وکلا

10 تا از بهترین وکیل در کرمان ⚖️【آپدیت 1402】

در این مقاله می خواهیم به بهترین وکیل در کرمان بپردازیم و به ویژگی های و شرایطی که یک وکیل خوب و متخصص باید داشته باشد اشاره داشته باشیم. همچنین به معرفی 10 تا از بهترین وکیل در کرمان می پردازیم تا با تحقیقاتی که از آن ها دارید، یکی از آن ها را به عنوان وکیل پرونده حقوقی خود انتخاب کنید زیرا اخذ وکیل از مهم ترین اموری است که در هنگام گرفتار شدن با مشکلات حقوقی به وجود می آید و باید با تحقیقات لازم از منابع معتبر، اقدام به اخذ وکیل کرد تا در آن پرونده در دادگاه به موفقیت دست پیدا کرد.

در واقع در زندگی شخصی هر کسی، ممکن است که مسائل و مشکلاتی نظیر کیفری، ثبتی، خانواده، طلاق، ملکی و غیره پیش آید و در این شرایط استرس و اضطراب ناشی از ناآگاهی و بی تجربگی که در زمینه های حقوقی وجود دارد، به وجود می آید. یکی از بهترین راهکار ها کمک گرفتن از یک فرد متخصص در زمینه های حقوقی می باشد که به کمک او بتوان مشکلات پیش آمده را حل و فصل کرد تا دچار خسارات جبران نپذیری نشوید.

هزینه یک وکیل خبره در کرمان

هزینه حق الوکاله یک وکیل برای خیلی از افرادی که می خواهند برای مشکل حقوقی شان وکیل اخذ کنند مهم می باشد زیرا هزینه حق الوکاله وکلا، متفاوت می باشد و حتی هزینه وکلایی که در شهرستان هستند با وکلای شهر های بزرگ تری مثل تهران یا کرج متفاوت تر است. بنابراین برای اطلاع از هزینه وکیل انتخابی، نیاز است تا وکیل پرونده حقوقی را به طور کامل بررسی کرده و با توجه به زمان لازمه برای انجام آن و سختی ها و پیچیدگی هایی که ممکن است یک پرونده داشته باشدف میزان حق الوکاله را تعیین کرده و به مراجعه کننده اعلام می کند. مراجعه کننده هم با توجه به بودجه ای که برای وکیل انتخابی خود در نظر گرفته، تصمیم نهایی خود را گرفته و سپس وکیل خود را انتخاب می نماید.

بنابراین وکلا قیمت ثابتی برای حق الوکاله خود نداشته و عواملی در تعیین کننده میزان حق الوکاله آن ها تاثیرگذار است تا حق الوکاله آن ها تعیین شود.

مطالب مشابه: 10 تا از بهترین وکیل کیفری در کرمان

 محمود مسعودی

محمود مسعودی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر کرمان مشغول به فعالیت های حقوقی نظیر کیفری، ملکی، ثبتی، مالی، خانواده و طلاق است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمان توسط مردم شناخته شده است. ایشان دارای سوابق درخشان و بالای وکالتی است و مردم به او اعتماد و اطمینان کافی برای در اختیار گذاشتن پرونده وکالتی خود دارند.

تخصص و مهارت:

 • دارای 18 سال سوابق کار تخصصی وکالت
 •  کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 •  مدرس دانشگاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09132429546

آدرس: کرمان، خیابان فلسطین (صمصام)، نبش کوچه 4، واحد 2

 مسعود نادری

مسعود نادری

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کرمان است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمان شناخته شده است. ایشان سابقه فعالیت به عنوان مشاور حقوقی در شهرداری و فرمانداری انار را بر عهده داشته است و یک وکیلی موفق در امور حقوقی می باشد. آقای مسعود نادری ده ها پرونده حقوقی را به موفقیت رسانده است و بهترین خدمات حقوقی را به مردم کرمان ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال تجربه و تخصص در امور وکالت
 • عضویت در کمیته مصاحبه دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی
 • مولف کتاب حقوق اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • رئیس اداره حقوقی منطقه هفت دانشگاه آزاد اسلامی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131921102

آدرس : کرمان، امام جمعه، حدفاصل 16 و 18، ساختمان پیوند

 فرحناز فرحبخش

فرحناز فرحبخش

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر کرمان به کلیه فعالیت های حقوقی نظیر ملکی، کیفری، مالی، ملکی، تجاری، خانواده، طلاق و غیره می پردازد. ایشان در طول فعالیت وکالتی خود، دارای موفقیت در پرونده هایی که بر عهده گرفته است، بوده است و موجب رضایت مردم نیز واقع گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • اعضای هیات علمی دانشگاه در استان کرمان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133976676

آدرس: کرمان، خیابان سپیهبد قرنی، قرنی 15، ساختمان سبز، طبقه اول، واحد 5

 سودابه نبی پور گیسی

سودابه نبی پور

وکیل پایه یک دادگستری در کرمان است و دارای سوابق بسیار بالایی می باشد. ایشان سالیان زیادی است که در شهر کرمان به کلیه فعالیت های حقوقی نظیر ملکی، کیفری، مالی، ثبتی، خانواده و غیره می پردازد و تخصص و مهارت لازمه را در کلیه دعاوی ها دارد. خانم سودابه نبی پور به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمان معرفی گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سوابق و تجربه کاری وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری کرمان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09134417479

آدرس: کرمان، ارزوئیه شاهماران، خیابان سید االشهدا

 سمانه مرزبان

سمانه مرزبان

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در حال حاضر در شهر کرمان به فعالیت وکالت مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمان شناخته شده است و در زمینه های مختلف حقوقی تسلط و کهارت بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری کرمان
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09177830024

آدرس: کرمان، میدان قرنی، خیابان امام خمینی، نبش کوچه یک، ساختمان آفتاب

هاتف صباحی

هاتف صباحی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمان است و به عنوان مشاور حقوقی هم در شرکت های معتبر فعالیت دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمان توسط مردم شناخته شده است و کلیه دعاوی حقوقی را انجام داده و تسلط و مهارت بالایی هم در این خصوص دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09120249297

آدرس: کرمان، چهارراه ابن سینا، ساختمان ابن سینا، طبقه همکف دفتروکالت صباحی

 مجید قاری زاده عباس آبادی

 مجید قاری زاده عباس آبادی

وکیل پایه یک دادگستری است و همچنان در شهر کرمان مشغول به کار است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمان شناخته شده است و در کارش بسیار تبحر و تخصص داشته و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به مردم شهر کرمان ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133935645

آدرس: کرمان، رفسنجان، خیابان کارگر شمالی، کارگر 42، داخل کوچه سمت راست، درب دوم

 اشکان نجمایی

اشکان نجمایی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر کرمان به امور حقوقی در زمینه های مختلف می پردازد. ایشان مشاوره های بسیار مفید و کاربردی را به مردم ارائه می دهد و راهکارهای بسیار خوبی را در جهت حل مسائل حقوقی در اختیارشان قرار می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09359489413

آدرس: کرمان، شریعتی 13، مجتمع برنا، طبقه1 واحد2

 جواد ریاحی

 جواد ریاحی

وکیل پایه یک دادگستری کرمان است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمان شناخته شده است. ایشان یک وکیلی موفق با سابقه کاری بسیار بالایی است و مورد اعتماد و مردم و مراجعین در کرمان قرار گرفته است.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سوابق کار در امور وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری کرمان
 • دکترای رشته حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09129614064

آدرس: کرمان، میدان کوثر، به طرف پل کوثر سمت راست، جنب مهد کودک ریحانه، پلاک 101

حسین پورمحی آبادی

حسین پورمحی آبادی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در حال حاضر در شهر کرمان به سایر فعالیت های حقوقی مشغول می باشد. ایشان در زمینه دعاوی های ثبتی، ملکی، مالی، تجاری، طلاق، خانواده و غیره تخصص بالایی دارد و دارای سوابق بسیار درخشانی در حوزه وکالت هم می باشد.

تخصص و مهارت:

 • دکتری حقوق
 • رتبه 64 رشته علوم انسانی را در کنکور سال 83
 • 10 سال مسئولیت امور حقوقی دانشگاه و پارک علم و فناوری کرمان
 • پژوهشگر حوزه جرم شناسی
 • مدرس دانشگاه شهید باهنر کرمان و دانشگاه ولیعصر رفسنجان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131974770

آدرس: کرمان، چهارراه نیکزاد، بلوار، ابوالفضل، طبقه فوقانی، داروخانه دکتر حاج محمدی، دفتر وکالت آقای روح اله اسلامی

مطالب مشابه: 10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرمان

بهترین وکیل در کرمان چه کسی است؟

مشکلات حقوقی دارای پیچیدگی و سختی های خاص خودش می باشد و یک فرد عادی نمی تواند از پس آن ها برآید و نیاز به کسی دارد تا در این امور تخصص و مهارت لازمه را به اندازه کافی داشته باشد تا بتواند این امور را به طور اصولی انجام دهد. اما برای انجام گرفتن امور حقوقی، نیاز به بهترین وکیل در یک شهر یا منطقه است تا بتوان راحت تر به او اعتماد کرده و کلیه امور حقوقی را به او واگذار کنیم.

برای شناخت بهترین وکیل در کرمان باید ویژگی های او را شناخت تا براساس آن بتوان او را از بین وکلای دیگر تفکیک کرد. بهترین وکیل در کرمان به کسی گفته می شود که به تمامی امور حقوقی تسلط داشته باشد و اطلاعات حقوقی اش هم به روز باشد تا بهتر بتواند پرونده های حقوقی را به پیش ببرد. همچنین میزان تجربه ی یک وکیل در کار وکالت خود، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. وکیلی که پرونده های مختلف حقوقی را انجام داده است به چالش ها و مشکلات آن ها آگاه می باشد و راحت تر می تواند ب آن ها رسیدگی کرده و مدیریت کند.

همچنین برخی وکلا هستند که با ارائه راهکار ها و روش های خلاقانه خود، روال پرونده حقوقی را سرعت می بخشند و در مدت زمان کمتری آن را به پیش می برند. پس خلاق بودن یک وکیل تاثیر بسیار زیادی در انجام مراحل کاری و اجرایی پرونده حقوقی می شود و مراحل کاری در دادگاه به مرحله اجرایی مثبتی می رسد به نفع موکل خواهد بود.

همچنین آشنایی با دادگاه ها و دادسرا و همچنین استفاده درست و به موقع از ماده ها و تبصره های قانونی در پرونده وکالتی، می تواند به روال کاری کمک بسیار زیادی کند که تمامی این موارد از پس یک وکیل خوب و خبره بر می آید تا بتواند درصد احتمالی موفقیت در پرونده حقوقی را بالاتر ببرد.

در کنار تخصص در امور وکالت و موارد بیان شده، اخلاقیات و خلق و خوی خوب یک وکیل باعث اعتماد بیشتر موکلین شده شده و مراجعین و موکلین برای امور خود بهتر می توانند به وکلایی با خلق و خوی خوب مراجعه کرده و مشکلات خود را به آنان بازگو کنند.

ضرورت انتخاب بهترین وکیل در کرمان چیست؟

در شهر کرمان میزان پرونده های حقوقی در دادگاه ها رو به افزایش است و افراد زیادی در این شهر، روزانه مشغول مسائل و امور حقوقی هستند و کاملا طبیعی است تا درخواست برای بهترین وکیل در کرمان بیشتر باشد. اما گاهی پیش می آید تا مردم به جای کمک گرفتن از وکلا، ترجیح می دهند تا مسائل را خودشان حل و فصل نمایند و چنین تصور می کنند که برای حل مشکلاتشان نیازی به وکیل ندارند. اما باید به جرات گفت که برای هر مشکلی نیاز به اخذ و کمک گرفتن از وکیل الزامی می باشد زیرا یک فرد عادی اطلاعات بسیار محدودی را در خصوص قوانین حقوقی دارد و نمی تواند به درستی مشکلات را حل کند بنابراین نیاز به اخذ بهترین وکیل در کرمان می باشد.

اخذ بهترین وکیل در کرمان مزیت های بسیاری برای مراجعین و موکلین دارد و سبب می شود تا برای جلوگیری از شکست در پرونده های حقوقی و بالا بردن درصد موفقیت در آن ها، از یک وکیل مجرب کمک بگیریم . همچنین یک وکیل خوب و متخصص بهترین راه حل ها را در جهت پیشرفت کاری و گرفتن حق و حقوق موکل ارائه می دهد تا او را زودتر به حقی که پایمال گشته، برساند.

اخذ یک وکیل در پرونده های حقوقی، موجب تسریع در انجام کارها شده و سپس مدت زمان روال کاری کاهش پیدا می کند زیرا یک وکیل دارای تجربیات و مهارت های بسیاری از حل انجام کلیه امور حقوقی است و بهتر می داند که چه موقع از تبصره های قانونی در دادگاه ها استفاده کند تا مشکلات را رفع کرده و پرونده حقوقی را به موفقیت برساند.

همچنین یکی دیگر از مزیت های بسیار مهم برای افرادی که پرونده حقوقی شان را به وکیل واگذار می کنند این است که، نیازی به حضور آن ها در دادگاهی شلوغ نیست و وکیل به جای آن ها در دادگاه حضور پیدا کرده و به عنوان نماینده انتخاب خواهد شد تا تمامی مراحل دادگاهی را انجام دهد. خصوصا برای افرادی که دارای مشغله شغلی و شخصی هستند و زمان حضور در دادگاه و رسیدگی به پرونده حقوقی خود را ندارند، بنابراین وکیلی را اخذ می کنند تا به امور حقوقی آن ها رسیدگی کند.

کلام آخر

یک وکیل خوب و مجرب، با تلاش و کوشش فراوان و سپس استفاده از دانش حقوقی که در زمینه های مختلف دارد، تمام هدفش بر این است تا پرونده ای را که به او واگذار شده، به بهترین نحو انجام دهد و نسبت به آن مسئولیت داشته باشد تا آن را با موفقیت به اتمام برساند و نگذارد تا حق موکلش پایمال شود.

بنابراین با مراجعه به سایت وکیل از ما، می توان در هر شهری که هستید وکیل متخصص و مجرب خود را پیدا کرده و به او اعتماد کنید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا