وکلاوکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در یزد ⚖️【آپدیت 1403】

در شهر یزد با توجه به مشکلات خانوادگی و یا طلاق در بین زوجین، اخذ بهترین وکیل خانواده در یزد از الزامات می باشد. وکیل های خیلی خبره و موفقی در شهر یزد وجود دارد که تمام تلاششان را می کنند تا با ارائه راه حل های مناسب به خانواده هایd که دچار مشکل هستندT به آن ها در رفع مشکلات خانوادگی شان کمک کنند.

بهترین وکیل در یزد را می توان با مراجعه به موسسات حقوقی موجود در این شهر پیدا کرد و پرونده حقوقی خود را به آن ها سپرد. اما قبل از اخذ وکیل خانوادگی، توصیه می شود تا با مطالعه در این مقاله، به ویژگی های بهترین وکیل و شاخص هایی که یک وکیل موفق می تواند داشته باشد آگاه شده تا در این زمینه دچار مشکلاتی نشوید. همچنین تلاش شده است تا لیستی از بهترین وکیل خانواده در یزد را به کاربران عزیزی که با چنین مشکلاتی روبرو شده اند را ارائه دهیم تا در مدت زمان محدودی بتوانید وکیل موردنظر خود را انتخاب نمایید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

مهارت های مورد نیاز وکیل خانواده

وکیل های بسیار زیادی وجود دارند که سعی دارند تا مهارت های خود را تقویت کنند تا بتوانند به عنوان بهترین وکیل خانواده در شهر خود مورد توجه قرار گیرند. وکیلی موفق است که دارای مهارت ها و تخصص های بسیار خوبی باشد که این موضوع برای شغل وکالت الزامی می باشد. بنابراین به نمونه های مهمی از مهارت های موردنیاز وکیل خانواده می پردازیم:

 1. مهارت در زمینه قوانین های خانوادگی و طلاق
 2. مهارت در زمینه های قوانین ازدواج، مهریه، استرداد جهیزیه، نفقه و غیره
 3. مهارت در نحوه ارتباط موثر با مراجعین
 4. مهارت در هنگام استفاده به موقع از تبصره ها
 5. مهارت در نوشتن اصول گزارش نویسی
 6. مهارت داشتن در زمینه ارائه مشاوره های حرفه ای و تخصصی به موکلین
 7. مهارت در کلیه امور حقوقی
 8. بروز رسانی دانش و آگاهی خود در زمینه های حقوقی
 9. مهارت در رفتار کلامی و بدن
 10. مهارت داشتن بر کنترل عصبانیت و بالا بردن صبر و تحمل خود
 11. به کارگیری اصول درست کلامی
 12. مهارت بر اصول روانشناسی موثر با دیگران
 13. حفظ اعتماد به نفس و عزت نفس

دلایل مهم جهت اخذ وکیل خانواده در یزد

برخی از افراد تصور می کنند در هنگام مواجه شدن با مشکلات حقوقی یا خانوادگی، شاید خود بتوانند این مشکلات را حل کرده و وکیلی را اختیار نکنند ولی این تصور همواره اشتباه می باشد زیرا با توجه به مطالب پیچیده و گسترده وکالت، هرکسی نمی تواند در این مسیر و بدون مشورت و کمک گرفتن از یک فرد متخصص، به تنهایی این کار را انجام دهد بنابراین کمک گرفتن از یک وکیل حاذق و موفق در زمینه امور خانوادگی، می تواند کمک شایانی را به شما داشته باشد.

بنابراین دلایل مهم اخذ وکیل خانواده در یزد را بیان می کنیم تا به اهمیت داشتن وکیل در امور خانوادگی پی ببرید:

 1. تخصص و مهارت بسیار بالا در زمینه امور خانوادگی
 2. بروز بودن اطلاعات حقوقی
 3. مشورت و کمک گرفتن از وکیل مربوطه
 4. سرعت بخشیدن در روال کاری پرونده
 5. سپردن صفر تا صد امور پرونده به وکیل
 6. به دست آوردن آرامش و اعتماد و اطمینان در طی مراحل کاری پرونده
 7. جلوگیری از خسارات و ضرر و زیان
 8. افزایش بالا بردن موفقیت در کار
 9. ارائه مستندات، مدارک و اسناد خیلی خوب توسط وکیل
 10. حضور وکیل در دادگاه به جای موکل

دلایل مهم جهت اخذ وکیل خانواده در یزد

سید حسن موسوی

حسن موسوی

جناب آقای سید حسن موسوی وکیل پایه یک دادگستری و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق می باشد. ایشان به عنوان یکی از اعضای اصلی کانون وکلای دادگستری یزد فعالیت می کند و دارای 12 سال سابقه وکالت می باشد. آقای سید حسن موسوی توانسته است درصد بسیار زیادی از پرونده های اجرایی را با موفقیت به سرانجام برساند.

تخصص های اصلی وکیل سید حسن موسوی:

 • دعاوی ملکی شامل: مطالبه خسارت اعم از خسارت و ضرر و زیان قهری یا قراردادی، الزام به تنظیم سند رسمی ملک، تجویز فروش مال مشاع غیر ثبتی، ابطال سند مالکیت مال غیر منقول و غیره

سوابق کاری:

 • 12 سال سابقه تخصصی وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضو کانون وکلای دادگستری یزد
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09132584487

آدرس: یزد، خیابان فرخی، پاساژ شقایق، طبقه سوم، واحد 15


معصومه قلیچ

معصومه قلیچ

معصومه قلیچ وکیل یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در استان یزد می باشد. ایشان 14 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به دعاوی مختلف حقوقی و کیفری را دارند و در حوزه دعاوی خانواده به عنوان یکی از وکلای با تجربه و متخصص شناخته می شوند. خانم قلیچ با تکیه بر دانش حقوقی و تجربه ای که در طی سالیان وکالت خود کسب نموده اند، پرونده های زیادی را با موضوعات طلاق، مهریه، نفقه و غیره به نتیجه مورد نظر موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت تخصصی
 • دکتری حقوق جزا و جرم شناسی
 • مسلط به زبان انگلیسی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

شماره تماس: 09134520800

آدرس: یزد، خیابان فرخی، پاساژ شقایق، طبقه سوم، واحد 15


علی کریم بخشش

علی کریم بخشش

وکیل پایه یک دادگستری در یزد است و سالها در عرصه حقوقی مشغول به فعالیت می باشد. ایشان دارای کارنامه درخشان وکالتی در حوزه های مختلف است و به عنوان بهترین وکیل خانواده در یزد معرفی گردیده است. همچنین در دعاوی های مربوط به خانوادگی، طلاق، ملکی، کیفری و غیره مهارت و تخصص بسیار بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در شهر یزد
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 

آدرس: یزد، چهارراه مهدیه، بلوار امام جعفر صادقف مجتمع تجاری اداری امام جعفر صادق، طبقه اول، واحد ۳

علی آدینه

علی آدینه

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در یزد می باشد و موفق به کسب دهها پرونده وکالتی در طول امور کاری خود می باشد. همچنین آقای علی آدینه با ارائه مشاوره های تخصصی خود به موکلینش سبب شده است تا راه حل های مفیدی را در اختیار آنان قرار دهد و موجب تسریع در پرونده آنان شود.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در شهر یزد
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09153154598

آدرس: یزد، خیابان فرخی، مجتمع تجاری و اداری شقایق، طبقه4، واحد1

حسن قاسمی مقدم

حسن قاسمی مقدم

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر یزد در حال فعالیت های حقوقی است. ایشان در زمینه دعاوی های خانوادگی، ملکی، کیفری، طلاق و غیره مشغول به کار است و مورد اعتماد و اطمینان مردم در زمینه حقوقی واقع شده است. همچنین به عنوان بهترین وکیل خانواده در یزد هم معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در شهر یزد
 • عضو هیئت علمی دانشگاه
 • مشاورحقوقی

شماره تماس:

آدرس: یزد، خیابان صفائیه، چهاراه پژوهش، ختدن ١، پلاک ٣١٠

فاطمه یاوری

فاطمه یاوری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و تمام تلاشش بر این است تا بتواند بهترین راه ها و روش ها را به مردم و مخاطبانش ارائه دهد تا بتواند مشکلات حقوقی آنان را رفع کند. خانم فاطمه یاوری به عنوان بهترین وکیل خانواده در یزد شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09134434266

آدرس: یزد، خیابان مطهری، جنب پارک علم و فناوری، ساختمان موسسه حقوقی ثناجویان عدالت

سید حسن موسوی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر یزد مشغول به فعالیت هایی نظیر خانوادگی، ملکی، کیفری، مالی، تجاری و غیره است. ایشان به عنوان بهترین وکیل خانواده در یزد مشغول به کار است و دارای کارنامه درخشان وکالتی می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضو کانون وکلای دادگستری یزد
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 

آدرس: یزد، خیابان فرخی، پاساژ شقایق، طبقه سوم، واحد 15

سید جعفر هاشمی باجگانی

سید جعفر هاشمی باجگانی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر یزد مشغول به فعالیت های حقوقی است. ایشان تمام تلاش و کوشش خود را به کار می گیرد تا اعتماد و اطمینان مردم را جلب کند و مورد رضایت آنان واقع شود. آقای سید جعفر هاشمی باجگانی در دعاوی های خانوادگی، ملکی، کیفری، مالی، تجاری، اسناد و غیره تخصص دارد و به عنوان بهترین وکیل خانواده در یزد انتخاب گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیئت علمی دانشگاه
 • عضو کانون وکلا دادگستری یزد
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09133518852

آدرس: یزد، بلوار طالقانی، نبش پارکینگ دادگستری، مجتمع تجاری شهاب، واحد شماره ٢

مهم ترین موضوعات مشاوره وکیل خانواده

یکی از وظایف وکیل خانواده این است تا با برگزاری جلسات خانواده و ارائه مشاوره به زوجین، راهکارهای مفید به آن ها ارائه دهد تا به آن ها کمک کرده تا بتوانند مشکلات خانوادگی خود را در مدت زمان کمتری حل نمایند. بنابراین به مهم ترین موضوعات مربوط به خانواده که باید در مشاوره های خانواده مطرح شود اشاراتی می کنیم:

 • اعتیاد داشتن هریک از زوجین
 • تفاوت های فرهنگی
 • ازدواج مجدد
 • ازدواج در سنین کم یا ازدواج اجباری
 • سوظن داشتن زوجین به یکدیگر
 • مشکلات جنسی
 • عدم درک زوجین به یکدیگر
 • دخالت خانواده ها در زندگی زوجین
 • خشونت
 • ناسازگاری در زندگی زناشویی
 • مشکلات اقتصادی
 • اختلافات سنی کم یا زیاد
مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در یزد

نحوه انتخاب بهترین وکیل خانواده در یزد

وکلای بسیار موفق و حاذقی در شهر یزد وجود دارد که در حوزه های مختلف وکالتی، همچنان مشغول به فعالیت می باشند. بنابراین افرادی که به دلایلی دچار مشکلات خانوادگی در شهر یزد می شوند در قدم اول، در جستجوی بهترین وکیل در یزد هستند تا بتوانند به او اعتماد کرده و امور وکالتی خود را به او بسپارند. اما وکیلی که به عنوان بهترین وکیل در شهر یزد فعالیت دارد دارای ویژگی ها و خصوصیاتی می باشد که در انتخابش تاثیرگذار خواهد بود.

در وهله اول، برای انتخاب یک وکیل موفق و مجرب خانوادگی، به میزان تخصص و مهارت و همچنین سوابق کاری خوب او دقت و توجه کنید. وکیلی که دارای تجربه بسیار بالا و مهارت در زمینه امور خانوادگی باشد می تواند در تجزیه و تحلیل پرونده بسیار حرفه ای عمل کند و راهکارهای مفیدی را به موکل یا مراجعینش ارائه دهد.

و از آنجایی که قوانین و مقررات حقوقی بسیار گسترده تر و وسیع تر از گذشته شده بنابراین وکلا با مطالعه مستمر کتب های حقوقی، باید تلاششان بر این باشد تا بتوانند اطلاعات حقوقی خود را بروز کنند تا از رقبای خود عقب نمانند و بتوانند هر پرونده خانوادگی را در جهت مثبت به پیش ببرند.

یک وکیل خانوادگی موفق، دارای موفقیت در پرونده های مختلف خانوادگی می باشد و سابقه درخشانی در این زمینه دارد به طوریکه راحت تر بتوان به او اعتماد و اطمینان کرد. در واقع مردم سعی می کنند پرونده حقوقی یا خانوادگی خود را به کسی بسپارند که دارای کارنامه وکالتی درخشانی می باشد.

به طورکلی تمامی این ویژگی ها برای نحوه انتخاب وکیل شرح داده شد تا در هنگام انتخاب وکیل خانواده، دچار اشتباه نشده و به ناچار و از روی ناآگاهی وکیلی را انتخاب نکنیم که ما را به مسیری غلط به پیش ببرد و یا ناکاربلد باشد، زیرا در آنصورت است که دچار خطا شده و پرونده دچار شکست خواهد شد، همچنین با ضرر و زیان هایی در طی مسیر مواجه خواهیم شد.

نحوه انتخاب بهترین وکیل خانواده

کلام آخر

برای اکثریت پرونده های خانوادگی، اخذ وکیل خانوادگی خبره الزامی می باشد و وکیل طلاق با برخورداری از دانش و تخصص خود، به سرعت بخشیدن کارها و روال کاری پرونده در دادگاه کمک بسیار زیادی خواهد و سبب می شود تا با ارائه لایحه دفاعیات بسیار خوب از موکل خود در دادگاه، به خوبی از او دفاع کرده تا بتواند بر پرونده پیروز شود حتی اگر همه چیز بر علیه موکل بوده باشد. درواقع نقش یک وکیل همانند یک پزشک، برای بیمار خود بسیار مهم می باشد و همانطوری که یک پزشک خوب و حاذق می تواند جان بیمارش را نجات دهد، یک وکیل حاذق هم می تواند موکل خود را از شرایط و مشکلات سخت نجات دهد و یا حق و حقوق تضییع شده او را به او بازگرداند.

بنابراین در این مقاله هدف بر این بوده است تا بتوانیم با ارائه مطالبی مهم در مورد شناخت بهترین وکلا، بهترین ها را به شما معرفی کرده تا با خیالی آسوده بتوانید وکیل موردنظر خود را بنا به توقعی که از او دارید انتخاب کنید.

4.7/5 - (4 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا