سلب مسئولیت

مقالات موجود در وب سایت وکیل از ما، جهت معرفی وکلا و دادگستری ها برای تسریع در کار و افزایش آگاهی اطلاعات حقوقی کاربران فارسی زبان، جمع آوری گردیده است و صرفا این مطالب جنبه اطلاع رسانی و آگاهی را دارند.

تمامی اطلاعات ارائه شده در این وب سایت، توسط تیم وب سایت وکیل از ما و براساس جستجوی کاربران فراهم گردیده است و هدف از ایجاد این مطالب، افزایش آگاهی و اطلاعات حقوقی به امور مردم می باشد.

گروه سایت محتوایی وکیل از ما، در تلاش هستند تا محتوایی دقیق منتشر کنند، بنابراین توصیه می کنیم تا در موارد حساس، از اطلاعات موجود در مقالات استفاده نشود و بهتر است تا کاربران عزیز در هر موردی، به موسسات حقوقی معتبر مراجعه و یا با وکلای متخصص در این موارد مشورت داشته باشند.

توصیه سایت وکیل از ما این است تا کاربران جهت مشاوره، قرارداد و رفع مشکلات در زمینه های مختلف در امورحقوقی، ابتدا با وکیل های خبره و متخصص مشورت داشته باشند. بنابراین تمامی مسئولیت ها برعهده کاربر خواهد بود.

درنهایت وب سایت وکیل از ما، تعهد و مسئولیت از هرگونه مطالب موجود در این وب سایت و یا هرگونه اقدامی که در جهت مطالب در این سایت صورت گرفته است و منجر به مشکلی شده است را از خود سلب می کند.

سلب مسئولیت جهت رپورتاژها و لینک‌های خارجی

تمامی لینک های خارجی و رپورتاژهای آگهی فقط جنبه اطلاع رسانی را دارند.

وب سایت وکیل از ما، در استفاده از مطالب مقالات خود، به وب سایت های متفاوتی لینک داده است که برخی از آن ها، آگهی های تبلیغاتی یا رپورتاژ آگهی و برخی دیگر جهت لینک دادن برای مراجعه به صفحه ای دیگر می باشد که هدف افزایش اطلاعات و آگاهی بیشتر در زمینه حقوقی است. بنابراین تمامی این موارد، صرفا جهت تایید و استفاده از خدمات و محصولات این وب سایت ها، توسط سایت وکیل از ما نیست و سایت وکیل از ما، هیچگونه تعهد و مسئولیتی برای استفاده از خدمات و محصولات آگهی های تبلیغاتی در سایت را ندارد و همگی آن ها به عهده کاربر می باشد.

دکمه بازگشت به بالا