درباره ما

درباره وکیل از ما

سایت مجله حقوقی وکیل از ما، یکی از بزرگترین وبسایت های مجله ی حقوقی است. هدف تیم ما، ارائه مطالب حقوقی و معرفی وکلا بر اساس زمینه فعالیت آنها ( ملکی، کیفری، طلاق، خانواده ) و سایر زمینه ها در همه شهر های ایران می باشد. کاربران سایت وکیل از ما می توانند با توجه به شهری که در آن ساکن هستند وکیل خود را براساس میزان تخصص اش انتخاب نمایید. تیم وکیل از ما هر روزه در حال بهبود کیفیت خدمات سایت می باشد تا بتواند رضایت کاربران را داشته باشد.

طراحی سایت وکلا

طراحی سایت وکلا

تیم وکیل از ما، به صورت کاملا اختصاصی با وکلا کار می کند و سایتی را به صورت حرفه ای در جهت بهبود شرایط کاری وکلا طراحی می کند تا به دیده شدن وکلا در هر جایی از ایران که هستند، کمک کند. وکلا می توانند با قیمت مناسب و کیفیت بالا در زمان ممکن یک وب سایت شخصی داشته باشند. برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

سئو سایت وکلا

سئو سایت وکلا

وکلا می توانند برای بهینه سازی سایت خود، مدیرت و سئوی آن را به متخصصین تیم ما بسپارند. تیم ما خدمات سئویی مانند بهبود جایگاه سایت در نتایج گوگل، رفع مشکلات گزارش شده سئو، تغییر اصولی دامنه سایت در صورت نیاز و بدون افت در سئو، لینک سازی داخلی و خارجی حرفه ای و بهینه سازی محتوا و هر خدمات دیگری که مربوط به سئو سایت است را انجام می دهیم.

واحد تولید محتوا

تولید محتوا

تیم تولید محتوای ما، متشکل از 10 نیروی جوان و خلاق است که روزانه محتواهای باکیفیت تولید و اصول  و قواعد نگارشی را به طور کامل دانسته تا بتوانند محتوایی جذاب و مورد پسند مخاطب را در سایت تولید نمایند.

واحد بازاریابی

بازاریابی وکلا

تیم بازاریابی وکیل از ما، مجموعه ای از افراد ماهر و کاربلد است که به تسریع در رسیدن اهداف وکلا برای رسیدن به منبع درآمدی قابل توجه از طریق سایت شخصی، کمک می کند. تیم بازاریابی به رشد کلی کسب و کار وکلا، نظارت منظم بر بودجه ی بازاریابی، تعیین هدف ها و مسیرهای درست بازاریابی، بررسی میزان عملکرد و غیره را به طور اصولی انجام می دهد.

تیم گرافیک

طراحی گرافیک وکلا

تیم طراحی گرافیک وکیل از ما، دارای تجربه ای بالا در انجام امور گرافیکی است و تجربیات موفق در این زمینه دارد. سابقه کار در زمینه های کاتالوگ، بروشور، لوگو، پوستر و غیره با ایده های بسیار خلاقانه و با هر ایده ای از وکلا، توسط تیم طراحی گرافیک قابل انجام است.

تماس با تیم وکیل از ما