وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در ساری ⚖️【آپدیت 1403】

شهر ساری هم جزو شهرهایی می باشد که وکلای متخصص و زبده ای در این شهر مشغول به کار هستند. بنابراین به معرفی 10 تا از بهترین وکیل در ساری می پردازیم که دارای تخصص و مهارت بسیار خوبی در حوزه وکالت می باشند و تمام تلاششان بر این است تا پرونده موکل را با موفقیت همراه کنند.

وکالت شغلی تخصصی می باشد و نیاز است تا هرکسی که به عنوان وکیل مشغول به فعالیت است دارای تحصیلات بالا و گذراندن دوره های مخصوص حقوقی باشد تا به عنوان وکیل شناخته شود. در واقع بسیاری از مردم با مفهوم وکالت و وظایف وکلا تا حدودی آشنا هستند و همواره در تلاش هستند تا وکیلی را انتخاب کنند تا در حوزه کاری خود تخصص داشته باشد و بهتر بتواند مسائل حقوقی را حل و فصل کند. بنابراین مردم عزیزی که در استان مازندران زندگی می کنند برای شناخت بهترین وکیل در مازندران می توانند به سایت وکیل از ما مراجعه کنند.

شخصی که به عنوان وکیل انتخاب می شود و پرونده حقوقی را برعهده می گیرد، اختیارات و تعهدات قانونی را پیدا می کند که او را از سایر مشاوران حقوقی یا افرادی که فقط در علوم حقوق تحصیل کرده اند جدا کند. بنابراین در ادامه به خصوصیات یک وکیل خوب و وظایف مهم آن می پردازیم.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

نکاتی مهم در انتخاب بهترین وکیل در ساری

برای اینکه پرونده حقوقی خود را به دست بهترین وکلا بسپاریم، نیاز است تا نکات مهمی را در انتخاب وکیل بدانیم.

تخصص و مهارت یک وکیل، بسیار امر مهمی است که یک وکیل باید داشته باشد و تخصصی بودن و حرفه ای بودن او، جزو ویژگی هایی است تا بتوان به او اعتماد کرده و پرونده حقوقی مربوطه را به او واگذار کرد. اکثریت وکلا از سطح دانش و آگاهی قابل قبولی در تمامی حوزه های حقوقی برخوردار هستند، اما برخی وکلا هستند که صرفا در یک زمینه حقوقی خاص فعالیت دارند و تمام تمرکز و تسلط شان را بر روی یک زمینه حقوقی گذاشته اند و طبیعتا باعث می شود که این وکیل به سطح تخصص و دانش بیشتری نسبت به سایر موضوعات حقوقی رسیده باشد و کاملا به دعاوی حقوقی اشراف داشته باشد مثلا در هنگام مواجه شدن با مشکلات خانواده می توان به بهترین وکیل خانواده در ساری مراجعه کرد یا به هنگام مواجه شدن با مشکلات کیفری می توان به بهترین وکیل کیفری در ساری مراجعه کرد، پس بنابراین توصیه می شود در هنگام انتخاب وکیل، کسی را انتخاب کنید که تخصص اصلی اش با حیطه مشکلات حقوقی شما یکی باشد.

علاوه بر مساله دانش و تخصص بالای وکیل، صلاحیت اخلاقی او از موضوعات کاملا ضروری برای وکلا است. در واقع وکلایی که شرافت و اخلاق را در حیطه کاری خود رعایت می کنند جزو وکلایی هستند که دارای وجدان کاری بوده و صرفا برای منافع شخصی خود به این حرفه نپرداخته اند و تمام تلاششان بر این است تا از منافع و حق موکل خویش دفاع کرده و به کشف حقیقت و عدالت بپردازند.

پس اخذ یک وکیل متخصص و حرفه ای می تواند نتیجه بهتری را برای پرونده حقوقی موکل تضمین کند و در مدت زمان محدودی و با تسریع بیشتر کارها، امور حقوقی را در زمینه های مختلف مانند ملکی، کیفری، مالی، اسناد، طلاق، خانوادگی و غیره به پیش ببرد.

نکاتی مهم در انتخاب بهترین وکیل در ساری

دکتر نوشین لقمانی

دکتر نوشین لقمانی

دکتر نوشین لقمانی دکتری حقوق جزا و جرم شناسی رتبه اول کانون وکلای مازندران بیش از ١٢ سال سابقه وکالت مدرس دانشگاه وکیل پایه یک دادگستری در استان مازندران، شهر ساری می باشد و سالهاس در حوزه های مختلف وکالتی مشغول به فعالیت است. ایشان سابقه موفقیت در دهها پرونده وکالتی را به عهده داشته است و به عنوان بهترین وکیل در مازندران درحال حاضر مشغول به کار می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس:


 عارف محمدی برنتی

عارف محمدی

آقای عارف محمدی برنتی، وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان دارای مدرک مشاور حقوقی بین المللی از اتحادیه آموزش اروپا (european association for education) و یکی از بهترین وکلای مازندران بوده که موفقیت در بزرگترین پرونده های ملکی استان مازندران و کشور نشان از سابقه ی درخشان ایشان در حوزه تخصصی وکالت در دعاوی ملکی است که موجب می گردد، ایشان به عنوان وکیل متمایز در حوزه ی تخصص ملکی معرفی گردد.
همچنین ایشان دارای تیم حقوقی مجرب، متشکل از وکلای پایه یک دادگستری در زمینه های تخصصی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده می باشد.
و سابقه ی همکاری با :
 • هلدینگ های تجاری و بازرگانی
 • عضو انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران
 • متخصص در تنظیم قراردادهای شرکت های تجاری
 • میزان موفقیت در بیش از ۹۰ درصد پرونده ها

شماره تماس: 09112589550

آدرس: مازندران، ساری، خیابان فرهنگ، بعد از توکل، طبقه فوقانی صرافی لقمانی، ساختمان مرکز پزشکی سلامت، طبقه ۶، واحد ۲۱، دفتر وکالت عارف محمدی برنتی


کتایون عسکری

کتایون عسکری

کتایون عسکری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی از کانون وکلای دادگستری مازندران در شهر ساری و کارشناسی ارشد در رشته حقوق جزا و جرم شناسی می باشد. ایشان دارای ۱۲ سال سابقه ی وکالت می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل ساری شناخته شده است. وکیل عسکری سابقه وکالت در پرونده های حقوقی (اعم از دعاوی ملکی، ثبتی، منابع طبیعی، اداره کار، تقسیم ترکه و … ) و پرونده های کیفری (اعم از قتل، مواد مخدر، کلاهبرداری و سرقت، خیانت در امانت، روابط نامشروع و …) و دعاوی خانوادگی (اعم از طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل و …) دارا       می باشد.

تخصص و مهارت: 

 • 12 سال سابقه کاری و تخصصی در وکالت
 • کارشناسی ارشد در رشته حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢٧٣٢٢٢۴٩

آدرس: مازندران، ساری، خ مازیار، مازیار ٢، ساختمان دادمهر، طبقه اول، واحد ٢

مشاوره تلفنی نیز با هماهنگی قبلی و پرداخت حق المشاوره انجام می گردد.


خدیجه شهریاری

خدیجه شهریاری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر ساری مشغول به فعالیت های حقوقی از جمله کیفری، خانوادگی، ثبتی، ملکی و غیره می باشد. ایشان دارای سوابق کاری بسیار بالایی است و تجربه و تخصص بالایی در زمینه های مختلف حقوقی را بر عهده دارد.

تخصص مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، مجتمع شهریار 3، واحد 213


حسن ذاکریان

حسن ذاکریان

وکیل پایه یک دادگستری ساری می باشد. ایشان به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در برخی وزارت خانه ها و شرکت های معتبر فعالیت هایی داشته است و به دلیل قدرت بیان بالا و شیوایی کلامی که دارد موجب رضایت مراجعینش شده است. آقای حسن ذاکریان در دعاوی های مختلفی همچون ملکی، کیفری، مالی، تجاری، ثبتی، طلاق و غیره مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • نویسنده حقوقی
 • مدرس دانشگاه
 • مترجم کارشناس حقوقی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: ساری، خیابان ۱۸ دی، پاساژ میلاد، طبقه فوقانی


الهام پیشگر

الهام پیشگر

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در شهر ساری است و به عنوان بهترین وکیل در ساری شناخته شده است زیرا دارای سوابق و تجربه ی بسیار بالایی می باشد. خانم الهام پیشگر، وکالت در بانک های ملت و تجارت و همچنین پست بانک ایران را برعهده دارد و مشاور حقوقی هیئت ورزشهای دانشگاهی استان مازندران را هم انجام می دهد.

3تخصص و مهارت:

 • مدرس دانشگاه
 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: ساری، خیابان مازیار،


سعید جواهری

سعید جواهری

وکیل پایه یک دادگستری استان مازندران  در شهر ساری است. ایشان دارای سوابق بسیار درخشان و بالایی در زمینه های مختلف وکالتی است. آقای سعید جواهری همواره در تلاش بوده است تا با راهکارهایی که به مراجعینش ارائه می دهد مورد اعتماد و اطمینان آنان واقع شود. ایشان به عنوان بهترین وکیل در ساری از نگاه مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: ساری،


کوثر قریشی لاریمی

کوثر قریشی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر ساری مشغول به فعالیت های حقوقی از جمله کیفری، خانوادگی، ثبتی، ملکی و غیره می باشد. ایشان دارای سوابق کاری بسیار بالایی است و تجربه و تخصص بالایی در زمینه های مختلف حقوقی را بر عهده دارد. خانم کوثر قریشی لاریمی به عنوان بهترین وکیل در ساری معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • مدرس دانشگاه
 • مولف کتاب
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09112562708

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، مقابل شهریار 3، ساختمان فرهنگ، طبقه 2

مهم ترین وظایف یک وکیل خبره در ساری

شغل وکالت، شغل بسیار حساسی است و به لحاظ این حساسیتی که دارد دارای وظایف زیادی می باشد و بیشترین وظایف آن تا حدودی به وجدان کاری و شرافت یک وکیل وابسته است که انجام دادن آن به جهت ضمانت در اجرای اخلاقی است. هرچند که انجام دادن این وظایف، ممکن است کار بسیار دشواری  باشد، ولی رعایت کردن و انجام دادن آن، سبب می شود تا موجب معروفیت و محبوبیت در وکیل شود و همچنین سبب اعتماد و اطمینان در مردم هم خواهد شد.

لایحه قانونی که در کانون وکلای دادگستری 1400 به آن اشاره شده است، به مهم ترین وظایف وکلا پرداخته است، بنابراین به مهم ترین آن ها می پردازیم:

 • یکی از مهم ترین وظایف وکلا، دفاعیات قوی و درست از موکل خویش در دادگاه می باشد. وکیل دادگستری باید بتواند به خوبی از موکلش در دادگاه دفاع کرده و موجب حفظ حقوق قانونی وی شود تا از پایمال شدن حقوقش جلوگیری به عمل آید، به ویژه در دعاوی کیفری که مستقیما با جان انسان ها در ارتباط است و دفاعیات درست وکیل می تواند در زندگی و جان یک شخص تاثیرگذار باشد.
 • وکلا هیچگونه تعهدی نسبت به نتیجه کار ندارند و نمی توانند در همان جلسات اولیه نسبت به نتیجه آگاه باشند زیرا نتیجه یک پرونده را قاضی حکم می کند و تا آن لحظه کسی از نتیجه و رای دادگاه باخبر نیست. بنابراین وکیل نباید هیچگونه قولی را به موکل خود برای نتیجه صد در صدی پرونده بدهد، بلکه فقط تعهد دارد تا از حقوق موکل اش دفاع کرده و اگر حق یا حقوقی از او تضییع شده، به او بازگرداند.
 • هر وکیلی با توجه به کار وکالت خود، حق الوکاله ای را در نظر می گیرد. به همین دلیل موظف است تا قرارداد مالی مبنی بر وکالت موکل را به صورت شفاف منعقد کرده و سپس به موکل بابت پرداختی، رسید بدهد و سپس یک نسخه از متن وکالت نامه را به موکل خویش تحویل دهد. وکیل نباید فراتر از مبلغی که حق اوست از موکل طلب کند.
 • وکیل موظف است تا تمامی پیگیری ها و بررسی های لازمه در دادگاه را برای دفاع از موکلش انجام دهد و تمامی ابلاغیه های دادگاه را هم بررسی کند و سپس در تمامی جلسات دادگاه به موقع حضور پیدا کند و سپس موکل خویش را با تنظیم گزارشاتی، در جریان آخرین اخبار و مراحل کاری پرونده قرار دهد.
 • نکته ای که وجود دارد این است که گاهی پیش می آید که پرونده حقوقی توسط وکیل به نتیجه نمی رسد، بنابراین به نتیجه نرسیدن یک پرونده، دلیل بر باخت یک وکیل محسوب نمی شود زیرا در این موارد موکلین به دلیل از دست دادن منافع و حقشان، از وکیل مورد نظر شکایت می کنند، در صورتی که اصلا مشخص نیست که این امر به نتیجه برسد یا خیر.
 • وکیل موظف است تا اسناد و مدارکی که به نفع موکل در دادگاه است را جمع آوری کرده و در دادگاه به عنوان مستندات به قاضی ارائه دهد و از موکلش دفاعیات لازم به عمل آورد. این اسناد و مدارک به کمک موکل و با تلاش وکیل قابل انجام است.

مهم ترین وظایف یک وکیل خبره در ساری

کلام آخر

اخذ یک وکیل موفق و متخصص در روند اجرایی انواع پرونده های حقوقی تاثیر بسیار زیادی در پیش بردن پرونده دارد. وکیلی که با تجربه است و سابقه کاری بالایی دارد، با سرعت بیشتری می تواند به انواع مشکلات پرونده بپردازد و با کلام خود و تنظیم لایحه دفاعیات درست، سعی در موفق بودن پرونده داشته باشد. از آنجایی که قوانین وکالت در حال تغییر می باشد و نیاز است تا یک فرد دانا و آشنا به قوانین حقوقی پیگیری امور حقوقی را داشته باشد، بنابراین توصیه می شود تا نسبت به انتخاب یک وکیل خبره و موفق، حساسیت های لازمه را به خرج داده تا بتوانید در این مسیر و در روند اجرای پرونده حقوقی خود، موفق شوید.

4.4/5 - (10 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا