وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در غرب تهران ⚖️【آپدیت 1403】

پیدا کردن یک وکیل در شهر بزرگی مانند تهران چندان کار راحتی نمی‌ باشد و از عهده‌ هر کسی بر نمی‌ آید بنابراین خیلی از افراد در هنگام مشکلات حقوقی دچار سردرگمی می‌ شوند و نمی‌ دانند که چگونه باید بهترین وکیل در غرب تهران را پیدا نمایند.

هر وکیل تلاش می کند تا همیشه به عنوان بهترین باشد و پرونده هایی که بر عهده می گیرد را با موفقیت همراه سازد. نام آور بودن و محبوب بودن در میان مردم کار آسانی نیست و قطعا یک وکیل باید رضایت مردم را جلب کرده باشد تا به عنوان بهترین وکیل در غرب تهران انتخاب شده باشد.

ما در این مقاله به شما کمک می‌ کنیم تا با شناخت ویژگی‌ های یک وکیل خوب، بتوانید بهترین وکیل تهران را پیدا کنید و کلیه‌ امور حقوقی خود را به آنها بسپارید در ادامه به معرفی 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در تهران پرداخته‌ ایم که در در دعاوی های کیفری، ملکی، خانواده، طلاق، تجاری، مالی، ثبتی و غیره فعالیت دارند و بهترین و مفید ترین مشاوره‌ ها را به موکلین و مراجعین خود ارائه می‌ دهند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل در غرب تهران چه کسی است؟

بهترین  وکیل در غرب تهران به کسی گفته می‌ شود که تخصص بسیار بالایی در دعاوی های حقوقی داشته باشد و تجربیات و سوابق کاری بالای او سبب شود که مردم اعتماد بیشتری به او داشته باشند. وکیلی که سوابق بالایی داشته باشد و پرونده‌ های زیادی را انجام داده باشد، بهتر می‌ تواند به مردم خدمت کرده و مشکلات را مدیریت نماید.

بهترین وکیل در غرب تهران وکیلی است که نحوه‌ ی ارتباط با مردم و مراجعین را بداند و با توجه به مشکلات موجود، بهترین راهکارها را به آنها ارائه دهد و در مدت زمان کمتری پرونده را با موفقیت به اتمام برساند. در واقع یکی از مهم‌ ترین مواردی که یک موکل برایش بسیار مهم است، زمان در انجام پروسه است. اگر وکیلی بتواند با استفاده از راه‌ های میانبر و دانش و تجربه‌ ای که دارد پرونده را در مدت زمان کمتری به سرانجام برساند، مورد رضایت موکلین قرار می‌ گیرد.

یک وکیل خوب و خبره در مقابل پرونده‌ هایی که بر عهده می‌ گیرد باید مسئولیت پذیر باشد و تمام تلاش خود را در راستای به ثمر رساندن پرونده های موکلین به بهترین شکل داشته باشد. همچنین یک وکیل با بروز سانی اطلاعات حقوقی خود و تلاش برای بهتر بودن، سعی بر این دارد که به عنوان بهترین در بین مردم شناخته شود و مورد اعتماد و اطمینان آن ها واقع شود.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل در شرق تهران کلیک کنید

مجتبی محمدی

وکیل مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی دارای دکتری حقوق بین المللی و عضو کانون وکلای مرکز تهران، عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز، دارای مدرک وکالت بین المللی (IBA)، دارای مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی می باشد. برخی از نمونه سوابق شغلی ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشاوره حقوقی سازمان لیک فوتبال ایران
 • مشاوره حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
 • مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
 • مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
 • وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
 • مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان شمال
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان
 • مشاوره حقوقی هلدینگ سرمایه گذاری امید (بانک سپه)

مهارت و تخصص:

 1. مدرک وکالت کانون وکلای ایران
 2. مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA)
 3. مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران
 4. مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی (زیر نظر دکتر ظریف)
 5. تسلط کامل به امور شرکتها و قراردادها
 6. تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
 7. مهارت در مذاکرات بین المللی
 8. تایید فرم کاستودین توسط دکتر مجتبی محمدی وکیل امور بین الملل

در دفتر حقوقی ایران وکیل، خدمات تایید و نوترایز فرم کاستودین (سرپرست یا قیم کانادایی) توسط مدیریت این مجموعه، دکتر مجتبی محمدی (وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون بین‌المللی وکلا) با مهر انگلیسی وکیل برای متقاضیان محترم ارائه می‌شود، خدمات تایید فرم کاستودین کانادا، در شعبه میدان کاج (با هماهنگی قبلی) قابل ارائه میباشد.

گواهی امضا به انگلیسی توسط دکتر مجتبی محمدی وکیل امور بین الملل، در دفتر حقوقی ایران وکیل، خدمات تایید و تصدیق گواهی امضاء با مهر انگلیسی، توسط وکیل پایه یک و عضو کانون بین‌المللی وکلا، دکتر مجتبی محمدی(مدیریت مجموعه) برای متقاضیان محترم ارائه میگردد.

خدمات گواهی امضا انگلیسی، در شعبه میدان کاج (با هماهنگی قبلی) ارائه می‌شود.

 شماره تماس و آدرس دفاتر دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری:

تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۲۱۲۱۳۳

تلفن تماس: 22093600  22093700

تلفن تماس: 44969001 44969002

1- سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان١٢ (على اکبر)، پلاک ۴١، واحد ۴

2- اتوبان ستاری، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی، ‌ساختمان دفتر خدمات قضایی‌، ‌پلاک ۱۹۲، طبقه 5 و 12


زیبا معانی

زیبا معانی
سرکار خانم زیبا معانی وکیل پایه یک دادگستری با شماره پروانه 12741 و نزدیک به بیست سال تجربه کاری وکالت داشته و به عنوان یکی از بهترین وکلای تهران شناخته شده است. ایشان دارای فوق لیسانس حقوق تجارت بین الملل می باشد و در زمینه های مختلف حقوقی به طور تخصصی مشغول به فعالیت هستند. خانم زیبا معانی ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب را در پرونده‌ های وکالتی خود دارد که همین ویژگی ها، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

تخصص در زمینه های:

 •  امور کیفری، کیفری یک، (پرونده های جنایی، قتل، آدم ربایی، تجاوز به عنف) دعاوی دادسرای ارشاد
 • دعاوی حقوقی و ملکی از جمله الزام به تنظیم سند رسمی، تخلیه، خلع ید، دعاوی موجر و مستاجر، دعاوی حق کسب و پیشه و سرقفلی، تنظیم قراردادهای حقوقی از جمله قرارداد مشارکت و داوری در قراردادها و اختلافات مربوطه

شماره تماس

آدرس:


جواد شاهسوند اینانلو

جواد شاهسوند اینانلوجواد شاهسوند اینانلو، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در غرب تهران و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز می باشد. ایشان ویژگی هایی از جمله صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را داشته و همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

تخصص در دعاوی:

 •  دعاوی ملکی مانند: (چک،سفته، مطالبات و قراردادهای مالی و غیره
 •  دعاوی خانواده مانند: (نکاح، طلاق، مهریه، حضانت و غیره

شماره تماس: 09126984620

برای هماهنگی تماس گرفته شود


مهاسا طهماسبی

مهاسا طهماسبیمهاسا طهماسبی، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز نیز می باشند. ایشان با بیش از 20 سال سابقه در ارائه خدمات حرفه ای حقوقی، قضایی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و غیره هستند و همچنین فارغ التحصیل حقوق قضایی از دانشگاه شهید بهشتی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دوره دکتری حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه تهران می باشند.
سرکار خانم طهماسبی، قبول وکالت و ارائه خدمات مشاوره و تنظیم اوراق را، به صورت حضوری در دفتر و هم به صورت آنلاین از طریق واتس آپ و تلگرام انجام می دهند و متبحر در تنظیم دادخواست، شکوائیه، اظهارنامه و انواع قراردادها و لوایح مختلف می باشند.

شماره تماس: 4409438244006632 

جهت مشاوره آنلاین از طریق واتس آپ و تلگرام: 09126260218 

(امکان هماهنگی از ۸ صبح تا ۱۱ شب)

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت الله کاشانی، بلوار اباذر، نرسیده به دادسرای جرائم رایانه ای، پلاک ۵، طبقه دوم


دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران (شهید بهشتی) پیش از انقلاب می باشد و بیش از ۵۰ سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

شماره تماس: 091217224640218612722802186129690

آدرس: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد 4


سعید نقدی

سعید نقدی

جناب آقای سعید نقدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری، دارای مدرک ارشد جزا و جرم شناسی، مدیر حقوقی شرکت پولیکا نوین، کارشناس حقوقی شرکت عمرانی ایران سازه می باشند. ایشان به صورت تخصصی در حوزه دعاوی کیفری و ملکی در تهران و شهرستان ها فعالیت دارند و پرونده های موفق متعددی در این زمینه دارند. آقای نقدی با سابقه کافی و درخشان در حوزه کیفری و ملکی به مراجعین و موکلین خود مشاوره ارائه می دهند. از افتخارات وی میتوان به گواهینامه دوره پولشویی اشاره کرد. ایشان مدیر گروه وکلای جوان ونداد می باشد که نزدیک ۲۰ وکیل دادگستری در مجموعه وی به صورت تخصصی مشغول فعالیت هستند.

ایشان در وکالت دعاوی زیر تخصص دارند:

 • وکالت پرونده های خانواده: طلاق به درخواست زوج یا زوجه ، طلاق توافقی، رجوع از هبه، استرداد اموال انتقال داده شده به همسر ،توقیف اموال برای مهریه، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه، انحصار وراثت، رفع توقیف اموال مهریه، ارث و وصیت و غیره
 • دعاوی کیفری و جرایم علیه اشخاص و اموال: (قتل عمد و غیر عمد، تجاوز به عنف، تفخیذ، لواط، فروش مال غیر، جعل اسناد، خیانت در امانت، روابط نامشروع، آدم ربایی، کلاهبرداری، قاچاق کالا و ارز، جرایم جنسی، جرایم منافی عفت، دادسرای ارشاد، جرایم کلان اقتصادی ، اختلاس، تبانی در معاملات دولتی، رشا و ارتشا)
 • وکالت پرونده های ملکی: الزام به تنظیم سند رسمی، موجر و مستاجر، تملک آپارتمان ها، فروش مال غیر، فک رهن، تغییر کاربری ، مشارکت در ساخت، اراضی ملی و اصل ۴٩ قانون اساسی، قراردادهای تجاری و غیره
 • و به صورت تخصصی در امور خانواده حقوقی و کیفری و همچنین دعاوی املاک در تهران و شهرستان

شماره تماس: 09129739424

آدرس دفتر1: تهران، شهران، فلکه دوم، کوچه پالیک، نبش کوچه بنفشه شرقی پلاک 1 طبقه 3 واحد 12

آدرس دفتر2: اسلامشهر، خیابان صیاد شیرازی، کوچه مدافعان سلامت 3، ساختمان عمارت مجد، طبقه اول

وب سایت: www.saeednaghdi.ir


دکتر محمد روحی

محمد روحی

آقای دکتر محمد روحی، وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه با بیش از ۱۲ سال تجربه، از موفق ترین و بهترین وکلای تهران هستند. وی علاوه بر تحصیل در مقطع دکتری رشته حقوق، دارای تحصیلات مقطع فوق لیسانس رشته فلسفه و کلام و همچنین تجربه کسب علم از دانش فقهی و حقوقی فقهایی همچون آیه الله شجاعی کیاسری ابوالزوجه خود نیز می باشند و از دانش آموختگان ممتاز دانشگاه تهران و دانشگاه علامه طباطبایی می باشند.
دکتر روحی که سابقه چندین سال اشتغال رسمی در سمت های مختلف و مسئولیت های محوله دادگستری تهران را در تجارب خود دارند، علاوه بر تسلط علمی، به رویه عملی در محاکم نیز مسلط می باشند. افتخار دارند با بهره مندی از تجارب ارزشمند تیم حقوقی خود، شامل حقوقدانان و وکلای برجسته و قضات بازنشسته، کسب نتیجه موفق در بسیاری از پرونده های خاص و موضوعات پیچیده در خدمت هموطنان عزیز باشند.

از جمله خدمات دفتر وکالت ایشان عبارت است از:

 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی ملکی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، کلیه دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت و دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی
 • وکالت تخصصی در پرونده های کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، مواد مخدر، سرقت، قتل، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی، جعل اسناد
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی خانواده شامل طلاق،حضانت،مهریه،
 • وکالت تخصصی در دعاوی دیوان عالی کشور
 • وکالت تخصصی در دعاوی دیوان عدالت اداری
 • مشاوره و تنظیم انواع قراردادهای تجاری داخلی و بین المللی و شرکتها
 • وکالت پرونده های ایرانیان خارج از کشور
 • وکالت تخصصی در پرونده های مربوط به چک و سفته
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی شهرداری، کمیسیون های ماده 100 و …
 • داوری در کلیه دعاوی ملکی و اختلافات قراردادی بین اشخاص حقیقی و نیز شرکت های تجاری و ایجاد صلح و سازش فی مابین اشخاص در اختلافات ملکی و قراردادی و در جرائم قابل گذشت.

برای دریافت وقت مشاوره حضوری و اعطای وکالت به دکتر محمد روحی، یکی از بهترین وکلای تهران، می توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تلفن دفتر: 02188519686 – 02188519686

شماره تلفن همراه: 09125484535

آدرس دفتر وکالت دکتر محمد روحی: شهید بهشتی، صابونچی(مهناز)، ساختمان ۲۶، طبقه ۲، واحد ۲۴


فرزاد فهیم یگانه

فرزاد فهیم یگانه

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در تهران مشغول به فعالیت حقوقی است. ایشان در زمینه های مختلف حقوقی مشغول به فعالیت به صورت تخصصی می باشد و وکیلی با تجربیات بسیار بالایی است که مشاوره های حقوقی تخصصی را به مردم شهر تهران ارائه می دهد. آقای فرزاد فهیم یگانه پشتکار بالایی بر کلیه قوانین حقوقی دارد و به عنوان وکیلی موفق در بین مردم انتخاب شده است. همچنین ایشان وکالت کاریزان خودرو و بانک ملت را به عهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، نبش گلستان 14، برج نگین رضا، طبقه 5، واحد 508


فاطمه عسگر پور

فاطمه عسگر پور

وکیل پایه یک دادگستری در غرب تهران است و در زمینه های ملکی، کیفری، خانواده، طلاق و غیره مشغول به کار می باشد. ایشان تسلط بالایی به قوانین حقوقی دارد و تمام تلاشش را در جهت حفظ رضایت مردم دارد تا پرونده های آن ها را با نتایج مثبتی همراه سازد. خانم فاطمه عسگر پور دارای خلق و خوی بسیار خوب در هنگام ارتباط با مردم می باشد و مشاوره های بسیار خوبی را در این راستا می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: تهران، شهرک اکباتان، خیابان نفیسی، پلاک 49، واحد 4

مطاالب مشابه: جهت مشاهده 5 تا از بهترین وکیل در صادقیه کلیک کنید

مزیت های اخذ وکیل

انتخاب و اخذ یک وکیل مزیت‌های خیلی زیادی برای موکل دارد. معمولا افرادی که با مشکلات حقوقی مواجه می‌شوند هیچ شناختی از قوانین مختلف و دادگاه ها را ندارند و از این جهت ممکن است دست به کارهای نامناسبی بزنند و به دنبال آن دچار خسارت شوند و یا حتی با مشکلات جدی‌تری مواجه شوند بنابراین حضور و اخذ یک وکیل برای کلیه‌ی دعاوی‌های حقوقی الزامی می‌باشد تا وکیل بتواند تمام مراحل لازمه را به شکل جدی‌تر و اصولی‌ترین پشت سر بگذارد و نتایج بهتری را برای موکلش به همراه داشته باشد.

از مهمترین مزیت‌های اخذ وکیل این است که می توان در زمان و هزینه صرفه‌جویی کرد. خیلی از افراد به دلیل مشغله‌ی کاری و زندگی که دارند نمی‌توانند پرونده‌ی خود را پیگیری کنند، پرونده‌های حقوقی هم نیاز پیگیری دارند تا به نتایج خوبی دست پیدا کنند بنابراین زمانی که شما وکیلی را اخذ می‌کنید، وکیل موظف است که پیگیری‌های لازم را انجام داده و سپس با استفاده از گزارش کار، موکلش را در جریان بگذارد.

وکیل به دلیل دانش و تجربه‌ای که در زمینه های حقوقی دارد، بهترین راهکارها و راه و روش‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهد و از طریق آن می‌تواند پرونده را به جلو پیش ببرد، همچنین وجود یک وکیل به سبب دانش حقوقی که دارد موجب کاهش استرس و اضطراب ناشی از مشکلات موکل می شود بنابراین حضور و وجود یک وکیل را دست کم نگیرید و پیش از انتخاب وکیل، تحقیقات لازمه را انجام دهید.

کلام آخر

برای این که در انتخاب بهترین وکیل در غرب تهران دچار شک و تردید نشوید، نیاز است تا ویژگی‌های یک وکیل خوب را به خوبی بدانید. در واقع زمانی که وکیلی انتخاب می شود حکم نماینده‌ی حقوقی موکل را دارد و می‌تواند صفر تا صد امور حقوقی را انجام دهد.

به طور کلی انتخاب یک وکیل از هر چیزی مهم‌تر است زیرا اگر وکیلی که انتخاب می کنید تخصص بالایی برای انجام رفع مشکلات حقوقی داشته باشد، می‌تواند به موفقیت در پرونده شما کمک کند و بالعکس اگر وکیلی را انتخاب نمایید که تجربه‌ی کافی در زمینه‌ی حل مشکلات حقوقی نداشته باشد، قطعا پرونده با شکست مواجه خواهد شد و از طرفی زمان و هزینه شما هم به هدر خواهد رفت بنابراین نیاز است که برای انتخاب یک وکیل خبره، تمامی تلاش و زمان خود را در این خصوص به کار گیرید و از منابع معتبر کمک بخواهید.

منابع های معتبر می‌توانند سایت‌های حقوقی، مجلات حقوقی معتبر، موسسات فوقی و افراد و آشنایانی باشند که به آنها اعتماد دارید و می‌توانید از آن‌ها کمک بخواهید همچنین بهتر است پس از اینکه وکیلی را انتخاب کردید با او قرار ملاقات و مشاوره داشته باشید و سپس با توجه به انتظاری که از او دارید می‌توانید وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

در این مقاله به شما کمک کرده‌ایم تا 10 تا از بهترین وکیل در غرب تهران را بشناسید و سپس بر اساس انتظاراتی که دارید یکی از آنها را برای پروسه حقوقی خود انتخاب نمایید.

5/5 - (4 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا