وکلاوکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل تجاوز و روابط نامشروع در تهران ⚖️【آپدیت 1403】

یکی از جرائمی که در این مقاله می خواهیم در مورد آن ها صحبت کنیم، تجاوز و روابط نامشروع است که امروزه موضوع مهمی است و باید به آن توجه زیادی شود و در چنین شرایطی باید از بهترین وکیل تجاوز و روابط نامشروع در جنوب تهران کمک بخواهیم.

در تهران به دلیل گستردگی و افزایش جمعیت، جرائم های زیادی هم به وجود خواهد آمد که وجود وکلای حاذق و راهنمایی خواستن از آن ها، می تواند به شما کمک های زیادی کند. وکلای زیادی در منطقه های مختلف در تهران وجود دارد که هر یک از آن ها تخصص و مهارت بالایی دارند

به طور کلی تجاوز جنسی یکی از جرائمی است که از گذشته تا به الان در جوامع وجود داشته و قربانیان تجاوز، جزو قربانیانی هستند که از لحاظ روحی در بدترین حالت ممکنه هستند و به دلیل احساس تنفر، ترس از آبرو و غیره شکایتی انجام نمی دهند و همین دلایل سبب می شود تا مجرم بتواند دوباره دست به چنین اقدامی بزند و امنیت جامعه مختل شود. در چنین شرایطی بهترین راهکار، کمک و راهنمایی خواستن از بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران است. در ادامه می توان لیستی از بهترین وکیل تجاوز و روابط نامشروع در جنوب تهران را مشاهده کرد که هرکدام از آن ها، دارای تبحر و مهارت خاصی در رفع مشکلات مردم با استفاده از راهکارهای ارائه داده شده خود هستند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل تجاوز و روابط نامشروع کیست؟

اگر در منطقه جنوب تهران زندگی می کنید، این مقاله برای شماست زیرا به شما کمک می کند تا بتوانید وکیل موردنظر خود را پیدا نمایید و کلیه امور را به آن ها واگذار نمایید. تجاوز و روابط نامشروع یکی از جرائمی است که نیاز به بررسی دارد و باید به سرعت به آن رسیدگی شود. در واقع چنین می توان گفت که زمان در رسیدگی به جرائم تجاوز و روابط نامشروع بسیار مهم است و تنها کسی می تواند زمان را در چنین جرائمی مدیریت کند، یک وکیل حرفه ای در این امور است.

بهترین وکیل تجاوز و روابط نامشروع در جنوب تهران به کسی گفته می شود که تخصص و مهارت بالایی در این زمینه داشته باشد و با ارائه راه حل های مناسب و راهکارهای بسیار مفید، به موکلش کمک نماید و از حقوق او دفاع کند. جرائم مربوط به تجاوز، جزو جرائمی است که باید در ساعات اولیه گزارش داده شود تا اسناد و مدارک لازمه برای آن قابل ارائه باشد. در پروسه های مربوط به تجاوز، موکل باید با وکیل خود به طور مداوم در ارتباط باشد و راهنمایی و مشاوره حقوقی را در این خصوص از او بخواهد.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل در جنوب تهران کلیک کنید

دکتر محمد رضازاده

محمد رضا زاده

دکتر محمد رضازاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشد و از موفق ترین و باتجربه ترین وکلای شهر تهران نیز می باشد و یکی از بهترین وکیل تجاوز و روابط نامشروع در جنوب تهران محسوب می شود.

صبوری، حسن سابقه، دقت نظر، صداقت و غیره سبب شده است تا حس اعتماد و اطمینان بیشتری به ایشان وجود داشته باشد. همچنین پیگیری مجدانه ایشان در کلیه پرونده های وکالتی، سبب گردیده است تا آقای رضازاده در زمره وکلای خوشنام قرار گیرد. دکتر محمد رضازاده به عنوان یکی از بهترین وکیل در جنوب تهران در بین مردم شناخته شده است.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

تخصص و مهارت:

 • دکترای حقوق کیفری و جرم شناسی
 •  ۱۱ سال مدیر و موسس گروه وکلای متخصص میزان
 • استاد دانشگاه آزاد واحد علوم وتحقیقات تهران، اسلامشهر، شهریار، شهرقدس، تهران شمال، سما تهران مرکز و غیره
 • عضو هئیت علمی و استادیار دانشگاه
 • مدیر و موسس گروه وکلای میزان
 • مولف ۶ کتاب حقوقی دانشگاهی
 •  مشاور حقوقی دفاتر اسناد رسمی تهران و شهر ری
 • دبیر پژوهش مرکز وکلای قوه قضاییه تهران
 • عضو کمیسیون آموزش وکلای قوه قضائیه
 • عضو اساتید اختبار

شماره همراه: 09121388451

آدرس: تهران، خانی آباد نو، نبش چهارراه شریعتی، تقاطع خیابان لطیفی و صمدی، ساختمان شریعتی، طبقه فوقانی بانک سپه، واحد ۳


علی اصغر نادری

علی اصغر نادری

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است و در زمینه های ملکی، کیفری، تجاری، خانواده، طلاق و غیره مشغول به فعالیت می باشد. ایشان وکیلی بااخلاق است و بسیار متعهد به امور کاری و وکالتی خود می باشد. آقای علی اصغر نادری به عنوان یکی از بهترین وکیل تجاوز و روابط نامشروع در جنوب تهران محسوب می شود.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢۴٣۵٣٢٨٠

آدرس: تهران، میدان انقلاب، خیابان کارگر شمالی، بین چهار راه فرصت و نصرت جنب فروشگاه تعاونی بانک ملت پلاک ١٠٨۴ طبقه ٢ واحد ٢


فرشته نوری

فرشته نوری

وکیل پایه یک دادگستری در استان تهران است و به عنوان یکی از وکلای متخصص در حوزه های مختلف وکالتی شناخته شده است. ایشان مشاوره های تخصصی را به مردم ارائه می دهد و راه حل های مفیدی را به موکلین و مراجعین خود داده تا در مدت زمان کمتری مشکل آنان را حل نماید.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢٣۴٣٣۶۶٩


مژگان صالح آبادی

مژگان صالح آبادی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان تهران می باشد و دارای سابقه کاری هشت ساله می باشند. ایشان تجربیات بسیار خوبی در کلیه دعاوی حقوقی داشته و به عنوان یکی از بهترین وکیل تجاوز و روابط نامشروع در جنوب تهران محسوب می شود. خانم مژگان صالح آبادی موفقیت زیادی را در انواع پرونده های وکالتی عهده دار بوده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضو کانون مستقل وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢۴٢٧٧٩١٧

آدرس: تهران، پیروزی، نبرد جنوبی، پلاک ۱۸۵، طبقه ۳


محمدهادی دادفر

محمدهادی دادفر

وکیل پایه یک دادگستری می باشد  در تهران مشغول به کلیه فعالیت های حقوقی است. آقای محمدهادی دادفر یکی از بهترین وکیل تجاوز و رابطه نامشروع در جنوب تهران است و تسلط به دعاوی های مختلف را دارد و تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های موکلین خود می کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضو انجمن حقوقدانان ایران
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 091299278397

مشاوره با وکیل تجاوز در جنوب تهران

درصورت بروز هرگونه مشکلی در خصوص تجاوز، نیاز است تا با وکلای حاذقی، مشاوره داشته باشید. مشاوره با وکیل و کمک خواستن از او، سبب آرامش و آگاهی شده و از طرفی یک وکیل با توجه به تجربیات خود و پرونده های پیشینی که از گذشته داشته، می تواند به موکلش کمک کرده و تجربیات ناشی از این راه را در اختیار او قرار دهد. مشاوره تخصصی در خصوص تجاوز و یا روابط نامشروع باعث آگاهی کامل موکل خواهد شد و چون وکیل موکل درک درستی از چنین جرائمی نداشته و تاکنون چنین موردی برای او پیش نیامده، بنابراین ناآگاه از چنین مواردی است و نمی تواند به درستی تصمیم بگیرد و از طرفی هم، مشکلات و آزار روحی سبب می شود تا به کسی نیاز داشته باشد که با او احساس همدردی و همدلی کند.

روش های اثبات تجاوز جنسی

براساس قانون مجازات اسلامی، روش هایی برای اثبات جرم تجاوز وحود دارد که در ادامه به آن پرداخته می شود.

 1. در اولین مرحله، باید اثبات شود که تجاوز جنسی بدون رضایت طرف مقابل بوده است و این موضوع به شخص قربانی ارتباط دارد و این موضوع به این دلیل باید اثبات شود که نامه ای از جانب این نهاد به دادگاه ارائه شده که می تواند در اثبات جرم تجاوز برای قربانی موثر واقع شود.
 2. زمانی که فرد قربانی چهاربار اقرار کند که مورد تجاوز قرار گرفته باشد و چهار مرد عاقل و بالغ شهادت بدهند، این جرم قابل اثبات است.
 3. آزمایشات دقیق مبنی بر تجاوز و ارائه گواهی های صادر شده از پزشکی قانونی
 4. علم قاضی در پرونده های تجاوز جنسی، به عنوان یک کلید اصلی و مهم محسوب می شود.

کلام آخر

موضوع تجاوز، جزو جرائمی است که مربوط به امروز و دیروز نیست و سالهای زیادی است که جامعه های مختلف با آن درگیر هستند و آثار مخرب زیادی را برای روح و جسم فرد به همراه دارد و متاسفانه پرونده های مربوط به تجاوز و یا روابط نامشروع جزو پرونده هایی هستند که آمار درستی از آن در دست نیست و منتشر نشده است و علت دقیق نبودن آمار تجاوز، به دلیل پنهان کاری قربانیان تجاوز است که به دلایل مختلف مانند حفظ آبرو راضی به فاش کردن آن نیستند و از پیگیری این موضوع سرباز می زنند. بهترین راه منطقی و عقلانی در شرایط تجاوز این است که پرونده های اینچنینی را به وکیل تجاوز واگذار نمایید و با شکایت از فرد گناهکار، قربانی به حق خودش برسد و بتواند تجاوز را اثبات نماید.

در این مقاله بهترین وکیل تجاوز و روابط نامشروع در جنوب تهران در این مقاله معرفی شده است که در هنگام مواجه با مشکلات تجاوز می توان از وکلای معرفی شده در این لیست، مشاوره خواست و از راهکارهای آن استفاده کرد.

4/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا