وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در غرب تهران ⚖️【آپدیت 1402】

پیدا کردن یک وکیل در شهر بزرگی مانند تهران چندان کار راحتی نمی‌ باشد و از عهده‌ هر کسی بر نمی‌ آید بنابراین خیلی از افراد در هنگام مشکلات حقوقی دچار سردرگمی می‌ شوند و نمی‌ دانند که چگونه باید بهترین وکیل در غرب تهران را پیدا نمایند.

هر وکیل تلاش می کند تا همیشه به عنوان بهترین باشد و پرونده هایی که بر عهده می گیرد را با موفقیت همراه سازد. نام آور بودن و محبوب بودن در میان مردم کار آسانی نیست و قطعا یک وکیل باید رضایت مردم را جلب کرده باشد تا به عنوان بهترین وکیل در غرب تهران انتخاب شده باشد.

ما در این مقاله به شما کمک می‌ کنیم تا با شناخت ویژگی‌ های یک وکیل خوب، بتوانید بهترین وکیل تهران را پیدا کنید و کلیه‌ امور حقوقی خود را به آنها بسپارید در ادامه به معرفی 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در تهران پرداخته‌ ایم که در در دعاوی های کیفری، ملکی، خانواده، طلاق، تجاری، مالی، ثبتی و غیره فعالیت دارند و بهترین و مفید ترین مشاوره‌ ها را به موکلین و مراجعین خود ارائه می‌ دهند.

بهترین وکیل در غرب تهران چه کسی است؟

بهترین  وکیل در غرب تهران به کسی گفته می‌ شود که تخصص بسیار بالایی در دعاوی های حقوقی داشته باشد و تجربیات و سوابق کاری بالای او سبب شود که مردم اعتماد بیشتری به او داشته باشند. وکیلی که سوابق بالایی داشته باشد و پرونده‌ های زیادی را انجام داده باشد، بهتر می‌ تواند به مردم خدمت کرده و مشکلات را مدیریت نماید.

بهترین وکیل در غرب تهران وکیلی است که نحوه‌ ی ارتباط با مردم و مراجعین را بداند و با توجه به مشکلات موجود، بهترین راهکارها را به آنها ارائه دهد و در مدت زمان کمتری پرونده را با موفقیت به اتمام برساند. در واقع یکی از مهم‌ ترین مواردی که یک موکل برایش بسیار مهم است، زمان در انجام پروسه است. اگر وکیلی بتواند با استفاده از راه‌ های میانبر و دانش و تجربه‌ ای که دارد پرونده را در مدت زمان کمتری به سرانجام برساند، مورد رضایت موکلین قرار می‌ گیرد.

یک وکیل خوب و خبره در مقابل پرونده‌ هایی که بر عهده می‌ گیرد باید مسئولیت پذیر باشد و تمام تلاش خود را در راستای به ثمر رساندن پرونده های موکلین به بهترین شکل داشته باشد. همچنین یک وکیل با بروز سانی اطلاعات حقوقی خود و تلاش برای بهتر بودن، سعی بر این دارد که به عنوان بهترین در بین مردم شناخته شود و مورد اعتماد و اطمینان آن ها واقع شود.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده
مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل در شرق تهران کلیک کنید

مهدیه کتابی

وکیل خانم مهدیه کتابی

خانم مهدیه کتابی وکیل پایه یک دادگستری، با بیش از 10 سال سابقه درخشان در شهر تهران می باشند. ایشان وکیل متخصص در تنظیم انواع قراردادهای تجاری و بین المللی هستند، امور مربوط به داوری را انجام می دهند. سابقه بالایی در دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و … دارند.

تلاش ما این است که وفاداری موکلین مان را با ارائه خدماتی فراتر از تعهدمان افزایش دهیم و با صداقت و کوشش ، خدمات منحصر به فردی برای شما به ارمغان آوریم .

تخصص و مهارت:

 • مشاوره تخصصی امور ملکی
 • دعاوی خانواده
 • الزام به تنظیم سند
 • دادخواست
 • تنظیم لوایح
 • شکوائیه
 • طلاق توافقی

شماره تماس: 091230579750214413914109124963596

آدرس دفتر وکالت: خیابان آیت اله کاشانی، مجتمع تجاری اترک، طبقه ششم اداری A واحد 609


زیبا معانی

زیبا معانی
سرکار خانم زیبا معانی وکیل پایه یک دادگستری با شماره پروانه 12741 و نزدیک به بیست سال تجربه کاری وکالت داشته و به عنوان یکی از بهترین وکلای تهران شناخته شده است. ایشان دارای فوق لیسانس حقوق تجارت بین الملل می باشد و در زمینه های مختلف حقوقی به طور تخصصی مشغول به فعالیت هستند. خانم زیبا معانی ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب را در پرونده‌ های وکالتی خود دارد که همین ویژگی ها، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

تخصص در زمینه های:

 •  امور کیفری، کیفری یک، (پرونده های جنایی، قتل، آدم ربایی، تجاوز به عنف) دعاوی دادسرای ارشاد
 • دعاوی حقوقی و ملکی از جمله الزام به تنظیم سند رسمی، تخلیه، خلع ید، دعاوی موجر و مستاجر، دعاوی حق کسب و پیشه و سرقفلی، تنظیم قراردادهای حقوقی از جمله قرارداد مشارکت و داوری در قراردادها و اختلافات مربوطه

شماره تماس: 02166438006  –  09123583726

آدرس: تهران، خیابان ستارخان، ابتدای باقرخان، پلاک ۱۲۷، طبقه ۲، واحد ۵


جواد شاهسوند اینانلو

جواد شاهسوند اینانلوجواد شاهسوند اینانلو، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در غرب تهران و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز می باشد. ایشان ویژگی هایی از جمله صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را داشته و همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

تخصص در دعاوی:

 •  دعاوی ملکی مانند: (چک،سفته، مطالبات و قراردادهای مالی و غیره
 •  دعاوی خانواده مانند: (نکاح، طلاق، مهریه، حضانت و غیره

شماره تماس: 09126984620

برای هماهنگی تماس گرفته شود


مهاسا طهماسبی

مهاسا طهماسبیمهاسا طهماسبی، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز نیز می باشند. ایشان با بیش از 20 سال سابقه در ارائه خدمات حرفه ای حقوقی، قضایی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و غیره هستند و همچنین فارغ التحصیل حقوق قضایی از دانشگاه شهید بهشتی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دوره دکتری حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه تهران می باشند.
سرکار خانم طهماسبی، قبول وکالت و ارائه خدمات مشاوره و تنظیم اوراق را، به صورت حضوری در دفتر و هم به صورت آنلاین از طریق واتس آپ و تلگرام انجام می دهند و متبحر در تنظیم دادخواست، شکوائیه، اظهارنامه و انواع قراردادها و لوایح مختلف می باشند.

شماره تماس: 4409438244006632 

جهت مشاوره آنلاین از طریق واتس آپ و تلگرام: 09126260218 

(امکان هماهنگی از ۸ صبح تا ۱۱ شب)

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت الله کاشانی، بلوار اباذر، نرسیده به دادسرای جرائم رایانه ای، پلاک ۵، طبقه دوم


سعید نقدی

سعید نقدی

جناب آقای سعید نقدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری، دارای مدرک ارشد جزا و جرم شناسی، مدیر حقوقی شرکت پولیکا نوین، کارشناس حقوقی شرکت عمرانی ایران سازه می باشند. ایشان به صورت تخصصی در حوزه دعاوی کیفری و ملکی در تهران و شهرستان ها فعالیت دارند و پرونده های موفق متعددی در این زمینه دارند. آقای نقدی با سابقه کافی و درخشان در حوزه کیفری و ملکی به مراجعین و موکلین خود مشاوره ارائه می دهند. از افتخارات وی میتوان به گواهینامه دوره پولشویی اشاره کرد. ایشان مدیر گروه وکلای جوان ونداد می باشد که نزدیک ۲۰ وکیل دادگستری در مجموعه وی به صورت تخصصی مشغول فعالیت هستند.

ایشان در وکالت دعاوی زیر تخصص دارند:

 • وکالت پرونده های خانواده: طلاق به درخواست زوج یا زوجه ، طلاق توافقی، رجوع از هبه، استرداد اموال انتقال داده شده به همسر ،توقیف اموال برای مهریه، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه، انحصار وراثت، رفع توقیف اموال مهریه، ارث و وصیت و غیره
 • دعاوی کیفری و جرایم علیه اشخاص و اموال: (قتل عمد و غیر عمد، تجاوز به عنف، تفخیذ، لواط، فروش مال غیر، جعل اسناد، خیانت در امانت، روابط نامشروع، آدم ربایی، کلاهبرداری، قاچاق کالا و ارز، جرایم جنسی، جرایم منافی عفت، دادسرای ارشاد، جرایم کلان اقتصادی ، اختلاس، تبانی در معاملات دولتی، رشا و ارتشا)
 • وکالت پرونده های ملکی: الزام به تنظیم سند رسمی، موجر و مستاجر، تملک آپارتمان ها، فروش مال غیر، فک رهن، تغییر کاربری ، مشارکت در ساخت، اراضی ملی و اصل ۴٩ قانون اساسی، قراردادهای تجاری و غیره
 • و به صورت تخصصی در امور خانواده حقوقی و کیفری و همچنین دعاوی املاک در تهران و شهرستان

شماره تماس: 09129739424

آدرس دفتر1: تهران، شهران، فلکه دوم، کوچه پالیک، نبش کوچه بنفشه شرقی پلاک 1 طبقه 3 واحد 12

آدرس دفتر2: اسلامشهر، خیابان صیاد شیرازی، کوچه مدافعان سلامت 3، ساختمان عمارت مجد، طبقه اول

وب سایت: www.saeednaghdi.ir


شهلا محمدی

شهلا محمدی

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر تهران به امور وکالتی می پردازد. ایشان بررسی تمامی پرونده های وکالتی را عهده دار است و به صورت تخصصی به کلیات امور حقوقی و دعاوی ها مشغول است. خانم شهلا محمدی وکیلی با صداقت در حوزه کاری خویش می باشد و بسیار حرفه ای عمل می کند تا پرونده را با موفقیت همراه سازد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد مجموعه حقوق
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: تهران، خیابان ابوذر، ضلح جنوب غربی پل، پلاک 372، واحد اول


فرانک شبانی

فرانک شبانی

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است و سالهای زیادی است که در این شهر به کار وکالتی می پردازد. ایشان وکیلی با تجربه در حوزه های مختلف وکالتی است و پذیرش پرونده برای انواع دعاوی ها را بر عهده دارد. خانم فرانک شبانی مشاور حقوقی شرکت بازرگانی صنایع شیر ایران و دیگر شرکت های معتبر را عهده دار است و تمام تلاش خود را برای رضایت و جلب نظر مردم می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو مرکز قوه قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: تهران، شهرک اکباتان، فاز 2، بلوک 1، ورودی 1، طبقه 5، پلاک 69


فرزاد فهیم یگانه

فرزاد فهیم یگانه

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در تهران مشغول به فعالیت حقوقی است. ایشان در زمینه های مختلف حقوقی مشغول به فعالیت به صورت تخصصی می باشد و وکیلی با تجربیات بسیار بالایی است که مشاوره های حقوقی تخصصی را به مردم شهر تهران ارائه می دهد. آقای فرزاد فهیم یگانه پشتکار بالایی بر کلیه قوانین حقوقی دارد و به عنوان وکیلی موفق در بین مردم انتخاب شده است. همچنین ایشان وکالت کاریزان خودرو و بانک ملت را به عهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، نبش گلستان 14، برج نگین رضا، طبقه 5، واحد 508


فاطمه عسگر پور

فاطمه عسگر پور

وکیل پایه یک دادگستری در غرب تهران است و در زمینه های ملکی، کیفری، خانواده، طلاق و غیره مشغول به کار می باشد. ایشان تسلط بالایی به قوانین حقوقی دارد و تمام تلاشش را در جهت حفظ رضایت مردم دارد تا پرونده های آن ها را با نتایج مثبتی همراه سازد. خانم فاطمه عسگر پور دارای خلق و خوی بسیار خوب در هنگام ارتباط با مردم می باشد و مشاوره های بسیار خوبی را در این راستا می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: تهران، شهرک اکباتان، خیابان نفیسی، پلاک 49، واحد 4

مطاالب مشابه: جهت مشاهده 5 تا از بهترین وکیل در صادقیه کلیک کنید

مزیت های اخذ وکیل

انتخاب و اخذ یک وکیل مزیت‌های خیلی زیادی برای موکل دارد. معمولا افرادی که با مشکلات حقوقی مواجه می‌شوند هیچ شناختی از قوانین مختلف و دادگاه ها را ندارند و از این جهت ممکن است دست به کارهای نامناسبی بزنند و به دنبال آن دچار خسارت شوند و یا حتی با مشکلات جدی‌تری مواجه شوند بنابراین حضور و اخذ یک وکیل برای کلیه‌ی دعاوی‌های حقوقی الزامی می‌باشد تا وکیل بتواند تمام مراحل لازمه را به شکل جدی‌تر و اصولی‌ترین پشت سر بگذارد و نتایج بهتری را برای موکلش به همراه داشته باشد.

از مهمترین مزیت‌های اخذ وکیل این است که می توان در زمان و هزینه صرفه‌جویی کرد. خیلی از افراد به دلیل مشغله‌ی کاری و زندگی که دارند نمی‌توانند پرونده‌ی خود را پیگیری کنند، پرونده‌های حقوقی هم نیاز پیگیری دارند تا به نتایج خوبی دست پیدا کنند بنابراین زمانی که شما وکیلی را اخذ می‌کنید، وکیل موظف است که پیگیری‌های لازم را انجام داده و سپس با استفاده از گزارش کار، موکلش را در جریان بگذارد.

وکیل به دلیل دانش و تجربه‌ای که در زمینه های حقوقی دارد، بهترین راهکارها و راه و روش‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهد و از طریق آن می‌تواند پرونده را به جلو پیش ببرد، همچنین وجود یک وکیل به سبب دانش حقوقی که دارد موجب کاهش استرس و اضطراب ناشی از مشکلات موکل می شود بنابراین حضور و وجود یک وکیل را دست کم نگیرید و پیش از انتخاب وکیل، تحقیقات لازمه را انجام دهید.

کلام آخر

برای این که در انتخاب بهترین وکیل در غرب تهران دچار شک و تردید نشوید، نیاز است تا ویژگی‌های یک وکیل خوب را به خوبی بدانید. در واقع زمانی که وکیلی انتخاب می شود حکم نماینده‌ی حقوقی موکل را دارد و می‌تواند صفر تا صد امور حقوقی را انجام دهد.

به طور کلی انتخاب یک وکیل از هر چیزی مهم‌تر است زیرا اگر وکیلی که انتخاب می کنید تخصص بالایی برای انجام رفع مشکلات حقوقی داشته باشد، می‌تواند به موفقیت در پرونده شما کمک کند و بالعکس اگر وکیلی را انتخاب نمایید که تجربه‌ی کافی در زمینه‌ی حل مشکلات حقوقی نداشته باشد، قطعا پرونده با شکست مواجه خواهد شد و از طرفی زمان و هزینه شما هم به هدر خواهد رفت بنابراین نیاز است که برای انتخاب یک وکیل خبره، تمامی تلاش و زمان خود را در این خصوص به کار گیرید و از منابع معتبر کمک بخواهید.

منابع های معتبر می‌توانند سایت‌های حقوقی، مجلات حقوقی معتبر، موسسات فوقی و افراد و آشنایانی باشند که به آنها اعتماد دارید و می‌توانید از آن‌ها کمک بخواهید همچنین بهتر است پس از اینکه وکیلی را انتخاب کردید با او قرار ملاقات و مشاوره داشته باشید و سپس با توجه به انتظاری که از او دارید می‌توانید وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

در این مقاله به شما کمک کرده‌ایم تا 10 تا از بهترین وکیل در غرب تهران را بشناسید و سپس بر اساس انتظاراتی که دارید یکی از آنها را برای پروسه حقوقی خود انتخاب نمایید.

5/5 - (4 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا