وکلا

10 تا از بهترین وکیل در کرمانشاه ⚖️【آپدیت 1402】

برای اخذ بهترین وکیل در کرمانشاه در هنگام مشکلات حقوقی در زمینه های کیفری، ملکی، خانواده، طلاق، ثبتی و غیره نیاز است تا از او شناخت کافی داشته باشید و وکیلی را انتخاب کنید که نسبت به مسئولیت ها و وظایف خویش آگاه باشد تا بهتر بتواند مشکلات مربوط به پرونده حقوقی موکل را بررسی کرده و رفع نماید. وکالت دادن موکل به یک وکیل، یعنی انجام تمامی کارهای حقوقی و انتخاب وکیل به عنوان نماینده برای انجام کار است. در واقع موکل یا مراجعه کننده وقتی کلیه اور حقوقی خود را به یک وکیل واگذار می نماید یعنی او را به عنوان نماینده خود انتخاب کرده است و به او اعتماد و اطمینان کافی را در این زمینه دارد.

در سال های اخیر مشکلات حقوقی در زمینه های مختلف بیشتر شده است و مردم به محض مواجه شدن با مشکلاتی مانند کیفری به بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه و مشکلات ملکی به بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه مراجعه می کنند و مشکلات دیگری همچون خانواده، طلاق و غیره به جستجوی یک وکیل خبره و موفق در شهر خود هستند. انتخاب و اخذ یک وکیل بسیار مهم و حائز اهمیت است و باید به آن توجه زیادی شود.

بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم که تا انتهای مقاله با ما همراه شوید و بهترین وکیل در کرمانشاه را بشناسید و با آن ها آشنا شوید تا در هنگام اخذ یک وکیل در شهر کرمانشاه زمان زیادی را تلف نکنید.

بهترین وکیل در کرمانشاه کیست؟

تعداد زیاد وکلا در هر شهری، قطعا باعث سردرگمی در افرادی که دچار مشکلات حقوقی شده اند، می شود و انتخاب یکی از آن ها، برای پرونده حقوقی، کار را سخت می کند. اما با شناخت از یک وکیل خوب و خبره در کرمانشاه و مطالعه مجلات حقوقی معتبر، می توان به نتایج خوبی دست پیدا کرد و از وکلای بسیار خوب در شهر کرمانشاه شناخت کافی پیدا کرد. پس پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید.

 وحید دهنوی

وحید دهنوی

وکیل پایه یک دادگستری در استان کرمانشاه می باشد و سالهاست که در این شهر مشغول به کار وکالت است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمانشاه مشغول به کار است و در زمینه دعاوی های کیفری، ملکی، مالی، خانواده، طلاق و غیره به فعالیت و تخصص می پردازد. آقای وحید دهنوی با پیگیری های دلسوزانه و با بهره گیری از تجربیات خود، پرونده های حقوقی را به نتایج مثبت و مطلوبی می رساند و بهترین و موثرترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشدحقوق
 • 8 سال سوابق کاری وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09188575383

آدرس: کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، خیابان حاج محمد تقی اصفهانی، رو به روی آزمایشگاه رازی، ساختمان ابن سینا، طبقه 5، واحد 3

مهسا ستایش نیا

مهسا ستایش نیا

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کرمانشاه می باشد و وکالت شرکت های معتبر خصوصی را بر عهده دارد و تجربه های ارزشمندی در این خصوص کسب کرده است. ایشان با استفاده از فن بیان خوب و نفوذ کلامی بالا، از موکلینش دفاعیات بسیار خوبی را انجام می دهد و به دلیل اگاهی و مهارت های خوبی که در عرصه حقوقی دارد، توانسته است تا بهترین مشاوره ها را به موکلین و مراجعینش ارائه دهد. خانم مهسا ستایش نیا به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمانشاه مشغول به کار وکالت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مدرس دانشگاه
 • 8 سال سابقه کار مستمر در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09368998574

آدرس: کرمانشاه، دبیر اعظم، کوی صنایع دستی، طبقه 2

 سارا اله ویسی

 سارا اله ویسی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمانشاه است و دارای سوابق بسیار بالای وکالتی نیز می باشد. ایشان در زمینه دعاوی های کیفری، ملکی، خانواده، طلاق، ثبتی و غیره تخصص و مهارت داشته و با بانک های دولتی و موسسات مالی اعتباری در شهر کرمانشاه هم همکاری دارد. خانم سارا اله ویسی به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمانشاه توسط مردم شناخته شده است و ارائه مشاوره های حقوقی را در زمینه های ثبت اظهارنامه، کلیه دعاوی های حقوقی، ثبت درخواست حقوقی و کیفری و غیره را بر عهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سوابق و تجربه  وکالتی
 • عضو کانون وکلا دادگستری در استان کرمانشاه
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • دبیر سابق کمیسیون حقوق بشر کانون کرمانشاه
 • چندین سوابق فعالیتی به عنوان دبیر در کرمانشاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09183571739

آدرس: کرمانشاه، 22 بهمن، خیابان برق، نبش کوی دوم، مجتمع برق، طبقه 4، واحد 12

ساسان رضایی فرد

ساسان رضایی فرد

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کرمانشاه است و بهترین خدمات حقوقی را به مردم کرمانشاه ارائه می دهد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمانشاه شناخته و معرفی گردیده است و دارای تسلط کلامی بسیار بالا خصوصا در هنگام دفاعیات از موکلینش در دادگاه نیز می باشد. آقای ساسان رضایی فرد در زمینه های مختلف حقوقی مانند ملکی، مالی، تجاریف طلاق، خانواده و غیره تخصص دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیات علمی دانشگاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۸۱۳۳۲۲۸۶

آدرس: کرمانشاه، میدان شهرداری سابق، ابتدای خیابان معلم شرقی، بن بست گواران، مجتمع آینه، واحد ۴

 پرستو رادمنش

 پرستو رادمنش

وکیل پایه یک دادگستری در استان کرمانشاه است و در این شهر سالهای زیادی است که به فعالیت حقوقی مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمانشاه فعالیت داشته و دارای سوابق بالای وکالتی و درخشانی در حوزه های مختلف حقوقی است. خانم پرستو رادمنش نمونه پرونده های موفق زیادی را به ثبت رسانیده است و مشاوره های حضوری و غیرحضوری را در اختیار مردم شهر کرمانشاه قرار می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 12سال سوابق کاری و تخصصی وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09183302676

آدرس: کرمانشاه، ۲۲بهمن، چهارراه سی متری دوم، روبروی بانک قرض الحسنه مهر ایران، ساختمان برج کادوس طبقه 5 واحد 15

 پدرام کریمی

پدرام کریمی

وکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه می باشد و یکی از وکیل هایی است که سابقه درخشان و بسیار بالایی در شهر کرمانشاه دارد و پرونده های حقوقی زیادی را با موفقیت به پایان رسانیده است. ایشان مهارت و اطلاعات کافی و به روز حقوقی را دارد و بسیار وقت شناس است و همین موارد سبب شده است تا مردم او را به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمانشاه شناخته و به او اعتماد کنند.

تخصص و مهارت:

 • دکتری حقوق کیفری و جرم شناسی
 • 16 سال تخصص و مهارت وکالتی
 • 10 سال سابقه تدریس
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09126229567

آدرس: کرمانشاه، بلوار شهید بهشتی، نرسیده به چهار راه ارشاد (بسیج)، رو به روی بانک پارسیان، جنب بانک پاسارگاد، ساختمان اداری حنا، طبقه سوم، واحد 17

 امیر بصیری

 امیر بصیری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر کرمانشاه سالهای زیادی است که به کار و حرفه وکالتی مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمانشاه توسط مردم شناخته شده و نتایج ارزنده ای را برای پرونده های موکلینش داشته است. آقای امیر بصیری یکی از وکلای خبره و بسیار کاربلد در حرفه وکالتی اش است و مردم به او اعتماد و اطمینان کافی را در این خصوص دارند و پرونده های خود را به او می سپارند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • 12 سال سوابق و تخصص وکالتی
 • داوری مرکز کانون وکلای دادگستری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 0918330269

آدرس: کرمانشاه، خیابان موسوی، دفتر وکالت آقای امیر بصیری

 نگین عسگری

نگین عسگری

وکیل پایه یک دادگستری است و به عنوان مشاور حقوقی برای شرکت های معتبر هم فعالیت دارد. ایشان در زمینه دعاوی های طلاق، خانواده، ملکی، کیفری، مالی و غیره به وکالت مشغول می باشد و نمونه پرونده های موفقیت آمیز بسیاری را در کارنامه وکالتی خود به ثبت رسانیده است. خانم نگین عسکری وکیلی دلسوز در انجام کار مراجعینش است و نتایج مطلوبی را برای آنان به همراه می آورد.

تخصص و مهارت:

 • مدرک دکترا حرفه ای مدیریت گرایش حقوق
 • 8 سال سوابق و تجربه در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09183565113

آدرس: کرمانشاه، بلوار بنت الهدی، خیابان قیطاسیان (بالاتر از نیرو انتظامی، جنب شورای شهر اسلامی)، ساختمان وکلا، طبقه 3، واحد 5

 محمد ایزدی

محمد ایزدی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر کرمانشاه به کلیه فعالیت های حقوقی مشغول است. ایشان در حوزه های مختلف وکالت مانند ملکی، ثبتی، خانواده، طلاق و غیره فعالیت و تخصص بالایی دارد و دارای علم حقوقی به روزی می باشد مه توانسته است رضایت موکلین خود را جلب نماید. آقای محمد ایزدی وکیلی دلسوز و اخلاق مدار در حرفه شفلی خود می باشد و با استفاده از تجربیاتی که دارد، راه حل های بسیار موثری را به مردم شهر کرمانشاه ارائه می دهد تا به رفع مشکلات حقوقی شان کمک کند.

تخصص و مهارت:

 • دکتری حقوق خصوصی
 • 18 سال سابقه فعالیت و تخصص در امور وکالت
 • مدرس دانشگاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09183396761

آدرس: کرمانشاه، میدان فردوسی، جنب بانک صادرات، طبقه سوم

اصلی ترین وظایف یک وکیل خوب و خبره در کرمانشاه

 1. برگزاری مشاوره های اصولی و کاربردی برای موکلین و مراجعین و کمک به آن ها در جهت حل مشکلات حقوقی
 2. ویژگی صداقت در یک وکیل، از جمله ویژگی هایی است که برای مردم و مراجعین در حین انجام کار بسیار مهم می باشد
 3. ارائه اطلاعات و مستندات مفید به نفع موکل در دادگاه
 4. یک وکیل باید به کلیه وظایف وکالتی خود آگاه باشد و نسبت به تعهدات و مسئولیت هایی که در قبال موکلش دارد، به خوبی عمل کند.
 5. نظم از اصول اولیه شغل وکالت است. یک وکیل خوب و موفق باید در کلیه امور وکالتی خود نظم داشته باشد
 6. حضور وکیل در جلسات دادگاه و دادسرا حتی در صورت عدم حضور موکل
 7. ارائه دلیل های محکم و قوی در دادگاه به نفع موکل
 8. پیگیری به موقع پرونده های حقوقی که وکیل بر عهده گرفته است
 9. ارائه استراتژی های کاربردی و خلاقانه برای تسریع در انجام پرونده
 10. در جریان قرار دادن موکل برای تمامی مراحل اجرایی انجام شده
 11. به سوالات مبهم موکلین پاسخ دادن
 12. اخذ حق و حقوق موکل
 13. ارتباط خوب برقرار کردن با موکلین و مراجعین و حس اعتماد برقرار کردن آن ها
 14. سماجت برای پیگیری و رسیدگی به مراحل کاری پرونده
 15. اعتماد به نفس و عزت نفس بالا در انجام کار
 16. خلق و خوی مناسب و خوب در جهت برقراری ارتباط با مراجعین و موکلین
 17. حفاظت از اسناد و مدارکی که موکل به او سپرده است
 18. حفاظت از رازهای موکلین و سو استفاده نکردن از اعتماد آن ها
 19. احساس همدردی و همدلی با مراجعین و موکلین
 20. تنظیم لایحه دفاعیات بسیار قوی از موکل در دادگاه
 21. برگزاری جلسات مشاوره و راهنمایی به موکلین و مراجعین
 22. پرهیز از وعده و وعید های دروغین به موکلین و مراجعه کنندگان
 23. تلاش برای به موفقیت رساندن پرونده های موکلین در هر حوزه که به او واگذار شده است

کلام آخر

هدف از نگارش این مقاله در سایت وکیل از ما، معرفی 10 تا از بهترین وکیل در کرمانشاه می باشد که سالهاست در این شهر به کلیه فعالیت های حقوقی می پردازند و تمام تلاشش شان را برای به پیروزی رساندن پرونده های موکلین در دادگاه می کنند. آن ها دفاعیات بسیار خوبی را از موکلین خود در دادگاه دارند تا بتوانند حق آن ها را پس گیرند. گرفتن حق و حقوق موکل از وظایف بسیار مهم وکلا می باشد زیرا اکثریت موکلین و مراجعین در پی گرفتن حق خود می باشند تا پایمال نشود. بنابراین انتخاب یک وکیل خوب و متخصصی که سالها در حوزه وکالت کار کرده است و به تمامی امور حقوقی تسلط و آگاهی دارد بسیار مهم می باشد زیرا او می تواند باعث تغییر حکم یا رای دادگاه شود و همچنین باعث تغییر زندگی موکل شود، زیرا گاهی وکیل باید از جان یک انسان، یا مال، یا آبروی یک فرد دفاع کند که در زندگی شخصی او بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

در واقع انتخاب یک وکیل خوب و حرفه ای، موجب آرامش در موکل می شود و از استرس و اضطراب او کم می کند زیرا می داند که وکیل به تمامی امور حقوقی آگاهی دارد و وظایف اش را به خوبی می داند و نسبت به آن آگاهی کامل دارد.  همچنین یک وکیل خوب و موفق در شهر و یا منطقه ای که کار می کند محبوب و معروف می باشد و مراجعه کنندگان و موکلین از او رضایت کامل دارند و همچنین اعتماد و اطمینان زیادی به او دارند. همه ی این موارد سبب می شود تا با یک تحقیق کلی، به نتایج خوبی از وکیل مورد نظر خود دست پیدا کرد و سپس او را برای کار و پرونده حقوقی خود برگزید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا