وکلا

10 تا از بهترین وکیل دیه در تهران ⚖️【آپدیت 1402】

دیه مالی است که یک شخص مجرم باید پرداخت نماید و قانونگذار با توجه به مقدار آسیب وارد شده به شخص، دیه را محاسبه می نماید. برای پرداخت و یا دریافت دیه لازم است تا از بهترین وکیل دیه در تهران کمک بخواهیم. کمک و مشاوره از بهترین وکیل تهران سبب می شود تا در مدت زمان کمتری بتوان پرونده دیه را انجام داد. تمامی این موارد زمانی به سرانجام خواهد رسید که کلیه امور حقوقی به یک وکیل خوب و حاذق سپرده شود تا دچار ضرر و زیان نشده و روال کار به درستی انجام شود، بنابراین انتخاب یک وکیل تاثیر بسیار زیادی را در رای دادگاه خواهد داشت از این رو تحقیقات و بررسی های لازمه در انتخاب وکیل بسیار مهم است و باید به درستی انجام شود.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

دیه چگونه محاسبه می شود؟

برای محاسبه دیه در ابتدا میزان شدت جراحات و آسیب های وارد شده به فرد مورد بررسی قرار می گیرد و سپس با توجه به مبلغ دیه بر طبق قانون مجازات اسلامی، دیه توسط قاضی تعیین خواهد شد. همچنین میزان عمدی یا غیرعمدی بودن در بازه زمانی و مکانی رخ داده، نیز مهم می باشد. اگر میزان شدت آسیب به یک مرد باعث مرگ او شده باشد، دیه به طور کامل به تعلق می گیرد و اگر آسیبی به یک زن وارد شده باشد، مبلغ دیه برابر با یک دوم دیه کامل خواهد بود. همچنین آسیب وارد شده در ماه های حرام، سبب بیشتر شدن مبلغ دیه خواهد بود. همچنین آسیب وارد شده در مکان های خاص به یک فرد سبب متفاوت بودن مبلغ دیه خواهد بود، بنابراین با توجه به قوانینی که وجود دارد بهتر است تا از بهترین وکیل دیه در تهران کمک خواسته تا با توجه به میزان آگاهی که وکیل دارد به موکلش راهنمایی و مشاوره دهد.

عباس مقبل زاده

عباس مقبل زاده

آقای عباس مقبل زاده وکیل دادگستری و مشاور حقوقی و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری مرکز بوده که با همکاری تعدادی از وکلای پایه یک دادگستری ، “گروه وکلای همایونی” را تاسیس و مدیریت آن را نیز برعهده دارد.

 1.  عضو انجمن علمی حقوق کیفری
 2. عضو انجمن علمی سازمان ملل متحد
 3. عضو انجمن علمی حقوق پزشکی ایران

“گروه وکلای همایونی” با سالها تجربه و سابقه درخشان در حوزه وکالت ، متشکل از تعدادی وکلای پایه یک دادگستری بوده که بصورت تخصصی در زمینه دعاوی مختلف از جمله ” دیه ” فعالیت می‌نمایند.

دعاوی دیه از قبیل:

 • دعاوی مربوط به دیه تصادفات منجر به مرگ و نقص عضو
 • دعاوی مربوط دیه حادثه دیدگان تصادفات رانندگی ، در خصوص رانندگان فراری و یا فاقد بیمه نامه
 • دعاوی کارگران در خصوص دیه فوت یا نقص عضو ناشی از حوادث کار
 • دعاوی مربوط به دیه ناشی از ضرب و شتم ، نزاع و درگیری

همچنین موفقیت های وکلای گروه همایونی موجب گردیده که نام این گروه در لیست بهترین وکلای دیه در تهران قرار گیرد، بصورتی که شما با اولین ملاقات و مشاوره حضوری ، متوجه شایستگی و حرفه‌ای بودن وکلای آن خواهید شد.

نشانی: تهران، میدان فردوسی، پایین تر از مرکز تجارت جهانی، نرسیده به نوفل لوشاتو، جنب بانک صادرات، پلاک ۲۰۶، واحد ۵

( ملاقات حضوری فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی )

تلفن همراه : 09124962329 _ 09352577075

تماس : از ساعت ۹ الی ۲۴ ( حتی ایام تعطیل )


آرزو درویشوند

آرزو درویشوند

سرکار خانم آرزو درویشوند وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشد و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه علم و فرهنگ  و رتبه ۲۰  اختبار کانون وکلای داد گستری مرکز هستند. همچنین ایشان دارای مدرک کسب و کار در دعاوی مالی و بورسی از دانشگاه خوارزمی و مرکز حقوقی بین المللی HCLA هلند و نیز دارای مدرک رسمی حقوقی  از کانون وکلای دادگستری مرکز می باشند. خانم آرزو درویشوند دارای تالیفات و مقالات حقوقی هستند و تخصص ایشان در زمینه پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، مواد مخدر، اداره کار و شهرداری ها می باشد. سابقه کاری درخشان وی و مهارت کافی با توجه به تعدد پرونده های مربوطه، از ویژگی های این وکیل متخصص به شمار می رود.
تخصص های آرزو درویشوند و تیم حقوقی مجرب ایشان در  امور کیفری می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • کلاهبردای
 • جعل و استفاده از سند مجعول
 • انتقال مال غیر
 • رابطه نامشروع
 • قتل
 • چک بلامحل
 • توهین، تهدید، افترا
 • رشا و ارتشا
 • اختلاس
 • خیانت در امانت
 • سرقت دیه
 • جرایم رایانه ای
 • ضرب و جرح
شماره تماس : ۰۹۱۲۱۷۲۲۴۰۱
آدرس: تهران، کوی نصر، کوچه ۱۴، پلاک ۲۰

سمیه اکرمی

سمیه اکرمی

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است که به امور دیه، ملکی، کیفری، ثبتی، تجاری و غیره می پردازد. ایشان وکیلی وکیلی با اخلاق است که مشاوره های حضوری و غیرحضوری تخصصی را به مردم نیز ارائه می دهد و راه حل های بسیار مفیدی را برای آن ها دارد. خانم سمیه اکرمی یکی از بهترین وکیل دیه در تهران می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121301947

آدرس: تهران، اسلامشهر، خیابان صیاد شیرازی، کوچه ثبت احوال، گروه وکلای پایه یک اسلامشهر


حسین قهاری

حسین قهاری

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشد و به تمامی امور حقوقی تسلط بالایی دارد. ایشان پرونده های زیادی را برعهده گرفته است و آن ها را با موفقیت همراه کرده است. آقای حسین قهاری مورد اعتماد و اطمینان مردم نیز می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مدرس دانشگاه
 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • دکتری حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢١١۶١٣۴۶

آدرس: تهران، خیابان فرشته، خیابان بیدار، پلاک ١۵، طبقه اول


امیر آذرباد

امیر آذرباد

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است که سالهای زیادی است که در تهران به فعالیت می پردازد. ایشان دارای سوابق بسیار بالایی نیز می باشد و تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. آقای امیر آذرباد تمام تلاش خود را برای موفقیت در پرونده های موکلین خود دارد.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه کاری
 • رتبه دو رقمی در آزمون ورودی کانون وکلا دادگستری مرکز
 • دکترای حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 02144103237

آدرس : تهران، ملاصدرا، خیابان شیراز جنوبی، خیابان گرمسار شرقی، کوچه کفایی، پلاک 7، واحد 3


رویا کرامتی

رویا کرامتی

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است که دعاوی دیه، ثبتی، کیفری، مالی، اقتصادی و غیره را به خوبی انجام می دهد و تسلط بالایی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل دیه در تهران به فعالیت مشغول است و مورد اعتماد مردم نیز می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کسب رتبه 8 آزمون وکالت کانون وکلا دادگستری مرکز در سال 91
 • کسب رتبه 3 آزمون وکالت کانون وکلا دادگستری مرکز سال 91
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09356549017

آدرس: تهران، خیابان پیروزی، روبروی مترو نبرد، طبقه فوقانی بانک توسعه تعاون

وکیل دیه چه کسی است؟

فردی که به هر دلیلی خسارت دیده باشد و برای اثبات آن در دادگاه باید از بهترین وکیل دیه در تهران راهنمایی و مشورت بخواهد در غیر اینصورت ممکن است مبلغی تحت عنوان دیه به او تعلق نگیرد، بنابراین جهت اثبات کردن صدمات وارد شده به صورت عمدی و غیرعمدی نیاز است تا فرد با قوانین دیه و نحوه دریافت آن آشنایی داشته باشد که قطعا یک فرد عادی نمی تواند نسبت به این قوانین آگاهی داشته باشد و تسلط کافی در این قوانین تنها از عهده یک وکیل حاذق و حرفه ای بر می آید. یک وکیل دیه به تمامی شرایط محاسبه دیه و انواع مجازات های آن، آشنایی کامل داشته و مبلغ دیه را به درستی به محاسبه می کند زیرا محاسبه دیه برای افراد مختلف متفاوت و در ماه های مختلف، متفاوت است. وکیل دیه به موکلین خود کمک می کند تا مدارک و اسناد دقیقی در دادگاه ارائه داده شود و پرونده با سختی کمتری به نتیجه برسد.

هزینه حق الوکاله وکیل دیه در تهران

هزینه وکالتی وکلا با توجه به پرونده های حقوقی متفاوت خواهد بود، همچنین با توجه به مکان و یا منطقه ای که وکلا در آن فعالیت دارند هم میزان هزینه وکالتی آن ها متفاوت خواهند بود. مواردی مانند سختی و پیچیدگی کار، میزان زمانی که برای انجام یک پرونده حقوقی در نظر گرفته می شود و یا در برخی مواقع سوابق و یا رزومه وکیل در هزینه وکالتی وکلا تاثیرگذار خواهد بود.

بنابراین پیش از اخذ وکیل باید از میزان حق الوکاله آن اطلاع پیدا کرد و براساس میزان بودجه درنظر گرفته شده، وکیل مورد نظر را اخذ کرد زیرا اخذ وکیلی که نتوان از میزان هزینه آن برآمد، سبب بروز مشکلاتی در ادامه روال کاری پرونده خواهد شد و ممکن است روال کاری به تعویق افتد البته در بیشتر مواقع وکیل و موکل بر سر قیمت حق الوکاله به توافقاتی خواهند رسید و سپس قراردادی را با یکدیگر تنظیم کرده و به طور شفاف میزان هزینه را در آن قرار می دهند.

کلام آخر

وکیل دیه به تمامی دعاوی مربوط به دیه می پردازد و تمامی مراحل کایر را مورد بررسی قرار می دهد. اخذ بهترین وکیل دیه در تهران و مشاوره با توجه به پرونده مربوطه، سبب می شود تا روال کاری به درستی انجام شده و راهکارهای مناسبی توسط وکیل به موکل ارائه داده شود.

دیه جزو مجازات هایی است که توسط دین اسلام قابل انجام است و شامل افرادی می شود که به طور عمدی و غیرعمدی جرمی را مرتکب می شود که این جرم بر علیه جان و یا اعضای بدن یک فرد خواهد بود و البته در برخی مواقع اگر کسی جرمی را به صورت غیرعمد پرداخت کرده باشد برطبق قانون مجازات اسلامی به جای قصاص، دیه پرداخت می کند. برای انتخاب و اخذ یک وکیل دیه، نیاز است تا پرس و جو های لازمه انجام شود و از سایر سایت های حقوقی معتبر که در زمینه معرفی وکلا فعال هستند کمک خواست. در واقع راه های مختلف زیادی وجود دارد که می توان بهترین وکلای حاذق و حرفه ای را شناخت و کلیه امور حقوقی و دعاوی مختلف را به آن ها واگذار کرد، بنابراین در انتخاب و اخذ وکیل نباید عجولانه تصمیم گرفت و باید تحقیقات لازمه را انجام داد.

4.3/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا