وکلا

10 تا از بهترین وکیل در کرمان ⚖️【آپدیت 1403】

در این مقاله می خواهیم به بهترین وکیل در کرمان بپردازیم و به ویژگی های و شرایطی که یک وکیل خوب و متخصص باید داشته باشد اشاره داشته باشیم. همچنین به معرفی 10 تا از بهترین وکیل در کرمان می پردازیم تا با تحقیقاتی که از آن ها دارید، یکی از آن ها را به عنوان وکیل پرونده حقوقی خود انتخاب کنید زیرا اخذ وکیل از مهم ترین اموری است که در هنگام گرفتار شدن با مشکلات حقوقی به وجود می آید و باید با تحقیقات لازم از منابع معتبر، اقدام به اخذ وکیل کرد تا در آن پرونده در دادگاه به موفقیت دست پیدا کرد.

در واقع در زندگی شخصی هر کسی، ممکن است که مسائل و مشکلاتی نظیر کیفری، ثبتی، خانواده، طلاق، ملکی و غیره پیش آید و در این شرایط استرس و اضطراب ناشی از ناآگاهی و بی تجربگی که در زمینه های حقوقی وجود دارد، به وجود می آید. یکی از بهترین راهکار ها کمک گرفتن از یک فرد متخصص در زمینه های حقوقی می باشد که به کمک او بتوان مشکلات پیش آمده را حل و فصل کرد تا دچار خسارات جبران نپذیری نشوید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

هزینه یک وکیل خبره در کرمان

هزینه حق الوکاله یک وکیل برای خیلی از افرادی که می خواهند برای مشکل حقوقی شان وکیل اخذ کنند مهم می باشد زیرا هزینه حق الوکاله وکلا، متفاوت می باشد و حتی هزینه وکلایی که در شهرستان هستند با وکلای شهر های بزرگ تری مثل تهران یا کرج متفاوت تر است. بنابراین برای اطلاع از هزینه وکیل انتخابی، نیاز است تا وکیل پرونده حقوقی را به طور کامل بررسی کرده و با توجه به زمان لازمه برای انجام آن و سختی ها و پیچیدگی هایی که ممکن است یک پرونده داشته باشدف میزان حق الوکاله را تعیین کرده و به مراجعه کننده اعلام می کند. مراجعه کننده هم با توجه به بودجه ای که برای وکیل انتخابی خود در نظر گرفته، تصمیم نهایی خود را گرفته و سپس وکیل خود را انتخاب می نماید.

بنابراین وکلا قیمت ثابتی برای حق الوکاله خود نداشته و عواملی در تعیین کننده میزان حق الوکاله آن ها تاثیرگذار است تا حق الوکاله آن ها تعیین شود.

مطالب مشابه: 10 تا از بهترین وکیل کیفری در کرمان

سمانه مرزبان

سمانه مرزبان

وکیل پایه یک دادگستری در کرمان،معدل بند الف دانشگاه، فوق لیسانس رشته حقوق خصوصی، دانش آموخته دانشگاه شیراز و دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت می باشند. ایشان در زمینه انواع پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی و … فعالیت می کنند و سابقه درخشانی در وکالت انواع دعاوی دارند.

تخصص ومهارت:

 • ملکی
 • خانواده
 • طلاق
 • کیفری

شماره تماس: 09177830024

آدرس: کرمان، چهار راه ابن سینا، ساختمان شاهین طبقه 6


ساره سالاری گوغری

ساره سالاری گوغری

وکیل پایه یک دادگستری در کرمان و بم می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکلا در کرمان و بم در بین مردم شناخته شده است ،دارای ده سال سابقه وکالت و همچنین عضو کانون وکلای استان کرمان میباشد کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دانش آموخته دانشگاه باهنر کرمان میباشد و در دعاوی مختلف مشغول به فعالیت تخصصی می باشند. ایشان وکیلی متعهد و مسئولیت پذیر است و مشاوره های تخصصی را به مراجعین و موکلین خود می دهد و بهترین راهکارها را به آن ها ارائه می دهد. خانم ساره سالاری گوغری سوابق کاری درخشنده و بسیار خوبی را دارد و تمام تلاشش را برای رضایت موکلین و موفقیت در پرونده می کند.

تخصص و مهارت در دعاوی:

 • خانواده
 • ملکی
 • چک
 • مواد مخدر
 • کیفری
 • ثبتی

شماره تماس: 09139466094

آدرس: کرمان، میدان کوثر، کوچه لوازم خانگی اسنوا، پشت شهرداری

(لطفا قبل از مراجعه حتما هماهنگی صورت پذیرد)


 سمیرا مویدی

سمیرا مویدی

سرکار خانم سمیرا مویدی وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمان، با 10 سال سابقه درخشان آماده است تا در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری خدمت رسان پرونده های شما باشد. ایشان با اتکا به دانش حقوقی و تجربه ای که در طی سال های متمادی به دست آورده اند، می توانند تمامی نیازهای حقوقی شما را برطرف کرده و رسیدن به موفقیت در دعاوی مطرح شده را تضمین نمایند. ایشان در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی تخصص بالایی دارند و از این رو، می توانید با خیالی آسوده از پیشبرد اهداف حقوقی تان کسب اطمینان کنید.
صداقت یک وکیل می تواند معیار مهمی در انتخاب او باشد. سرکار خانم سمیرا مویدی در تلاش است تا در جلسات مشاوره حقوقی نظر خود را در خصوص پرونده به طور صریح و شفاف اعلام دارد و میزان شانس شما برای کسب موفقیت را مشخص نماید. از این رو، ایشان از بیان قول های خلاف واقع، در خصوص دعاوی مطرح شده جدا اجتناب می کنند و این یک ویژگی مثبت به شمار می رود.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سوابق کاری و تخصصی در وکالت
 • تنظیم قراردادهای حرفه ای
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09170401750


مجید قاری زاده

مجید قاری زاده

آقای مجید قاری زاده یکی از بهترین وکلا پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند که با داشتن سابقه کافی و درخشان، به موکلین خود در زمینه حقوقی و کیفری خدمات ارائه می‌دهند و به صورت تخصصی در زمینه پرونده‌های خانواده، کیفری و تجاری و ملکی در حال فعالیت هستند.

سوابق ایشان عبارت اند از :

 • متخصص در امور خانواده، کیفری و تجاری
 • وکیل متخصص شرکت ها
 • وکیل متخصص در قرارداد های تجاری
 • تنظیم انواع قرارداد ها
 • متخصص در امور تجار و ورشکستگی
 • وکیل متخصص پرونده‌های ملکی
 • وکیل متخصص در امور سرقفلی و حق کسب و پیشه امور کیفری
 • متخصص در جرائم اقتصادی
 • وکالت و مشاوره تخصصی در پرونده‌های مربوط به چک
 • همچنین ارائه خدمات تخصصی در سایر امور حقوقی و کیفری اعم از: خانواده، طلاق کلاهبرداری، تحصیل مال از طریق نامشروع، فروش مال غیر، جعل اسناد، انحصار وراثت، مصادره اموال و غیره

شماره تماس : 09133935645

آدرس : رفسنجان، خیابان کارگر شمالی، کوچه ۴۲، داخل کوچه، درب اول، طبقه اول، دفتر آقای مجیدقاری زاده


جواد صفری زاده

جواد صفری زاده

جناب آقای جواد صفری زاده یکی از بهترین وکلای کرمان می باشد و در کلیه دعاوی ملکی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت و دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی فعالیت دارد.
ایشان داوری در کلیه دعاوی ملکی و اختلافات قراردادی بین اشخاص حقیقی و نیز شرکت های تجاری و همچنین نظر به وجود داوری به عنوان یکی از مراجع رسیدگی کننده در زمینه حل و فصل اختلافات و ایجاد صلح و سازش فی مابین اشخاص در اختلافات ملکی و قراردادی و در جرائم قابل گذشت، خواه در دادگاه طرح شده یا نشده و در هر مرحله ای از رسیدگی که باشد را انجام می دهد.

سوابق و تخصص:

 • وکالت و مشاوره در کلیه دعاوی شرکت های تجاری داخلی، خارجی و تنظیم قراردادهای تجاری و بازرگان.
 • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، مواد مخدر، سرقت، قتل، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی، جعل اسناد و مشروبات الکلی
 • وکالت در کلیه مراجع قضایی اعم از دیوان عدالت اداری، دیوان عالی کشور، کمیسیون های ماده صد شهرداری، کمیسیون های ماده 56 جنگل ها و مراتع و کمیسیون ماده 12 زمین شهری و وکالت در دادگاهای انقلاب اسلامی
 • وکالت در دعاوی خانواده: طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان

شماره تماس: 09127500415

آدرس دفتر: کرمان، بلوار شیراز، بعد از کوچه ۱۴، موسسه حقوقی دادفران عدالت، طبقه اول، درب سمت راست


هاتف صباحی

هاتف صباحی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمان است و به عنوان مشاور حقوقی هم در شرکت های معتبر فعالیت دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمان توسط مردم شناخته شده است و کلیه دعاوی حقوقی را انجام داده و تسلط و مهارت بالایی هم در این خصوص دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: کرمان، چهارراه ابن سینا، ساختمان ابن سینا، طبقه همکف دفتروکالت صباحی


 اشکان نجمایی

اشکان نجمایی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر کرمان به امور حقوقی در زمینه های مختلف می پردازد. ایشان مشاوره های بسیار مفید و کاربردی را به مردم ارائه می دهد و راهکارهای بسیار خوبی را در جهت حل مسائل حقوقی در اختیارشان قرار می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: کرمان، شریعتی 13، مجتمع برنا، طبقه1 واحد2


 جواد ریاحی

 جواد ریاحی

وکیل پایه یک دادگستری کرمان است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمان شناخته شده است. ایشان یک وکیلی موفق با سابقه کاری بسیار بالایی است و مورد اعتماد و مردم و مراجعین در کرمان قرار گرفته است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: کرمان، میدان کوثر، به طرف پل کوثر سمت راست، جنب مهد کودک ریحانه، پلاک 101

مطالب مشابه: 10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرمان

بهترین وکیل در کرمان چه کسی است؟

مشکلات حقوقی دارای پیچیدگی و سختی های خاص خودش می باشد و یک فرد عادی نمی تواند از پس آن ها برآید و نیاز به کسی دارد تا در این امور تخصص و مهارت لازمه را به اندازه کافی داشته باشد تا بتواند این امور را به طور اصولی انجام دهد. اما برای انجام گرفتن امور حقوقی، نیاز به بهترین وکیل در یک شهر یا منطقه است تا بتوان راحت تر به او اعتماد کرده و کلیه امور حقوقی را به او واگذار کنیم.

برای شناخت بهترین وکیل در کرمان باید ویژگی های او را شناخت تا براساس آن بتوان او را از بین وکلای دیگر تفکیک کرد. بهترین وکیل در کرمان به کسی گفته می شود که به تمامی امور حقوقی تسلط داشته باشد و اطلاعات حقوقی اش هم به روز باشد تا بهتر بتواند پرونده های حقوقی را به پیش ببرد. همچنین میزان تجربه ی یک وکیل در کار وکالت خود، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. وکیلی که پرونده های مختلف حقوقی را انجام داده است به چالش ها و مشکلات آن ها آگاه می باشد و راحت تر می تواند ب آن ها رسیدگی کرده و مدیریت کند.

همچنین برخی وکلا هستند که با ارائه راهکار ها و روش های خلاقانه خود، روال پرونده حقوقی را سرعت می بخشند و در مدت زمان کمتری آن را به پیش می برند. پس خلاق بودن یک وکیل تاثیر بسیار زیادی در انجام مراحل کاری و اجرایی پرونده حقوقی می شود و مراحل کاری در دادگاه به مرحله اجرایی مثبتی می رسد به نفع موکل خواهد بود.

همچنین آشنایی با دادگاه ها و دادسرا و همچنین استفاده درست و به موقع از ماده ها و تبصره های قانونی در پرونده وکالتی، می تواند به روال کاری کمک بسیار زیادی کند که تمامی این موارد از پس یک وکیل خوب و خبره بر می آید تا بتواند درصد احتمالی موفقیت در پرونده حقوقی را بالاتر ببرد.

در کنار تخصص در امور وکالت و موارد بیان شده، اخلاقیات و خلق و خوی خوب یک وکیل باعث اعتماد بیشتر موکلین شده شده و مراجعین و موکلین برای امور خود بهتر می توانند به وکلایی با خلق و خوی خوب مراجعه کرده و مشکلات خود را به آنان بازگو کنند.

ضرورت انتخاب بهترین وکیل در کرمان چیست؟

در شهر کرمان میزان پرونده های حقوقی در دادگاه ها رو به افزایش است و افراد زیادی در این شهر، روزانه مشغول مسائل و امور حقوقی هستند و کاملا طبیعی است تا درخواست برای بهترین وکیل در کرمان بیشتر باشد. اما گاهی پیش می آید تا مردم به جای کمک گرفتن از وکلا، ترجیح می دهند تا مسائل را خودشان حل و فصل نمایند و چنین تصور می کنند که برای حل مشکلاتشان نیازی به وکیل ندارند. اما باید به جرات گفت که برای هر مشکلی نیاز به اخذ و کمک گرفتن از وکیل الزامی می باشد زیرا یک فرد عادی اطلاعات بسیار محدودی را در خصوص قوانین حقوقی دارد و نمی تواند به درستی مشکلات را حل کند بنابراین نیاز به اخذ بهترین وکیل در کرمان می باشد.

اخذ بهترین وکیل در کرمان مزیت های بسیاری برای مراجعین و موکلین دارد و سبب می شود تا برای جلوگیری از شکست در پرونده های حقوقی و بالا بردن درصد موفقیت در آن ها، از یک وکیل مجرب کمک بگیریم . همچنین یک وکیل خوب و متخصص بهترین راه حل ها را در جهت پیشرفت کاری و گرفتن حق و حقوق موکل ارائه می دهد تا او را زودتر به حقی که پایمال گشته، برساند.

اخذ یک وکیل در پرونده های حقوقی، موجب تسریع در انجام کارها شده و سپس مدت زمان روال کاری کاهش پیدا می کند زیرا یک وکیل دارای تجربیات و مهارت های بسیاری از حل انجام کلیه امور حقوقی است و بهتر می داند که چه موقع از تبصره های قانونی در دادگاه ها استفاده کند تا مشکلات را رفع کرده و پرونده حقوقی را به موفقیت برساند.

همچنین یکی دیگر از مزیت های بسیار مهم برای افرادی که پرونده حقوقی شان را به وکیل واگذار می کنند این است که، نیازی به حضور آن ها در دادگاهی شلوغ نیست و وکیل به جای آن ها در دادگاه حضور پیدا کرده و به عنوان نماینده انتخاب خواهد شد تا تمامی مراحل دادگاهی را انجام دهد. خصوصا برای افرادی که دارای مشغله شغلی و شخصی هستند و زمان حضور در دادگاه و رسیدگی به پرونده حقوقی خود را ندارند، بنابراین وکیلی را اخذ می کنند تا به امور حقوقی آن ها رسیدگی کند.

کلام آخر

یک وکیل خوب و مجرب، با تلاش و کوشش فراوان و سپس استفاده از دانش حقوقی که در زمینه های مختلف دارد، تمام هدفش بر این است تا پرونده ای را که به او واگذار شده، به بهترین نحو انجام دهد و نسبت به آن مسئولیت داشته باشد تا آن را با موفقیت به اتمام برساند و نگذارد تا حق موکلش پایمال شود.

بنابراین با مراجعه به سایت وکیل از ما، می توان در هر شهری که هستید وکیل متخصص و مجرب خود را پیدا کرده و به او اعتماد کنید.

4.7/5 - (4 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا