وکلا

10 تا از بهترین وکیل تصادفات در تهران ⚖️【آپدیت 1402】

تا به حال پیش آمده است که دچار سانحه تصادف شده باشید و آسیب و خساراتی هم به دلیل تصادفات انجام شده داشته باشید حتی ممکن است باعث فوت شدن تعداد زیادی انسان شود. در این شرایط تنها راهی که باعث می شود از تضییع حقوق جلوگیری شود، قانون گذاری است. قانون گذاری هم به کمک یک وکیل خوب و خبره قابل انجام است. در هنگام تصادفات و بروز مشکلات در زمینه های تصادف، نیاز است تا از بهترین وکیل تصادفات در تهران کمک بخواهید. وکیل تصادفات به کسی گفته می شود که تحصیلات بالایی در زمینه ی حقوقی داشته باشد و تخصص اصلی اش در حیطه پرونده های تصادفات باشد.

در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکلایی که در تهران مشغول به فعالیت هستند و به عنوان بهترین وکیل تهران هم انتخاب شده اند، می پردازیم. این وکلا در زمینه ی حقوقی و تصادفات مشغول به فعالیت هستند و بهترین مشاوره ها را به موکلین و مراجعین خود ارائه می دهند.

بهترین وکیل تصادفات در تهران کیست؟

برای انتخاب و اخذ بهترین وکیل تصادفات در تهران، نیاز است تا با ویژگی های یک وکیل خوب و خبره آشنا شوید. وکیلی به عنوان بهترین وکیل از نظر مردم انتخاب می شود که در حرفه ی کاری خود موفق باشد و پرونده های زیادی را به ثبت رسانیده باشد. در واقع داشتن سوابق بالا و درخشان یک وکیل، سبب اعتماد سازی بیشتر مردم نسبت به خودش خواهد بود.

بهترین وکیل تصادفات در تهران، به تمامی امور مربوط به تصادفات تسلط داشته و به طور تخصصی به حل مشکلات مربوط به این امور و مشکلات حقوقی آن می پردازد. وکیل تصادفات آگاهی کامل به تمامی امور مربوط به حقوقی را دارد و تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های موکلین خود دارد و سعی می کند تا وظایف حقوقی خود را به بهترین شکل انجام دهد.

بهترین وکیل حقوقی به جز داشتن مهارت و تجربیات خوب باید با صداقت باشد و نحوه ارتباط با موکلین و مراجعین خود را به خوبی بداند و قادر باشد تا بهترین و مفید ترین مشاوره های حقوقی را به آن ها بدهد و راهکار هایی را هم در جهت پیشبرد و پیشرفت برای پرونده ی آن ها داشته باشد. تمامی این موارد سبب می شود تا روال اجرایی و کاری پرونده حقوقی به طور دقیق و اصولی انجام گردد و سبب موفقیت در پرونده شود.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %90 موفقیت پرونده ها

احسان عابدین

احسان عابدین

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است که به دعاوی های مختلف حقوقی از جمله تصادفات رانندگی، دیه و خسارت هم تخصص دارد. ایشان سابقه ی کاری حرفه ای را دارد و سالهای زیادی است که در شهر تهران به کار در حوزه وکالت مشغول می باشد. آقای احسان عابدین نحوه ی دریافت حق الوکاله را با توجه به پیشرفت پرونده در نظر می گیرد و تمام تلاشش را برای به پیروزی رساندن پرونده موکل در دادگاه دارد.

تخصص و مهارت:

 • 10سال تجربه کاری در وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری تهران
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123956043

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو غربی، پلاک 11، ساختمان پزشکان سینا، طبقه دو و نیم، واحد 17

احمد روحانی

احمد روحانی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران است و در زمینه های مختلف وکالتی مانند ملکی، کیفری، حقوقی، مالی، خانواده و غیره به فعالیت می پردازد. ایشان تمام تمرکز و تلاشش را برای به موفقیت رساندن پرونده های موکلینش دارد و مشاوره های حقوقی بسیار مفیدی را ارائه می دهد. آقای احمد روحانی یکی از وکلای بسیار خوب و موفق در حیطه کاری خویش می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123180951

آدرس: تهران، بلوار فردوس، جنب خیابان ابراهیمی، پلاک ۸۹، طبقه سوم

امیررضا آتش پیکر

امیر رضا آتش پیکر

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به کار در حوزه وکالت مشغول است. ایشان در دعاوی های مختلفی مانند امور شهرداری، تصادفات، چک، سفته، خسارت، دیه، ملکی، بانکی، کلاهبرداری و غیره به کار مشغول است و قبول دعاوی دارد. آقای امیررضا آتش پیکر وکیلی با صداقت در حوزه کاری خویش می باشد و راهکار های حقوقی بسیار کاربردی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121406834

آدرس: تهران، نیاوران، خیابان عمار، پلاک 24، واحد 305

سیدعلی شاه صاحبی

سیدعلی شاه صاحبی

وکیل پایه یک دادگستری است و به کار وکالتی تخصص و مهارت دارد. ایشان در آزمون وکالت رتبه ی بسیار خوبی را کسب کرده است و تجربیات بسیار بالایی در حوزه کاری خویش دارد که همین موضوع سبب شده است تا موفقیت های بسیاری را کسب نماید. آقای سید علی شاه صاحبی مشاوره های حقوقی را به صورت حضوری و غیر حضوری برای مردم برگزار می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123461722

آدرس: تهرانپارس، فلکه دوم، خیابان فرجام، پلاک43، ساختمان هیراد، طبقه سوم، واحد9

محمد امینی بینش

محمد امینی بینش

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است و تاکنون موفق به ثبت نتایج قابل قبول در پرونده های موکلینش شده است. ایشان در دعاوی های مختلفی از جمله تصادفات و دیه، بانکی، دیوان عدالت اداری، تجاری، جرایم سایبری، کیفری، ثبتی و غیره مشغول به فعالیت می باشد. آقای محمد امینی بینش به امور وکالتی تسلط بالایی داشته و بهترین و مفید ترین مشاوره ها را در اختیار مردم قرار می دهد تا به رفع مشکلات آن ها کمک کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09128689492

آدرس: تهران، منطقه 5، محله فردوس، بلوار فردوس شرق، جنب آیریک سنتر شمالی، نبش کوچه درختی، پلاک 309، واحد 4

نسترن زمانی پور

نسترن زمانی پور

 

وکیل پایه یک دادگستری تهران است و یکی از وکلای باتجربه می باشد. ایشان دارای سوابق کاری بالایی است که همین موضوع سبب شده است تا از تجربیات بالایی بهره مند باشد. خانم نسترن زمانی پور در زمینه هایی مانند ملکی، کیفری، خانواده، قراردادها، انحصار وراثت، جرائم اینترنتی و غیره، مهارت و تخصص بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال تخصص و مهارت در امور وکالتی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09127796678

آدرس: تهران، میدان رسالت، خیابان هنگام، خیابان طاهرخانی، پلاک 100، واحد ٧

امیر سعیدی افضل

امیر سعیدی افضل

وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشد و وکیلی با تجربه، همراه با سوابق کاری بالایی است. ایشان پذیرش انواع دعاوی در زمینه های تصادفات، کیفری، کلاهبرداری، اختلاس، اقتصادی، ساختمانی و غیره را به عهده دارد و بهترین دفاعیات را از موکلین خود در دادگاه انجام می دهد. آقای امیر سعیدی افضل مشاوره های حقوقی را در تهران برگزار کرده و به رفع مشکلات مردم کمک می کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09120185753

آدرس: تهران، مطهری، ترکمنستان، خیابان شهید جعفرزاده، پلاک 9، طبقه 4، واحد 8

محمدرضا اسلامیان

محمدرضا اسلامیان

وکیل پایه یک دادگستری است و در تهران مشغول به فعالیت می باشد. ایشان وکیل و مشاور حقوقی شرکت های معتبری مانند لیزینگ ایران و شرق و شرکت توسعه ملی می باشد. همچنین آقای محمدرضا اسلامیان پرونده هایی را از جمله تصادفات، خانواده، کلاهبرداری و غیره را قبول دعاوی می کند و راهکار های بسیار مفیدی را برای مراجعین و موکلین خود دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122308906

آدرس: تهران، جردن، تقاطع دستجردی، برج پم، طبقه 12، واحد 1

سید جلال میرکاظمی

سید جلال میرکاظمی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است و به تمامی قوانین حقوقی و وکالتی تسلط بالایی دارد. ایشان وکیلی متخصص در حوزه کاری خویش می باشد و به پذیرش پرونده هایی از جمله حقوقی، تصادفات، خانواده، کیفری، ملکی و غیره می پردازد. آقای سید جلال میر کاظمی از جمله وکلایی است که مردم به او اعتماد کامل داشته و مشکلات وکالتی خود را به او می سپارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۴۰۶۳۶۸.

آدرس: تهران، خیابان کریمخان، خیابان ایرانشهر شمالی، کوچه نوشهر، پلاک 30، طبقه 5، واحد 10

انوشیروان کریمی

دکتر انوشیروان کریمی

وکیل پایه یک دادگستری است که در همه ی امور وکالتی تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. ایشان وکیلی با تجربه است و سابقه کاری بسیار بالایی را دارد. آقای انوشیروان کریمی دارای خلق و خوی بسیار خوب است و تعاملات بسیار خوبی را با مردم برقرار کرده و به آن ها کمک می کند تا مشکلات خود را در مدت زمان کمتری حل نمایند.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه و تجربه ی کاری وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • دکترای حقوق و مدیریت محیط زیست
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۲۱۲۶۷۰۱۲۱۵

آدرس: تهران، خیابان طالقانی شرقی، بعد از خیابان مفتح، پلاک 161، طبقه 3

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در تهران کلیک نمایید

اهمیت مشاوره حقوقی با بهترین وکیل تصادفات در تهران 

در زمان تصادفات، یکی از مهم ترین مواردی که در هنگام اخذ وکیل باید به آن توجه شود، مشاوره با بهترین وکیل تصادفات در تهران می باشد. وکلای تصادفات، با تشکیل جلسات مشاوره ی حقوقی، اطلاعات مفیدی را به آن ها ارائه می دهند. تصادفات دارای شرایط خاصی می باشند و یکسان نیستند مثلا در برخی مواقع مراجعه کننده بعد از وقوع تصادف، نیاز است تا تصادف و سانحه ای که برایش اتفاق افتاده است را با جزییات کامل برای وکیل خود به تصویر بکشد. در واقع موضوعی که وجود دارد این است که باید میان موکل و وکیل، صداقت وجود داشته باشد و اصول مهمی است که باید میان این دو نفر رعایت شود به خصوص در مواردی که یک سانحه تصادف اتفاق افتاده باشد زیرا جزییات مربوط به حوادث رانندگی، تاثیر مستقیمی بر صدور حکم نهایی دادگاه دارد.

بنابراین هرگونه دروغ و پنهان کاری باعث مختل شدن در روند دادرسی خواهد شد و باعث شکست در پرونده می شود. بنابراین بهترین راهکار ممکنه این است که تمامی جزییات به وکیل مورد نظر ارائه داده شود و مدارک و شواهد موجود مورد بررسی قرار گیرد.

در واقع مهم نیست که مراجعان جزو افراد آسیب دیده باشند و یا جزو اشخاص مرتکب باشند، به هر صورت نیاز به بهترین وکیل تصادفات در تهران دارند تا با مشورت و راهنمایی با بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران سبب می شود که احقاق حقوق موکل رعایت شود.

وکیل تصادفات با بررسی جزییات قانونی مربوط به پرونده و مراجعه به تبصره های قانونی، مجازات موکل را بررسی می کند و یا حتی موجب تبرئه او خواهد شد.

پس می توان اینگونه نتیجه گرفت که جلسات مشاوره با وکیل، می تواند دارای مزایای زیادی برای موکل باشد و در این جلسات بهتر می تواند برای اخذ وکیل خود تصمیم گیری داشته باشد و مشکلات پرونده خود را بشناسد. بنابراین توصیه می شود قبل از اخذ وکیل تصادفات، از چندین وکیل مشورت بخواهید و جلسات مشاوره را با او برگزار نمایید.

میزان حق الوکاله وکیل تصادفات در تهران

هر وکیلی با توجه به پرونده ای که بر عهده می گیرد میزان حق الوکاله ای هم برای آن در نظر می گیرد. هزینه ی حق الوکاله ی وکیل، براساس موضوع پرونده و میزان سختی است که برای پرونده وکالتی در نظر گرفته می شود. وکیل با دقت به بررسی پرونده پرداخته و همه ی جوانب آن را در نظر می گیرد و سپس میزان حق الوکاله ای خود را به مراجعه کننده اش اعلام می دارد.

در بیشتر مواقع هم، وکیل و موکل در مورد میزان حق الوکاله، به توافقاتی می رسند و سپس میزان دقیق حق الوکاله وکیل در وکالت نامه به طور شفاف باید  درج شود.

توصیه می شود تا وکیلی را انتخاب نمایید که میزان حق الوکاله اش با بودجه ای که برای پرونده تان در نظر گرفته اید، هم خوانی داشته باشد تا بتوانید از عهده آن بر آیید. به طور دقیق نمی توان گفت که هر وکیلی که هزینه ی بیشتری از موکلینش دریافت نماید وکیلی با تجربه و متخصص است زیرا برخی وکلا هستند که با دریافت هزینه ی معقول از موکلین خود، خدمات حقوقی بسیار خوبی را به مردم ارائه می دهند.

کلام آخر

تجربه ثابت کرده است که هر کاری باید به متخصص اش واگذار گرددتا موجب موفقیت های چشمگیری شود. این موضوع در رابطه با مسائل حقوقی هم صدق می کند. در این مقاله به بررسی و شناخت وکلایی می پردازیم که در موضوعات تصادفات تجربیات بسیار خوبی دارند. این وکلا بهتر از هر شخص دیگری می توانند این پرونده ها را مورد بررسی قرار دهند. در برخی مواقع پیش آمده است که افرادی که دچار سانحه تصادف شده اند، بدون کمک و راهنمایی از وکیل، روند دادرسی را طی می کنند که با مشکلات زیادی مواجه شده اند و موانع گوناگونی هم بر سر راه آن ها قرار گرفته است.

در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین وکیل حقوقی در تهران را بشناسید و سپس برای پرونده های مختلف حقوقی از جمله تصادفات، به آن ها اعتماد نمایید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا