وکلاوکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در شرق تهران ⚖️【آپدیت 1403】

متاسفانه آمار طلاق روز به روز در حال افزایش می باشد و بسیاری از زوجین در صورت مواجه با مشکل تصمیم به جدایی از یکدیگر می گیرند. در رابطه با این موضوع باید گفت که بنیان خانواده یکی از مهم ترین بنیان ها به شمار می آید و حفظ آن ارزش دارد؛ از همین رو توصیه می شود بنیان خانواده خود را تا جایی که امکان دارد حفظ کنید، اما اگر دلایل جدی وجود دارد و شما نمی توانید به هیچ وجه به زندگی مشترک خود ادامه دهید، طلاق راهی قانونی برای پایان دادن به این شرایط است. البته جدا شدن مراحل و پچیدگی های مخصوص به خود را دارد، از همین رو اگر ساکن شرق تهران هستید و قصد جدایی دارید، توصیه می شود از بهترین وکیل طلاق در شرق تهران کمک بگیرید تا تمام مراحل به طور قانونی پیگیری شوند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل طلاق در شرق تهران کیست؟

همانطورکه گفته شد، پیگیری مراحل طلاق کار ساده ای نیست و از همین رو بهتر است رسیدگی و پیگیری پرونده های طلاق به یک وکیل حاذق واگذار شود. اما از طرفی انتخاب وکیل نیز کار ساده ای نیست، زیرا روز به روز تعداد وکلا افزایش پیدا می کند و در این میان افرادی که ادعا می کنند بهترین هستند نیز بیشتر شده است. همین موضوع باعث شده که افراد درگیر پرونده نتوانند با خیال راحت بهترین وکیل طلاق در تهران را پیدا کنند. در راستای کمک به این افراد، در این قسمت از مقاله ویژگی و شاخصه های بهترین وکیل طلاق در شرق تهران را موردبررسی قرار می دهیم تا بتوانید با توجه به این ویژگی ها بهترین انتخاب را داشته باشید.

اولین ویژگی یک وکیل خوب و حرفه ای، دانش و علم کافی در رابطه با قوانین طلاق است. وکیلی که قصد دارید انتخاب کنید، باید در رابطه با قوانین طلاق و چالش های مربوط به این پرونده اطلاعات کاملی داشته باشد تا بتواند متناسب با شرایط بهترین راه حل ها را ارائه دهد. سوابق و تجربه کاری وکیل نیز مورد مهمی به شمار می آید که باید به آن توجه کنید. مسلما هرچه یک وکیل تجربه کاری بیشتری داشته باشد، می تواند راه حل های بهتری نیز ارائه دهد و به حل پرونده سرعت بخشد.

مطالب مشابه: مشاهده 10 تا از بهترین وکیل ملکی در شرق تهران کلیک کنید

عباس مقبل زاده

عباس مقبل زاده وکیل دادگستری و مشاور حقوقی و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری مرکز بوده که با همکاری تعدادی از وکلای پایه یک دادگستری ، “گروه وکلای همایونی” را تاسیس و مدیریت آن را نیز برعهده دارد.

 1. عضو انجمن علمی حقوق کیفری
 2. عضو انجمن علمی سازمان ملل متحد
 3. عضو انجمن علمی حقوق پزشکی ایران

“گروه وکلای همایونی” با سالها تجربه و سابقه درخشان در حوزه وکالت، متشکل از تعدادی وکلای پایه یک دادگستری بوده که بصورت تخصصی در زمینه دعاوی خانواده فعالیت می‌نمایند.

تخصص و مهارت: 

 • تخصص در پرونده‌های طلاق اعم از توافقی و یکطرفه
 • تخصص در امور مهریه ، نفقه و اجرت المثل
 • تنفیذ ازدواج و طلاق ایرانیان مقیم خارج از کشور
 • اخذ مجوز ازدواج برای خانمهای ایرانی با اتباع خارجی
 • اخذ مجوز ازدواج برای دختران دوشیزه
 • متخصص در امور حضانت و جهیزیه
 • دادخواست تمکین و تقاضای حکم نشوز
 • مطالبه مهریه از طریق اجرای ثبت و دادگاه
 • دادخواست اعسار از پرداخت مهریه

همچنین موفقیت های وکلای گروه همایونی موجب گردیده که نام این گروه در لیست بهترین وکلای خانواده تهران قرار گیرد ، بصورتی که شما با اولین ملاقات و مشاوره حضوری ، متوجه شایستگی و حرفه‌ای بودن وکلای آن خواهید شد.

شماره تماس: 09352577075

آدرس: تهران، میدان فردوسی، پایین تر از مرکز تجارت جهانی، نرسیده به نوفل لوشاتو، جنب بانک صادرات، پلاک ۲۰۶، واحد ۵

( ملاقات حضوری فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی )

تماس : از ساعت ۹ الی ۲۴ ( حتی ایام تعطیل )


مریم خداوردیان

مریم خداوردیان

سرکار خانم مریم خداوردیان وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با مدرک ارشد علوم قضایی در شرق تهران وکالت می کند. ایشان در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده فعالیت دارنداز افتخارات وی میتوان به کسب رتبه ۱۵ از دانشگاه شهر ری و سابقه وکالت بلند مدت با شرکت های خصوصی، معتبر اشاره نمود.

شماره تماس: 09125587404  – 33430487

آدرس دفتر: بلوار ابوذر، اتوبان محلاتی، خیابان نبرد جنوبی، خیابان دهحقی، پایین تر از مجتمع قضایی شهید محلاتی ناحیه ۱۴ و دادگاه خانواده یک، نبش ۳۵ متری شاهد، ساختمان حامی پلاک ۹۱، طبقه دوم واحد ۳، دفتر وکالت مریم خداوردیان


دکتر الهام جعفرپور صادق

الهام جعفرپور

سرکار خانم دکتر الهام جعفرپور صادق دارای مدرک دکتری حقوق جزا و جرم شناسی با رتبه 2 کشور می باشد. خانم دکتر جعفرپور فارغ التحصیل دکتری حقوق از دانشگاه تهران است و در مصاحبه مقطع دکتری در دانشگاه های تهران و شهید بهشتی و علامه طباطبایی و تربیت مدرس، رتبه 1 را کسب کرده است. ایشان یکی از بهترین وکیل طلاق در شرق تهران می باشد.
برخی از سوابق علمی و شغلی ایشان به شرح زیر است :
 • رتبه 2 کنکور دکتری حقوق کشور
 •  رتبه 1 مصاحبه دکتری در دانشگاه های شهید بهشتی و علامه و تربیت مدرس و تهران
 •  فارغ التحصیل هر سه مقطع لیسانس و ارشد و دکتری از دانشگاه تهران
 •  وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلای دادگستری مرکز (تهران)
 •  رتبه 3 آزمون اختبار وکالت سال ۱۳۹۱
 •  مدرس دانشگاه
 •  مدرس و طراح آزمون های موسسات آموزشی حقوقی معتبر تهران
 •  مشاور و مدیر حقوقی شرکت تجهیزات پزشکی پیشگام
 • مولف کتب و مقالات متعدد حقوقی
 •  موسس موسسه داوری الهام جعفرپور صادق
 •  بیش از 12 سال سابقه وکالت موفق در دعاوی کیفری و خانواده
 •  مدیریت مجموعه حقوقی گروه وکلای السا
 •  پژوهشگرحقوقی معاونت حقوقی قوه قضاییه
 •  پژوهشگر حقوقی پژوهشگاه قوه قضاییه
 • پژوهشگر حقوقی سازمان ثبت

شماره موبایل: 09120526949

جلیل مالکی

جلیل مالکی

وکیل پایه یک دادگستری در استان تهران است و به امور تخصصی وکالت می پردازد. ایشان وکیلی بسیار موفق در انجام امور کاری خویش می باشد و به تمامی قوانین حقوقی تسلط دارد و یکی از بهترین وکیل طلاق در شرق تهران می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • دکتری حقوق خصوصی
 • عضو موسس انجمن علمی حقوقی ورزش کشور

شماره تماس: ٠٩١٢١٢۶٢٨١٧

آدرس: تهران، سهروردی شمالی، روبروی پمپ بنزین، پلاک311، واحد4

هوشیار منصوری

هوشیار منصوری

وکیل پایه یک دادگستری در استان تهران است و به امور حقوقی و وکالتی مشغول می باشد. ایشان در زمینه کاری خود بسیار موفق است و به تمامی امور حقوقی تسلط بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

تماس: ٠٩١٢١٢۵١٨٨١
آدرس: تهران، میدان ونک، بلوار حقانی، پلاک ۶١

محمد خلیل صالحی

محمد خلیل صالحی

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است و به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در شرق تهران در بین مردم شناخته شده است. ایشان وکیلی متعهد و مسئولیت پذیر است و مشاوره های حقوقی را به صورت حضوری و غیرحضوری انجام می دهد و راهکارهای بسیار مفیدی را به مردم ارائه می دهد تا پرونده ها را با موفقیت همراه سازد.

تخصص و مهارت:

 • عضو دانشگاه هیات علمی

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۴۹۱۸۵۱

آدرس: تهران، تهرانپارس، ١٢۶ غربی، پلاک یک، طبقه ٣، شماره ٩

احسان عبداللهی

احسان عبداللهی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است و سالهای زیادی است که در تهران مشغول به کار در حوزه وکالت است. ایشان حدود 15 سال سابقه و تخصص در محاکم قضایی دادگستری تهران را عهده دارد بوده است و راهکار های بسیار مفیدی را به موکلین و مراجعینش ارائه می دهد.

تخصص و مهارت: 

 • عضو رسمی انجمن حقوقدانان ایران
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123055347

آدرس: تهران، بزرگراه رسالت، بعد از اتوبان صیاد شیرازی، روبروی بانک صادرات، پلاک1142، ساختمان نگار، طبقه 1

چگونه بهترین وکیل طلاق در شرق تهران را پیدا کنیم؟

اگر در جستجوی بهترین وکیل طلاق در شرق تهران هستید و نمی دانید که وکیل موردنظر خود را چگونه پیدا و انتخاب کنید، باید بگوییم که روش های مختلفی برای پیدا کردن یک وکیل خوب و حرفه ای وجود دارد که شما می توانید با کمک این روش ها و توجه به ویژگی های گفته شده، بهترین انتخاب را در زمینه وکیل داشته باشید.

اولین راهی که می توان به آن اشاره کرد، مشورت با آشنایان و دوستان است. بنابراین اگر در اطرافیان شما کسی قبلا درگیر پرونده طلاق بوده و از وکیل کمک گرفته و راضی بوده است، از او بخواهید که اطلاعات وکیل را در اختیار شما قرار دهد. البته هیچوقت به حرفای یک نفر تکیه نکنید و خودتان بررسی های لازم را نیز انجام دهید و بعد از آنکه مطمئن شدید وکیل مهارت لازم را دارد، نسبت به اخذ و مشاوره با وی اقدام کنید.

روش دیگر استفاده از فضای مجازی و اینترنت است. امروزه سایت های حقوقی راه اندازی شده اند که بهترین وکلا در زمینه های مختلف را شناسایی و سپس به افراد معرفی می کنند. لذا اگر شما به دنبال بهترین وکیل طلاق در شرق تهران هستید، می توانید با کمک این سایت ها بهترین انتخاب ها را داشته باشید. وکیل از ما یکی از معتبرترین و بهترین سایت های فعال در این زمینه به شمار می آید که بهترین وکلا در هر زمینه و شهر را به شما معرفی می کند تا بتوانید با خیال راحت یک وکیل را انتخاب کنید و پرونده را به او بسپارید.

حق الوکاله وکیل طلاق در شرق تهران

اگر قصد کمک گرفتن از یک وکیل و استفاده از خدمات او را دارید، باید بدانید که وکیل و موکل در برابر هم یکسری وظایف دارند؛ یعنی اگر وکیل به شما کمک می کند تا در پرونده ایجاد شده پیروز شوید، در قبال آن هزینه یا حق الوکاله ای دریافت خواهد کرد. در تعیین این دستمزد فاکتورهای مختلفی تاثیر دارند؛ برای مثال هرچه پرونده مربوط به طلاق پیچیده تر باشد، وکیل برای رسیدگی به آن انرژی و زمان بیشتری می گذارد، بنابراین دستمزد بیشتری دریافت خواهد کرد. سوابق و تجربه وکیل نیز روی حق الوکاله تاثیر دارند، به طوری که هرچه وکیل سابقه کاری بیشتری داشته باشد، هزینه ی بیشتری برای خدمات خود درنظر خواهد گرفت.

کلام آخر

پرونده های مربوط به طلاق از جمله پرونده هایی هستند که روند رسیدگی به آن ها طولانی است و اگر کوچکترین خطا و اشتباهی در این پرونده ها ایجاد شود، رسیدگی به آن ها نیز پیچیده تر خواهد شد. از همین رو توصیه کردیم در صورت مواجه با چنین مسئله ای، از بهترین وکیل طلاق در شرق تهران کمک بگیرید تا وکیل با تخصص و تجربه ای که دارد، روند پیگیری پرونده را با سرعت بیشتر و دقت بالاتر انجام دهد. حال برای آنکه شما بتوانید بهترین وکیل این حوزه را انتخاب کنید، ما در این مقاله اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دادیم که امیدواریم با کمک آن ها بهترین وکیل طلاق را پیدا کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

مهدیه خوشرویی

چهار ساله که تو زمینه نویسندگی و تولیدمحتوا مشغول به فعالیت هستم و تلاش می‌کنم که معتبرترین و باکیفیت‌ترین مقالات را برای شما آماده کنم تا از مطالعه‌ی آن‌ها لذت ببرید و پاسخ سوالات خود را پیدا کنید?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا