وکلا

10 تا از بهترین وکیل در شمال تهران ⚖️【آپدیت 1402】

خوشبختانه در هر منطقه از تهران می توان وکلایی با تجربه و موفق در حوزه کاری حقوقی را پیدا کرد و امور و مشکلات حقوقی را به آن ها سپرد. اگر در منطقه شمال تهران زندگی می کنید و به جستجوی یک وکیل خوب و خبره هستید می توانید به لیست 10 تایی بهترین وکیل در شمال تهران که در این مقاله آورده شده است مراجعه کنید. تمامی این وکلا دارای تجربه و دانش بالایی در امور حقوقی هستند و می توانند بهترین و مفید ترین خدمات را برای شما داشته باشند.

به طور کلی مشکلات حقوقی همواره وجود داشته است خصوصا در شهر تهران، به دلیل جمعیت بالا و مشکلات عمده ای که وجود دارد بیشتر از سایر شهر های دیگر مشکلات حقوقی است بنابراین درخواست وکیل هم زیاد است. در تهران وکلای خبره و با تجربه ی زیادی وجود دارد که تخصص و مهارت بالایی هم دارند و در تمامی دعاوی به فعالیت می پردازند.

در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد که ویژگی های یک وکیل خوب را بشناسید و با تحقیقات و استفاده از منابع معتبر یک وکیل خوب و متبحر را انتخاب نمایید و امور حقوقی خویش را پیش ببرید.

بهترین وکیل در شمال تهران چه کسی است؟

بهترین وکیل تهران به وکیلی گفته می شود که مهارت بالایی در حل مشکلات موکلین و مراجعینش داشته باشد. وکلایی که تجربه و تخصص بالایی دارند به رفع مشکلات مردم تسلط داشته و با استفاده از راهکار های مناسب و تخصصی سعی در حل مشکلات مردم دارند.

وکیلی که بتواند در مدت زمان محدودی به حل مشکلات موکلین خود بپردازد از نظر مردم مورد تایید قرار می گیرد زیرا اکثریت مردم پس از گرفتاری در مشکلات حقوقی، مدت زمان انجام کار بسیار برایشان مهم و قابل اهمیت می باشد. وکلایی که از تجربه بالایی برخوردار هستند، توانایی این را دارند تا با ارائه راه و روش های کاربردی در مدت زمان محدودی به حل مشکلات مردم بپردازند.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده
مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل در جنوب تهران کلیک کنید

دکتر محمد الماسی

دکتر محمد الماسی

مدرس و وکیل پایه یک دادگستری ( کانون وکلا )

دکترای حقوق خصوصی

بیش از ۱۳ سال وکالت ، تدریس و داوری

معاون قضایی سازمان حقوقدانان بدون مرز

متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری مرتبط با قراردادها و تعهدات

تماس: 0912062309702128428052

آدرس: پاسداران، میدان نو بنیاد، کوهستان پنجم، پلاک 5، طبقه اول، واحد 2

بی تا امیری

بی تا امیریوکیل پایه یک دادگستری می باشد و دارای سوابق کاری بالا و درخشان در زمینه های مختلف حقوقی است. ایشان  با ۱۴ سال سابقه ی کار حرفه ای در زمینه ی دعاوی مختلف اراضی از جمله تغییر کاربری اراضی، منابع طبیعی و اراضی ملی، باغات، اراضی زمین شهری و اوقافی و‌ سایر دعاوی ملکی مانند خلع ید، اجاره و بیع، ثبتی، کلیه امور و دعاوی مربوط به ثبت شرکت ها و علائم تجاری، امور بازرگانی، کیفری، خانوادگی و کلیه فعالیتهای حقوقی فعالیت دارد. خانم بی تا امیری دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق می باشد و در کمترین زمان ممکن اقدام به حل و فصل مشکلات حقوقی می نماید. همچنین ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل شهرداری در تهران شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه کار تخصصی و حرفه ای در وکالت
 • کارشناسی ارشد
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121902248 02126568895

ارائه مشاوره تخصصی بصورت حضوری، تلفنی و آنلاین

(پاسخگویی فقط از ساعت 12 الی 19 با تعیین وقت قبلی)

هدی فرخی

هدی فرخی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شمال شهر تهران می باشد و در منطقه پاسداران مشغول به فعالیت می باشد. ایشان در زمینه دعاوی  خانواده، ملکی، کیفری، طلاق، ثبتی، تجاری و غیره تخصص دارد. خانم هدی فرخی راهنمایی های تخصصی را با توجه به شرایط مراجعینش به آن ها ارائه می دهد و راهکار ها و مسیر درستی را برای آن ها دارد تا پرونده را به سرانجام برساند.

تخصص و مهارت:

 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 02126405691

آدرس: تهران، پاسداران، خیابان دولت، نبش کوچه سلیمی، ساختمان سپیدار، پلاک 46، واحد 9

شهاب عدالت

شهاب عدالت

وکیل پایه یک دادگستری در شمال تهران است و در زمینه دعاوی های تجاری، ثبتی، ملکی، خانواده، حقوقی و غیره به فعالیت مشغول می باشد و مشاوره هایی تخصصی را در این زمینه دعاوی ارائه می دهد. ایشان ارتباط خوبی با موکلین خود برقرار کرد و با آن ها احساس همدلی و همدردی دارد. آقای شهاب عدالت تسلط بالایی هم به تمامی قوانین حقوقی دارد و بهترین روش ها را برای برطرف کردن مشکلات حقوقی ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

تماس: 09126935725
آدرس: تهران، ونک، خیابان توانیر جنوبی، نبش خیابان رستگاران، پلاک 26، واحد 2

هوشیار منصوری

هوشیار منصوری

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است و در دعاوی مختلفی تخصص و مهارت دارد. ایشان وکیلی باتجربه است و تمام تلاش خود را برای ایجاد حس رضایت موکلین و مراجعین خود دارد. آقای هوشیار منصوری در زمینه های خانواده، ثبتی، طلاق، ملکی، کیفری و غیره به فعالیت می پردازد و بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

تماس: ٠٩١٢١٢۵١٨٨١
آدرس: تهران، میدان ونک، بلوار حقانی، پلاک ۶١

یوسف پاشایی

یوسف پاشایی

وکیل پایه یک دادگستری در شمال تهران است و وکیلی با تخصص بالا می باشد. ایشان خدماتی مانند مشاوره های حضوری و غیر حضوری، تنظیم شکواییه و غیره را انجام می دهد. آقای یوسف پاشایی قوانین و مراحل اصولی پرونده را به خوبی شناخته و موفق شده است تا پرونده ها را با درصد بالایی به موفقیت برساند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123457132

آدرس: تجریش، خیابان فناخسرو، پلاک 21، طبقه 2، زنگ سوم

آیسان اقبالی

آیسان اقبالی

وکیل پایه یک دادگستری در استان تهران است و خدمات حقوقی را به بهترین نحو به مردم ارائه می دهد. ایشان مشاوره های حقوقی حضوری و غیر حضوری را به مردم ارائه می دهد و پرونده های آن ها را بررسی و پیگیری می کند. ایشان در زمینه های ملکی، ثبتی، کیفری، خانواده، طلاق و غیره فعالیت و تخصص دارد و اکثر پرونده های وکالتی را که بر عهده گرفته است را با موفقیت همراه ساخته است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09120561613

آدرس: تجریش، خیابان شهید جعفری، روبروی تالار سعد آباد، پلاک 36، طبقه فوقانی بانک شهر

شکوفه عیوض زاده

شکوفه عیوض زاده

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران است و به عنوان وکیلی موفق و با تجربه در بین مردم تهران شناخته شده است. ایشان در زمینه دعاوی مختلف تخصص بالایی دارد و خدمات حقوقی را به بهترین شکل ارائه می دهد. خانم شکوفه عیوض زاده با پشتکار بالا و آشنایی کامل به قوانین حقوقی، به مردم در جهت رفع مشکلات حقوقی شان کمک می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو اصلی کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122018033

آدرس: تجریش، خیابان فناخسرو، پلاک 10

مهدی مهدوی نژاد

مهدی مهدوی نژاد

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شمال تهران است. ایشان وکیلی قابل اعتماد و موفق در بین مردم شناخته شده است. آقای مهدی مهدوی نژاد خدمات حقوقی مفیدی را به مردم ارائه می دهد و تمام تلاشش را در جهت به موفقیت رساندن پرونده های وکالتی که بر عهده گرفته است، می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: زعفرانیه، خیابان شادیانه، کوچه میرشریفی، پلاک ٩، واحد 54

علی ابراهیم زاده

علی ابراهیم زاده

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است و به تمامی دعاوی حقوقی تسلط و تمرکز بسیار بالایی دارد. تنها هدف ایشان به موفقیت رساندن پرونده های وکالتی و جلب رضایت مردم است. آقای علی ابراهیم زاده دارای خلق و خوبی بسیار خوب با مردم است و ارتباط بسیار خوبی با مردم دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو رسمی کانون وکلا دادگستری مرکز
 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09124763749

آدرس: میدان ونک، خیابان ملاصدرا، بعد از تقاطع شیخ بهایی، پلاک ۲۰۹، واحد ۲، طبقه اول گروه وکلای دانش (دادپرس)

وظیفه یک وکیل خبره در انجام کار وکالتی چیست؟

هر وکیلی که به عنوان بهترین وکیل در شمال تهران انتخاب می شود دارای وظایفی است که انجام تمام این وظایف سبب شده است تا مورد اعتماد مردم قرار گیرد و سپس به عنوان بهترین انتخاب شود. تمامی وکلا در مقابل پرونده ها و امور موکلین خود وظایف و مسئولیت هایی دارند که نیاز است تا آن را به بهترین شکل ممکنه انجام دهند. در ادامه به مهم ترین وظایف بهترین وکیل در شمال تهران می پردازیم:

 • وکیلی موفق است که در هر موضوع و پرونده ای از موکلینش، سعی در حفظ سازش برای طرفین پرونده داشته باشد خصوصا در پرونده هایی که میزان درگیری و نزاع در آن ها بیشتر اتفاق می افتد.
 • وکیل موظف است تا به تمامی وظایف و اموری که در قرارداد وکالتی که میان خود و موکلش انجام شده است، عمل نماید و مسئولیت پذیر باشد.
 • یک وکیل نماینده حقوقی موکلش محسوب می شود و باید تمامی سعی و تلاش خود را برای به نتیجه رساندن پرونده موکلش در دادگاه داشته باشد
 • یک وکیل خوب و حرفه ای وکیلی است که دفاعیات بسیار خوبی را در دادگاه از موکلش داشته باشد و بتواند با ارائه اسناد و مدارک لازمه پرونده را به نفع موکلش به اتمام برساند.
 • در وکالت نامه بین وکیل و موکل باید همه چیز کاملا شفاف و با صراحت نوشته شود تا مشکلی پیش نیاید.
 • وکیل موظف است تا تمامی مراحل کاری را با دقت انجام داده و در چارچوب و قوانین درست به پیش ببرد.
 • یک وکیل خوب و خبره نسبت به تمامی تغییرات در قوانین های حقوقی آگاه است و اطلاعات حقوقی خود را بروز رسانی کرده تا از مشکلات احتمالی جلوگیری به عمل آورد
 • وکیل باید با موکلش روراست و صادق باشد و او را از تمامی گزارشات مربوط به انجام کار آگاه نماید

هزینه بهترین وکیل در شمال تهران چقدر است؟

هر وکیلی با توجه به رزومه و تخصص کاری که دارد میزان حق الوکاله اش هم متفاوت خواهد بود. برخی وکلا هستند که دارای سوابق کاری بسیار بالایی می باشند و سال ها در تهران به کار وکالت میشغول هستند. این وکلا بیشتر مورد اعتماد مردم هستند و به دلیل سوابق و تجربه کاری بالا، مردم پرونده های بیشتری را به آن ها می سپارند.

دلایلی دیگری هم برای تعیین میزان حق الوکاله وکلا وجود دارد. دلایلی مانند میزان سختی و پیچیدگی یک پرونده و یا زمانبر بودن آن که همگی دلیل بر تغییر میزان حق الوکاله یک وکیل خواهد بود. یک وکیل با بررسی پرونده وکالتی مراجعه کننده و در نظر گرفتن شرایط کاری آن، میزان حق الوکاله را تعیین می کند و به مراجعه کننده اش اعلام می دارد.

ب طور کلی برخی پرونده ها به دلیل حجم کاری بالا و یا موضوع آن، نیاز به انجام کار زیادی دارند و همین موضوع سبب می شود تا وکلا به تمامی این موارد برای در نظر گرفتن هزینه های وکالتی خود دقت کنند و تمامی این موارد را در نظر بگیرند.

کلام آخر

مشکلات حقوقی جزو مشکلاتی است که از قبل خبر نمی کند و زمانی اتفاق می افتد که ممکن است در آن لحظه همه چیز کاملا خوب به نظر برسد و از آنجایی که قوانین حقوقی سخت و پیچیده است بنابراین نیاز به یک وکیل با تخصص بالا در امور حقوقی احساس می شود. مشکلات حقوقی جزو نمونه مشکلاتی است که یک فرد عادی قادر به حل آن نیست زیرا قوانین حقوقی دارای مراحل و اصول خاص خودش است و نیاز است تا توسط یک فرد حرفه ای که تجربه بالایی هم در این زمینه ها دارد حل شود.

حضور یک وکیل خوب و متخصص در انجام کلیه امور حقوقی سبب می شود تا استرس و اضطراب موکل کم شده و تمامی امور و مشکلات حقوقی را به وکیل مربوطه بسپارد. وکیل خوب و خبره با بهره گیری از تجربیاتی که دارد بهترین و مفید ترین راهکار ها را به موکلش ارائه می دهد تا بتواند پرونده را با موفقیت در دادگاه روبرو سازد.  برای شناخت بهترین وکیل در هر منطقه یا هر شهری که هستید نیاز است تا از منابع معتبر و افراد قابل اعتماد کمک بخواهید.

برای شناخت بهترین وکیل در شمال تهران، پیشنهاد می شود این مقاله را به طور کامل مطالعه نمایید و سپس وکیل مورد نظر خود را با انتظاراتی که از او دارید انتخاب نمایید تا در آینده دچار مشکلات نشوید و از زمان خود هم به خوبی استفاده نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا