وکلا

10 تا از بهترین وکیل در کرمانشاه ⚖️【آپدیت 1403】

برای اخذ بهترین وکیل در کرمانشاه در هنگام مشکلات حقوقی در زمینه های کیفری، ملکی، خانواده، طلاق، ثبتی و غیره نیاز است تا از او شناخت کافی داشته باشید و وکیلی را انتخاب کنید که نسبت به مسئولیت ها و وظایف خویش آگاه باشد تا بهتر بتواند مشکلات مربوط به پرونده حقوقی موکل را بررسی کرده و رفع نماید. وکالت دادن موکل به یک وکیل، یعنی انجام تمامی کارهای حقوقی و انتخاب وکیل به عنوان نماینده برای انجام کار است. در واقع موکل یا مراجعه کننده وقتی کلیه اور حقوقی خود را به یک وکیل واگذار می نماید یعنی او را به عنوان نماینده خود انتخاب کرده است و به او اعتماد و اطمینان کافی را در این زمینه دارد.

در سال های اخیر مشکلات حقوقی در زمینه های مختلف بیشتر شده است و مردم به محض مواجه شدن با مشکلاتی مانند کیفری به بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه و مشکلات ملکی به بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه مراجعه می کنند و مشکلات دیگری همچون خانواده، طلاق و غیره به جستجوی یک وکیل خبره و موفق در شهر خود هستند. انتخاب و اخذ یک وکیل بسیار مهم و حائز اهمیت است و باید به آن توجه زیادی شود.

بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم که تا انتهای مقاله با ما همراه شوید و بهترین وکیل در کرمانشاه را بشناسید و با آن ها آشنا شوید تا در هنگام اخذ یک وکیل در شهر کرمانشاه زمان زیادی را تلف نکنید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل در کرمانشاه کیست؟

تعداد زیاد وکلا در هر شهری، قطعا باعث سردرگمی در افرادی که دچار مشکلات حقوقی شده اند، می شود و انتخاب یکی از آن ها، برای پرونده حقوقی، کار را سخت می کند. اما با شناخت از یک وکیل خوب و خبره در کرمانشاه و مطالعه مجلات حقوقی معتبر، می توان به نتایج خوبی دست پیدا کرد و از وکلای بسیار خوب در شهر کرمانشاه شناخت کافی پیدا کرد. پس پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید.

علی غزاله

وکیل علی غزاله

علی غزاله وکیل پایه یک دادگستری با ۱۵ سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمانشاه معرفی می شوند ایشان با فن بیان و نفوذ کلام، برخورد و رفتار صحیح و همچنین آشنایی با قوانین حقوقی توانسته اند رضایت اکثریت موکلین خود را در طی فعالیتی که در حوزه وکالت داشته اند جلب نمایند و به عنوان وکیل و مشاوره حقوقی بهترین راهکارها را برای تسریع روند پرونده و دریافت نتیجه موفقیت آمیز به موکلین خود پیشنهاد می دهند.

تخصص و مهارت:

 • ۱۵سال سابقه وکالت در محاکم دادگستری
 • عضو کانون وکلای دادگستری کرمانشاه
 • مشاوره حقوقی بصورت حضوری و غیرحضوری

شماره تماس: 09126276620

آدرس دفتر: کرمانشاه -۲۲بهمن – خیابان برق نبش کوچه دوم مجتمع برق طبقه ۴ واحد ۱۲


سارا اله ویسی

وکیل سارا اله ویسی

وکیل پایه یک دادگستری،عضو کانون دادگستری در کرمانشاه با ۱۳ سال سابقه کار در وکالت در امور حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند و از وکلای حاذق در شهر کرمانشاه محسوب می شوند. خانم اله ویسی با بهره گیری از قوانین روز حقوقی، نفوذ کلامی بالا و صبر و حوصله،تلاش میکنند تا بهترین آراء را در پرونده های مرجوعه بدست آورند. ایشان برای مراجعینی که توان پرداخت یکجا حق وکالت را ندارند، شرایط پرداخت اقساطی را فراهم نموده تا تمامی افراد امکان ارتباط با وکیل متخصص در دعاوی خود را داشته باشند.

تخصص و مهارت:

 • دبیر سابق کمیسیون حقوق بشر کانون کرمانشاه
 • همکاری با بانک های دولتی و موسسات مال اعتباری
 • چندین سال فعالیت بعنوان دبیر در کرمانشاه
 • قبول وکالت کلیه وعاوی کیفری،حقوقی،دیوان عدالت ثبتی،اداره و….
 • ارائه مشاوره در کلیه زمینه ها و ثبت دادخواست حقوقی و کیفری،ثبت اظهارنامه

شماره تماس: 0918357173908338242608

آدرس: کرمانشاه،۲۲ بهمن، خیابان برق، نبش کوچه دوم، مجتمع برق، طبقه ۴، واحد ۱۲


خانم مهسا ستایش نیا

مهسا ستایش نیا وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با سابقه بیش از ده سال سابقه وکالت و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در دانشگاه خوارزمی تهران می‌باشد. تنظیم قرارداد در موضوعات مختلف، اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و مشاوره غیر حضوری بخشی از خدمات وکالتی خانم مهسا ستایش نیا است که مشاوره‌های وی در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری،حقوقی و ثبتی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد.

ایشان در پرونده‌های بسیاری در شهر کرمانشاه موفقیت های درخشانی داشته است که با رضایت کامل موکل از نتیجه عملکرد به پایان رسیده است. خانم مهسا ستایش نیا با فن بیان ومشاوره حقوقی و وکالت تخصصی در تمام پرونده های مربوط به ارث ،تقسیم ترکه، مطالبه دیون متوفی و انجام کاملا تخصصی امور کیفری شامل، جعل، کلاهبرداری، خیانت در امانت، مواد مخدر و هم چنین انجام تمام امور مربوط به پرونده های خانواده از جمله، انواع طلاق، مهریه و هم چنین مشاوره و وکالت در خصوص دعاوی ملکی متشکل از الزام به تنظیم سند رسمی، تقسیم و فروش ملک مشاع، وقف، تصرف عدوانی، خلع ید، اجاره و… با نفوذ کلام بالا در جلسات رسیدگی و هم چنین با پایبندی به زمان و برخورد مناسب شناخته می شوند.

همچنین آگاهی و سواد به روز و بهره بردن از آن ها با مهارت کافی در انجام امور پرونده ها، سبب گشته تا پرونده های زیادی را به عنوان بهترین زن وکیل در شهر کرمانشاه با موفقیت به سرانجام برساند. از دیگر تخصص های خانم مهسا ستایش نیا، وکالت در پرونده های فوت در تصادفات رانندگی با سابقه‌ای که در زمینه پرونده مطالبه دیات جراحات و فوت سرنشینان از بیمه و صندوق تامین خسارات بدنی دارد، می‌تواند شانس موفقیت شما را در دادگاه افزایش دهد.

بنابراین می توانید در صورت مواجه با موضوعات مطالبه دیات جراحات و فوت سرنشینان از بیمه و صندوق تامین خسارات بدنی بیمه و خسارت افت قیمت خودرو به ایشان به عنوان بهترین وکیل کاربلد شهر کرمانشاه مراجعه نمایید.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق مدرس دانشگاه
 • ۱۰ سال سوابق کار و تخصص در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09368998574

آدرس: کرمانشاه، شریعتی، پایین تر از کوچه ثبت، ساختمان نگین


پدرام کرمی

پدرام کرمی

وکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه می باشد و یکی از وکیل هایی است که سابقه درخشان و بسیار بالایی در شهر کرمانشاه دارد و پرونده های حقوقی زیادی را با موفقیت به پایان رسانیده است. ایشان مهارت و اطلاعات کافی و به روز حقوقی را دارد و بسیار وقت شناس است و همین موارد سبب شده است تا مردم او را به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمانشاه شناخته و به او اعتماد کنند.

تخصص و مهارت:

 • دکتری حقوق کیفری و جرم شناسی
 • نفر برگزیده بهترین وکیل در سال 1401 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران
 • عضو شورای پژوهشی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کرمانشاه
 • دارای مقالات متعدد عملی و پژوهشی
 • 16 سال تخصص و مهارت وکالتی
 • 15 سال سابقه تدریس در دانشگاه های آزاد استان کرمانشاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: کرمانشاه، بلوار شهید بهشتی، نرسیده به چهار راه ارشاد (بسیج)


پرستو رادمنش

پرستو رادمنش

سرکار خانم پرستو رادمنش وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه است. ایشان با اخذ کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دارای بیش از 12 سال سابقه مستمر در حوزه وکالت و فعالیت به عنوان مشاور حقوقی، همواره توانسته اند پرونده های موکلین خود را به نتایج ارزنده ای برسانند.

برخی از سوابق کاری خانم پرستو رادمنش :

ایشان از اردیبهشت ماه 1384 بعنوان نیروی خرید خدمت و در چهارچوب قرارداد کار معین به استخدام اداره کل مسکن و شهرسازی وقت در آمده و تا سال 87 در قالب قرار داد فوق به انجام در زمینه امور املاک و اراضی اشتغال به کار داشته اند و در سال 86 و پس از اخذ پروانه وکالت دادگستری بعنوان وکیل و مشاور حقوقی اداره کل راه و شهرسازی در خصوص دعاوی مربوط به رفع تصرفات_خلع ید، رفع مزاحمت، تنظیم سند، دعاوی مربوط به کمیسیون ماده 100 شهرداری، ماده 5 و ماده 12 قوانین اراضی شهری و زمین شهری و دعاوی راه و تملکات راه و شهرسازی، پرونده های ثبتی و وصول مطالبات  غیره را در بیش از 1500 پرونده به عهده داشته اند.
از سال 1391 بعنوان وکیل، پیگیری مطالبات مدیریت شعب بانک ملت استان کرمانشاه را به عهده داشته اند.
از سال 1391 لغایت 1393 به عنوان وکیل بانک ملی دعاوی پیگیری مطالبات و اجرای اسناد را به عهده داشته اند.
از تاریخ 1394/7/6 لغایت 1394/12/29 به عنوان وکیل و مشاوره تعاونی مسکن اتباع و امور مهاجرین خارجی کرمانشاه به مشاوره و دفاع دعاوی پرداخته اند. ایشان از فروردین 1401 به عنوان وکیل و مشاور حقوقی شرکت جهاد نصر استان کرمانشاه فعالیت می کنند.
سابقه بازرسی مرکز وکلا و کارشناسان حقوقی قوه قضائیه و عضو هیات مدیره دیوان داوری مرکزی وکلا.

گواهینامه های دریافت شده توسط ایشان:

 •   دارای گواهینامه داوری درجه 1
 •   گواهینامه دوره آموزش مدرس حقوق زنان
 •  گواهینامه ارزیابی محیط زیست پروژه های طرح بهسازی شهری
 •   گواهینامه حقوق در مهندسی ساختمان
 •   گواهینامه فن دفاع و آشنایی با ضوابط و مقررات حقوقی و رفع تصرفات
 •   گواهینامه دوره آموزش خانواده

تخصص ایشان در امور:

 • اراضی و املاک
 • شهرداری
 • قراردادها
 • خانواده
 • شهرسازی و معماری
 • دیه و تصادفات

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره وکالت خانم پرستو رادمنش با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09183302676

آدرس: کرمانشاه، 22 بهمن، چهارراه سی متری دوم، رو به روی بانک مسکن و بانک مهر ایرانیان، برج کادوس، طبقه 5

پیج اینستاگرام: parastoo_radmanesh_lawyer@


زهرا شکربیگی

زهرا شکربیگی

وکیل پایه یک دادگستری با 14 سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمانشاه معرفی شده است. ایشان با فن بیان و نفوذ کلام، برخورد و رفتار صحیح و همچنین آشنایی با قوانین حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده توانسته اند رضایت اکثریت موکلین خود را در طی فعالیتی که در حوزه وکالت داشته اند جلب نمایند و به عنوان وکیل و مشاوره حقوقی بهترین راهکارها را برای تسریع روند پرونده و دریافت نتیجه موفقیت آمیز به موکلین خود پیشنهاد می دهند.

از خدمات ایشان عبارتند از :

_ پیگیری مستمر و مداوم پرونده های موکلین و مراجعین به دفتر و پاسخگویی تا حاصل شدن نتیجه

_ پذیرش پرونده های کیفری اعم از کلاهبرداری، خیانت در امانت و جرائم خاص

_ پذیرش دعاوی ملکی و ثبتی نظیر تصرف عدوانی، اختلاف مالکیت و اختلافات ثبتی

_پذیرش دعاوی خانواده، مطالبه مهریه و نفقه، حضانت فرزندان، طلاق و فسخ نکاح

_ پذیرش دعاوی مالیاتی، گمرکی و مالی شرکت های بازرگانی دولتی و خصوصی

_ مشاوره و تنظیم قراردادهای مالی و تجاری شرکت های دولتی و خصوصی

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان، می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره زیر تماس بگیرید :

شماره تماس: 09188555470

آدرس: کرمانشاه، بلوار بنت الهدی، روبروی دادگستری کل استان، ساختمان وکلا


لیلا محمدی

لیلا محمدی

لیلا محمدی وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمانشاه مشغول به فعالیت است. ایشان ۲۰سال سابقه وکالت موفق، مشاور حقوقی و وکیل بانکهای دولتی و موسسات مالی واعتباری و دارای سابقه وکالت درخشان  در انواع دعاوی حقوقی و خانوادگی اعم از طلاق، حضانت، نفقه و دعاوی کیفری اعم از قتل، کلاهبرداری، سرقت و ضرب و جرح همچنین وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور در امور حقوقی وکیفری را داشته و با تبحر به نتیجه رسانده است. خانم لیلا محمدی وکالت شهرهای حومه رانیز پذیرا می باشد.

ازدیگر خدماتی که ایشان برای مراجعین در نظر گرفته، این است که اگر مراجعینی توان پرداخت یکجای حق الوکاله نداشته باشند شرایط پرداخت اقساطی را فراهم نموده تا کلیه افراد امکان مشاوره و ارتباط با وکیل متخصص را داشته باشند.

تخصص و مهارت:

 • دارای سابقه درخشان در کلیه پرونده های حقوقی

شماره تماس:


وحید دهنوی

وحید دهنوی

جناب آقای وحید دهنوی، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در استان کرمانشاه با ۱۶ سال سابقه کاری موثر در زمینه امور وکالتی می باشند. تخصص ایشان در پذیرش کلیه امور خانواده اعم از (مهریه، نفقه، طلاق، حضانت، اجرت المثل، حضانت) و کلیه امور شامل حقوقی، کیفری و بین الملل اعم از: مهاجرت، اخذ اقامت، ویزای شهروندی، ویزای تحصیلی و سرمایه در کمترین زمان ممکنه می باشد. (آقای وحید دهنوی دارای رتبه یک در آزمون جامع سراسری در سطح استان کرمانشاه و رتبه ۲۱ در سطح کشور هستند). وی با تخصص و راهکارهای منحصر به فرد خود و دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه عملکرد مطلوب و پیگیری های مجدانه در پرونده‌های وکالتی، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام استان کرمانشاه قرار گیرند.

تخصص و مهارت:

 • 16 سال سابقه کار در حرفه وکالت
 • کسب رتبه ۲۱ در آزمون جامع سراسری وکالت در کشور و کسب رتبه ۱در کرمانشاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 0918857538308338214640

آدرس: کرمانشاه، ۲۲بهمن، خیابان برق، بعد از میدان گلایول، کوی دوم، برج برق، طبقه دوم، واحد یک (دفتر وکالت وحید دهنوی )

ساعات کاری دفتر: شنبه تا چهارشنبه ۴تا ۶ عصر (به غیر از ایام تعطیل)

آدرس پیج اینستاگرام: vakil_vahid_dehnavi


شمس الدین الماسی

شمس الدین الماسی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمانشاه هستند. ایشان به مدت چند سال سابقه وکالتی در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، حقوقی و ثبتی پرونده‌های موفق زیادی داشته است که با رضایت کامل موکل از نتیجه عملکرد به پایان رسیده است.

تخصص و مهارت:

 • ملکی
 • خانواده
 • کیفری
 • طلاق

آدرس: کرمانشاه،


میثم یارمحمدی

میثم یارمحمدی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کرمانشاه هستند، ایشان 9 سال سابقه در زمینه وکالت را دارند که در این بازه زمانی پرونده‌های بسیاری را در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و ثبتی به عهده گرفته که با بیانی رسا و آگاهی کامل توانسته آن پرونده‌ها را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند.

تخصص و مهارت:

 • کیفری
 • ملکی
 • حقوقی

آدرس: کرمانشاه،

اصلی ترین وظایف یک وکیل خوب و خبره در کرمانشاه

 1. برگزاری مشاوره های اصولی و کاربردی برای موکلین و مراجعین و کمک به آن ها در جهت حل مشکلات حقوقی
 2. ویژگی صداقت در یک وکیل، از جمله ویژگی هایی است که برای مردم و مراجعین در حین انجام کار بسیار مهم می باشد
 3. ارائه اطلاعات و مستندات مفید به نفع موکل در دادگاه
 4. یک وکیل باید به کلیه وظایف وکالتی خود آگاه باشد و نسبت به تعهدات و مسئولیت هایی که در قبال موکلش دارد، به خوبی عمل کند.
 5. نظم از اصول اولیه شغل وکالت است. یک وکیل خوب و موفق باید در کلیه امور وکالتی خود نظم داشته باشد
 6. حضور وکیل در جلسات دادگاه و دادسرا حتی در صورت عدم حضور موکل
 7. ارائه دلیل های محکم و قوی در دادگاه به نفع موکل
 8. پیگیری به موقع پرونده های حقوقی که وکیل بر عهده گرفته است
 9. ارائه استراتژی های کاربردی و خلاقانه برای تسریع در انجام پرونده
 10. در جریان قرار دادن موکل برای تمامی مراحل اجرایی انجام شده
 11. به سوالات مبهم موکلین پاسخ دادن
 12. اخذ حق و حقوق موکل
 13. ارتباط خوب برقرار کردن با موکلین و مراجعین و حس اعتماد برقرار کردن آن ها
 14. سماجت برای پیگیری و رسیدگی به مراحل کاری پرونده
 15. اعتماد به نفس و عزت نفس بالا در انجام کار
 16. خلق و خوی مناسب و خوب در جهت برقراری ارتباط با مراجعین و موکلین
 17. حفاظت از اسناد و مدارکی که موکل به او سپرده است
 18. حفاظت از رازهای موکلین و سو استفاده نکردن از اعتماد آن ها
 19. احساس همدردی و همدلی با مراجعین و موکلین
 20. تنظیم لایحه دفاعیات بسیار قوی از موکل در دادگاه
 21. برگزاری جلسات مشاوره و راهنمایی به موکلین و مراجعین
 22. پرهیز از وعده و وعید های دروغین به موکلین و مراجعه کنندگان
 23. تلاش برای به موفقیت رساندن پرونده های موکلین در هر حوزه که به او واگذار شده است

کلام آخر

هدف از نگارش این مقاله در سایت وکیل از ما، معرفی 10 تا از بهترین وکیل در کرمانشاه می باشد که سالهاست در این شهر به کلیه فعالیت های حقوقی می پردازند و تمام تلاشش شان را برای به پیروزی رساندن پرونده های موکلین در دادگاه می کنند. آن ها دفاعیات بسیار خوبی را از موکلین خود در دادگاه دارند تا بتوانند حق آن ها را پس گیرند. گرفتن حق و حقوق موکل از وظایف بسیار مهم وکلا می باشد زیرا اکثریت موکلین و مراجعین در پی گرفتن حق خود می باشند تا پایمال نشود. بنابراین انتخاب یک وکیل خوب و متخصصی که سالها در حوزه وکالت کار کرده است و به تمامی امور حقوقی تسلط و آگاهی دارد بسیار مهم می باشد زیرا او می تواند باعث تغییر حکم یا رای دادگاه شود و همچنین باعث تغییر زندگی موکل شود، زیرا گاهی وکیل باید از جان یک انسان، یا مال، یا آبروی یک فرد دفاع کند که در زندگی شخصی او بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

در واقع انتخاب یک وکیل خوب و حرفه ای، موجب آرامش در موکل می شود و از استرس و اضطراب او کم می کند زیرا می داند که وکیل به تمامی امور حقوقی آگاهی دارد و وظایف اش را به خوبی می داند و نسبت به آن آگاهی کامل دارد.  همچنین یک وکیل خوب و موفق در شهر و یا منطقه ای که کار می کند محبوب و معروف می باشد و مراجعه کنندگان و موکلین از او رضایت کامل دارند و همچنین اعتماد و اطمینان زیادی به او دارند. همه ی این موارد سبب می شود تا با یک تحقیق کلی، به نتایج خوبی از وکیل مورد نظر خود دست پیدا کرد و سپس او را برای کار و پرونده حقوقی خود برگزید.

3.8/5 - (13 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

 1. من از بستگان جناب دکتر کرمی هستم ‘ خواستم بگم ایشان نیز علاوه بر داشتن دانش حقوقی و تسلط بکار و حوصله ی که در جواب دادن حتی تلفنی به موکلین خود نهایت حوصله را دارند بسیار خویشتن دار و به کارشان علاقه دارند ‘ ضمن تشکر از سایت خوبتان متن را در صورت درج بلااشکال میدانم

 2. سلام من از شهر ساوه هستم و نیاز به یک وکیل در کرمانشاه دارم و چون نمیتونم اونجا بمونم ۵ سال هست که پروندم معلق مونده تا اینکه این سایت رو دیدم.واقعا از سایت خوبتون کمال تشکر رو دارم و امیدوارم با این روش بتونم وکیل خودم رو انتخاب کنم ومشگلم حل بشه تا بتونم حقه ارث پدریه همسرم را برای فرزندانم بگیرم و از این فلاکت نجاتشون بدم.سازنده این سایت محشره که سایت محشری ساخته.مرسی

دکمه بازگشت به بالا