وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل کرج ⚖️【آپدیت 1403】

در شهرهای بزرگ مثل تهران، کرج، اصفهان و غیره با توجه به جمعیت زیاد، قطعا مشکلات حقوقی هم زیاد می شود و هرکسی سعی می کند تا کارش را به متخصص در آن امور بسپارد زیرا کسی که در کاری تخصص دارد با استفاده از استراتژِی هایی که دارد در کوتاه ترین زمان  ممکن  می تواند راهگشا در آن امور باشد. مشکلات حقوقی هم مانند هر مشکل دیگری، نیاز به یک وکیل متخصص دارد. در شهر کرج جمعیت زیادی درحدود سه میلیون نفر زندگی می کنند و قطعا مسائل حقوقی مختلفی بین افراد به وجود می آید و پیدا کردن بهترین وکیل در یک شهر بزرگ برای مردم  می تواند به یک دغدغه تبدیل شود.

در کرج  و تهران می توان از بهترین وکیل در تهران و کرج کمک گرفت که دارای سوابق زیادی در این زمینه می باشند و هدف آنها کمک رساندن به مردم و حل مشکلات حقوقی آنها در هر حوزه ای از وکالت است.  یک وکیل،  زمانی بهترین وکیل می شود که یکسری ویژگی ها را داشته باشد که این ویژگی ها او را از بقیه همکارانش متمایز کند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

ویژگی های بهترین وکیل کرح این است که دانش حقوقی بالایی داشته باشد و اطلاعاتش به روز باشد زیرا در امور وکالتی اطلاعات در حال تغییر هستند. تعهد کاری یکی دیگر از ویژگی هایی است که یک وکیل باید داشته باشد بطوریکه بتواند از حق و حقوق موکلش، به بهترین شکل دفاع کند. اخلاق مدار  بودن یا مشتری مدار بودن وکیل یکی دیگر از پارامتر های یک وکیل خوب می باشد.

قبل از انتخاب بهترین وکیل کرج باید بررسی و تحقیق به عمل اورد و میزان درصد موفقیت پرونده های قبلی و رضایت موکلین وکیل را جویا شد زیرا این ویژگی ها و معیارها باعث می شود تا اعتمادسازی شکل بگیرد و مردم بتوانند امور وکالتی خود را به وکیلی با چنین ویژگی هایی که نامبرده شد بدهند. اگر از همان ابتدای کار، وکیل شایسته ای را انتخاب کنید نتیجه ی مطلوبی را خواهید گرفت اما اگر از همان ابتدای راه انتخاب درستی نداشته باشید پرونده با شکست مواجه می شود و حتی ممکن است دچار ضررمالی هم شوید و از لحاظ زمانی هم عقب بیفتید. پس حتما از وکیلی کمک بگیرید که دانش لازم و کافی را در این زمینه داشته باشد.

وکیل خوب در کرج

حتما قبل از انتخاب نهایی وکیل، سعی کنید که یک جلسه ی حضوری با وکیل خود داشته باشید. وکیل بعد از ملاقات حضوری اول با موکلش و با بررسی اولیه  شرایط پرونده، یک مشاوره تخصصی به موکل می دهد و  با تجربه ای که دارد میزان موفقیت پرونده را با صراحت به موکلش بازگو می کند که در مراحل اولیه داشتن صداقت وکیل، یکی از بهترین ویژگی های اخلاقی او محسوب می شود به دلیل اینکه در همان مراحل اولیه تا پایان نتیجه پرونده، صداقت بهترین گزینه ای است که می تواند در روند کاری تاثیرات مفیدی داشته باشد. تمام هدف یک وکیل این است که تمام قد بتواند از حق موکل خود دفاع کند و با قوانین و دانش حقوقی که دارد بتواند پرونده را با موفقیت به اتمام برساند.

مطالب پیشنهادی: بهترین وکیل کیفری در کرج

بهترین وکیل کرج را با لیست 10 تایی بشناسید

حسین صیاد

 

حسین صیاد

حسین صیاد، وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و رتبه ۱ آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز است. صیاد با تجربه سال‌ها وکالت در زمینه‌های مختلف، دانش و تخصص خود را به عنوان وکیل حرفه ای به مراجعین اثبات نموده و به عنوان بهترین وکیل کرج شناخته شده است.

کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول سالها فعالیت وکالتی ایشان باعث شده تا او در رده بهترین وکلای کرج قرار داشته باشد. شما با اولین مشاوره حضوری، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد. ضمنا وکیل حسین صیاد از روانشناسی خوبی در مسیر پرونده‌ها برخوردار است که به انتخاب بهترین راه و کسب نتیجه مطلوب در پرونده ها کمک شایانی می‌نماید.

همچنین ایشان در پرونده‌های دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری (جرائم)، جرائم اقتصادی و حقوق پزشکی از متخصصین می‌باشد.

از دیگر خدمات وکالتی حسین صیاد در زمینه‌های دعاوی ایرانیان خارج از کشور، قراردادها، فرزند خواندگی، حقوق کودک، خانواده، شرکت‌ها، دیوان عدالت اداری، داوری، اسناد رسمی، جرایم رایانه‌ای (اینترنتی)، وصول مطالبات، معاملات، ارث، تجاری، کلاهبرداری، ارتشا، اختلاس و دعاوی ثبتی می‌توان نام برد.

بخشی از تخصص ها و گواهی‌های ارزنده ایشان، موارد زیر هستند:

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • رتبه اول آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز
 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق پزشکی و حقوق کودک ایران
 • وکالت در پرونده های حقوقی، ملکی، شرکت ها، کیفری و خانواده
 • مشاور حقوقی بانک های ملی و سپه
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت های مختلف
 • دارای گواهی نامه های متعدد حقوقی
 • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی
 • تجربه قبول پرونده های متعدد حقوقی به همراه تیم وکلای همکار در ترکیه
 • نویسنده قراردادهای حقوقی

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری

شماره تماس وکیل حسین صیاد: 09120084438

حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی


فریبا تیموری

وکیل فریبا تیموری

خانم فریبا تیموری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، فارغ التحصیل رشته ی حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران، کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران، رتبه ی برتر کنکور سراسری و عضو استعداد های درخشان دانشگاه شهید بهشتی را می توان به عنوان یک وکیل کارکشته و خبره در شهر کرج معرفی نمود که براساس تخصص و دانش و مهارت های خوبی که دارد، تمامی دعاوی حقوقی و کیفری را برعهده می گیرد.

خانم تیموری، به عنوان یک وکیل حرفه ای در کرج و رتبه ی ۲ اختبار کانون وکلا، دارای سوابق وکالتی بسیار درخشان و موفقی در زمینه ی دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و غیره می باشد که رضایت موکلین خود را به خوبی جلب نموده است . همچنین ایشان به جهت تخصصی که در امور بین المللی دارند، وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور را در کلیه امور حقوقی پذیرا می باشند. خانم فریبا تیموری با تسلط کامل بر تمامی قوانین جاری کشور و با صبوری و خلق و خوی بسیار خوب، ارتباطی موثر با موکلین خود برقرار نموده و ضمن ارائه ی راهکار های مناسب در جهت حل مشکلات، نقشه ی راه پرونده را به ایشان نمایان می کند.

شهروندان کرج، شهر های حومه کرج و همچنین ساکنین تهران، می توانند با اطمینان خاطر وکالت انواع دعاوی حقوقی و ملکی، کیفری، انواع جرائم علیه اشخاص و اموال، دعاوی خانواده ( اعم از طلاق، مهریه، نفقه و غیره) را به خانم فریبا تیموری اعطاء نمایند.

مهارت و تخصص:

 • متخصص در دعاوی حقوقی، حقوق قراردادها و دعاوی ملکی
 • فارغ التحصیل حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران
 • کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران
 • عضو استعداد های درخشان دانشگاه شهید بهشتی تهران
 • رتبه ی ۲ اختبار کانون وکلا
 • عضو انجمن علمی حقوق مالکیت های فکری
 • فعال حوزه ی حقوق زنان
 • پژوهشگر و نویسنده ی مقالات حقوقی متعدد
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان البرز
 • وکیل شرکت ها و نیز متخصص امور بانکی

تماس: 09129569170

آدرس دفتر وکالت: کرج، انتهای خیابان بهشتی، بعد از پل سه راه گوهر دشت، نرسیده به بلوار حدادی، مجتمع تجاری تخصصی البرز، بلوک b، طبقه ۵ واحد ۹

مراجعه ی حضوری فقط با تعیین وقت قبلی


امیر عباس سوری

امیر عباس سوری

امیرعباس سوری، وکیل پایه‌ یک دادگستری و مشاور حقوقی، رتبه 2 آزمون مقطع دکتری دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و رتبه چهار آزمون کانون وکلای دادگستری است. امیرعباس سوری، وکیلی توانمند و مجرب است که در کارنامه فعالیت خود، موفقیت در پرونده‌های متعددی را در حوزه‌های دعاوی مختلف ازجمله دعاوی؛ حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده و … دارد.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • فعالیت در حوزه دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده
 • مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان
 • استعداد درخشان دوره کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل دانشگاه آزاد تهران مرکز
 • دارای گواهی توانمندی آموزش استادان
 • دارای گواهینامه پایان دوره تربیت استاد

تجربه و توان خاص ایشان در طرح‌ریزی منحصربه‌فرد برای پیشبرد پرونده‌ها، استدلال قوی، لایحه نویسی خاص و متمایز و فن بیان مطلوب که رضایت موکلین را در پی داشته، موجب گردیده تا وی به‌واقع و در عمل جزء بهترین وکلای استان البرز قرار بگیرد. نامبرده به‌صورت پروازی وکالت پرونده‌های مهم در استان‌های دیگر را عهده‌دار می‌گردد. تحصیلات موازی نامبرده در رشته مدیریت و سال‌ها تجربه و فعالیت موفق در سازمان‌های متنوع، باعث تفاوت چشمگیر فعالیت ایشان به‌عنوان یک وکیل حرفه‌ای شده است.

شماره تماس وکیل: 09128363507

آدرس: استان البرز، شهر کرج، برج تخصصی تجاری البرز


سعید رستم پور

سعید رستم پور

جناب آقای سعید رستم پور اصل، وکیل پایه یک دادگستری کرج دارای رتبه 14 کانون وکلا البرز می باشد و یکی از بهترین وکلای کرج در زمینه های مختلف حقوقی محسوب می شود. آقای سعید رستم پور بیش از 10 سال سابقه کاری وکالت را دارد و قبول کلیه دعاوی در زمینه های حقوقی، کیفری، ملکی، تجاری و غیره را به عهده دارد.

سوابق و مهارت:

 • مشاوره حقوقی نظام مهندسی استان البرز
 • عضو هیئت مدیره موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان
 • وکیل تعاونی مسکن کارکنان اداره ثبت احوال کل کشور
 • متخصص در انجام پرونده های ملکی، کیفری
 • قریب به ۱۰ سال سابقه وکالت

شماره تماس: 09123353475

آدرس: کرج، خیابان بهشتی، بعد از سه راه گوهردشت، نبش بلوار حدادی، مجتمع تخصصی تجاری اداری البرز، بلوک c، طبقه ۵ و ۱۲

مهدی نظافتی

مهدی نظافتی

آقای مهدی نظافتی، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در کرج و تهران با شماره پروانه 35433 می باشد و به تمامی زمینه های حقوقی تسلط کاملی دارد. ایشان در کلیه زمینه های حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، طلاق و غیره به فعالیت می پردازد. آقای مهدی نظافتی دارای ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را دارد که همین ویژگی ها، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

شماره تماس: 

آدرس:


علیرضا اکبریعلیرضا اکبری

آقای علیرضا اکبری «وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی» است و در آزمون وکالت سال 1387 با رتبه ممتاز قبول و از سال 1389 فعالیت خود را در زمینه وکالت دادگستری آغاز و اقدام به تأسیس مؤسسه حقوقی نموده است.

در صدها پرونده با موضوعات کیفری، حقوقی و خانواده در تمامی مراجع قضایی (از شورای حل اختلاف تا دیوان‌عالی کشور) سابقه‌ وکالت دارد. تمرکز وکالتی ایشان در پرونده‌های کیفری از قبیل قتل، مواد مخدر، آدم‌ربایی، سرقت، کلاهبرداری و غیره می‌باشد، اما در عین حال در پرونده‌های حقوقی و خانواده نیز به وکالت پرداخته است.

در کرج و شهرهای اطراف به عنوان وکیل باتجربه‌ شناخته می‌شود که در دریافت حق الوکاله از نیازمندان و مراعات حال‌شان ملاحظات جدی دارد. به لحاظ علمی و تحصیلی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم‌شناسی بوده و هم اکنون در مرحله‌ی دفاع از رساله در مقطع «دکترای حقوق کیفری و جرم‌شناسی» می‌باشد.

در انتخابات دوره نهم، دهم و یازدهم مجلس شورای اسلامی جزء نامزدهای تأیید صلاحیت شده از حوزه انتخابیه تهران بوده و به رقابت پرداخت.

تخصص و مهارت‌ها:

 •  جرایم علیه اشخاص، آدم ربایی، ایراد صدمات بدنی، اخاذی، افشای اسرار، اخلال درنظم و آرامش عمومی، بی احتیاطی در رانندگی  ( فوت یا صدمه)، تهدید به قتل، توهین و افتراء، جرایم علیه اطفال ، حدود ( قذف ، تفخیذ ، زنا ، لواط)، جرایم علیه اموال، ارتشاء، اختلاس، کلاهبرداری، سرقت، جعل، خیانت در امانت، تصرف عدوانی، جرایم علیه امنیت، محاربه و جاسوسی، افساد فی الارض و غیره * دعاوی خانواده، اثبات زوجیت، اثبات نسب، نفی نسب، طلاق، تمکین، مهریه و غیره * دعاوی ملکی، اثبات مالکیت، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، رفع مزاحمت و ممانعت از حق، الزام به اخذ پایان کار، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل، تخلیه و غیره

شماره تماس وکیل: 09125234736

آدرس : کرج، خیابان طالقانی، پایین‌تر از پل آزادگان، مؤسسه حقوقی علیرضا اکبری


مهشید مهدوی پناه

وکیل مهشید مهدوی پناه

خانم مهشید مهدوی پناه دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و عضو کانون وکلای دادگستری البرز توانسته با رتبه تک رقمی در آزمون وکالت و در عین حال رتبه تک رقمی آزمون اختبار خود را پشت سر بگزارد،ایشان با انجام بیش از 450 پرونده حقوقی و 8 سال سابقه جزء بهترین وکیل های کرج هستند.

سابقه کار:

 • وکیل شرکت کانتینر توحید البرز
 • وکیل نماینده مجلس
 • وکیل پزشکان مطرح البرز
 • وکیل شرکت های لبنی
 • و همچنین تعدادی از ایرانیان سرشناس که خارج از کشور هستند

تخصص در :

 • کلیه امور و دعاوی ملکی، دیوان عدالت و عالی کشور
 • کلیه امور خانواده: طلاق توافقی 10 روزه، مهریه، تغییر نام و…
 • تمامی دعاوی کیفری: دیه، تجاوز، مواد مخدر و…

پرونده های خاص

پرونده کلاه برداری و ده خواری بزرگ ساوجبلاغ+ دزدی زنجیره ای 40 خودرو +کلاه برداری معروف هشتگرد+ پرونده زمین خواری چند هکتاری مهرشهر

شماره تماس: 

آدرس دفتر وکالت: کرج، گوهردشت، بلوار مطهری، ۱۰۰ متر بعد از پل شهدای روحانی به سمت آزادگان طبقه فوقانی دفتر اسناد 80 طبقه سوم


رامین صمدی

وکیل رامین صمدی

آقای رامین صمدی وکیل پایه یک دادگستری در کرج بصورت تخصصی در زمینه های کیفری، قتل، مواد مخدر، تجاوز، کلاهبرداری و سرقت فعالیت می کند. آقای صمدی بدلیل مسئولیت پذیری بالا و مورد اعتماد بودن بین مردم مورد توجه خیلی از کاربران قرار گرفته، ایشان تا بحال 300 پرونده انجام شده در کارنامه خود ثبت کرده.

تخصص و مهارت:

 • %80 پیروزی در پرونده ها
 • 300 پرونده انجام شده
 • کیفری
 • قتل
 • مواد مخدر
 • کلاهبرداری
 • تجاوز
 • سرقت

شماره تماس: 

آدرس دفتر وکالت: آزادگان، جنب تامین اجتماعی، ساختمان سایه، طبقه سوم، دفتر آقای رامین صمدی


سارا آژیده

سارا آژیده

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان بهترین وکیل خانم در کرج شناخته شده است. ایشان قبول شده کانون وکلای دادگستری می باشد و  تاکنون بیش از صدها پرونده در امور حقوقی و کیفری را با موفقیت به انجام رسانیده است که بیشتر مربوط به امور حقوقی، ملکی و خانواده می‌ باشد و در زمینه ملکی و دعاوی خانواده و تنظیم قرارداد ها تخصص بیشتری دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای البرز
 • متخصص در دعاوی اتباع خارجی در ایران
 • متخصص در دعاوی ملکی
 • متخصص در دعاوی خانواده
 • متخصص در تنظیم قراردادهای حقوقی
 • فعال حقوق زنان
 • وکیل شرکت های خدمات بندری و دریایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۳۸۳۴۱۹۵۵۱

آدرس: کرج، فلکه اول گوهردشت، جنب نیکا مال، جنب پل هوایی، مجتمع یاس، طبقه سوم

پیج ایسناگرام: azhideh_lawyer


عفت قیصری

عفت قیصری

سرکار خانم عفت قیصری، وکیل پایه یک دادگستری در کرج می باشد و در زمینه های مختلف حقوقی مشغول به فعالیت به صورت تخصصی است. ایشان 15 سال سابقه کاری درخشان داشته و تمام تلاش خود را برای بدست آوردن نتایج مطلوب برای پرونده های برعهده گرفته می کند. خانم عفت قیصری ویژگی هایی از جمله صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب را در پرونده های وکالتی به عهده داشته و همین ویژگی ها سبب شده است که ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گرفته بگیرد.

سوابق:

 • 15 سال سوابق کاری تخصصی
 • مشاور حقوقی

فعالیت در دعاوی:

 • خانواده اعم از نفقه، مهریه، طلاق، ترک انفاق، حضانت فرزند و غیره
 • دعاوی ملکی، ثبتی، امور حسبی و اسناد تجاری

شماره تماس: 09121590745

آدرس: البرز، چهارراه طالقانی، بعد از پل آزادگان، جنب برج میلاد، ساختمان ۱۱۰، طبقه چهارم، واحد هشتم

مطالب پیشنهادی: بهترین وکیل ملکی در کرج

بهترین وکیل کرج کیست؟

یک وکیل زمانی بهترین وکیل کرج است که خود را به جای موکلش بگذارد و شرایطش را درک کند و به پیچیدگی های پرونده های حقوقی آگاه و آشنا باشد و دارای عزت نفس و اعتماد به نفس باشد و در کنار دانش وکالتی یک روانشناس خوب هم باشد. صبر و تحمل در امور پرونده های حقوقی، می تواند نتایج مثبت را به همراه داشته باشد زیرا  ممکن است بعضی پرونده ها به چندین بار بررسی و پیگیری نیاز داشته باشند.

وکیل پایه یک دادگستری کیست؟

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج به کسی گفته می شود که پس از پذیرفتن در آزمون وکالت،  پروانه پایه یک وکالت را دریافت می کند و به مدت دو سال، یک دوره کاراموزی را می گذراند تا در این دوره بتواند تجربه لازمه را کسب کند سپس بعد از دوره کاراموزی و قبولی در این دوره، به عنوان یک وکیل پایه یک در دادگستری فعالیت می کند. وکیل پایه یک دادگستری یک نماینده حقوقی محسوب می شود که به تمام قوانین حقوقی و کیفری تسلط دارد.

وظایف وکیل

وکیلی است که در قبال امور حقوقی موکل خود وظایفی دارد زیرا وکیل به عنوان نماینده حقوقی موکل شناخته می شود. وظایفی که یک وکیل دارد اعم از:

 •  گاهی نیازی به حضور موکل در دادگاه نیست و وکیل به عنوان نماینده حقوقی می تواند بدون حضور موکل در دادگاه حضور پیدا کند و از او دفاع کند.
 • دادن مشاوره تخصصی حقوقی به مراجعان در خصوص مسائل حقوقی
 • امانتداری از مدارک و مستندات مربوط به پرونده موکل
 • جمع آوری مدارک و شواهد در خصوص پرونده و ارائه به دادگاه جهت دفاع از موکل
 • پیگیری  های مستمر و سماجت در کار
 • شرکت در جلسات و مذاکره ها در جهت پیشبرد اهداف و کشف اطلاعات

وکیل کرج

کلام آخر

در هر شهری وکیل های متخصصی وجود دارد که دارای تجربیات زیادی هستند و هر فردی حق دارد در هر حوزه ای از  مسائل حقوق، وکیل و مشاوره حقوقی خود را انتخاب کند. با مقداری بررسی و تحقیق، و مطالعه مقالات درباره وکلا، می توان وکیل متخصص در حوزه ی مربوط به امور حقوقی را پیدا کرد و پرونده را به وکیل موردنظر واگذار کرد. باید این مورد را در نظر گرفت که در حوزه ی وکالت، موفقیت صد درصدی در پرونده از همان ابتدا وجود ندارد و وکیل موظف است که از همان ابتدا میزان درصد موفقیت پرونده را با صراحت به موکلش اعلام کند و موکل می تواند تصمیم بگیرد که  در ان لحظه پرونده را به وکیل بسپارد یا منصرف شود. امور حقوقی شاید به ظاهر، ساده به نظر برسد ولی هر پرونده حقوقی در هر حوزه ای پیچیدگی های خاص خودش را دارد و باید این امور را به کسی سپرد که به قوانین تسلط کافی داشته باشد.

4.3/5 - (31 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

6 دیدگاه

 1. سلام، توضیحات خیلی خوبی بود، این رو هم اضافه کنم که: برای انجام مشاوره و یا سپردن وکالت به بهترین وکیل کرج می‌توانید با آرامش و آسودگی خاطر به پیگیری پرونده خود در دادگاه ها و دادسراهای کرج بپردازید. چرا که وکیل شما، تمامی کارهای لازم را انجام میدهد و با تخصص و تعهدی که دارد به بهترین بندهای قانونی استناد می‌کند تا از حق شما دفاع کند.

 2. سلام .یه سوال فکرمنو مشغول کرده همه جای ایران وکیل ها روی تابلو نوشتن وکیل پایه یک دادگستری مگر وکیل پایه دو وسه هم داریم ؟که روی تابلو نوشتن وکیل پایه یک دادگستری اگروکیل پایه دو وسه نداریم دیگه احتیاجی به نوشتن وکیل پایه یک دادگستری نداریم ؟

  my web site; بهترین وکیل در نور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا