وکلا

10 تا از بهترین وکیل مهریه در تهران ⚖️【آپدیت 1403】

همراه با بالا رفتن آمار طلاق، درخواست برای مهریه و گرفتن حق و حقوق هم زیاد شده است و بسیاری از خانم ها پس از اخذ طلاق، درخواست مهربه خود را دارند و برای دریافت مهریه خود، بهترین وکیل مهریه در تهران را اخذ می کنند. وکلایی در تهران هستند که تخصص آن ها برای طلاق و مهریه می باشد و به عنوان وکیل مهریه شناخته شده اند و بسیاری از خانم ها برای گرفتن حق و حقوق خود به این وکلا مراجعه می کنند.

قوانین حقوقی مهریه و یا طلاق، سختی ها و پیچیدگی های خاص خود را دارد و نیاز به یک فرد متخصص دارد به کمک او مهریه گرفته شود و پروسه طلاق انجام گردد. موضوع مهریه همیشه نقش پررنگی در طلاق داشته است و مقدار و نوع آن، متفاوت می باشد. در این مقاله به بررسی شرایط مهریه و بهترین وکیل طلاق در تهران که به امور مهریه مشغول هستند، می پردازیم. با معرفی لیستی 10 نفره از وکلای مهریه تهران، می توانید یکی از این وکلا را برای پرونده طلاق خود برگزینید و به آن ها اعتماد کنید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل مهریه در تهران کیست؟

بهترین وکیل تهران به کسی گفته می شود که تعهد و مسئولیت بالایی نسبت به پرونده موکلش داشته باشد و تمام تلاش خود را برای اخذ مهریه موکلش داشته باشد. هر وکیلی در مقابل موکلش وظایفی دارد که باید آن را به بهترین شکل انجام دهد تا موکلش را به خواسته دلخواهش برساند. موکلینی که درخواست اخذ مهریه دارند و دارای پرونده طلاق هستند دارای استرس و اضطراب ناشی از مشکلات زندگی خود هستند، بنابراین وکیل باید در هنگام برقراری ارتباط با موکل خود با آن ها احساس همدردی و همدلی داشته باشد و با ارائه راه حل های درست و قانونی به آن ها کمک کند تا حق و حقوق خود را دریافت کرده و دچار اشتباه نشوند.

همچنین یک وکیل خوب مهریه، باید به تمامی قانون و قوانین مربوط به مهریه و طلاق تسلط و تمرکز کافی داشته باشد و به این امور به موقع رسیدگی کرده تا به نتایج مطلوب دست پیدا نماید. داشتن ویژگی هایی مانند اعتماد به نفس بالا، بیان خوب و قوی، کنترل احساسات، افزایش مهارت و مواردی از این قبیل سبب می شود تا وکیل در کار و حرفه اش موفق بوده و مردم به او اعتماد بیشتری داشته باشند.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران کلیک کنید

مجتبی محمدی

وکیل مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی دارای دکتری حقوق بین المللی و عضو کانون وکلای مرکز تهران، عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز، دارای مدرک وکالت بین المللی (IBA)، دارای مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی می باشد. برخی از نمونه سوابق شغلی ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشاوره حقوقی سازمان لیک فوتبال ایران
 • مشاوره حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
 • مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
 • مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
 • وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
 • مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان شمال
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان
 • مشاوره حقوقی هلدینگ سرمایه گذاری امید (بانک سپه)

مهارت و تخصص:

 1. مدرک وکالت کانون وکلای ایران
 2. مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA)
 3. مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران
 4. مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی (زیر نظر دکتر ظریف)
 5. تسلط کامل به امور شرکتها و قراردادها
 6. تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
 7. مهارت در مذاکرات بین المللی
 8. تایید فرم کاستودین توسط دکتر مجتبی محمدی وکیل امور بین الملل
 9. پیگیری کلیه امور حقوقی و خرید ملک توسط وکیل در دوبی

در دفتر حقوقی ایران وکیل، خدمات تایید و نوترایز فرم کاستودین (سرپرست یا قیم کانادایی) توسط مدیریت این مجموعه، دکتر مجتبی محمدی (وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون بین‌المللی وکلا) با مهر انگلیسی وکیل برای متقاضیان محترم ارائه می‌شود، خدمات تایید فرم کاستودین کانادا، در شعبه میدان کاج (با هماهنگی قبلی) قابل ارائه میباشد.

گواهی امضا به انگلیسی توسط دکتر مجتبی محمدی وکیل امور بین الملل، در دفتر حقوقی ایران وکیل، خدمات تایید و تصدیق گواهی امضاء با مهر انگلیسی، توسط وکیل پایه یک و عضو کانون بین‌المللی وکلا، دکتر مجتبی محمدی(مدیریت مجموعه) برای متقاضیان محترم ارائه میگردد.

خدمات گواهی امضا انگلیسی، در شعبه میدان کاج (با هماهنگی قبلی) ارائه می‌شود.

آدرس دفاتر دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری:
1-سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان١٢ (على اکبر)، پلاک ۴١، واحد ۴
تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۲۱۲۱۳۳
تلفن تماس: 22093600  22093700
2-اتوبان ستاری، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی، ‌ساختمان دفتر خدمات قضایی‌، ‌پلاک ۱۹۲، طبقه 5 و 12
تلفن تماس: 44969001 44969002


عباس مقبل زاده

عباس مقبل زاده

آقای عباس مقبل زاده وکیل دادگستری و مشاور حقوقی و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری مرکز بوده که با همکاری تعدادی از وکلای پایه یک دادگستری ، “گروه وکلای همایونی” را تاسیس و مدیریت آن را نیز برعهده دارد.

 1. عضو انجمن علمی حقوق کیفری
 2. عضو انجمن علمی سازمان ملل متحد
 3. عضو انجمن علمی حقوق پزشکی ایران

“گروه وکلای همایونی” با سالها تجربه و سابقه درخشان در حوزه وکالت ، متشکل از تعدادی وکلای پایه یک دادگستری بوده که بصورت تخصصی در زمینه دعاوی خانواده از جمله “مهریه” فعالیت می‌نمایند.

دعاوی مهریه از قبیل:

 • مطالبه مهریه از طریق اجرای ثبت
 • مطالبه مهریه از طریق دادگاه
 • مطالبه مهریه از طریق سهم الارث زوج
 • ممنوع الخروجی بابت مهریه
 • اقساط مهریه

همچنین موفقیت های وکلای گروه همایونی موجب گردیده که نام این گروه در لیست بهترین وکلای خانواده تهران قرار گیرد ، بصورتی که شما با اولین ملاقات و مشاوره حضوری ، متوجه شایستگی و حرفه‌ای بودن وکلای آن خواهید شد.

نشانی: تهران، میدان فردوسی، پایین تر از مرکز تجارت جهانی، نرسیده به نوفل لوشاتو، جنب بانک صادرات، پلاک ۲۰۶، واحد ۵

( ملاقات حضوری فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی )

تلفن همراه:  09352577075

تماس: از ساعت ۹ الی ۲۴ ( حتی ایام تعطیل )


مجتبی امین زاده

مجتبی امین زاده

آقای مجتبی امین زاده وکیل پایه یک دادگستری می باشد و مدیر تیم حقوقی با سالها تجربه در زمینه امور حقوقی و قضایی است.

ایشان انجام وکالت در پرونده های ملکی، شرکتهای تجاری، روابط کارگر وکارفرما، دعاوی حساس کیفری شامل: سرقت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، انتقال مال غیر، معامله معارض، نزاع جمعی و فردی، بغی و افساد فی الارض، قتل و تجاوز به عنف.

 • انجام وکالت دعاوی خانوادگی اعم از: نفقه، تمکین، حضانت، مهریه، طلاق، ازدواج مجدد و غیره.
 • انجام وکالت حقوقی اعم از: الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات مالکیت، چک وسفته، خلع ید، تصرف عدوانی، رفع مزاحمت ملکی تقسیم و افراز، دعاوی مربوط به ماترک، فروش ملک مشاع وغیره.
 • انجام داوری و صلح و سازش دعاوی دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری.
 • سابقه درخشان در پرونده های قضایی از نقطه نظرات موکلین و رضایت از پیشبرد کار توسط مراجعین.
 • متعارف ترین حق الوکاله با مشاوره و قبول دعاوی تحت نظر وکلای مجموعه قبول دعاوی در استان تهران و پاکدشت.
 • برای پرونده شما یا راهی خواهیم یافت یا راهی خواهیم ساخت.

شماره تماس: 66364214 – 0912091027288211423

شماره واتساپ: ۰۹۲۱۹۹۶۳۴۸۲


الهام افراسیابی

الهام افراسیابی

سرکار خانم الهام افراسیابی، وکیل پایه یک دادگستری با شماره پروانه وکالت 22019 به عنوان یکی از بهترین وکلای مهریه در تهران می باشد. ایشان بیش از ده سال سابقه در پرونده های حقوقی، خانواده، شرکتها و غیره را برعهده دارند و دارای سابقه درخشان کاری نیز می باشند.

تخصص و مهارت: 

 •  کارشناس ارشد حقوق تجاری اقتصادی بین الملل از دانشگاه تهران
 • مشاور حقوقی

 شماره همراه:

 آدرس:


غزاله کمالی صادقیان

غزاله کمالی

خانم غزاله کمالی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشد و دارای 17 سال سابقه کاری همراه با تخصص و مهارت در دعاوی خانواده می باشد. ایشان یکی از بهترین وکیل خانواده در تهران می باشد و صبوری، حسن سابقه، صداقت و دقت نظر در اظهارات مراجعین و همچنین ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مستمر و مداوم ایشان در کلیه پرونده‌های وکالتی، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام در تهران قرار گیرند.

تخصص و مهارت: 

 • عضو رسمی کانون وکلا دادگستری تهران
 • 17 سال سابقه و تخصص وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 8870448909127693220

آدرس: تهران، میدان آرژانتین، خیابان بخارست (احمد قصیر)، کوچه سیزدهم، پلاک 4، طبقه 5، واحد 10


محمد لواسانی

محمد لواسانی

آقای محمد لواسانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکلای تهران مشغول به فعالیت در زمینه های مختلف حقوقی است. ایشان بیش از ده سال سوابق کاری درخشان وکالتی را دارد و متخصص در امور دعاوی خانواده نیز می باشد. آقای محمد لواسانی ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه را در پرونده‌های وکالتی دارد و همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

تخصص و مهارت:

 • فوق لیسانس حقوق
 • بیش از ده سال سابقه کاری وکالت
 • متخصص در دعاوی خانواده

شماره تماس: 09123101454

آدرس: تهران، شریعتی، نبش دولت، برج نگین قلهک، واحد ۷۱ (مراجعه با وقت قبلی)


جواد شاهسوند اینانلو

جواد شاهسوند اینانلوجواد شاهسوند اینانلو، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در غرب تهران و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز می باشد. ایشان ویژگی هایی از جمله صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را داشته و همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

تخصص در دعاوی:

 •  دعاوی ملکی مانند: (چک،سفته، مطالبات و قراردادهای مالی و غیره
 •  دعاوی خانواده مانند: (نکاح، طلاق، مهریه، حضانت و غیره

شماره تماس: 09126984620

برای هماهنگی تماس گرفته شود


مهدیه کتابی

مهدیه کتابی

خانم مهدیه کتابی وکیل پایه یک دادگستری، با بیش از 10 سال سابقه درخشان در شهر تهران می باشند. ایشان وکیل متخصص در تنظیم انواع قراردادهای تجاری و بین المللی هستند، امور مربوط به داوری را انجام می دهند. سابقه بالایی در دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و … دارند.

تلاش ما این است که وفاداری موکلین مان را با ارائه خدماتی فراتر از تعهدمان افزایش دهیم و با صداقت و کوشش ، خدمات منحصر به فردی برای شما به ارمغان آوریم .

تخصص و مهارت:

 • مشاوره تخصصی امور ملکی
 • دعاوی خانواده
 • الزام به تنظیم سند
 • دادخواست
 • تنظیم لوایح
 • شکوائیه
 • طلاق توافقی

شماره تماس:

آدرس دفتر وکالت:


دکتر مریم دلشاد

مریم دلشاد

دکتر مریم دلشاد وکیل پایه یک دادگستری با سوابق کاری بالا و درخشان در زمینه های مختلف حقوقی و دارای دکترای حقوق جزا و جرم شناسی با بیش از ١٣ سال سابقه وکالت است. ایشان وکالت تخصصی در پرونده های ملکی، حقوقی، کیفری، خانواده، وکیل ایرانیان خارج از کشور، پرونده های بانکی و غیره را به عهده دارد. خانم مریم دلشاد تاکنون پرونده های زیادی را با موفقیت به پایان رسانیده است و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در تهران شناخته شده است.

خانم دکتر مریم دلشاد ارائه مشاوره تخصصی بصورت حضوری، تلفنی و آنلاین را دارد.

تخصص و مهارت: 

 • 13 سال سوابق کاری و تخصصی در وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢٩۴١۴٧٩٢

آدرس اینستاگرام: dr.maryam.delshad


دکتر الهام جعفرپور صادق

الهام جعفرپور

سرکار خانم دکتر الهام جعفرپور صادق دارای مدرک دکتری حقوق جزا و جرم شناسی با رتبه 2 کشور می باشد. خانم دکتر جعفرپور فارغ التحصیل دکتری حقوق از دانشگاه تهران است و در مصاحبه مقطع دکتری در دانشگاه های تهران و شهید بهشتی و علامه طباطبایی و تربیت مدرس، رتبه 1 را کسب کرده است.
برخی از سوابق علمی و شغلی ایشان به شرح زیر است :
 • رتبه 2 کنکور دکتری حقوق کشور
 •  رتبه 1 مصاحبه دکتری در دانشگاه های شهید بهشتی و علامه و تربیت مدرس و تهران
 •  فارغ التحصیل هر سه مقطع لیسانس و ارشد و دکتری از دانشگاه تهران
 •  وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلای دادگستری مرکز (تهران)
 •  رتبه 3 آزمون اختبار وکالت سال ۱۳۹۱
 •  مدرس دانشگاه
 •  مدرس و طراح آزمون های موسسات آموزشی حقوقی معتبر تهران
 •  مشاور و مدیر حقوقی شرکت تجهیزات پزشکی پیشگام
 • مولف کتب و مقالات متعدد حقوقی
 •  موسس موسسه داوری الهام جعفرپور صادق
 •  بیش از 12 سال سابقه وکالت موفق در دعاوی کیفری و خانواده
 •  مدیریت مجموعه حقوقی گروه وکلای السا
 •  پژوهشگرحقوقی معاونت حقوقی قوه قضاییه
 •  پژوهشگر حقوقی پژوهشگاه قوه قضاییه
 • پژوهشگر حقوقی سازمان ثبت

مهارت ها و تخصص های خانم دکتر الهام جعفرپور صادق به شرح زیر است :

 •  متخصص دعاوی کیفری و کلاهبرداری
 •  متخصص دعاوی خانواده و مهریه
 • متخصص در دعاوی چک

خانم دکتر الهام جعفرپور صادق با این اعتقاد که وکالت امری تخصصی است و ورود به همه حوزه های حقوق با اصل تخصصی بودن منافات دارد، در حوزه های ذکر شده در بالا ورود تخصصی کرده است و در واقع اعتقاد ایشان بر این است که شخصی که مدعی تخصص در همه حوزه های حقوق است عملا در هیچ کدام متخصص نیست. همچنین گروه وکلای السا با مدیریت خانم دکتر الهام جعفرپور صادق، با بهره گیری از وکلای مجرب و فارغ التحصیل دکتری حقوق از دانشگاه تهران، بهترین گزینه به منظور وکالت تخصصی می باشد.

شماره تماس :

02188201315
02188201316
02188201317
02188201318
02188201319

شماره موبایل: 09120526949

آدرس: تهران، میدان ونک، ابتدای ملاصدرا، پلاک 38، واحد یک

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل خانواده در تهران کلیک کنید

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل مهریه در تهران

هر وکیل خوب و موفقی ویژگی هایی را دارد که نیاز است تا این ویژگی ها را در خود تقویت کند تا به عنوان بهترین وکیل در شهر یا منطقه خود در بین مردم شناخته شود. بنابراین به ویژگی های بهترین وکیل مهریه در تهران می پردازیم تا با در نظر گرفتن این ویژگی ها، بتوانیم وکیل مورد نظر خود را انتخاب نماییم.

 1. داشتن تحصیلات عالیه در زمینه دعاوی خانوادگی
 2. تجربیات بالا و سوابق کاری خوب در زمینه قوانین خانوادگی و مهریه
 3. کلام خوب و قوی جهت ارائه دفاعیات از موکل در دادگاه و در مقابل قاضی پرونده
 4. اخلاقیات خوب همراه با صبر و تحمل بالا در امور وکالتی
 5. داشتن روابطی خوب و موثر با موکلین و مراجعین
 6. پیگیری های مستمر برای رسیدگی به امور پرونده های مهریه و طلاق
 7. بروز رسانی اطلاعات و دانش حقوقی در جهت حل پرونده های خانوادگی و مهربه
 8. آموزش دانش روانشناختی و روانشناسی برای ارتباط با موکلین و مراجعین در شرایطی که دچار آسیب های روحی و روانی هستند و نیاز به همدلی وکیل خود دارند
 9. افزایش مهارت و تقویت آن برای پیشرفت و پیشبرد امور وکالتی و نزدیک شدن به اهداف
 10. گذراندن دوره های حقوقی با موفقیت
 11. ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری به مراجعین و کمک به آن ها در جهت بررسی مشکلات پرونده حقوقی شان

نکاتی مهم در خصوص مهریه

 1. مهریه باید دارای ارزش مالی باشد مانند سکه، پول، ملک، طلا، ماشین و غیره
 2. مهریه می تواند انجام یک عمل یا یک فعالیتی هم باشد مانند آموزش حرفه و یا مهارت به افرادی
 3. مهریه به ارث هم می رسد و وراث می توانند نسبت سهم ارثی که دارند، مهریه طلب کنند.
 4. مهریه پس از فوت شوهر به زن تعلق می گیرد
 5. مهریه از هر طلب دیگری برتری دارد و قبل از هرگونه بدهی قابل دریافت می باشد
 6. عواملی مانند رابطه نامشروع، خیانت و غیره تاثیری بر عدم دریافت مهریه ندارد و باز هم مهریه به زوجه تعلق خواهد گرفت
 7. مهریه باید کاملا شرعی و قانونی باشد و از ارزش اقتصادی برخوردار باشد
 8. ملاک میزان مهریه، در زمان عقد نکاح است بدین صورت که اگر مهریه پس از  ازدواج، افزایش پیدا کند فقط در زمان عقد مورد حمایت قرار می گیرد

کلام آخر

مهریه جزو اموالی است که پس از جاری شدن خطبه عقد، مرد موظف است تا آن را به زن پرداخت کند. مهریه در غالب های مختلف مانند سکه، اپارتمان، پول و غیره می تواند باشد که هر زمانی که زوجه بخواهد از مرد طلب می کند. معمولا اخذ مهریه پس از تصمیم طلاق توسط زن انجام می گیرد و زن تصمیم می گیرد تا به هر صورتی که شده مهریه اش را از مرد طلب نماید و حق اش را پس گیرد.

برای دریافت مهریه نیاز است تا مراحلی به طور قانونی طی شود. این مراحل با کمک وکیل و توسط وکیل به بهترین شکل انجام می پذیرد زیرا وکیل مهریه به تمامی قوانین و مراحل اخذ مهریه آگاه است و به طور اصولی آن را انجام می دهد. بنابراین اخذ یک وکیل خوب و خبره برای انجام پروسه طلاق و گرفتن مهریه الزامی است تا در مدت زمان کمتری بتوان به حق و حقوق قانونی رسید.

بنابراین در این مقاله به کاربران کمک کرده ایم تا با ده نفر از بهترین وکیل در مهریه آشنا شوند. این وکلا در شهر تهران به فعالیت مشغول هستند و دارای تخصص و مهارت بسیار بالایی در زمینه های مختلف حقوقی از جمله خانواده و حقوق می باشند که با راهنمایی هایشان می توانند به مردم کمک های بسیار مفیدی را داشته باشند.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا