وکلا

10 تا از بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران ⚖️【آپدیت 1403】

بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران کیست و به چه کسی گفته می شود؟ یک وکیل اصول مطالبات چه ویژگی هایی دارد؟ اکثر مردم به به یک وکیل وصول مطالبات نیاز دارند تا تمامی موضوعات مربوط به مطالبات را برعهده بگیرد. یک وکیل وصول مطالبات توانایی های زیادی دارد و می تواند پرونده حقوقی را در سریع ترین حالت ممکنه به اتمام برساند. مسائل قانونی که به وکیل مطالبات ارتباط دارد موضوعات قانونی است که از پیشین وجود داشته است و نمی توان منکر آن شد. بنابراین در هر مکان و هر شهری ممکن است با مسئله وصول مطالبات مواجه شوید.

تنها نکته ای که در وصول مطالبات مهم است، زمان است. اگر از همان ابتدا مشکلات مربوط به وصول مطالبات را به وکیل بسپارید، به رفع مشکلات در مدت زمان محدودی با استفاده از قانون و قوانین حقوقی به شما کمک خواهد کرد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران کیست؟

تصور برخی مردم این است که وصول مطالبات اموری ساده است که نیازی به وکیل ندارد و می توان به تنهایی آن را انجام داد در صورتیکه اصلا چنین نیست و رفع مشکلات چنین پرونده هایی نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد. اگر بدون اخذ وکیل تمایل دارید پرونده وصول مطالبات را خود انجامد دهید، قطعا با خسارات جبران ناپذیری مواجه خواهید شد زیرا به قوانین حقوقی مربوط به وصول آشنایی ندارید. بنابراین برای جلوگیری از خسارات احتمالی، باید از یک وکیل خوب و خبره کمک بخواهید.

برای شناخت بهترین وکیل تهران، باید تحقیقات لازمه را انجام داد، بنابراین بهترین وکیل اصول مطالبات در تهران کسی است که به تمامی قانون و مقررات مربوط به مطالبات و وصول آن، آگاهی کامل داشته باشید و سالها در این زمینه کار کرده باشد و نسبت به تمامی مشکلات آن، تسلط کافی داشته باشد.

برای سپردن پرونده های مربوط به وصول مطالبات، باید آن را به وکیلی سپرد که در این حوزه فعال بوده و به طور تخصصی در این زمینه کار کرده باشد. به عنوان مثال برخی از وکلا فقط در زمینه ی چک و سفته و وصول فعالیت دارند و در حوزه های مرتبط با آن کار می کنند. وکیل وصول مطالبات، از تمامی تجارب و دانشی که در زمینه های حقوقی دارد در جهت پیشرفت پرونده ای که برعهده گرفته است، استفاده می کند.

جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل شرکت های تجاری در تهران کلیک کنید

 شهرام نجفی

شهرام نجفی

جناب آقای شهرام نجفی یکی از وکلای پایه یک دادگستری می باشد. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری با بیش از 10 سال سابقه فعالیت حقوقی می باشد و به ارایه خدمات حقوقی و جزایی در موارد ذیل اقدام می نماید:

 • وکالت در کلیه دعاوی حقوقی در زمینه های گوناگون اعم از: سرقفلی، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، خلع ید، فسخ قرارداد، ابطال سند رسمی ملک، مطالبه وجه چک و سفته، اختلافات پیمانکاری، فک رهن، مطالبه مابه التفاوت ثمن، مطالبه بها عادله روز واحد معامله مسکونی، الزام به تنظیم سند رسمی، افراز پلاک ثبتی و صدور دستور املاک مشاعی، غیر قابل افراز، مطالبه ضرر و زیان ناشی از تقصیر سازنده در مسایل و مقررات ایمنی ساختمان، مطالبه اجرت المثل انجام تعمیرات و بازسازی ساختمان، ابطال قرارداد و عملیات اجرایی، تقسیم ترکه و دیگر موارد مطالبه ( دیون و خسارات قانونی و قراردادی و غیره ….)
 • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از مطالبه وجوه از صندوق تامین خسارات های بدنی ناشی از تصادفات رانندگی، خیانت در امانت، فروش مال غیر، جرایم پزشکی، جعل و استفاده از سند مجعول، تحصیل مال از طریق نامشروع، قاچاق کالا و ارز و کلیه جرائم علیه اموال و اشخاص
 • وکالت در دعاوی خانواده اعم از طلاق، مطالبه مهریه، نفقه زوجه و فرزند، حضانت، ملاقات ارث و وصیت، فرزند خواندگی و سرپرستی و غیره

شماره تماس: 09124451162

آدرس: تهران، سر پل تجریش، خیابان فناخسرو، نرسیده به مجتمع قضایی عدالت، پلاک 35، طبقه اول، واحد 101


جواد شاهسوند اینانلو

جواد شاهسوند اینانلو

جواد شاهسوند اینانلو، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری تهران با شماره پروانه 31581 کانون وکلای دادگستری مرکز می باشد. ایشان ویژگی هایی از جمله صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را داشته و همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند. آقای جواد شاهسوند اینانلو دانش آموخته حقوق خصوصی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز است و تاکنون پرونده های زیادی را با موفقیت به ثبت رسانده است.

تخصص در دعاوی:

 • دعاوی ملکی (مانند الزام به تنظیم سند ،معاملات، مشارکت، خلع ید، تخلیه،اجاره و…
 • دعاوی خانواده ( مانند ازدواج، طلاق، مهریه، نفقه، حضانت و…
 • چک، سفته، مطالبات و قراردادهای مالی و …
 • دعاوی کیفری: کلاهبرداری، جعل و…

شماره تماس: 09126984620

برای هماهنگی تماس گرفته شود


دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های وصول مطالبات می باشد و پرونده های متعددی در دادگاه عمومی حقوقی تهران و دادگاه تجدیدنظر استان تهران در دست اقدام دارند.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران (شهید بهشتی) پیش از انقلاب می باشد و بیش از ۵۰ سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

شماره تماس: 091217224640218612722802186129690

آدرس: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد 4


هدیه رفیعی

هدیه رفیعی

«اغلب مردم به دلیل ناآگاهی، ریسک‌های حقوقی را دستِ کم می‌گیرند و زیان می‌کنند، شما این‌گونه نباشد»

سرکار خانم هدیه رفیعی، فارغ التحصیل فوق لیسانس بهترین دانشگاه کشور یعنی دانشگاه شهید بهشتی تهران و رتبه دو رقمی آزمون وکالت و وکیل پایه یک دادگستری است و از آن جایی که در حوزه مربوط به امور حقوقی و قانون به روز چک و اسناد تجاری آگاهی کاملی دارد، می ‌تواند شما را در راستای تنظیم اسناد تجاری و یا مطالبه وجه و وصول چک برگشتی راهنمایی نماید تا از بروز خسارت احتمالی جلوگیری کنید. وی با تخصصی که در این حوزه دارد خدماتی اعم از مشاوره قبل از تنظیم دادخواست یا اسناد تجاری، تنظیم لایحه را به شما عزیزان ارائه خواهد داد. او هم چنین در تنظیم قراردادهای حقوقی، سابقه و تخصص قابل قبولی دارد.

خانم هدیه رفیعی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز با بیش از 5 سال سابقه کار موفق در عرصه وکالت، افتخار دارد با ارایه خدمات حقوقی، جزایی و تجاری به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی در موارد ذیل اقدام نماید:
ارائه مشاوره در جهت تنظیم قرارداد و سایر امور حقوقی، وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی، وکالت در دیوان عدالت اداری وکالت در دیوان عالی کشور، داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها، وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی، تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی.

خانم هدیه رفیعی از موفق ترین وکلای ایرانی، کارشناس ارشد حقوق اقتصادی و مدیریت گروه حقوقی هادی، با در اختیار داشتن مجموعه ای در پرونده های خانواده، وکالت تخصصی در پرونده شرکت های تجاری، وکالت در پرونده های کارگر، کارفرمایی و قراردادکار، وکالت در قراردادهای پیمانکاری، مشاوره و تنظیم انواع قراردادهای حقوقی.

شماره تماس: 021887934150912721300809120684031

آدرس: تهران، میدان ونک، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا، پلاک ۴

مشاوره آنلاین در اینستاگرام: hadi.law.group

 ادرس ایمیل: rafiee.hedieh@gmail.com


آذین طالبی

آذین طالبیسرکار خانم آذین طالبی، وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشد و یکی از بهترین وکلای خانم در تهران است. ایشان عضو کانون وکلای مرکز و شهر تهران با شماره پروانه ۳۶۷۹۱ می باشند و از سال ۱۳۸۹ در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری و خانواده فعالیت دارند و با قدرت نفوذ کلام و به کارگیری درست از تخصص خود، توانسته با درصد بالایی از رضایتمندی موکلین، خود را در زمره گزیده ای از وکلای برتر قرار داده اند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • گذراندن دوره تخصصی و حرفه ای قرارداد نویسی
 • گذراندن دوره تخصصی وکیل مالیاتی
 • گذراندن دوره جامع حقوق پیمان (شرایط خصوصی و عمومی پیمان)
 • پرونده های ملکی از قبیل: (دعاوی مربوط به تنطیم سند رسمی، فروش مال غیر، اراضی ملی و شخصی، خلع ید، تقسیم و افراز ملک مشاعی و ورثه ای
 • وصول مطالبات از جمله مهریه، چک و غیره

جهت اعطای وکالت به خانم آذین طالبی، یکی از وکلای خبره در تهران می توانید از طریق شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09120403134 – 02126201801 – 02126201802

آدرس: تهران، بلوار نلسون ماندرلا(جردن)، خیابان سلطانی، پلاک ۸۲،  واحد ۱

وب سایت: vakilazinTalebi.com

آدرس اینستگرام: azintalebi.vakil


محمد محرابی

محمد مهرابی

جناب آقای محمد محرابی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشند و به عنوان یکی از بهترین وکلای تهران در زمینه های مختلف به وکالت می پردازند. ایشان دارای 15 سال سوابق درخشان کاری بوده و مسلط به راهبری و طرح شکایت های کیفری و‌ حقوقی‌‌ با بهره گیری از تیم متخصص و پیگیر را برعهده دارد و بیش از ۳۰۰ پرونده حقوقی و کیفری را با موفقیت به سرانجام رسانیده است. همچنین تمامی پرونده ها با نظارت و مدیریت ایشان به صورت گروهی انجام می پذیرد.

مهارت و تخصص: 

 • 15 سال سوابق کاری و تخصصی در امور وکالتی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 •  فارغ التحصیلان حقوق از دانشگاه تهران
 • رتبه ۶ آزمون اختبار
 • مشاور حقوقی

سوابق:

 •  وکیل و مشاوره برندهای تجاری در حوزه صنعت
 • مشاور باشگاههای مطرح کشور
 •  وکالت حقوقی و‌کیفری أمور ایرانیان مقیم خارج از ایران
 • برگزیده موسسه حقوقی برتر در همایش های قهرمانان صنعت
 • موفقیت در پرونده های ملکی
 • وکیل و مشاوره حقوقی شرکتها در حوزه دارو
 • وکیل و مشاوره حقوقی برندهای صنعت غذا و فرانچایز

انجام وکالت های حقوقی و کیفری اعم از:

 • وکالت حقوقی: الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات مالکیت، چک و سفته، خلع ید، تصرف عدوانی، رفع مزاحمت ملکی تقسیم و افراز، دعاوی مربوط به ماترک، فروش ملک مشاع و….
 • وکالت کیفری: سرقت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، انتقال مال غیر، معامله معارض، نزاع جمعی و فردی، بغی و افساد فی الارض، قتل و تجاوز به عنف و غیره را عهده دار است

شماره تماس: 02188564788

شماره همراه: 09123837561

آدرس: تهران، سعادت آباد، قبل بلوار، کوچه ۳۷، پلاک ۲۴، طبقه ۳


دکتر محمد رضازاده

محمد رضا زاده

دکتر محمد رضازاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشد و از موفق ترین و باتجربه ترین وکلای شهر تهران نیز می باشد و یکی از بهترین وکیل تجاوز و روابط نامشروع در جنوب تهران محسوب می شود.

صبوری، حسن سابقه، دقت نظر، صداقت و غیره سبب شده است تا حس اعتماد و اطمینان بیشتری به ایشان وجود داشته باشد. همچنین پیگیری مجدانه ایشان در کلیه پرونده های وکالتی، سبب گردیده است تا آقای رضازاده در زمره وکلای خوشنام قرار گیرد. دکتر محمد رضازاده به عنوان یکی از بهترین وکیل در جنوب تهران در بین مردم شناخته شده است.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

تخصص و مهارت:

 • دکترای حقوق کیفری و جرم شناسی
 •  ۱۱ سال مدیر و موسس گروه وکلای متخصص میزان
 • استاد دانشگاه آزاد واحد علوم وتحقیقات تهران، اسلامشهر، شهریار، شهرقدس، تهران شمال، سما تهران مرکز و غیره
 • عضو هئیت علمی و استادیار دانشگاه
 • مدیر و موسس گروه وکلای میزان
 • مولف ۶ کتاب حقوقی دانشگاهی
 •  مشاور حقوقی دفاتر اسناد رسمی تهران و شهر ری
 • دبیر پژوهش مرکز وکلای قوه قضاییه تهران
 • عضو کمیسیون آموزش وکلای قوه قضائیه
 • عضو اساتید اختبار

شماره همراه: 09961696153

آدرس: تهران، خانی آباد نو، نبش چهارراه شریعتی، تقاطع خیابان لطیفی و صمدی، ساختمان شریعتی، طبقه فوقانی بانک سپه، واحد ۳


الهام گوشوائی

الهام گوشوائی

خانم الهام گوشوائی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی و دارای بیش از ۱۱ سال سابقه وکالت می‌ باشند. تخصص ایشان در زمینه تمامی دعاوی خانواده، انواع دعاوی ملکی، انواع دعاوی کیفری، انواع دعاوی حقوقی، پرونده های تصادفات، امور ارث، دعاوی ثبتی و غیره می باشد و همچنین از سوابق ایشان می‌توان به مشاور حقوقی شرکت بازرگانی بین المللی درویش و شرکت گیتی فراز اطلس اشاره کرد.
نظم، پیگیری مجدانه،حسن سابقه، صبر و پاسخگویی و بهره گیری از حداکثر توان علمی و فردی، سبب موفقیت ایشان در پرونده ها و رضایت موکلین گردیده است و کسب نتایج قابل قبول موکلین در طول سال های فعالیت وکالتی ایشان باعث شده که در رده بهترین وکلای استان تهران و شهر شهریار قرار داشته باشد.

تخصص و مهارت: 

 • 11 سال سوابق تخصصی وکالت
 • تسلط به تمامی دعاوی حقوقی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09125131107

آدرس:  شهریار، خیابان ولیعصر، میدان امام خمینی، بین داروخانه دکتر احمدی و خرازی گل مریم، طبقه دوم، واحد 4


سید علی شاه صاحبی

آقای سید علی شاه صاحبی

آقای سید علی شاه صاحبی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی یکی از بهترین وکلا در زمینه دعاوی وصول مطالبات می باشند که با حدود ۲۲ سال سابقه وکالت دادگستری و مشاوره حقوقی در شهر تهران و سایر نقاط کشور پیگیر امور هموطنان مقیم در ایران و خارج از کشور بوده و از اعضای با سابقه کانون وکلای دادگستری مرکز(تهران) هستند.
ایشان بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت و همکاری با رسانه ها ،جراید و خبرگزاری‌ ها به شکل مصاحبه، مشاوره ، ارائه یادداشت و مقالات علمی حقوقی را در کارنامه کاری خود دارند، همچنین حدود ۲ سال بعنوان مشاور حقوقی با سایت خبرگزاری میزان (قوه قضاییه) و مراجع قضایی مشارکت و همکاری داشته و در این مورد نیز لوح تقدیر دریافت کرده است.

تخصص ومهارت:

 • خانواده
 • کیفری
 • طلاق
 • شرکت های تجاری
 • مهریه

شماره تماس: 77718651 – 77200165 – 09123461722

آدرس: فلکه دوم تهرانپارس- ابتدای خیابان فرجام- پلاک ۴۳- ساختمان هیراد- طبقه سوم- واحد ۹- دفتر وکالت سیدعلی شاه صاحبی

جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل قرارداد تجاری در تهران کلیک کنید

مزایای اخذ وکیل وصول مطالبات

وصول مطالبات در جامعه گسترش پیدا کرده است بنابراین درخواست برای وکیل اصول مطالبات، بسیار بیشتر شده است. وصول مطالبات شامل چک، سفته، رسید، فاکتور، سند و غیره نیز می باشد. پرونده هایی با موضوع وصول مطالبات، دارای پیچیدگی های خاص خود می باشد که باید توسط یک فرد حرفه ای بررسی شود. معمولا افرادی که با مشکلات مربوط به وصول مواجه می شوند و از وکیل مربوطه کمک نمی خواهند، به دلیل عدم آگاهی از قوانین مربوط  به وصول، با مشکلات عدیده ای مواجه می شوند و نتایج غیر قابل قبولی را دریافت می کنند. کمک و راهنمایی از یک وکیل خبره در زمینه ی اصول مطالبات مزایای زیادی را به همراه خواهد داشت. حضور یک وکیل در پرونده های اصول مطالبات، سبب می شود تا با سرعت بیشتری به انجام کار پرونده رسیدگی شود و در چارچوب قانون و قوانین، کار انجام شود.

همچنین موکلی که وکیل اخذ می کند به دلیل شرایط شغلی و زندگی خود، نمی تواند به درستی به امور پرونده اش رسیدگی نماید و یا مراحل اداری را انجام دهد، اما اخذ یک وکیل، سبب می شود تا نیازی به حضور موکل در کلیه مراحل اداری نباشد زیرا وکیل به عنوان نماینده ی موکلش محسوب می شود.

بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران با دانش و تخصصی که دارد اقدام به توقیف اموال متهم کرده و می تواند حکم جلب او را بگیرد و پرونده را در جهت رشد و به نفع موکلش به پیش ببرد بنابراین با مزایای نامبرده، اگر با مشکلات مربوط به وصول مطالبات مواجه شدید، حتما از یک وکیل خبره و متخصص در زمینه وصول مطالبات کمک بخواهید و براساس راهنمایی های او پیش روید.

ویژگی هایی که از یک وکیل اصول مطالبات باید بدانید!

بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران دارای ویژگی هایی می باشد که برای پیشرفت کاری اش، باید به آن عمل کند. یکی از ویژگی هایی که یک وکیل در زمینه ی وصول مطالبات باید داشته باشد حرفه ای بودن در این زمینه است. حرفه ای بودن وکیل در دعاوی که فعال است، سبب می شود تا او را از سایر وکلای دیگر متمایز کند و موجب اعتماد سازی بیشتری برای سپردن پرونده های وکالتی به او شود. یک وکیل خوب و خبره باید به تمامی قوانین مطالبات آشنایی داشته باشد و بهترین راه حل را برای رساندن موکلش برای رفع مشکل حقوقی اش در نظر بگیرد. وکیل مطالبات توانایی این را دارد تا روند قضایی پرونده های وکالتی را کوتاه کند و پرونده را با موفقیت به پیش ببرد.

کلام آخر

هرچیزی را که شما به عنوان وام یا پولی به دیگران واگذار کرده اید، در حوزه ی مطالبات قرار دارد. وصول مطالبات همان تسویه ی حساب با بستانکار با بدهکار می باشد. این وام یا پول می تواند به صورت چک مدت دار، کالای امانی، پول نقد و غیره باشد. اما زمانی که طرف مقابل قصد پرداخت پول را نداشته باشد می توان از بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران کمک خواست.

وکیل وصول مطالبات در تهران، به قوانین حقوقی در مورد مطالبات مسلط است و مشکلات را به خوبی مدیریت می کند تا بتواند به موکلش کمک نماید. در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران پرداخته ایم و به ویژگی های یک وکیل خوب اشاره داشته ایم تا برای انتخاب یک وکیل آشنایی کامل داشته باشید

4.5/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا