وکلا

لیست 10 تا از بهترین وکیل در اهواز [ آپدیت 1401 ]

تبلیغ در وکیل از ما

در قوانین کشور ایران، جایگاه و مرتبه وکیل دادگستری به دلیل دفاع از حق و حقوق مردم از اهمیت بالایی برخوردار است و  از آنجایی که وکیل، موظف به حفظ کرامت در برابر اصول اخلاقی و شرعی حقوق شهروندی است، پس جایگاه و مقام او از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. یک وکیل کار بلد می تواند تاثیر بسیار چمشگیری در پرونده های موکلین داشته باشد و به آن ها در حوزه های مختلف وکالتی مانند خانوادگی، ثبتی، تجاری، مالی، ملکی، کیفری و غیره کمک کند و به مردم را دربرابر پر چالش ترین موقعیت زندگی کمک کند، مخصوصا در کلانشهری مثل شهر اهواز نیاز هست که بهترین وکیل در اهواز انتخاب کنید.

در همه شهرهای ایران، وکلای حاذق و خبره بسیاری وجود دارد که تمام هدفشان جلب رضایت موکلین می باشد. در شهر اهواز هم موکلینی وجود دارد که در حوزه های مختلف وکالتی مشغول به فعالیت می باشند تا بتوانند به مردم شهر اهواز در مسائل حقوقی کمک کنند. هدف از ارائه این مقاله در سایت وکیل از ما معرفی لیست 10 تا از بهترین وکیل در اهواز می باشد، تا با میزلت تخصص و مهارت وکلا آشنا شده و بتوانید وکیل مربوطه خود را به درستی انتخاب کنید.

ویژگی های بهترین وکیل در اهواز

برای انتخاب بهترین وکیل در اهواز، رعایت کردن ویژگی هایی از یک وکیل موفق الزامی می باشد تا با شناخت این ویژگی ها بتوان وکیل حاذق را در اهواز را به راحتی انتخاب کنید و  وکلای ناکاربلد را از کاربلد تشخیص دهید، زیرا گاهی یک انتخاب نادرست وکیل برای پرونده حقوقی، می تواند خسارات جبران ناپذیری را به وجود آورد و پرونده تان را زمانبر کند، بنابراین توصیه می شود تا به این ویژگی ها دقت داشته باشید:

یک وکیل خوب و حرفه ای در شهر اهواز باید دانش علمی و عملی حقوقی خوبی را داشته باشد و تحصیلات حقوقی خود را در این زمینه گذرانده باشد. هر چقدر مدارک یک وکیل بالاتر باشد قطعا اطلاعات حقوقی اش هم بیشتر است، اما نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که در کنار تحصیلات بالا، تجربه هم ملاک مهمی می باشد و وکیلی که دارای سوابق بالا و تجربه خوبی است، به خوبی می تواند پرونده های مختلف وکالتی را با هر موضوع و هر شرایطی پیش ببرد. البته باید به سوابق و تحصیلات آکادمیک در یک راستا توجه شود، زیرا گاهی یک وکیل باتجربه ای که سالهای سال کار وکالتی انجام داده ولی تحصیلات بالای وکالتی ندارد ممکن است از یک وکیلی که دارای تحصیلات آکادمیک حقوقی است ولی تجربه پایینی دارد، بهتر عمل کند و یا بالعکس.

خوش خلقی و اخلاق مداری یک وکیل در کنار کارش معنا پیدا می کند و یکی از پارامترهای مهم برای یک وکیل خوب می باشد. وکیلی که خلق و خوی خوبی دارد، به راحتی می تواند با موکلینش ارتباط برقرار کند.

بیان شیوا و نفوذ کلامی در کار وکالت بسیار مهم می باشد و نیمی از موفقیت یک وکیل به قدرت کلام و بیان او بستگی دارد. زیرا وکیلی می تواند به درستی از موکلش دفاع کند که با بازی با کلمات و نفوذ کلامش بتواند در نظر قاضی و رای دادگاه تاثیر بگذارد. اگر وکیلی از دانش خیلی خوبی برخوردار باشد و حتی دارای سند و مدارک کافی برای دفاع از موکل خود باشد ولی نتواند با بیان خود تاثیری در رای دادگاه بگذارد، عملا وکیلی ناموفق است و تمام تلاشش ناتمام خواهد ماند.

جسارت و شجاعت در یک وکیل جزو ویژگی هایی است که شاید به ظاهر برای موکلین مهم نباشد ولی گاهی همین جسارت و شجاعت وکیل در دادگاه، باعث می شود تا پرونده با موفقیت همراه شود. گاهی هم برخی پرونده ها هستند که وکیل نیاز دارد تا اسناد و مدارکی را به نفع موکل جمع آوری کند و مجبور به ارتباط با انسان های مختلفی می شود که دارای خلق و خوی متفاوت می باشند، بنابراین داشتن شجاعت و جسارت در این شرایط معنا پیدا می کند.

داشتن اعتماد به نفس در برخی وکلا در پیشبرد پرونده بسیار تاثیرگذار خواهد بود. وکلایی که اعتماد به خود و کار خودشان دارند، بهتر می توانند در دادگاه از موکل خود دفاع کنند. گاهی اوقات خیلی از وکلایی که از همه ویژگی های مربوط به یک وکیل موفق برخوردار هستند ولی از اعتماد به نفس کافی برخوردار نیستند، در دادگاه حس ترس و ضعف را به بقیه منتقل می کنند و نمی توانند پرونده موکلشان را در شرایط به خوبی پیش ببرند.

و در نهایت وکیلی موفق و قابل اعتماد است که تا لحظه نهایی و صدور رای دادگاه در کنار موکل خود باشد و تا زمان به اتمام رسیدن پرونده و موفقیت در آن، از تلاش دست نکشد زیرا گاهی برخی پرونده های حقوقی یا کیفری بسیار زمانبر می شوند بنابراین صبوری و همراه شدن وکیل در این شرایط، باعث قوت قلب و اعتماد در موکلین می شود، پس در انتخاب وکیل بسیار دقت کنید که حداقل نود درصد ویژگی هایی که در این مقاله شرح داده شده است را داشته باشد تا بهتر بتوان به آن اعتماد کرد.

معمولادر گام اول که همان انتخاب  وکیل می باشد، ممکن است شناخت این ویژگی ها قدری سخت باشد، ولی با برگزاری جلسه مشاوره با وکیل مربوطه و صحبت و مشاوره با او، می توان بخشی از این خصوصیات را شناخت و سپس وکیل موردنظر را برای امور حقوقی خود انتخاب کرد.

مشاوره با وکیل در اهواز

برای شناخت بیشتر وکیل و اعتماد به او، پیشنهاد می شود تا یک جلسه مشاوره با او داشته باشید، تا بتوان ویژگی های مربوط به یک وکیل موفق را در او پیدا کنید، سپس او را به عنوان وکیل پرونده خود انتخاب کنید، معمولا اولین جلسه مشاوره را، وکلا خودشان پیشنهاد می دهند، البته پیشنهاد می شود قبل از برگزاری جلسه اولیه مشاوره با وکیل انتخابی تان، به این موضوع دقت کنید که با وکیل مرد بهتر می توانید ارتباط برقرار کنید یا زن، زیرا خیلی از موکلین در اواسط مسیر و به دلیل وجود همین نکته دچار مشکلاتی نیز می شوند. اگر هم جنسیت وکیل برایتان مهم نیست و فقط میزان تبحر و تخصص او مهم است، پس انتخاب راحت تری خواهید داشت.

در جلسه اولیه مشاوره، به بیان و کلام وکیل موردنظر دقت کنید که رسا و شیوا صحبت کند تا بتواند بیانش در دادگاه تاثیرگذار باشد و به خوبی لز شما دفاع کند. همچنین حتما از وکیل انتخابی تان یا موسسه حقوقی که وکیل را به شما معرفی کرده، بخواهید تا مدارک و میزان تحصیلات او را به شما نشان دهد،  سپس از وکیل بخواهید تا درصد احتمالی موفقیت در پرونده را برایتان شرح دهد تا بهتر بتوانید برای اخذ وکیل در کارتان تصمیم بگیرید.

مریم گودرزی

بهترین وکیل در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز می باشد و دارای سوابق کاری بسیار بالا و سابقه درخشان در دعاوی های مختلف وکالتی می باشد. ایشان به عنوان بهترین وکیل در اهواز مشغول به کار است و باعث جلب اعتماد و رضایت موکلین در امور حقوقی شده است. خانم مریم گودرزی توانسته است جایگاه خیلی خوب شغلی را در حوزه وکالت در شهر اهواز کسب کند.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال تجربه و تخصص در کار وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09163078571

آدرس: اهواز، خیابان کیانپارس، بین ۱۸ و ۱۹ غربی، مجتمع رامین، طبقه چهارم، واحد ۱۵

بهاره رستم زاده

بهترین وکیل در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر اهواز مشغول به فعالیت حقوقی است. ایشان در زمینه های مختلف وکالت مانند اسناد رسمی، قراردادها، وصول مطالبات، ملکی، تجاری، کیفری، خانواده و غیره تخصص و مهارت دارد. ویژگی های خوب در ایشان، داشتن صداقت، امانتداری و رازداری در پرونده های وکالتی می باشد.

تخصص و مهارت:

 • با بیش از سه سال سابقه کار وکالت
 • دکتری حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09161131636

آدرس: اهواز، خیابان شریعتی، بین امام و کاوه، طبقه فوقانی

مجتبی صالحی نژاد

بهترین وکیل در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز می باشد. ایشان در دعاوی های مختلف وکالتی مانند ملکی، مالی، کیفری، خانواده، تجاری، اسناد و مدارک و غیره فعالیت دارد و با تلاش و پشتکار توانسته است به عنوان بهترین وکیل در اهواز در بین مردم معرفی شود. آقای مجتبی صالحی نژاد تنها هدفش در این است که خواسته های موکل و شرایط پرونده موکلین را به بهترین نحو انجام دهد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه و تخصص در امور وکالتی
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • 8 سال سابقه کار در قوه قضاییه
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09166001809

آدرس: اهواز، 24 متری روبروی خیابان شهید شمخانی، ساختمان نگین، طبقه دوم، پلاک 82

نسیم گچ کار

یهتزین وکیل در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر اهواز مشغول به فعالیت وکالتی در حوزه های مختلف می باشد. ایشان به عنوان بهترین وکیل در اهواز معرفی شده است و باعث رضایت موکلین و مراجعه کنندگان در همه ی حوزه های وکالتی شده است. خانم نسیم گچ کار در دعاوی های مختلف ملکی، ثبتی، کیفری، خانواده و غیره تخصص و مهارت دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری خوزستان
 • کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09166202329

آدرس:  اهواز، زیتون کارمندی، نبش خیابان کمیل شمالی، طبقه بالای بانک رفاه

امیر کروشاوی

بهترین وکیل در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری در اهواز می باشد و همچنان در این شهر در حال فعالیت وکالتی در حوزه های مختلف است. ایشان سابقه مشاورحقوقی در سازمان آب و برق خوزستان را به عهده دارد و به عنوان بهترین وکیل در اهواز به مردم معرفی شده است. آقای امیر کروشاوی در زمینه های مختلف وکالت از جمله ملکی، مالی، استارت آپ ها، شرکت های دانش بنیان، کیفری، خانوادگی و غیره تخصص و مهارت بسیاری دارد.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه کار و تخصص در وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه چمران اهواز
 • مدیر حقوقی و قراردادها
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۶۶۱۱۰۳۹۰

آدرس: اهواز، خیابان انقلاب، نبش خیابان ولیعصر، مجتمع وکلا، طبقه دوم، واحدچهارم

امین احمدی

بهترین وکیل در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز می باشد. ایشان تاکنون همکاری با شرکت ها و مکان های مختلفی را مانند نفت ایرانول، بانک ملت و پست بانک ایران را به عنوان وکیل دادگستری به عهده داشته است. آقای امین احمدی با قدرت کلامی بالا و سابقه درخشانی که در پرونده های مختلف وکالتی داشته است، به عنوان بهترین وکیل در اهواز شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • سابقه فعالیت به عنوان عضو اصلی شورا در شوراهای حل اختلاف
 • عضو کانون وکلا دادگستری در اهواز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09167606118

آدرس: اهواز، طالقانی، نبش خوانساری، ساختمان ادیب پور، طبقه دوم، واحد دوم

اسماعیل شامیری

بهترین وکیل در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و دارای سابقه و تجربه بسیار بالایی در امور مختلف وکالتی مانند اقتصادی، خانواده، ملکی، کیفری، شهرداری و غیره می باشد. ایشان به دلیل جلب رضایت موکلین و مراجعه کنندگان به عنوان بهترین وکیل در اهواز شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه کار وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۶۹۰۰۱۷۱۳

آدرس: اهواز، سی متری، خیابان وکیلی، ساختمان سلمانزاده، طبقه چهارم، واحد ۱۷

صادق دادک

بهترین وکیل در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و درحال حاضر در شهر اهواز مشغول به فعالیت در دعاوی های مختلف حقوقی است. ایشان با قدرت کلام بالا و سوابق بسیار خوبی که دارد به عنوان بهترین وکیل در اهواز در بین مردم معرفی شده است. آقای صادق دادک در دعاوی های ملکی، خانواده، کیفری، ثبتی و غیره مشغول به کار می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه کاری وکالت
 • کارشناس علوم قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۶۳۰۰۲۸۳۸

آدرس: اهواز، ملاثانی، بلوار امام خمینی، نبش خیابان دوم، طبقه فوقانی بانک سپه

محمدحسین اسماعیل زاده

بهترین وکیل در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر اهواز مشغول به کار وکالت است. ایشان سابقه 300 مشاوره حقوقی را در سایت بنیاد وکلا به عهده داشته است و باعث جلب رضایت موکلین در این زمینه شده است. آقای محمد حسین اسماعیل زاده در دعاوی های خانواده، ملکی، مالی، کیفری، ثبتی و غیره تخصص و مهارت ویژه ای دارد.

تخصص و مهارت:

 • رتبه 15 کانون وکلا در خوزستان
 • مشاوره حقوقی

شماره تماس: 09334374166

آدرس: اهواز، خیابان 24 ( آزادگان )، نبش آهنگری، ساختمان هشت بهشت، طبقه اول، واحد نهم

مژگان خدری

بهترین وکیل در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری در اهواز می باشد و سابقه موفقیت در دهها پرونده وکالتی را در این شهر به عهده داشته است. ایشان در دعاوی های ملکی، مالی، تجاری، کیفری، خانواده و غیره تخصص دارد و به عنوان بهترین وکیل در اهواز معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • بیش از 13 سال سابقه کار وکالت
 • کارمند دادگستری شهرستان اهواز
 • وکیل بانک تجارت در اهواز
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۶۹۸۲۸۷۰۳

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی (توحید)، بین اردیبهشت و جاده ساحلی، ساختمان پزشکی پهلوان، طبقه سوم

هزینه وکیل در اهواز سال 1401

میزان هزینه یک وکیل برای خیلی از موکلین مهم می باشد و از آنجایی که میزان حق الوکاله وکلا در اهواز متفاوت است، پس با برگزاری جلسه اولیه مشاوره می توان هزینه وکیل موردنظر را جویا شد.  وکیل در اهواز معمولا با برگزاری جلسه اولیه مشاوره، پرونده را بررسی و مطالعه کرده و میزان حق الوکاله را به مراجعه کننده بیان می کند و درنهایت مراجعه کننده تصمیم می گیرد که برای پرونده خویش، این وکیل را انتخاب کند یا که در جستجوی وکیل دیگری باشد. عواملی در افزایش و یا کاهش میزان حق الوکاله وکلا نقش دارند: مانند سختی کار، زمان کار، میزان تخصصی بودن آن که تاثیر مستقیمی در هزینه وکلا در اهواز می گذارد.

البته گاهی، وکیلی که در یک شهر یا منطقه خوشنام تر است و در کارنامه حقوقی خود موفقیت زیادی را به عهده داشته، ممکن است نسبت به سایر وکلا، حق الوکاله ی بیشتری داشته باشد. دقت و توجه کردن در این موضوعات در همان ابتدای کار، باعث می شود تا مشکلی بابت انتخاب وکیل و هزینه آن نداشته باشید.  نکته ی دیگری که باید یادآور شد این است که برخی از افراد توان مالی برای گرفتن وکیل را ندارند بنابراین می توانند از ماده 35 در قانون اساسی جمهوری اسلامی استفاده کنند و وکیل رایگان یا تسخیری را برای امور حقوقی خود برگزینند. وکیل رایگان موظف است تا همه ی خدمات مربوط به وکالتی را برای موکل خود انجام  دهد بدون اینکه هزینه ای در قبال این خدمات دریافت کند.

کلام آخر

امور حقوقی شاید به ظاهر، ساده به نظر رسد ولی پیچیدگی ها و سختی های خاص خودش را دارد که فقط یک وکیل می تواند از پس آن برآید. بنابراین هر انسانی در مواجهه با مسائل حقوقی، حق دارد تا وکیل حقوقی خود را خودش انتخاب کند و کلیه امور وکالتی را به او بسپارد. تجربه نشان داده است که پرونده هایی که به وکیل واگذار شده است، درصد موفقیت در آن ها بسیار بالا بوده و در مدت زمان محدودتری هم کار پرونده خاتمه پیدا می کند. پس انتخاب یک وکیل حاذق در روند کاری پرونده ی موکل تاثیر بسیار مثبتی دارد و وکیل مربوطه با بهره گیری از دانش و مهارت خود و با جمع آوری اسناد و مدارک به نفع موکل، لایحه دفاعی خوبی را در دادگاه مطرح می کند و از موکل خویش در دادگاه دفاع می کند. با مطالعه در این مقاله، می توان لیستی از بهترین وکیل در اهواز را مشاهده کرد و با تخصص و مهارتشان بیشتر آشنا شد تا انتخاب درست تری را داشته باشید.

 

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا