وکلا

10 تا از بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران ⚖️【آپدیت 1403】

برای جستجوی بهترین وکیل پزشکی در تهران، به زمان برای تحقیقات لازمه برای جستجوی وکیل و شناخت از او نیاز است. تحقیق و پرس و جو از وکیل هایی که در زمینه ی پزشکی به کار وکالت مشغول هستند، بسیار ضروری می باشد. قطعا زمانی که برای انجام این کار می گذارید، در ادامه ی مسیر نتیجه خواهد داد و سبب می شود تا وکیلی را انتخاب نمایید تا بتوانید به مشکلات و پرونده پزشکی تان رسیدگی داشته باشد.

یک وکیل خوب در زمینه ی پزشکی، به تمامی قانون و مقررات مربوط به پزشکی آگاه است و نسبت به تمامی این امور تسلط کافی را دارد. در واقع تسلط داشتن یک وکیل در کلیه مشکلات پزشکی، سبب می شود تا پرونده به خوبی انجام پذیرد و مشکلات موجود در پرونده در مدت زمان کمتری انجام گرفته و سپس با موفقیت همراه شود.

مجله حقوقی وکیل از ما، به شما کمک می کند تا با 10 نفر از بهترین های وکیل پزشکی در تهران آشنا شوید و سپس امور پزشکی و یا پرونده پزشکی خود را به این وکلا بسپارید. تمامی این وکلا، توانایی حل مشکلات شما را خواهند داشت و می توانند به امور مربوط به پزشکی رسیدگی کنند و مشکلات موکل را به خوبی حل نمایند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

ویژگی‌های یک وکیل پزشکی خوب و حرفه ای در تهران

بهترین وکیل پزشکی در تهران، به بیمارانی که آسیب دیده اند و به وکلا مراجعه کرده اند تا به حق و حقوق خود برسند، کمک کرده و به آن ها مشاوره می دهند تا مشکلات شان را حل نمایند. وکیلی که وکالت بیمار را می پذیرد، اقدامات لازم و ضروری را برای شکایت کیفری بر علیه پزشک مربوطه انجام می دهد تا حق بیمار را پس گیرد.

یک وکیل پزشکی، با بررسی ها و پیگیری های به موقع و مداوم، به دنبال رسیدن به نتایج خوب و مطلوب برای موکل اش است و حتی قادر است تا پروانه پزشکی، پزشک مربوطه را که دچار خطا شده است را برای مدتی یا حتی برای همیشه باطل نماید تا از ادامه کار آن پزشک جلوگیری کند.

تاکنون برای هر بیماری پیش آمده است که قبل از عمل جراحی توسط پزشک، برگه یا گواهی را مبنی بر رضایت بیمار بر انجام عمل و هر گونه اتفاق، توسط بیمار یا همراهان او امضا می شود اما این گواهی یا برگه بر طبق ماده 322 قانون مجازات اسلامی برای خساراتی می تواند باشد که به دلیل اشتباه پزشک و یا عدم توانایی او در برخی مواقع به وجود می آید اما دلیل بر این نمی باشد که پزشک در مقابل هر گونه خطا و اشتباهاتش، مسئولیت نداشته باشد و بیمار اجازه ی شکایت کیفری بر علیه او را دارد و می تواند در این خصوص وکیلی را اخذ نماید.

بنابراین در هنگام پیش آمدن جرائم پزشکی نیاز است تا یک فرد حرفه ای و کاربلد که به امور پزشکی تسلط داشته باشد، از حقوق ما دفاع کرده و حق و حقوق ما را پس بگیرد.

مطالب مشابه: 10 تا از بهترین وکیل تهران

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های جرائم پزشکی می باشد و پرونده های متعددی در دادسرای جرائم پزشکی تهران و دادگاه کیفری دو در دست اقدام دارند.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران (شهید بهشتی) پیش از انقلاب می باشد و بیش از ۵۰ سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

شماره تماس: 091217224640218612722802186129690

آدرس: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد 4


دکتر محمد رضازاده

محمد رضا زاده

دکتر محمد رضازاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشد و از موفق ترین و باتجربه ترین وکلای شهر تهران نیز می باشد و یکی از بهترین وکیل تجاوز و روابط نامشروع در جنوب تهران محسوب می شود.

صبوری، حسن سابقه، دقت نظر، صداقت و غیره سبب شده است تا حس اعتماد و اطمینان بیشتری به ایشان وجود داشته باشد. همچنین پیگیری مجدانه ایشان در کلیه پرونده های وکالتی، سبب گردیده است تا آقای رضازاده در زمره وکلای خوشنام قرار گیرد. دکتر محمد رضازاده به عنوان یکی از بهترین وکیل در جنوب تهران در بین مردم شناخته شده است.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

تخصص و مهارت:

 • دکترای حقوق کیفری و جرم شناسی
 •  ۱۱ سال مدیر و موسس گروه وکلای متخصص میزان
 • استاد دانشگاه آزاد واحد علوم وتحقیقات تهران، اسلامشهر، شهریار، شهرقدس، تهران شمال، سما تهران مرکز و غیره
 • عضو هئیت علمی و استادیار دانشگاه
 • مدیر و موسس گروه وکلای میزان
 • مولف ۶ کتاب حقوقی دانشگاهی
 •  مشاور حقوقی دفاتر اسناد رسمی تهران و شهر ری
 • دبیر پژوهش مرکز وکلای قوه قضاییه تهران
 • عضو کمیسیون آموزش وکلای قوه قضائیه
 • عضو اساتید اختبار

شماره همراه: 09121388451

آدرس: تهران، خانی آباد نو، نبش چهارراه شریعتی، تقاطع خیابان لطیفی و صمدی، ساختمان شریعتی، طبقه فوقانی بانک سپه، واحد ۳

مجتبی محمدی

وکیل مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی دارای دکتری حقوق بین المللی و عضو کانون وکلای مرکز تهران، عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز، دارای مدرک وکالت بین المللی (IBA)، دارای مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی می باشد. برخی از نمونه سوابق شغلی ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشاوره حقوقی سازمان لیک فوتبال ایران
 • مشاوره حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
 • مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
 • مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
 • وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
 • مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان شمال
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان
 • مشاوره حقوقی هلدینگ سرمایه گذاری امید (بانک سپه)

مهارت و تخصص:

 1. مدرک وکالت کانون وکلای ایران
 2. مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA)
 3. مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران
 4. مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی (زیر نظر دکتر ظریف)
 5. تسلط کامل به امور شرکتها و قراردادها
 6. تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
 7. مهارت در مذاکرات بین المللی
 8. تایید فرم کاستودین توسط دکتر مجتبی محمدی وکیل امور بین الملل

در دفتر حقوقی ایران وکیل، خدمات تایید و نوترایز فرم کاستودین (سرپرست یا قیم کانادایی) توسط مدیریت این مجموعه، دکتر مجتبی محمدی (وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون بین‌المللی وکلا) با مهر انگلیسی وکیل برای متقاضیان محترم ارائه می‌شود، خدمات تایید فرم کاستودین کانادا، در شعبه میدان کاج (با هماهنگی قبلی) قابل ارائه میباشد.

گواهی امضا به انگلیسی توسط دکتر مجتبی محمدی وکیل امور بین الملل، در دفتر حقوقی ایران وکیل، خدمات تایید و تصدیق گواهی امضاء با مهر انگلیسی، توسط وکیل پایه یک و عضو کانون بین‌المللی وکلا، دکتر مجتبی محمدی(مدیریت مجموعه) برای متقاضیان محترم ارائه میگردد.

خدمات گواهی امضا انگلیسی، در شعبه میدان کاج (با هماهنگی قبلی) ارائه می‌شود.

آدرس دفاتر دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری:
1-سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان١٢ (على اکبر)، پلاک ۴١، واحد ۴
تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۲۱۲۱۳۳
تلفن تماس: 22093600  22093700
2-اتوبان ستاری، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی، ‌ساختمان دفتر خدمات قضایی‌، ‌پلاک ۱۹۲، طبقه 5 و 12
تلفن تماس: 44969001 44969002

موسسه حقوقی دادمهر عدالت

موسسه حقوقی دادمهر عدالت

موسسه حقوقی دادمهر عدالت با هدف انجام تخصصی امور حقوقی، مشاوره و وکالت به صورت تیمی از وکلای مجرب و منحصر به موسسه از اواخر دهه هشتاد در اداره ثبت شرکتهای تهران ثبت و شروع به فعالیت نموده است.اعضای هیات مدیره این موسسه از وکلای پایه یک دادگستری بوده و صرف نظر از سالها تخصص و تجربه در امر وکالت، با تحصیلات عالی آکادمیک و تدریس در دانشگاههای معتبر کشور در هر زمینه به صورت تخصصی با برگزاری جلسات مشترک وکلا، بهترین خدمات حقوقی را در زمینه های مختلف به شما ارائه خواهند نمود و باید گفت ارائه مشاوره به صورت تخصصی از نکات قوت مراجعه به موسسات حقوقی معتبر می باشد.

همچنین این مجموعه با وکلای مشخص و محدود در تعامل بوده و در واقع تجربه قدرتمندترین تیم تخصصی وکلا را در اختیار مراجعین قرار می دهد.

بررسی سوابق کاری موسسه دادمهر عدالت نشان داده که این مرکز به عنوان یکی از بهترین موسسات حقوقی در تهران، کلیه امور حقوقی شما را از صفر تا صد بدون نیاز به پیگیری از جانب موکلین بر عهده گرفته و گزارش جزییات روند کار پرونده را به طور مستمر در اختیار اشخاص ذیربط می گذارد که این امر نکته قوت مراجعه به موسسات حقوقی معتبر می باشد.
با توجه به اینکه امور حقوقی در این مجموعه ی گسترده، توسط وکلای تخصصی که همگی از اعضای هیات مدیره موسسه هستند انجام می شود،اساساً برای هر موضوع خاص تیمی از وکلای مجرب در خدمت شما خواهد بود.

شماره تماس: 091288991460912830849702177762314

آدرس: تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان امیری طائمه، نبش خیابان ملکی پلاک 61 واحد 8

 محمدرضا مهری

محمدرضا مهری

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر تهران به کار و تخصص در وکالت می پردازد. ایشان تسلط کامل به قوانین بین الملل را دارد و در کار خود بسیار حرفه ای عمل می کند. آقای محمدرضا مهری دوره هیا غیرآکادمیک را در خارج از کشور گذرانده است و در زمینه دعاوی های جرائم پزشکی، ملکی، کیفری، املاک و غیره تخصص و مهارت بسیار بالایی را دارد.

تخصص و مهارت:

 • دکتری حقوق کیفری و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 02188663628

آدرس: تهران، میدان ونک، گاندی جنوبی، خیابان 14، پلاک 14، واحد 9

سمانه ملارمضانی

سمانه ملا رمضانی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است و به عنوان یکی از بهترین وکیل پزشکی در تهران انتخاب شده است. ایشان به تمامی دعاوی های حقوقی در زمینه های مختلف مسلط بوده است و دفاعیات بسیار خوبی را از موکلین خود انجام می دهد. خانم سمانه ملارمضانی دارای تجربیات بسیار خوب در حوزه وکالت است و پرونده های زیادی را  تاکنون با موفقیت همراه کرده است.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه کار و تخصص در وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09124966062

آدرس: تهران، خیابان کریم خان، خیابان استاد نجات الهی، کوچه سلمان پاک، پلاک 10، واحد 1

محسن حاجی سلطانی

محسن حاجی سلطانی

وکیل پایه یک دادگستری است و چندین سال است که در این شهر به انجام کار وکالتی مشغول است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل پزشکی در تهران مشغول به کار است و دفاعیات بسیار خوبی را در دادگاه ارائه می دهد. آقای محسن حاجی سلطانی پرونده های قصور پزشکی را پذیرفته و مشکلات آن ها را به بهترین شکل رفع می کند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه کاری وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کارشناس ارشد مجموعه حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122997083

آدرس: تهران، خیابان پاسداران، بین بوستان 9 و 10، ساختمان پاسارگاد، پلاک 289، طبقه 2، واحد 4

محمدرضا طلیعه تبریزی

محمدرضا طلیعه تبریزی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر تهران به امور وکالتی مشغول است. ایشان در زمینه های جرائم پزشکی دارویی و قصور پزشکی فعالیت دارد و پرونده های زیادی را در این خصوص به نتیجه رسانده است. آقای محمدرضا طلیعه تبریزی به عنوان یکی از بهترین وکیل پزشکی در تهران به فعالیت و تخصص می پردازد و در کار خود بسیار حرفه ای عمل می کند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه  کاری وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • دکتری حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121982599

آدرس: تهران، ستارخان، نرسیده به چهارراه اسدی، مجتمع اداری تجاری پردیسان، طبقه 3، واحد 12

سارا باوندپور

سارا باوند پور

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است و دارای سوابق کاری بسیار بالا در امور مختلف حقوقی است. ایشان در زمینه دعاوی های کیفری، ملکی، خانواده، شهرداری و غیره مشغول به کار است و پرونده های قصور پزشکی هم به عهده گرفته و آن ها را به بهترین شکل انجام می دهد. خانم سارا باوند پور تمام تلاشش را برای به موفقیت رساندن پرونده های موکلین خود کرده تا بهترین نتایج را برای آن ها رقم بزند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه تخصصی در وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09195539847

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، نزسیده به خیابان معلم، روبروی شهرکتاب، پلاک 584، طبقه 2

عبدالصمد خرمشاهی

عبدالصمد خرمشاهی

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است که بسیار حرفه ای همراه با تخصص بسیار خوب در کلیه دعاوی ها می باشد.ایشان رسیدگی به پرونده های مربوط به قصور پزشکی، جرایم پزشکی، کلاهبرداری، جعل و … را برعهده می گیرد.

تخصص و مهارت:

 • 30 سال سوابق کاری
 • مشاور حقوقی

آدرس: تهران، کریمخان، ابتدای خیابان استاد نجات الهی، پلاک 192

وظایف وکیل پزشکی در تهران

بهترین وکیل پزشکی در تهران، وظایفی را بر عهده دارد که نیاز است تا نسبت به وظایف کاری خودش، مسئولیت و تعهد داشته باشد. یک وکیل پزشکی وکیلی است که مشکلات پرونده پزشکی موکلش را که دچار خسارات جانی و یا مالی شده است را بررسی کرده و وظایف مربوط به گرفتن حق و حقوق موکلش را به بهترین نحو انجام داده تا حق موکلش پایمال نشود. امور پزشکی جزو امور حساسی است که مستقیما با جان و مال بیمار در ارتباط است خصوصا جان انسان که با هیچ چیزی قابل جبران نیست و اگر خطای پزشکی در این خصوص اتفاق بیفتد خسارات جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت. در واقع کوچکترین بی توجهی و بی احتیاطی پزشک، می تواند سبب بروز قصور پزشکی برای بیمار گردد.

وکیلی که متخصص در رفع مشکلات و قصور پزشکی است، پرونده بیمار را به درستی بررسی کرده و نسبت به مشکلات جزیی و کلی آن شناخت پیدا می کند تا بتواند این مشکلات را حل و فصل کند. پرونده های پزشکی، پیچیدگی های بیشتری نسبت به سایر پرونده ها دارد و در صورتی که پزشک به عنوان مجرم شناخته شود و ضرر های مالی و جانی به بیمار وارد کرده باشد، باید مورد قضاوت و دادگاهی قرار گیرد که تمامی این موارد به دست یک وکیل حاذق قابل انجام است تا بتواند پزشک را بر طبق قانون مجازات نماید.

برای حل مشکلات موجود در پرونده های پزشکی، نیاز به یکسری مراحل است که از مهم ترین وظایف وکیل پزشکی در تهران می باشد. یک وکیل پزشکی به تمامیاین مراحل آشنا است و بهتر می تواند این مشکلات را مدیریت نماید. همچنین گاهی به وجود می آید که پزشکانی که بدون هیچ گونه قصد و به صورت غیر عمدی، به بیمار ضرر های جانی و مالی وارد کرده اند، از وکلا کمک گرفته تا دفاعیات لازمه را برای آن ها در دادگاه به عمل آورند.

کلام آخر

در برحی از موارد، آسیب های پزشکی به فرد یا افرادی در هر شهری توسط پزشک وارد می شود که این آسیب ها به صورت عمد یا غیر عمد می باشد که به آن جرم پزشکی گفته می شود. در قانون مجازات اسلامی، جرائم هایی برای این جرم های پزشکی در نظر گرفته شده است که این جرائم مختص به پزشک یا فردی در یکی از تیم های پزشکی است.

برای پیگیری پرونده های پزشکی، نیاز به بهترین وکیل پزشکی در تهران را داریم که با استفاده از دانش و معلوماتی که از قصور پزشکی دارد، مشکلات موجود در پرونده های پزشکی را حل کرده و به بیمارانی که در این شرایط دچار آسیب و ضرر و زیان های مالی شده اند، کمک کند تا به حق و حقوق خود برسند. جرائم های پزشکی از پرونده های حساسی است که نیاز است تا از یک وکیل حرفه ای استفاده شود که مدت زمان زیادی به پرونده های اینچنینی پرداخته است تا بتواند در مدت زمان کوتاهی به این پرونده رسیدگی کند و حق موکلش را بگیرد. اگر در شهر تهران زندگی می کنید و دچار مشکلات پزشکی شده اید، پیشنهاد می شود تا انتها این مقاله را مطالعه کرده و سپس یکی از وکلایی که در این مقاله به شما معرفی کرده ایم، انتخاب نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا