وکلا

10 تا از بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران ⚖️【آپدیت 1403】

تا به حال پیش آمده است که دچار سانحه تصادف شده باشید و آسیب و خساراتی هم به دلیل تصادفات انجام شده داشته باشید حتی ممکن است باعث فوت شدن تعداد زیادی انسان شود. در این شرایط تنها راهی که باعث می شود از تضییع حقوق جلوگیری شود، قانون گذاری است. قانون گذاری هم به کمک یک وکیل خوب و خبره قابل انجام است. در هنگام تصادفات و بروز مشکلات در زمینه های تصادف، نیاز است تا از بهترین وکیل تصادفات در تهران کمک بخواهید. وکیل تصادفات به کسی گفته می شود که تحصیلات بالایی در زمینه ی حقوقی داشته باشد و تخصص اصلی اش در حیطه پرونده های تصادفات باشد.

در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکلایی که در تهران مشغول به فعالیت هستند و به عنوان بهترین وکیل تهران هم انتخاب شده اند، می پردازیم. این وکلا در زمینه ی حقوقی و تصادفات مشغول به فعالیت هستند و بهترین مشاوره ها را به موکلین و مراجعین خود ارائه می دهند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل تصادفات در تهران کیست؟

برای انتخاب و اخذ بهترین وکیل تصادفات در تهران، نیاز است تا با ویژگی های یک وکیل خوب و خبره آشنا شوید. وکیلی به عنوان بهترین وکیل از نظر مردم انتخاب می شود که در حرفه ی کاری خود موفق باشد و پرونده های زیادی را به ثبت رسانیده باشد. در واقع داشتن سوابق بالا و درخشان یک وکیل، سبب اعتماد سازی بیشتر مردم نسبت به خودش خواهد بود.

بهترین وکیل تصادفات در تهران، به تمامی امور مربوط به تصادفات تسلط داشته و به طور تخصصی به حل مشکلات مربوط به این امور و مشکلات حقوقی آن می پردازد. وکیل تصادفات آگاهی کامل به تمامی امور مربوط به حقوقی را دارد و تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های موکلین خود دارد و سعی می کند تا وظایف حقوقی خود را به بهترین شکل انجام دهد.

بهترین وکیل حقوقی به جز داشتن مهارت و تجربیات خوب باید با صداقت باشد و نحوه ارتباط با موکلین و مراجعین خود را به خوبی بداند و قادر باشد تا بهترین و مفید ترین مشاوره های حقوقی را به آن ها بدهد و راهکار هایی را هم در جهت پیشبرد و پیشرفت برای پرونده ی آن ها داشته باشد. تمامی این موارد سبب می شود تا روال اجرایی و کاری پرونده حقوقی به طور دقیق و اصولی انجام گردد و سبب موفقیت در پرونده شود.

موسسه حقوقی دادمهر عدالت

موسسه حقوقی دادمهر عدالت

موسسه حقوقی دادمهر عدالت با هدف انجام تخصصی امور حقوقی، مشاوره و وکالت به صورت تیمی از وکلای مجرب و منحصر به موسسه از اواخر دهه هشتاد در اداره ثبت شرکتهای تهران ثبت و شروع به فعالیت نموده است.اعضای هیات مدیره این موسسه از وکلای پایه یک دادگستری بوده و صرف نظر از سالها تخصص و تجربه در امر وکالت، با تحصیلات عالی آکادمیک و تدریس در دانشگاههای معتبر کشور در هر زمینه به صورت تخصصی با برگزاری جلسات مشترک وکلا، بهترین خدمات حقوقی را در زمینه های مختلف به شما ارائه خواهند نمود و باید گفت ارائه مشاوره به صورت تخصصی از نکات قوت مراجعه به موسسات حقوقی معتبر می باشد.

همچنین این مجموعه با وکلای مشخص و محدود در تعامل بوده و در واقع تجربه قدرتمندترین تیم تخصصی وکلا را در اختیار مراجعین قرار می دهد.

بررسی سوابق کاری موسسه دادمهر عدالت نشان داده که این مرکز به عنوان یکی از بهترین موسسات حقوقی در تهران، کلیه امور حقوقی شما را از صفر تا صد بدون نیاز به پیگیری از جانب موکلین بر عهده گرفته و گزارش جزییات روند کار پرونده را به طور مستمر در اختیار اشخاص ذیربط می گذارد که این امر نکته قوت مراجعه به موسسات حقوقی معتبر می باشد.
با توجه به اینکه امور حقوقی در این مجموعه ی گسترده، توسط وکلای تخصصی که همگی از اعضای هیات مدیره موسسه هستند انجام می شود،اساساً برای هر موضوع خاص تیمی از وکلای مجرب در خدمت شما خواهد بود.

شماره تماس: 091288991460912830849702177762314

آدرس: تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان امیری طائمه، نبش خیابان ملکی پلاک 61 واحد 8

دکتر محمد رضازاده

محمد رضا زاده

دکتر محمد رضازاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشد و از موفق ترین و باتجربه ترین وکلای شهر تهران نیز می باشد و یکی از بهترین وکیل تجاوز و روابط نامشروع در جنوب تهران محسوب می شود.

صبوری، حسن سابقه، دقت نظر، صداقت و غیره سبب شده است تا حس اعتماد و اطمینان بیشتری به ایشان وجود داشته باشد. همچنین پیگیری مجدانه ایشان در کلیه پرونده های وکالتی، سبب گردیده است تا آقای رضازاده در زمره وکلای خوشنام قرار گیرد. دکتر محمد رضازاده به عنوان یکی از بهترین وکیل در جنوب تهران در بین مردم شناخته شده است.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

تخصص و مهارت:

 • دکترای حقوق کیفری و جرم شناسی
 •  ۱۱ سال مدیر و موسس گروه وکلای متخصص میزان
 • استاد دانشگاه آزاد واحد علوم وتحقیقات تهران، اسلامشهر، شهریار، شهرقدس، تهران شمال، سما تهران مرکز و غیره
 • عضو هئیت علمی و استادیار دانشگاه
 • مدیر و موسس گروه وکلای میزان
 • مولف ۶ کتاب حقوقی دانشگاهی
 •  مشاور حقوقی دفاتر اسناد رسمی تهران و شهر ری
 • دبیر پژوهش مرکز وکلای قوه قضاییه تهران
 • عضو کمیسیون آموزش وکلای قوه قضائیه
 • عضو اساتید اختبار

شماره همراه: 09121388451

آدرس: تهران، خانی آباد نو، نبش چهارراه شریعتی، تقاطع خیابان لطیفی و صمدی، ساختمان شریعتی، طبقه فوقانی بانک سپه، واحد ۳

مجتبی امین زاده

مجتبی امین زاده

آقای مجتبی امین زاده وکیل پایه یک دادگستری و مدیر تیم حقوقی با سالها تجربه در زمینه امور حقوقی و قضایی است. ایشان انجام وکالت در پرونده های ملکی، شرکتهای تجاری، روابط کارگر و کارفرما و دعاوی حساس کیفری را عهده دار است. جناب آقای مجتبی امین زاده، سابقه درخشان در اَخذ نتایج در پرونده های قضایی را دارد و از نقطه نظرات موکلین در جهت پیشرفت و پیشبرد کار، استفاده می کند و با مشورت از وکلای مجموعه، دعاوی استان تهران را می پذیرد.

برای پرونده شما یا راهی خواهیم یافت یا راهی خواهیم ساخت.

جناب آقای مجتبی امین زاده تخصص در دعاوی های زیر را برعهده می گیرد:

 • دعاوی کیفری اعم از: سرقت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، انتقال مال غیر، معامله معارض، نزاع جمعی و فردی، بغی و افساد فی الارض، قتل و تجاوز به عنف و…. را عهده دار است.
 • دعاوی خانوادگی اعم از: نفقه، تمکین، حضانت، مهریه، طلاق، ازدواج مجدد و غیره
 • وکالت حقوقی اعم از: الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات مالکیت، چک و سفته، خلع ید، تصرف عدوانی، رفع مزاحمت ملکی تقسیم و افراز، دعاوی مربوط به ماترک، فروش ملک مشاع و….
 • انجام داوری و صلح و سازش دعاوی دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری…

شماره تماس: 663642140912091027209199560070

آدرس: تهران، میدان شیخ بهایی، برج صدف، طبقه ۷، واحد ۷۷

سیدعلی شاه صاحبی

سیدعلی شاه صاحبی

وکیل پایه یک دادگستری است و به کار وکالتی تخصص و مهارت دارد. ایشان در آزمون وکالت رتبه ی بسیار خوبی را کسب کرده است و تجربیات بسیار بالایی در حوزه کاری خویش دارد که همین موضوع سبب شده است تا موفقیت های بسیاری را کسب نماید. آقای سید علی شاه صاحبی مشاوره های حقوقی را به صورت حضوری و غیر حضوری برای مردم برگزار می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123461722

آدرس: تهرانپارس، فلکه دوم، خیابان فرجام، پلاک43، ساختمان هیراد، طبقه سوم، واحد9

محمد امینی بینش

محمد امینی بینش

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است و تاکنون موفق به ثبت نتایج قابل قبول در پرونده های موکلینش شده است. ایشان در دعاوی های مختلفی از جمله تصادفات و دیه، بانکی، دیوان عدالت اداری، تجاری، جرایم سایبری، کیفری، ثبتی و غیره مشغول به فعالیت می باشد. آقای محمد امینی بینش به امور وکالتی تسلط بالایی داشته و بهترین و مفید ترین مشاوره ها را در اختیار مردم قرار می دهد تا به رفع مشکلات آن ها کمک کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09128689492

آدرس: تهران، منطقه 5، محله فردوس، بلوار فردوس شرق، جنب آیریک سنتر شمالی، نبش کوچه درختی، پلاک 309، واحد 4

نسترن زمانی پور

نسترن زمانی پور

 

وکیل پایه یک دادگستری تهران است و یکی از وکلای باتجربه می باشد. ایشان دارای سوابق کاری بالایی است که همین موضوع سبب شده است تا از تجربیات بالایی بهره مند باشد. خانم نسترن زمانی پور در زمینه هایی مانند ملکی، کیفری، خانواده، قراردادها، انحصار وراثت، جرائم اینترنتی و غیره، مهارت و تخصص بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال تخصص و مهارت در امور وکالتی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09127796678

آدرس: تهران، میدان رسالت، خیابان هنگام، خیابان طاهرخانی، پلاک 100، واحد ٧

امیر سعیدی افضل

امیر سعیدی افضل

وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشد و وکیلی با تجربه، همراه با سوابق کاری بالایی است. ایشان پذیرش انواع دعاوی در زمینه های تصادفات، کیفری، کلاهبرداری، اختلاس، اقتصادی، ساختمانی و غیره را به عهده دارد و بهترین دفاعیات را از موکلین خود در دادگاه انجام می دهد. آقای امیر سعیدی افضل مشاوره های حقوقی را در تهران برگزار کرده و به رفع مشکلات مردم کمک می کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09120185753

آدرس: تهران، مطهری، ترکمنستان، خیابان شهید جعفرزاده، پلاک 9، طبقه 4، واحد 8

محمدرضا اسلامیان

محمدرضا اسلامیان

وکیل پایه یک دادگستری است و در تهران مشغول به فعالیت می باشد. ایشان وکیل و مشاور حقوقی شرکت های معتبری مانند لیزینگ ایران و شرق و شرکت توسعه ملی می باشد. همچنین آقای محمدرضا اسلامیان پرونده هایی را از جمله تصادفات، خانواده، کلاهبرداری و غیره را قبول دعاوی می کند و راهکار های بسیار مفیدی را برای مراجعین و موکلین خود دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122308906

آدرس: تهران، جردن، تقاطع دستجردی، برج پم، طبقه 12، واحد 1

سید جلال میرکاظمی

سید جلال میرکاظمی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است و به تمامی قوانین حقوقی و وکالتی تسلط بالایی دارد. ایشان وکیلی متخصص در حوزه کاری خویش می باشد و به پذیرش پرونده هایی از جمله حقوقی، تصادفات، خانواده، کیفری، ملکی و غیره می پردازد. آقای سید جلال میر کاظمی از جمله وکلایی است که مردم به او اعتماد کامل داشته و مشکلات وکالتی خود را به او می سپارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۴۰۶۳۶۸.

آدرس: تهران، خیابان کریمخان، خیابان ایرانشهر شمالی، کوچه نوشهر، پلاک 30، طبقه 5، واحد 10

انوشیروان کریمی

دکتر انوشیروان کریمی

وکیل پایه یک دادگستری است که در همه ی امور وکالتی تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. ایشان وکیلی با تجربه است و سابقه کاری بسیار بالایی را دارد. آقای انوشیروان کریمی دارای خلق و خوی بسیار خوب است و تعاملات بسیار خوبی را با مردم برقرار کرده و به آن ها کمک می کند تا مشکلات خود را در مدت زمان کمتری حل نمایند.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه و تجربه ی کاری وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • دکترای حقوق و مدیریت محیط زیست
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۲۱۲۶۷۰۱۲۱۵

آدرس: تهران، خیابان طالقانی شرقی، بعد از خیابان مفتح، پلاک 161، طبقه 3

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در تهران کلیک نمایید

اهمیت مشاوره حقوقی با بهترین وکیل تصادفات در تهران 

در زمان تصادفات، یکی از مهم ترین مواردی که در هنگام اخذ وکیل باید به آن توجه شود، مشاوره با بهترین وکیل تصادفات در تهران می باشد. وکلای تصادفات، با تشکیل جلسات مشاوره ی حقوقی، اطلاعات مفیدی را به آن ها ارائه می دهند. تصادفات دارای شرایط خاصی می باشند و یکسان نیستند مثلا در برخی مواقع مراجعه کننده بعد از وقوع تصادف، نیاز است تا تصادف و سانحه ای که برایش اتفاق افتاده است را با جزییات کامل برای وکیل خود به تصویر بکشد. در واقع موضوعی که وجود دارد این است که باید میان موکل و وکیل، صداقت وجود داشته باشد و اصول مهمی است که باید میان این دو نفر رعایت شود به خصوص در مواردی که یک سانحه تصادف اتفاق افتاده باشد زیرا جزییات مربوط به حوادث رانندگی، تاثیر مستقیمی بر صدور حکم نهایی دادگاه دارد.

بنابراین هرگونه دروغ و پنهان کاری باعث مختل شدن در روند دادرسی خواهد شد و باعث شکست در پرونده می شود. بنابراین بهترین راهکار ممکنه این است که تمامی جزییات به وکیل مورد نظر ارائه داده شود و مدارک و شواهد موجود مورد بررسی قرار گیرد.

در واقع مهم نیست که مراجعان جزو افراد آسیب دیده باشند و یا جزو اشخاص مرتکب باشند، به هر صورت نیاز به بهترین وکیل تصادفات در تهران دارند تا با مشورت و راهنمایی با بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران سبب می شود که احقاق حقوق موکل رعایت شود.

وکیل تصادفات با بررسی جزییات قانونی مربوط به پرونده و مراجعه به تبصره های قانونی، مجازات موکل را بررسی می کند و یا حتی موجب تبرئه او خواهد شد.

پس می توان اینگونه نتیجه گرفت که جلسات مشاوره با وکیل، می تواند دارای مزایای زیادی برای موکل باشد و در این جلسات بهتر می تواند برای اخذ وکیل خود تصمیم گیری داشته باشد و مشکلات پرونده خود را بشناسد. بنابراین توصیه می شود قبل از اخذ وکیل تصادفات، از چندین وکیل مشورت بخواهید و جلسات مشاوره را با او برگزار نمایید.

میزان حق الوکاله وکیل تصادفات در تهران

هر وکیلی با توجه به پرونده ای که بر عهده می گیرد میزان حق الوکاله ای هم برای آن در نظر می گیرد. هزینه ی حق الوکاله ی وکیل، براساس موضوع پرونده و میزان سختی است که برای پرونده وکالتی در نظر گرفته می شود. وکیل با دقت به بررسی پرونده پرداخته و همه ی جوانب آن را در نظر می گیرد و سپس میزان حق الوکاله ای خود را به مراجعه کننده اش اعلام می دارد.

در بیشتر مواقع هم، وکیل و موکل در مورد میزان حق الوکاله، به توافقاتی می رسند و سپس میزان دقیق حق الوکاله وکیل در وکالت نامه به طور شفاف باید  درج شود.

توصیه می شود تا وکیلی را انتخاب نمایید که میزان حق الوکاله اش با بودجه ای که برای پرونده تان در نظر گرفته اید، هم خوانی داشته باشد تا بتوانید از عهده آن بر آیید. به طور دقیق نمی توان گفت که هر وکیلی که هزینه ی بیشتری از موکلینش دریافت نماید وکیلی با تجربه و متخصص است زیرا برخی وکلا هستند که با دریافت هزینه ی معقول از موکلین خود، خدمات حقوقی بسیار خوبی را به مردم ارائه می دهند.

کلام آخر

تجربه ثابت کرده است که هر کاری باید به متخصص اش واگذار گرددتا موجب موفقیت های چشمگیری شود. این موضوع در رابطه با مسائل حقوقی هم صدق می کند. در این مقاله به بررسی و شناخت وکلایی می پردازیم که در موضوعات تصادفات تجربیات بسیار خوبی دارند. این وکلا بهتر از هر شخص دیگری می توانند این پرونده ها را مورد بررسی قرار دهند. در برخی مواقع پیش آمده است که افرادی که دچار سانحه تصادف شده اند، بدون کمک و راهنمایی از وکیل، روند دادرسی را طی می کنند که با مشکلات زیادی مواجه شده اند و موانع گوناگونی هم بر سر راه آن ها قرار گرفته است.

در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین وکیل حقوقی در تهران را بشناسید و سپس برای پرونده های مختلف حقوقی از جمله تصادفات، به آن ها اعتماد نمایید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا