وکلا

10 تا از بهترین وکیل بانکی در تهران ⚖️【آپدیت 1403】

افزایش مشکلات مربوط به امور بانکی سبب درخواست بیشتر بهترین وکیل بانکی در تهران شده است و به دلیل اینکه مردم با بانک ها و موسسات مالی سر و کار دارند بنابراین امکان بروز مشکلات در حوزه بانکی زیاد است و بررسی و پیگیری آن بر عهده یک وکیل متخصص بانک می باشد که به تمامی امور و قوانین مربوط به بانک تسلط دارد. اما پیدا کردن یک وکیل بسیار مهم تر از هرچیزی است زیرا باید وکیلی انتخاب شود که به امور بانکی مسلط باشد و تخصص اصلی اش در این زمینه بوده باشد. زیرا معمولا وکلا در چندین دعاوی مشغول به کار هستند اما بهتر است تا وکیلی انتخاب شود که تخصص اصلی اش مربوط به دعاوی بانکی باشد تا بهتر بتواند به موکلینش کمک نماید.

یک وکیل خوب و حرفه ای که در امور بانکی متخصص است، می تواند رای دادگاه را به نفع موکلش تغییر دهد زیرا وکیل دانش حقوقی بالایی دارد و اطلاعات به روز شده او، سبب می شود تا روال انجام کار به خوبی انجام پذیرد و سپس موجب جلب رضایت موکلین و مراجعین شود. همچنین حضور و وجود یک وکیل، در کلیه دعاوی و زمینه های حقوقی سبب کاهش استرس و اضطراب در موکلین شده و آن ها کلیه امور را به وکیلی می سپارند که اطمینان به او داشته و به دانش حقوقی او آگاهی کامل دارند. به طور کلی انتخاب یک وکیل خوب و حرفه ای در کلیه امور حقوقی خصوصا امور بانکی که پیچیدگی های خاص خود را دارد دارای مزیت های بسیار زیادی است. در ادامه به معرفی 10 تا از بهترین وکیل بانکی در تهران می پردازیم که تخصص و مهارت بسیار بالایی در کلیه ی امور بانکی دارند و می توانند راهنما و مشاور بسیار خوبی برای مردم باشند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

وظایف اصلی وکیل بانکی چیست؟

مشکلات بانکی همواره وجود داشته است و برای حل این مشکلات نیاز به بهترین وکیل بانکی در تهران است.کاملا مشخص است که با توجه به حجم مبادلات پولی و مصوبات و آیین نامه های بانک مرکزی و سپس شرایط مختلف قراردادها، مواجه شدن با مشکلات زیاد است و آگاهی نداشتن از قوانین مربوط به بانکی سبب می شود تا از یک فرد متخصص مانند وکیلی که تخصص اصلی اش در حوزه ی بانکی است کمک بخواهیم. وکیل بانکی در مقابل پرونده هایی که از موکلینش می گیرد وظایفی دارد که موظف است تا به آن ها عمل نماید.

وکیلی به عنوان بهترین انتخاب می شود که به تمامی قوانین و امور بانک و پول، تسلط کامل داشته باشد. درواقع تسلط داشتن بر تمامی آیین نامه های بانک مرکزی از واجبات برای هر وکیلی می باشد. بنابراین انتخاب بهترین وکیل بانکی بسیار حائز اهمیت می باشد و باید به آن توجه کرد. اگر اشخاص حقوقی و حقیقی قبل از هر اقدام در مورد مسائل بانکی با وکیل بانکی مشورت کنند، دچار مشکل نمی شوند.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل تخریب اموال در تهران کلیک کنید

محمد حاجیلو

وکیل محمد حاجیلو

آقای محمد حاجیلو یکی از بهترین وکلا پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند که با داشتن سابقه کافی و درخشان، به موکلین خود در زمینه حقوقی و کیفری خدمات ارائه می دهند. وی متخصص در امور مربوط به بانک هاست. با توجه به پیچیدگی موضوع و کثرت قوانین، مقررات، آیین نامه ها، بخشنامه ها و مصوبات، رجوع به اشخاصی که در این زمینه از اطلاعات کافی بهره مند باشند، اجتناب ناپذیر است. تخصص های وی در امور بانکی و پرونده های مربوطه عبارت اند از:

 • ابطال سند رهنی
 • ابطال سند انتقال اجرایی
 • الزام به فک رهن
 • شکایت از عملیات اجرایی ثبت
 • ابطال مزایده ثبتی و …

تخصص های محمد حاجیلو در سایر امور حقوقی و کیفری:

 • متخصص در امور تجاری
 • وکیل متخصص شرکت ها
 • وکیل متخصص در قرارداد های تجاری
 • تنظیم انواع قرارداد ها ( داخلی و بین المللی)
 • متخصص در امور تجار و ورشکستگی
 • وکیل متخصص پرونده های ملکی
 • وکیل متخصص در امور سرقفلی و حق کسب و پیشه
 • امور کیفری
 • متخصص در جرایم اقتصادی
 • وکالت و مشاوره تخصصی در پرونده های مربوط به چک
 • همچنین ارائه خدمات تخصصی در سایر امور حقوقی و کیفری اعم از : خانواده، جعل اسناد، انحصار وراثت،مصادره و….

شماره تماس: 09121275588

آدرس دفتر وکالت: ظفر، خیابان مصدق شمالی، کوچه یازدهم (دامغانی)، پلاک 38، واحد 2

آدرس سایت: hajilou-lawyer.com


علی نیکجو

علی نیکجوجناب آقای علی نیکجو، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران می باشد. ایشان ۲۰ سال سابقه کاری درخشان در حوزه وکالت داشته و به طور تخصصی در تمامی دعاوی ها به فعالیت می پردازد. ایشان کار وکالتی خود را از سال 1383 آغاز نموده است و تمامی پرونده های حقوقی/جزایی و داوری بین المللی را برعهده دارد. آقای علی نیکجو صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را برعهده دارد که همین ویژگی ها، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

تخصص و مهارت:

 • 20 سال سابقه کار تخصصی در حوزه وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123644247 –  02191098920

آدرس سایت: alinikjou.com

 آدرس: زعفرانیه، مقدس اردبیلی، خیابان شادآور، برج شادآور، طبقه ۲، واحد ۵


دکتر رحیم دلائی میلان

اقای میلان

جناب آقای رحیم دلائی میلان یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران می باشد و متخصص در دعاوی ملکی، دعاوی بانکی، دعاوی کیفری، دعاوی شرکت ها و دعاوی قراردادها می باشد. آقای دلائی میلان، با تجربه ای که سالها در فعالیت وکالتی داشته است، دانش و تخصص خود را به عنوان وکیل حرفه ای به مراجعین اثبات نموده و به عنوان وکیلی خوشنام شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • مدرس دانشگاه در تهران
 • داوری
 •  آشنایی با زبان فرانسه و انگلیسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس ایمیل: rahimdm63@gmail.com


هدیه رفیعی

هدیه رفیعی

«اغلب مردم به دلیل ناآگاهی، ریسک‌های حقوقی را دستِ کم می‌گیرند و زیان می‌کنند، شما این‌گونه نباشد»

سرکار خانم هدیه رفیعی، فارغ التحصیل فوق لیسانس بهترین دانشگاه کشور یعنی دانشگاه شهید بهشتی تهران و رتبه دو رقمی آزمون وکالت و وکیل پایه یک دادگستری است و از آن جایی که در حوزه مربوط به امور حقوقی و قانون به روز چک و اسناد تجاری آگاهی کاملی دارد، می ‌تواند شما را در راستای تنظیم اسناد تجاری و یا مطالبه وجه و وصول چک برگشتی راهنمایی نماید تا از بروز خسارت احتمالی جلوگیری کنید. وی با تخصصی که در این حوزه دارد خدماتی اعم از مشاوره قبل از تنظیم دادخواست یا اسناد تجاری، تنظیم لایحه را به شما عزیزان ارائه خواهد داد. او هم چنین در تنظیم قراردادهای حقوقی، سابقه و تخصص قابل قبولی دارد.

خانم هدیه رفیعی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز با بیش از 5 سال سابقه کار موفق در عرصه وکالت، افتخار دارد با ارایه خدمات حقوقی، جزایی و تجاری به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی در موارد ذیل اقدام نماید:
ارائه مشاوره در جهت تنظیم قرارداد و سایر امور حقوقی، وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی، وکالت در دیوان عدالت اداری وکالت در دیوان عالی کشور، داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها، وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی، تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی.

خانم هدیه رفیعی از موفق ترین وکلای ایرانی، کارشناس ارشد حقوق اقتصادی و مدیریت گروه حقوقی هادی، با در اختیار داشتن مجموعه ای در پرونده های خانواده، وکالت تخصصی در پرونده شرکت های تجاری، وکالت در پرونده های کارگر، کارفرمایی و قراردادکار، وکالت در قراردادهای پیمانکاری، مشاوره و تنظیم انواع قراردادهای حقوقی.

شماره تماس: 02188793415 – 09127213008 – 09120684031

آدرس: تهران، میدان ونک، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا، پلاک ۴

مشاوره آنلاین در اینستاگرام: hadi.law.group

 ادرس ایمیل: rafiee.hedieh@gmail.com


هدی سبحانی

هدی سبحانی

سرکار خانم هدی سبحانی وکیل پایه یک دادگستری و دارای مدرک حقوق جزا و جرم شناسی می باشد و در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری مشغول به فعالیت به صورت تخصصی است. ایشان ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه را در پرونده‌های وکالتی داشته که همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

تخصص در:

 • پرونده های کیفری از جمله: کلاهبرداری، خیانت در امانت، سو استفاده از ضعف نفس و غیره
 •  پروندهای حقوقی از جمله: اثبات حجر، الزام به تنظیم سند رسمی، قوانین پیش فروش آپارتمان
 • وکیل شرکت ها (وکیل تجاری)

شماره تماس: 09125099597

آدرس: تهران، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمانی غربی، کوچه قوام، پلاک ۶


پرستو رادمنش

پرستو رادمنش

سرکار خانم پرستو رادمنش وکیل پایه یک دادگستری است. ایشان با اخذ کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دارای بیش از ۲۰سال سابقه مستمر در حوزه وکالت و فعالیت به عنوان مشاور حقوقی، همواره توانسته اند پرونده های موکلین خود را به نتایج ارزنده ای برسانند.

برخی از سوابق کاری خانم پرستو رادمنش :

1- ایشان از اردیبهشت ماه 1384 بعنوان نیروی خرید خدمت و در چهارچوب قرارداد کار معین به استخدام اداره کل مسکن و شهرسازی وقت در آمده و تا سال 87 در قالب قرارداد فوق به انجام در زمینه امور املاک و اراضی، اشتغال به کار داشته اند و در سال 86 و پس از اخذ پروانه وکالت پایه یک دادگستری بعنوان وکیل و مشاور حقوقی اداره کل راه و شهرسازی در خصوص دعاوی مربوط به رفع تصرفات خلع ید، رفع مزاحمت، تنظیم سند، دعاوی مربوط به کمیسیون ماده 100 شهرداری، ماده 5 و ماده 12 قوانین اراضی شهری و زمین شهری و دعاوی راه و تملکات راه و شهرسازی، پرونده های ثبتی و وصول مطالبات غیره را در بیش از 1500 پرونده به عهده داشته اند.

2- از سال 1391 بعنوان وکیل، پیگیری مطالبات مدیریت شعب بانک ملت را به عهده داشته اند.

3- از سال 1391 لغایت 1393 به عنوان وکیل بانک ملی دعاوی پیگیری مطالبات و اجرای اسناد را به عهده داشته اند.

4- از تاریخ 1394/7/6 لغایت 1394/12/29 به عنوان وکیل و مشاوره تعاونی مسکن اتباع و امور مهاجرین خارجی به مشاوره و دفاع دعاوی پرداخته اند.

5– ایشان از فروردین 1401 به عنوان وکیل و مشاور حقوقی شرکت جهاد نصر استان فعالیت می کنند.

6- سابقه بازرسی مرکز وکلا و کارشناسان حقوقی قوه قضائیه و عضو هیات مدیره دیوان داوری مرکزی وکلا و رییس دیوان داوری وکلای قوه قضاییه بوده است.

گواهینامه های دریافت شده توسط ایشان:

 • دارای گواهینامه داوری درجه 1
 • گواهینامه دوره آموزش مدرس حقوق زنان
 • گواهینامه ارزیابی محیط زیست پروژه های طرح بهسازی شهری
 • گواهینامه حقوق در مهندسی ساختمان
 • گواهینامه فن دفاع و آشنایی با ضوابط و مقررات حقوقی و رفع تصرفات
 • گواهینامه دوره آموزش خانواده

تخصص ایشان در امور:

 • اراضی و املاک
 • شهرداری
 • قراردادها
 • خانواده
 • شهرسازی و معماری
 • دیه و تصادفات

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره وکالت خانم پرستو رادمنش با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09333252373


مریم خداوردیان

مریم خداوردیان

سرکار خانم مریم خداوردیان وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با مدرک ارشد علوم قضایی در شرق تهران وکالت می کند. ایشان در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده فعالیت دارنداز افتخارات وی میتوان به کسب رتبه ۱۵ از دانشگاه شهر ری و سابقه وکالت بلند مدت با شرکت های خصوصی، معتبر اشاره نمود.

شماره تماس: 09125587404  – 33430487

آدرس دفتر: بلوار ابوذر، اتوبان محلاتی، خیابان نبرد جنوبی، خیابان دهحقی، پایین تر از مجتمع قضایی شهید محلاتی ناحیه ۱۴ و دادگاه خانواده یک، نبش ۳۵ متری شاهد، ساختمان حامی پلاک ۹۱، طبقه دوم واحد ۳، دفتر وکالت مریم خداوردیان


سعید شهبازی

سعید شهبازیآقای سعید شهبازی، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران می باشد. ایشان عضو اتحادیه سراسری وکلاء دادگستری ایران و دارای بیش از ۱۵ سال سابقه کاری با کارنامه ای درخشان علمی و عملی در امر وکالت است و جزء نام آشناترین وکلاء استان مذبور بوده و من جمله شاخص ترین وکیل های حال حاضر، در زمینه های ذیل می باشند:

زمینه های فعالیت در:

پرونده های ملکی، ثبتی، فسخ و انفساخ و ابطال قراردادها، شرکتهای تجاری، پرونده های کیفری مربوط به املاک، پرونده های مربوط به ارز دولتی، اختلافات بورسی، پرونده های خانوادگی حاد

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سوابق کاری تخصصی در وکالت
 • عضو اتحادیه سراسری وکلا دادگستری ایران
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122857587

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار سروغربی، خیابان آسمان، آسمان یازدهم شرقی، پلاک ۳۰، واحد ۴


منیره رشمی

منیره رشمی

وکیل پایه یک دادگستری است و به انجام کار وکالت در تهران مشغول است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل بانکی در تهران مشغول به انجام کار می باشد و وکیلی موفق در انجام امور وکالتی است. خانم منیره رشمی ارتباط بسیار خوبی را با موکلین و مراجعین خود برقرار کرده و بهترین مشاوره ها را در اختیار آن ها قرار می دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

ویژگی های یک وکیل بانکی متخصص

هر وکیلی دارای ویژگی هایی است تا به عنوان وکیل قابلی شناخته شود. داشتن ویژگی های زیر اعتماد مردم را جلب کرده و او می تواند به عنوان بهترین وکیل بانکی در تهران نزد مردم شناخته شود. در ادامه به مهم ترین ویژگی ها از یک وکیل خوب و خبره می پردازیم:

 • تجربیات کافی در دعاوی بانکی

پرونده های بانکی دارای سختی و پیچیدگی هایی می باشند و از حساسیت های بالایی هم برخوردار هستند. وکیلی می تواند به این دعاوی ها رسیدگی داشته باشد که تجربه لازم و کافی را در این خصوص داشته باشد تاب تواند مشاور و راهنمای خوبی برای موکلینش باشد.

 • تسلط کافی به دانش حقوقی و تجاری

بهترین وکیل بانکی در تهران برای به سرانجام رساندن و حل پرونده های بانکی، نیاز به مهارت و قوانین حقوقی دارد. یک وکیل بانکی خبره برای رسیدگی به مشکلات حقوقی شرکت های تجاری باید در ابتدا قوانین مربوط به ورشکستگی، اسناد تجاری، بدهکاری و هر مساله ای که به بانک و امور بانکی مربوط می شود را بداند و اطلاعات جامع و کاملی در این زمینه داشته باشد.

 • تسلط کافی به رویه های قضایی بانکی

وکیل بانکی باید به رویه های بانکی و تجاری آگاهی کامل داشته باشد و زمانی می تواند به این امور رسیدگی کند که اطلاعات جامع بروزی را داشته باشد. معمولا اختلاف هایی که میان کسب و کارهای صاحبان شرکت به وجود می آید به دادگاه ختم می شود و وکیل باید به چنین دعاوی هایی رسیدگی به عمل آورد.

در چه مواردی باید به وکیل بانکی مراجعه کنیم؟

با توجه به پیچیدگی ها، تبصره و آیین نامه هایی که در نهاد اقتصادی تصویب شده است و گاهی هم در حال تغییر است بنابراین نیاز به وکیل بانکی احساس می شود. افراد عادی به دلیل عدم آگاهی از این قوانین نمی توانند نتایج مثبت را در خصوص مشکلات بانکی داشته باشند. بپیدا کردن بهترین وکیل بانکی در تهران سبب می شود تا روال کاری پرونده ی بانکی شما رو به جلو باشد و روند اجرایی آن به خوبی انجام پذیرد. در واقع وکیل می تواند با اطلاعات جامع و کاملی که در خصوص قوانین و آیین نامه های تصویب شده از شورای عالی پول و بانک مرکزی دارد، پرونده را به نفع موکلش به پایان برساند.

کلام آخر

اکثریت افراد جامعه با بانک ها و موسسات مالی و اعتباری سروکار دارند و حتی کمتر کسی پیدا می شود که از بانک ها تسهیلات دریافت نکرده باشد بنابراین بانک ها جهت ایجاد نظم در امور معاملاتی و جلوگیری از هرگونه تخلف، قوانینی را وضع کرده اند که این قوانین سبب شده است وکلایی در این خصوص مشغول به کار شوند و در این حوزه فعالیت کنند و به دیگران در این زمینه کمک نمایند. به وکلایی که در زمینه ی امور بانکی تخصص دارند وکیل بانکی گفته می شود.

اما پیدا کردن یک وکیل خوب و خبره در زمینه ی امور بانکی قدری سخت است و نیاز به تحقیقات دارد. تحقیقات باید از سایت ها و مکان های معتبر انجام گیرد تا موثر واقع شود. در این مقاله به معرفی بهترین های وکلای امور بانکی پرداخته ایم که سالهای زیادی در تهران به کار وکالت مشغول بوده اند و مورد اعتماد و اطمینان مردم نیز می باشند.

4/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا