وکلا

لیست 10 تا از بهترین وکیل در اهواز ⚖️【آپدیت 1402】

در کشور ایران نیز مانند سایر کشورهای جهان، جایگاه و مرتبه وکیل دادگستری به دلیل دفاع از حق و حقوق مردم و کرامت انسانها از اهمیت بالایی برخوردار است و  از آنجایی که وکیل، موظف به حفظ کرامت در برابر اصول اخلاقی و شرعی حقوق شهروندی است، پس جایگاه و مقام او از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. یک وکیل کار بلد می تواند تاثیر بسیار چمشگیری در پرونده های موکلین داشته و چه بسا با احقاق حقوق آن ها باعث تغییرات شگفت در زندگی آنها شود. وکیل خوب  با تسلط در حوزه های مختلف وکالتی مانند دعاوی  خانوادگی، ثبتی، تجاری، مالی، ملکی، کیفری و … کمک کند تا مردم را دربرابر پر چالش ترین موقعیت زندگی کمک کند، مخصوصا در کلانشهری مثل شهر اهواز نیاز هست که بهترین وکیل در اهواز انتخاب کنید.

در همه شهرهای ایران، وکلای حاذق و خبره بسیاری وجود دارد که هدف آنها دفاع از حقوق موکلین می باشد. در شهر اهواز هم وکلای وجود دارد که در حوزه های مختلف وکالتی مشغول به فعالیت می باشند تا بتوانند به مردم شهر اهواز در مسائل حقوقی کمک کنند. هدف از ارائه این مقاله در سایت وکیل از ما معرفی لیست 10 تا از بهترین وکیل در اهواز می باشد، تا با میزلت تخصص و مهارت وکلا آشنا شده و بتوانید وکیل مربوطه خود را به درستی انتخاب کنید.

هزینه وکیل در اهواز سال 1401

میزان هزینه یک وکیل برای خیلی از موکلین مهم می باشد و از آنجایی که میزان حق الوکاله وکلا در اهواز متفاوت است، با برگزاری جلسه اولیه مشاوره می توان هزینه وکیل موردنظر را جویا شد.  وکیل در اهواز معمولا با برگزاری جلسه اولیه مشاوره، پرونده را بررسی و مطالعه کرده و میزان حق الوکاله را به مراجعه کننده اعلام می کند و درنهایت مراجعه کننده با توجه به همه جهات، تصمیم می گیرد که برای پرونده خویش، این وکیل را انتخاب کند یا در جستجوی وکیل دیگری باشد.

عواملی در افزایش و یا کاهش میزان حق الوکاله وکلا نقش دارند: مانند سختی و پیچیدگی پرونده، مدت زمان لازم و پیشبینی شده برای پیگیری کار و میزان تخصصی بودن آن که تاثیر مستقیمی در هزینه وکلا در اهواز می گذارد. البته گاهی وکیلی که در یک شهر یا منطقه خوشنام تر است و در کارنامه حقوقی خود موفقیتهای بیشتری کسب نموده است، ممکن است نسبت به سایر وکلا، حق الوکاله ی بیشتری داشته باشد. دقت و توجه کافی در این موضوعات در همان ابتدای کار، باعث می شود تا مشکلی بابت انتخاب وکیل و هزینه آن نداشته باشید.

نکته ی دیگری که باید یادآور شد این است که برخی از افراد توان مالی کافی برای گرفتن وکیل ندارند. اینگونه افراد می توانند از ماده 35 در قانون اساسی جمهوری اسلامی استفاده کنند و وکیل رایگان یا تسخیری را برای پیگیری امور حقوقی خود برگزینند. وکیل رایگان موظف است همه ی خدمات مربوط به پرونده وکالتی را برای موکل خود انجام  دهد، بدون اینکه هزینه ای در قبال این خدمات دریافت کند.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

مریم گودرزی

مریم گودرزی

سرکار خانم مریم گودرزی یکی از وکلای مجرب و حرفه ای پایه یک شهر اهواز می باشد. ایشان دارای سوابق کاری درخشان در دعاوی مختلف حقوقی، کیفری و خانواده هستند. خانم گودرزی با 17 سال تجربه کار حقوقی و وکالت تاکنون بالغ بر صدها پرونده وکالتی را به نتیجه مطلوب رسانده و با جلب اعتماد و رضایت موکلین توانسته خود را به عنوان یکی از وکلای شاخص و مسلط شهر اهواز مطرح نماید. پیگیر؛ خوش اخلاق؛ پاسخگوی تلفن و مسلط به امور حقوقی و خانواده ویژگی هایی هستند که موکلین ایشان در مصاحبه با خبرنگار ما برای خانم مریم گودرزی برشمردند.

تخصص و مهارت:

 • • وکیل پایه یک دادگستری با 17 سال تجربه و تخصص در امور حقوقی و وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09163078571

آدرس: اهواز، خیابان آزادگان (۲۴ متری)، بین رضایی و اهوازیان، روبروی درمانگاه امام، مجتمع دیپلمات، طبقه دوم واحد ۹

سید ایمان موسوی

ایمان موسوی

جناب آقای سید ایمان موسوی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد و دارای سوابق کاری بسیار درخشان در حوزه وکالتی است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در اهواز در بین مردم شناخته شده است و سابقه موفقیت در پرونده های حقوقی بسیار زیادی دارد. همچنین در دعاوی های ملکی، کیفری، خانواده، تخصص بسیار بالایی دارد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیار مفید و کاربردی را به مردم ارائه می دهد و با ارائه راهکار های بسیار مناسب، مشکل حقوقی آن ها را در مدت زمان محدودی حل می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری خوزستان
 • مدرس دانشگاههای دولتی و آزاد
 • وکالت موفق بیش از ۵۰۰ پرونده طی ۱۲ سال
 • دانشجوی مقطع دکتری حقوق خصوصی (مرحله دفاع از رساله)
 • مشاور حقوقی چندین شرکت خصوصی
 • تخصص در دعاوی ملکی، کیفری، خانواده

رزرو ملاقات جهت مشاوره با وقت قبلی: 09163138751

آدرس: اهواز، امانیه، نبش کوچه مقدم، بالای گل فروشی محمدی، جنب پل، مؤسسه علوی

 دارای دو پیچ فعال اینستاگرام: 

ندا زالی کاهکش

ندا زالی

خانم ندا زالی کاهکش از وکلای پایه یک و مجرب و حرفه ای در شهر اهواز می باشد. ایشان دارای سوابق کاری درخشان در دعاوی مختلف حقوقی، کیفری ، ملکی و خانواده هستند. خانم زالی کاهکش با ۱۳ سال تجربه کار حقوقی و وکالت تاکنون بالغ بر صدها پرونده وکالتی را به نتایج مطلوب رسانده و با جلب اعتماد و رضایت موکلین توانسته خود را به عنوان یکی از وکلای شاخص و مسلط شهر اهواز مطرح نماید.

ایشان با ۱۳ سال سابقه کار حقوقی و وکالت شرکت های خصوصی و بانک ها از جمله صادرات، پاسارگاد، سامان و غیره را بر عهده داشته و در پرونده های بانکی و قراردادها تخصص دارند. از ویژگی های حرفه ای ایشان پیگیر بودن، خوش اخلاق و صبور، پاسخگوی تلفن و همچنین مسلط به امور حقوقی و کیفری و خانواده می باشند. جهت یک مشاوره خوب میتوانید به صورت حضوری و تلفنی از ایشان مشاوره اخذ نمایید.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با ۱۳ سال سابقه کاری
 • وکالت در دعاوی حقوقی
 • وکالت در دعاوی کیفری
 • وکالت در دعاوی خانواده
 • وکالت در دعاوی ملکی
 • و قراردادها …

شماره تماس: 09163189480

آدرس: اهواز، کیانپارس، نبش خیابان ده شرقی، مجتمع سپهر، طبقه چهارم، واحد ۱۴

آدرس پیج اینستاگرام: neda_zali_kahkesh

علی تقی زاده

وکیل علی تقی زاده

آقای علی تقی زاده وکیل پایه یک دادگستری وکارشناس ارشد حقوق خصوصی دارای پروانه وکالت صادره ازکانون وکلای دادگستری خوزستان با بیش از 10 سال سابقه کار موفق در عرصه وکالت و به انجام رساندن موفق بیش از صدها پرونده از بهترین و خوشنام ترین وکلای اهواز می باشند. از ویژگی های ایشان می توان به جدیت در کار، پیگیری مداوم ومستمر، پاسخگو بودن، فن بیان شیوا، پایبندی به زمان، صداقت و صبر اشاره کرد که باعث شده است در زمره وکلای خوش نام ومورد اعتماد مردم قرار بگیرند. از جمله اقداماتی که در دفتر ایشان انجام می گردد می توان به انواع مشاوره حضوری و غیرحضوری، وکالت تخصصی در پرونده های خانواده، ملکی، حقوقی و کیفری و تنظیم انواع دادخواست و لایحه اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • خانواده
 • ملکی
 • کیفری
 • حقوقی

شماره تماس: 09161180073

آدرس دفتر وکالت: اهواز کیانپارس، نبش خیابان 19 غربی، ساختمان رامین، طبقه 2 واحد 8

نسیم گچ کار

بهترین وکیل طلاق در اهواز

ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشند که در زمینه پرونده های کیفری تخصص ویژه دارند، از جمله تخصص ایشان پرونده های کلاهبرداری، جرایم رایانه ایی، جعل و مواد مخدر می باشد که با کسب نتیجه های مطلوب در رده ی بهترین وکلا قرار گرفته اند، خانم گچ کار در پرونده های ملکی همچون خلع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی فسخ و دعاوی خانواده و قراردادها نیز دارای تخصص می باشند که به صورت گزینشی پرونده های مذکور را کار میکنند. مشاوره به صورت حضوری و صرفا با هماهنگی قبلی می باشد

تخصص و مهارت:

 • ملکی
 • کیفری
 • خانواده و طلاق

شماره تماس: 09166202329

آدرس: دفتر وکالت ایشان واقع در امانیه است.


سعید مهرآقا

وکیل سعید مهرآقا

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز هستند. سابقه درخشانی در پرونده های خانواده (طلاق، اعسار، مهریه و…)، کیفری (جعل، کلاهبرداری، سرقت، کلاهبرداری رایانه ای و …)، حقوقی (ملکی، الزام به تنظیم سند و…) را دارند.
از خصوصیات ایشان: صبر و حسن سابقه و صداقت و پاسخگویی و دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوش نام کشور قرارگیرد و موجب اخذ پرونده های موفقیت آمیز بسیاری در کارنامه ایشان گردیده است که منجر به کسب رضایت مندی موکلین گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • کیفری
 • حقوقی
 • خانواده

شماره تماس: 09128671090

آدرس: اهواز خیابان 20 کیانپارس، روبروی هتل هدیه، پلاک 3


فرانک بهمنی

وکیل خانم فرانک بهمنی

خانم فرانک بهمنی وکیل پایه یک دادگستری، دارای کارشناسی ارشد حقوق در شهر اهواز فعالیت می کنند، ایشان بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه میدهد و دارای 20 سال سابقه در زمینه وکالت می باشند. موفقیت های زیادی در پرونده های مختلف در زمینه های کیفری، حقوقی، ملکی، جعل، کلاهبرداری و دعاوی خانواده را دارند. خانم فرانک بهمنی یکی از مهم ترین اهدافش به موفقیت رساندن پرونده های موکلینش است و تمام تلاش خود را در این خصوص برای آنان دارد.

تخصص و مهارت:

 • کیفری
 • ملکی
 • خانواده

شماره تماس: 09166136642

آدرس: اهواز،خیابان 20 کیانپارس، روبروی هتل هدیه، پلاک 3


صادق دادک

صادق دادک

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و درحال حاضر در شهر اهواز مشغول به فعالیت در دعاوی های مختلف حقوقی است. ایشان با قدرت کلام بالا و سوابق بسیار خوبی که دارد به عنوان بهترین وکیل در اهواز در بین مردم معرفی شده است. آقای صادق دادک در دعاوی های ملکی، خانواده، کیفری، ثبتی و غیره مشغول به کار می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه کاری وکالت
 • کارشناس علوم قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۶۳۰۰۲۸۳۸

آدرس: اهواز، ملاثانی، بلوار امام خمینی، نبش خیابان دوم، طبقه فوقانی بانک سپه

محمدحسین اسماعیل زاده

محمدحسین اسماعیل زاده

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر اهواز مشغول به کار وکالت است. ایشان سابقه 300 مشاوره حقوقی را در سایت بنیاد وکلا به عهده داشته است و باعث جلب رضایت موکلین در این زمینه شده است. آقای محمد حسین اسماعیل زاده در دعاوی های خانواده، ملکی، مالی، کیفری، ثبتی و غیره تخصص و مهارت ویژه ای دارد.

تخصص و مهارت:

 • رتبه 15 کانون وکلا در خوزستان
 • مشاوره حقوقی

شماره تماس: 09334374166

آدرس: اهواز، خیابان 24 ( آزادگان )، نبش آهنگری، ساختمان هشت بهشت، طبقه اول، واحد نهم

مژگان خدری

مژگان خدری

وکیل پایه یک دادگستری در اهواز می باشد و سابقه موفقیت در دهها پرونده وکالتی را در این شهر به عهده داشته است. ایشان در دعاوی های ملکی، مالی، تجاری، کیفری، خانواده و غیره تخصص دارد و به عنوان بهترین وکیل در اهواز معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • بیش از 13 سال سابقه کار وکالت
 • کارمند دادگستری شهرستان اهواز
 • وکیل بانک تجارت در اهواز
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۶۹۸۲۸۷۰۳

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی (توحید)، بین اردیبهشت و جاده ساحلی، ساختمان پزشکی پهلوان، طبقه سوم

ویژگی های بهترین وکیل در اهواز

برای انتخاب بهترین وکیل در اهواز، آگاهی از ویژگی های یک وکیل موفق الزامی است. شما با شناخت این ویژگی ها می توانید وکیل حاذق در اهواز را به راحتی انتخاب کرده و  وکیل ناکاربلد را از وکیل حرفه ای تشخیص دهید. گاهی انتخاب نادرست یک وکیل برای پرونده حقوقی، می تواند خسارات جبران ناپذیری را به وجود آورده و باخت شما را در پرونده ای که خود را کاملا محق می دانستید، رقم زند. بنابراین توصیه می شود در انتخاب وکیل، ویژگی های ذیل را مدنظر داشته باشید:

یک وکیل خوب و حرفه ای می بایست در کنار دانش آکادمیک، تجارب عملی حقوقی کافی داشته باشد و در دعاوی و پرونده های مختلف مرتبط با زمینه موردنظر شما ورود کرده باشد. هر چند این موضوع همیشه صادق نیست اما غالبأ تحصیلات دانشگاهی تخصصی یک وکیل مؤید سطح معلومات بیشتر آن است. آنچه میزان حاذق بودن یک وکیل را مشخص می کند، توانایی بکار گیری آموخته های دانشگاهی در عمل و استفاده به جا و شایسته از آنها جهت دفاع از حقوق  موکل است. وکلای حرفه ای توانایی تلفیق دانش و تجربه را دارند و این موضوع مزیت رقابتی آنها در پرونده ها و دعاوی مطروحه در دادگاه است.

خوش خلقی و اخلاق مداری یک وکیل در کنار کارش معنا پیدا می کند و یکی از پارامترهای مهم برای یک وکیل خوب است. وکیلی که خلق و خوی خوبی دارد، به راحتی می تواند با موکلین خود ارتباط برقرار می کند.

بیان شیوا و نفوذ کلامی در حرفه وکالت، از اهمیت بالایی برخوردار است. درصد بالایی از موفقیت یک وکیل به قدرت بیان و نفوذ کلام او بستگی دارد. وکیلی می تواند به درستی از موکلش دفاع کند که با تسلط بر معنای واژه ها و نفوذ کلامش، بتواند به قاضی در تشخیص حقیقت کمک کرده باشد.  اگر وکیل از دانش خوبی برخوردار باشد و حتی دارای اسناد و مدارک کافی برای دفاع از موکل خود باشد، اما قدرت بیان مناسبی نداشته باشد و سپس نتواند با بیان شیوای خود تاثیری بر رای دادگاه بگذارد، عملا وکیلی ناموفق است و معمولأ تلاش چنین وکلایی در احقاق حقوق موکل ناکام خواهد ماند.

جسارت و شجاعت یک وکیل، جزء ویژگی هایی است که شاید در نظر اول توجه موکلین را جلب ننماید، اما گاهی جسارت و شجاعت وکیل در دادگاه، برگ برنده او در پرونده مطروحه خواهد بود. در برخی موارد وکیل نیازمند جمع آوری اسناد و مدارک مثبت به نفع موکل خود است و در این راه مجبور به مواجهه با شرایط مختلفی است که شجاعت و جسارت، در این شرایط معنا پیدا می کند.

اعتماد به نفس کافی و صحیح وکیل، در پیشبرد پرونده های او بسیار مؤثر است. وکلایی که به خود و کار خودشان اعتماد کافی دارند، بهتر می توانند در دادگاه از موکل خود دفاع کنند. گاهی اوقات وکلایی که از ویژگی های یک وکیل موفق برخوردارند ولی از اعتماد به نفس کافی بی بهره اند، حس ترس و ضعف آن ها، مانع عملکرد مثبت و شایسته آنها شده و نمی توانند پرونده موکلشان را در شرایط خوبی پیش برند.

فارغ از تمام موارد پیش گفته شده، شاید بتوان مهمترین فاکتور یک وکیل خوب را میزان سلامت اخلاقی و قابل اعتماد بودن او دانست. در پرونده ها و دعاوی مختلف بعضأ شرایطی پیش می آید که طرف مقابل دعوی با پیشنهادات وسوسه کننده سعی در اغفال وکیل طرف مقابل و ترغیب او به عدم دفاع مؤثر از موکلش را دارد. وکلای خوشنام و با اخلاق حرفه ای، تسلیم چنین پیشنهاداتی نمی شوند و خود را تا پای جان ملزم به دفاع از حقوق موکل خود می دانند.

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در اهواز

بیان شیوا و نفوذ کلامی در کار وکالت بسیار مهم می باشد و نیمی از موفقیت یک وکیل به قدرت کلام و بیان او بستگی دارد. زیرا وکیلی می تواند به درستی از موکلش دفاع کند که با بازی با کلمات و نفوذ کلامش بتواند در نظر قاضی و رای دادگاه تاثیر بگذارد. اگر وکیلی از دانش خیلی خوبی برخوردار باشد و حتی دارای سند و مدارک کافی برای دفاع از موکل خود باشد ولی نتواند با بیان خود تاثیری در رای دادگاه بگذارد، عملا وکیلی ناموفق است و تمام تلاشش ناتمام خواهد ماند.

جسارت و شجاعت در یک وکیل جزو ویژگی هایی است که شاید به ظاهر برای موکلین مهم نباشد ولی گاهی همین جسارت و شجاعت وکیل در دادگاه، باعث می شود تا پرونده با موفقیت همراه شود. گاهی هم برخی پرونده ها هستند که وکیل نیاز دارد تا اسناد و مدارکی را به نفع موکل جمع آوری کند و مجبور به ارتباط با انسان های مختلفی می شود که دارای خلق و خوی متفاوت می باشند، بنابراین داشتن شجاعت و جسارت در این شرایط معنا پیدا می کند.

داشتن اعتماد به نفس در برخی وکلا در پیشبرد پرونده بسیار تاثیرگذار خواهد بود. وکلایی که اعتماد به خود و کار خودشان دارند، بهتر می توانند در دادگاه از موکل خود دفاع کنند. گاهی اوقات خیلی از وکلایی که از همه ویژگی های مربوط به یک وکیل موفق برخوردار هستند ولی از اعتماد به نفس کافی برخوردار نیستند، در دادگاه حس ترس و ضعف را به بقیه منتقل می کنند و نمی توانند پرونده موکلشان را در شرایط خوبی پیش ببرند.

و در نهایت وکیلی موفق و قابل اعتماد است که تا لحظه نهایی و صدور رای دادگاه در کنار موکل خود باشد و تا زمان به اتمام رسیدن پرونده و موفقیت در آن، از تلاش دست نکشد زیرا گاهی برخی پرونده های حقوقی یا کیفری بسیار زمانبر می شوند، بنابراین صبوری و همراه شدن وکیل در این شرایط، باعث قوت قلب و اعتماد در موکلین می شود، پس در انتخاب وکیل بسیار دقت کنید که حداقل نود درصد ویژگی هایی که در این مقاله شرح داده شده است را داشته باشد تا بهتر بتوان به آن اعتماد کرد.

معمولادر گام اول که همان انتخاب وکیل می باشد، ممکن است شناخت این ویژگی ها قدری سخت باشد، ولی با برگزاری جلسه مشاوره با وکیل مربوطه و صحبت و مشاوره با او، می توان بخشی از این خصوصیات را شناخت و سپس وکیل موردنظر را برای امور حقوقی خود انتخاب کرد.

مشاوره با وکیل در اهواز

برای شناخت بیشتر وکیل و اعتماد به او، پیشنهاد می شود یک جلسه مشاوره با او داشته باشید، تا بتوانید ویژگی های مربوط به یک وکیل موفق را در او پیدا کنید، و با آگاهی و شناخت کافی، او را به عنوان وکیل پرونده خود انتخاب نمایید. پیشنهاد می شود قبل از برگزاری جلسه مشاوره با وکیل موردنظر که قصد بررسی شرایط او برای اعطاء وکالت را دارید، به این موضوع دقت کنید و با خود صادق باشید که با وکیل مرد بهتر می توانید ارتباط برقرار کنید یا وکیل زن! برخی از موکلین در اواسط مسیر و به دلیل وجود همین نکته ساده در برقراری ارتباط با وکیل خود دچار مشکلاتی می شوند. اگر جنسیت وکیل برایتان مهم نیست و فقط میزان تبحر و تخصص او مهم است، انتخاب راحت تری خواهید داشت.

در جلسه اولیه مشاوره، به بیان و کلام وکیل موردنظر دقت کنید. او باید رسا و شیوا صحبت کند تا کلام و استدلال هایش در محضر دادگاه تاثیرگذار باشد و به خوبی از شما دفاع کند. همچنین حتما از وکیل انتخابی یا موسسه حقوقی که وکیل را به شما معرفی کرده، بخواهید ضمن روشن کردن ابعاد مختلف موضوع، درصد احتمالی موفقیت در پرونده را برایتان شرح دهد تا بهتر بتوانید برای اخذ وکیل در کارتان تصمیم بگیرید. البته می بایست به این نکته توجه داشته باشید که برای موفقیت صد درصدی در پرونده های قضایی تضمینی وجود ندارد، زیرا هر دعوی دو طرف دارد که هر دو طرف حق را به خود می دهند و برای برنده شدن در دادگاه تلاش می کنند.

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در اهواز

کلام آخر

امور حقوقی شاید در نگاه اول و از دید افراد ناآشنا، ساده به نظر رسد ولی پیچیدگی ها و سختی های خاص خود را دارد که فقط یک وکیل می تواند از عهده آن برآید. بنابراین هر انسانی در مواجهه با مسائل حقوقی، می بایست وکیل شایسته ای برای خود انتخاب کند و کلیه امور وکالتی را به او بسپارد. تجربه نشان داده که پرونده هایی که به وکیل واگذار شده اند، درصد موفقیت در آن ها بسیار بالا بوده و در مدت زمان محدودتری هم کار پرونده خاتمه پیدا می کند.

پس انتخاب یک وکیل حاذق در روند کاری پرونده ی موکل تاثیر بسیار مثبتی دارد و وکیل مربوطه با بهره گیری از دانش و مهارت خود و با جمع آوری اسناد و مدارک به نفع موکل، لایحه دفاعی خوبی تنظیم و در دادگاه مطرح می کند و از موکل خویش در دادگاه دفاع می کند. با مطالعه این مقاله، می توان لیستی از بهترین وکیل در اهواز را مشاهده کرد و با تخصص و مهارتشان بیشتر آشنا شد تا انتخاب درست تری را داشته باشید.

4.3/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا