وکلا

10 تا از بهترین وکیل پزشکی در تهران ⚖️【آپدیت 1402】

برای جستجوی بهترین وکیل پزشکی در تهران، به زمان برای تحقیقات لازمه برای جستجوی وکیل و شناخت از او نیاز است. تحقیق و پرس و جو از وکیل هایی که در زمینه ی پزشکی به کار وکالت مشغول هستند، بسیار ضروری می باشد. قطعا زمانی که برای انجام این کار می گذارید، در ادامه ی مسیر نتیجه خواهد داد و سبب می شود تا وکیلی را انتخاب نمایید تا بتوانید به مشکلات و پرونده پزشکی تان رسیدگی داشته باشد.

یک وکیل خوب در زمینه ی پزشکی، به تمامی قانون و مقررات مربوط به پزشکی آگاه است و نسبت به تمامی این امور تسلط کافی را دارد. در واقع تسلط داشتن یک وکیل در کلیه مشکلات پزشکی، سبب می شود تا پرونده به خوبی انجام پذیرد و مشکلات موجود در پرونده در مدت زمان کمتری انجام گرفته و سپس با موفقیت همراه شود.

مجله حقوقی وکیل از ما، به شما کمک می کند تا با 10 نفر از بهترین های وکیل پزشکی در تهران آشنا شوید و سپس امور پزشکی و یا پرونده پزشکی خود را به این وکلا بسپارید. تمامی این وکلا، توانایی حل مشکلات شما را خواهند داشت و می توانند به امور مربوط به پزشکی رسیدگی کنند و مشکلات موکل را به خوبی حل نمایند.

ویژگی‌های یک وکیل پزشکی خوب و حرفه ای در تهران

بهترین وکیل پزشکی در تهران، به بیمارانی که آسیب دیده اند و به وکلا مراجعه کرده اند تا به حق و حقوق خود برسند، کمک کرده و به آن ها مشاوره می دهند تا مشکلات شان را حل نمایند. وکیلی که وکالت بیمار را می پذیرد، اقدامات لازم و ضروری را برای شکایت کیفری بر علیه پزشک مربوطه انجام می دهد تا حق بیمار را پس گیرد.

یک وکیل پزشکی، با بررسی ها و پیگیری های به موقع و مداوم، به دنبال رسیدن به نتایج خوب و مطلوب برای موکل اش است و حتی قادر است تا پروانه پزشکی، پزشک مربوطه را که دچار خطا شده است را برای مدتی یا حتی برای همیشه باطل نماید تا از ادامه کار آن پزشک جلوگیری کند.

تاکنون برای هر بیماری پیش آمده است که قبل از عمل جراحی توسط پزشک، برگه یا گواهی را مبنی بر رضایت بیمار بر انجام عمل و هر گونه اتفاق، توسط بیمار یا همراهان او امضا می شود اما این گواهی یا برگه بر طبق ماده 322 قانون مجازات اسلامی برای خساراتی می تواند باشد که به دلیل اشتباه پزشک و یا عدم توانایی او در برخی مواقع به وجود می آید اما دلیل بر این نمی باشد که پزشک در مقابل هر گونه خطا و اشتباهاتش، مسئولیت نداشته باشد و بیمار اجازه ی شکایت کیفری بر علیه او را دارد و می تواند در این خصوص وکیلی را اخذ نماید.

بنابراین در هنگام پیش آمدن جرائم پزشکی نیاز است تا یک فرد حرفه ای و کاربلد که به امور پزشکی تسلط داشته باشد، از حقوق ما دفاع کرده و حق و حقوق ما را پس بگیرد.

مطالب مشابه: 10 تا از بهترین وکیل در تهران

 احمد قنبرپور

احمد قنبر پور

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است که دارای سوابق کاری بسیار بالا و درخشانی است که سبب جلب اعتماد مردم هم نیز شده است. ایشان به عنوان مشاور حقوقی در شرکت های معتبر زیادی فعالیت داشته است که شامل دی وان میلانو، گروه صنعتی گلرنگ، نورترون تراست، نفتی توتال فرانسه و غیره فعالیت داشته است و به عنوان یکی از بهترین وکیل پزشکی در تهران هم توسط مردم انتخاب گردیده است. آقای احمد قنبرپور دارای دو مدرک کارشناسی ارشد در حیطه حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه شیراز و کارشناسی ارشد حقوق مالکیت فکری از دانشگاه تهران می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 20 سال سابقه کار حرفه ای در وکالت
 • دکتری حقوق کیفری و جرم شناسی از دانشگاه تهران
 • عضو پیوسته انجمن ایرانی حقوق و جزا
 • عضو انجمن حقوق شناسی ایران
 • عضو در کمیسیون حقوق شهروندی شورای شهر تهران
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 02188983460

آدرس: تهران، خیابان دکتر فاطمی، ابتدای خیابان رهی معیری، پلاک 10، واحدهای 9 و 10

 حمید میرزایی منفرد

 حمید میرزایی منفرد

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر تهران سال های زیادی است که به کار در امور وکالت مشغول است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل پزشکی در تهران به کار در حوزه مشکلات پزشکی مشغول است و متخصص در امور کیفری و جرائم پزشکی می باشد. آقای حمید میزایی منفرد در زمینه دعاوی های ملکی، کیفری، خانواده، طلاق و غیره به وکالت مشغول می باشد و مهارت بسیار بالایی در دعاوی های مختلف دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • کسب رتبه 18 آزمون قضاوت
 • کسب رتبه 111 کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09120314480

آدرس: تهران، میرداماد، نبش خیابان نفت جنوبی، پلاک 268، واحد 1

 پوریا نادری

پوریا نادری

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران است و به تمامی امور و دعاوی های حقوقی رسیدگی می کند و آن ها را به بهترین نحو انجام می دهد. ایشان دارای علم بروز حقوقی می باشد و همیشه اطلاعات خود را بروز نگه می دارد تا بتواند مشکلات موجود در پرونده های حقوقی موکلین را حل نماید. آقای پوریا نادری به عنوان یکی از بهترین وکیل پزشکی در تهران مشغول به کار است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09124230952

آدرس: تهران، آریاشهر، بین فلکه اول و دوم صادقیه، ابتدای شهدای صادقیه جنوبی، جنب رستوران پاییز، پلاک ۴۱، طبقه ۴

 محمدرضا مهری

محمدرضا مهری

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر تهران به کار و تخصص در وکالت می پردازد. ایشان تسلط کامل به قوانین بین الملل را دارد و در کار خود بسیار حرفه ای عمل می کند. آقای محمدرضا مهری دوره هیا غیرآکادمیک را در خارج از کشور گذرانده است و در زمینه دعاوی های جرائم پزشکی، ملکی، کیفری، املاک و غیره تخصص و مهارت بسیار بالایی را دارد.

تخصص و مهارت:

 • دکتری حقوق کیفری و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 02188663628

آدرس: تهران، میدان ونک، گاندی جنوبی، خیابان 14، پلاک 14، واحد 9

کاظم منصور خاکی

کاظم منصور خاکی

کاظم منصور خاکی وکیل پایه یک دادگستری تهران است و در حوزه دعاوی های مختلف به فعالیت می پردازد و به عنوان یکی از بهترین وکیل پزشکی در تهران توسط مردم شناخته شده است. ایشان به تمامی دعاوی ها و قوانین و مقررات حقوقی تسلط داشته و با ارائه مشاوره های حقوقی به مردم شهر تهران، به آن ها کمک های بسیار زیادی را در جهت رفع مشکلات حقوقی شان دارد. آقای کاظم منصور خاکی دارای سابقه و تجربیات بسیار بالایی می باشد و مردم به او اعتماد و اطمینان کاملی در حوزه وکالت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه و تخصص در امور وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122611762

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار فرحزادی، بالاتر از پل نیایش، نبش گلستان دوم، ساختمان گلستان، پلاک 96، واحد 8

سمانه ملارمضانی

سمانه ملا رمضانی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است و به عنوان یکی از بهترین وکیل پزشکی در تهران انتخاب شده است. ایشان به تمامی دعاوی های حقوقی در زمینه های مختلف مسلط بوده است و دفاعیات بسیار خوبی را از موکلین خود انجام می دهد. خانم سمانه ملارمضانی دارای تجربیات بسیار خوب در حوزه وکالت است و پرونده های زیادی را  تاکنون با موفقیت همراه کرده است.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه کار و تخصص در وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09124966062

آدرس: تهران، خیابان کریم خان، خیابان استاد نجات الهی، کوچه سلمان پاک، پلاک 10، واحد 1

محسن حاجی سلطانی

محسن حاجی سلطانی

وکیل پایه یک دادگستری است و چندین سال است که در این شهر به انجام کار وکالتی مشغول است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل پزشکی در تهران مشغول به کار است و دفاعیات بسیار خوبی را در دادگاه ارائه می دهد. آقای محسن حاجی سلطانی پرونده های قصور پزشکی را پذیرفته و مشکلات آن ها را به بهترین شکل رفع می کند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه کاری وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کارشناس ارشد مجموعه حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122997083

آدرس: تهران، خیابان پاسداران، بین بوستان 9 و 10، ساختمان پاسارگاد، پلاک 289، طبقه 2، واحد 4

محمدرضا طلیعه تبریزی

محمدرضا طلیعه تبریزی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر تهران به امور وکالتی مشغول است. ایشان در زمینه های جرائم پزشکی دارویی و قصور پزشکی فعالیت دارد و پرونده های زیادی را در این خصوص به نتیجه رسانده است. آقای محمدرضا طلیعه تبریزی به عنوان یکی از بهترین وکیل پزشکی در تهران به فعالیت و تخصص می پردازد و در کار خود بسیار حرفه ای عمل می کند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه  کاری وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • دکتری حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121982599

آدرس: تهران، ستارخان، نرسیده به چهارراه اسدی، مجتمع اداری تجاری پردیسان، طبقه 3، واحد 12

سارا باوندپور

سارا باوند پور

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است و دارای سوابق کاری بسیار بالا در امور مختلف حقوقی است. ایشان در زمینه دعاوی های کیفری، ملکی، خانواده، شهرداری و غیره مشغول به کار است و پرونده های قصور پزشکی هم به عهده گرفته و آن ها را به بهترین شکل انجام می دهد. خانم سارا باوند پور تمام تلاشش را برای به موفقیت رساندن پرونده های موکلین خود کرده تا بهترین نتایج را برای آن ها رقم بزند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه تخصصی در وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09195539847

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، نزسیده به خیابان معلم، روبروی شهرکتاب، پلاک 584، طبقه 2

عبدالصمد خرمشاهی

عبدالصمد خرمشاهی

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است که بسیار حرفه ای همراه با تخصص بسیار خوب در کلیه دعاوی ها می باشد.ایشان رسیدگی به پرونده های مربوط به قصور پزشکی، جرایم پزشکی، کلاهبرداری، جعل و … را برعهده می گیرد.

تخصص و مهارت:

 • 30 سال سوابق کاری
 • مشاور حقوقی

آدرس: تهران، کریمخان، ابتدای خیابان استاد نجات الهی، پلاک 192

وظایف وکیل پزشکی در تهران

بهترین وکیل پزشکی در تهران، وظایفی را بر عهده دارد که نیاز است تا نسبت به وظایف کاری خودش، مسئولیت و تعهد داشته باشد. یک وکیل پزشکی وکیلی است که مشکلات پرونده پزشکی موکلش را که دچار خسارات جانی و یا مالی شده است را بررسی کرده و وظایف مربوط به گرفتن حق و حقوق موکلش را به بهترین نحو انجام داده تا حق موکلش پایمال نشود. امور پزشکی جزو امور حساسی است که مستقیما با جان و مال بیمار در ارتباط است خصوصا جان انسان که با هیچ چیزی قابل جبران نیست و اگر خطای پزشکی در این خصوص اتفاق بیفتد خسارات جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت. در واقع کوچکترین بی توجهی و بی احتیاطی پزشک، می تواند سبب بروز قصور پزشکی برای بیمار گردد.

وکیلی که متخصص در رفع مشکلات و قصور پزشکی است، پرونده بیمار را به درستی بررسی کرده و نسبت به مشکلات جزیی و کلی آن شناخت پیدا می کند تا بتواند این مشکلات را حل و فصل کند. پرونده های پزشکی، پیچیدگی های بیشتری نسبت به سایر پرونده ها دارد و در صورتی که پزشک به عنوان مجرم شناخته شود و ضرر های مالی و جانی به بیمار وارد کرده باشد، باید مورد قضاوت و دادگاهی قرار گیرد که تمامی این موارد به دست یک وکیل حاذق قابل انجام است تا بتواند پزشک را بر طبق قانون مجازات نماید.

برای حل مشکلات موجود در پرونده های پزشکی، نیاز به یکسری مراحل است که از مهم ترین وظایف وکیل پزشکی در تهران می باشد. یک وکیل پزشکی به تمامیاین مراحل آشنا است و بهتر می تواند این مشکلات را مدیریت نماید. همچنین گاهی به وجود می آید که پزشکانی که بدون هیچ گونه قصد و به صورت غیر عمدی، به بیمار ضرر های جانی و مالی وارد کرده اند، از وکلا کمک گرفته تا دفاعیات لازمه را برای آن ها در دادگاه به عمل آورند.

کلام آخر

در برحی از موارد، آسیب های پزشکی به فرد یا افرادی در هر شهری توسط پزشک وارد می شود که این آسیب ها به صورت عمد یا غیر عمد می باشد که به آن جرم پزشکی گفته می شود. در قانون مجازات اسلامی، جرائم هایی برای این جرم های پزشکی در نظر گرفته شده است که این جرائم مختص به پزشک یا فردی در یکی از تیم های پزشکی است.

برای پیگیری پرونده های پزشکی، نیاز به بهترین وکیل پزشکی در تهران را داریم که با استفاده از دانش و معلوماتی که از قصور پزشکی دارد، مشکلات موجود در پرونده های پزشکی را حل کرده و به بیمارانی که در این شرایط دچار آسیب و ضرر و زیان های مالی شده اند، کمک کند تا به حق و حقوق خود برسند. جرائم های پزشکی از پرونده های حساسی است که نیاز است تا از یک وکیل حرفه ای استفاده شود که مدت زمان زیادی به پرونده های اینچنینی پرداخته است تا بتواند در مدت زمان کوتاهی به این پرونده رسیدگی کند و حق موکلش را بگیرد. اگر در شهر تهران زندگی می کنید و دچار مشکلات پزشکی شده اید، پیشنهاد می شود تا انتها این مقاله را مطالعه کرده و سپس یکی از وکلایی که در این مقاله به شما معرفی کرده ایم، انتخاب نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا