وکلا

10 تا از بهترین وکیل اراضی ملی در تهران ⚖️【آپدیت 1403】

قطعا در مورد اراضی ملی در تهران شنیده اید! اراضی ملی به زمین هایی گفته می شود که در اختیار دولت هستند و اینگونه زمین ها معمولا در خارج از شهر می باشد و مالک واقعی برای آن ها وجود ندارد و چنانچه شخصی اسناد و مدارکی را مبنی بر زمین های ملی شده داشته باشد، می تواند برای اثبات آن از بهترین وکیل اراضی ملی در تهران کمک بخواهد. در این مقاله به بررسی و معرفی بهترین وکیل تهران پرداخته ایم که در زمینه اراضی ملی به موکل خود کمک می نمایند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل اراضی ملی چه کسی است؟

بهترین وکیل اراضی ملی به کسی گفته می شود که به امور و قوانین مربوط به زمین هایی که دولت در اختیار گرفته است، مسلط باشد. یک وکیل خوب و حرفه ای در کنار تخصص و مهارتی که دارد، اطلاعات خود را بروز می کند و خدمات مفیدی را به موکل خود ارائه می دهد، همچنین وکیل با توجه به تجربیات پیشین خود، سعی بر این دارد تا راه حل های بسیار مناسب را به مراجعین و موکل خود ارائه دهد تا مشکلات و چالش های پیش رو را حل نماید و در راستای موفقیت در پرونده تلاش کند تا بتواند موکل خود را راضی نگه دارد.

مجید رحیمی

مجید رحیمی

آقای مجید رحیمی، با توجه به سوابق کاری و انجام وکالت متعدد درپروندهای (اراضی ملی، ملکی وحقوقی) جزء برترین و شناخته شده ترین وکلا در تهران و کشور می باشند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد و 1۷ سال سابقه وکالت در کانون وکلای تهران هستند و عمدتا در پروندهای تخصصی ( اراضی ملی و ملکی ) فعالیت دارند.
در همین راستا و برای خدمت رسانی بهتر به هم میهنان عزیز در اقصی نقاط کشور، سایت اینترنتی ایشان به آدرس www.vakilrahimi.ir راه اندازی گردیده که در برگیرنده تجارب، مطالعات و وکالت در پرونده های مختلف قضایی و اراضی ملی بوده و مطالب مندرج در آن، کمک شایانی در راستای موضوعات اشاره شده به مخاطبین محترم می نماید.

برخی از سوابق و تخصص آقای مجید رحیمی:

 •  وکالت و مشاوره بیش از 3۰۰۰ پرونده قضایی در طول 16 سال وکالت
 •  وکالت دعاوی متعدد حقوقی، اراضی ملی و ملکی، تعزیرات حکومتی و علائم تجاری
 •  مشاور حقوقی و وکیل پروندهای قضایی گروه شرکتهای قطعات خودروی عظام (بزرگترین شرکت تولید کننده قطعات اصلی خودرویی ایران)
 •  مشاور حقوقی و وکیل پروندهای قضایی شرکت شهر صنعتی کاوه (بزرگترین شهر صنعتی ایران)

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای مجید رحیمی، با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس دفتر: 02188985387
شماره همراه: 09127164898

آدرس: تهران، خیابان دکتر فاطمی، روبروی سازمان آب، برج ساعت، پلاک ۱۶۵، طبقه ۶ واحد ۶۲


محبوبه حجتیان

خانم حجتیان

سرکار خانم حجتیان وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند که وکالت در بیش‌از هزار پرونده حقوقی، کیفری، ملکی و نیز وکالت موسسات حقوقی، مالی، بانک ها، وکالت شهرداری و غیره را برعهده دارند.

تخصص و مهارت: 

 • مولف کتب حقوقی مختلف با موضوعات امور اراضی. کاهش حبس تعزیری، حقوق خانواده و تنظیم تخصصی ترین لوایح دفاعیه، دادخواست و شکوائیه.
 • ثبت بیش از 5 هزار مشاوره حقوقی کارآمد و راهگشا در زمینه های مختلف حقوقی و قضایی
 • اخذ تندیس مشتری مداری در بیش از هزار کسب و کار و مشاغل مختلف.
 • کارشناس حقوقی صدا و سیما ی جمهوری اسلامی ایران
 • وکیل افراد چهره و تعدادی از بازیگران و فوتبالیست ها
 • فعال اجتماعی در زمینه های متعدد حقوقی و فعالیت در خبرگزاری های میزان، جوان، همشهری و…
 • مدرس دوره ها و ورکشاپ های حقوقی ویژه دانشجویان حقوق و کارآموزان وکلا
 • اخذ مدارک بین الملی MBA و DBA
 • اخذ مدارک مختلف بین المللی و آموزش در دوره های کوتاه مدت آموزشی بین المللی
 • اخذ سه گواهینامه آموزشی از آکادمی ICBایتالیا

شماره تماس:  09121584013 – 09191490779

 آدرس: تهران، جردن، بعد از عاطفی شرقی، جنب بانک پاسارگاد، ساختمان دولتشاد، طبقه اول، واحد 7


الهام افراسیابی

الهام افراسیابی

سرکار خانم الهام افراسیابی، وکیل پایه یک دادگستری با شماره پروانه وکالت 22019 به عنوان یکی از بهترین وکلای مهریه در تهران می باشد. ایشان بیش از ده سال سابقه در پرونده های حقوقی، خانواده، شرکتها و غیره را برعهده دارند و دارای سابقه درخشان کاری نیز می باشند.

تخصص و مهارت: 

 •  کارشناس ارشد حقوق تجاری اقتصادی بین الملل از دانشگاه تهران
 • مشاور حقوقی

 شماره همراه:

 آدرس: خیابان شریعتی، پایین تر از میدان قدس (بالا به پایین شریعتی) بعد از پمپ بنزین اسدی، روبروی مرکز اسناد انقلاب اسلامی، پلاک۱۸۹۷، طبقه اول، واحد دوم، دفتر وکالت الهام افراسیابی


آذین طالبی

آذین طالبیسرکار خانم آذین طالبی، وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشد و یکی از بهترین وکلای خانم در تهران است. ایشان عضو کانون وکلای مرکز و شهر تهران با شماره پروانه ۳۶۷۹۱ می باشند و از سال ۱۳۸۹ در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری و خانواده فعالیت دارند و با قدرت نفوذ کلام و به کارگیری درست از تخصص خود، توانسته با درصد بالایی از رضایتمندی موکلین، خود را در زمره گزیده ای از وکلای برتر قرار داده اند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • گذراندن دوره تخصصی و حرفه ای قرارداد نویسی
 • گذراندن دوره تخصصی وکیل مالیاتی
 • گذراندن دوره جامع حقوق پیمان (شرایط خصوصی و عمومی پیمان)
 • پرونده های ملکی از قبیل: (دعاوی مربوط به تنطیم سند رسمی، فروش مال غیر، اراضی ملی و شخصی، خلع ید، تقسیم و افراز ملک مشاعی و ورثه ای
 • وصول مطالبات از جمله مهریه، چک و غیره

جهت اعطای وکالت به خانم آذین طالبی، یکی از وکلای خبره در تهران می توانید از طریق شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09120403134 – 02126201801 – 02126201802

آدرس: تهران، بلوار نلسون ماندرلا(جردن)، خیابان سلطانی، پلاک ۸۲،  واحد ۱

وب سایت: vakilazinTalebi.com

آدرس اینستگرام: azintalebi.vakil

هزینه وکیل اراضی ملی چگونه است؟

وکلا دارای هزینه های وکالتی مختلفی هستند و هزینه وکالتی ثابتی ندارند به دلیل اینکه مواردی در میزان هزینه وکلا تاثیرگذار است.وکیل با بررسی پرونده اراضی ملی موکل و توجه به جزییات آن، همه موارد را در نظر گرفته و مشکلات و سختی های آن را سنجیده، سپس اقدام به تعیین هزینه وکالتی خود می کند، همچنین مدت زمان انجام یک پرونده هم می تواند تاثیراتی در میزان حق الوکاله ای وکیل داشته باشد زیرا برخی از پرونده ها دارای پروسه زمانی طولانی مدت می باشند و وکیل باید زمان بیشتری را برای آن ها صرف نماید.

بنابراین نمی توان به طور دقیق میزان حق الوکاله یک وکیل را تعیین کرد زیرا باید تمامی موارد در یک پرونده سنجیده شود تا براساس آن هزینه وکالتی به مراجعه کننده اعلام شود، سپس مراجعه کننده تصمیم می گیرد که پرونده وکالتی را با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته انجام دهد یا خیر.

کلام آخر

روش های تشخیص اراضی ملی و بررسی موضوع آن با کمک و راهنمای یک وکیل امکان پذیر است. بهترین وکیل اراضی ملی در تهران به تمامی امور و قوانین مربوط به این موضوع آشنا و آگاه است و به طور تخصصی به آن می پردازد. در واقع این اراضی به سازمان های دولتی مانند محیط زیست، منابع طبیعی و دولت تعلق دارد که معمولا در خارج از شهرها قرار دارند که البته برخی از افراد ادعای اینچنینی دارند که اسناد و مدارکی را دال بر مالک اینگونه زمین ها دارند، بنابراین تنها راهکار برای اثبات این موضوع مشاوره و یا اخذ بهترین وکیل اراضی ملی در تهران است که در این مقاله به معرفی آن ها پرداخته ایم.

4.5/5 - (2 امتیاز)

مهدیه خوشرویی

چهار ساله که تو زمینه نویسندگی و تولیدمحتوا مشغول به فعالیت هستم و تلاش می‌کنم که معتبرترین و باکیفیت‌ترین مقالات را برای شما آماده کنم تا از مطالعه‌ی آن‌ها لذت ببرید و پاسخ سوالات خود را پیدا کنید💕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا