وکلا

10 تا از بهترین وکیل در غرب تهران ⚖️【آپدیت 1402】

پیدا کردن یک وکیل در شهر بزرگی مانند تهران چندان کار راحتی نمی‌ باشد و از عهده‌ هر کسی بر نمی‌ آید بنابراین خیلی از افراد در هنگام مشکلات حقوقی دچار سردرگمی می‌ شوند و نمی‌ دانند که چگونه باید بهترین وکیل در غرب تهران را پیدا نمایند.

هر وکیل تلاش می کند تا همیشه به عنوان بهترین باشد و پرونده هایی که بر عهده می گیرد را با موفقیت همراه سازد. نام آور بودن و محبوب بودن در میان مردم کار آسانی نیست و قطعا یک وکیل باید رضایت مردم را جلب کرده باشد تا به عنوان بهترین وکیل در غرب تهران انتخاب شده باشد.

ما در این مقاله به شما کمک می‌ کنیم تا با شناخت ویژگی‌ های یک وکیل خوب، بتوانید بهترین وکیل تهران را پیدا کنید و کلیه‌ امور حقوقی خود را به آنها بسپارید در ادامه به معرفی 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در تهران پرداخته‌ ایم که در در دعاوی های کیفری، ملکی، خانواده، طلاق، تجاری، مالی، ثبتی و غیره فعالیت دارند و بهترین و مفید ترین مشاوره‌ ها را به موکلین و مراجعین خود ارائه می‌ دهند.

بهترین وکیل در غرب تهران چه کسی است؟

بهترین  وکیل در غرب تهران به کسی گفته می‌ شود که تخصص بسیار بالایی در دعاوی های حقوقی داشته باشد و تجربیات و سوابق کاری بالای او سبب شود که مردم اعتماد بیشتری به او داشته باشند. وکیلی که سوابق بالایی داشته باشد و پرونده‌ های زیادی را انجام داده باشد، بهتر می‌ تواند به مردم خدمت کرده و مشکلات را مدیریت نماید.

بهترین وکیل در غرب تهران وکیلی است که نحوه‌ ی ارتباط با مردم و مراجعین را بداند و با توجه به مشکلات موجود، بهترین راهکارها را به آنها ارائه دهد و در مدت زمان کمتری پرونده را با موفقیت به اتمام برساند. در واقع یکی از مهم‌ ترین مواردی که یک موکل برایش بسیار مهم است، زمان در انجام پروسه است. اگر وکیلی بتواند با استفاده از راه‌ های میانبر و دانش و تجربه‌ ای که دارد پرونده را در مدت زمان کمتری به سرانجام برساند، مورد رضایت موکلین قرار می‌ گیرد.

یک وکیل خوب و خبره در مقابل پرونده‌ هایی که بر عهده می‌ گیرد باید مسئولیت پذیر باشد و تمام تلاش خود را در راستای به ثمر رساندن پرونده های موکلین به بهترین شکل داشته باشد. همچنین یک وکیل با بروز سانی اطلاعات حقوقی خود و تلاش برای بهتر بودن، سعی بر این دارد که به عنوان بهترین در بین مردم شناخته شود و مورد اعتماد و اطمینان آن ها واقع شود.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده
مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل در شرق تهران کلیک کنید

زهرا خاکباز

زهرا خاکباز

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشد و دارای سوابق بالای وکالتی است و تاکنون پرونده های زیادی را با موفقیت همراه کرده است. ایشان مورد اعتماد مردم شهر تهران واقع شده است و تجربه بسیاری در حل مشکلات مردم دارد و بهترین روش های حقوقی را در جهت حل مشکلات مردم ارائه می دهد. خانم زهرا خاکباز تمامی هدفش را برای جلب رضایت مردم به کار می گیرد تا بتواند پرونده هایی که بر عهده گرفته است را با نتایج ارزشمندی روبرو نماید.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه کاری در امور وکالت
 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 02144489272

آدرس: فلکه دوم صادقیه، ابتدای محمد علی جناح، انتهای کوچه طاهریان، پلاک ۳۷، واحد۹، طبقه سوم

سعید نظری

سعید نظری

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است و قبول دعاوی در زمینه های ملکی، ثبتی، خانواده، طلاق و غیره را دارد و پرونده های وکالتی را با نتایج ارزنده مواجه می کند. ایشان وکیلی موفق و کاربلد می باشد و تنها هدفش جلب رضایت مردم و موکلینش است. آقای سعید نظری مشاوره های حقوقی را در تهران به صورت حضوری و غیر حضوری برگزار می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09126627580

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، اشرفی اصفهانی، بعد از خیابان سازمان آب، جنب ایستگاه تاکسیرانی، نرسیده به جلال آل احمد، ساختمان داروخانه دکتر زهرا غفور رشیدی، طبقه 3

مسعود دهقانیان

مسعود دهقانیان

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و چندین سال است که در شهر تهران مشغول به انجام کار در حوزه وکالتی است. ایشان تعهد و مسئولیت بسیار بالایی در پرونده هایی که بر عهده می گیرد، دارد و خدمات حقوقی مفیدی را به مردم و موکلین خود ارائه می دهد تا نتایج خوب و موثری را برای آن ها داشته باشد. آقای مسعود دهقانیان  وکالت شرکت های معتبری همچون هلدینگ یاس، یگانه اندیش سازه، بانک آینده و غیره را عهده دار است.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه کاری و تخصصی وکالت
 • کارشناسی ارشد مجموعه حقوق
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123995184

آدرس: تهران، بلوار آیت اله کاشانی، بعد از تقاطع اباذر، ساختمان آرمیتا، پلاک ٧٧، واحد ١٨

مرتضی دستوری

مرتضی دستوری

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد و تاکنون پرونده های زیادی را به موفقیت رسانده است. ایشان وکیلی با صداقت و با تجربه در امور حقوقی است و تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. آقای مرتضی دستوری مشاوره های حضوری و غیر حضوری حقوقی را به موکلین و مراجعین خود ارائه می دهد و راهکار های بسیار مناسبی را در جهت حل مشکلات آن ها ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122546782

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، ایستگاه مهران ساختمان آرمیتا، پلاک77، طبقه اول، واحد 8

بهاره نادری ولاشجردی

بهاره نادری

وکیل پایه یک دادگستری تهران است و در غرب تهران به فعالیت حقوقی مشغول می باشد. ایشان وکیلی موفق در حوزه وکالتی است و سال های زیادی است که در این شهر به امور تخصصی وکالت می پردازد. خانم بهاره نادری ولاشجردی وکیلی موفق می باشد و پرونده های زیادی را با نتایج موثری همراه کرده است که همین موضوع سبب جلب رضایت مردم شده است.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه و تخصص در امور وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، خیابان یازدهم، پلاک 30، واحد 1

علی فریدونی فر

علی فریدونی فر

وکیل پایه یک دادگستری در غرب می باشد و در زمینه های خانواده، ملکی، ثبتی، خانواده، کیفری و غیره تخصص و مهارت دارد. ایشان بهترین و مفید ترین مشاوره های حقوقی را به مردم شهر تهران ارائه می دهد و تلاش می کند تا پرونده های آن ها را با موفقیت روبرو سازد. آقای علی فریدونی فر ارتباط خوبی با مراجعین و موکلین خود برقرار می کند و براساس مشکلاتی که دارند آن ها را راهنمایی کرده و با آن ها همدردی می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۵۷۸۳۸۶

آدرس: میدان پونک، خیابان شهید فلاح زاده (بلوار همیلا)، خیابان پارک، نبش استاد نظری،  پلاک دوم،  واحد شش

شهلا محمدی

شهلا محمدی

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر تهران به امور وکالتی می پردازد. ایشان بررسی تمامی پرونده های وکالتی را عهده دار است و به صورت تخصصی به کلیات امور حقوقی و دعاوی ها مشغول است. خانم شهلا محمدی وکیلی با صداقت در حوزه کاری خویش می باشد و بسیار حرفه ای عمل می کند تا پرونده را با موفقیت همراه سازد.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه کاری و تخصصی در وکالت
 • کارشناس ارشد مجموعه حقوق
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122217256

آدرس: تهران، خیابان ابوذر، ضلح جنوب غربی پل، پلاک 372، واحد اول

فرانک شبانی

فرانک شبانی

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است و سالهای زیادی است که در این شهر به کار وکالتی می پردازد. ایشان وکیلی با تجربه در حوزه های مختلف وکالتی است و پذیرش پرونده برای انواع دعاوی ها را بر عهده دارد. خانم فرانک شبانی مشاور حقوقی شرکت بازرگانی صنایع شیر ایران و دیگر شرکت های معتبر را عهده دار است و تمام تلاش خود را برای رضایت و جلب نظر مردم می کند.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه و تخصص کاری وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق و تجارت بین الملل
 • عضو مرکز قوه قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09125079826

آدرس: تهران، شهرک اکباتان، فاز 2، بلوک 1، ورودی 1، طبقه 5، پلاک 69

فرزاد فهیم یگانه

فرزاد فهیم یگانه

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در تهران مشغول به فعالیت حقوقی است. ایشان در زمینه های مختلف حقوقی مشغول به فعالیت به صورت تخصصی می باشد و وکیلی با تجربیات بسیار بالایی است که مشاوره های حقوقی تخصصی را به مردم شهر تهران ارائه می دهد. آقای فرزاد فهیم یگانه پشتکار بالایی بر کلیه قوانین حقوقی دارد و به عنوان وکیلی موفق در بین مردم انتخاب شده است. همچنین ایشان وکالت کاریزان خودرو و بانک ملت را به عهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه کاری در حوزه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 02144746828

آدرس: تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، نبش گلستان 14، برج نگین رضا، طبقه 5، واحد 508

فاطمه عسگر پور

فاطمه عسگر پور

وکیل پایه یک دادگستری در غرب تهران است و در زمینه های ملکی، کیفری، خانواده، طلاق و غیره مشغول به کار می باشد. ایشان تسلط بالایی به قوانین حقوقی دارد و تمام تلاشش را در جهت حفظ رضایت مردم دارد تا پرونده های آن ها را با نتایج مثبتی همراه سازد. خانم فاطمه عسگر پور دارای خلق و خوی بسیار خوب در هنگام ارتباط با مردم می باشد و مشاوره های بسیار خوبی را در این راستا می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه کاری وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مسلط به زبان انگلیسی جهت بررسی قراردادها
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09127944166

آدرس: تهران، شهرک اکباتان، خیابان نفیسی، پلاک 49، واحد 4

مطاالب مشابه: جهت مشاهده 5 تا از بهترین وکیل در صادقیه کلیک کنید

مزیت های اخذ وکیل

انتخاب و اخذ یک وکیل مزیت‌های خیلی زیادی برای موکل دارد. معمولا افرادی که با مشکلات حقوقی مواجه می‌شوند هیچ شناختی از قوانین مختلف و دادگاه ها را ندارند و از این جهت ممکن است دست به کارهای نامناسبی بزنند و به دنبال آن دچار خسارت شوند و یا حتی با مشکلات جدی‌تری مواجه شوند بنابراین حضور و اخذ یک وکیل برای کلیه‌ی دعاوی‌های حقوقی الزامی می‌باشد تا وکیل بتواند تمام مراحل لازمه را به شکل جدی‌تر و اصولی‌ترین پشت سر بگذارد و نتایج بهتری را برای موکلش به همراه داشته باشد.

از مهمترین مزیت‌های اخذ وکیل این است که می توان در زمان و هزینه صرفه‌جویی کرد. خیلی از افراد به دلیل مشغله‌ی کاری و زندگی که دارند نمی‌توانند پرونده‌ی خود را پیگیری کنند، پرونده‌های حقوقی هم نیاز پیگیری دارند تا به نتایج خوبی دست پیدا کنند بنابراین زمانی که شما وکیلی را اخذ می‌کنید، وکیل موظف است که پیگیری‌های لازم را انجام داده و سپس با استفاده از گزارش کار، موکلش را در جریان بگذارد.

وکیل به دلیل دانش و تجربه‌ای که در زمینه های حقوقی دارد، بهترین راهکارها و راه و روش‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهد و از طریق آن می‌تواند پرونده را به جلو پیش ببرد، همچنین وجود یک وکیل به سبب دانش حقوقی که دارد موجب کاهش استرس و اضطراب ناشی از مشکلات موکل می شود بنابراین حضور و وجود یک وکیل را دست کم نگیرید و پیش از انتخاب وکیل، تحقیقات لازمه را انجام دهید.

کلام آخر

برای این که در انتخاب بهترین وکیل در غرب تهران دچار شک و تردید نشوید، نیاز است تا ویژگی‌های یک وکیل خوب را به خوبی بدانید. در واقع زمانی که وکیلی انتخاب می شود حکم نماینده‌ی حقوقی موکل را دارد و می‌تواند صفر تا صد امور حقوقی را انجام دهد.

به طور کلی انتخاب یک وکیل از هر چیزی مهم‌تر است زیرا اگر وکیلی که انتخاب می کنید تخصص بالایی برای انجام رفع مشکلات حقوقی داشته باشد، می‌تواند به موفقیت در پرونده شما کمک کند و بالعکس اگر وکیلی را انتخاب نمایید که تجربه‌ی کافی در زمینه‌ی حل مشکلات حقوقی نداشته باشد، قطعا پرونده با شکست مواجه خواهد شد و از طرفی زمان و هزینه شما هم به هدر خواهد رفت بنابراین نیاز است که برای انتخاب یک وکیل خبره، تمامی تلاش و زمان خود را در این خصوص به کار گیرید و از منابع معتبر کمک بخواهید.

منابع های معتبر می‌توانند سایت‌های حقوقی، مجلات حقوقی معتبر، موسسات فوقی و افراد و آشنایانی باشند که به آنها اعتماد دارید و می‌توانید از آن‌ها کمک بخواهید همچنین بهتر است پس از اینکه وکیلی را انتخاب کردید با او قرار ملاقات و مشاوره داشته باشید و سپس با توجه به انتظاری که از او دارید می‌توانید وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

در این مقاله به شما کمک کرده‌ایم تا 10 تا از بهترین وکیل در غرب تهران را بشناسید و سپس بر اساس انتظاراتی که دارید یکی از آنها را برای پروسه حقوقی خود انتخاب نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا