وکلا

10 تا از بهترین وکیل الزام به تنظیم سند رسمی در تهران ⚖️【آپدیت 1403】

اگر در جریان معاملات ملکی با مشکل تنظیم سند رو به رو هستید، یا در نقل و انتقال سند مالکیت خودرو جدیدی که خریده اید با مشکل مواجه گشت، در این مقاله با بررسی الزام به تنظیم سند رسمی و معرفی بهترین وکیل الزام به تنظیم سند رسمی همراه ما باشید.

معمولا همیشه معاملات از قبیل معاملات املاک یا انتقال خودرو، به راحتی و بی دردسر نیستند. برخی مواقع پیش می آید که سازنده یا مالک بعد از تسویه مبلغ مورد معامله، از انتقال سند به نام خریدار سر باز می زند. در این جا سرمایه خریدار در خطر است. در نتیجه باید در اولین مرحله قبل از شروع به هر اقدامی علیه فروشنده و مالک، از مشاوره تخصصی با بهترین وکیل الزام به تنظیم سند در تهران و شهرستان ها بهره مند گردد. سپس با طرح دعوایی با عنوان درست، جهت احقاق حقوق خود بکوشد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

جهت دسترسی به لیست وکلای برتر در تهران کلیک نمایید: بهترین وکیل در تهران

بهترین وکیل الزام به تنظیم سند رسمی در تهران

امور ملکی و امور مربوط به قرارداد ها و معاملات، بسیار گسترده اند و عناوین متفاوتی دارند. همانطور که در ابتدای این مقاله اشاره کردیم، تنظیم سند رسمی برای املاک در معاملات ملکی یکی از مهمترین موضوعات در حوزه پرونده ها و امور ملکی است. بهترین وکیل الزام به تنظیم سند رسمی در تهران برای املاک، در حقیقت همان بهترین وکیل ملکی در تهران است که به صورت تخصصی در امور ملکی مربوط به الزام به تنظیم سند رسمی فعالیت دارد.

البته در امور ملکی برای الزام فروشنده و مالک به تنظیم سند رسمی با توجه به وضعیت فعلی ملک، مسیر های متفاوتی طی می شود. به عنوان مثال، یکی از موارد یکه در این بین حائز اهمیت است، این موضوع می باشد که آیا ملک مورد نظر پایان کار دارد یا خیر؟ اگر پایان کار ملک توسط سازنده و مالک اخذ نگردیده باشد، در مرحله اول باید جهت اخذ پایان کار اقدام نمود و سپس درخواست الزام به تنظیم سند رسمی را مطرح کرد.

مونا ترابی

وکیل موتا ترابی

مونا ترابی وکیل پایه یک دادگستری است که تاکنون در پرونده های زیادی که مربوط به جرایم اقتصادی است حضور داشته است و در مقام دفاع از متهم و یا دفاع از شاکی و اثبات ادعا های آن در دادگاه قبول وکالت کرده است. وی با سال ها تجربه در پرونده های مربوط به جرایم اقتصادی و همچنین با مهارت و دانش حقوقی بهترین و مناسب ترین گزینه برای سپردن وکالت در حوزه جرایم اقتصادی است. مونا ترابی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز با بیش از ١٠ سال سابقه کار موفق در عرصه وکالت،افتخار دارد با ارایه خدمات حقوقی و جزایی و تجاری به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی در موارد ذیل اقدام نماید:

 • وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید
 • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی
 • وکالت در دیوان عالی کشور
 • داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
 • وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی
 • تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی

اقداماتی که در دفتر وکالت ایشان انجام می گردد

مونا ترابی از موفق ترین وکلای ایرانی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی ومدیریت موسسه حقوقی بین المللی عدالت آریایی با در اختیار داشتن مجموعه ایی قوی و متبحر در پروند های زیر ایفای نقش می کند:

 • وکالت تخصصی در پرونده های ملکی
 • وکالت تخصصی در پرونده های کیفری
 • وکالت تخصصی در پرونده های خانواده
 • وکالت تخصصی در پزونده شرکت های تجاری
 • وکالت در پرونده های کارگر و کارفرمایی و قراردادکار
 • وکالت در قراردادهای پیمانکاری
 • مشاوره و تنظیم انواع دادخواست های حقوقی و کیفری

شماره تماس: 09121979750 – 02122097090

آدرس دفتر وکالت: ظفر، نفت (مصدق ) شمالی، خیابان دامغانی (11) پ 38 واحد 2

آدرس سایت: edalatariyayi.com


سعید نقدی

سعید نقدی

جناب آقای سعید نقدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری، دارای مدرک ارشد جزا و جرم شناسی، مدیر حقوقی شرکت پولیکا نوین، کارشناس حقوقی شرکت عمرانی ایران سازه می باشند. ایشان به صورت تخصصی در حوزه دعاوی کیفری و ملکی در تهران و شهرستان ها فعالیت دارند و پرونده های موفق متعددی در این زمینه دارند. آقای نقدی با سابقه کافی و درخشان در حوزه کیفری و ملکی به مراجعین و موکلین خود مشاوره ارائه می دهند. از افتخارات وی میتوان به گواهینامه دوره پولشویی اشاره کرد. ایشان مدیر گروه وکلای جوان ونداد می باشد که نزدیک ۲۰ وکیل دادگستری در مجموعه وی به صورت تخصصی مشغول فعالیت هستند.

ایشان در وکالت دعاوی زیر تخصص دارند:

 • وکالت پرونده های خانواده: طلاق به درخواست زوج یا زوجه ، طلاق توافقی، رجوع از هبه، استرداد اموال انتقال داده شده به همسر ،توقیف اموال برای مهریه، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه، انحصار وراثت، رفع توقیف اموال مهریه، ارث و وصیت و غیره
 • دعاوی کیفری و جرایم علیه اشخاص و اموال: (قتل عمد و غیر عمد، تجاوز به عنف، تفخیذ، لواط، فروش مال غیر، جعل اسناد، خیانت در امانت، روابط نامشروع، آدم ربایی، کلاهبرداری، قاچاق کالا و ارز، جرایم جنسی، جرایم منافی عفت، دادسرای ارشاد، جرایم کلان اقتصادی ، اختلاس، تبانی در معاملات دولتی، رشا و ارتشا)
 • وکالت پرونده های ملکی: الزام به تنظیم سند رسمی، موجر و مستاجر، تملک آپارتمان ها، فروش مال غیر، فک رهن، تغییر کاربری ، مشارکت در ساخت، اراضی ملی و اصل ۴٩ قانون اساسی، قراردادهای تجاری و غیره
 • و به صورت تخصصی در امور خانواده حقوقی و کیفری و همچنین دعاوی املاک در تهران و شهرستان

شماره تماس: 09129739424

آدرس دفتر1: تهران، شهران، فلکه دوم، کوچه پالیک، نبش کوچه بنفشه شرقی پلاک 1 طبقه 3 واحد 12

آدرس دفتر2: اسلامشهر، خیابان صیاد شیرازی، کوچه مدافعان سلامت 3، ساختمان عمارت مجد، طبقه اول

وب سایت: www.saeednaghdi.ir


جواد شاهسوند اینانلو

جواد شاهسوند اینانلو

جواد شاهسوند اینانلو، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری تهران با شماره پروانه 31581 کانون وکلای دادگستری مرکز می باشد. ایشان ویژگی هایی از جمله صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را داشته و همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند. آقای جواد شاهسوند اینانلو دانش آموخته حقوق خصوصی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز است و تاکنون پرونده های زیادی را با موفقیت به ثبت رسانده است.

تخصص در دعاوی:

 • دعاوی ملکی (مانند الزام به تنظیم سند ،معاملات، مشارکت، خلع ید، تخلیه،اجاره و…
 • دعاوی خانواده ( مانند ازدواج، طلاق، مهریه، نفقه، حضانت و…
 • چک، سفته، مطالبات و قراردادهای مالی و …
 • دعاوی کیفری: کلاهبرداری، جعل و…

شماره تماس: 09126984620

برای هماهنگی تماس گرفته شود


دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های الزام به تنظیم سند رسمی و تحویل مبیع می باشد و پرونده های متعددی در دادگاه های حقوقی تهران در دست اقدام دارند.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران (شهید بهشتی) پیش از انقلاب می باشد و بیش از ۵۰ سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

شماره تماس: 091217224640218612722802186129690

آدرس: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد 4


شهرام نجفی

شهرام نجفی

جناب آقای شهرام نجفی یکی از وکلای پایه یک دادگستری می باشد. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری با بیش از 10 سال سابقه فعالیت حقوقی می باشد و به ارایه خدمات حقوقی و جزایی در موارد ذیل اقدام می نماید:

 • وکالت در کلیه دعاوی حقوقی در زمینه های گوناگون اعم از: سرقفلی، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، خلع ید، فسخ قرارداد، ابطال سند رسمی ملک، مطالبه وجه چک و سفته، اختلافات پیمانکاری، فک رهن، مطالبه مابه التفاوت ثمن، مطالبه بها عادله روز واحد معامله مسکونی، الزام به تنظیم سند رسمی، افراز پلاک ثبتی و صدور دستور املاک مشاعی، غیر قابل افراز، مطالبه ضرر و زیان ناشی از تقصیر سازنده در مسایل و مقررات ایمنی ساختمان، مطالبه اجرت المثل انجام تعمیرات و بازسازی ساختمان، ابطال قرارداد و عملیات اجرایی، تقسیم ترکه و دیگر موارد مطالبه ( دیون و خسارات قانونی و قراردادی و غیره ….)
 • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از مطالبه وجوه از صندوق تامین خسارات های بدنی ناشی از تصادفات رانندگی، خیانت در امانت، فروش مال غیر، جرایم پزشکی، جعل و استفاده از سند مجعول، تحصیل مال از طریق نامشروع، قاچاق کالا و ارز و کلیه جرائم علیه اموال و اشخاص
 • وکالت در دعاوی خانواده اعم از طلاق، مطالبه مهریه، نفقه زوجه و فرزند، حضانت، ملاقات ارث و وصیت، فرزند خواندگی و سرپرستی و غیره

شماره تماس: 09124451162

آدرس: تهران، سر پل تجریش، خیابان فناخسرو، نرسیده به مجتمع قضایی عدالت، پلاک 35، طبقه اول، واحد 101


دکتر محمد رضازاده

محمد رضا زاده

دکتر محمد رضازاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشد و از موفق ترین و باتجربه ترین وکلای شهر تهران نیز می باشد و یکی از بهترین وکیل تجاوز و روابط نامشروع در جنوب تهران محسوب می شود.

صبوری، حسن سابقه، دقت نظر، صداقت و غیره سبب شده است تا حس اعتماد و اطمینان بیشتری به ایشان وجود داشته باشد. همچنین پیگیری مجدانه ایشان در کلیه پرونده های وکالتی، سبب گردیده است تا آقای رضازاده در زمره وکلای خوشنام قرار گیرد. دکتر محمد رضازاده به عنوان یکی از بهترین وکیل در جنوب تهران در بین مردم شناخته شده است.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

تخصص و مهارت:

 • دکترای حقوق کیفری و جرم شناسی
 •  ۱۱ سال مدیر و موسس گروه وکلای متخصص میزان
 • استاد دانشگاه آزاد واحد علوم وتحقیقات تهران، اسلامشهر، شهریار، شهرقدس، تهران شمال، سما تهران مرکز و غیره
 • عضو هئیت علمی و استادیار دانشگاه
 • مدیر و موسس گروه وکلای میزان
 • مولف ۶ کتاب حقوقی دانشگاهی
 •  مشاور حقوقی دفاتر اسناد رسمی تهران و شهر ری
 • دبیر پژوهش مرکز وکلای قوه قضاییه تهران
 • عضو کمیسیون آموزش وکلای قوه قضائیه
 • عضو اساتید اختبار

شماره همراه: 09121388451

آدرس: تهران، خانی آباد نو، نبش چهارراه شریعتی، تقاطع خیابان لطیفی و صمدی، ساختمان شریعتی، طبقه فوقانی بانک سپه، واحد ۳

مراحل الزام به تنظیم سند رسمی

برای مراحل الزام به تنظیم سند رسمی مراحل زیر را متصور هستیم:

 • شاکی نخست باید به کمک وکیل الزام به تنظیم سند رسمی یک اظهارنامه تنظیم کند. اظهارنامه مذکور مبنی بر این است که فروشنده برای تنظیم سند رسمی در چه تاریخی در دفترخانه حاضر شود.
 • چنانچه فروشنده حاضر به همکاری نشود، خریدار از نظر قانونی این حق را دارد که از مسئول دفترخانه اسناد رسمی گواهی عدم حضور فروشنده را اخذ کند.
 • در مرحله بعد خریدار یا وکیل او گواهی را به دادگاه ارائه داده و الزام به تنظیم سند رسمی را از شخص فروشنده درخواست می‌کند.
 • وکیل التزام به تنظیم سند رسمی و تحویل مبیع با دفاعیاتی که در دادگاه انجام می‌دهد، حکم دادگاه را مبنی بر الزام تنظیم سند، قطعی می‌کند.
 • اگر باز هم فروشنده برای تنظیم سند در دفترخانه اسناد رسمی حاضر نشود، خریدار از دادگاه درخواست صادر شدن اجرائیه می‌دهد.

در این حالت نماینده‌ای از سوی دادگاه برای اجرای حکم تعیین می‌شود. این نماینده به همراه خریدار در دفترخانه حاضر شده و سند رسمی در حضور او به نام خریدار زده می‌ شود.

4.3/5 - (3 امتیاز)

شقایق آموزنده

شقايق آموزنده هستم. دانشجوي سال آخر حقوق و از ابتداي سال ١٤٠٠ كار توليد محتوا رو در زمينه حقوق شروع كردم. هدف من اين هست كه با توليد محتواي يونيك, با توجه به آموزه هاي حقوقي ام در سايت وكيل از ما ، بتونم اطلاعات مفيد و كاربردي را در اختيار كاربران سايت قرار بدهم. نظرات شما در قسمت ديدگاه سايت ميتواند به هدفمند تر شدن مقالاتم كمك كند، از وقتي كه ميگذاريد سپاسگزارم?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا