وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در رشت ⚖️【آپدیت 1403】

در این مقاله تلاش شده است تا شما را با بهترین وکیل در رشت آشنا کنیم تا بهترین ویژگی ها و مهارت های یک وکیل موفق را بهتر شناخته تا بتوانید به او اعتماد کنید. در شهر رشت هم همانند دیگر شهرهای ایران، وکیل های خبره و متخصصی وجود دارد که مشغول به کار وکالتی در حوزه های مختلف مانند کیفری، ملکی، خانوادگی، ثبتی و غیره هستند و تمام تلاششان براین است تا رضایت موکلینشان را جلب کنند. انتخاب یک وکیل خوب و خبره برای یک پرونده بسیار حساس می باشد دقیقا به همان اندازه که انتخاب یک پزشک متخصص برای سلامتی مهم است به همان اندازه هم انتخاب یک وکیل برای پرونده حقوقی تان مهم می باشد.

انتخاب یک وکیل خوب باعث می شود تا پرونده تان با سرعت بیشتری پیش رود و با موفقیت هم به پایان برسد و بالعکس انتخاب یک وکیل ناکاربلد باعث می شود تا پرونده شما زمانبر شده و احتمال شکست هم در آن زیاد شود. سایت وکیل از ما با آگاهی در مورد برخی مسائل حقوقی و معرفی ده تا از لیست بهترین وکیل در رشت، به شما کمک می کند تا وکیل خودتان را بر پایه مهارت و تخصص اش انتخاب کنید تا بعدها دچار پشیمانی نشوید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

دلایل مراجعه به وکیل در رشت

گاهی به طور ناخواسته مردم با مشکلات حقوقی و کیفری روبه رو می شود که ذهن و زندگی آن ها را درگیر می کند، بنابراین به حضور کسی نیاز دارند تا هم از لحاظ تخصص بتوانند به او تکیه کنند و هم بتوانند کلیه امور مربوطه را به او واگذار کنند. دعاوی های مختلف اعم از خانوادگی، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری و غیره می باشد که هر کدام وکیل مخصوص به خود را دارند و تسلط در یک یا چند دعاوی را عهده دار هستند. مراجعه به وکیل در رشت، به هنگام مواجهه با مشکلات حقوقی، کمک بسیار زیادی به شما خواهد کرد زیرا وکیل با  دراختیار داشتن دانش و اطلاعاتی که در زمینه های مختلف حقوقی دارد بهتر می تواند از شما در برابر قاضی دفاع کند و درصدد رفع مشکلاتتان برآید.

مراجعه به وکیل رشت

مطالب پیشنهادی: بهترین وکیل کیفری در رشت

یک وکیل مجرب با تنظیم لایحه دفاعیه در دادگاه و با نفوذ کلامی خود، تمام تلاشش را می کند تا از موکل خویش بهترین دفاعیات را به عمل آورد حتی اگر همه چیز بر علیه موکل اش باشد. البته موکل هم باید با وکیل صادق بوده و در جهت جمع آوری اسناد و مدارک به او کمک کرده و از بیان جزییات هراسی نداشته باشد حتی اگر بگفتن برخی چیزها به ضررش باشد زیرا بک وکیل حکم نماینده او را دارد و حتی می تواند در نبود موکلش از او دفاع کند.

وظایف اصلی وکیل خبره در رشت

شغل وکالت دارای مسئولیت و وظایف سنگینی است که یک وکیل برای بدست آوردن اعتماد و اطمینان موکلینش باید وظایف اصلی مربوط به شغلش را انجام دهد تا به عنوان یک وکیل خبره یا موفق شناخته شود. این وظایف اعم از:

 • ارائه مشاوره حقوقی و حرفه ای به مراجعه کنندگان
 • رک گویی و صداقت با موکلین و مراجعه کنندگان
 • بررسی و پیگیری پرونده به صورت مستمر و مداوم
 • حضور به موقع در تمامی جلسات دادگاهی
 • جمع آوری اسناد و مدارک مفید به نفع موکل و ارائه به دادگاه
 • جمع آوری ادله های محکم به نفع موکل
 • همراهی با موکل تا صادر شدن حکم دادگاه
 • ارائه لایحه دفاعیات از موکل و گرفتن حق و حقوق او
 • گرفتن حق و حقوق تضییع شده موکل و نادیده گرفتن منافع خود

محمدحسن فعال

وکیل فعال

جناب آقای محمد حسن فعال تخصص در دعاوی ملکی وحقوقی زیر را دارد:

۱- اثبات مالکیت، خلع ید، تخلیه، اجرت المثل ایام تصرف، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به اخذ پایان کار، اخذ صورت مجلس تفکیکی، تقسیم ماترک و الزام به فروش مال مشاعی، مطالبه سهم الارث، تخلیه املاک تجاری و مسکونی، اثبات مالکیت بطرفیت ادارات و سازمان ها ازجمله اثبات مالکیت اراضی غیر ملی و منابع طبیعی و تعدیل و افزایش اجاره بها ملک تجاری وکالت ایرانیان خارج از کشور و غیره

۲- مطالبه اسناد تجاری چک، سفته و رسید عادی کتبی، اثبات صلح سرقفلی، مطالبه اجاره معوقه، اعلام بطلان معامله و بطلان فروشنامه، رجوع ازهبه، بطلان صلح نامه عادی، ابطال وکالت نامه، فسخ قرارداد و تایید فسخ معامله و قراردادهای خصوصی فی مابین اشخاص حقیقی و حقوقی، ابطال رای داور و موسسات داوری، اعتراض به رای کمیسیونهای ماده ۱۰۰ شهرداری ها و سایر سازمانها و اعتراض به برگ تشخیص ادارات منابع طبیعی و اثبات مالکیت و ابطال سند، اصلاح سند، رفع تصرف، ممانعت از حق و مزاحمت ملکی (دعاوی ثلاثه) و غیره

۳- قبول پرونده ها و دعاوی کیفری: جرایم قتل، کلاهبرداری، فروش مال غیر، انتقال مال غیر، انتقال منافع مال غیر (اجاره مال غیر)، خیانت در امانت اموال و اسناد تجاری، جعل و استفاده از سند مجعول عادی و رسمی، اختلاس، ارتشاء و رباخواری، رابطه نامشروع (زنا و غیر زنا)، مواد مخدر، شرب خمر (نگهداری و مصرف مشروبات الکلی و مواد مخدر)، اتهام اخذ رشوه توسط کارمندان دولتی و یا اشخاص نظامی، اتهامات جرایم سیاسی و امنیتی، تصرف عدوانی و غیره

جناب آقای محمدحسن فعال دارای سوابق ذیل نیز می باشد :

 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه گیلان
 • بازرس هیات مدیره دوره سوم مرکز وکلا قوه قضائیه استان گیلان
 • عضو کمیسون های بازرسی
 • معاضدت ووکالت تسخیری
 • فرهنگی ادوار مختلف مرکز وکلا استان گیلان و مشاورحقوقی شرکتها و گروه صنعتی پ

شماره تماس:

آدرس: رشت، خیابان دکتر حشمت، پایین‌تر از مسجد چله‌خانه


المیرا آسوبار

الهام آسوبار

سرکار خانم الهام آسوبار، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان گیلان می باشد. ایشان داور حرفه ای مرکز توسعه حل اختلاف، با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و  دارای ۱۸ سال سابقه در امر وکالت در پرونده های متعدد به عنوان وکیل برتر می باشند. خانم الهام آسوبار در طول دوران وکالت، علاوه بر دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده، امور وکالتی بانکها و‌ شرکتها را نیز عهده دار بوده اند .

حوزه فعالیت ایشان عبارت است از :

۱. پرونده های حقوقی من جمله (چک و سفته، اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه و‌ اجور  معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و‌ یا فسخ قراردادها و‌ یا اسناد رسمی، قرادا مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، دعاوی مرتبط با ارث، ابطال رای داور و …)

۲ . پرونده های ملکی مانند (الزام به تنطیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک‌ مشاع، تخلیه ملک اعم از مسکونی، تجاری و‌ تعدیل اجاره بها و سرقفلی و …)

۳ . پرونده های خانواده از جمله (مطالبه مهریه، ترک انفاق، مطالبه نفقه زوجه و فرزند، حضانت، تمکین، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج‌ یا زوجه، اثبات نسب، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت واقعه نکاح و …)

۴. پرونده های کیفری با موضوعات (اختلاس، کلاهبرداری، جعل و‌ استفاده از سند مجعول، مزاحمت، توهین و فحاشی، افترا، قذف، تهدید، خیانت در امانت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و …)

۵ . و‌ کلیه پرونده ها مربوط به امور بانکی و‌ شرکت ها

شماره تماس: 09121021394

آدرس: گیلان، رشت، بلوار نامجو، روبروی کلینیک امام سجاد، پلاک۵۸۱، طبقه اول


زهرا احمدزاده

زهرا احمدزاده

یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شهر رشت می باشد و دارای سوابق کاری بسیار خوب با ارائه ده ها پرونده موفق وکالتی، در کارنامه کاری خود می باشد. ایشان با ارائه راهکار و روش های حرفه ای در مدت زمان محدودی، توانسته است تا مشکلات حقوقی موکلین را حل کند و تمام تلاشش را می کند تا رضایت و اعتماد آن ها را جلب کند. خانم زهرا احمدزاده به عنوان بهترین وکیل در رشت به مردم معرفی شده است و در دعاوی های مختلف ملکی، خانوادگی، طلاق، کیفری، ثبتی و غیره تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه کار و تخصص در امور وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09113492182

آدرس: رشت، بلوار حافظ غربی (پارک شهر)، نرسیده به میدان دفاع مقدس، جنب سوپر گل، ساختمان پیشرو، طبقه آخر


فرزانه سیاسی فر

فرزانه سیاسی فر

وکیل پایه یک دادگستری در استان گیلان، شهر رشت می باشد. ایشان مشاوره های غیرحضوری و حضوری را برای مراجعینش دارد و در زمینه های مختلف وکالتی مانند ملکی، کیفری، خانوادگی، ثبتی، مالی، اسناد و غیره تخصص و مهارت دارد. خانم فرزانه سیاسی فر دارای سابقه درخشان وکالتی می باشد و به عنوان بهترین وکیل در رشت همچنان مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان گیلان
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09111354570

آدرس: رشت، خیابان امام خمینی، جنب کارخانه آردکوبی، پلاک ۱۷۴، طبقه اول


انسیه یوسف پور

انسیه یوسف پور

سرکار خانم انسیه یوسف پور، کارشناس حقوق دانشگاه گیلان و کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه گیلان می باشد. ایشان نگارش مقاله در روزنامه اطلاعات، فصلنامه کانون وکلای دادگستری گیلان، سایت نورمگز تحت عنوان جبران مالی زیان غیرمالی ناشی از نقض قرارداد، ترجمه مقاله قاعده مقابله با خسارت در حقوق قرارداد هند را برعهده دارد.

سوابق و تخصص:

 • سابقه ی ۶ سال وکالت
 • قبول پرونده و ارائه ی مشاوره در مسائل خانواده از جمله: طلاق، مهریه، نفقه و غیره
 • پرونده های حقوقی از جمله اثبات مالکیت، فسخ قرارداد، دعاوی تصرف و غیره
  دعاوی کیفری از جمله جعل، کلاهبرداری، فروش مال غیر، ضرب و جرح و غیره
 • نظارت بر خطرات قانونی در تنظیم اسناد و ارائه راهنمایی در این باره
 • توضیح قوانین و مشاوره حقوقی
 • پذیرش نمایندگی قانونی در جلسات داوری و یا میانجیگری
 • تنظیم، بررسی و مدیریت وصیت‌نامه، اسناد ملکی، قراردادها و دیگر اسناد
 • پذیرش وکالت حقوقی در دعاوی دادگاه‌ها و اجراییات
 • قبول دعاوی در امور مدنی همانند: ارث، طلاق، مهریه، تغییرنام، اثبات مالکیت، خلع ید، دعاوی تصرف و غیره
 • قبول دعاوی کیفری همانند: کلاهبرداری، سرقت، ضرب و جرح، فروش مال غیر و غیره
 • مدیریت و نظارت بر کار دیگر حقوقدانان و دستیاران حقوقی
 • تنظیم دادخواست و اظهارنامه وحضور در دادگاه ها

شماره تماس: 091129094341332262938

آدرس: رشت، میدان لاکانی (دفاع مقدس)، ابتدای بلوار حافظ، جنب بانک رفاه، عمارت لاکانی، طبقه دوم، واحد ششم، دفتر وکالت انسیه یوسف پور

همه روزه به جز روزهای پنجشنبه و روزهای تعطیل از ساعت ۵/۵ الی ۸/۵ شب


ترانه قادری

گروه وکلای پیشداد

خانم ترانه قادری وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلای گیلان به شماره پروانه ۷۷۰، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، عضو کمیته حقوقی شورای مرکزی حزب کارگزاران فعال اجتماعی، عضو اسبق کمیسیون معاضدت کانون وکلای دادگستری گیلان، مشاور حقوقی بانکها، عضو کمیته انظباطی حزب کارگزاران، فعال اجتماعی

سوابق کاری:

 1. صفر تا صد پرونده های حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده، تجاری، شهرداری و غیره
 2. با بیش از 15 سال سابقه و تجربه کار حقوقی وکالت
 3. قبولی دعاوی ملکی(اثبات مالکیت، خلع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به اخذ پایان کار و صورت مجلس تفکیکی و غیره)
 4. پذیرش دعاوی کیفری( کلاهبرداری، قتل، انتقال مال غیره خیانت در امانت، افتراء، توهین، ضرب و جرح و غیره)
 5. دعاوی تجاری( ثبت شرکتهای تجاری، قراردادهای مالی و غیره)
 6. پرونده های شهرداری (تخلفات ساختمانی، تخریب، کمیسیون ماده ۱۰۰، کمیسیون ماده 77)
 7. دعاوی خانواده(مهریه، نفقه، طلاق، تمکین و غیره)
 8. مطالبه اسناد تجاری( چک، سفته، رسید دعاوی و غیره)
 9.  موفقیت در ۹۰ درصد پرونده ها با مشاوره تخصصی و وکالت تخصصی
 10. بررسی و پیگیری پرونده به صورت متعدد و همراهی موکل تا زمان صدور حکم قطعی
 11. جمع آوری ادله محکم به نفع موکل برای گرفتن نتیجه عادلانه در دعاوی
 12. ارائه لایحه دفاعیه قوی و موثر و کاربردی جهت (اخذ حقوق تضییع شده موکل)

شماره تماس: 09114609039

(لطفا قبل از انجام هر پرداختی، از مشاوره تلفنی حرفه ای و رایگان ما بهره مند شوید)

آدرس:

(همه روزه از ساعت 9 صبح الی 9 شب)


حسین خوشنود زرگر

حسین خشنود

آقای حسین خوشنود زرگر، وکیل پایه یک دادگستری رشت و عضو کانون وکلای دادگستری گیلان هستند و با بیش از ۲۶ سال سابقه فعالیت حقوقی می باشند. ایشان قاضی سابق دادگستری و دارای سوابق درخشان در هر دو کسوت قضاوت و وکالت بوده و با توجه به اینکه سالها ریاست شعب حقوقی در محاکم دادگستری را برعهده داشته اند تخصص ویژه ای در دعاوی ملکی و حقوقی را و همچنین دعاوی ثبتی را داشته و علاوه بر آن در زمینه دعاوی کیفری با اهمیت بالا همچون قتل، ادم ربایی، کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، انتقال مال غیر و امثال آن دارای تجربه بالا و پرونده های متعدد موفق می باشند.

تخصص و مهارت:

دعاوی ملکی و حقوقی اعم از اثبات مالکیت، اثبات وقوع عقد بیع، الزام به تنظیم سند رسمی، تقسیم ترکه و ارث، رفع تصرف، اجرت المثل ایام تصرف، الزام به تحویل مبیع، ابطال سند رسمی، خلع ید، وصول مطالبات اسناد تجاری، چک، سفته، تخلیه اماکن مسکونی و تجاری، دعاوی روابط موجر و مستاجر، دستور موقت، توقف و ابطال عملیات اجرایی، ابطال مبایعه نامه و فسخ قرارداد، اعتراض به برگ تشخیص اراضی منابع طبیعی، دعاوی مربوط به مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، دعاوی در صلاحیت مراجع داوری و ابطال آن، اختلافات قرادادی و الزام متعهد آن و کلیه دعاوی حقوقی خانواده اعم از طلاق، نفقه، مهریه

شماره تماس: 09113326706 – 09128893550

آدرس: رشت، خیابان معلم، بعد از میدان مادر، ابتدای فاز دو، عمارت دنیا (بالای فروشگاه موسیقی ماهور) طبقه اول، واحد ۲

ساعات کار دفتر: ۵ لغایت ۸ عصر


مدینه باقرنیا

وکیل پایه یک دادگستری در استان گیلان می باشد و در حال حاضر در شهر رشت مشغول به فعالیت است. ایشان دارای سوابق بسیار درخشانی در حوزه های مختلف وکالتی اعم از کیفری، خانوادگی، ملکی، ثبتی و تجاری می باشد. خانم مدینه باقرنیا مشاوره های حضوری و غیرحضوری را انجام می دهد و تمام تلاشش را می کند تا رضایت موکلین خود را جلب کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس فقه و حقوق اسلامی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 

آدرس: رشت


زینب اله بداشتی سیاهکلرودی

زینب اله بداشتی سیاهکلرودیسرکار خانم زینب اله بداشتی سیاهکلرودی، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در رشت و دارای مدرک کارشناسی ارشد نیز می باشد. ایشان بیش از یک دهه فعالیت تخصصی را در حوزه وکالت برعهده داشته است و در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، امور ثبتی و غیره به فعالیت می پردازد. از ویژگی های سرکار خانم سیاهکلرودی می توان به جدیت در کار توام با صبر و حوصله، پیگیری مداوم و مستمر و صداقت کاری اشاره کرد به گونه ای که الویت نخست ایشان حل مشکل موکلین و مراجعین می باشد.

شماره تماس : 09112432604

آدرس: رشت، میدان لاکانی، بلوار آیت اله ضیابری، نرسیده به تقاطع سام، روبروی فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، ساختمان مهر، طبقه سوم، واحد ششم

مهارت های مورد نیاز یک وکیل موفق

یک وکیل زمانی به عنوان یک وکیل موفق و کارآمد شناخته می شود که اعتماد و اطمینان مردم را جلب کند و همچنین دارای مهارت ها و ویژگی هایی باشد که به روند کاری او در جهت مثبت کمک بسیاری کند. مهارت هایی که یک وکیل باید در شغل وکالت اش داشته باشد عبارتند از:

مطالب پیشنهادی: بهترین وکیل ملکی در رشت
 • تسلط بر قانون و قوانین مهریه
 • تسلط بر قانون کار
 • تسلط بر کلیه قانون و قوانین کیفری
 • تسلط بر قانون های حقوق بین الملل
 • تسلط بر قانون دیه
 • تسلط بر قانون های نظام وظیفه
 • تسلط و تمرکز بر کلیه قوانین حقوقی
 • تسلط بر کلیه قانون های مهاجرت
 • ارائه مشاوره های حرفه ای و تخصصی به موکلین
 • آگاهی بر قوانین روانشناسی برای ارتباط موثر و صحیح با مردم
 • تسلط و تمرکز بر قواعد گزارش نویسی
 • تسلط و تمرکز بر قراردادها
 • تسلط داشتن بر قانون های نظام وظیفه
 • تسلط بر تمامی قوانین ملکی
 • تسلط بر تمامی قوانین اصول بین المللی
 • تسلط بر قانون های دیه
 • آگاهی بر نفوذ کلامی و تسلط کلامی
 • بالا بردن اعتماد به نفس و عزت نفس
 • کنترل عصبانیت
 • بالا بردن صبر و حوصله
 • تسلط و تمرکز بر رفتارهای بدن
 • علاقمند به کار و شغل مربوطه و تلاش برای بروز رسانی اطلاعات

مهارت های مورد نیاز یک وکیل موفق

تحصیلات وکیل

معمولا وکلا در زمینه های مختلف وکالتی مشغول به فعالیت می باشند ولی یک وکیل موفق در یک یا دو مورد از دعاوی ها، تجربه بیشتری دارد.  هرچقدر تحصیلات یک وکیل بالاتر باشد بالطبع دانش و اطلاعات آن وکیل هم بروز تر و بیشتر است اما تحصیلات به تنهایی کافی نمی باشد و در کنار تجربه و سوابق معنا پیدا می کند. درواقع یک وکیل موفق باید به کلیه قوانین در قانون مجازات اسلامی، آیین دادرسی کیفری، و دیگر قوانین مربوط به حقوقی آگاه و تسلط داشته باشد و بتواند به موقع از تبصره ها و ماده ها استفاده کند تا حق و حقوق تضییع شده موکلش را باز پس گیرد.

کلام آخر

هدف مجموعه وکیل از ما معرفی وکلای با سابقه و ماهر در شهر رشت می باشد تا با معرفی تعدادی از آن ها، در کسری از زمان، وکیل مورد نظر خود را پیدا کرده و امور حقوقی خود را صفر تا صد به او واگذار کنید. وکلا دارای تجربیات و مهارت هایی از وکالت هستند که به شما در جهت موفق شدن پرونده تان کمک شایانی کرده و پرونده تان را در جهت پیشبرد و موفقیت بیشتر عملی می کنند.

3.8/5 - (11 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا