وکلاوکیل ارث

10 تا از بهترین وکیل ارث در تهران ⚖️【آپدیت 1403】

ارث یا ارثیه در واقع مالی است که به بازماندگان فرد فوت شده تعلق می گیرد. برای تقسیم درست و صحیح اموال ارث، می توان از بهترین وکیل ارث در تهران کمک گرفت. وکیل ارث به تمامی موضوعات در زمینه ارث تسلط داشته و به افرادی که درگیر تقسیم ارث هستند کمک زیادی می کند. در شهر تهران هم با توجه به جمعیت زیاد آن و موضوعات ارث، افراد زیادی درخواست وکیل ارث داشته و از وکیل خود برای انجام و تقسیم ارث به طور قانونی کمک می گیرند. اما سوالی که مطرح است این است که چگونه بهترین وکیل تهران را که در زمینه ارث فعالیت دارد را پیدا نماییم. برای شناخت بهترین وکیل ارث در تهران، نیاز است تا این مقاله را با دقت مطالعه نمایید و سپس وکلای معرفی شده در این مقاله را برای انجام امور ارث انتخاب کنید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل ارث در تهران چه کسی است؟

بهترین وکیل ارث در تهران به کسی گفته می شود که به تمامی امور ارث تسلط داشته و به مراحل قانونی آن را به خوبی بداند. انجام کار ارث طبق مراحل قانونی آن توسط وکیل انجام می پذیرد و وکیل ارث با توجه به دانش حقوقی خود، بهترین مشاوره ها و خدمات حقوقی را به موکل خود ارائه می دهد تا کمک های مفیدی به آن ها کرده باشد.

همچنین یک وکیل ارث مجرب و موفق، دارای سوابق درخشان بسیار خوبی است و سابقه موفقیت در پرونده های وکالتی در زمینه ارث را داشته است تا آن ها را به نتایج مطلوب و ارزنده برساند. بهترین وکیل ارث در تهران تمامی دوره های حقوقی را با موفقیت به پایان رسانده رسانده است و تمام تلاش خود را برای رساندن اهداف موکلینش دارد تا آن ها را به حق و حقوقی که از آن ها تضییع شده است برساند.

بهترین وکیل ارث در تهران علاوه بر تخصص در زمینه وکالت، باید دارای خلق و خوی بسیار خوبی باشد و نحوه ارتباط صحیح و درست با مردم و مراجعین خود را به خوبی بداند تا مراجعین برای بیان مشکلاتشان راحت تر بتوانند با او ارتباط برقرار کنند.

به طور کلی وکیلی به عنوان بهترین نزد مردم انتخاب می شود که اعتماد مردم را جلب کند و بهترین خدمات وکالتی را به مردم ارائه دهد.

مجتبی محمدی

وکیل مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی دارای دکتری حقوق بین المللی و عضو کانون وکلای مرکز تهران، عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز، دارای مدرک وکالت بین المللی (IBA)، دارای مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی می باشد. برخی از نمونه سوابق شغلی ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشاوره حقوقی سازمان لیک فوتبال ایران
 • مشاوره حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
 • مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی

تلفن همراه:


دکتر نصیر عبادپور

نصیر عبادپور

دانش آموخته و فارغ التحصیل مقطع دکتری از دانشکده حقوق وعلوم سیاسی دانشگاههای تهران و علامه طباطبایی می باشد. ایشان مدرس دانشگاه و صاحب تالیفات و یا آثارعلمی چندی درحوزه حقوقی واجتماعی می باشد. وی علاوه براین، فعال درحوزه حقوق اجتماعی و مدنی بوده و از مدافعان این عرصه می باشد. در راستای این دغدغه ها ی اجتماعی، تیم حقوقی دفتر دکتر عبادپور، متشکل از مجموعه ای ازهمکاران و وکلای با دانش حقوقی سطح قوی، باتجربه و باتوانمندی های بالا و متعهد و دلسوز بوده و درحوزه های مختلف اعم از حقوقی، کیفری، ملکی، سرقفلی، ثبتی و غیره فعالیت دارند.

تخصص های دفتر وکالت ایشان عبارتند از:

 • وکالت تخصصی درانواع دعاوی ملکی
 • وکالت تخصصی درانواع دعاوی سرقفلی
 • وکالت تخصصی درپرونده های کیفری
 • وکالت تخصصی درانواع دعاوی انحصاروراثت
 • وکالت تخصصی درانواع دعاوی خانواده
 • وکالت تخصصی درانواع دعاوی دیوان عدالت اداری
 • مشاوره و تنظیم انواع قراردادهای تجاری (داخلی وبین المللی) و شرکتها
 • مشاوره و تنظیم انواع دادخواست و شکوائیه و لوایح حقوقی وکیفری
 • وکالت پرونده های ایرانیان خارج ازکشور
 • وکالت تخصصی در پرونده های مربوط به چک و سفته
 • وکالت تخصصی درانواع دعاوی کمیسیون های ماده 100و غیره
 • مشاوره در انواع دعاوی حقوقی وکیفری به صورت آنلاین و حضوری

شماره تماس: 09124160729 09121715026

آدرس: تهران، خیابان مطهری، تقاطع میرزای شیرازی، پلاک ۲۱۰، طبقه اول، واحد ۲


نرگس نقدی

نرگس نقدی

سرکار خانم نرگس نقدی یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران و با سابقه کاری بالا می باشد. ایشان تسلط کامل به تمامی دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی، ارث دارد و تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های حقوقی که برعهده گرفته است می کند. خانم نرگس نقدی 12 سال سوابق کاری تخصصی در حوزه وکالت را دارد و دارا بودن تجربه و توان خاص ایشان در طرح‌ریزی منحصربه‌ فرد برای پیشبرد پرونده‌ها، استدلال قوی، لایحه نویسی خاص و متمایز و فن بیان مطلوب است که توانسته، رضایت موکلین را جلب نماید. تحصیلات سرکار خانم نقدی کارشناسی ارشد حقوقی است و مشاور حقوقی در تمامی زمینه های حقوقی را برعهده دارد.

سوابق:

 • 12 سال سابقه کاری تخصصی در وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی و کیفری

تخصص و مهارت:

 • خدمات حقوقی
 • دعاوی ملکی:
  الزام به تنظیم سند رسمی، فروش مال غیر، قراردادهای مشارکت در ساخت، اوقاف، زمین شهری، اختلاف در مالکیت و اثبات و تنفیذ مالکیت، رفع بازداشت از ملک، اراضی ملی و تغییر کاربری، املاک و تملک آپارتمان ها، ثبت اسناد و املاک، شهرداری، موجر و مستاجر، منابع طبیعی، جهادکشاورزی، حق کسب و پیشه و سرقفلی
 • وکالت پرونده های خانواده: طلاق، طلاق توافقی، رجوع از هبه، توقیف اموال برای مهریه، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه، انحصار وراثت، رفع توقیف اموال مهریه، ارث و وصیت و …
 • دعاوی کیفری و جرایم علیه اشخاص و اموال (قتل عمد و غیر عمد، تجاوز به عنف، تفخیذ، لواط، فروش مال غیر، جعل اسناد، خیانت در امانت، روابط نامشروع، آدم ربایی، کلاهبرداری، قاچاق کالا و ارز، جرایم جنسی، جرایم منافی عفت، دادسرای ارشاد، جرایم کلان اقتصادی ، اختلاس، تبانی در معاملات دولتی، رشا و ارتشا)

شماره تماس: 09127348817

آدرس: تهران، شهران، فلکه دوم، کوچه پالیک، نبش بنفشه شرقی، پلاک یک، طبقه سوم، واحد ۱۲


سید امیر علی عمرانی

سید امیر علی عمرانی

ارث، مالی است که بعد از مرگ هر فرد به بازماندگان او منتقل می شود، برای تقسیم صحیح و قانونی این اموال می توان از وکیل متخصص در ارث و انحصار وراثت کمک گرفت.
آقای سید امیر علی عمرانی یکی از ده وکیل برتر تهران در خصوص دعاوی ارث می باشد که تخصص ویژه ای در این خصوص دارد. با توجه به آنکه پیگیری جرم انتقال مال غیر های مشدد و ساده، می تواند دشوار و پیچیده باشد، توصیه می شود قبل از اقدام به طرح شکایت از انتقال مال غیر و یا دفاع از متهم در خصوص جرم کیفری، با یک وکیل متخصص در خصوص جرم انتقال مال غیر مشورتی داشته باشید تا بتوانید با یک شکایت جامع، نسبت به بازیابی حق و حقوق خود اقدامی سریع انجام داده باشید.

دانش حقوقی در سطح قوی، دلسوزی و تعهد بالا و پیگیری مجدانه آقای عمرانی در پرونده های موکلین باعث شده، اکثر پرونده های ایشان در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون اتلاف، با موفقیت و صلح و سازش پایان یابد.

از دیگر تخصص های آقای عمرانی شامل:

 •  دعاوی حقوقی، ملکی الزام به تنظیم سند رسمی، مطالبه وجه، پرونده های کیفری و خانواده، مهریه، خسارت قراردادی، مشارکت در ساخت و غیره
 • مشاوره تلفنی رایگان، قبول پرونده در دیگر شهرستان ها

آدرس:


سعید نقدی

سعید نقدی

جناب آقای سعید نقدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری، دارای مدرک ارشد جزا و جرم شناسی، مدیر حقوقی شرکت پولیکا نوین، کارشناس حقوقی شرکت عمرانی ایران سازه می باشند. ایشان به صورت تخصصی در حوزه دعاوی کیفری و ملکی در تهران و شهرستان ها فعالیت دارند و پرونده های موفق متعددی در این زمینه دارند. آقای نقدی با سابقه کافی و درخشان در حوزه کیفری و ملکی به مراجعین و موکلین خود مشاوره ارائه می دهند. از افتخارات وی میتوان به گواهینامه دوره پولشویی اشاره کرد. ایشان مدیر گروه وکلای جوان ونداد می باشد که نزدیک ۲۰ وکیل دادگستری در مجموعه وی به صورت تخصصی مشغول فعالیت هستند.

ایشان در وکالت دعاوی زیر تخصص دارند:

 • وکالت پرونده های خانواده: طلاق به درخواست زوج یا زوجه ، طلاق توافقی، رجوع از هبه، استرداد اموال انتقال داده شده به همسر ،توقیف اموال برای مهریه، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه، انحصار وراثت، رفع توقیف اموال مهریه، ارث و وصیت و غیره
 • دعاوی کیفری و جرایم علیه اشخاص و اموال: (قتل عمد و غیر عمد، تجاوز به عنف، تفخیذ، لواط، فروش مال غیر، جعل اسناد، خیانت در امانت، روابط نامشروع، آدم ربایی، کلاهبرداری، قاچاق کالا و ارز، جرایم جنسی، جرایم منافی عفت، دادسرای ارشاد، جرایم کلان اقتصادی ، اختلاس، تبانی در معاملات دولتی، رشا و ارتشا)
 • وکالت پرونده های ملکی: الزام به تنظیم سند رسمی، موجر و مستاجر، تملک آپارتمان ها، فروش مال غیر، فک رهن، تغییر کاربری ، مشارکت در ساخت، اراضی ملی و اصل ۴٩ قانون اساسی، قراردادهای تجاری و غیره
 • و به صورت تخصصی در امور خانواده حقوقی و کیفری و همچنین دعاوی املاک در تهران و شهرستان

شماره تماس: 09129739424

آدرس دفتر1: تهران، شهران، فلکه دوم، کوچه پالیک، نبش کوچه بنفشه شرقی پلاک 1 طبقه 3 واحد 12

آدرس دفتر2: اسلامشهر، خیابان صیاد شیرازی، کوچه مدافعان سلامت 3، ساختمان عمارت مجد، طبقه اول

وب سایت: www.saeednaghdi.ir


جواد شاهسوند اینانلو

جواد شاهسوند اینانلو

جواد شاهسوند اینانلو، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری تهران با شماره پروانه 31581 کانون وکلای دادگستری مرکز می باشد. ایشان ویژگی هایی از جمله صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را داشته و همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند. آقای جواد شاهسوند اینانلو دانش آموخته حقوق خصوصی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز است و تاکنون پرونده های زیادی را با موفقیت به ثبت رسانده است.

تخصص در دعاوی:

 • دعاوی ملکی (مانند الزام به تنظیم سند ،معاملات، مشارکت، خلع ید، تخلیه،اجاره و…
 • دعاوی خانواده ( مانند ازدواج، طلاق، مهریه، نفقه، حضانت و…
 • چک، سفته، مطالبات و قراردادهای مالی و …
 • دعاوی کیفری: کلاهبرداری، جعل و…

شماره تماس: 09126984620

برای هماهنگی تماس گرفته شود


دکتر محمد رضازاده

محمد رضا زاده

دکتر محمد رضازاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشد و از موفق ترین و باتجربه ترین وکلای شهر تهران نیز می باشد و یکی از بهترین وکیل تجاوز و روابط نامشروع در جنوب تهران محسوب می شود.

صبوری، حسن سابقه، دقت نظر، صداقت و غیره سبب شده است تا حس اعتماد و اطمینان بیشتری به ایشان وجود داشته باشد. همچنین پیگیری مجدانه ایشان در کلیه پرونده های وکالتی، سبب گردیده است تا آقای رضازاده در زمره وکلای خوشنام قرار گیرد. دکتر محمد رضازاده به عنوان یکی از بهترین وکیل در جنوب تهران در بین مردم شناخته شده است.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

تخصص و مهارت:

 • دکترای حقوق کیفری و جرم شناسی
 •  ۱۱ سال مدیر و موسس گروه وکلای متخصص میزان
 • استاد دانشگاه آزاد واحد علوم وتحقیقات تهران، اسلامشهر، شهریار، شهرقدس، تهران شمال، سما تهران مرکز و غیره
 • عضو هئیت علمی و استادیار دانشگاه
 • مدیر و موسس گروه وکلای میزان
 • مولف ۶ کتاب حقوقی دانشگاهی
 •  مشاور حقوقی دفاتر اسناد رسمی تهران و شهر ری
 • دبیر پژوهش مرکز وکلای قوه قضاییه تهران
 • عضو کمیسیون آموزش وکلای قوه قضائیه
 • عضو اساتید اختبار

شماره همراه: 09121388451

آدرس: تهران، خانی آباد نو، نبش چهارراه شریعتی، تقاطع خیابان لطیفی و صمدی، ساختمان شریعتی، طبقه فوقانی بانک سپه، واحد ۳


الهام افراسیابی

الهام افراسیابی

سرکار خانم الهام افراسیابی، وکیل پایه یک دادگستری با شماره پروانه وکالت 22019 به عنوان یکی از بهترین وکلای مهریه در تهران می باشد. ایشان بیش از ده سال سابقه در پرونده های حقوقی، خانواده، شرکتها و غیره را برعهده دارند و دارای سابقه درخشان کاری نیز می باشند.

تخصص و مهارت: 

 •  ده سال سابقه کاری وکالتی
 • دانش آموخته دانشگاه شیراز
 •  کارشناس ارشد حقوق تجاری اقتصادی بین الملل از دانشگاه تهران
 • مشاور حقوقی

 شماره همراه:


 رضا شریفی اردانی

رضا شریفی اردانی

وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشد و به عنوان مشاور حقوقی در شرکت های پیمانکاری امور پیمان هابه فعالیت مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل ارث در تهران به فعالیت می پردازد و بسیار تبحر و تخصص در کلیه امور حقوقی را دارد. آقای رضا شریفی اردانی مشاوره هایی را به صورت حضوری و غیر حضوری برای مردم شهر تهران دارد و به آن ها برای حل مشکلات حقوقی شان کمک می کند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سوابق کاری در زمینه وکالت
 • کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: تهران، سعادت آباد، چهار راه سرو، جنب پلیس دیپلمات، پلاک 26، طبقه چهارم، واحد 11


 سید علی شاه صاحبی

سید علی شاه صاحبی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به فعالیت های حقوقی به صورت کاملا تخصصی می پردازد. ایشان مشاوره های حضوری و غیر حضوری را برای مردم تهران برگزار می کند و راهکار های بسیار مفیدی را به آن ها ارائه می دهد. آقای علی شاه صاحبی به عنوان یکی از بهترین وکیل ارث در تهران به مردم معرفی شده است و برای رساندن مردم به نتایج دلخواه حقوقی شان، دفاعیات بسیار خوبی را انجام می دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: تهران، تهرانپارس، فلکه دوم، خیابان فرجام، پلاک43، ساختمان هیراد، طبقه سوم، واحد9

اقدامات مهم و ضروری برای جستجوی وکیل در تهران

 1. با تحقیقات و بررسی های لازمه از منبع های معتبر، می توان بهترین وکیل در تهران را که در زمینه ارث فعال است را جستجو کرد.
 2. برای انتخاب وکیل، از منبع های معتبر و قابل اعتماد کمک بخواهید.
 3. انتخاب یک وکیل در همان مراحل اولیه، بسیار مهم است و باید به طور جدی به آن پرداخته شود.
 4. از تجربیات افرادی که از وکلای تهران شناخت کافی دارند، استفاده نمایید.
 5. با چندین وکیل ملاقات حضوری داشته باشید و مشکلات پرونده خود را مطرح نمایید و سپس وکیل خود را انتخاب نمایید.
 6. نسبت به درآمد و بودجه ی در نظر گرفته شده، وکیل خود را انتخاب کنید.
 7. وکلایی که دارای هزینه وکالتی بالا هستند، نمی توانند دلیل خوب یا متخصص بودن در حرفه شان باشند مگر اینکه دارای رزومه و یا سوابق خوب وکالتی باشند.
 8. وکیلی را انتخاب نمایید که دارای مسئولیت و تعهد بالای وکالتی باشد.
 9. با توجه به مشکل حقوقی که دارید، وکیلی را انتخاب نمایید که تخصص اصلی اش با مشکل شما یکی باشد.
 10. برای انتخاب و اخذ وکیل، زمان لازمه را بگذارید و از عجولانه تصمیم گرفتن پرهیز کنید.
 11. تحصیلات بالای یک وکیل سبب تسلط بالای او در قوانین حقوقی می باشد.
 12. سوابق بالای یک وکیل، تاثیر بسیار خوبی در عملکرد او خواهد داشت.
 13. آمار پرونده های وکیل انتخابی خود را در نظر بگیرید و سپس اقدام به انتخاب او کنید.
 14. سن وکیل ربطی به تخصص و مهارت بالای او ندارد زیرا گاهی یک وکیل جوان می تواند بسیار حرفه ای تر و بهتر از یک وکیل سن بالا عمل کند.
 15. جنسیت وکیل ربطی به تخصص و مهارت او ندارد ولی اگر خانم یا آقا بودن یک وکیل برایتان مهم است بهتر است که به این موضوع توجه اساسی شود.

میزان حق الوکاله ی وکیل در تهران

میزان حق الوکاله ی وکلای تهران با شهرستان متفاوت است زیرادر شهر تهران به دلیل جمعیت و گرانی که وجود دارد، معمولا وکلای تهران میزان هزینه ی بیشتری را نسبت به سایر وکلای شهرستان دریافت می کنند. اما به طور کلی عواملی در میزان هزینه ی وکالتی وکلا تاثیرگذار خواهد بود. برخی پرونده های وکالتی هستند که زمان بیشتری صرف انجام آن می شود و نیاز به تخصص و زمان بیشتری برای حل مشکلات آن وجود دارد.

برخی دیگر از پرونده ها وجود دارد که دارای سختی و پیچیدگی های مخصوص به خود می باشد که نیاز به رسیدگی بیشتری برای حل آن است بنابراین وکیل با بررسی و در نظر گرفتن تمامی شرایط موجود، هزینه ی وکالتی خود را به موکل یا مراجعه کننده اش اعلامی می کند. در این شرایط مراجعه کننده تصمیم می گیرد که وکیل مورد نظر را برای پرونده اش انتخاب نماید و یا آن را به شخص دیگری بسپارد.

کلام آخر

موضوع ارث، یکی از موضوعاتی است که امروزه بسیار اتفاق می افتد و به دلیل مشکلاتی که در این زمینه اتفاق می افتد سبب می شود تا از بهترین وکیل ارث در تهران کمک بخواهیم. وکیلی که به طور تخصصی در دعاوی و موضوع مربوط به ارث فعالیت دارد، به تمامی قوانین و مقررات آن تسلط داشته و با تنظیم شکواییه و لایحه دفاعیه بسیار حرفه ای عمل می کند و در دادگاه از موکلش به خوبی دفاع می کند.

انتخاب یک وکیل در هنگام پرونده های ارث، بسیار مهم است و اگر در همان مراحل اولیه کار، وکیلی خبره و حرفه ای در امور حقوقی انتخاب شود، پرونده مربوط به ارث با موفقیت همراه خواهد بود و موکل دچار ضرر و زیان های احتمالی و یا شکست در پرونده نخواهد شد.

در این مقاله به معرفی بهترین وکیل ارث در تهران پرداخته ایم. وکلای معرفی شده در این مقاله به کلیه امور مربوط به ارث تخصص و مهارت بالایی دارند و سال هاست که در شهر تهران به فعالیت های تخصصی پرداخته و به تمامی امور مسلط هستند. این وکلا مراحل قانونی تقسیم ارث را انجام داده و بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه می دهند.

با مطالعه در این مقاله می توان بهترین وکلای ارث در تهران را بهتر شناخت و به آن ها اعتماد کرده تا انتخاب اشتباهی صورت نگیرد.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا