وکلاوکیل طلاق

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در تبریز ⚖️【آپدیت 1403】

تبریز یکی از بزرگ ترین شهرهای ایران بوده که روزانه پرونده‌های حقوقی زیادی از جمله پرونده طلاق، در آن ثبت می‌شود. از این رو خیلی از زوجین به دنبال بهترین وکیل طلاق در تبریز هستند تا با کمک آن‌ها راحت‌تر مراحل قانونی در دادگاه را طی کنند و پرونده‌شان را سریع‌تر به موفقیت برسانند.

توجه داشته باشید برای طلاق گرفتن، هر دو زوج لازم است یک‌سری اقدامات مناسب را انجام دهند. در واقع افرادی که آگاهی کافی در مورد نحوه اقدام به طلاق یا سایر موارد را نداشته باشند، ممکن است بعداً دچار سردرگمی شوند و وقت زیادی را نیز هدر دهند. به همین خاطر به شما پیشنهاد می‌کنیم تا پایان مقاله همراه ما بمانید و مطالبی که ذکر می‌شود را نادیده نگیرید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

مهم ترین مزایای کمک گرفتن از وکیل طلاق در تبریز

افرادی که از بهترین وکیل طلاق در تبریز کمک می‌گیرند، نیازی به حضور داشتن در دادگاه یا جلسات اجباری مشاوره ندارند زیرا وکیل‌شان با پیگیری به موقع و مناسب، تمام کارهای لازم را انجام می‌دهد. زمانی که وکیل کارهای طلاق را انجام می‌دهد، دیگر نیازی به حضور زوجین در دادگاه نیست و از این جهت احتمال رخ دادن اختلافات و تنش‌ها در ملاقاتی که آن‌ها با هم دارند، بسیار کاهش می‌یابد.

کسانی که برای طلاق گرفتن کار را به دست وکیل خبره نمی‌سپارند، بعداً مجبور می‌شوند هزینه‌های زیادی را بپردازند. به همین خاطر هم پرداخت حق الوکاله وکیل طلاق تا حدودی به صرفه‌تر و معقولانه‌تر است زیرا با سپردن کار به دست افراد حرفه‌ای، مراحل دادرسی به پرونده بسیار کوتاه‌تر خواهد شد. وکیل طلاق با تمام جزئیات پرونده‌های طلاق در دادگاه آشنا است و از این رو اجازه نمی‌دهد حق موکلش ضایع شود و آسیب‌های بیشتری به وجود آید. اکثر وکلایی که در تبریز مشغول فعالیت هستند، رضایت موکل برای‌شان بسیار مهم است و تمام سعی و تلاش خود را نیز به کار می‌برند تا نتیجه‌ای مثبت به دست آورند.

در نظر داشته باشید بهترین وکیل طلاق در تبریز کسی است که علاوه‌بر رسیدگی به پرونده، بتواند مشاوره‌ای کامل به موکلین خود بدهد و اطلاعات جامعی نیز در اختیار آن‌ها قرار دهد. پس بدون آگاهی کافی اقدام به انتخاب یک وکیل بی‌تجربه نکنید و حتما سراغ افراد کاربلد بروید. بنابراین در ادامه قصد داریم 10 مورد از بهترین وکلا طلاق در شهر تبریز را به شما معرفی کنیم تا انتخاب آسان‌تری داشته باشید.

مزایای کمک گرفتن از وکیل طلاق

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در تبریز

فریبا قنبری

وکیل فریبا قنبری

خانم فریبا قنبری، وکیل پایه دادگستری، مشاوره حقوقی و متخصص در امور خانواده با مدرک کارشناسی ارشد و عضو کانون وکلای دادگستری تبریز با 10 سال، سابقه وکالت در پرونده های خانواده ، به عنوان راهنمایی صادق و پشتیبانی امین، شهروندان محترم را در دعاوی خانواده یاری می نماید.

قبول وکالت و مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری در خصوص:

 1. مشاوره حقوقی خانواده قبل از ازدواج و نحوه تنظیم شروط ضمن عقد
 2. طلاق توافقی و یک جانبه
 3. برگزاری جلسات مشاوره و صلح و سازش در راستای شناسایی چرخه زندگی مشترک و تداوم رابطه زوجین
 4. دعاوی خانواده اعم از مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، اعسار و تقسیط مهریه، تمکین، حضانت و ملاقات طفل
 5. تنظیم اسناد رسمی همچون: سند رسمی ازدواج ، وکالت در طلاق ، وکالت در اعطای حضانت و سرپرستی فرزند
 6. مشاوره در امور حسبی، اعم از ارث و تقسیم ماترک و اخذ گواهی حصر وراثت و مالیات بر ارث، امور محجورین و نصب قیم
 7. اهدای جنین و تنظیم قرارداد رسمی اجاره رحم
 8. محاسبات حقوقی اعم از مهریه، ارث

تماس: 09144094117

آدرس: تبریز، چهارراه شهید بهشتی، اول خیابان منصور، مجتمع خدماتی عتیق 2، طبقه 3، واحد 324


مینا علوی

وکیل مینا علوی

با توجه به فرایند وکالت در مسیر تخصصی، خانم مینا علوی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری تبریز دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی با 13 سال سابقه وکالت، با ارائه بهترین راهکارهای حقوقی در زمینه های ذیل، بعنوان یک وکیل معتمد در راستای احقاق حقوق شهروندان محترم، فعالیت می نماید:

 1. دعاوی خانواده، طلاق توافقی، طلاق یک جانبه و ارائه مشاوره های راهبردی در جهت تحکیم روابط زوجین
 2. دعاوی ارث، تقسیم ماترک و اخذ گواهی حصر وراثت
 3. دعاوی ملکی، تنظیم قراردادهای فروش و مشارکت در ساخت، ابطال و فسخ قراردادها
 4. دعاوی مطالبات حقوقی؛ چک و سفته و …
 5. مسلط به حقوق کسب و کار و امور قرارداد نویسی (تنظیم قراردادهای سرمایه گذاری و مشارکت و …)
 6. فعالیت در زمینه شرکت های تجاری، امور ثبت شرکت ها و برند و کمک به راه اندازی استارت آپ ها
 7. دعاوی کارگری و کارفرمایی و تنظیم قراردادهای کار
 8. مشاوره در پرونده های مالیاتی
 9. مشاوره در امور داوری و دعاوی آن

برای مشاوره حقوقی (بصورت تلفنی و حضوری) و اعطای وکالت، می توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 17 الی 20 با تعیین وقت قبلی مراجعه نمایید.

شماره تماس: 09143172852

آدرس: تبریز، خیابان امام، چهارراه شهید بهشتی، اول خیابان منصور، مجتمع خدماتی عتیق 2، طبقه 3، واحد 324


علی جاوید

علی جاوید

علی جاوید مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری، دارای پروانه وکالت از کانون وکلا دادگستری تبریز به شماره 944 بوده و در سال 1381 تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است. ایشان در کنکور سراسری توانست رتبه برتر کشوری را از آن خو کند و همچنین از خدمت نظام وظیفه معاف شود.

آقای جاوید در سال 1382 به عنوان عضو رسمی کانون وکلای تبریز کار خود را به صورت تخصصی شروع کرد و همزمان با کار وکالت، مشاور حقوقی شرکت‌ها و نهادهای مختلقی بوده است. ناگفته نماند که این مورد از بهترین وکلا ملکی در تبریز تا کنون چندین کتاب و مقاله را نیز تألیف کرده است.

آدرس : تبریز، خیابان قانون، مجتمع جزیره، واحد 2

تماس : 09141193504


آرش خرم نیا

آرش خرم نیاجناب آقای آرش خرم نیا، وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکلای تبریز شناخته شده است. ایشان با بیش از 10 سال سابقه درخشان کاری و فعالیت در کلیه دعاوی حقوقی، توانسته است اعتماد و اطمینان مردم را جلب کرده و رضایت موکلین را به همراه داشته باشد. صبر، حسن سابقه، پاسخگویی، صداقت، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل های مطلوب و همچنین پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

تخصص: 

 • 10 سال سوابق کاری وکالتی
 • مشاوره حقوقی

شماره تماس: 09141151874

آدرس: تبریز، ولیعصر، خیابان قانون، مجتمع وکلا، طبقه ۶


آیدا نگاهبانی

آیدا نگهبانیخانم آیدا نگاهبانی، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تبریز می باشد و یکی از حاذق ترین وکلا در زمینه ی دعاوی خانواده (طلاق توافقی _ طلاق از طرف زوج و زوجه_ اجرت المثل زندگی مشترک_ مطالبه نفقه و مهریه و طلاق غیابی) است. ایشان با تجارب ارزشمند و موثر و داشتن صداقت و استمرار همراه با بکارگیری اصول قانونی، می تواند در کمترین زمان، پرونده های متعدد موکلان خود را در رسیدن به نتیجه مطلوب همراهی نماید. خانم آیدا نگاهبانی رتبه ی ۱۱ آزمون وکالت کانون وکلای آذربایجان شرقی را داشته و دارای ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی است که همین ویژگی ها، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرد.

متخصص در دعاوی:

 • خانواده
 • مهریه
 • طلاق

شماره تماس: 09143201031

آدرس: تبریز، ولیعصر، خیابان قانون


محمد مهدی تقوی

محمد مهدی تقوی

وکیل محمد مهدی تقوی نمونه‌ای دیگر از بهترین وکیل طلاق در تبریز به حساب می‌آید که می‌تواند به زوجین در پروسه طلاق راحت‌تر کمک کند. آخرین مدرک تحصیلی این وکیل معروف کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و علاوه‌بر دعاوی خانواده، در دعاوی ثبتی و کیفری هم مهارت دارد. جناب آقای تقوی دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای تبریز است و به عنوان عضو اصلی کانون وکلای دادگستری نیز فعالیت می‌کند.

آدرس: تبریز، خیابان شریعتی جنوبی

تماس:


محمد عابدین زاده امان الهی

محمد عابدین زاده امان الهی، از سال 1386 در وکالت مشغول به کار شده و در تمام دعاوی خانوادگی، حقوقی و کیفری پرونده قبول می‌کند. راز داری و امانت دار بودن، از جمله ویژگی‌های اخلاقی بارز این وکیل سرشناس به شمار می‌رود که نمی‌توان آن‌ها را نادیده گرفت. وکیل محمد عابدین زاده امان الهی با پیگیری به موقع، رعایت قوانین دادگاه و بررسی دقیق پرونده‌ها، خیلی سریع نتایج مثبتی به دست می‌آورد و نمی‌گذارد حق کسی ضایع شود.

آدرس: تبریز، خیابان آبرسان، رو به روی مدرسه خیابانی

تماس:


رسول ایزدی مهر

وکیل رسول ایزدی مهر، عضو کانون وکلای دادگستری تبریز به شماره پروانه 1386010100121014، با مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق در زمینه وکالت نزدیک به 15 سال سابقه دارد. ایشان علاوه‌بر دعاوی خانوادگی و طلاق، در کلیه دعاوی کیفری، حقوقی و ثبتی نیز مهارت دارد.

جناب آقای ایزدی مهر در مورد دعاوی نفقه، خانوادگی، طلاق، مهریه و حضانت تخصص خاصی دارد و شما می‌توانید در این امور از کمک او بهره بگیرید و خیلی سریع شاهد نتایج مثبتی باشید.

آدرس: تبریز، چهار راه آبرسان، ساختمان اسکان 2، طبقه 4

تماس:


راضیه طهماسب نژاد

زوجینی که به دنبال بهترین وکیل طلاق تبریز هستند، می‌توانند پرونده‌های خود را با خیالی آسوده به دست سرکار خانم راضیه طهماسب نژاد بسپارند. این وکیل حرفه‌ای، کار وکالت خود را در زمینه‌های مختلف از سال 1391 آغاز کرده و آخرین مدرک تحصیلی او کارشناس ارشد حقوق خصوصی است.

وکیل طهماسب نژاد در زمینه‌های عقود و معاملات، مطالبه وجه، مطالبه خسارت، ملکی، خانواده، موجر و مستاجر، اجرت المثل، طلاق، استرداد جهیزیه، حدود، اجراییات و سایر موارد تخصص عالی دارد و می‌تواند پرونده‌ها را به شکل ویژه‌ای به موفقیت برساند.

آدرس: تبریز، خیابان امام خمینی، ساختمان باراما، طبقه 3

تماس:


فریبا معینی راد

خانم فریبا معینی ‌راد تخصص زیادی در زمینه طلاق توافقی و امور خانوادگی دارد و با 12 سال سابقه درخشان توانسته در لیست بهترین وکیل طلاق در تبریز قرار بگیرد. این وکیل صبور دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و افرادی که وکالت طلاق خود را به دست ایشان می‌سپارند، دیگر نیازی به حضور در جلسات دادگاه ندارند زیرا وکیل معینی راد تمام اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

آدرس: چهار راه آبرسان، ساختمان 911، طبقه 2

تماس:

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل در تبریز

وکیل طلاق تبریز

کلام آخر

در این مطلب جذاب با فراهم کردن 10 مورد از بهترین وکیل طلاق در تبریز، انتخاب وکلا متخصص را برای شما بسیار راحت‌تر کردیم تا بتوانید با کمک گرفتن از آن‌ها پاسخ تمام سوالات مربوط به دعاوی خانواده و طلاق را به دست آورید و سریع‌تر به مشکلات‌تان رسیدگی کنید. بنابراین بهتر است نسبت به موارد مهمی که ذکر شد بی‌تفاوت نباشید و حتما آن‌ها را در نظر بگیرید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا