وکلا

10 تا از بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران ⚖️【آپدیت 1402】

بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران کیست و به چه کسی گفته می شود؟ یک وکیل اصول مطالبات چه ویژگی هایی دارد؟ اکثر مردم به به یک وکیل وصول مطالبات نیاز دارند تا تمامی موضوعات مربوط به مطالبات را برعهده بگیرد. یک وکیل وصول مطالبات توانایی های زیادی دارد و می تواند پرونده حقوقی را در سریع ترین حالت ممکنه به اتمام برساند. مسائل قانونی که به وکیل مطالبات ارتباط دارد موضوعات قانونی است که از پیشین وجود داشته است و نمی توان منکر آن شد. بنابراین در هر مکان و هر شهری ممکن است با مسئله وصول مطالبات مواجه شوید.

تنها نکته ای که در وصول مطالبات مهم است، زمان است. اگر از همان ابتدا مشکلات مربوط به وصول مطالبات را به وکیل بسپارید، به رفع مشکلات در مدت زمان محدودی با استفاده از قانون و قوانین حقوقی به شما کمک خواهد کرد.

بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران کیست؟

تصور برخی مردم این است که وصول مطالبات اموری ساده است که نیازی به وکیل ندارد و می توان به تنهایی آن را انجام داد در صورتیکه اصلا چنین نیست و رفع مشکلات چنین پرونده هایی نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد. اگر بدون اخذ وکیل تمایل دارید پرونده وصول مطالبات را خود انجامد دهید، قطعا با خسارات جبران ناپذیری مواجه خواهید شد زیرا به قوانین حقوقی مربوط به وصول آشنایی ندارید. بنابراین برای جلوگیری از خسارات احتمالی، باید از یک وکیل خوب و خبره کمک بخواهید.

برای شناخت بهترین وکیل تهران، باید تحقیقات لازمه را انجام داد، بنابراین بهترین وکیل اصول مطالبات در تهران کسی است که به تمامی قانون و مقررات مربوط به مطالبات و وصول آن، آگاهی کامل داشته باشید و سالها در این زمینه کار کرده باشد و نسبت به تمامی مشکلات آن، تسلط کافی داشته باشد.

برای سپردن پرونده های مربوط به وصول مطالبات، باید آن را به وکیلی سپرد که در این حوزه فعال بوده و به طور تخصصی در این زمینه کار کرده باشد. به عنوان مثال برخی از وکلا فقط در زمینه ی چک و سفته و وصول فعالیت دارند و در حوزه های مرتبط با آن کار می کنند. وکیل وصول مطالبات، از تمامی تجارب و دانشی که در زمینه های حقوقی دارد در جهت پیشرفت پرونده ای که برعهده گرفته است، استفاده می کند.

جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل شرکت های تجاری در تهران کلیک کنید

مهدیه کتابی

وکیل خانم مهدیه کتابی

خانم مهدیه کتابی وکیل پایه یک دادگستری، با بیش از 10 سال سابقه درخشان در شهر تهران می باشند. ایشان وکیل متخصص در تنظیم انواع قراردادهای تجاری و بین المللی هستند، امور مربوط به داوری را انجام می دهند. سابقه بالایی در دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و … دارند.

تلاش ما این است که وفاداری موکلین مان را با ارائه خدماتی فراتر از تعهدمان افزایش دهیم و با صداقت و کوشش ، خدمات منحصر به فردی برای شما به ارمغان آوریم .

تخصص و مهارت:

 • مشاوره تخصصی امور ملکی
 • دعاوی خانواده
 • الزام به تنظیم سند
 • دادخواست
 • تنظیم لوایح
 • شکوائیه
 • طلاق توافقی

شماره تماس: 091230579750214413914109124963596

آدرس دفتر وکالت: خیابان آیت اله کاشانی، مجتمع تجاری اترک، طبقه ششم اداری A واحد 609

وحید بهزادی اصل

وحید بهزادی اصلوکیل پایه یک دادگستری می باشد و سالهای زیادی به عنوان یک وکیل خبره در تهران فعالیت داشته است. ایشان سابقه کاری درخشانی دارد و عضو کانون وکلای دادگستری هم نیز می باشد. آقای وحید بهزادی اصل پرونده های زیادی را مربوط به وصول مطالبات را با موفقیت انجام داده است و مشاوره های بسیار مفیدی را در این زمینه به موکلینش ارائه می دهد. همچنین ایشان مشاور حقوقی در زمینه های قراردادهای بین المللی، صنعت مواد غذایی و پروژه های نفت و گاز را برعهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه تخصصی وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق و تجارت بین الملل
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09126714173

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، فاطمی، ساختمان آچاچی، طبقه 7

روح انگیز قهرمانی ارشد

روح انگیز قهرمانیوکیل پایه یک دادگستری می باشد و سالهای زیادی را در شهر تهران به کار تخصصی وکالت می پردازد. ایشان در زمینه های مختلف حقوقی از جمله وصول مطالبات، کیفری، ملکی، خانواده و غیره فعالیت دارد و تجربه بسیار بالایی در حوزه های مختلف وکالتی را دارد. خانم روح انگیز قهرمانی یکی از بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران می باشد و جزو  وکلای با سابقه و با تجربه نیز می باشد و تمام تلاش خود را در جهت به موفقیت رساندن پرونده  موکلش دارد.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه کاری در امور وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کارشناس ارشد فقه و حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122844127

آدرس: تهران، خیابان مطهری، نرسیده به شریعتی، پلاک 8، طبقه سوم

حسن امیدوار

حسن امیدواروکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشد و سابقه وکالتی بسیار بالایی را دارد و در زمینه های مختلف حقوقی مشغول به فعالیت تخصصی می باشد. ایشان یک وکیل خوب و موفق در بین مردم نیز می باشد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به مردم ارائه می دهد. آقای حسن امیدوار عضو کانون وکلا دادگستری مرکز می باشد و مورد اعتماد مردم واقع گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالتی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09124397269

آدرس: تهران، خیابان استاد مطهری، بعد از خیابان ترکمنستان، نرسیده به خیابان شریعتی، پلاک 8، طبقه سوم

مجید ایرمان

مجید ایرمان

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است و سوابق تخصصی بالایی در وکالت دارد. ایشان مشاوره های تخصصی را به مردم ارائه می دهد و در زمینه های مختلف حقوقی به کار وکالت مشغول است. آقای مجید ایرمان وکیل بسیار با تجربه ای می باشد که مورد اعتماد مردم واقع شده است و بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه تخصصی در وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 02188302027

آدرس: تهران، خیابان مفتح، پایین تر از خیابان مطهری، خیابان زهره، پلاک5، طبقه 3، واحد 6

فرزانه آذر بیک

فرزانه آذر بیک

وکیل پایه یک  دادگستری در استان تهران و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز نیز می باشد. ایشان در زمینه های مختلف وکالت مانند کیفری، مالی، ملکی، وصول مطالبات، تجاری و غیره به فعالیت مشغول است و مشاوره های حقوقی را به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می دهد. خانم فرزانه آذر بیک وکیلی موفق با سابقه کاری بسیار خوب می باشد و جزو بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران نیز می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه کاری وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حقوقی

شماره تماس: 09122705997

آدرس: تهران، بلوار سعادت آباد، نبش خیابان سی و دوم غربی، پلاک 116، طبقه سوم، واحد 6

فاطمه طهماسبی سروستانی

فاطمه طهماسبی سروستانی

وکیل پایه یک دادگستری تهران است و در دعاوی های مختلف مشغول به کار می باشد. ایشان سوابق کاری بالایی دارد و به طور تخصصی به رفع مشکلات حقوقی مردم کمک می کند. خانم فاطمه طهماسبی با مشاوره های کاربردی که به مردم ارائه می دهد به حل مشکلات آن ها در مدت زمان کم کمک می کند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • کارشناسی ارشد مجموعه حقوق
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09126803801

آدرس: تهران، رسالت، خیابان مجیدیه شمالی، کوچه جعفری، پلاک 16، واحد 3

محمد جعفری

محمد جعفری

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است و سوابق کاری بالایی در شهر تهران به عنوان یک وکیل حرفه ای دارد. ایشان در زمینه های کیفری، ملکی، مالی، خانواده، طلاق و غیذه مشغول به فعالیت است و به طور تخصصی به کلیه امور وکالتی پرداخته و مشاوره های بسیار مفیدی را ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه کاری وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09124140738

آدرس: تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قیصر، نبش کوچه 18، پلاک 45، واحد 7

فائزه نقاش

فائزه نقاش

وکیل پایه یک دادگستری است و ذر تهران به کار وکالت مشغول است. ایشان موفق به کسب رتبه 30 آزمون ورودی کانون وکلا دادگستری مرکز شده اند و دارنده سه دوره از جایزه تحصیلی بنیاد ملی نخبگان هستند. خانم فائزه نقاش یکی از وکلای بسیار موفق در حوزه وکالتی است که تمام تلاش خود را برای به ثمر رساندن پرونده های موکلینش دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق
 • عضو بنیاد ملی نخبگان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09129538522

آدرس: تهران، خیابان آپادانا، روبروی خیابان نوبخت، پلاک 114، طبقه سوم غربی، واحد 5

احسان عبداللهی

احسان عبداللهی

وکیل پایه یک دادگستری در استان تهران است. ایشان وکیلی با صداقت و موفق در کلیه امور وکالتی است و تجربه ی بسیار بالایی در حوزه های مختلف وکالتی را دارد. آقای احسان عبدالهی راهکار های بسیار خوبی را برای پرونده های حقوقی که برعهده گرفته است به موکلینش ارائه می دهد و مشاوره های بسیار مفیدی را به آن ها نیز ارائه می دهد. همچنین ایشان بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران نیز می باشد.

تخصص و مهارت: 

 • 15 سال سوابق و تجربه کاری در محاکم قضایی دادگستری تهران
 • عضو رسمی انجمن حقوقدانان ایران
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123055347

آدرس: تهران، بزرگراه رسالت، بعد از اتوبان صیاد شیرازی، روبروی بانک صادرات، پلاک1142، ساختمان نگار، طبقه 1

جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل قرارداد تجاری در تهران کلیک کنید

مزایای اخذ وکیل وصول مطالبات

وصول مطالبات در جامعه گسترش پیدا کرده است بنابراین درخواست برای وکیل اصول مطالبات، بسیار بیشتر شده است. وصول مطالبات شامل چک، سفته، رسید، فاکتور، سند و غیره نیز می باشد. پرونده هایی با موضوع وصول مطالبات، دارای پیچیدگی های خاص خود می باشد که باید توسط یک فرد حرفه ای بررسی شود. معمولا افرادی که با مشکلات مربوط به وصول مواجه می شوند و از وکیل مربوطه کمک نمی خواهند، به دلیل عدم آگاهی از قوانین مربوط  به وصول، با مشکلات عدیده ای مواجه می شوند و نتایج غیر قابل قبولی را دریافت می کنند. کمک و راهنمایی از یک وکیل خبره در زمینه ی اصول مطالبات مزایای زیادی را به همراه خواهد داشت. حضور یک وکیل در پرونده های اصول مطالبات، سبب می شود تا با سرعت بیشتری به انجام کار پرونده رسیدگی شود و در چارچوب قانون و قوانین، کار انجام شود.

همچنین موکلی که وکیل اخذ می کند به دلیل شرایط شغلی و زندگی خود، نمی تواند به درستی به امور پرونده اش رسیدگی نماید و یا مراحل اداری را انجام دهد، اما اخذ یک وکیل، سبب می شود تا نیازی به حضور موکل در کلیه مراحل اداری نباشد زیرا وکیل به عنوان نماینده ی موکلش محسوب می شود.

بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران با دانش و تخصصی که دارد اقدام به توقیف اموال متهم کرده و می تواند حکم جلب او را بگیرد و پرونده را در جهت رشد و به نفع موکلش به پیش ببرد بنابراین با مزایای نامبرده، اگر با مشکلات مربوط به وصول مطالبات مواجه شدید، حتما از یک وکیل خبره و متخصص در زمینه وصول مطالبات کمک بخواهید و براساس راهنمایی های او پیش روید.

ویژگی هایی که از یک وکیل اصول مطالبات باید بدانید!

بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران دارای ویژگی هایی می باشد که برای پیشرفت کاری اش، باید به آن عمل کند. یکی از ویژگی هایی که یک وکیل در زمینه ی وصول مطالبات باید داشته باشد حرفه ای بودن در این زمینه است. حرفه ای بودن وکیل در دعاوی که فعال است، سبب می شود تا او را از سایر وکلای دیگر متمایز کند و موجب اعتماد سازی بیشتری برای سپردن پرونده های وکالتی به او شود. یک وکیل خوب و خبره باید به تمامی قوانین مطالبات آشنایی داشته باشد و بهترین راه حل را برای رساندن موکلش برای رفع مشکل حقوقی اش در نظر بگیرد. وکیل مطالبات توانایی این را دارد تا روند قضایی پرونده های وکالتی را کوتاه کند و پرونده را با موفقیت به پیش ببرد.

کلام آخر

هرچیزی را که شما به عنوان وام یا پولی به دیگران واگذار کرده اید، در حوزه ی مطالبات قرار دارد. وصول مطالبات همان تسویه ی حساب با بستانکار با بدهکار می باشد. این وام یا پول می تواند به صورت چک مدت دار، کالای امانی، پول نقد و غیره باشد. اما زمانی که طرف مقابل قصد پرداخت پول را نداشته باشد می توان از بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران کمک خواست.

وکیل وصول مطالبات در تهران، به قوانین حقوقی در مورد مطالبات مسلط است و مشکلات را به خوبی مدیریت می کند تا بتواند به موکلش کمک نماید. در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران پرداخته ایم و به ویژگی های یک وکیل خوب اشاره داشته ایم تا برای انتخاب یک وکیل آشنایی کامل داشته باشید

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا