وکلا

10 تا از بهترین وکیل ثبتی در تهران ⚖️【آپدیت 1403】

همانطور که می دانید کلیه ی امور ثبتی هم به قانون و قوانین خاص خود نیاز دارد و نیاز به بهترین وکیل ثبتی در تهران است که به تمامی این  قوانین تسلط داشته باشد تا تمامی مراحل آن را به خوبی مدیریت نماید. بنابراین برای انجام کلیه ی این امور به یک وکیل ثبتی نیاز داریم. بهترین وکیل ثبتی در تهران می تواند تمامی امور ثبتی و کلیه فرآیندهای مربوط به عملیات ثبت را به بهترین شکل انجام دهد.

تمامی امور و فرآیندی که مربوط به ثبت سند است، امور ثبتی گفته می شود و در گروه امور ثبتی قرار می گیرد. کلیه ی این امور توسط سازمان ثبت و اسناد کشور انجام می گیرد که شامل دفاتر اسناد رسمی و دفاتر رسمی ازدواج و طلاق می باشد. در واقع به کلیه ی اموری که در دفاتر اسناد رسمی ثبت می شود، سند رسمی گفته میشود.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل ثبتی در تهران چه کسی است؟

برای اخذ وکیل امور ثبتی باید از بهترین وکیل تهران کمک بخواهیم. بهترین وکیل ثبتی در تهران به وکیلی گفته می شود که به تمامی امور مربوط به ثبت تسلط کامل داشته باشد و با بهره گیری از دانش خود در این این زمینه، در مدت زمان کوتاهی تمامی اصول مربوط به ثبت و سند را رعایت کرده و تمامی مراحل کاری را به درستی به پیش ببرد.

در واقع یک وکیل ثبتی به تمامی چالش ها و مشکلات مربوط به امور ثبتی آگاه است و بهتر می‌ تواند تمامی این مشکلات را مدیریت نماید و راهکارهای مفید و نوینی را در جهت حل مسائل مربوط به امور ثبتی داشته باشد.

توصیه می شود برای انجام امور ثبتی حتماً از راهنمایی و مشاوره از یک وکیل ثبتی خبره استفاده نمایید. وکیل ثبتی بهتر می‌ تواند به شما کمک کرده و با تخصص و مهارتی که دارد تمامی امور را به پیش ببرد. در تهران وکلای زیادی وجود دارد که در زمینه ثبت فعالیت دارند اما با تحقیقات از افراد معتبر می توان بهترین وکیل در تهران را انتخاب کرد که به تمامی اصول ثبتی مسلط باشد. در این شرایط است که شما بدون دغدغه و با خیال آسوده کلیه امور ثبت را به وکیل مورد نظر خود می سپارید.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل در جنوب تهران کلیک کنید

رزا ملکی

بهترین وکیل ثبتی در تهران

سرکار خانم رزا ملکی، مدیریت موسسه حقوقی مانا ثبت با ۱۲ سال سابقه کار در زمینه اشخاص حقوقی و متخصص در زمینه امور شرکتها نیز می باشند. ایشان مدرک کارشناس ارشد حقوق خصوصی دارند و به عنوان مدرس حقوق تجارت مشغول به فعالیت هستند. صبوری، حسن سابقه، پاسخگویی، صداقت و دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل های مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌ های وکالتی، سبب گردیده تا ایشان جزو وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.
در صورت نیاز هموطنان در هر یک از نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و غیره توسط سرکار خانم رزا ملکی پس از مشاوره های تخصصی به صورت تلفنی و شنیدن اظهارات موکلین و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست مراجعین اقدام می نماید.

خدمات تخصصی موسسه :

 • ثبت شرکت، ثبت علامت تجاری (داخلی و بین المللی)، ثبت تغییرات شرکت ها، انحلال شرکت ها، ثبت نمایندگی، ثبت شرکت در مناطق آزاد، ثبت شرکت در امارات، ثبت شرکت در اروپا، ثبت اختراع، اخذ کارت بازرگانی
 • مشاور و‌ مجری خدمات تخصصی رتبه بندی شرکت های پیمانکار و مشاور
 • اخذ صلاحیت های وزارت کار اعم از صلاحیت ایمنی پیمانکاران و صلاحیت شرکت های خدماتی

جهت مشاوره به صورت تلفنی یا حضوری با سرکار خانم رزا ملکی با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید:

 


فرزانه آذر بیک

فرزانه آذر بیک

 

وکیل پایه یک  دادگستری و مشاور حقوقی در تهران است و در دعاوی هایی مانند ثبتی، ملکی، مالی، تجاری، کیفری، خانواده و غیره به فعالیت می پردازد. ایشان وکیلی با سوابق کاری بالا می باشد و تخصص و مهارت بالایی در امور وکالت دارد. خانم فرزانه آذر بیک وکیلی با اخلاق و با تجربیات بسیار بالا است.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه کاری و تخصص در وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاوره حقوقی

شماره تماس: 09122705997

آدرس: تهران، بلوار سعادت آباد، نبش خیابان سی و دوم غربی، پلاک 116، طبقه سوم، واحد 6


عبداله کمالی

عبداله کمالی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است و به تمامی امور و قوانین وکالتی تسلط بالایی دارد. ایشان مشاور حقوقی تخصصی را با توجه به مشکلات مردم ارائه می دهد و به دو صورت حضوری و غیر حضوری برگزار می کند. آقای عبداله کمالی تسلط بالایی در اصول قرارداد نویسی دارد و سوابق درخشانی را در حوزه وکالتی دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: تهران، خیابان پیروزی، خیابان داورزنی، کوچه رسولی، پلاک 19


احسان عبداللهی

احسان عبداللهی

 

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است و سالهای زیادی است که در تهران مشغول به کار در حوزه وکالت است. ایشان حدود 15 سال سابقه و تخصص در محاکم قضایی دادگستری تهران را عهده دارد بوده است و راهکار های بسیار مفیدی را به موکلین و مراجعینش ارائه می دهد.

تخصص و مهارت: 

 • عضو رسمی انجمن حقوقدانان ایران
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123055347

آدرس: تهران، بزرگراه رسالت، بعد از اتوبان صیاد شیرازی، روبروی بانک صادرات، پلاک1142، ساختمان نگار، طبقه 1


 احمد شهنیایی

 احمد شهنیایی

وکیل پایه یک دادگستری در استان تهران است و سالهای زیادی است که به عنوان وکیلی با تجربه مشغول به کار می باشد. ایشان در زمینه های مختلف وکالتی مانند ثبتی، ملکی، کیفری، مالی و غیره مشغول به انجام فعالیت می باشد. آقای احمد شهنیایی نویسنده ی مقالات علمی پژوهشی است و تخصص بالایی در این زمینه دارد.

تخصص و مهارت:

 • نویسنده حقوقی
 • عضو هیات علمی دانشگاه
 • پژوهشگر
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 02188920663

آدرس: تهران، خیابان استاد نجات اللهی، کوچه خسرو، پلاک 25


امیر آذرباد

امیر آذرباد

وکیل پایه یک دادگستری است و  تخصص بالایی در تمامی دعاوی ها دارد. ایشان وکیلی با تخصص و مهارت علمی بالا در زمینه وکالتی است و در حوزه خود بسیار حرفه ای عمل می کند.

تخصص و مهارت:

 • دکترای حقوق خصوصی
 • رتبه دو رقمی در آزمون ورودی کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقیی

شماره تماس: 02144103237

آدرس : تهران، ملاصدرا، خیابان شیراز جنوبی، خیابان گرمسار شرقی، کوچه کفایی، پلاک 7، واحد 3


احمد روحانی

احمد روحانی

وکیل پایه یک دادگستری تهران است و بر تمامی امور وکالتی تسلط دارد. ایشان در زمینه های ثبتی، خانواده، تجاری، ملکی، مالی و غیره فعالیت دارد و مشاوره های حقوقی را به مردم شهر تهران ارائه می دهد. آقای احمد روحانی راه و روش هایی را با چارچوب قانونی به موکلین ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123180951

آدرس: تهران، بلوار فردوس، جنب خیابان ابراهیمی، پلاک ۸۹، طبقه سوم


محمد امینی بینش

محمد امینی بینش

وکیل پایه یک دادگستری در استان تهران است و مشاوره های حقوقی را در این شهر انجام می دهد. ایشان در زمینه های ثبتی، ملکی، کیفری، مالی و غیره مشغول است و تخصص و مهارت بالایی در کلیه امور وکالتی بر عهده دارد. آقای محمد امینی بینش تمام تلاش خود را در جهت جلب رضایت مردم می کند تا پرونده آن ها را به سرانجام برساند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09128689492

آدرس: تهران، منطقه 5، محله فردوس، بلوار فردوس شرق، جنب آیریک سنتر شمالی، نبش کوچه درختی، پلاک 309، واحد 4


محمدرضا اسلامیان

محمدرضا اسلامیان

وکیل پایه یک دادگستری است و در  شهر تهران به فعالیت های تخصصی در حوزه وکالت مشغول است. ایشان مشاور حقوقی در شرکت هایی مانند لیزینگ ایران و شرق و شرکت توسعه ملی را برعهده گرفته است و راهکار های بسیار مفیدی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122308906

آدرس: تهران، جردن، تقاطع دستجردی، برج پم، طبقه 12، واحد 1


محمد جعفری

محمد جعفری

 

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران می باشد و دارای سوابق درخشان و بالایی در زمینه های وکالتی است. ایشان تخصص بالایی در کلیه دعاوی ها دارد و یکی از اهداف ایشان به موفقیت رساندن پرونده های موکلین و مراجعین خود می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09124140738

آدرس: تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قیصر، نبش کوچه 18، پلاک 45، واحد 7

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در تهران کلیک کنید

وکیل امور ثبتی چه کاری انجام می دهد؟

وکیل ثبتی به کسی گفته می‌ شود که به تمامی قوانین مربوط به ثبت و حقوقی کشور آشنایی کامل دارد و در این زمینه دعاوی فعالیت داشته است. با روبرو شدن با مشکلات ثبتی، می توانید به دفتر اسناد رسمی، وکیل ثبتی خود را برای انجام این امور انتخاب نمایید و یا می توان از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران کمک خواست و در زمینه های امور ثبتی در دفاتر رسمی به او وکالت داد. وکیل ثبتی تمامی اختلالات ثبتی و سایر مشکلات مانند مهریه و چک را بررسی و پیگیری می نماید.

وظایف وکیل ثبتی، تنظیم سند و تسهیل معاملاتی است هست که به طور کلی در زمینه اسناد رسمی انجام می شود. وکیل ثبتی می تواند در کلیه امور ثبتی و زمینه های مختلف مربوط به آن مشاوره دهد و همچنین می تواند در زمینه ثبت برند، علائم تجاری و ثبت شرکتها نیز دادخواست و پرونده تنظیم نماید.

 چه اموری از ثبت، نیاز به وکیل ثبتی دارد؟

به هر نوع دعاوی که به اسناد و املاک مرتبط است، امور ثبتی گفته می شود و به محض بروز هر مشکلی در این دعاوی ها، نیاز به بهترین وکیل ثبتی در تهران است تا با مشاوره و راهنمایی های وکلی، در جهت حل این مشکلات بر آییم.

 • دعاوی ثبت اسناد

رسیدگی به دعاوی ثبت اسناد، نیاز به دادگاه صلاحیت دار محلی است که دستور اجرای آن صادر شده است و اگر کلیه عملیات اجرایی تمام شده باشد، باید درخواست ابطال عملیات اجرایی از دادگاه درخواست شود. به طور کلی دعاوی مربوط به ثبت اسناد به گروه‌ های مختلف تقسیم بندی می شوند که در ادامه به آن می پردازیم:

 1. تمامی امور مربوط به ثبت تولد، حذف نام همسر از شناسنامه در صورت جدایی، تغییر و اصلاح نام یک شخص، تمامی موارد مربوط به تغییرات سن، رفع ممنوع الخروجی موکل حقیقی
 2. پیگیری امور مربوط به ثبت اختراع شامل: درخواست صدور انواع سند مالکیت و فروش، اعتراض به ثبت اختراع و نشان تجاری و یا ثبت نماد، ثبت مواردی مانند مشاع یا اصلاحیه، اصلاح سند در صورت اشتباه
 3. اعتراض به تمامی موارد مربوط به امور اجراییه و ابطال اجراییه
 • دعاوی ثبت املاک

این دسته از دعاوی به دعاوی گفته می شود که برای جریانات قبل از ثبت ملک و ثبت ملک در دفتر املاک مطرح می شود که به آن دعاوی ثبت املاک می گویند. پیگیری و رسیدگی به این دعاوی مربوط به محاکم عمومی دادگستری است.

در واقع هر کسی که نسبت به تقاضای ثبت فرد دیگر معترض باشد و حق خود بداند این دعاوی صورت می گیرد و یا هر کسی که ملک خود را متعلق به خود بداند می‌ تواند معترض باشد و در این زمینه هیچ گونه محدودیتی برای او وجود ندارد به عبارتی چنین می توان گفت که هر شخصی که مالک ملک باشد می تواند به تقاضای طرف مقابل برای ثبت ملک، اعتراض کند و از زمان اعتراض به ثبت ملک به مدت 90 روز از زمان انتشار اولین آگهی برای او فرصت وجود دارد.

اعتراضی که انجام می شود باید به صورت کتبی و مستقیم باشد و در اداره ثبتی که آگهی در آن انتشار یافته است ارائه شود. بهترین وکیل ثبتی در تهران می تواند شما را در انجام این امور یاری نماید.

دعاوی اجرای اسناد رسمی لازم الاجرا

این دسته از دعاوی در جریان اجرای اسناد رسمی لازم الاجرا ایجاد می گردد. دعاوی مربوط به اجرای اسناد رسمی لازم الاجرا دو نوع است: یکی که ناظر بر دستور اجرای سند رسمی است و دیگری اقدامات اجرایی است که توسط مامورین ثبت می می شود. هیئت نظارت و شورای عالی ثبت و محاکم دادگستری، مراجع رسیدگی به کلیه ی دعاوی ثبتی هستند.

کلام آخر

مشکلات مربوط به ثبت سند، یکی از پیچیده‌ ترین مشکلات حقوقی در ایران هستند و حتی اگر آشنایی با قانون ثبت را داشته باشید ولی نمی‌ توانید در این زمینه موفق باشید زیرا رسیدگی به این امور توسط یک وکیل بره در امور ثبتی الزامی است.

راهنمایی و مشورت از وکیل امور ثبتی سبب می شود تا خطا و اشتباهات در خصوص امور مربوط به ثبت املاک، شرکت، اسناد و غیره کاهش پیدا کند. یک وکیل خبره که در امور ثبتی به فعالیت می پردازد دارای علم و تجربه ای حقوقی است و در زمینه های مختلف ثبتی هم فعالیت دارد. در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین های وکلای ثبتی پرداخته ایم که سالهاست مشغول به فعالیت در زمینه های مختلف حقوقی خصوصا ثبتی هستند و در این باره  می توانند کمک های زیادی را برای شما داشته باشند تا دچار خطا و اشتباه نشوید.

5/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا