وکلا

10 تا از بهترین وکیل قرارداد تجاری در تهران ⚖️【آپدیت 1403】

امروزه افرادی که دارای ارتباطات تجاری هستند، دغدغه های تنظیم قرارداد به صورت قانونی و اصولی را دارند و اگر قرارداد به طور اصولی تنظیم نشود خسارات زیادی را در پی خواهد داشت بنابراین تنظیم قرارداد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. برای جلوگیری از این اتفاق نیاز است تا از یک فردی که در این زمینه از دانش بالایی برخوردار است کمک بخواهید و این شخص کسی نیست جز بهترین وکیل قرارداد تجاری در تهران که به تنظیم و انعقاد قرارداد ها تسلط بالایی دارد.

از آنجایی که معنای هر کلمه در دنیای حقوق متفاوت می باشد و ممکن است افراد در صحبت های خود از کلمات حقوقی استفاده نمایند درصورتی که حتی معنای آن ها را نمی دانند و اگر همین کلمات را در قرارداد ها درج نمایند، امکان بروز مشکل و خسارات زیاد خواهد شد که غیر قابل جبران است. پس اخذ یک وکیل برای عقد قرارداد سبب خواهد شد تا استرس و اضطراب ناشی از انجام این کار کاهش یابد.

در این مقاله به معرفی کامل 10 تا از بهترین وکیل قرارداد تجاری پرداخته ایم که همگی از تخصص کافی در زمینه قراردادهای تجاری برخوردار هستند و مهارت بالایی در این زمینه دارند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل قرارداد تجاری در تهران کیست؟

انعقاد قرارداد یکی از مهم ترین بخش های هر کاری می باشد که برای مشارکت دو نفر یا چند نفر در زمینه های روابط کاری یا بین المللی انجام می شود. تنظیم اصولی و قانونی قرارداد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و هر گونه نقص در آن، سبب به وجود آمدن مشکلات حقوقی و خسارت مالی خواهد شد. بنابراین در این شرایط نیاز است تا از بهترین وکیل قرارداد تجاری در تهران کمک بخواهید تا با استفاده از دانش حقوقی خود و بهره گیری از تخصصی که دارد، به موکل خود کمک نماید.

بهترین وکیل حقوقی در تهران در زمان عقد قرارداد تمامی موارد مربوط به تخلف، فسخ و غیره را در نظر می گیرد تا از اتفاقات احتمالی جلوگیری نماید و در واقع راهنمایی خواستن و کمک گرفتن از بهترین وکیل تهران سبب می شود تا مشکلات به طور چشمگیری کاهش پیدا نماید.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل ورشکستگی در تهران کلیک نمایید

مونا ترابی

وکیل موتا ترابی

مونا ترابی وکیل پایه یک دادگستری است و از آن جایی که در حوزه تنظیم قرارداد تخصص دارد می‌تواند شما را در راستای تنظیم یک قرارداد اصولی حقوقی و تجاری با استفاده از به‌کاربردن کلمات و مفاهیم مناسب حقوقی راهنمایی نماید تا از بروز خسارت ضمن قرارداد جلوگیری کنید؛ وی با تخصصی که در این حوزه دارد خدماتی اعم از مشاوره قبل از تنظیم قرارداد، تنظیم لایحه و دادخواست، داوری در قراردادها و وکالت در دعاوی قراردادی را به شما عزیزان ارائه خواهد داد. مونا ترابی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز با بیش از ١٠ سال سابقه کار موفق در عرصه وکالت،افتخار دارد با ارایه خدمات حقوقی و جزایی و تجاری به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی در موارد ذیل اقدام نماید:

 • وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید
 • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی
 • وکالت در دیوان عالی کشور
 • داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
 • وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی
 • تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی

مونا ترابی از موفق ترین وکلای ایرانی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی ومدیریت موسسه حقوقی بین المللی عدالت آریایی با در اختیار داشتن مجموعه ایی قوی و متبحر در پروند های زیر ایفای نقش می کند:

 • وکالت تخصصی در پرونده های ملکی
 • وکالت تخصصی در پرونده های کیفری
 • وکالت تخصصی در پرونده های خانواده
 • وکالت تخصصی در پزونده شرکت های تجاری
 • وکالت در پرونده های کارگر و کارفرمایی و قراردادکار
 • وکالت در قراردادهای پیمانکاری
 • مشاوره و تنظیم انواع دادخواست های حقوقی و کیفری

شماره تماس: 09121979750 – 02122097090

آدرس دفتر وکالت: ظفر، نفت (مصدق ) شمالی، خیابان دامغانی (11) پ 38 واحد 2

آدرس سایت: edalatariyayi.com


مسعود اسلامی مهر

وکیل مسعود اسلامی مهر

مسعود اسلامی مهر وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلاء مرکز و رئیس مؤسسه حقوقی و داوری بین الملل صلح صدرا با بیش از 22 سال سابقه کار وکالت، یکی از با تجریه ترین و موفق ترین وکلای تهران می باشند. تخصص ایشان در زمینه دعاوی ملکی و سرقفلی می باشد. با توجه به تجربه طولانی فعالیت در شرکت های متعدد دولتی و خصوصی و نیز انجام بسیاری از پرونده های قضایی موفق بویژه پرونده های ملکی در تهران با ارائه خدمات مشاوره ای و وکالتی در دعاوی حقوقی و تجاری و پرونده های کیفری و بویژه در امور ملکی و مستغلات در امور ذیل نیز خدمات حقوقی ارائه خواهند داد:

 1. وکالت در دعاوی ملکی اعم از سرقفلی، ارث، دعاوی شهرداری و کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت و دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی.
 2. وکالت و مشاوره در دعاوی شرکت های تجاری داخلی و خارجی و تنظیم قراردادهای تجاری و بازرگانی
 3. وکالت در دعاوی خانواده شامل طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، حضانت
 4. وکالت در دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، مواد مخدر، سرقت، قتل، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه ای، جعل اسناد و مشروبات الکلی
 5. داوری در دعاوی ملکی و اختلافات قراردادی بین اشخاص حقیقی و نیز شرکت های تجاری و همچنین نظر به وجود داوری به عنوان یکی از مراجع رسیدگی کننده در زمینه حل و فصل اختلافات و ایجاد صلح و سازش فی مابین اشخاص در اختلافات ملکی و قراردادی و در جرائم قابل گذشت خواه در دادگاه طرح شده یا نشده و در هر مرحله ای از رسیدگی که باشد.

یکی از اهداف آقای مسعود اسلامی مهر بعنوان رییس موسسه حقوقی و داوری بین الملل صلح صدرا ایجاد صلح و سازش بین اشخاص و انجام داوری در کلیه زمینه های حقوقی و تجاری می باشد.

تخصص و مهارت:

 •  مدرک کارشناس ارشد حقوق اقتصادی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره همراه: 09121932428
شماره های ثابت: 0212222186702126413763 – 02126413766 – 02126413112

آدرس: تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدق (نفت) شمالی، خیابان دامغانی (یازدهم)، ساختمان 38، واحد 2


مجتبی محمدی

وکیل مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی دارای دکتری حقوق بین المللی و عضو کانون وکلای مرکز تهران، عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز، دارای مدرک وکالت بین المللی (IBA)، دارای مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی می باشد. برخی از نمونه سوابق شغلی ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشاوره حقوقی سازمان لیک فوتبال ایران
 • مشاوره حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
 • مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
 • مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
 • وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
 • مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان شمال
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان
 • مشاوره حقوقی هلدینگ سرمایه گذاری امید (بانک سپه)

مهارت و تخصص:

 1. مدرک وکالت کانون وکلای ایران
 2. مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA)
 3. مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران
 4. مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی (زیر نظر دکتر ظریف)
 5. تسلط کامل به امور شرکتها و قراردادها
 6. تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
 7. مهارت در مذاکرات بین المللی
 8. تایید فرم کاستودین توسط دکتر مجتبی محمدی وکیل امور بین الملل

در دفتر حقوقی ایران وکیل، خدمات تایید و نوترایز فرم کاستودین (سرپرست یا قیم کانادایی) توسط مدیریت این مجموعه، دکتر مجتبی محمدی (وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون بین‌المللی وکلا) با مهر انگلیسی وکیل برای متقاضیان محترم ارائه می‌شود، خدمات تایید فرم کاستودین کانادا، در شعبه میدان کاج (با هماهنگی قبلی) قابل ارائه میباشد.

گواهی امضا به انگلیسی توسط دکتر مجتبی محمدی وکیل امور بین الملل، در دفتر حقوقی ایران وکیل، خدمات تایید و تصدیق گواهی امضاء با مهر انگلیسی، توسط وکیل پایه یک و عضو کانون بین‌المللی وکلا، دکتر مجتبی محمدی(مدیریت مجموعه) برای متقاضیان محترم ارائه میگردد.

خدمات گواهی امضا انگلیسی، در شعبه میدان کاج (با هماهنگی قبلی) ارائه می‌شود.

آدرس دفاتر دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری:

1-سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان١٢ (على اکبر)، پلاک ۴١، واحد ۴

تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۲۱۲۱۳۳

تلفن تماس: 22093600  22093700

2-اتوبان ستاری، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی، ‌ساختمان دفتر خدمات قضایی‌، ‌پلاک ۱۹۲، طبقه 5 و 12

تلفن تماس: 44969001 44969002


مریم غیایی

مریم غیایی

سرکار خانم مریم غیایی، یکی از وکلای پایه یک دادگستری در تهران است که در زمینه های حقوقی و کیفری به فعالیت می پردازد. ایشان تخصص بالایی در دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و تنظیم قراردادها دارد. خانم مریم غیایی ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را دارد و همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

تخصص در دعاوی:

 • تنظیم قراردادها
 • کیفری
 • ملکی
 • خانواده

شماره تماس: 09124027604

آدرس: تهران، پاسداران، میدان هروی، برج هروی، بلوک b، طبقه۳، واحد ۳۰۴


دکتر محمد رضازاده

محمد رضا زاده

دکتر محمد رضازاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشد و از موفق ترین و باتجربه ترین وکلای شهر تهران نیز می باشد و یکی از بهترین وکیل تجاوز و روابط نامشروع در جنوب تهران محسوب می شود.

صبوری، حسن سابقه، دقت نظر، صداقت و غیره سبب شده است تا حس اعتماد و اطمینان بیشتری به ایشان وجود داشته باشد. همچنین پیگیری مجدانه ایشان در کلیه پرونده های وکالتی، سبب گردیده است تا آقای رضازاده در زمره وکلای خوشنام قرار گیرد. دکتر محمد رضازاده به عنوان یکی از بهترین وکیل در جنوب تهران در بین مردم شناخته شده است.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

تخصص و مهارت:

 • دکترای حقوق کیفری و جرم شناسی
 •  ۱۱ سال مدیر و موسس گروه وکلای متخصص میزان
 • استاد دانشگاه آزاد واحد علوم وتحقیقات تهران، اسلامشهر، شهریار، شهرقدس، تهران شمال، سما تهران مرکز و غیره
 • عضو هئیت علمی و استادیار دانشگاه
 • مدیر و موسس گروه وکلای میزان
 • مولف ۶ کتاب حقوقی دانشگاهی
 •  مشاور حقوقی دفاتر اسناد رسمی تهران و شهر ری
 • دبیر پژوهش مرکز وکلای قوه قضاییه تهران
 • عضو کمیسیون آموزش وکلای قوه قضائیه
 • عضو اساتید اختبار

شماره همراه: 09121388451

آدرس: تهران، خانی آباد نو، نبش چهارراه شریعتی، تقاطع خیابان لطیفی و صمدی، ساختمان شریعتی، طبقه فوقانی بانک سپه، واحد ۳


شیما زندجو

شیما زندجو

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان تهران  می باشد و دارای شوابق کاری درخشانی است. ایشان مشاوره های حقوقی و تخصصی را به افراد حقیقی و حقوقی ارائه می دهد و تسلط بالایی در این امور دارد. خانم شیما زندجو به عنوان یکی از بهترین وکیل قرارداد تجاری در تهران شناخته شده است و پیگیری دعاوی های حقوقی را عهده دار است و پرونده های زیادی را با موفقیت به ثبت رسانیده است.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه کاری حرفه ای در وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122088738

آدرس: تهران، نارمک، خیابان آیت، پایین تر از میدان نبوت، بین خیابان چمن غربی و خیابان شهید قاسم زاده، پلاک 350، ساختمان اسپیدار، طبقه 5، واحد 14


مهدیه کتابی

مهدیه کتابی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی همراه با سوابق کاری بسیار است. ایشان تخصص بالایی در انواع قرارداد های تجاری و بین المللی را دارند. خانم مهدیه کتابی دعاوی هایی را همچون ارث و میراث، قرارداد های تجاری، ثبت احوال، مالی، چک، داوری، اختلافات مالی، طلاق، سفته، فاکتور و غیره را انجام می دهند و تسلط بالایی نسبت به امور وکالتی دارند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سوابق و تخصص کاری در وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: تهران، خیابان آیت الله کاشانی، مجتمع اداری اترک


جواد شاهسوند اینانلو

جواد شاهسوند اینانلو

جواد شاهسوند اینانلو، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری تهران با شماره پروانه 31581 کانون وکلای دادگستری مرکز می باشد. ایشان ویژگی هایی از جمله صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را داشته و همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند. آقای جواد شاهسوند اینانلو دانش آموخته حقوق خصوصی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز است و تاکنون پرونده های زیادی را با موفقیت به ثبت رسانده است.

تخصص در دعاوی:

 • دعاوی ملکی (مانند الزام به تنظیم سند ،معاملات، مشارکت، خلع ید، تخلیه،اجاره و…
 • دعاوی خانواده ( مانند ازدواج، طلاق، مهریه، نفقه، حضانت و…
 • چک، سفته، مطالبات و قراردادهای مالی و …
 • دعاوی کیفری: کلاهبرداری، جعل و…

شماره تماس: 09126984620

برای هماهنگی تماس گرفته شود


مرتضی دستوری

مرتضی دستوری

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد و در شهر تهران به فعالیت مشغول است. ایشان در انواع پرونده ها قبول دعاوی دارد و به موکلین و مراجعین خود کمک کرده تا مشکلات خود را در مدت زمان محدودی حل نمایند. آقای مرتضی دستوری وکیلی متخصص و متبحر در امور وکالتی نیز می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل قرارداد تجاری در تهران در بین مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، ایستگاه مهران ساختمان آرمیتا، پلاک77، طبقه اول، واحد 8


علی اصغر نادری

علی اصغر نادری

وکیل پایه یک دادگستری تهران است و به امور حقوقی رسیدگی می کند. ایشان به مدت 7 سال وکالت شرکت های نفتی را عهده دار بوده است و به مدت 5 سال هم سابقه کار در شورای حل اختلاف و دادسرا را داشته است. آقای علی اصغر نادری وکیلی متخصص در تمامی دعاوی ها می باشد و پیگیری ها و بررسی های لازمه را برای پرونده های حقوقی انجام می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: تهران، میدان انقلاب، خیابان کارگر شمالی، بین چهارراه نصرت و فرصت، پلاک 1084

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل سرقفلی در تهران کلیک نمایید

لزوم تنظیم قرارداد کتبی

به دلیل افزایش قرارداد های کتبی که در سطح های داخلی و خارجی و همچنین روابط تجاری شکل گرفته است، بهتر است تا تنظیم قرارداد به صورت کتبی انجام گردد و وکیلی هم در آنجا حضور داشته باشد. دلیل حضور بهترین وکیل قرارداد تجاری در تهران، به این دلیل است که به تمامی قانون های انعقاد قرارداد آگاه است و در این زمینه دانش و تجربه ی بالایی دارد و همچنین به تمامی نکات و مفاد مربوط به قرارداد آگاهی کامل دارد.

اگر که تمامی نکات مهم در قرارداد رعایت شود، اختلافات و مشکلات به وجود نخواهند آمد و دادگاه با استفاده از بند های درج شده موجود در قرارداد، به دعوای طرفین رسیدگی دارد.

همچنین با توجه به وسیع شدن روابط ها در عرصه بین المللی موجب شده است تا اخذ وکیل تنظیم قرارداد به یکی از مهم ترین امور تبدیل شود.

به طور کلی باید خواسته های هرکدام از طرفین به صورت کاملا واضح در قرارداد شرح داده شود تا از ضرر ها و خسارات در آینده جلوگیری به عمل آید به همین دلیل است که اخذ وکیل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

وکیل قرارداد تجاری چه تخصصی در این زمینه دارد؟

بهترین وکیل قرارداد تجاری در تهران، تخصص های زیادی در زمینه تنظیم و انعقاد قرارداد های تجاری دارد که در ادامه به آن می پردازیم:

 • تخصص در زمینه ی مشاوره و تنظیم دادخواست: وکیل قرارداد تجاری توانایی راهنمایی موکل و مراجعینی که برای تنظیم قرارداد به او مراجعه کرده اند را دارد و راه حل های قانونی و مناسبی را به موکلش ارائه می دهد و سپس دادخواست مناسبی را تهیه می نماید.
 • تخصص در تنظیم قرارداد: وکیل به تنظیم انواع قرارداد ها تسلط بالایی دارد و از آنجایی که قرارداد ها انواع مختلفی را دارند و هرکدام از آن ها از قوانین و مقررات خاصی برخوردارند پس نیاز به یک فرد با تجربه در این زمینه دارند. به عنوان مثال قرارداد های سرمایه گذاری، مشارکت، خرید و فروش و غیره دارای قانون و مقررات متفاوتی هستند که وکیل به تمامی این قوانین آگاه است.
 • تخصص در داوری اختلافات قراردادها: نکته ای که حائز اهمیت است این می باشد که زمان تنظیم قرارداد ها باید مشخص شود تا در صورت اختلافاتی که ممکن است میان طرفین قرارداد شکل گیرد، رسیدگی به حل مشکل توسط مرجع مربوط به حل اختلافات انجام شود. اگر که مرجع حل اختلافات داوری تعریف شود، وکیل تنظیم قرارداد بهترین گزینه در این زمینه می باشد.
 • تخصص در دعاوی قراردادها: بهترین وکیل قرارداد تجاری در تهران، به واسطه ی تجربه و تخصصی که دارد، رسیدگی های لازم حقوقی مربوط به تنظیم قرارداد ها و بروز اختلافات را انجام داده و به موکلین در این زمینه کمک خواهد کرد.

کلام آخر

برای شروع هر کاری و رابطه های تجاری نیاز به تنظیم قرارداد می باشد. قرارداد تجاری میان کارگر و کارفرما انجام می گردد و در خیلی از روبط تجاری و مشارکت در امور ساخت و ساز و غیره نیاز به تنظیم قرارداد است به همین دلیل است که قرارداد باید به صورت قانونی و اصولی انجام گردد.

بنابراین دغدغه های خیلی از افراد تنظیم قرارداد بدون خطا و اشتباه است. بهترین وکیل قرارداد تجاری در تهران کسی است که به تنظیم قرارداد را به طور قانونی انجام می دهد و در این امور تخصص بالایی دارد بنابراین اعتماد به وکیل جزو عاقلانه ترین و بهترین راه هایی است که باید انجام گیرد.

در این مقاله سعی کرده ایم تا به مباحث مهم قرارداد تجاری و شناخت وکلایی که در این زمینه فعالیت دارند بپردازیم. همچنین به معرفی وکلایی پرداخته ایم که همگی به طور تخصصی در این زمینه فعالیت دارند. بنابراین توصیه می کنیم تا این مطالب را با دقت مطالعه نمایید تا انتخابی اشتباه برای اخذ وکیل قرارداد تجاری نداشته باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا