وکلاوکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل چک برگشتی در تهران ⚖️【آپدیت 1403】

در این مقاله به طور کامل در مورد شرایط چک برگشتی و معرفی بهترین وکیل چک برگشتی در تهران که در این حوزه فعالیت داشته اند، پرداخته ایم. تمامی این وکلا دارای تخصص و مهارت بالایی در تمامی دعاوی و مسائل های حقوقی هستند و مشاوره های حقوقی را با توجه به مشکلات پرونده به موکلین و مراجعین خود ارائه می دهند. حضور یک وکیل سبب می شود تا از استرس و اضطراب شخصی که دچار مشکل حقوقی خصوصا چک شده است کم شده و تمامی امور مربوطه را به وکیل خود واگذار نماید.

از آنجایی که معمولا در معاملات از چک استفاده زیادی می شود و ممکن است مشکلاتی در خصوص چک هم به وجود آید و یا به دلایلی چک برگشت بخورد خصوصا قوانین جدید چک که در ابتدای سال 1400 اجرا شده است که در این قانون محدودیت هایی برای چک در نظر گرفته شده است.

آگاهی از تمامی این محدودیت ها در هنگام استفاده از چک و مشکلاتی که در چک به وجود می آید الزامی است و در این شرایط نیاز به یک فرد دلسوز و آگاه است که در زمینه های حقوقی مربوط به چک آگاهی کامل داشته و قوانین مربوط به آن را به خوبی می داند. تنها کسی می تواند در این شرایط به شما کمک کند که تخصص کافی و لازم را داشته باشد. مشورت و راهنمایی از بهترین وکیل چک برگشتی در تهران سبب می شود که مشکلات چک برگشتی در مدت زمان محدودی حل شود و به مشکلات آن رسیدگی شود.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده
مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل چک برگشتی در کرج کلیک کنید

بهترین وکیل چک برگشتی چه کسی است؟

در هنگام بروز مشکلات چک مانند چک برگشتی، نیاز به داشتن بهترین وکیل تهران می باشد. در هنگام بروز مشکلات اینچنینی باید وکیلی را انتخاب کرد که تخصص و مهارت بالایی داشته باشد و در زمینه چک آگاهی داشته و نسبت به قوانین آن مسلط باشد.

تغییرات قوانین چک همواره وجود داشته است و دارای مراحلی است که باید توسط یک وکیل خوب و خبره انجام شود، وکیلی که پرونده های اینچنینی زیادی را انجام داده است و تجربه خوبی در خصوص مشکلات مربوط به چک را داشته باشد. بهتر است امور مربوط به چک های برگشتی را به وکیلی واگذار نمایید که یکی از حوزه های تخصصی که کار می کند مربوط به چک باشد تا تسلط و مهارت بالایی را در خصوص حل مشکلات داشته باشد.

بهترین وکیل چک برگشتی در تهران دارای سوابق درخشان و تجربیات بسیار بالایی است و با توجه به تجربیاتی که از پرونده های قبلی خود داشته است، می تواند کمک های بسیار زیادی به موکلین خود داشته باشد و راهنمایی های تخصصی به آن ها ارائه دهد.

برای پیدا کردن وکلای خبره نیاز است تا از منابع های معتبر مانند سایت و مجلات حقوقی مانند وکیل از ما استفاده کرد و یا با تحقیقات گسترده از افراد قابل اعتماد می توان وکلا را بهتر شناخت و سپس پرونده حقوقی را به آن ها واگذار کرد تا با نتایج قابل قبولی مواجه شد.

مونا ترابی

وکیل موتا ترابی

مونا ترابی وکیل پایه یک دادگستری است و از آن جایی که در حوزه مربوط به امور حقوقی و قانین به روز چک و اسناد تجاری آگاهی کاملی دارد می ‌تواند شما را در راستای تنظیم استناد تجاری و یا مطالبه وجه و وصول چک برگشتی راهنمایی نماید تا از بروز خسارت احتمالی جلوگیری کنید؛ وی با تخصصی که در این حوزه دارد خدماتی اعم از مشاوره قبل از تنظیم دادخواست یا اسناد تجاری، تنظیم لایحه را به شما عزیزان ارائه خواهد داد. مونا ترابی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز با بیش از ١٠ سال سابقه کار موفق در عرصه وکالت،افتخار دارد با ارایه خدمات حقوقی و جزایی و تجاری به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی در موارد ذیل اقدام نماید:

 • وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید
 • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی
 • وکالت در دیوان عالی کشور
 • داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
 • وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی
 • تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی

مونا ترابی از موفق ترین وکلای ایرانی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی ومدیریت موسسه حقوقی بین المللی عدالت آریایی با در اختیار داشتن مجموعه ایی قوی و متبحر در پروند های زیر ایفای نقش می کند:

 • وکالت تخصصی در پرونده های ملکی
 • وکالت تخصصی در پرونده های کیفری
 • وکالت تخصصی در پرونده های خانواده
 • وکالت تخصصی در پزونده شرکت های تجاری
 • وکالت در پرونده های کارگر و کارفرمایی و قراردادکار
 • وکالت در قراردادهای پیمانکاری
 • مشاوره و تنظیم انواع دادخواست های حقوقی و کیفری

شماره تماس: : 0912197975002122097090

آدرس: ظفر، نفت (مصدق ) شمالی، خیابان دامغانی (11) پ 38 واحد 2

آدرس سایت: edalatariyayi.com


عباس مقبل زاده

عباس مقبل زاده

آقای عباس مقبل زاده وکیل دادگستری و مشاور حقوقی و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری مرکز بوده که با همکاری تعدادی از وکلای پایه یک دادگستری ، “گروه وکلای همایونی” را تاسیس و مدیریت آن را نیز برعهده دارد.

 1. عضو انجمن علمی حقوق کیفری
 2. عضو انجمن علمی سازمان ملل متحد
 3. عضو انجمن علمی حقوق پزشکی ایران

“گروه وکلای همایونی” با سالها تجربه و سابقه درخشان در حوزه وکالت ، متشکل از تعدادی وکلای پایه یک دادگستری بوده که به صورت تخصصی در زمینه دعاوی اسناد تجاری از جمله چک فعالیت می‌نمایند.

دعاوی مربوط به چک از قبیل :

 • دعاوی چک حقوقی
 • دعاوی چک کیفری
 • مطالبه وجه چک از طریق اجرای ثبت
 • مطالبه وجه چک از طریق اجرای احکام
 • استرداد لاشه چک
 • اعسار از پرداخت وجه چک
 • دعاوی مربوط به چک های امانتی و ضمانتی

همچنین موفقیت های مکرر “گروه وکلای همایونی” در پرونده‌های مختلف موجب گردیده که نام این گروه در لیست بهترین وکلای دادگستری تهران قرار گرفته و شما با اولین ملاقات و مشاوره حضوری متوجه شایستگی و حرفه‌ای بودن وکلای آن خواهید شد.

نشانی: تهران _ میدان فردوسی _ پایین تر از مرکز تجارت جهانی _ نرسیده به نوفل لوشاتو _ جنب بانک صادرات _ پلاک ۲۰۶ _ واحد ۵

( ملاقات حضوری فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی )

تلفن همراه : 09352577075

تماس: از ساعت ۹ الی ۲۴ ( حتی ایام تعطیل


جواد شاهسوند اینانلو

جواد شاهسوند اینانلو

جواد شاهسوند اینانلو، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری تهران با شماره پروانه 31581 کانون وکلای دادگستری مرکز می باشد. ایشان ویژگی هایی از جمله صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را داشته و همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند. آقای جواد شاهسوند اینانلو دانش آموخته حقوق خصوصی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز است و تاکنون پرونده های زیادی را با موفقیت به ثبت رسانده است.

تخصص در دعاوی:

 • دعاوی ملکی (مانند الزام به تنظیم سند ،معاملات، مشارکت، خلع ید، تخلیه،اجاره و…
 • دعاوی خانواده ( مانند ازدواج، طلاق، مهریه، نفقه، حضانت و…
 • چک، سفته، مطالبات و قراردادهای مالی و …
 • دعاوی کیفری: کلاهبرداری، جعل و…

شماره تماس: 09126984620

برای هماهنگی تماس گرفته شود


هدیه رفیعی

هدیه رفیعی

«اغلب مردم به دلیل ناآگاهی، ریسک‌های حقوقی را دستِ کم می‌گیرند و زیان می‌کنند، شما این‌گونه نباشد»

سرکار خانم هدیه رفیعی، فارغ التحصیل فوق لیسانس بهترین دانشگاه کشور یعنی دانشگاه شهید بهشتی تهران و رتبه دو رقمی آزمون وکالت و وکیل پایه یک دادگستری است و از آن جایی که در حوزه مربوط به امور حقوقی و قانون به روز چک و اسناد تجاری آگاهی کاملی دارد، می ‌تواند شما را در راستای تنظیم اسناد تجاری و یا مطالبه وجه و وصول چک برگشتی راهنمایی نماید تا از بروز خسارت احتمالی جلوگیری کنید. وی با تخصصی که در این حوزه دارد خدماتی اعم از مشاوره قبل از تنظیم دادخواست یا اسناد تجاری، تنظیم لایحه را به شما عزیزان ارائه خواهد داد. او هم چنین در تنظیم قراردادهای حقوقی، سابقه و تخصص قابل قبولی دارد.

خانم هدیه رفیعی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز با بیش از 5 سال سابقه کار موفق در عرصه وکالت، افتخار دارد با ارایه خدمات حقوقی، جزایی و تجاری به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی در موارد ذیل اقدام نماید:
ارائه مشاوره در جهت تنظیم قرارداد و سایر امور حقوقی، وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی، وکالت در دیوان عدالت اداری وکالت در دیوان عالی کشور، داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها، وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی، تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی.

خانم هدیه رفیعی از موفق ترین وکلای ایرانی، کارشناس ارشد حقوق اقتصادی و مدیریت گروه حقوقی هادی، با در اختیار داشتن مجموعه ای در پرونده های خانواده، وکالت تخصصی در پرونده شرکت های تجاری، وکالت در پرونده های کارگر، کارفرمایی و قراردادکار، وکالت در قراردادهای پیمانکاری، مشاوره و تنظیم انواع قراردادهای حقوقی.

شماره تماس: 021887934150912721300809120684031

آدرس: تهران، میدان ونک، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا، پلاک ۴

مشاوره آنلاین در اینستاگرام: hadi.law.group

 ادرس ایمیل: rafiee.hedieh@gmail.com


محمد لواسانی

محمد لواسانی

آقای محمد لواسانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکلای تهران مشغول به فعالیت در زمینه های مختلف حقوقی است. ایشان بیش از ده سال سوابق کاری درخشان وکالتی را دارد و متخصص در امور دعاوی خانواده نیز می باشد. آقای محمد لواسانی ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه را در پرونده‌های وکالتی دارد و همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

تخصص و مهارت:

 • فوق لیسانس حقوق
 • بیش از ده سال سابقه کاری وکالت
 • متخصص در دعاوی خانواده

شماره تماس: 09123101454

آدرس: تهران، شریعتی، نبش دولت، برج نگین قلهک، واحد ۷۱ (مراجعه با وقت قبلی)


زهرا محمدی

زهرا گودرزی
سرکار خانم زهرا محمدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است و به عنوان یکی از بهترین وکلای شهریار در زمینه های مختلف حقوقی به فعالیت مشغول است. ایشان تسلط کامل به امور ملکی و ثبتی را دارد و پرونده های خانواده و کیفری را به بهترین شکل انجام می دهد. خانم زهرا محمدی ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را به عهده دارد و همین ویژگی ها سبب شده است تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

تخصص و مهارت: 

 • تسلط کامل به تمامی دعاوی حقوقی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09125113473

آدرس: شهریار، میدان امام


مهاسا طهماسبی

مهاسا طهماسبی

مهاسا طهماسبی، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز نیز می باشند. ایشان با بیش از 20 سال سابقه در ارائه خدمات حرفه ای حقوقی، قضایی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و غیره هستند و همچنین فارغ التحصیل حقوق قضایی از دانشگاه شهید بهشتی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دوره دکتری حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه تهران می باشند.
سرکار خانم طهماسبی، قبول وکالت و ارائه خدمات مشاوره و تنظیم اوراق را، به صورت حضوری در دفتر و هم به صورت آنلاین از طریق واتس آپ و تلگرام انجام می دهند و متبحر در تنظیم دادخواست، شکوائیه، اظهارنامه و انواع قراردادها و لوایح مختلف می باشند.

شماره تماس: 44094382 – 44006632 

جهت مشاوره آنلاین از طریق واتس آپ و تلگرام: 09126260218 

(امکان هماهنگی از ۸ صبح تا ۱۱ شب)

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت الله کاشانی، بلوار اباذر، نرسیده به دادسرای جرائم رایانه ای، پلاک ۵، طبقه دومپرستو رادمنش

پرستو رادمنش

سرکار خانم پرستو رادمنش وکیل پایه یک دادگستری است. ایشان با اخذ کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دارای بیش از ۲۰سال سابقه مستمر در حوزه وکالت و فعالیت به عنوان مشاور حقوقی، همواره توانسته اند پرونده های موکلین خود را به نتایج ارزنده ای برسانند.

برخی از سوابق کاری خانم پرستو رادمنش :

1- ایشان از اردیبهشت ماه 1384 بعنوان نیروی خرید خدمت و در چهارچوب قرارداد کار معین به استخدام اداره کل مسکن و شهرسازی وقت در آمده و تا سال 87 در قالب قرارداد فوق به انجام در زمینه امور املاک و اراضی، اشتغال به کار داشته اند و در سال 86 و پس از اخذ پروانه وکالت پایه یک دادگستری بعنوان وکیل و مشاور حقوقی اداره کل راه و شهرسازی در خصوص دعاوی مربوط به رفع تصرفات خلع ید، رفع مزاحمت، تنظیم سند، دعاوی مربوط به کمیسیون ماده 100 شهرداری، ماده 5 و ماده 12 قوانین اراضی شهری و زمین شهری و دعاوی راه و تملکات راه و شهرسازی، پرونده های ثبتی و وصول مطالبات غیره را در بیش از 1500 پرونده به عهده داشته اند.

2- از سال 1391 بعنوان وکیل، پیگیری مطالبات مدیریت شعب بانک ملت را به عهده داشته اند.

3- از سال 1391 لغایت 1393 به عنوان وکیل بانک ملی دعاوی پیگیری مطالبات و اجرای اسناد را به عهده داشته اند.

4- از تاریخ 1394/7/6 لغایت 1394/12/29 به عنوان وکیل و مشاوره تعاونی مسکن اتباع و امور مهاجرین خارجی به مشاوره و دفاع دعاوی پرداخته اند.

5– ایشان از فروردین 1401 به عنوان وکیل و مشاور حقوقی شرکت جهاد نصر استان فعالیت می کنند.

6- سابقه بازرسی مرکز وکلا و کارشناسان حقوقی قوه قضائیه و عضو هیات مدیره دیوان داوری مرکزی وکلا و رییس دیوان داوری وکلای قوه قضاییه بوده است.

گواهینامه های دریافت شده توسط ایشان:

 • دارای گواهینامه داوری درجه 1
 • گواهینامه دوره آموزش مدرس حقوق زنان
 • گواهینامه ارزیابی محیط زیست پروژه های طرح بهسازی شهری
 • گواهینامه حقوق در مهندسی ساختمان
 • گواهینامه فن دفاع و آشنایی با ضوابط و مقررات حقوقی و رفع تصرفات
 • گواهینامه دوره آموزش خانواده

تخصص ایشان در امور:

 • اراضی و املاک
 • شهرداری
 • قراردادها
 • خانواده
 • شهرسازی و معماری
 • دیه و تصادفات

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره وکالت خانم پرستو رادمنش با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09333252373


محمد محرابی

محمد مهرابی

جناب آقای محمد محرابی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشند و به عنوان یکی از بهترین وکلای تهران در زمینه های مختلف به وکالت می پردازند. ایشان دارای 15 سال سوابق درخشان کاری بوده و مسلط به راهبری و طرح شکایت های کیفری و‌ حقوقی‌‌ با بهره گیری از تیم متخصص و پیگیر را برعهده دارد و بیش از ۳۰۰ پرونده حقوقی و کیفری را با موفقیت به سرانجام رسانیده است. همچنین تمامی پرونده ها با نظارت و مدیریت ایشان به صورت گروهی انجام می پذیرد.

مهارت و تخصص: 

 • 15 سال سوابق کاری و تخصصی در امور وکالتی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 •  فارغ التحصیلان حقوق از دانشگاه تهران
 • رتبه ۶ آزمون اختبار
 • مشاور حقوقی

سوابق:

 •  وکیل و مشاوره برندهای تجاری در حوزه صنعت
 • مشاور باشگاههای مطرح کشور
 •  وکالت حقوقی و‌کیفری أمور ایرانیان مقیم خارج از ایران
 • برگزیده موسسه حقوقی برتر در همایش های قهرمانان صنعت
 • موفقیت در پرونده های ملکی
 • وکیل و مشاوره حقوقی شرکتها در حوزه دارو
 • وکیل و مشاوره حقوقی برندهای صنعت غذا و فرانچایز

انجام وکالت های حقوقی و کیفری اعم از:

 • وکالت حقوقی: الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات مالکیت، چک و سفته، خلع ید، تصرف عدوانی، رفع مزاحمت ملکی تقسیم و افراز، دعاوی مربوط به ماترک، فروش ملک مشاع و….
 • وکالت کیفری: سرقت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، انتقال مال غیر، معامله معارض، نزاع جمعی و فردی، بغی و افساد فی الارض، قتل و تجاوز به عنف و…. را عهده دار است

شماره تماس: 02188564788

شماره همراه: 09123837561

آدرس: تهران، سعادت آباد، قبل بلوار، کوچه ۳۷، پلاک ۲۴، طبقه ۳

مراحل شکایت از چک برگشتی

شکایت از چک برگشتی دارای مراحلی نیز می باشد که باید انجام شود. اولین مرحله از شکایت برای چک برگشتی، گواهی عدم پرداخت از بانک است که باید گرفته شود. البته امروز قوانین چک ها قدری متفاوت شده است که باید از این قوانین و تغییرات آن آگاه بود.

برای شکایت، شاکی باید در ابتدا شکواییه ای را تنظیم کرده تا مراحل دادرسی پرونده انجام گردد. شکواییه ای که تنظیم می شود باید دارای مشخصات فردی باشد که از او شکایت شده است. برای تنظیم شکواییه بهتر است تا از بهترین وکیل چک برگشتی در تهران مشورت و راهنمایی بخواهید. پس از اینکه تنظیم شکواییه انجام شد به دادسرا ارسال می شود تا دادگاه کیفری پیگیری و بررسی های لازمه را انجام دهد.

هزینه وکیل چک برگشتی در تهران چقدر است؟

موضوعات چک و یا چک برگشتی جزو دعاوی مالی است و براساس تعرفه های موجود مورد محاسبه قرار می گیرد. هزینه بهترین وکیل چک برگشتی در تهران جزو سوالات مهمی است که ممکن است برای مراجعینی که دچار مشکلات چک و یا چک برگشتی شده اند به وجود آید اما چنین می توان گقت که میزان حق الوکاله وکلا مبلغ مشخصی نداشته و بستگی به پرونده ای و میزان سختی است که باید در نظر گرفته شود.

وکیل با بررسی پرونده، تمامی مشکلات و زمانبندی های لازمه را که برای پرونده قابل انجام است در نظر می گیرد و سپس مبلغ حق الوکاله خود را به مراجعه کننده خود اعلام می کند تا بهتر بتواند تصمیم بگیرد و یا پرونده را به وکیل مورد نظر بسپارد.

کلام آخر

یکی از مشکلات در حوزه معاملات چک برگشتی و معضلات چک می باشد که سبب ایجاد پرونده های زیادی در دادگاه و مراجع قضایی شده است. مشکلات چک سبب آسیب های روحی شده و در زندگی شخصی هر کسی تاثیرگذار است. به همین دلیل است که ضرورت آگاهی از چک و یا چک های برگشتی الزامی است و بسیار حائز اهمیت می باشد.

در هنگام استفاده از چک و یا مواجه شدن با مشکلات مرتبط با چک، راهنمایی و مشورت خواستن از بهترین وکیل چک برگشتی در تهران الزامی است. وکیلی که حوزه تخصصی اش مرتبط با چک باشد، می تواند کمک و راهنمایی تخصصی را به موکلین و مراجعین خود داشته باشد و از به وجود آمدن مشکلات احتمالی در خصوص چک به آن ها کمک کند.

در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا با ده نفر از بهترین وکیل چک برگشتی در تهران آشنا شوید و امور مربوط به چک را به آن ها بسپارید.

4.6/5 - (5 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا