وکلا

10 تا از بهترین وکیل در جنوب تهران ⚖️【آپدیت 1402】

در استان تهران وکلای حاذقی وجود دارد که هر کدام از آن ها در هر منطقه از تهران به فعالیت می پردازند بنابراین در هر مکانی از تهران که باشید می توانید وکیل خوب و متخصص را پیدا کرده و کلیه امور حقوقی خود را به آن ها واگذار نمایید. در این مقاله به بررسی بهترین وکیل در جنوب تهران می پردازیم. وکلایی که در این مقاله معرفی کرده ایم دارای دانش و تجربه حقوقی بالایی هستند و همگی تخصص و مهارت بسیار بالایی دارند.

وکیلی که انتخاب می کنید باید دلسوز و متعهد در انجام امور کاری خویش باشد و با راهنمایی ها و راهکار هایی که ارائه می دهد به موکلش کمک کند تا به پیشرفت کاری برسد.

بهترین وکیل در جنوب تهران چه کسی است؟

بهترین وکیل در جنوب تهران به کسی گفته می شود که به قوانین حقوقی تمرکز و تسلط داشته باشد و دانش حقوقی بالایی هم داشته باشد. یک وکیل علاوه بر تجربیات خوب وکالت باید تحصیلات هم در این زمینه داشته باشد تا بتواند مشکلات را به خوبی شناخته و مدیریت نماید.

بهترین وکیل تهران به رسیدگی کامل امور حقوقی می پردازد و پیگیری های لازمه را در راستای یپشرفت پرونده موکلش انجام می دهد. همچنین به تمامی وظایف اش به خوبی عمل کرده تا بتواند پرونده را به سرانجام برساند.

برای انتخاب یک وکیل باید زمان گذاشت و تحقیقات جامع و کامل را انجام داد. انتخاب خوب یک وکیل سبب خواهد شد تا پرونده با موفقیت همراه شود و موکل به حق و حقوق زایل شده اش برسد.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %90 موفقیت پرونده ها
مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل تصادفات در تهران کلیک کنید

 ناصر داود زاده

 ناصر داود زاده
وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر تهران و در منطقه اسلامشهر به فعالیت های مختلف وکالتی می پردازد. ایشان موجب اعتماد و اطمینان مردم اسلامشهر قرار گرفته است و به همین دلیل یکی از بهترین وکیل در اسلامشهر شناخته شده است. آقای ناصر داوود زاده در زمینه دعاوی های کیفری، ملکی، مالی، تجاری، ثبتی و غیره تخصص و مهارت دارد.
 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121996089

آدرس: اسلامشهر، خیابان باغ فیض، کوچه 11، پلاک5، طبقه 3

راحله جوکار

راحله جوکار

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است و تخصص و مهارت بالایی در کلیه امور حقوقی دارد. ایشان تمام تلاش خود را در جهت به موفقیت رساندن پرونده های وکالتی مردم دارد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به مردم ارائه می دهد و تلاش می کند تا بهترین راهکار ها را برای آن ها داشته باشد. خانم راحله جوکار وکیلی موفق و متبحر در کلیه امور و دعاوی های حقوقی است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09125076701

آدرس: تهران، شهرک ولی عصر، خیابان شهید بهرامی، جنب بانک صادرات، پلاک ١۶٧، طبقه ٣، واحد ١١

حمید پناهی

حمید پناهی
وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است و در دعاوی هایی مانند ملکی، ثبتی، مالی، تجاری، حقوقی، کیفری و غیره تخصص دارد. ایشان دارای سوابق ارزشمندی است و مشکلات موکلینش را در مدت زمان کوتاهی حل می کند. آقای حمید پناهی وکیلی موفق و با تجربه است و در جهت جلب رضایت مردم و موکلینش تلاش می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122030284

آدرس: تهران، صالحیه، خیابان سی متری ولیعصر، بین خیابان بهارستان پنجم و خیابان بهارستان ششم

علی سلمان زاده

علی سلمان زاده

وکیل پایه یک دادگستری است و در جنوب شهر تهران فعالیت حقوقی دارد. ایشان مشاوره های حقوقی را به بهترین شکل ممکنه انجام می دهد و روش های مفیدی را به مراجعین و موکلین خود ارائه می دهد. آقای علی سلمان زاده تسلط کلامی بالایی دارد و پرونده های وکالتی را با نتایج ممکن روبرو می سازد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۵۹۶۳۷۴

آدرس: تهران، خانی آباد نو، خیابان میثاق جنوبی، شهرک بوستان، کوچه محمد تقی قزوینیان، پلاک ۴۸، طبقه سوم

محمد اهوراکی

محمد اهوراکیوکیل پایه یک دادگستری است و در شهر تهران مشغول به فعالیت های حقوقی است. ایشان تخصص بالایی در انجام امور وکالتی دارد و راه و روش های مفیدی را به مردم در جهت حل مشکلاتشان ارائه می دهد. آقای محمد اهوراکی در جهت جلب رضایت مردم تلاش می کند و اعتماد و اطمینان آن ها را جلب می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122495112

آدرس: استان تهران، رباط کریم، خیابان اصلی، بلوار امام خمینی، جنب بانک ملی، پاساژ میلاد قائم، طبقه ی سوم، واحد شش

علیرضا نصیر زاده

علیرضا نصیرزاده

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است و در منطقه اسلامشهر به فعالیت حقوقی می پردازد. ایشان در زمینه های مختلف وکالتی مشغول به انجام کار می باشد و تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های موکلین خود دارد. آقای علیرضا نصیر زاده مسلط به تمامی قوانین حقوقی است و به مردم در جهت رفع مشکلاتشان کمک می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123868353

آدرس: تهران، اسلامشهر، شهرک واوان، بلوار مدرس، خیابان گلریز، مجتمع بوستان فرهنگ، بلوک سعدی، واحد 1

سمیه اکرمی

سمیه اکرمی

وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشد. ایشان قبول دعاوی در زمینه های کیفری، ملکی، ثبتی، حقوقی، خانواده، طلاق و غیره می باشد. خانم سمیه اکرمی مشاوره های حقوقی را به صورت آنلاین ، تلفنی و حضوری به مردم ارائه می دهد و با توجه به شرایط آن ها بهترین روش ها را برای آن ها دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121301947

آدرس: تهران، اسلامشهر، خیابان صیاد شیرازی، کوچه ثبت احوال، گروه وکلای پایه یک اسلامشهر

ناصر اژدری

ناصر اژدری

وکیل پایه یک دادگستری تهران است و متخصص در کلیه امور وکالتی است. ایشان تجارب بسیار بالایی در زمینه های وکالتی و حقوقی دارد و ریاست سابق دادگاه های عمومی حقوقی را به عهده داشته است. آقای ناصر اژدری وکیلی با تخصص و مهارت بالایی است و راهکارهای بسیار خوبی را به موکلینش ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • دکترای حقوق عمومی
 • عضو کانون وکلای مرکز
 • قاضی بازنشسته قوه قضاییه
 • مدرس دانشگاه
 • بازرس سابق دادسرای عمومی انقلاب تهران

شماره تماس: 02166906164

آدرس: تهران، کارگر شمالی، نرسیده به تقاطع فاطمی، پلاک ۱۲۵۸، واحد۲

فاطمه ایزدی فیروز آباد

فاطمه ایزدی فیروز آباد

وکیل پایه یک دادگستری است و در کلیه دعاوی ها مشغول به انجام فعالیت است و تخصص بالایی دارد. ایشان سالهای زیادی را مشغول به کار در امور وکالتی بوده است و مورد اعتماد و اطمینان مردم می باشد. خانم فاطمه ایزدی فیروز آباد تاکنون مشاوره های حقوقی بسیار زیادی انجام داده است و به رفع مشکلات مردم کمک زیادی کرده است. همچنین ایشان به مدت دو سال نماینده حقوقی ایثارگران رباط کریم بوده است و به مدت 5 سال هم مسئول دبیرخانه شورای حل اختلاف رباط کریم بوده است.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سوابق و تخصص در امور وکالتی
 • کارشناسی حقوق
 • ۳ سال سابقه ریاست شورای حل اختلاف اسلامشهر
 •  ۱سال سابقه وکالت درخیریه فاطمه زهرا رباط کریم
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09124126383

آدرس: تهران، رباط کریم، رباط کریم اول، بلوار امام خمینی، جنب بانک ملی، پاساژ نیکنام، طبقه اول، واحد۲

فریبا محمد

فریبا محمد

وکیل پایه یک دادگستری است و در جنوب تهران مشغول به فعالیت است. ایشان نتایج مطلوبی را برای پرونده هایی که برعهده گرفته است دارد و وکیلی با سابقه کاری بالا می باشد. خانم فریبا محمد دارای سوابق درخشانی است و پرونده های زیادی را با موفقیت همراه کرده است و متخصص در قرارداد های مشارکت در ساخت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه در وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مدرس دانشگاه
 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس : ٠٩١٢٢٩۶٢٧٣٧

آدرس: تهران، شهرری، میدان هادی ساعی، مجتمع صدف ورودی، آ٢، پلاک ۵، واحد ۵

مصطفی آقا زاده

مصطفی آقا زاده

وکیل پایه یک دادگستری در جنوب تهران است و در کلیه امور حقوقی مشغول به فعالیت است و به طور تخصصی به انجام کلیه دعاوی ها می پردازد. ایشان وکیلی با تجربه است و موفقیت پرونده هایی که برعهده گرفته است بسیار اهمیت دارد. آقای مصطفی آقا زاده مشاوره های حضوری و غیر حضوری را در شهر تهران برگزار می کند و به پیشرفت پرونده وکالتی آن ها کمک می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٢١۵۶۴٣٢٢۴١

آدرس: استان تهران، رباط کریم، بلوار امام خمینی ره، پاساژ میلاد قائم، طبقه ٣، واحد ٨

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران کلیک کنید

ویژگی های بهترین وکیل در جنوب تهران

برخی وکلا هستند که محبوب و معروف در بین مردم هستند و به عنوان بهترین وکیل شناخته می شوند. این وکلا دارای ویژگی هایی هستند که سبب می شود تا آن ها به عنوان یک وکیل خوب و خبره مورد اعتماد مردم واقع شوند.

در ادامه به مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب می پردازیم تا با در نظر گرفتن این ویژگی ها وکلای خوب از غیر حرفه ای را تشخیص دهید.

 • یک وکیل خوب و موفق تنها هدفش جلب رضایت موکلینش است و تمام تلاشش را برای به پیروزی رساندن پرونده وکالتی به کار می گیرد.
 • بروز رسانی اطلاعات وکیل جزو مواردی است که باید به آن توجه شود زیرا امکان تغییرات در قوانین وکالتی وجود دارد.
 • تسلط کلامی و شیوایی بیان برای یک وکیل بسیار الزامی است زیرا بیشترین کار یک وکیل با بیان و کلام است و باید بتواند دفاعیات بسیار خوبی از موکلینش در دادگاه داشته باشد.
 • پیگیری های مداوم یک وکیل سبب می شود تا پرونده رو به روال انجام گیرد و به پیشرفت خوبی دست پیدا نماید.
 • وقت شناسی و نظم برای یک وکیل جزو ویژگی های مهم او در وکالت می باشد زیرا باعث تسریع در زمان او خواهد شد.
 • رازداری وکیل سبب می شود تا مردم به او اعتماد کرده و مشکلاتشان را به او واگذار نمایند.
 • یک وکیل باید نحوه ی ارتباط با موکلین و مراجعین خود را بداند و با آن ها احساس همدردی داشته باشد
 • وکیل نباید امید های واهی به موکلش دهد و باید با او روراست باشد و صداقت را در اولویت کارش قرار دهد

هزینه یک وکیل خبره در تهران

معمولا میزان حق الوکاله وکلای تهران به نسبت شهرستان، بیشتر است. اما عوامل دیگری هم در میزان هزینه وکالتی تاثیر گذار است. وکیل در ابتدا پرونده وکالتی را بررسی کرده و تمامی جوانب آن را سنجیده و براساس آن میزان حق الوکاله خود را به موکل اعلام می کند.

عوامل تاثیر گذار در میزان حق الوکاله سختی و یا پیچیدگی یک پرونده می باشد. هر چقدر هم که میزان زمان یک پرونده بیشتر باشد قطعا هزینه وکالتی یک وکیل بالا می رود. بنابراین در ابتدا و بدون بررسی پرونده توسط وکیل، نمی توان میزان هزینه ثابتی را برای پرونده وکالتی در نظر گرفت.

ضرورت انتخاب بهترین وکیل در جنوب تهران 

اخذ یک وکیل برای پروسه وکالتی دارای مزیت های بسیار زیادی است و ضرورت زیادی هم دارد. در هنگام مشکلات وکالتی، نیاز است تا وکیلی را اختیار کنید زیرا وکیل با بهره گیری از دانش و علوم حقوقی خود کار را به پیش برده و بهترین خدمات حقوقی را به موکلش ارائه می دهد. همچنین وجود و حضور یک وکیل سبب صرفه جویی در زمان و هزینه می شود.

کاهش استرس و اضطراب به دلیل وجود وکیل سبب می شود تا بهتر بتوانید به امور شخصی و کاری خود رسیدگی کنید و کلیات کار را به وکیل واگذار نمایید. همچنین وکیل با جمع اوری مدارک و اسناد در راستای دفاع از موکلش، دفاعیات بسیار خوبی را از او در مقابل قاضی انجام می دهد و پرونده را با نتایج ارزشمندی مواجه می کند.

به طور کلی اخذ وکیل برای سپردن پرونده حقوقی از صفر تا صد، مزیت های بسیار زیادی برای موکل دارد و بهترین و عاقلانه ترین راه در هنگام مواجه شدن با مشکلات حقوقی، انتخاب بهترین وکیل در جنوب تهران است. به جرات می توان گفت که تنها کسی که در این شرایط دلسوزانه می تواند به کلیه امور رسیدگی و پیگیری های لازمه را انجام دهد یک وکیل است

کلام آخر

در هر منطقه ای از تهران ممکن است مشکلات وکالتی در زمینه های مختلفی مانند طلاق، ملکی، خانواده، کیفری، مالی و غیره به وجود آید که نیاز است تا از یک وکیل متخصص و خبره در این زمینه کمک بخواهید. پیش از اینکه وکیلی را انتخاب کنید باید تحقیقات جامع و کامل را انجام داده تا از انتخاب او پشیمان نشوید.

راه های زیادی برای تحقیقات از وکیل وجود دارد و نیاز است تا از راه های معتبر وکلا را بشناسید تا بتوانید به او اعتماد کرده و سپس پرونده خود را واگذار نمایید.

هر وکیلی که به عنوان بهترین وکیل در جنوب تهران در بین مردم شناخته می شود دارای ویژگی هایی است و نیاز است تا این ویژگی ها به مردم معرفی شود تا با شناخت کافی و کامل این انتخاب انجام شود.

در این مقاله ده تا از بهترین وکیل در جنوب تهران را معرفی کرده ایم تا به هنگام انتخاب وکیل برای مشکل حقوقی خود دچار سردرگمی نشده و انتخابی مناسب داشته باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا