتی را دارد که باید به آن ها عمل کند و موجب رضایت موکلینش شود.

هزینه وکیل طلاق ارومیه در سال 1402

حق الوکاله ی وکلا بابت انجام هر پرونده متفاوت است و به عوامل های مختلفی بستگی دارد. مثلا میزان حق الوکاله ی وکلای شهرستان با کلان شهر ها قطعا متفاوت خواهد بود و یا با توجه به نوع و موضوع پرونده و میزان سختی های آن، میزان حق الوکاله مشخص می شود.

برخی از پرونده ها هستند که زمانبر بوده و یک وکیل باید زمان زیادی را برای پرونده مورد نظر در نظر بگیرد تا آن را به سرانجام برساند بنابراین هزینه ی وکالتی خود را بر اساس میزان زمان و زحمتی که برای آن انجام داده است در نظر می گیرد.

البته برخی دیگر از وکلا علاوه بر در نظر گرفت شرابط نامبرده، میزان تجربیات کاری خود و رزومه خود را هم برای میزان حق الوکاله محاسبه می کنند زیرا وکیلی که سالهای زیادی است که به فعالیت وکالتی می پردازد با وکیلی که به تازگی وارد این حوزه شده است، قطعا از نظر مردم مورد اعتماد بیشتری است. بنابراین تمامی این موارد می تواند در میزان حق الوکاله ی یک وکیل تاثیرگذار است پس بنابراین نمی توان مبلغی ثابت را به عنوان امور وکالتی در نظر گرفت.

هزینه وکیل طلاق ارومیه

کلام آخر

معمولا این تصور وجود دارد که تعداد پرونده های حقوقی و یا طلاق کم است ولی باید به این نکته اشاره داشته باشیم که با توجه به افزایش جمعیت و مشکلات عمده ای که در بین خانواده ها امروزه به وجود می آید، متاسفانه آمار طلاق و نمونه پرونده های زیادی در دادگاه وجود دارد.

مشکلات خانوادگی و دلایل طلاق بسیار متفاوت است و باید به طور اصولی ریشه یابی شود ولیکن بیشترین دلایل طلاق معمولا شرایط اقتصادی در جامعه و عوامل های متعدد دیگری است که باید بیشتر به آن رسیدگی شود.

حضور و اخذ بهترین وکیل طلاق در ارومیه به شما کمک های زیادی خواهد کرد تا پرونده طلاق به سرانجام برسد و طولانی تر نشود. متاسفانه در برخی موارد پرونده های طلاق کشدار شده و از حوصله ی موکل خارج می شود اما توصیه می شود وکیلی را انتخاب کنید که تسلط بالایی در امور طلاق داشته باشد و با استفاده از تجربیاتش بتواند در مدت زمان کمتری به شما کمک نماید.

در این مقاله بهترین وکیل طلاق در ارومیه را به شما معرفی کرده ایم تا با آگاهی و مدت زمان کمتری بتوانید وکیل مورد نظر خود را در ارومیه پیدا کرده و پرونده وکالتی و طلاق خود را به او بسپارید.

5/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا