وکلا

10 تا از بهترین وکیل ورشکستگی در تهران ⚖️【آپدیت 1403】

وکیل ورشکستگی به وکیلی گفته می شود که در زمینه حقوق دارای مدرک تحصیلی بوده است و پروانه وکالتی خود را دربافت کرده باشد و به مطالب حقوقی مربوط به ورشکستگی هم تسلط داشته باشد. برای موفق شدن در پرونده های ورشکستگی نیاز است تا از بهترین وکیل ورشکستگی در تهران کمک بخواهیم. این وکیل وظایفی دارد همچون ثبت درخواست صدور حکم و حضور در جلسات دادگاهی را برعهده دارد. در واقع کسی که وکیل ورشکستگی را برای پرونده وکالتی خود انتخاب می نماید، تمامی امور را به او سپرده و در دادگاه دفاعیات قابل قبولی را از او انجام می دهد.

وکیل ورشکستگی، به تمامی قوانین حقوقی مربوط به ورشکستگی آگاه بوده و به تمامی مشکلات مربوط به این پرونده ها آگاهی کامل دارد. در امور ورشکستگی باید وکیلی خبره را انتخاب کرد که بسیار با تجربه و خبره بوده باشد و بتوان برای واگذاری کلیه امور به او اعتماد کرد. بنابراین در این مقاله می خواهیم به معرفی 5 تا از بهترین وکیل ورشکستگی در تهران بپردازیم که در هنگام بروز مشکلات در خصوص ورشکستگی به این وکلا مراجعه نمایید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل ورشکستگی در تهران چه کسی است؟

بهترین وکیل تهران به کسی گفته می شود که به امور مربوط به ورشکستگی تسلط بالایی داشته باشد و خبره در تمامی مسائل حقوقی باشد زیرا در تمامی دعاوی ها نیاز است تا وکیل از جزییات قانون و کلیه تبصره ها همراه با آیین نامه های جدید، اطلاع داشته باشد.

یکی از حوزه های چالش برانگیز در وکالت، ورشکستگی است که نیاز به تبحر و تخصص بالای وکیل دارد و افراد عادی نمی توانند از عهده آن بر آیند. بنابراین واگذاری پرونده های ورشکستگی به یک وکیل خوب و متخصص از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا واگذاری پرونده های وکالتی به وکیلی که عدم آگاهی در این زمینه دارد، سبب شکست پرونده خواهد شد و ضرر و زیان هایی به همراه خواهد داشت.

دکتر محمد روحی

محمد روحی

آقای دکتر محمد روحی، وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه با بیش از ۱۲ سال تجربه، از موفق ترین و بهترین وکلای تهران هستند. وی علاوه بر تحصیل در مقطع دکتری رشته حقوق، دارای تحصیلات مقطع فوق لیسانس رشته فلسفه و کلام و همچنین تجربه کسب علم از دانش فقهی و حقوقی فقهایی همچون آیه الله شجاعی کیاسری ابوالزوجه خود نیز می باشند و از دانش آموختگان ممتاز دانشگاه تهران و دانشگاه علامه طباطبایی می باشند.
دکتر روحی که سابقه چندین سال اشتغال رسمی در سمت های مختلف و مسئولیت های محوله دادگستری تهران را در تجارب خود دارند، علاوه بر تسلط علمی، به رویه عملی در محاکم نیز مسلط می باشند. افتخار دارند با بهره مندی از تجارب ارزشمند تیم حقوقی خود، شامل حقوقدانان و وکلای برجسته و قضات بازنشسته، کسب نتیجه موفق در بسیاری از پرونده های خاص و موضوعات پیچیده در خدمت هموطنان عزیز باشند.

از جمله خدمات دفتر وکالت ایشان عبارت است از:

 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی ملکی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، کلیه دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت و دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی
 • وکالت تخصصی در پرونده های کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، مواد مخدر، سرقت، قتل، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی، جعل اسناد
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی خانواده شامل طلاق،حضانت،مهریه،
 • وکالت تخصصی در دعاوی دیوان عالی کشور
 • وکالت تخصصی در دعاوی دیوان عدالت اداری
 • مشاوره و تنظیم انواع قراردادهای تجاری داخلی و بین المللی و شرکتها
 • وکالت پرونده های ایرانیان خارج از کشور
 • وکالت تخصصی در پرونده های مربوط به چک و سفته
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی شهرداری، کمیسیون های ماده 100 و …
 • داوری در کلیه دعاوی ملکی و اختلافات قراردادی بین اشخاص حقیقی و نیز شرکت های تجاری و ایجاد صلح و سازش فی مابین اشخاص در اختلافات ملکی و قراردادی و در جرائم قابل گذشت.

برای دریافت وقت مشاوره حضوری و اعطای وکالت به دکتر محمد روحی، یکی از بهترین وکلای تهران، می توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تلفن دفتر: 02188519686 02188519686

شماره تلفن همراه: 09125484535

آدرس دفتر وکالت دکتر محمد روحی: شهید بهشتی، صابونچی(مهناز)، ساختمان ۲۶، طبقه ۲، واحد ۲۴


 محمد رضازاده

محمد رضا زاده

دکتر محمد رضازاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشد و از موفق ترین و باتجربه ترین وکلای شهر تهران نیز می باشد و یکی از بهترین وکیل تجاوز و روابط نامشروع در جنوب تهران محسوب می شود.

صبوری، حسن سابقه، دقت نظر، صداقت و غیره سبب شده است تا حس اعتماد و اطمینان بیشتری به ایشان وجود داشته باشد. همچنین پیگیری مجدانه ایشان در کلیه پرونده های وکالتی، سبب گردیده است تا آقای رضازاده در زمره وکلای خوشنام قرار گیرد. دکتر محمد رضازاده به عنوان یکی از بهترین وکیل در جنوب تهران در بین مردم شناخته شده است.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

تخصص و مهارت:

 • دکترای حقوق کیفری و جرم شناسی
 •  ۱۱ سال مدیر و موسس گروه وکلای متخصص میزان
 • استاد دانشگاه آزاد واحد علوم وتحقیقات تهران، اسلامشهر، شهریار، شهرقدس، تهران شمال، سما تهران مرکز و غیره
 • عضو هئیت علمی و استادیار دانشگاه
 • مدیر و موسس گروه وکلای میزان
 • مولف ۶ کتاب حقوقی دانشگاهی
 •  مشاور حقوقی دفاتر اسناد رسمی تهران و شهر ری
 • دبیر پژوهش مرکز وکلای قوه قضاییه تهران
 • عضو کمیسیون آموزش وکلای قوه قضائیه
 • عضو اساتید اختبار

شماره همراه: 09121388451

آدرس: تهران، خانی آباد نو، نبش چهارراه شریعتی، تقاطع خیابان لطیفی و صمدی، ساختمان شریعتی، طبقه فوقانی بانک سپه، واحد ۳


جواد شاهسوند اینانلو

جواد شاهسوند اینانلو

جواد شاهسوند اینانلو، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری تهران با شماره پروانه 31581 کانون وکلای دادگستری مرکز می باشد. ایشان ویژگی هایی از جمله صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را داشته و همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند. آقای جواد شاهسوند اینانلو دانش آموخته حقوق خصوصی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز است و تاکنون پرونده های زیادی را با موفقیت به ثبت رسانده است.

تخصص در دعاوی:

 • دعاوی ملکی (مانند الزام به تنظیم سند ،معاملات، مشارکت، خلع ید، تخلیه،اجاره و…
 • دعاوی خانواده ( مانند ازدواج، طلاق، مهریه، نفقه، حضانت و…
 • چک، سفته، مطالبات و قراردادهای مالی و …
 • دعاوی کیفری: کلاهبرداری، جعل و…

شماره تماس: 09126984620

برای هماهنگی تماس گرفته شود


عباس اسدی

عباس اسدی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و تسلط بالایی به تمامی امور وکالتی و حقوقی دارد. ایشان با بررسی ها و پیگیری های مداومی که برای پرونده های وکالتی دارد سبب شده است تا نمونه پرونده های موفق زیادی را داشته باشد و موجب رضایت موکلین و مراجعینش شود. آقای عباس اسدی به عنوان بهترین وکیل ورشکستگی در تهران انتخاب گردیده است و در حرفه کاری خود بسیار موفق عمل کرده است.

تخصص و مهارت: 

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: تهران، فلکه دوم تهرانپارس، خیابان فرجام، پلاک ۷۷، واحد ۸


نرگس پیری

نرگس پیری

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است و سالها در حوزه وکالتی مشغول به کار می باشد. ایشان وکیلی با اخلاق می باشد که تعاملات بسیار خوبی را با موکلین خود دارد و با آن ها احساس همدلی و همدردی دارد. خانم نرگس پیری مشاوره های حضوری و غیر حضوری در شهر تهران را انجام می دهد و نمونه پرونده های موفق زیادی را برعهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: تهرانسر شرقی، خیابان نفت جنوبی، کوچه 46، پلاک 18، طبقه 2، واحد 4


بهاره کریمی

بهاره کریمی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در تهران به فعالیت حقوقی مشغول است . ایشان متخصص در دعاوی های ملکی، کیفری، خانواده، طلاق و غیره است و در تمامی این زمینه ها قبول دعاوی می کند. خانم بهاره کریمی مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف حقوقی ارائه می دهد و به قوانین حقوقی تسلط بالایی دارد.

شماره تماس: 09381009555

آدرس: تهرانسر، چهارراه صدف، ساختمان اردیبهشت


مسعود محمدی

مسعود محمدی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است و وکیلی متخصص در زمینه کاری وکالتی است. ایشان بسیار مسئولیت پذیر در انجام امور کاری اش است و تمام تلاش خود را برای رضایت موکلین خود دارد و مشاوره هایی را در خصوص کلیه دعاوی ها در اختیار موکلین و مراجعین قرار می دهد. آقای مسعود محمدی راهکارهای بسیار مفیدی را به مردم شهر تهران ارائه می دهد تا به رفع مشکلات آن ها معرفی کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: تهران، میدان گلها، بلوارگلها، عمارت هشت بهشت


رضا شریفی اردانی

رضا شریفی اردانی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و وکیلی با تجربه می باشد که به حل مشکلات مردم می پردازد. ایشان به تمامی دعاوی ها تسلط داشته و مفید ترین و بهترین خدمات را به مردم ارائه می دهد و موجب رضایت مردم واقع شده است. آقای رضا شریفی اردانی فعالیت در شرکت های پیمانکاری و غیره را به عنوان وکیل به عهده دارد و نائب رییس کارگروهی حقوقی اتاق بازرگانی می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09129724226

آدرس: تهران، سعادت آباد، چهار راه سرو، جنب پلیس دیپلمات، پلاک 26، طبقه چهارم، واحد 11


اعظم شفائی

اعظم شفائی

وکیل پایه یک دادگستری است و سالهای زیادی است که در شهر تهران مشغول به انجام کار حقوقی می باشد. ایشان به عنوان بهترین وکیل ورشکستگی در تهران می باشد و مورد اعتماد و رضایت مردم شهر تهران واقع گردیده است. خانم اعظم شفائی وکیلی مسئولیت پذیر است و تخصص های بالایی در تمامی دعاوی ها دارد و همچنین سوابق درخشانی در زمینه های حقوقی دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان اصلی سعادت آباد، خیابان 32، طبقه 2، واحد 3

وکیل ورشکستگی چه کمکی می تواند کند؟

شاید تا به حال این سوال برایتان پیش آمده باشد که وکیل ورشکستگی چه کمکی می تواند به شما داشته باشد و آیا راهکارهای او می تواند به حل مشکلات شما کمک کند؟ وکیل ورشکستگی دارای علم و تجربیات بالای وکالتی است و با جمع آوری اسناد و مدارک موجود به نفع موکلش، از او دفاعیات بسیار خوبی به عمل می آورد.

وکیل ورشکستگی تمامی تمرکزش را بر روی مسائل و مشکلات موجود بر روی پرونده می گذارد و رسیدگی های لازمه را به عمل می آورد. پیگیری های درست و به موقع وکیل می تواند پرونده را به جلو پیش برده و آن را با موفقیت مواجه نماید خصوصا برای کسانی که دچار مشغله های زندگی و کاری هستند با کمک وکیل اختیاری خود می توانند به موقع به رسیدگی به مشکلاتشان بپردازند. با اخذ یک وکیل ورشکستگی مجرب می توان از اتلاف وقت صرفه جویی کرد و هزینه ها را کاهش داد.

از آنجایی که یک وکیل نسبت به امور کاری خویش آگاه است و تسلط دارد بنابراین می تواند از خسارات جلوگیری کند.

پیدا کردن بهترین وکیل ورشکستگی در تهران

در هنگام بروز مشکلات ورشکستگی، باید کلیه امور را بهترین وکیل ورشکستگی در تهران سپرد. روش هایی برای انجام این کار وجود دارد که با استفاده از این روش ها می توان، وکیلی خوب و خبره را انتخاب نمود. در ادامه به روش های جستجوی بهترین وکیل حقوقی در تهران می پردازیم که در زمینه امور سئو هم توانایی های بسیار زیادی دارد.

مراجعه به سایت ها و مجلات حقوقی معتبر: سایت وکیل از ما، سایتی است در زمینه ی معرفی وکلا در زمینه های تخصصی وکالت می پردازد و وکلای متخصصی را در این زمینه معرفی می کند. همچنین به شما کمک خواهد کرد تا بهترین وکیل در هر شهری را شناخته و انتخاب خوبی را داشته باشید.

مراجعه موسسات حقوقی معتبر: در هر شهری موسسات حقوقی معتبری وجود دارد که می توان با مراجعه به آنجا، با هر موضوع و تخصصی، وکیل مورد نظر خود را پیدا کرد. در واقع افرادی در این موسسات هستند که شما را راهنمایی خواهند کرد تا وکیلی را متناسب با موضوع و مشکل پرونده خود پیدا نمایید.

تحقیقات از افراد معتبر: یکی دیگر از راه های معتبر برای پیدا کردن یک وکیل خوب و خبره، مشورت با افرادی است که در این زمینه آگاهی کامل دارند و سابقه اخذ وکیل را داشته اند. این افراد اگر قابل اعتماد باشند می توانند گزینه ی خوبی برای کمک به شناخت وکلا باشند.

مراجعه به سایت کانون وکلا و قوه قضاییه: دو سامانه با نام کانون وکلا  قوه قضاییه وجود دارد که لیستی از وکلای پایه یک دادگستری در این سایت ها وجود دارد که شما می توانید از این طریق، بهترین وکلا را بشناسید و سوابق آن ها را پیگیری نمایید و وکیل مربوطه خود را انتخاب نمایید.

کلام آخر

ورشکستی یکی از موضوعاتی است که غیر قابل پیش بینی می باشد و ممکن است در زندگی با آن مواجه شوید. ورشکستگی ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد. ورشکستگی یکی از دعاوی شایعی است که معمولا در بین شرکت های تجاری و تعاونی به وجود می آید. همچنین علاوه بر شرکت های تجاری، متاسفانه امروزه شاهد این هستیم که کسب و کارهای نوپا هم به دلایل های مختلف اعم از برنامه ریزی نامناسب و سرمایه ناکافی با ورشکستگی مالی مواجه می شوند. در این شرایط افراد از قوانین حقوقی مربوط به ورشکستگی اطلاعات ناکافی داشته و بهترین تصمیم این است که از بهترین وکیل ورشکستگی در تهران کمک بخواهند. بنابراین در هنگام بروز مشکلات ورشکستگی نیاز است تا از یک وکیل خوب و خبره در زمینه های مرتبط با ورشکستگی کمک بخواهیم.

انتخاب یک وکیل خوب بسیار مهم است و در هنگام مشکلات حقوقی نیاز است تا از یک وکیل خوب و خبره در این زمینه کمک بخواهیم. یک وکیل خوب می تواند تمامی مشکلات مربوطه را رفع نماید و با دفاعیات بسیار خوبی که در دادگاه انجام می دهد می تواند پرونده را به نفع موکلش به پایان برساند.

در این مقاله به شما کمک کرده ایم تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران استفاده نمایید و همچنین مواردی را جهت شناخت وکیل در این مقاله بیان کرده ایم تا با استفاده از این مطالب، بهتر بتوانید وکلای خبره را بشناسید و به آن ها در جهت واگذاری پرونده های حقوقی تان اعتماد نمایید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا