وکلا

10 تا از بهترین وکیل فروش مال غیر در تهران ⚖️【آپدیت 1403】

هدف از تنظیم این مقاله، معرفی و ارائه راه های ارتباطی با 10 تا از بهترین وکیل فروش مال غیر در تهران است که علاوه بر تخصص و مهارت لازم در امر ملکی، بر حوزه کیفری نیز تسلط دارد. اگر در تهران هستید و برای پرونده مورد نظر خود به عنوان بهترین وکیل برای حل و فصل و پیگیری موضوع را دارید، در این مقاله با ما همراه باشید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

فروش مال غیر چیست؟

فروش مال غیر به معنی فروختن مالی است که متعلق به فرد فروشنده نیست، و خود فرد فروشنده نسبت به این موضوع، یعنی عدم مالکیت خود، آگاه است. همچنین در این معامله مالک اصلی مال، از قروش مالش بی اطلاع می باشد و وکالت نامه ای مبنی بر اجاره فروش به فروشنده نداده است.

هر آنچه در این قسمت گفتیم، شرایط فروش مال غیر نامیده می شوند. البته در این بین باید بدانید که این جرم از مصادیق کلاهبرداری محسوب می شود و دارای مجازات مخصوص به خود است. هنگام مواجه شدن با چنین جرمی نیاز است تا از بهترین وکیل فروش مال غیر در تهران کمک بخواهیم و مشاوره تخصصی را از وکیل بخواهیم.

جهت مشاوره با وکیل متخصص کلیک نمایید: بهترین وکیل ملکی در تهران

مونا ترابی

وکیل موتا ترابی

مونا ترابی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز با بیش از ١٠ سال سابقه کار موفق در عرصه وکالت، از موفق ترین وکلای ایرانی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی ومدیریت موسسه حقوقی بین المللی عدالت آریایی با در اختیار داشتن مجموعه ایی قوی و متبحر در پروند های متعدد کیفری و ملکی… افتخار دارد با ارایه خدمات حقوقی و جزایی و تجاری به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی در موارد ذیل اقدام نماید:

 1. وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید
 2. وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی
 3. وکالت در دیوان عالی کشور
 4. داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
 5. وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی
 6. تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی

شماره تماس: 09121979750 – 02122097090

آدرس دفتر وکالت: سعادت آباد، سرو غربی، نرسیده به میدان کتاب، پلاک 129 طبقه 5 واحد 505

آدرس دفتر وکالت: ظفر، نفت (مصدق ) شمالی، خیابان دامغانی (11) پ 38 واحد 2

آدرس سایت: edalatariyayi.com


سعید نقدی

سعید نقدی

جناب آقای سعید نقدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری، دارای مدرک ارشد جزا و جرم شناسی، مدیر حقوقی شرکت پولیکا نوین، کارشناس حقوقی شرکت عمرانی ایران سازه می باشند. ایشان به صورت تخصصی در حوزه دعاوی کیفری و ملکی در تهران و شهرستان ها فعالیت دارند و پرونده های موفق متعددی در این زمینه دارند. آقای نقدی با سابقه کافی و درخشان در حوزه کیفری و ملکی به مراجعین و موکلین خود مشاوره ارائه می دهند. از افتخارات وی میتوان به گواهینامه دوره پولشویی اشاره کرد. ایشان مدیر گروه وکلای جوان ونداد می باشد که نزدیک ۲۰ وکیل دادگستری در مجموعه وی به صورت تخصصی مشغول فعالیت هستند.

ایشان در وکالت دعاوی زیر تخصص دارند:

 • وکالت پرونده های خانواده: طلاق به درخواست زوج یا زوجه ، طلاق توافقی، رجوع از هبه، استرداد اموال انتقال داده شده به همسر ،توقیف اموال برای مهریه، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه، انحصار وراثت، رفع توقیف اموال مهریه، ارث و وصیت و غیره
 • دعاوی کیفری و جرایم علیه اشخاص و اموال: (قتل عمد و غیر عمد، تجاوز به عنف، تفخیذ، لواط، فروش مال غیر، جعل اسناد، خیانت در امانت، روابط نامشروع، آدم ربایی، کلاهبرداری، قاچاق کالا و ارز، جرایم جنسی، جرایم منافی عفت، دادسرای ارشاد، جرایم کلان اقتصادی ، اختلاس، تبانی در معاملات دولتی، رشا و ارتشا)
 • وکالت پرونده های ملکی: الزام به تنظیم سند رسمی، موجر و مستاجر، تملک آپارتمان ها، فروش مال غیر، فک رهن، تغییر کاربری ، مشارکت در ساخت، اراضی ملی و اصل ۴٩ قانون اساسی، قراردادهای تجاری و غیره
 • و به صورت تخصصی در امور خانواده حقوقی و کیفری و همچنین دعاوی املاک در تهران و شهرستان

شماره تماس: 09129739424

آدرس دفتر1: تهران، شهران، فلکه دوم، کوچه پالیک، نبش کوچه بنفشه شرقی پلاک 1 طبقه 3 واحد 12

آدرس دفتر2: اسلامشهر، خیابان صیاد شیرازی، کوچه مدافعان سلامت 3، ساختمان عمارت مجد، طبقه اول

وب سایت: www.saeednaghdi.ir


جواد شاهسوند اینانلو

جواد شاهسوند اینانلو

جواد شاهسوند اینانلو، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری تهران با شماره پروانه 31581 کانون وکلای دادگستری مرکز می باشد. ایشان ویژگی هایی از جمله صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را داشته و همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند. آقای جواد شاهسوند اینانلو دانش آموخته حقوق خصوصی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز است و تاکنون پرونده های زیادی را با موفقیت به ثبت رسانده است.

تخصص در دعاوی:

 • دعاوی ملکی (مانند الزام به تنظیم سند ،معاملات، مشارکت، خلع ید، تخلیه،اجاره و…
 • دعاوی خانواده ( مانند ازدواج، طلاق، مهریه، نفقه، حضانت و…
 • چک، سفته، مطالبات و قراردادهای مالی و …
 • دعاوی کیفری: کلاهبرداری، جعل و…

شماره تماس: 09126984620

برای هماهنگی تماس گرفته شود


دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های فروش مال غیر می باشد و پرونده های متعددی در دادسرا و دادگاه کیفری دو و دادگاه حقوقی و دادگاه تجدیدنظر استان در دست اقدام دارند.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران (شهید بهشتی) پیش از انقلاب می باشد و بیش از ۵۰ سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

شماره تماس: 091217224640218612722802186129690

آدرس: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد 4

دکتر محمد رضازاده

محمد رضا زاده

دکتر محمد رضازاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشد و از موفق ترین و باتجربه ترین وکلای شهر تهران نیز می باشد و یکی از بهترین وکیل فروش مال غیر در تهران محسوب می شود.

صبوری، حسن سابقه، دقت نظر، صداقت و غیره سبب شده است تا حس اعتماد و اطمینان بیشتری به ایشان وجود داشته باشد. همچنین پیگیری مجدانه ایشان در کلیه پرونده های وکالتی، سبب گردیده است تا آقای رضازاده در زمره وکلای خوشنام قرار گیرد. دکتر محمد رضازاده به عنوان یکی از بهترین وکیل در جنوب تهران در بین مردم شناخته شده است.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

تخصص و مهارت:

 • دکترای حقوق کیفری و جرم شناسی
 •  ۱۱ سال مدیر و موسس گروه وکلای متخصص میزان
 • استاد دانشگاه آزاد واحد علوم وتحقیقات تهران، اسلامشهر، شهریار، شهرقدس، تهران شمال، سما تهران مرکز و غیره
 • عضو هئیت علمی و استادیار دانشگاه
 • مدیر و موسس گروه وکلای میزان
 • مولف ۶ کتاب حقوقی دانشگاهی
 •  مشاور حقوقی دفاتر اسناد رسمی تهران و شهر ری
 • دبیر پژوهش مرکز وکلای قوه قضاییه تهران
 • عضو کمیسیون آموزش وکلای قوه قضائیه
 • عضو اساتید اختبار

شماره همراه: 09961696153

آدرس: تهران، خانی آباد نو، نبش چهارراه شریعتی، تقاطع خیابان لطیفی و صمدی، ساختمان شریعتی، طبقه فوقانی بانک سپه، واحد ۳


آرزو درویشوند

آرزو درویشوند

سرکار خانم آرزو درویشوند وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشد و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه علم و فرهنگ  و رتبه ۲۰  اختبار کانون وکلای داد گستری مرکز هستند. همچنین ایشان دارای مدرک کسب و کار در دعاوی مالی و بورسی از دانشگاه خوارزمی و مرکز حقوقی بین المللی HCLA هلند و نیز دارای مدرک رسمی حقوقی  از کانون وکلای دادگستری مرکز می باشند. خانم آرزو درویشوند دارای تالیفات و مقالات حقوقی هستند و تخصص ایشان به عنوان بهترین وکیل فروش مال غیر در تهران به مردم معرفی شده است و مورد اعتماد و اطمینان واقع شده است.
تخصص های آرزو درویشوند و تیم حقوقی مجرب ایشان در  امور کیفری می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • کلاهبردای
 • جعل و استفاده از سند مجعول
 • انتقال مال غیر
 • رابطه نامشروع
 • قتل
 • چک بلامحل
 • توهین، تهدید، افترا
 • رشا و ارتشا
 • اختلاس
 • خیانت در امانت
 • سرقت دیه
 • جرایم رایانه ای
 • ضرب و جرح
شماره تماس : ۰۹۱۲۱۷۲۲۴۰۱
آدرس: تهران، کوی نصر، کوچه ۱۴، پلاک ۲۰

بی تا امیری

بی تا امیری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و دارای سوابق کاری بالا و درخشان در زمینه های مختلف حقوقی است. ایشان  با ۱۴ سال سابقه ی کار حرفه ای در زمینه ی دعاوی مختلف اراضی از جمله منابع طبیعی و اراضی ملی، اراضی زمین شهری و اوقافی و‌ سایر دعاوی ملکی مانند خلع ید، اجاره و بیع، ثبتی، شرکتهای تجاری، امور بازرگانی، کیفری، خانوادگی و کلیه فعالیتهای حقوقی فعالیت دارد. خانم بی تا امیری دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق می باشد و در کمترین زمان ممکن اقدام به حل و فصل مشکلات حقوقی می نماید. همچنین ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل فروش مال غیر در تهران نیز شناخته شده است

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه کار تخصصی و حرفه ای در وکالت
 • کارشناسی ارشد
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121902248 – 02126568895

ارائه مشاوره تخصصی بصورت حضوری و آنلاین

(پاسخگویی فقط از ساعت 12 الی 19 با تعیین وقت قبلی)


دکتر الهام جعفرپور صادق

الهام جعفرپور

سرکار خانم دکتر الهام جعفرپور صادق دارای مدرک دکتری حقوق جزا و جرم شناسی با رتبه 2 کشور می باشد. خانم دکتر جعفرپور فارغ التحصیل دکتری حقوق از دانشگاه تهران است و در مصاحبه مقطع دکتری در دانشگاه های تهران و شهید بهشتی و علامه طباطبایی و تربیت مدرس، رتبه 1 را کسب کرده است.
برخی از سوابق علمی و شغلی ایشان به شرح زیر است :
 • رتبه 2 کنکور دکتری حقوق کشور
 •  رتبه 1 مصاحبه دکتری در دانشگاه های شهید بهشتی و علامه و تربیت مدرس و تهران
 •  فارغ التحصیل هر سه مقطع لیسانس و ارشد و دکتری از دانشگاه تهران
 •  وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلای دادگستری مرکز (تهران)
 •  رتبه 3 آزمون اختبار وکالت سال ۱۳۹۱
 •  مدرس دانشگاه
 •  مدرس و طراح آزمون های موسسات آموزشی حقوقی معتبر تهران
 •  مشاور و مدیر حقوقی شرکت تجهیزات پزشکی پیشگام
 • مولف کتب و مقالات متعدد حقوقی
 •  موسس موسسه داوری الهام جعفرپور صادق
 •  بیش از 12 سال سابقه وکالت موفق در دعاوی کیفری و خانواده
 •  مدیریت مجموعه حقوقی گروه وکلای السا
 •  پژوهشگرحقوقی معاونت حقوقی قوه قضاییه
 •  پژوهشگر حقوقی پژوهشگاه قوه قضاییه
 • پژوهشگر حقوقی سازمان ثبت

مهارت ها و تخصص های خانم دکتر الهام جعفرپور صادق به شرح زیر است :

 •  متخصص دعاوی کیفری و کلاهبرداری
 •  متخصص دعاوی خانواده و مهریه
 • متخصص در دعاوی چک

خانم دکتر الهام جعفرپور صادق با این اعتقاد که وکالت امری تخصصی است و ورود به همه حوزه های حقوق با اصل تخصصی بودن منافات دارد، در حوزه های ذکر شده در بالا ورود تخصصی کرده است و در واقع اعتقاد ایشان بر این است که شخصی که مدعی تخصص در همه حوزه های حقوق است عملا در هیچ کدام متخصص نیست. همچنین گروه وکلای السا با مدیریت خانم دکتر الهام جعفرپور صادق، با بهره گیری از وکلای مجرب و فارغ التحصیل دکتری حقوق از دانشگاه تهران، بهترین گزینه به منظور وکالت تخصصی می باشد.

شماره تماس :

02188201315
02188201316
02188201317
02188201318
02188201319

شماره موبایل: 09120526949

آدرس: تهران، میدان ونک، ابتدای ملاصدرا، پلاک 38، واحد یک


بهاره فیض

وکیل بهاره فیض

بهاره فیض، وکیل پایه یک دادگستری دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران، رتبه 30 و برتر کانون وکلای دادگستری مرکز تهران، با بیش از ده سال سابقه فعالیت حقوقی است که از وکلای برجسته در زمینه ی تخصصی چک، سفته، مطالبه وجوه و امور مرتبط با آن شناخته شده است. سابقه کاری درخشان وی و مهارت کافی با توجه به تعدد پرونده های مربوطه، از ویژگی های این وکیل متخصص به شمار می رود. از تخصص های بهاره فیض می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مطالبه وجه چک
 • مطالبه خسارت تاخیر تادیه چک
 • صدور اجرائیه مستقیم نسبت به چک
 • مطالبه وجه سفته
 • مطالبه خسارت تاخیر تادیه سفته
 • مطالبه وجه چک از صادر کننده
 • مطالبه وجه چک از ضامن
 • مطالبه وجوه قراردادی
 • چک بلامحل

از دیگر حوزه هایی که می توان از تخصص های بهاره فیض نام برد حوزه های زیر است:

 • ملکی شامل تنظیم سند، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری ، اختلافات پیمانکاری، خلع ید،رفع تصرف ،مطالبه خسارت، مطالبه وجه ، هبه، اجاره و ….
 • دعاوی کیفری اعم از انتقال مال غیر، کلاهبرداری،اختلاس،ارتشا، خیانت در امانت، توهین، ضرب و جرح، دیه، قتل، سرقت، رابطه نامشروع ،پولشویی، قاچاق کالا و ارز،مطالبه دیه،جرایم رایانه ای، جرایم پزشکی …
 • امور مربوط به شرکت های تجاری اعم از دعاوی مرتبط با شرکت ها ، قراردادهای پیمانی و …
 • قراردادها اعم از قرارداد بیع، اجاره ، ارائه خدمات،شرکت، سرمایه گذاری، نمایندگی، پیمانکاری، توزیع، تولید، لایسنس و ..
 • امور تجاری
 • چک و وصول مطالبات
 • ورشکستگی
 • انحصار وراثت

بهاره فیض علاوه بر ارائه مشاوره تخصصی در حوزه های یاد شده، می کوشد تا با پیشبرد هرچه بهتر پرونده ها و تسهیل امور مربوطه، بهترین نتیجه برای موکلین حاصل گردد. به منظور مشاوره سریع و آسان به صورت تلفنی و حضوری تماس بگیرید.

شماره تماس: 09124478815

آدرس دفتر وکالت: تهران، میرداماد، مصدق شمالی، کوچه دامغانی(یازدهم)،پلاک 38، واحد 2


هدی فرخی

هدی فرخی

هدی فرخی وکیل پایه یک دادگستری است که تاکنون در پرونده های زیادی که مربوط به جرایم اقتصادی است حضور داشته است و در مقام دفاع از متهم و یا دفاع از شاکی و اثبات ادعا های آن در دادگاه قبول وکالت کرده است. وی با سال ها تجربه در پرونده های مربوط به جرایم اقتصادی ،تعزیرات،قاچاق کالا و غیره و همچنین با مهارت و دانش حقوقی بالا، بهترین و مناسب ترین گزینه برای سپردن وکالت در حوزه جرایم اقتصادی است.

هدی فرخی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز (تهران) با بیش از ۱۶سال سابقه کار موفق در عرصه وکالت، افتخار دارد با ارائه خدمات حقوقی، جزایی و تجاری به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی در موارد ذیل اقدام نماید:

 • وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید.
 • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی
 • تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادها
  اقداماتی که در دفتر وکالت ایشان انجام می گردد.

هدی فرخی از موفق ترین وکلای ایرانی با مدرک کارشناس ارشد حقوق است که با در اختیار داشتن مجموعه ایی قوی و متبحر در پروند های زیر ایفای نقش می کند:

 • وکالت تخصصی در پرونده های ملکی
 • وکالت تخصصی در پرونده های کیفری
 • وکالت تخصصی در پرونده های خانواده
 • وکالت تخصصی در پزونده شرکت های تجاری
 • مشاوره و تنظیم انواع دادخواست های حقوقی و کیفری

شماره تماس: 02122607234 – 02122607838 – 09123574655

آدرس: تهران، شریعتی، خیابان دولت (کلاهدوز)، نبش کوچه سلیمی، ساختمان سپیدار، پلاک۴۶، واحد۹


دکتر محمد الماسی

دکتر محمد الماسی

مدرس و وکیل پایه یک دادگستری ( کانون وکلا ) می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل فروش مال غیر در تهران در تهران نیز شناخته شده است. ایشان دکترای حقوق خصوصی داشته و بیش از ۱۳ سال وکالت ، تدریس و داوری را برخوردار بوده است.

معاون قضایی سازمان حقوقدانان بدون مرز

متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری مرتبط با قراردادها و تعهدات

تماس: 09120623097 – 02128428052

آدرس: پاسداران، میدان نو بنیاد، کوهستان پنجم، پلاک 5، طبقه اول، واحد 2

بهترین وکیل فروش مال غیر در تهران کیست؟

آیا به دنبال بهترین وکیل فروش مال غیر در تهران هستید؟ اگر این چنین است باید بدانید که وی، وکیل ملکی و متخصص در امور ملکی است. اما از طرفی چون موضوع انتقال مال غیر، کیفری تلقی می گردد، باید از تخصص کیفری نیز بهره مند باشد. پس نتیجه م یگیریم که بهترین وکیل انتقال مال غیر در تهران، در پرونده های کیفری مربوط به کلاهبرداری و انتقال مال غیر می تواند از شما در مقابل اتهامات مربوطه دفاع نماید.

امور ملکی ارتباط مستقیم با سرمایه افراد دارند در نتیجه تخصصی بودن پرونده های مربوط به اتهامات ملکی از جمله انتقال مال غیر حضور و دفاع وکیل متخصص در این حوزه از حقوق جزا را الزامی می نماید.

ویژگی های بهترین وکیل فروش مال غیر در تهران

وکیل متخصص در هر حوزه، باید دارای ویژگی هایی باشد که نسبت به وکلا در حوزه های دیگر برتری داشته باشد.بهترین وکیل فروش مال غیر در تهران نیز از این قاعده مستثنی نیست. برای وی ویژگی های کلیدی زیر را خاطر نشان می شویم:

 • پیگیری منظم روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه پرونده
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن آن ها
 • این فرد متخصص باید علاوه بر داشتن تحصیلات حقوقی، تجارب نسبتا زیادی در خصوص پرونده های فروش مال غیر داشته باشد.
 • حضور در جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • وکیل فروش مال غیر می بایست با رعایت مرور زمان و مهلت شکایت در جرم مذکور، اقدام به طرح دعوای صحیح و کامل در جهت احقاق حقوق موکل خود نماید
 • دریافت حق وکالت منصفانه

کلام آخر

در این مقاله به لیستی از ده تا از بهترین وکیل فروش مال غیر در تهران اشاره داشته ایم که همگی در به طور تخصصی در کلیه دعاوی و وکالتی می پردازند و مورد اعتماد و اطمینان مردم هستند. تمامی وکلای نامبرده در لیست دارای سوابق کاری بالا و حرفه ای می باشند و بسیار حرفه ای در کار خود هستند. بنابراین در هنگام مواجه شدن با مشکل حقوقی می توانید به این مقاله رجوع کرده و از بهترین وکلای این لیست مشورت و مشاوره بخواهید.

5/5 - (1 امتیاز)

شقایق آموزنده

شقايق آموزنده هستم. دانشجوي سال آخر حقوق و از ابتداي سال ١٤٠٠ كار توليد محتوا رو در زمينه حقوق شروع كردم. هدف من اين هست كه با توليد محتواي يونيك, با توجه به آموزه هاي حقوقي ام در سايت وكيل از ما ، بتونم اطلاعات مفيد و كاربردي را در اختيار كاربران سايت قرار بدهم. نظرات شما در قسمت ديدگاه سايت ميتواند به هدفمند تر شدن مقالاتم كمك كند، از وقتي كه ميگذاريد سپاسگزارم?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا