وکلا

10 تا از بهترین وکیل قرارداد تجاری در تهران ⚖️【آپدیت 1402】

امروزه افرادی که دارای ارتباطات تجاری هستند، دغدغه های تنظیم قرارداد به صورت قانونی و اصولی را دارند و اگر قرارداد به طور اصولی تنظیم نشود خسارات زیادی را در پی خواهد داشت بنابراین تنظیم قرارداد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. برای جلوگیری از این اتفاق نیاز است تا از یک فردی که در این زمینه از دانش بالایی برخوردار است کمک بخواهید و این شخص کسی نیست جز بهترین وکیل قرارداد تجاری در تهران که به تنظیم و انعقاد قرارداد ها تسلط بالایی دارد.

از آنجایی که معنای هر کلمه در دنیای حقوق متفاوت می باشد و ممکن است افراد در صحبت های خود از کلمات حقوقی استفاده نمایند درصورتی که حتی معنای آن ها را نمی دانند و اگر همین کلمات را در قرارداد ها درج نمایند، امکان بروز مشکل و خسارات زیاد خواهد شد که غیر قابل جبران است. پس اخذ یک وکیل برای عقد قرارداد سبب خواهد شد تا استرس و اضطراب ناشی از انجام این کار کاهش یابد.

در این مقاله به معرفی کامل 10 تا از بهترین وکیل قرارداد تجاری پرداخته ایم که همگی از تخصص کافی در زمینه قراردادهای تجاری برخوردار هستند و مهارت بالایی در این زمینه دارند.

بهترین وکیل قرارداد تجاری در تهران کیست؟

انعقاد قرارداد یکی از مهم ترین بخش های هر کاری می باشد که برای مشارکت دو نفر یا چند نفر در زمینه های روابط کاری یا بین المللی انجام می شود. تنظیم اصولی و قانونی قرارداد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و هر گونه نقص در آن، سبب به وجود آمدن مشکلات حقوقی و خسارت مالی خواهد شد. بنابراین در این شرایط نیاز است تا از بهترین وکیل قرارداد تجاری در تهران کمک بخواهید تا با استفاده از دانش حقوقی خود و بهره گیری از تخصصی که دارد، به موکل خود کمک نماید.

بهترین وکیل حقوقی در تهران در زمان عقد قرارداد تمامی موارد مربوط به تخلف، فسخ و غیره را در نظر می گیرد تا از اتفاقات احتمالی جلوگیری نماید و در واقع راهنمایی خواستن و کمک گرفتن از بهترین وکیل قرارداد تجاری در تهران سبب می شود تا مشکلات به طور چشمگیری کاهش پیدا نماید.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %90 موفقیت پرونده ها
مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل ورشکستگی در تهران کلیک نمایید

مجتبی محمدی

وکیل مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی دارای دکتری حقوق بین المللی و عضو کانون وکلای مرکز تهران، عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز، دارای مدرک وکالت بین المللی (IBA)، دارای مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی می باشد. برخی از نمونه سوابق شغلی ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشاوره حقوقی سازمان لیک فوتبال ایران
 • مشاوره حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
 • مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
 • مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
 • وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
 • مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان شمال
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان
 • مشاوره حقوقی هلدینگ سرمایه گذاری امید (بانک سپه)

مهارت و تخصص:

 1. مدرک وکالت کانون وکلای ایران
 2. مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA)
 3. مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران
 4. مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی (زیر نظر دکتر ظریف)
 5. تسلط کامل به امور شرکتها و قراردادها
 6. تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
 7. مهارت در مذاکرات بین المللی

تماس: 09126095750 – 02144969001 – 02144969002
آدرس: سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان 12 ( علی اکبر) پلاک 41 واحد 4

آدرس: اتوبان ستاری، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی، ساختمان دفتر خدمات قضایی پلاک 192 ، طبقه 5 واحد 12

فاطمه مرادی حقیقت

فاطمه مرادی حقیقت

وکیل پایه یک دادگستری تهران و مشاور حقوقی می باشد. ایشان سالها تجربه در زمینه های مختلف حقوقی داشته و وکیلی متخصص می باشد. خانم فاطمه مرادی حقیقت پیگیری های به موقع از پرونده های موکلین خود را انجام داده و دفاعیات بسیار خوبی را انجام می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه و مهارت در امور وکالتی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122193076

آدرس: تهران، خیابان امام خمینی، نبش خیابان 14، پلاک 16

مسعود فریدنی

مسعود فریدونی

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است و جزو وکلای متخصص در زمینه های مختلف حقوقی به شمار می رود. ایشان در زمینه های تجاری، ملکی، مالی، حقوقی، شهرداری و غیره پذیرش دعاوی دارد و تخصص بالایی در حل مشکلات حقوقی مردم و ارائه راهکار های مختلف برای آن ها دارد. آقای مسعود فریدونی وکیلی با صداقت است و ارتباط خوبی با موکلین خود برقرار می کند.

تخصص و مهارت:

 •  مدرک کارشناس ارشد حقوق اقتصادی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123978117

آدرس: تهران، میدان فردوسی، خیابان انقلاب اسلامی، روبروی خیابان استاد نجات اللهی(ویلا)، نبش کوچه براتی، پلاک 16(ساختمان 880)، طبقه 6، واحد 11

مصطفی محمدی

مصطفی محمدی

وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشد و جلسات مشاوره ای را برای مردم شهر تهران در جهت رفع مشکلات حقوقی و ارائه راه حل های بسیار مفید برگزار می کند. ایشان تخصص و تبحر بالایی در کلیه دعاوی های حقوقی دارد و دارای اخلاقیات بسیار خوبی هم در هنگام برقراری ارتباط با مردم می باشد. آقای مصطفی محمدی به عنوان یکی از بهترین وکیل قرارداد تجاری در میان مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121582093

آدرس: تهران، سهرودی شمالی، بین مطهری و بهشتی، چهارراه کیان، خیابان زینالی غربی

بهنوش حسنی خواه

بهنوش حسنی خواه

وکیل پایه یک دادگستری در تهران  است و در کلیه زمینه های حقوقی فعالیت داشته و متخصص در آن ها می باشد. ایشان مشاوره های حقوقی را در شهر تهران برگزار کرده و با ارائه راه و روش های مفید به مراجعینش، به آن ها کمک می کند تا مشکلات حقوقی شان را با سرعت بالاتری رفع نمایند. خانم بهنوش حسنی خواه ارتباط بسیار خوبی با موکلین خود برقرار کرده و با آن ها همدری می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:٠٩١٢٨٩۵٨٣۴٣

آدرس: تهران، خیابان میرزای شیرازی، نرسیده به خیابان شهید بهشتی، کوچه میرزا حسنی، پلاک 23، طبقه 3، واحد 5

علی اصغر نادری

علی اصغر نادری

وکیل پایه یک دادگستری تهران است و به امور حقوقی رسیدگی می کند. ایشان به مدت 7 سال وکالت شرکت های نفتی را عهده دار بوده است و به مدت 5 سال هم سابقه کار در شورای حل اختلاف و دادسرا را داشته است. آقای علی اصغر نادری وکیلی متخصص در تمامی دعاوی ها می باشد و پیگیری ها و بررسی های لازمه را برای پرونده های حقوقی انجام می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09124353280

آدرس: تهران، میدان انقلاب، خیابان کارگر شمالی، بین چهارراه نصرت و فرصت، پلاک 1084

مرتضی دستوری

مرتضی دستوری

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد و در شهر تهران به فعالیت مشغول است. ایشان در انواع پرونده ها قبول دعاوی دارد و به موکلین و مراجعین خود کمک کرده تا مشکلات خود را در مدت زمان محدودی حل نمایند. آقای مرتضی دستوری وکیلی متخصص و متبحر در امور وکالتی نیز می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل قرارداد تجاری در تهران در بین مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122546782

آدرس: فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، ایستگاه مهران ساختمان آرمیتا، پلاک77، طبقه اول، واحد 8

امیر آذرباد

امیر آذرباد

 

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و سالهای زیادی است که در تهران به حرفه ی وکالت مشغول است. ایشان وکالت شرکت های خارجی و شرکت های ایرانی معتبر را عهده دارد است و تاکنون پرونده های زیادی را به ثبت رسانیده است. آقای امیر آذر آباد مشاوره های حقوقی را به مردم ارائه می دهد و به حل مشکلات آن ها کمک می کند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سوابق کاری در وکالت
 • کسب رتبه دو رقمی در آزمون ورودی کانون وکلا دادگستری مرکز
 • دکترای حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقیی

شماره تماس: 02144103237

آدرس : تهران، ملاصدرا، خیابان شیراز جنوبی، خیابان گرمسار شرقی، کوچه کفایی، پلاک 7، واحد 3

شیما زندجو

شیما زندجو

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان تهران  می باشد و دارای شوابق کاری درخشانی است. ایشان مشاوره های حقوقی و تخصصی را به افراد حقیقی و حقوقی ارائه می دهد و تسلط بالایی در این امور دارد. خانم شیما زندجو به عنوان یکی از بهترین وکیل قرارداد تجاری در تهران شناخته شده است و پیگیری دعاوی های حقوقی را عهده دار است و پرونده های زیادی را با موفقیت به ثبت رسانیده است.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه کاری حرفه ای در وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122088738

آدرس: تهران، نارمک، خیابان آیت، پایین تر از میدان نبوت، بین خیابان چمن غربی و خیابان شهید قاسم زاده، پلاک 350، ساختمان اسپیدار، طبقه 5، واحد 14

مهدیه کتابی

مهدیه کتابی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی همراه با سوابق کاری بسیار است. ایشان تخصص بالایی در انواع قرارداد های تجاری و بین المللی را دارند. خانم مهدیه کتابی دعاوی هایی را همچون ارث و میراث، قرارداد های تجاری، ثبت احوال، مالی، چک، داوری، اختلافات مالی، طلاق، سفته، فاکتور و غیره را انجام می دهند و تسلط بالایی نسبت به امور وکالتی دارند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سوابق و تخصص کاری در وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123057975

آدرس: تهران، خیابان آیت الله کاشانی، مجتمع اداری اترک، ورودی A، طبقه ششم، واحد 609

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل سرقفلی در تهران کلیک نمایید

لزوم تنظیم قرارداد کتبی

به دلیل افزایش قرارداد های کتبی که در سطح های داخلی و خارجی و همچنین روابط تجاری شکل گرفته است، بهتر است تا تنظیم قرارداد به صورت کتبی انجام گردد و وکیلی هم در آنجا حضور داشته باشد. دلیل حضور بهترین وکیل قرارداد تجاری در تهران، به این دلیل است که به تمامی قانون های انعقاد قرارداد آگاه است و در این زمینه دانش و تجربه ی بالایی دارد و همچنین به تمامی نکات و مفاد مربوط به قرارداد آگاهی کامل دارد.

اگر که تمامی نکات مهم در قرارداد رعایت شود، اختلافات و مشکلات به وجود نخواهند آمد و دادگاه با استفاده از بند های درج شده موجود در قرارداد، به دعوای طرفین رسیدگی دارد.

همچنین با توجه به وسیع شدن روابط ها در عرصه بین المللی موجب شده است تا اخذ وکیل تنظیم قرارداد به یکی از مهم ترین امور تبدیل شود.

به طور کلی باید خواسته های هرکدام از طرفین به صورت کاملا واضح در قرارداد شرح داده شود تا از ضرر ها و خسارات در آینده جلوگیری به عمل آید به همین دلیل است که اخذ وکیل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

وکیل قرارداد تجاری چه تخصصی در این زمینه دارد؟

بهترین وکیل قرارداد تجاری در تهران، تخصص های زیادی در زمینه تنظیم و انعقاد قرارداد های تجاری دارد که در ادامه به آن می پردازیم:

 • تخصص در زمینه ی مشاوره و تنظیم دادخواست: وکیل قرارداد تجاری توانایی راهنمایی موکل و مراجعینی که برای تنظیم قرارداد به او مراجعه کرده اند را دارد و راه حل های قانونی و مناسبی را به موکلش ارائه می دهد و سپس دادخواست مناسبی را تهیه می نماید.
 • تخصص در تنظیم قرارداد: وکیل به تنظیم انواع قرارداد ها تسلط بالایی دارد و از آنجایی که قرارداد ها انواع مختلفی را دارند و هرکدام از آن ها از قوانین و مقررات خاصی برخوردارند پس نیاز به یک فرد با تجربه در این زمینه دارند. به عنوان مثال قرارداد های سرمایه گذاری، مشارکت، خرید و فروش و غیره دارای قانون و مقررات متفاوتی هستند که وکیل به تمامی این قوانین آگاه است.
 • تخصص در داوری اختلافات قراردادها: نکته ای که حائز اهمیت است این می باشد که زمان تنظیم قرارداد ها باید مشخص شود تا در صورت اختلافاتی که ممکن است میان طرفین قرارداد شکل گیرد، رسیدگی به حل مشکل توسط مرجع مربوط به حل اختلافات انجام شود. اگر که مرجع حل اختلافات داوری تعریف شود، وکیل تنظیم قرارداد بهترین گزینه در این زمینه می باشد.
 • تخصص در دعاوی قراردادها: بهترین وکیل قرارداد تجاری در تهران، به واسطه ی تجربه و تخصصی که دارد، رسیدگی های لازم حقوقی مربوط به تنظیم قرارداد ها و بروز اختلافات را انجام داده و به موکلین در این زمینه کمک خواهد کرد.

کلام آخر

برای شروع هر کاری و رابطه های تجاری نیاز به تنظیم قرارداد می باشد. قرارداد تجاری میان کارگر و کارفرما انجام می گردد و در خیلی از روبط تجاری و مشارکت در امور ساخت و ساز و غیره نیاز به تنظیم قرارداد است به همین دلیل است که قرارداد باید به صورت قانونی و اصولی انجام گردد.

بنابراین دغدغه های خیلی از افراد تنظیم قرارداد بدون خطا و اشتباه است. بهترین وکیل قرارداد تجاری در تهران کسی است که به تنظیم قرارداد را به طور قانونی انجام می دهد و در این امور تخصص بالایی دارد بنابراین اعتماد به وکیل جزو عاقلانه ترین و بهترین راه هایی است که باید انجام گیرد.

در این مقاله سعی کرده ایم تا به مباحث مهم قرارداد تجاری و شناخت وکلایی که در این زمینه فعالیت دارند بپردازیم. همچنین به معرفی وکلایی پرداخته ایم که همگی به طور تخصصی در این زمینه فعالیت دارند. بنابراین توصیه می کنیم تا این مطالب را با دقت مطالعه نمایید تا انتخابی اشتباه برای اخذ وکیل قرارداد تجاری نداشته باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا