وکلاوکیل طلاق

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در تبریز ⚖️【آپدیت 1402】

تبریز یکی از بزرگ ترین شهرهای ایران بوده که روزانه پرونده‌های حقوقی زیادی از جمله پرونده طلاق، در آن ثبت می‌شود. از این رو خیلی از زوجین به دنبال بهترین وکیل طلاق در تبریز هستند تا با کمک آن‌ها راحت‌تر مراحل قانونی در دادگاه را طی کنند و پرونده‌شان را سریع‌تر به موفقیت برسانند.

توجه داشته باشید برای طلاق گرفتن، هر دو زوج لازم است یک‌سری اقدامات مناسب را انجام دهند. در واقع افرادی که آگاهی کافی در مورد نحوه اقدام به طلاق یا سایر موارد را نداشته باشند، ممکن است بعداً دچار سردرگمی شوند و وقت زیادی را نیز هدر دهند. به همین خاطر به شما پیشنهاد می‌کنیم تا پایان مقاله همراه ما بمانید و مطالبی که ذکر می‌شود را نادیده نگیرید.

مهم ترین مزایای کمک گرفتن از وکیل طلاق در تبریز

افرادی که از بهترین وکیل طلاق در تبریز کمک می‌گیرند، نیازی به حضور داشتن در دادگاه یا جلسات اجباری مشاوره ندارند زیرا وکیل‌شان با پیگیری به موقع و مناسب، تمام کارهای لازم را انجام می‌دهد. زمانی که وکیل کارهای طلاق را انجام می‌دهد، دیگر نیازی به حضور زوجین در دادگاه نیست و از این جهت احتمال رخ دادن اختلافات و تنش‌ها در ملاقاتی که آن‌ها با هم دارند، بسیار کاهش می‌یابد.

کسانی که برای طلاق گرفتن کار را به دست وکیل خبره نمی‌سپارند، بعداً مجبور می‌شوند هزینه‌های زیادی را بپردازند. به همین خاطر هم پرداخت حق الوکاله وکیل طلاق تا حدودی به صرفه‌تر و معقولانه‌تر است زیرا با سپردن کار به دست افراد حرفه‌ای، مراحل دادرسی به پرونده بسیار کوتاه‌تر خواهد شد. وکیل طلاق با تمام جزئیات پرونده‌های طلاق در دادگاه آشنا است و از این رو اجازه نمی‌دهد حق موکلش ضایع شود و آسیب‌های بیشتری به وجود آید. اکثر وکلایی که در تبریز مشغول فعالیت هستند، رضایت موکل برای‌شان بسیار مهم است و تمام سعی و تلاش خود را نیز به کار می‌برند تا نتیجه‌ای مثبت به دست آورند.

در نظر داشته باشید بهترین وکیل طلاق در تبریز کسی است که علاوه‌بر رسیدگی به پرونده، بتواند مشاوره‌ای کامل به موکلین خود بدهد و اطلاعات جامعی نیز در اختیار آن‌ها قرار دهد. پس بدون آگاهی کافی اقدام به انتخاب یک وکیل بی‌تجربه نکنید و حتما سراغ افراد کاربلد بروید. بنابراین در ادامه قصد داریم 10 مورد از بهترین وکلا طلاق در شهر تبریز را به شما معرفی کنیم تا انتخاب آسان‌تری داشته باشید

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در تبریز
🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

فریبا قنبری

وکیل فریبا قنبری

خانم فریبا قنبری، وکیل پایه دادگستری، مشاوره حقوقی و متخصص در امور خانواده با مدرک کارشناسی ارشد و عضو کانون وکلای دادگستری تبریز با 10 سال، سابقه وکالت در پرونده های خانواده ، به عنوان راهنمایی صادق و پشتیبانی امین، شهروندان محترم را در دعاوی خانواده یاری می نماید.

قبول وکالت و مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری در خصوص:

 1. مشاوره حقوقی خانواده قبل از ازدواج و نحوه تنظیم شروط ضمن عقد
 2. طلاق توافقی و یک جانبه
 3. برگزاری جلسات مشاوره و صلح و سازش در راستای شناسایی چرخه زندگی مشترک و تداوم رابطه زوجین
 4. دعاوی خانواده اعم از مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، اعسار و تقسیط مهریه، تمکین، حضانت و ملاقات طفل
 5. تنظیم اسناد رسمی همچون: سند رسمی ازدواج ، وکالت در طلاق ، وکالت در اعطای حضانت و سرپرستی فرزند
 6. مشاوره در امور حسبی، اعم از ارث و تقسیم ماترک و اخذ گواهی حصر وراثت و مالیات بر ارث، امور محجورین و نصب قیم
 7. اهدای جنین و تنظیم قرارداد رسمی اجاره رحم
 8. محاسبات حقوقی اعم از مهریه، ارث

تماس: 09144094117

آدرس: تبریز، چهارراه شهید بهشتی، اول خیابان منصور، مجتمع خدماتی عتیق 2، طبقه 3، واحد 324

مینا علوی

وکیل مینا علوی

با توجه به فرایند وکالت در مسیر تخصصی، خانم مینا علوی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری تبریز دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی با 13 سال سابقه وکالت، با ارائه بهترین راهکارهای حقوقی در زمینه های ذیل، بعنوان یک وکیل معتمد در راستای احقاق حقوق شهروندان محترم، فعالیت می نماید:

 1. دعاوی خانواده، طلاق توافقی، طلاق یک جانبه و ارائه مشاوره های راهبردی در جهت تحکیم روابط زوجین
 2. دعاوی ارث، تقسیم ماترک و اخذ گواهی حصر وراثت
 3. دعاوی ملکی، تنظیم قراردادهای فروش و مشارکت در ساخت، ابطال و فسخ قراردادها
 4. دعاوی مطالبات حقوقی؛ چک و سفته و …
 5. مسلط به حقوق کسب و کار و امور قرارداد نویسی (تنظیم قراردادهای سرمایه گذاری و مشارکت و …)
 6. فعالیت در زمینه شرکت های تجاری، امور ثبت شرکت ها و برند و کمک به راه اندازی استارت آپ ها
 7. دعاوی کارگری و کارفرمایی و تنظیم قراردادهای کار
 8. مشاوره در پرونده های مالیاتی
 9. مشاوره در امور داوری و دعاوی آن

برای مشاوره حقوقی (بصورت تلفنی و حضوری) و اعطای وکالت، می توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 17 الی 20 با تعیین وقت قبلی مراجعه نمایید.

شماره تماس: 09143172852

آدرس: تبریز، خیابان امام، چهارراه شهید بهشتی، اول خیابان منصور، مجتمع خدماتی عتیق 2، طبقه 3، واحد 324

علی جاوید

علی جاوید

یکی دیگر از وکلایی که در تبریز می‌توانید با خیال راحت پرونده طلاق‌تان را به دست او بسپارید، علی جاوید است. این وکیل مشهور از سال 1383 کار وکالت خود را آغاز نموده و طی این مدت زمان توانسته موفقیت‌های زیادی در زمینه کاری خود به دست آورد و نظر افراد زیادی را به خود جلب نماید.
علی جاوید از سال 1386 در دانشگاه تبریز به عنوان عضو هیئت علمی، مشغول به کار بوده و در تمام دعاوی حقوقی تخصص ویژه‌ای دارد. ایشان پرونده‌های دعاوی خانوادگی از جمله طلاق به درخواست زوجه، مطالبه مهریه، طلاق توافقی، طلاق غیابی، مطالبه نفقه، طلاق به درخواست زوج، استرداد جهیزیه و حضانت فرزند را به بهترین شکل ممکن حل می‌کند و رسیدگی دقیقی بر روی تمام پرونده‌ها دارد.
آدرس: تبریز، خیابان قانون، مجتمع جزیره، طبقه 5
تماس: 09141193504

الهام میدانی

الهام میدانی

الهام میدانی نیز با بیش از 20 سال سابقه وکالت در انواع پرونده‌های خانوادگی، می‌تواند انتخابی ایده‌آل برای شما باشد. این وکیل با تجربه برای حل پرونده‌های طلاق، اول از هر چیزی سعی بر این دارد که صلح را بین زوجین برقرار کند و مشاوره‌ای مناسب به آن‌ها بدهد. سپس در صورتی که به نتیجه نرسد، دست به اقدامات دیگری برای پیگیری پرونده می‌زند. وکیل میدانی از حرفه بسیار زیادی برخوردار بوده و با کلام گویا، اخلاق مناسب، صبر و برداری، به حل پرونده و مشکلات زوجین می‌پردازد.

آدرس: تبریز، چهار راه آبرسان
تماس: 09143230071

میترا ملک زاده اسفنجانی

میترا ملک زاده

میترا ملک زاده، وکیل پایه یک دادگستری و عضو شورای حل اختلاف تبریز از مدرک کارشناسی حقوق خصوصی برخوردار بوده و تا کنون توانسته پرونده‌های طلاق زیادی را به نتیجه‌ای مطلوب برساند. این وکیل خبره دارای شماره پروانه 17817 بوده و در پرونده‌های خانواده به زوجین کمک می‌کند، مراحل قانونی طلاق در سریع ترین زمان ممکن طی شود.

وکیل ملک زاده اسفنجانی، جزو بهترین وکلا طلاق در تبریز به شمار می‌رود و به غیر از دعاوی خانوادگی در مورد تمام دعاوی مالی و حقوقی نیز متخصص است. به همین خاطر اگر می‌خواهید حق‌تان در دادگاه ضایع نشود و پرونده طلاق را به نفع خودتان در دادگاه خاتمه دهید، بهتر است حتما از وکیل میترا ملک زاده اسفنجانی کمک و راهنمایی بگیرید.

آدرس: تبریز، چهارراه لاله، جنب دادسرا، پاساژ ظهیریه، پلاک 18

تماس: 09147662686

محمد مهدی تقوی

محمد مهدی تقوی

وکیل محمد مهدی تقوی نمونه‌ای دیگر از بهترین وکیل طلاق در تبریز به حساب می‌آید که می‌تواند به زوجین در پروسه طلاق راحت‌تر کمک کند. آخرین مدرک تحصیلی این وکیل معروف کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و علاوه‌بر دعاوی خانواده، در دعاوی ثبتی و کیفری هم مهارت دارد. جناب آقای تقوی دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای تبریز است و به عنوان عضو اصلی کانون وکلای دادگستری نیز فعالیت می‌کند.

آدرس: تبریز، خیابان شریعتی جنوبی

تماس: 09143195658

محمد عابدین زاده امان الهی

محمد عابدین زاده امان الهی

محمد عابدین زاده امان الهی، از سال 1386 در وکالت مشغول به کار شده و در تمام دعاوی خانوادگی، حقوقی و کیفری پرونده قبول می‌کند. راز داری و امانت دار بودن، از جمله ویژگی‌های اخلاقی بارز این وکیل سرشناس به شمار می‌رود که نمی‌توان آن‌ها را نادیده گرفت. وکیل محمد عابدین زاده امان الهی با پیگیری به موقع، رعایت قوانین دادگاه و بررسی دقیق پرونده‌ها، خیلی سریع نتایج مثبتی به دست می‌آورد و نمی‌گذارد حق کسی ضایع شود.

آدرس: تبریز، خیابان آبرسان، رو به روی مدرسه خیابانی

تماس: 09143084755

رسول ایزدی مهر

رسول ایزدی مهر

وکیل رسول ایزدی مهر، عضو کانون وکلای دادگستری تبریز به شماره پروانه 1386010100121014، با مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق در زمینه وکالت نزدیک به 15 سال سابقه دارد. ایشان علاوه‌بر دعاوی خانوادگی و طلاق، در کلیه دعاوی کیفری، حقوقی و ثبتی نیز مهارت دارد.

جناب آقای ایزدی مهر در مورد دعاوی نفقه، خانوادگی، طلاق، مهریه و حضانت تخصص خاصی دارد و شما می‌توانید در این امور از کمک او بهره بگیرید و خیلی سریع شاهد نتایج مثبتی باشید.

آدرس: تبریز، چهار راه آبرسان، ساختمان اسکان 2، طبقه 4

تماس: 09141144047

راضیه طهماسب نژاد

راضیه طهماسب نژاد

زوجینی که به دنبال بهترین وکیل طلاق تبریز هستند، می‌توانند پرونده‌های خود را با خیالی آسوده به دست سرکار خانم راضیه طهماسب نژاد بسپارند. این وکیل حرفه‌ای، کار وکالت خود را در زمینه‌های مختلف از سال 1391 آغاز کرده و آخرین مدرک تحصیلی او کارشناس ارشد حقوق خصوصی است.

وکیل طهماسب نژاد در زمینه‌های عقود و معاملات، مطالبه وجه، مطالبه خسارت، ملکی، خانواده، موجر و مستاجر، اجرت المثل، طلاق، استرداد جهیزیه، حدود، اجراییات و سایر موارد تخصص عالی دارد و می‌تواند پرونده‌ها را به شکل ویژه‌ای به موفقیت برساند.

آدرس: تبریز، خیابان امام خمینی، ساختمان باراما، طبقه 3

تماس: 09144120489

فریبا معینی راد

فریبا معینی راد

خانم فریبا معینی ‌راد تخصص زیادی در زمینه طلاق توافقی و امور خانوادگی دارد و با 12 سال سابقه درخشان توانسته در لیست بهترین وکیل طلاق در تبریز قرار بگیرد. این وکیل صبور دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و افرادی که وکالت طلاق خود را به دست ایشان می‌سپارند، دیگر نیازی به حضور در جلسات دادگاه ندارند زیرا وکیل معینی راد تمام اقدامات لازم را انجام می‌دهد.
آدرس: چهار راه آبرسان، ساختمان 911، طبقه 2
تماس: 09143061459

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل در تبریز

کلام آخر

در این مطلب جذاب با فراهم کردن 10 مورد از بهترین وکیل طلاق در تبریز، انتخاب وکلا متخصص را برای شما بسیار راحت‌تر کردیم تا بتوانید با کمک گرفتن از آن‌ها پاسخ تمام سوالات مربوط به دعاوی خانواده و طلاق را به دست آورید و سریع‌تر به مشکلات‌تان رسیدگی کنید. بنابراین بهتر است نسبت به موارد مهمی که ذکر شد بی‌تفاوت نباشید و حتما آن‌ها را در نظر بگیرید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا