وکلا

5 تا از بهترین وکیل مالیاتی در تهران ⚖️【آپدیت 1403】

مشکلات مالیاتی ممکن است برای هر شخصی به وجود آید و نیاز به راهنمایی یک شخص متخصص در این زمینه باشد. اگر در شهر تهران دچار مشکلات مالیاتی شدید، نیاز است تا از بهترین وکیل مالیاتی در تهران کمک بخواهید. وکیل مالیاتی با توجه به دانش و تخصصی که در زمینه ی امور مالیاتی دارد، می تواند به بررسی این مشکلات بپردازد و آن را رفع کند.

در واقع مالیات یک درآمد از طرف مردم برای دولت است و یک نوع پرداختی برای دولت محسوب می شود. دولت هر کشور با استفاده از مالیات، توانایی فراهم کردن یکسری خدمات را برای مردم انجام می دهد و خدمات اجتماعی را به مردم ارائه خواهد داد. در صورتی که مالیات پرداخت نشود، مجازاتی در نظر گرفته شده و شامل قوانین کیفری می شوند. بنابراین هر زمان که گرفتار مشکلات مالیاتی باشید نیاز است تا از یک وکیل خبره کمک بخواهید که سال هاست که در انجام موضوعات مالیاتی تخصص داشته و بهتر می تواند به این امور رسیدگی کند.

مالیات هر شخص با توجه به درآمدش و همچنین بر طبق قوانین هر کشور مشخص و تعیین می گردد. در این مقاله هم به 5 تا از بهترین وکیل مالیاتی در تهران پرداخته ایم که همگی آن ها، در امور مالیاتی تخصص بالایی داشته و به خوبی می توانند به امور مالیاتی برای افرادی که دچار مشکل شده اند، رسیدگی کنند. پیشنهاد می شود که تا انتها مقاله را مطالعه کرده و وکلای خوب مالیاتی در تهران را بشناسید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل مالیاتی در تهران چه کسی است؟

یک وکیل مالیاتی خوب در تهران، دارای ویژگی های بسیار خوبی می باشد که داشتن این ویژگی ها، سبب جلب اعتماد و اطمینان در مردم خواهد شد. یک وکیل مالیاتی، باید به تمامی قانون و قوانین مربوط به امور مالیاتی تسلط داشته باشد و همچنین نیاز است تا امور مربوط به مشکلات مالیاتی را پیگیری و بررسی کرده و نسبت به دعاوی مالیاتی، تجربه لازمه را به دست آورده باشد. یکی دیگر از ویژگی های بسیار خوب وکیل مالیاتی، نوشتن لایحه مالیاتی می باشد که باید توانایی نوشتن این لایحه را داشته باشد.

وکیل مالیاتی باید توانا در دفاع از پرونده های مالیاتی در دیوان عدالت اداری بوده باشد و همچنین دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری باشد. در شهر تهران، وکلای بسیار خوب و حرفه ای در این حیطه مشغول به فعالیت هستند تا به افرادی که در صنف های مختلف مانند وارد کنندگان کالا، شرکت های تجاری، واحد های تولیدی، واحد های کارخانه جات و غیره که به مشکلات مالیاتی گرفتار می شوند، کمک کرده و سپس آن ها را راهنمایی کنند.

یک وکیل مالیاتی خبره و موفق، نمونه پرونده های زیادی را در خصوص مالیات به موفق رسانیده است و با توجه به تجربه ای که دارد، می تواند اینگونه پرونده ها را در مدت زمان کمتری به پایان برساند و به موکلش در این خصوص کمک نماید.

پرونده های مالیاتی جزو نمونه موضوعاتی هستند که ممکن است برای هر شخصی پیش آید و نیازمند یک وکیل خوب و خبره است که سالها در انجام این کار بوده باشد و تجربه بالایی را داشته باشد تا بتواند به موکلین و مراجعه کنندگان خود، کمک مفیدی داشته باشد.  بنابراین با تحقیقات درست و اصولی از افراد قابل اعتماد و مکان های معتبر، می توان به سرعت این وکلا را شناخت و به آن ها اعتماد کرد.

مطالب مشابه: 10 تا از بهترین وکیل تهران

مجتبی محمدی

وکیل مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی دارای دکتری حقوق بین المللی و عضو کانون وکلای مرکز تهران، عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز، دارای مدرک وکالت بین المللی (IBA)، دارای مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی می باشد. برخی از نمونه سوابق شغلی ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشاوره حقوقی سازمان لیک فوتبال ایران
 • مشاوره حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
 • مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
 • مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
 • وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
 • مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان شمال
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان
 • مشاوره حقوقی هلدینگ سرمایه گذاری امید (بانک سپه)

مهارت و تخصص:

 1. مدرک وکالت کانون وکلای ایران
 2. مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA)
 3. مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران
 4. مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی (زیر نظر دکتر ظریف)
 5. تسلط کامل به امور شرکتها و قراردادها
 6. تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
 7. مهارت در مذاکرات بین المللی
 8. تایید فرم کاستودین توسط دکتر مجتبی محمدی وکیل امور بین الملل

در دفتر حقوقی ایران وکیل، خدمات تایید و نوترایز فرم کاستودین (سرپرست یا قیم کانادایی) توسط مدیریت این مجموعه، دکتر مجتبی محمدی (وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون بین‌المللی وکلا) با مهر انگلیسی وکیل برای متقاضیان محترم ارائه می‌شود، خدمات تایید فرم کاستودین کانادا، در شعبه میدان کاج (با هماهنگی قبلی) قابل ارائه میباشد.

گواهی امضا به انگلیسی توسط دکتر مجتبی محمدی وکیل امور بین الملل، در دفتر حقوقی ایران وکیل، خدمات تایید و تصدیق گواهی امضاء با مهر انگلیسی، توسط وکیل پایه یک و عضو کانون بین‌المللی وکلا، دکتر مجتبی محمدی(مدیریت مجموعه) برای متقاضیان محترم ارائه میگردد.

خدمات گواهی امضا انگلیسی، در شعبه میدان کاج (با هماهنگی قبلی) ارائه می‌شود.

آدرس دفاتر دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری:
1-سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان١٢ (على اکبر)، پلاک ۴١، واحد ۴
تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۲۱۲۱۳۳
تلفن تماس: 22093600  22093700
2-اتوبان ستاری، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی، ‌ساختمان دفتر خدمات قضایی‌، ‌پلاک ۱۹۲، طبقه 5 و 12

تلفن تماس: 44969001 44969002


هدیه رفیعی

هدیه رفیعی

«اغلب مردم به دلیل ناآگاهی، ریسک‌های حقوقی را دستِ کم می‌گیرند و زیان می‌کنند، شما این‌گونه نباشد»

سرکار خانم هدیه رفیعی، فارغ التحصیل فوق لیسانس بهترین دانشگاه کشور یعنی دانشگاه شهید بهشتی تهران و رتبه دو رقمی آزمون وکالت و وکیل پایه یک دادگستری است و از آن جایی که در حوزه مربوط به امور حقوقی و قانون به روز چک و اسناد تجاری آگاهی کاملی دارد، می ‌تواند شما را در راستای تنظیم اسناد تجاری و یا مطالبه وجه و وصول چک برگشتی راهنمایی نماید تا از بروز خسارت احتمالی جلوگیری کنید. وی با تخصصی که در این حوزه دارد خدماتی اعم از مشاوره قبل از تنظیم دادخواست یا اسناد تجاری، تنظیم لایحه را به شما عزیزان ارائه خواهد داد. او هم چنین در تنظیم قراردادهای حقوقی، سابقه و تخصص قابل قبولی دارد.

خانم هدیه رفیعی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز با بیش از 5 سال سابقه کار موفق در عرصه وکالت، افتخار دارد با ارایه خدمات حقوقی، جزایی و تجاری به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی در موارد ذیل اقدام نماید:
ارائه مشاوره در جهت تنظیم قرارداد و سایر امور حقوقی، وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی، وکالت در دیوان عدالت اداری وکالت در دیوان عالی کشور، داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها، وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی، تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی.

خانم هدیه رفیعی از موفق ترین وکلای ایرانی، کارشناس ارشد حقوق اقتصادی و مدیریت گروه حقوقی هادی، با در اختیار داشتن مجموعه ای در پرونده های خانواده، وکالت تخصصی در پرونده شرکت های تجاری، وکالت در پرونده های کارگر، کارفرمایی و قراردادکار، وکالت در قراردادهای پیمانکاری، مشاوره و تنظیم انواع قراردادهای حقوقی.

شماره تماس: 021887934150912721300809120684031

آدرس: تهران، میدان ونک، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا، پلاک ۴

مشاوره آنلاین در اینستاگرام: hadi.law.group

 ادرس ایمیل: rafiee.hedieh@gmail.com


دکتر محمد رضازاده

محمد رضا زاده

دکتر محمد رضازاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشد و از موفق ترین و باتجربه ترین وکلای شهر تهران نیز می باشد و یکی از بهترین وکیل تجاوز و روابط نامشروع در جنوب تهران محسوب می شود.

صبوری، حسن سابقه، دقت نظر، صداقت و غیره سبب شده است تا حس اعتماد و اطمینان بیشتری به ایشان وجود داشته باشد. همچنین پیگیری مجدانه ایشان در کلیه پرونده های وکالتی، سبب گردیده است تا آقای رضازاده در زمره وکلای خوشنام قرار گیرد. دکتر محمد رضازاده به عنوان یکی از بهترین وکیل در جنوب تهران در بین مردم شناخته شده است.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

تخصص و مهارت:

 • دکترای حقوق کیفری و جرم شناسی
 •  ۱۱ سال مدیر و موسس گروه وکلای متخصص میزان
 • استاد دانشگاه آزاد واحد علوم وتحقیقات تهران، اسلامشهر، شهریار، شهرقدس، تهران شمال، سما تهران مرکز و غیره
 • عضو هئیت علمی و استادیار دانشگاه
 • مدیر و موسس گروه وکلای میزان
 • مولف ۶ کتاب حقوقی دانشگاهی
 •  مشاور حقوقی دفاتر اسناد رسمی تهران و شهر ری
 • دبیر پژوهش مرکز وکلای قوه قضاییه تهران
 • عضو کمیسیون آموزش وکلای قوه قضائیه
 • عضو اساتید اختبار

شماره همراه: 09961696153

آدرس: تهران، خانی آباد نو، نبش چهارراه شریعتی، تقاطع خیابان لطیفی و صمدی، ساختمان شریعتی، طبقه فوقانی بانک سپه، واحد ۳


 محمد حسین عندلیبی

 محمد حسین عندلیبی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در تهران است و به کلیه دعاوی ها از جمله ملکی، کیفری، مالی، تجاری، اقتصادی و غیره می پردازد و بسیار منظم و دقیق در امور کاری خویش می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل مالیاتی در تهران به مردم معرفی شده است و مردم به او اعتماد و اطمینان کاملی دارند. آقای محمد حسین عندلیبی با ارائه راه و روش های کاربردی و مناسب به مردم شهر تهران، کمک های حقوقی بسیار زیادی دارد و موجب رضایت مردم واقع گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09125082740

آدرس: تهران، خیابان شهید کلاهدوز(دولت)، روبروی خیابان قلندری، پلاک ۴۴۶ ساختمان بی تا، طبقه سوم. واحد ۳۰۴


 رضا عبدالمحمد

رضا عبدالمحمد

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است و سال هاست که به کار و تخصص در کلیه دعاوی های حقوقی می پردازد. ایشان رسیدگی به حوزه تجارت داخلی و بین المللی و قراردادها را دارد و به عنوان یکی از بهترین وکیل مالیاتی در تهران مشغول به کار است و مردم به او اعتماد کاملی دارند. آقای رضا عبدالمحمد در کار و امور حقوقی خود بسیار حرفه ای عمل می کند و دارای اخلاقیاتی بسیار خوب در هنگام تعاملات با مردم است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز تهران
 • کارشناس ارشد تجارت بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی
 • داور حقوقی
 • پژوهشگر
 • نویسنده حقوقی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121574297

آدرس: تهران، سهروردی شمالی، هویزه، کوچه سهند، کوچه شهرتاش، به سمت شریعتی، پلاک 28، طبقه 4، واحد 10


ندا قومی

ندا قومی

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر تهران به امور و تخصص وکالتی مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل مالیاتی در تهران مشغول است و دارای سوابق کاری درخشان می باشد. خانم ندا قومی تمام تلاش خود را برای رساندن اهداف موکلین دارد و با آن ها بسیار صادق است تا آن ها را به نتایج مطلوب شان برساند.

تخصص و مهارت: 

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 02144800364

آدرس: تهران، انتهای اشرفی اصفهانی، سیمون بلوار، نبش خیابان زارع، پلاک 4،مجتمع استاد شهریار، طبقه ی دوم جنوبی

شماره تماس: 02144800364

ویژگی های یک  وکیل مالیاتی

 • مسلط بودن وکیل مالیاتی به قوانین و بخشنامه ها و همچنین آیین نامه های مالیاتی
 • توانایی بالایی برای رفع اختلاف های مالیاتی و دفاعیات از شرکت هایی که مشکل مالیاتی دارند.
 • ارائه راه حل های مفید و کاربردی در جهت کاهش هزینه های شرکت یا سازمان ها
 • با کلیه مراحل های مالی، مالیاتی و هیات های حل اختلاف، آشنایی داشته باشد.
 • دارای مدارک دانشگاهی در رشته های اقتصادی و یا مالی باشد.
 • اخلاق حرفه ای و صداقت و سلامت کامل را در کار رعایت می کند.
 • تلاش برای کوتاه کردن مسیر پرونده های مالیاتی
 •  برقراری ارتباط خوب و موثر را با ادارات امور مالیاتی داشته باشد.
 • قدرت بیان خوب و بالایی در جهت دفاعیات خوب و موثر داشته باشد.

بهترین وکیل مالیاتی در تهران چه کمکی می تواند کند؟

در مشکلات مالیاتی، نیاز به یک وکیل خوب و کاربلد وجود دارد تا با کمک او، بتوان مشکلات و چالش های مربوط به مالیات را حل و فصل کرد. یک وکیل مالیاتی در این شرایط، می تواند کمک های بسیار زیادی را به موکلین خود داشته باشد که در ادامه به آن می پردازیم:

 • تنظیم و تهیه اظهارنامه مالیاتی
 • راهنمایی و کمک به موکل در رفع اختلافات با مقامات مالیاتی
 • اطمینان پیدا کردن از اینکه تمام کسری هایی که حق شماست را مطالبه خواهید کرد
 • کمک به موکل در کلیه امور حقوقی مربوط به مالیات
 • مشاوره در خصوص برنامه های مالیاتی
 • موفقیت با درصد بالای در جهت حل مشکلات مالیات
 • داشتن اطلاعات بروز وکیل در خصوص قوانین مالیاتی
 • ارائه راهکار ها و استراتژی های مناسب در خصوص کوتاه کردن مسیر پرونده مالیاتی
 • تنظیم لایحه دفاعیات در دادگاه از موکل
 • جلوگیری از ضرر و زیان های احتمالی
 • پیشرفت پرونده مالیاتی به کمک وکیل
 • حل مشکلات در زمان محدود

چگونه یک وکیل مالیاتی خوب و قابل اعتماد را پیدا کنم؟

راه های مختلفی برای جستجو و انتخاب یک وکیل مالیاتی خوب وجود دارد. یکی از راه های قابل دسترس و قابل اعتماد، مراجعه به سایت های معتبری است که در معرفی وکلای مالیاتی نقش دارند و یا مجلات حقوقی مانند وکیل از ما، که به معرفی وکلای خوب و حرفه ای می پردازند. این مجلات حقوقی و یا سایت ها، کار اصلی شان این است که وکلا را با هر تخصص و مهارتی به مردم معرفی کرده تا در هنگام مواجه شدن با مشکلات حقوقی یا مالیاتی، یکی از این وکلا را انتخاب و به آن ها اعتماد کنند.

از دوستان و یا اعضای خانواده هم می توان کمک گرفت. البته کسانی که قبلا سابقه اخذ وکیل را داشته و یا از وکلا شناخت کافی را دارند می توانند کمک شایانی را برای شما داشته باشند. این افراد باید قابل اعتماد بوده تا بتوانند به شما کمک کرده و سپس وکلای خوب را به شما معرفی نمایند.

همچنین موسسه های حقوقی معتبر در تهران، وکلای مالیاتی را به شما معرفی کرده و با توجه به بودجه ای که برای اخذ وکیل در نظر گرفته اید و همچنین با توجه به مشکل مالیاتی که دارید، می توان وکیل مورد نظر خود را انتخاب کرد. وکلای با تجربه و زیادی در این موسسه ها مشغول به انجام کار وکالتی هستند که در همه ی دعاوی ها تخصص و مهارت دارند. بنابراین می توان با توجه به موضوع پرونده وکالتی خود، یکی از این وکلا را برای انجام کار خود انتخاب کرد.

به طور کلی برای اخذ وکیل، نیاز است تا تحقیقات خود را به طور کامل انجام داده و از وکیلی که انتخاب کرده اید اطمینان حاصل کرده و سپس قرارداد وکالتی را با او ببندید تا محتمل ضرر و زیان در این خصوص نشوید.

کلام آخر

در شهر تهران، وکلای زیادی هستند که در شرکت ها و موسسه های مختلف در زمینه های مالی و مالیاتی به مردم شهر تهران و دیگر شهر ها، مشاوره داده و همچنان مشغول به کار هستند. اما نکته ای که حائز اهمیت است این است که، باید وکیلی انتخاب شود که کاربلد و حرفه ای بوده باشد و مشاوره هایی را که به مردم ارائه می دهد باید کارآمد بوده باشد. یک وکیل خوب مالیاتی، همه ی جنبه های پرونده موکل خود را مورد بررسی قرار می دهد و مفید ترین و بهترین پیشنهاد ها را در جهت روند مثبت پرونده و پیشرفت آن به موکلین خود دارد.

همچنین صداقت داشتن در امور وکالتی یکی از مواردی است که یک وکیل در هنگام ارتباط با موکلش باید رعایت کند تا مراجعین و موکلین او، اعتماد بیشتری به او داشته و بتوانند مشکلات خود را به وکیل خود بازگو نمایند.

همچنین در انتخاب یک وکیل مالیاتی خوب، باید به تجربه او دقت و توجه شود. هرچقدر که تجربه وکیل در خصوص پرونده های مالیاتی بالاتر باشد، بهتر می تواند به امور مدیریتی پرونده ها و مشکلات حقوقی، رسیدگی کند.

به طور کلی واگذاری پرونده های مالیاتی به بهترین وکیل مالیات در تهران، مزایای بسیار زیادی را برای موکل به همراه خواهد داشت و به او کمک خواهد کرد تا در مدت زمان کمتری مشکل خود را حل کرده و سپس دچار ضرر و زیان های مالی نشود. از این رو با مطالعه در این مقاله، می توان ده نفر از بهترین های وکلای مالیاتی را شناخته و پرونده مالیاتی خود را به آن ها واگذار نمایید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا