وکلاوکیل طلاق

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در اهواز ⚖️【آپدیت 1403】

متاسفانه آمار طلاق روز به روز در حال افزایش است و موضوع طلاق یکی از پررنگ ترین موضوعات در در دعاوی خانوادگی است. دلایل اخذ طلاق بسیار متفاوت است و  یکی از دلایل اصلی آن، مشکلات اقتصادی که در جامعه وجود دارد می باشد، بنابراین در این شرایط زوجین تصمیم به اخذ بهترین وکیل می گیرند تا بتواند در پروسه طلاق به آن ها کمک کند. در این مقاله به بررسی انتخاب و شناخت بهترین وکیل در اهواز می پردازیم و با مطالعه و بررسی در این مقاله، ویژگی ها و شرایط مهم برای پیدا کردن بهترین وکیل طلاق در اهواز را شرح می دهیم تا در مدت زمان کمتری انتخاب مناسب تری برای وکیل طلاق خود داشته باشید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

مزایای مهم برای اخذ وکیل طلاق

شاید خیلی از افراد اخذ وکیل طلاق را در هنگام مواجه شدن با مشکل طلاق یا مسائل خانوادگی، الزامی ندانند و یا هزینه آن را یک هزینه اضافی بدانند، اما باید این نکته را یادآور شد که هزینه کردن برای اخذ وکیل طلاق نه تنها هزینه اضافی نیست بلکه باعث صرفه جویی در هزینه ها و جلوگیری از خسارات هم می شود بنابراین اگر وکیلی را در پروسه طلاق خود اختیار نکنید، احتمال شکست در آن پرونده بسیار زیاد می شود و به دلیل ناآگاهی در قوانین و تبصره های حقوقی طلاق، با شکست مواجه شده و با ضرر و زیان هایی روبرو خواهید شد.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اهواز، با آگاهی و تخصصی که در انجام پرونده های مختلف طلاق داشته است، به راحتی می تواند با جمع آوری اسناد و مدارک و همچنین ادله های قوی به نفع موکل، در دادگاه از او دفاع کند و از پایمال شدن حق و حقوق او جلوگیری به عمل آورد. معمولا خانم ها در پرونده های طلاق بیشترین آمار برای اخذ وکیل طلاق را دارند، به دلیل اینکه باید یکی از دلایل طلاقی که در عقد نامه ذکر شده است را داشته باشند تا اجازه طلاق در دادگاه به او داده شود.

مزایای مهم برای اخذ وکیل طلاق

گلچین آقایی

گلچین آقایی

خانم گلچین آقایی وکیل پایه یک دادگستری در استان خوزستان مشغول به فعالیت می باشد، ایشان بصورت تخخصی در حوزه طلاق فعالیت دارند و در حوزه تخصص خود به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در اهواز شناخته می شوند و در دعاوی های مختلف وکالتی اعم از طلاق، ملکی، کیفری، تجاری، ثبتی و غیره نیز مشغول به ارائه خدمت به مردم می باشند.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • وکالت تخصصی در دعاوی طلاق، طلاق توافقی، حضانت اطفال، مهریه بانوان، تمکین، ازدواج مجدد و….
 • مشاوره تخصصی در کلیه امور فوق
 • مشاوره تخصصی پیش از ازدواج برای راهنمایی زوجین جوان و آشنایی با حقوق و تکالیف ناشی از زوجیت

شماره تماس: 0912068977

آدرس: کیانپارس، خیابان ده شرقی (نوبت دهی صرفا با تماس وهماهنگی قبلی)


سید ایمان موسوی

ایمان موسوی

جناب آقای سید ایمان موسوی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد و دارای سوابق کاری بسیار درخشان در حوزه وکالتی است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در اهواز در بین مردم شناخته شده است و سابقه موفقیت در پرونده های حقوقی بسیار زیادی دارد. همچنین در دعاوی های ملکی، کیفری، خانواده، تخصص بسیار بالایی دارد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیار مفید و کاربردی را به مردم ارائه می دهد و با ارائه راهکار های بسیار مناسب، مشکل حقوقی آن ها را در مدت زمان محدودی حل می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری خوزستان
 • مدرس دانشگاههای دولتی و آزاد
 • وکالت موفق بیش از ۵۰۰ پرونده طی ۱۲ سال
 • دانشجوی مقطع دکتری حقوق خصوصی (مرحله دفاع از رساله)
 • مشاور حقوقی چندین شرکت خصوصی
 • تخصص در دعاوی ملکی، کیفری، خانواده

رزرو ملاقات جهت مشاوره با وقت قبلی لطفا به شماره موبایل 09163138751 پیامک بدهید.

آدرس: اهواز، امانیه، خیابان پودات، نبش منصفی غربی، مجتمع صدرا، طبقه ۴ واحد ۸

 دارای دو پیچ فعال اینستاگرام: 


شیما صالحی وندشهنی

شیما صالحیسرکار خانم شیما صالحی وندشهنی، وکیل پایه یک دادگستری استان خوزستان می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکلای استان خوزستان در بین مردم شناخته شده است. ایشان دارای سابقه درخشان و موفق در دعاوی خانواده، ملکی و جرایم رایانه ای می باشد و پیگیری مستمر در پرونده ها، جزیی از رمز موفقیت ایشان می باشد.

صبوری، حسن سابقه، صداقت، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل های مطلوب و پیگیری های مستمر در پرونده‌های وکالتی، از رمز موفقیت ایشان می باشد که سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

شماره تماس: 

آدرس:


مریم گودرزی

بهترین وکیل طلاق در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری در استان خوزستان و شهر اهواز می باشد و دارای موفقیت در دهها پرونده وکالتی در حوزه های طلاق، ملکی، ثبتی، کیفری و غیره است. ایشان موفق شده است تا جایگاه شغلی خیلی خوبی در زمینه وکالت در بین مردم کسب کند و به عنوان بهترین وکیل طلاق در اهواز شناخته شود.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس:

آدرس: اهواز، خیابان کیانپارس، بین ۱۸ و ۱۹ غربی، مجتمع رامین، طبقه چهارم، واحد ۱۵


رسول سواری

بهترین وکیل طلاق در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری در استان خوزستان و شهر اهواز می باشد و  سابقه موفقیت در پرونده های مختلف وکالتی را در کارنامه وکالتی خود برعهده داشته است. ایشان به عنوان کارشناس و نماینده حقوقی در سازمان ها و شرکت های معتبر مشغول به فعالیت است و به عنوان بهترین وکیل طلاق در اهواز شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • مترجم تخصصی زبان عربی به فارسی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس:

آدرس: اهواز، فلکه ساعت، جنب پمپ بنزین، ساختمان بانک مسکن، طبقه دوم، واحد شش


البرز حیدرپور

بهترین وکیل طلاق در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری در استان خوزستان در شهر اهواز می باشد. ایشان دارای نفوذ کلامی بسیار بالا و سابقه درخشان وکالتی است و همین موضوع، باعث جلب رضایت مردم برای ایشان شده است. آقای البرز حیدرپور در زمینه دعاوی های مختاف مانند طلاق، ملکی، کیفری، ثبتی و غیره تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان خوزستان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: اهواز، کیانپارس، نبش خیابان ١٩ غربی،  ساختمان رامین، طبقه پنجم، واحد ٢٠


بهاره رستم زاده

بهترین وکیل طلاق در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز می باشد و همچنان مشغول به فعالیت در زمینه های مختلف وکالتی مانند طلاق، کیفری، ملکی و ثبتی است. ایشان با مشاوره های تخصصی و حرفه ای خود در تلاش است تا بتواند به مردم و مراجعینش کمک کرده و در مدت زمان محدودی مشکلات حقوقی شان را رفع کند. خانم بهاره رستم زاده به عنوان بهترین وکیل در اهواز معرفی شده و  همچنان مشغول به فعالیت در این شهر می باشد.

تخصص و مهارت:

 • دکتری حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس:

آدرس: اهواز، خیابان شریعتی، بین امام و کاوه، طبقه فوقانی


مجتبی صالح نژاد

بهترین وکیل طلاق در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز می باشد و در حوزه های مختلف وکالتی مانند طلاق، کیفری، ملکی، تجاری و غیره مشغول به فعالیت است. ایشان با صداقت و صراحتی که با مراجعینش دارد سبب شده است تا او را به عنوان بهترین وکیل طلاق در اهواز شناخته و به اعتماد کنند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس:

آدرس: اهواز، 24 متری روبروی خیابان شهید شمخانی، ساختمان نگین، طبقه دوم، پلاک 82


عبدالحسین رضایی راد

بهترین وکیل کیفری در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری در استان خوزستان در شهر اهواز می باشد و مشغول به فعالیت در حوزه های مختلف وکالتی مانند طلاق، ملکی، کیفری، مالی، ثبتی و غیره می باشد و همچنان در شهر اهواز مشغول به فعالیت است. ایشان با تلاش و کوشش خود توانسته است، تا به عنوان بهترین وکیل طلاق در اهواز معرفی گردد و باعث جلب رضایت و اعتماد  در مردم نیز بشود.

تخصص و مهارت:

 • دکتری رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی
 • سابقه تحصیلات حوزوی در حوزه های علمیه قم

شماره تماس: 

آدرس: اهواز، زیتون کارمندی، نرسیده به فلکه سنگر، خیابان بوعلی، بین زیبا و انوشه (زهره)، پلاک  ۲۴


سکینه باقری

بهترین وکیل طلاق در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز است و موفق شده است تا رضایت موکلینش را در این حوزه جلب کند. ایشان قبول دعاوی در زمینه های طلاق، ملکی، کیفری، ثبتی و غیره را به عهده دارد و با ارائه راهکارهای مناسب در تلاش است تا مشکلات موکلینش را در مدت زمان محدودی رفع کرده و پرونده را در جهت درستی به پیش ببرد. همچنین ایشان به عنوان بهترین وکیل طلاق در اهواز معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان خوزستان
 • مشاورحقوقی

شماره تماس:

آدرس: اهواز، فلکه ساعت، دفتر وکالت علی محمد صالحی

مطالب مشابه: بهترین وکیل خانواده در اهواز

شرایط انتخاب وکیل طلاق در اهواز

بعد از مواجه شدن با مشکلات خانوادگی و تصمیم برای طلاق، تنها دغدغه فکری زوجین، انتخاب بهترین وکیل طلاق در اهواز می باشد. برای انتخاب یک وکیل حاذق و مجرب در اهواز، شرایطی وجود دارد که با رعایت کردن آن ها می توان انتخابی درست و مناسب برای اخذ وکیل طلاق برای پرونده خود داشته باشید. بنابراین توصیه می شود در همان ابتدا از یک وکیل متخصص و مجرب کمک بکیرید تا در اواسط راه به دردسر نیفتید زیرا اگر انتخاب نادرست و اشتباهی در انتخاب وکیل داشته باشید، پرونده طلاق شما با شکست مواجه خواهد شد و حق شما تضییع شده و دچار ضرر و زیان هایی هم خواهید شد. بنابراین به بررسی شرایط انتخاب بهترین وکیل طلاق در اهواز می پردازیم:

شرایط انتخاب وکیل طلاق در اهواز

 

 • در هنگام انتخاب بهترین وکیل طلاق در اهواز، ابتدا تحقیق و بررسی دقیقی انجام دهید. در ابتدا می توان از اطرافیان و یا دوستانی که قبلا سابقه مراجعه به وکیل را داشته اند پرس و جو کنید و یا می توانید با مراجعه به موسسات حقوقی معتبر در شهر اهواز و مشاوره در مورد وکیل طلاق، یکی از وکلایی که در آنجا مشغول به کار هستند را با توجه به سوابق و میزان تجربه کاری او انتخاب کنید. راه سوم مراجعه به صفحات مجازی وکلا در اهواز و یا سایت های معتبر حقوقی می باشد که با مطالعه دقیق و خواندن نظرات مردم به نتیجه خوبی خواهید رسید.
 • در هنگام انتخاب وکیل، به تخصص او دقت داشته باشید. معمولا برخی وکلا در برخی از دعاوی ها تخصص و مهارت خوبی دارند نه در همه ی دعاوی ها، بنابراین دقت داشته باشید که، وکیل مورد نظر شما در دعاوی خانوادگی و طلاق سوابق و تجربه بسیار بالایی داشته باشد.
 • مجوز و مدارک وکیل موردنظرتان را بررسی کنید که دارای مدارک معتبر و سابقه تحصیلاتی خوبی باشد.
 • اگر خانم یا آقا بودن وکیلتان برایتان مهم است از همان ابتدا به این موضوع توجه داشته باشید تا بعدها دچار مشکل نشوید زیرا از آنجایی که در پرونده های طلاق شرح جزییات زندگی و مشکلات به وکیل مهم است، بنابراین وکیلی را باید انتخاب کرد که بتوان به راحتی مسائل و مشکلات خانوادگی را با او درمیان گذاشت و از بیان آن ها خجالت نکشید.
 • بعد از انتخاب وکیل طلاق، حتما یک جلسه مشاوره با او داشته باشید و در مورد میزان حق الوکاله، شرایط پرونده و موقعیت فعلی خود مشورت و صحبت کنید و سپس انتخاب نهایی خود را برای اخذ وکیل انجام دهید.
 • وکیلی را انتخاب کنید که دارای قدرت بیان بالا و نفوذ کلامی خوبی باشد زیرا کلمات همیشه بیشترین قدرت را در هر مکانی دارند، خصوصا شغل وکالت که میزان قدرت کلامی در آن بسیار مهم می باشد، بنابراین وکیلی موفق است که در دادگاه بتواند با قدرت کلمات خود از موکلش دفاع کند و پرونده را به سمت پیروزی پیش ببرد.
 • وکیل طلاق باید صبر و حوصله ی بالایی داشته باشد زیرا در کار وکالت خصوصا طلاق، معمولا پرونده ها زمانبر شده و بازه ی زمانی طولانی را در بر می گیرد، بنابراین وکیل باید تا انتهای پرونده در کنار موکل باشد و با صبر و تحمل بالا، پرونده را به پیش ببرد و از حق موکلش در دادگاه دفاع کند.
 • یکی دیگر از ویژگی های وکیل طلاق موفق، خوشرویی و خوش خلقی او می باشد زیرا معمولا موکلینی که درگیر مشکلات خانوادگی می شوند دارای شرایط روحی بسیار بدی هستند و از آنجایی که وکیل طلاق به عنوان حامی و نماینده موکلش محسوب می شود، باید در این شرایط از لحاظ روحی به موکلش کمک کند.

کلام آخر

هدف از این مقاله کمک به زوجینی است که در آستانه طلاق هستند و به دنبال پیدا کردن بهترین وکیل طلاق در اهواز می باشند بنابراین لیستی از بهترین وکلای اهواز همراه با میزان تخصص و مهارتشان به همراه  آدرس کامل آن ها شرح داده شده است تا در هنگام مواجه با مشکلات خانوادگی و طلاق، به راحتی بتوان وکیل مورد نظر خود را پیدا کرد و صفر تا صد امور وکالتی خود را به او سپرد. انتخاب درست وکیل طلاق، می تواند به شما کمک کند تا پرونده تان با موفقیت همراه شود و همه چیز به نفع شما به اتمام برسد.

4.7/5 - (6 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

 1. سلام همسرم اعتیاد به شیشه داره و خیانت هم کرده میخوام طلاق بگیرم اما حق طلاق ندارم میشه یه وکیل که در این خصوص طلاق از طریق زوجه تبحر داره معرفی کنید ش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا