وکلاوکیل ارث

10 تا از بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران ⚖️【آپدیت 1402】

مشکلات ارث جزو نمونه مشکلاتی است که امروزه بسیار اتفاق می افتاد و در هنگام بروز مشکلات ارث، نیاز به اخذ بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران است. برای انتخاب وکیل ارث، نیاز به تحقیقات گسترده است و نباید عجولانه تصمیم گرفت تا دچار اشتباه شد. با تحقیقات از منابع معتبر و افراد قابل اعتماد می توان بهترین وکیل تهران را شناخت و پرونده های وکالتی را به او واگذار کرد.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران به کلیه امور حقوقی مسلط است و می تواند به طور تخصصی به حل مشکلات حقوقی از جمله ارث بپردازد. دانش حقوقی بالای وکیل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، در واقع هر چقدر که وکیل دارای سوابق کاری درخشانی باشد، بهترین نتیجه را دریافت خواهد کرد. برای داشتن نتیجه ای مطلوب در مدت زمان کمتر باید از وکیل کمک خواست.

در ادامه این مطلب شما با 10 تا از بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران آشنا خواهید شد و در مورد شناخت بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران اطلاعاتی را خواهید داشت تا بهتر بتوان وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمود و انتخاب درستی را داشت.

انحصار وراثت چیست؟

پس از اینکه شخصی فوت می کند، اموال او به وراثش منتقل خواهد شد و برای تعیین و تکلیف میراث، باید ورثه را تعیین کرد. در واقع رسیدگی به انجام این امور از سوی مراجع قانونی را انحصار وراثت می نامند و رای صادره گواهی انحصار وراثت یا تصدیق نامیده می شود. در گواهی صادر شده انحصار وراثت تعیین می گردد که ورثه چه اشخاصی هستند و میزان سهم الارث آن ها چقدر است. در صورت نداشتن گواهی انحصار وراثت، امکان تقسیم اموال فرد متوفی وجود ندارد. در حقوق ایران تمامی قوانین انحصار وراثت مصوب 1309 و قانون امور حسبی آمده است.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %90 موفقیت پرونده ها

مهرداد طالبی

مهرداد طالبی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و وکیلی موفق در کلیه دعاوی های حقوقی می باشد. ایشان دارای تجربیات بالای حقوقی می باشد و تسلط کافی به تمامی قوانین حقوقی را دارد. آقای مهرداد طالبی در زمینه دعاوی های ملکی، کیفری، مالی، ارث، طلاق، خانواده و غیره مشغول به انجام فعالیت می باشد و در حرفه کاری خود بسیار موفق عمل می کند.

تخصص و مهارت:

 • دکترای حقوق
 • کسب رتبه اول ورودی کارشناسی ارشد حقوق عمومی
 • مدرس دانشگاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121891506

آدرس: تهران، خیابان زرتشت غربی، بعد از بیمارستان مهر، پلاک 86، طبقه 5، واحد 13

کیومرث نهاردانی

کیومرث نهاردانی

وکیل پایه یک دادگستری تهران است و در زمینه های مختلف وکالتی از جمله ارث فعال است. ایشان وکیلی با اخلاق است و ارتباط بسیار خوبی با موکلین خود دارد و راهنمایی های حقوقی بسیار خوب و کاربردی را به مردم شهر تهران ارائه می دهد. آقای کیومرث نهاردانی در زمینه های ثبت اسناد، ارث، کیفری، ملکی، خانواده، بین الملل، جرائم اینترنتی و غیره مهارت و تخصص بالایی دارد و تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های وکالتی دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز تهران
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122643949

آدرس: تهران، بلوار آیت اله کاشانی، نرسیده به میدان شهر زیبا، روبروی تعاونی سازمان آب، بلوک 2، پلاک 5، زنگ 33

ساناز اسدی پور

ساناز اسدی پور

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر تهران فعالیت تخصصی در زمینه وکالتی را دارد. ایشان وکیلی است که با ارائه مشاوره های تخصصی، بهترین و مفید ترین راهکارها را ارائه می دهد و نتایج مطلوبی را برای موکلین خود به همراه دارد. خانم ساناز اسدی پور قبول وکالت ایرانیان خارج از کشور را هم برعهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • 7 سال سابقه کاری وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 02188596231

آدرس: تهران، فرمانیه، کوهستان هفتم

نسترن زمانی پور

نسترن زمانی پور

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران مشغول به کار می باشد. ایشان دارای سوابق کاری بالا و درخشانی است و تجربیات بسیار خوبی در کلیه زمینه های حقوقی دارد. خانم نسترن زمانی پور مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به مردم شهر تهران دارد و راه و روش هایی را در جهت حل مشکلات مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه کار و تخصص در امور وکالتی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09127796678

آدرس: تهران، میدان رسالت، خیابان هنگام، خیابان طاهرخانی، پلاک 100، واحد ٧

شاهرخ صحرایی

شاهرخ صحرایی

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است و به تمامی امور وکالتی تسلط داشته و بسیار حرفه ای عمل می کند. ایشان وکیلی قابل اعتماد از نگاه مردم می باشد و بسیار تخصصی عمل می کند تا بتواند در مدت زمان کمتری مشکلات مردم را حل نماید. آقای شاهرخ صحرایی به عنوان یکی از بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران انتخاب شده است و وکیلی با اخلاق و صادق می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه کار حرفه ای در وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09128390805

آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان سرافراز، مجتمع پدیده

مهدی حجتی

مهدی حجتی

وکیل پایه یک دادگستری است و سالهاست که در امور وکالتی مشغول به کار می باشد و سابقه درخشانی را دارد. ایشان در زمینه های ملکی، ارث، کیفری، خانواده، طلاق و غیره دارای تخصص بوده و بهترین مشاوره های حقوقی را در اختیار مردم قرار می دهد. آقای مهدی حجتی سابقه دو دوره دبیری شورای تشکل های وکلای دادگستری را برعهده دارد و دارای پرونده های موفق زیادی می باشد.

تخصص و مهارت: 

 • دکتری حقوق جزا در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی
 • عضو اصلی هیات مدیره دوره سی‌ام،
 • سابقه عضویت در کمیته حق دفاع کمیسیون حقوق بشرکانون وکلای مرکز
 • بازرس هیات مدیره
 • عضو رئیسه کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121469121

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، بن بست شریفی، پلاک ١١، واحد ٣

هدی فرخی

هدی فرخی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران مشغول به کار می باشد. ایشان سابقه وکالت در زمینه های ارث، ملکی، کیفری، خانواده، طلاق و غیره را برعهده دارد و به صورت تخصصی به انجام امور وکالتی مشغول می باشد. خانم هدی فرخی پرونده های موفق زیادی را در کارنامه وکالتی خود به ثبت رسانیده است و بهترین عملکرد را داشته است.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه کاری و تخصصی در وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 02126405691

آدرس: تهران، پاسداران، خیابان دولت، نبش کوچه سلیمی، ساختمان سپیدار، پلاک 46، واحد9

سمیه حبیبی

سمیه حبیبی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در تهران به فعالیت در زمینه های حقوقی می پردازد. ایشان وکیلی با اخلاق و با صداقت است و تعاملات بسیار خوبی را با موکیلنش دارد. خانم سمیه حبیبی وکیلی قابل اعتماد است و تاکنون پرونده های زیادی را به ثبت رسانیده است.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه کاری در زمینه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری در مرکز
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09120282210

آدرس: تهران، خیابان کلاهدوز دولت، روبروی خیابان قلندری، پلاک 446، ساختمان بی تا

محمد جعفری

محمد جعفری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و سالهای زیادی است که در شهر تهران به فعالیت می پردازد و به طور تخصصی در زمینه های مختلف حقوقی فعالیت دارد. ایشان در زمینه های ملکی، خانواده، ارث، کیفری، مالی و غیره به فعالیت می پردازد و مشاوره های حقوقی را هم به موکلین و مراجعین خود ارائه می دهد. آقای محمد جعفری وکیلی موفق است که تلاش های زیادی را برای حفظ رضایت موکلینش دارد.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه کاری وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09124140738

آدرس: تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قیصر، نبش کوچه 18، پلاک 45، واحد 7

زهره محمدآبادی

زهره محمد آبادی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در زمینه های ملکی، طلاق، ارث، مالی، خانواده، طلاق و غیره مهارت داشته و به طور تخصصی در جهت رفع مشکلات مردم عمل می کند. ایشان در سریع ترین زمان ممکنه به حل و فصل مشکلات حقوقی موکلین می پردازد و مورد اعتماد و اطمینان مردم واقع شده است. خانم زهره محمد آیادی تمام تلاش خود را در جهت رضایت مراجعین و موکلین خود می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مدرس دانشگاه علم و فرهنگ تهران
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09125435981

آدرس: تهران، نیاوران، خیابان شهید باهنر، بعد از مرکز خرید نارون، پلاک 69، واحد 9

لزوم داشتن وکیل انحصار وراثت در تهران

برای مشکلات حقوقی در هر زمینه ای خصوصا ارث، نیاز به حضور در دادگاه است و رسیدگی به آن باید انجام پذیرد. خیلی از افرادی که دچار چنین مشکلاتی می شوند، زمان کافی برای حضور در دادگاه را ندارند و نیاز به کسی دارند تا به تمامی امور و قوانین مربوط به وراثت آگاهی کامل داشته باشد تا بتواند به تمامی امور حقوقی مربوطه رسیدگی های لازمه را به عمل آورد.

لزوم وکیل برای پرونده های انحصار وراثت الزامی است به دلیل اینکه وکیلی که از دانش حقوقی کافی برای انجام پرونده های حقوقی برخوردار باشد، پرونده با درصد بالایی از موفقیت همراه شده و به خوبی توسط وکیل مدیریت خواهد شد. همچنین در هنگام واگذاری پرونده های وکالتی به وکیل مجرب و خبره، سبب می شود تا پرونده در مدت زمان کمتری انجام گیرد و هزینه ها کاهش پیدا نماید. اخذ وکیل برای پرونده های ارث، دارای مزیت های بسیار زیادی است و لزوم اخذ وکیل برای مشکلات وکالتی خصوصا ارث، از اهمیت بالایی برخوردار است.

همچنین اخذ وکیل برای موکلین، سبب خواهد شد تا آن ها وکیل را به عنوان نماینده حقوقی خود انتخاب نمایند و کلیه موارد حقوقی را به او بسپارند و همین موضوع سبب خواهد شد تا موکلین احساس آرامش بیشتری داشته باشند و استرس و اضطراب کمتری را خواهند داشت زیرا افراد عادی هیچ گونه اطلاعاتی در مورد قوانین حقوقی ندارند و وکیل می تواند راهنمای بسیار خوبی برای موکلین و مراجعینی باشد که دچار مشکلات حقوقی هستند.

کلام آخر

موضوع ارث و ارثیه و مشکلات ناشی از آن، همواره وجود داشته است و سبب شده است تا در این شرایط درخواست وکیل برای ارث بیشتر شود. وکلای ارث به تمامی مشکلات و چالش های مربوط به ارث اشراف داشته و بهترین نتایج را در دادگاه برای موکلینش خواهد داشت.

در این مقاله بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران را معرفی کرده ایم که همگی دارای تجربیات و تخصص بالایی در تهران هستند و همگی به عنوان بهترین وکیل حقوقی در تهران هم شناخته شده اند. این وکلا، دارای سوابق های کاری بسیار خوبی هستند و دارای سابقه کاری بسیار بالایی هم می باشند. برای انتخاب وکیل، توصیه می شود تحقیقات لازم و کافی را انجام داده و سپس وکیل خود را اختیار نمایید.

یک وکیل خوب و متخصص به شما کمک خواهد کرد تا حق و حقوق شما پایمال نشده و از حق شما دفاعیات لازمه را به عمل آورد. پیشنهاد می کنیم تا انتها این مقاله را مطالعه نمایید تا وکیل مورد نظر خود را در زمینه ارث را، انتخاب نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا