وکلا

10 تا از بهترین وکیل شهرداری در تهران ⚖️【آپدیت 1403】

بهترین وکیل شهرداری در تهران برای رسیدگی به تخلفات ساختمانی است و معمولا افرادی که قصد ساخت و ساز و یا انجام امور ساختمانی دارند از یک وکیل خوب و زبده در امور شهرداری کمک می خواهند. زمانی که افرادی که در این حوزه فعالیت دارند و به هر دلیلی سبب نقض قوانین شوند، باید جریمه و خسارت پرداخت کنند. اگر می خواهید که درگیر چنین مشکلاتی نشوید، از بهترین وکیل شهرداری در تهران کمک بخواهید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل شهرداری در تهران چه کسی است؟

بهترین وکیل تهران، وکیلی است که در زمینه دعاوی شهرداری و ملکی فعالیت دارد و به طور تخصصی به این امور می پردازد. او فردی است که سابقه و مهارت بسیار خوبی در پیگیری پرونده های شهرداری دارد. تجریبات کاری وکیل سبب می شود تا پرونده در مدت زمان نرمال و یا کوتاه ترین زمان به سرانجام برسد و رای کمیسیون به نتایج مطلوب و مثبت برسد.

معمولا پرونده های مخصوص به شهرداری شرایط خاص خود را دارند که افراد عادی قادر به انجام آن نیستند و تنها نیاز به یک وکیل است که تسلط بالایی در این زمینه داشته باشد که تسلط او سبب می شود تا مراحل اداری و کاری پرونده به طور صحیح و درست پیش رود. نکته ای که در پرونده های شهرداری وجود دارد این است که این گونه پرونده ها باید به وکیلی داده شود که به تخلفات و موضوعات مرتبط با ساخت و ساز اطلاعات کافی داشته باشد تا بتواند به موفقیت و نتایج مثبت دست پیدا نماید.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل جرائم اقتصادی در تهران کلیک کنید

علی نیکجو

علی نیکجوجناب آقای علی نیکجو، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران می باشد. ایشان ۲۰ سال سابقه کاری درخشان در حوزه وکالت داشته و به طور تخصصی در تمامی دعاوی ها به فعالیت می پردازد. ایشان کار وکالتی خود را از سال 1383 آغاز نموده است و تمامی پرونده های حقوقی/جزایی و داوری بین المللی را برعهده دارد. آقای علی نیکجو صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را برعهده دارد که همین ویژگی ها، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

تخصص و مهارت:

 • 20 سال سابقه کار تخصصی در حوزه وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123644247 –  02191098920

آدرس سایت: alinikjou.com

 آدرس: زعفرانیه، مقدس اردبیلی، خیابان شادآور، برج شادآور، طبقه ۲، واحد ۵


هدی سبحانی

هدی سبحانی

سرکار خانم هدی سبحانی وکیل پایه یک دادگستری و دارای مدرک حقوق جزا و جرم شناسی می باشد و در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری مشغول به فعالیت به صورت تخصصی است. ایشان ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه را در پرونده‌های وکالتی داشته که همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

تخصص در:

 • پرونده های کیفری از جمله: کلاهبرداری، خیانت در امانت، سو استفاده از ضعف نفس و غیره
 •  پروندهای حقوقی از جمله: اثبات حجر، الزام به تنظیم سند رسمی، قوانین پیش فروش آپارتمان
 • وکیل شرکت ها (وکیل تجاری)

شماره تماس: 09125099597

آدرس: تهران، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمانی غربی، کوچه قوام، پلاک ۶


بی تا امیری

بی تا امیری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و دارای سوابق کاری بالا و درخشان در زمینه های مختلف حقوقی است. ایشان  با ۱۴ سال سابقه ی کار حرفه ای در زمینه ی دعاوی مختلف اراضی از جمله تغییر کاربری اراضی، منابع طبیعی و اراضی ملی، باغات، اراضی زمین شهری و اوقافی و‌ سایر دعاوی ملکی مانند خلع ید، اجاره و بیع، ثبتی، کلیه امور و دعاوی مربوط به ثبت شرکت ها و علائم تجاری، امور بازرگانی، کیفری، خانوادگی و کلیه فعالیتهای حقوقی فعالیت دارد. خانم بی تا امیری دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق می باشد و در کمترین زمان ممکن اقدام به حل و فصل مشکلات حقوقی می نماید. همچنین ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل شهرداری در تهران شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه کار تخصصی و حرفه ای در وکالت
 • کارشناسی ارشد
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121902248 – 02126568895

ارائه مشاوره تخصصی بصورت حضوری، تلفنی و آنلاین

(پاسخگویی فقط از ساعت 12 الی 19 با تعیین وقت قبلی)


معصومه سادات موسوی

معصومه سادات موسوی

معصومه سادات موسوی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران هستند ایشان وکیلی موفق، با تجربه ، دلسوز و از جمله وکلای خوشنام وصبور هستند که صادقانه وبا دقت به اظهارات مراجعین پاسخ داده ،راه حل مناسب و مطلوب را ارائه می نمایند.

همچنین در پرونده‌هایی که وکالت آن را می پذیرند بسیار پیگیر می باشند، برخی از سوابق:

 • دانش آموخته دانشگاه تهران
 • عضویت در کانون وکلای دادگستری مرکز و ۱۸ سال سابقه وکالت
 • دارای سوابق مشاوره در دستگاههای دولتی و غیر دولتی
 • عضویت در کانون قرارداد نویسان ایران
 • ۱۰ سال سابقه فعالیت و ارائه مشاوره در دفاتر معاضدت در مجتمع قضایی بعثت،شهید مدنی،مجتمع شماره ۱ خانواده و شهید بهشتی

(مشاوره صرفا حضوری با تعیین وقت قبلی)

شماره تماس جهت تعیین وقت09121194408

شماره تماس: 09123128994 – 02166934866 – 02166432338

آدرس : تهران، خیابان آزادی، روبروی دانشکده دامپزشکی، دانشگاه تهران، انتهای خیابان شهید زارع، نیم فلکه فرمان،فرما، پلاک ۲۵۳


پرستو رادمنش

پرستو رادمنش

سرکار خانم پرستو رادمنش وکیل پایه یک دادگستری است. ایشان با اخذ کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دارای بیش از ۲۰سال سابقه مستمر در حوزه وکالت و فعالیت به عنوان مشاور حقوقی، همواره توانسته اند پرونده های موکلین خود را به نتایج ارزنده ای برسانند.

برخی از سوابق کاری خانم پرستو رادمنش :

1- ایشان از اردیبهشت ماه 1384 بعنوان نیروی خرید خدمت و در چهارچوب قرارداد کار معین به استخدام اداره کل مسکن و شهرسازی وقت در آمده و تا سال 87 در قالب قرارداد فوق به انجام در زمینه امور املاک و اراضی، اشتغال به کار داشته اند و در سال 86 و پس از اخذ پروانه وکالت پایه یک دادگستری بعنوان وکیل و مشاور حقوقی اداره کل راه و شهرسازی در خصوص دعاوی مربوط به رفع تصرفات خلع ید، رفع مزاحمت، تنظیم سند، دعاوی مربوط به کمیسیون ماده 100 شهرداری، ماده 5 و ماده 12 قوانین اراضی شهری و زمین شهری و دعاوی راه و تملکات راه و شهرسازی، پرونده های ثبتی و وصول مطالبات غیره را در بیش از 1500 پرونده به عهده داشته اند.

2- از سال 1391 بعنوان وکیل، پیگیری مطالبات مدیریت شعب بانک ملت را به عهده داشته اند.

3- از سال 1391 لغایت 1393 به عنوان وکیل بانک ملی دعاوی پیگیری مطالبات و اجرای اسناد را به عهده داشته اند.

4- از تاریخ 1394/7/6 لغایت 1394/12/29 به عنوان وکیل و مشاوره تعاونی مسکن اتباع و امور مهاجرین خارجی به مشاوره و دفاع دعاوی پرداخته اند.

5– ایشان از فروردین 1401 به عنوان وکیل و مشاور حقوقی شرکت جهاد نصر استان فعالیت می کنند.

6- سابقه بازرسی مرکز وکلا و کارشناسان حقوقی قوه قضائیه و عضو هیات مدیره دیوان داوری مرکزی وکلا و رییس دیوان داوری وکلای قوه قضاییه بوده است.

گواهینامه های دریافت شده توسط ایشان:

 • دارای گواهینامه داوری درجه 1
 • گواهینامه دوره آموزش مدرس حقوق زنان
 • گواهینامه ارزیابی محیط زیست پروژه های طرح بهسازی شهری
 • گواهینامه حقوق در مهندسی ساختمان
 • گواهینامه فن دفاع و آشنایی با ضوابط و مقررات حقوقی و رفع تصرفات
 • گواهینامه دوره آموزش خانواده

تخصص ایشان در امور:

 • اراضی و املاک
 • شهرداری
 • قراردادها
 • خانواده
 • شهرسازی و معماری
 • دیه و تصادفات

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره وکالت خانم پرستو رادمنش با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09333252373


محمود روشنی معز

محمود روشنی معز

وکیل پایه یک دادگستری است و مشاوره های حقوقی تخصصی را به مردم شهر تهران ارائه می دهد. ایشان وکیلی با سابقه کاری بسیار بالا است و به مردم در جهت رفع مشکلاتشان کمک های بسیار زیادی می کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: تهران، کریم خان، خیابان شهید عضدی، خیابان آبان جنوبی،  ساختمان ایران، پلاک 36، طبقه اول


مهزاد امیری

مهزاد امیری

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران میی باشد. ایشان یکی از بهترین وکیل شهرداری در تهران شناخته شده است و کسب رتبه 19 در آزمون وکلای دادگستری را داشته است و دارای سوابق و تخصص کاری می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: تهران، صادقیه، بلوار فردوس شرق، جنب فرهنگسرا، پلاک ۱۹۲، طبقه ۲، واحد ۳


سمانه ملارضایی

بهترین وکیل در تهران

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و وکیلی موفق در امور کاری وکالتی خویش می باشد. ایشان دارای سوابق کاری بسیار خوب و درخشانی است و سوابق کاری بسیار بالایی دارد و از تجربیات بالایی برخوردار است.

تخصص و مهارت:

 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: تهران، خیابان کریم خان، خیابان استاد نجات الهی، کوچه سلمان پاک، پلاک 10، واحد 1


عبدالصمد خرمشاهی

عبدالصمد خرمشاهی

وکیل پایه یک دادگستری است و سالهای زیادی است که به عنوان یک وکیل با تجربه مشغول به انجام حوزه های تخصصی وکالت در شهر تهران است. ایشان وکیلی است که پرونده های حقوقی موفق زیادی را در سوابق کاری خویش برعهده داشته است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

آدرس: تهران، کریمخان، ابتدای خیابان استاد نجات الهی، پلاک 192


وظیفه وکیل شهرداری چیست؟

وکلا در هر زمینه ای از حقوق می توانند به فعالیت مشغول شوند ولی درست ترین کار این است تا پرونده های شهرداری به وکیلی سپرده شود که در زمینه تخصصی مربوط به امور شهرداری مشغول به کار می باشد. وکیل شهرداری وظایفی را بر عهده دارد که به آن ها می پردازیم:

 1. تنظیم شکایت کیفری
 2. شکایت از نحوه تغییر یافتن کاربرد زمین های موکل
 3. دفاعیات از موکل در خصوص عدم صدور پروانه ساخت ساختمان توسط شهرداری
 4. معترض شدن وکیل نسبت به تخلفات شهرداری و عدم رعایت قوانین مربوطه
 5. تنظیم شکایت نسبت به عوارض
 6. تنظیم شکایت از مشاغل های مزاحمی که موجب سلب آرامش سکونتی موکل می شود مانند کارخانه ها، موتور سازی، تعمیرات ماشین آلات سبک و سنگین و غیره
 7. تنظیم شکایت از دعاوی های مربوط به امور ساختمانی موکل
 8. تنظیم شکایت از جانب وکیل به دلیل عدم پاسخگویی از جانب شهرداری
 9. تنظیم شکایت از شهرداری به دلیل جدا سازی زمین های موکل
 10. تنظیم شکایت از تملک ایجاد شده شهرداری از زمین موک

کلام آخر

بهترین وکیل شهرداری در تهران موظف است تا به رسیدگی مربوط به امور شهرداری و ساخت و ساز بپردازد و تخلفات ساختمانی و جریمه های اینچنینی را پیگیری نماید. معمولا با توجه به افزایش ساخت و ساز ها در تهران، تخلفاتی هم صورت می پذیرد که مردم شهر تهران نیاز به بهترین وکیل شهرداری در تهران پیدا می کنند. در این مقاله لیستی ده تایی از وکلای خوب و متخصص در زمینه شهرداری تهران را معرفی کرده ایم که سالهاست در زمینه های مختلف حقوقی مشغول به فعالیت هستند و در امور حقوقی و وکالتی موفق می باشند.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا