وکلا

10 تا از ✔️ بهترین وکیل در یزد ⚖️【آپدیت 1402】

جایگاه و رتبه وکیل دادگستری به دلیل دفاع از حق مردم، دارای اهمیت ویژه ای در جامعه می باشد و مردم احترام زیادی برای این دسته مشاغل قائل هستند. در شهر یزد با توجه به مشکلات حقوقی که در سایر شهرها هم وجود دارد، تصمیم بر این داشتیم تا به بررسی و معرفی بهترین وکیل در یزد بپردازیم.

سایت وکیل از ما با معرفی وکلا، ویژگی ها و شاخص های یک وکیل موفق، سعی بر این دارد تا مراجعه کنندگان و کاربران در هنگام اخذ وکلای خود بتوانند، انتخاب درستی داشته باشند زیرا اگر وکیلی که برای پروسه حقوقی انتخاب شود ناکاربلد و کم تجربه باشد، باعث می شود که پرونده حقوقی با شکست مواجه شود و همچنین زمان به انجام رساندن آن طولانی تر شده و موکل دچار ضرر و زیان هم در این مسیر می شود.

مشاوره با وکیل در یزد

هر زمان که وکیل خود را انتخاب کردید بهتر است که با او یک جلسه مشاوره اولیه داشته باشد تا تمام ویژگی هایی که یک وکیل موفق دارا می باشد را در او پیدا کرده و بسنجید. یکی از مهم ترین موارد در برگزاری مشاوره، نحوه ارتباط گرفتن شما با وکیل می باشد. بنابراین باید بررسی کنید که آیا می توانید با وکیل خود ارتباط گرفته و مشکلات خود را با او بیان کنید.

در جلسه مشاوره اولیه، نوع صحبت، خلق و خو، قدرت کلام، تسلط بر مباحث حقوقی و هر آنچه که یک وکیل موفق نیاز است که داشته باشد را در این جلسه بررسی کنید و سپس با او قرارداد ببندید. معمولا در جلسات اولیه مشاوره، وکیل مربوطه پرونده را به صورت کلی بررسی کرده و با توجه به نوع آن و سختی که می تواند داشته باشد قیمت و یا هزینه حق الوکاله را به شما اعلام می دارد. بنابراین بهتر است این موضوع را هم مدنظر قرار دهید و سپس وکیل خود را انتخاب نمایید.

در واقع جلسه اولیه مشاوره با وکیل، تاثیر بسزایی در روند تصمیم گیریتان خواهد داشت. معمولا جلسات مشاوره به صورت رایگان یا دارای هزینه می باشد. قبل از هرچیز، بهتر است تا از میزان و نحوه هزینه مشاوره اطلاع پیدا کنید. برخی از وکلا هم هستند که با توجه به سوابق کاری و نام آور بودنشان، میزان حق مشاوره خود را تعیین می کنند. اما به طورکلی قیمت جلسات مشاوره وکلا معمولا هزینه ثابتی ندارد و شرایطی سبب می شود تا قیمت حق الوکاله یا جلسات مشاوره ای آن ها تغییر پیدا کند.

بنابراین توصیه می شود تا قبل از انتخاب وکیل و قرارداد با او، تمامی موارد را بسنجید و بعد اقدام کنید تا دچار سوتفاهم و مشکلاتی از این قبیل نشوید.

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در یزد

اهمیت انتخاب بهترین وکیل در یزد

در هنگام مواجه شدن با مشکلات حقوقی، تنها راه حلی که بعد از آن وجود دارد، انتخاب بهترین وکیل در یزد می باشد. انتخاب بهترین وکیل و سپردن پرونده حقوقی به او، دارای مزایای بسیار زیادی می باشد. یکی از مهم ترین مزیت های آن این است که موکل آرامش خاطر را در این پروسه دارد و اطمینان دارد که وکیل با بهره گیری از دانش و تخصص خود، بهترین راه حل ها را ارائه می دهد و در دادگاه دفاعیات خوبی به عمل می آورد.

طبق آماری که وجود داشته است، موکل هایی که از وکیل های موفق و مجرب در کار حقوقی خود استفاده کرده اند با موفقیت و رضایت در پرونده شان روبرو بوده اند و در مدت زمان محدودی، پرونده شان با موفقیت انجام شده و حق و حقوق آن ها بازپس گرفته شده است. بنابراین انتخاب یک وکیل حاذق در شهر خودتان، از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

حسین آخوندی

حسین آخوندی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر یزد می باشد و در حوزه های مختلف وکالتی مشغول به کار است. ایشان در زمینه دعاوی های تنظیم قرارداد، تنظیم شکواییه، دعاوی کیفری، ملکی، خانوادگی و غیره مشغول به فعالیت می باشد و به عنوان بهترین وکیل در یزد شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09133567970

آدرس: یزد، خیابان فرخی، مجتمع شقایق، طبقه 4، واحد 13

حسین والانیا

حسین والانیا

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر یزد مشغول به فعالیت حقوقی می باشد. ایشان با تخصص و آگاهی کاملی که از قوانین حقوقی دارد توانسته تا پرونده های بسیاری را به موفقیت برساند و باعث رضایت موکلینش شود. آقای حسین والانیا به عنوان بهترین وکیل در یزد معرفی گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری در یزد
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09133512680

آدرس: یزد، جنب دادگستری

علی آدینه

علی آدینه

وکیل پایه یک دادگستری در یزد می باشد. ایشان در زمینه دعاوی های مختلف مانند خانواده، شهرداری، املاک، ثبت اسناد، حقوقی و کیفری و غیره مشغول به فعالیت می باشد. آقای علی آدینه به دلیل اخلاق پسندیده و مشاوره های حرفه ای که به مراجعه کنندگان خود می دهد موفق شده است تا، به عنوان بهترین وکیل در یزد انتخاب شود.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در شهر یزد
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09153154598

آدرس: یزد، خیابان فرخی، مجتمع تجاری و اداری شقایق، طبقه4، واحد13

بهاره حلوانی

بهاره حلوانی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان بهترین وکیل در یزد مشغول به فعالیت می باشد. ایشان به عنوان مشاور حقوقی و وکیل در شرکت های معتبری مانند شرکت پترو پالایش نیک، بیمه دی و سهامی بیمه ایران فعالیت داشته است و دارای تجربه و مهارت بسیار بالایی در زمینه حقوقی می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه کاری و تخصص در امور وکالت
 • 5 سال سوابق کاری در زمینه ی امور بانکی
 • دکتری حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09131949574

آدرس: یزد، بلوار پاک‌نژاد، سه راه آبنما، ابتدای خیابان هزار درخت، مجتمع اداری نیما، طبقه 2

حسن قاسمی مقدم

حسن قاسمی مقدم

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر یزد در حال فعالیت حقوقی است. ایشان در زمینه های ملکی، کیفری، خانوادگی، طلاق و غیره تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. آقای حسن قاسمی مقدم مورد اعتماد و اطمینان مردم می باشد و از این رو به عنوان بهترین وکیل در یزد مشغول به فعالیت در امور حقوقی است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در شهر یزد
 • عضو هیئت علمی دانشگاه
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09122976397

آدرس: یزد، خیابان صفائیه، چهاراه پژوهش، ختدن ١، پلاک ٣١٠

سید جعفر هاشمی باجگانی

سید جعفر هاشمی باجگانی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در زمینه های ملکی، کیفری، مالی، تجاری، اسناد و خانوادگی تخصص دارد. آقای سید جعفر هاشمی باجگانی دارای سوابق درخشان و نمونه پرونده های موفق در زمینه وکالتی می باشد. همچنین ایشان به عنوان بهترین وکیل در یزد معرفی گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیئت علمی دانشگاه
 • عضو کانون وکلا دادگستری یزد
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09133518852

آدرس: یزد، بلوار طالقانی، نبش پارکینگ دادگستری، مجتمع تجاری شهاب، واحد شماره ٢

فاطمه یاوری

فاطمه یاوری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر یزد مشغول به فعالیت است. خانم فاطمه یاوری مشاوره های حضوری و غیر حضوری را انجام داده و بهترین راهکارها را به موکلینش ارائه می دهد. ایشان دارای بیانی شیوا و قدرت کلامی بالایی در دفاعیات از موکلش در دادگاه می باشد و به عنوان بهترین وکیل در یزد شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09134434266

آدرس: یزد، خیابان مطهری، جنب پارک علم و فناوری، ساختمان موسسه حقوقی ثناجویان عدالت

علی کریم بخشش

علی کریم بخشش

وکیل پایه یک دادگستری در شهر یزد می باشد و همچنان در این شهر مشغول به دعاوی های کیفری، خانوادگی، تجاری، مالی، ملکی، ثبتی و غیره می باشد. آقای علی کریم بخشش با بهره گیری از تخصص و دانش حقوقی خود، موفق شده است تا موکل را در دعاوی های مختلف به نتیجه عالی برساند و موجب اطمینان و اعتماد آنان شود.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه و تخصص در وکالت
 • عضو کانون وکلا دادگستری در شهر یزد
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09131546047

آدرس: یزد، چهارراه مهدیه، بلوار امام جعفر صادقف مجتمع تجاری اداری امام جعفر صادق، طبقه اول، واحد ۳

سید حسن موسوی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در حال حاضر در شهر یزد مشغول به فعالیت است. ایشان راهکارها و راه و روش های بسیار خوبی را به موکلینش پیشنهاد می دهد که باعث می شود مسیر طولانی پرونده در مدت زمان کمتری به پایان برسد.

شماره تماس: 

آدرس: یزد،

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل در یزد

انتخاب بهترین وکیل در یزد برای حل و فصل تمامی مشکلات حقوقی اعم از ملکی، ثبتی، کیفری، خانوادگی، طلاق و غیره موضوع بسیار مهمی می باشد. معمولا در قدم اول، انتخاب بهترین وکیل ممکن است قدری سخت و زمانبر به نظر برسد اما اگر در همان گام اول انتخاب به درستی صورت گیرد، در نهایت پرونده با نتایج مثبت و رضایت بخشی انجام می پذیرد و خساراتی را به بار نمی آورد. بنابراین انتخاب بهترین وکیل در یزد از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

بنابراین برای اینکه بتوانیم بهترین وکیل را از سایر وکلا تشخیص دهیم نیاز است تا ویژگی های بهترین وکیل را بشناسیم تا بهتر بتوانیم وکیل موردنظر خود را انتخاب کنیم.

 • تخصص و مهارت 

برخورداری از دانش و مهارت وکیل از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه ویژه ای شود. با توجه به اینکه حوزه های حقوقی بسیار فراتر از قبل شده است بنابراین نیاز است تا وکیلی را انتخاب کرد که سطح دانش و آگاهی او بیشتر باشد تا توانایی حل مشکلات در این زمینه داشته باشد.

 • تجربه و سوابق کاری

تجربه ی بالای یک وکیل، تاثیر خیلی خوبی در انجام و حل و فصل پرونده های حقوقی را دارد. هم چنین وکلایی که سالها تجربه در زمینه وکالتی دارند مورد اعتماد و اطمینان مردم قرار گرفته و بهتر می توانند مشکلات پرونده را تجزیه و تحلیل کرده و به مردم کمک کنند.

 • روابط عمومی بالا

روابط عمومی بالا، جزئی از ویژگی های مهم در شغل وکالت می باشد. داشتن روابط عمومی، بیانی شیوا و قدرت کلامی بالا می تواند از ویژگی های خوب یک وکیل موفق در یزد باشد. داشتن این ویژگی باعث می شود که وکیل توانایی ارتباط موثر با موکلین را داشته باشد و موکلینی که معمولا در این شرایط از لحاظ روحی مناسب نیستند را به آرامش دعوت کرده و با راهکار ها و روش های موثر بتواند به آن ها کمک شایانی داشته باشد.

 • توانایی در تجزیه و تحلیل اطلاعات موکلین

تجزیه و تحلیل پرونده به طور درست و صحیح، به حل مشکلات در مدت زمان کم کمک خواهد کرد زیرا برخی از پرونده های حقوقی دارای پیچیدگی هایی می باشند که وکیل نیاز است تا تا با تجزیه وتحلیل اطلاعات به روند اجرایی پرونده کمک کند. درصورتی که وکیلی، توانایی انجام این کار را نداشته باشد نمی تواند در ارائه راه حل های مناسب به موکلش کمک کند.

 • رازداری و امانت داری

یکی دیگر از ویژگی های مهم یک وکیل، امانت داری و رازداری می باشد. وکیل در هنگام برعهده گرفتن پرونده موکل، تمامی اسناد و مدارک مربوط به موکل را دراختیار می گیرد، او موظف است تا امانت دار خوبی برای موکلش باشد. از این رو امانت داری و راز داری وکیل، جزئی از خصوصیات مهم او به شمار می رود.

 • خوش خلقی

داشتن خلق خوب وکیل، در انتخاب موکل تاثیر بسزایی دارد. وکیلی که اخلاق مدار باشد و با صبر و حوصله به روند پرونده رسیدگی کند باعث می شود تا مراجعین بسیاری برای قرارداد با او مصمم تر شوند زیرا علاوه بر تخصص و مهارت در کار، داشتن خلق و خوی خوب برای یک وکیل از جمله مزایای او در شغلش می باشد.

کلام آخر

در طی سال ممکن است برای یک بار هم که شده به صورت ناخواسته با مشکلات حقوقی مواجه شویم. در این شرایط با تحقیق و پرس و جو و پیدا کردن یک وکیل خوب می توان درصد بیشتری از مشکلات در این خصوص را حل کرد زیرا وکلا با بهره گیری از دانش و تخصص خود و همچنین تجربه کاری که در دعاوی های مختلف حقوقی داشته اند، با ارائه مشاوره های حرفه ای و راهکارهای مناسب به موکل خود، تمام تلاششان را می کنند تا از موکل خویش در دادگاه دفاعیات خوبی را به عمل آورند.

بنابراین با مطالعه در این مقاله می توان لیستی از بهترین وکیل در یزد را مشاهده کرد و با بررسی میزان تخصص و مهارتشان انتخاب درستی را در این زمینه انجام داد. آگاهی و داشتن پیش زمینه ای از اطلاعات حقوقی هم می تواند کمک بسیار زیادی در هنگام مواجه شدن با این مشکلات کند که در این مقاله سعی بر این بوده است تا اطلاعات مربوط به قوانین حقوقی و نحوه شناخت بهترین وکلا را ارائه دهیم تا در این خصوص هم کمکی به کاربران عزیز کرده باشیم.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا