وکلاوکیل ارث

10 تا از بهترین وکیل ارث در تهران ⚖️【آپدیت 1402】

ارث یا ارثیه در واقع مالی است که به بازماندگان فرد فوت شده تعلق می گیرد. برای تقسیم درست و صحیح اموال ارث، می توان از بهترین وکیل ارث در تهران کمک گرفت. وکیل ارث به تمامی موضوعات در زمینه ارث تسلط داشته و به افرادی که درگیر تقسیم ارث هستند کمک زیادی می کند. در شهر تهران هم با توجه به جمعیت زیاد آن و موضوعات ارث، افراد زیادی درخواست وکیل ارث داشته و از وکیل خود برای انجام و تقسیم ارث به طور قانونی کمک می گیرند.

اما سوالی که مطرح است این است که چگونه بهترین وکیل تهران را که در زمینه ارث فعالیت دارد را پیدا نماییم. برای شناخت بهترین وکیل ارث در تهران، نیاز است تا این مقاله را با دقت مطالعه نمایید و سپس وکلای معرفی شده در این مقاله را برای انجام امور ارث انتخاب کنید.

بهترین وکیل ارث در تهران چه کسی است؟

بهترین وکیل ارث در تهران به کسی گفته می شود که به تمامی امور ارث تسلط داشته و به مراحل قانونی آن را به خوبی بداند. انجام کار ارث طبق مراحل قانونی آن توسط وکیل انجام می پذیرد و وکیل ارث با توجه به دانش حقوقی خود، بهترین مشاوره ها و خدمات حقوقی را به موکل خود ارائه می دهد تا کمک های مفیدی به آن ها کرده باشد.

همچنین یک وکیل ارث مجرب و موفق، دارای سوابق درخشان بسیار خوبی است و سابقه موفقیت در پرونده های وکالتی در زمینه ارث را داشته است تا آن ها را به نتایج مطلوب و ارزنده برساند. بهترین وکیل ارث در تهران تمامی دوره های حقوقی را با موفقیت به پایان رسانده رسانده است و تمام تلاش خود را برای رساندن اهداف موکلینش دارد تا آن ها را به حق و حقوقی که از آن ها تضییع شده است برساند.

بهترین وکیل ارث در تهران علاوه بر تخصص در زمینه وکالت، باید دارای خلق و خوی بسیار خوبی باشد و نحوه ارتباط صحیح و درست با مردم و مراجعین خود را به خوبی بداند تا مراجعین برای بیان مشکلاتشان راحت تر بتوانند با او ارتباط برقرار کنند.

به طور کلی وکیلی به عنوان بهترین نزد مردم انتخاب می شود که اعتماد مردم را جلب کند و بهترین خدمات وکالتی را به مردم ارائه دهد.

 حسن وحدانی

حسن وحدانی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر تهران به کار وکالت در حوزه های مختلف مشغول است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل ارث در تهران مشغول به کار می باشد و دارای سوابق بسیار خوب وکالتی می باشد. آقای حسن وحدانی در زمینه های ارث، مالی، تجاری، کیفری، ملکی، ثبتی و غیره مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09127976041

آدرس: تهران، سعات آباد، سروغربی، ضلع جنوب غربی چهارراه سرو، جنب بانک سپه، مجتمع سروناز، پلاک 72، طبقه 5، واحد 21 شمالی

 مهرداد طالبی

مهرداد طالبی

وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشد و به دعاوی های مختلف تسلط بسیار بالایی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل ارث در تهران به فعالیت های تخصصی می پردازد و در فرآیند تاسیس دانشگاه پیام نور کرج هم فعال بوده است. آقای مهرداد طالبی سالهای زیادی است که به عنوان وکیل مشغول به کار و فعالیت در شهر تهران می باشد و به صورت تخصصی به امور وکالتی می پردازد.

تخصص و مهارت:

 • دکترای حقوق
 • 19 سال سابقه کار و تخصص وکالت
 • کسب رتبه اول ورودی کارشناسی ارشد حقوق عمومی
 • مدرس دانشگاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121891506

آدرس: تهران، خیابان زرتشت غربی، بعد از بیمارستان مهر، پلاک 86، طبقه 5، واحد 13

زهرا اسلامی قلیچی

زهرا اسلامی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر تهران به فعالیت های تخصصی حقوقی می پردازد. ایشان دارای قدرت کلامی بسیار بالایی است و به امور حقوقی به طور حرفه ای می پردازد. خانم زهرا اسلامی قلیچی به عنوان یکی از بهترین وکیل ارث در تهران شناخته شده است و به تمامی دعاوی ها تسلط بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢۶٨٣٨٩۶٢

آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی، ابتدای خالد اسلامبولی، نبش کوچه یکم، پلاک۷، طبقه اول، واحد ۳۶

 محمد مهاجری

محمد مهاجری

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است و به عنوان مولف در شهر تهران فعالیت دارد. ایشان حدود 30 اثر حقوقی را نویسندگی کرده است و به تمامی دعاوی های حقوقی هم تسلط دارد. آقای محمد مهاجری در زمینه های ملکی، کیفری، مالی، ارث، حقوقی و غیره مهارت بالایی دارد و پرونده های وکالتی را به نتایج مطلوب می رساند.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه در امور وکالت
 • دکتری حقوق عمومی
 • کارشناس حقوقی صدا و سیما
 • مدرس دانشگاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09193807472

آدرس: تهران، نازی آباد، ضلع شمالی میدان بهمنیار، پلاک 15، ساختمان پریا، واحد 6

پوریا مجیدیانی

پوریا مجیدیانی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر تهران فعالیت دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل ارث در تهران شناخته و معرفی شده است و مشاوره های بسیار خوب و مفیدی را به مردم ارائه می دهد. آقای پوریا مجیدیانی مشاوره های تخصصی وکالتی را به صورت حضوری و غیر حضوری به مردم ارائه می دهد تا موجب رضایت آن ها شود.

تخصص و مهارت:

 • عضو کمیسیون انتشارات کانون وکلای دادگستری البرز
 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۲۴۶۹۷۳

آدرس: فردیس، جنب دادگستری فردیس

 مسعود محمدی

 مسعود محمدی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است و به تخصص در کلیه دعاوی ها مشغول می باشد. ایشان دارای تجربه ای بسیار بالا در امور وکالتی است و بسیار حرفه ای عمل می کند. آقای مسعود محمدی در زمینه های ملکی، خانواده، ارث، طلاق، تجاری و غیره قبول دعاوی دارد و موجب رضایت مردم واقع گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران
 • 20سال سابقه کاری وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 02188019243

آدرس: تهران، میدان گلها، بلوارگلها، عمارت هشت بهشت

 رضا شریفی اردانی

رضا شریفی اردانی

وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشد و به عنوان مشاور حقوقی در شرکت های پیمانکاری امور پیمان هابه فعالیت مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل ارث در تهران به فعالیت می پردازد و بسیار تبحر و تخصص در کلیه امور حقوقی را دارد. آقای رضا شریفی اردانی مشاوره هایی را به صورت حضوری و غیر حضوری برای مردم شهر تهران دارد و به آن ها برای حل مشکلات حقوقی شان کمک می کند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سوابق کاری در زمینه وکالت
 • کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09129724226

آدرس: تهران، سعادت آباد، چهار راه سرو، جنب پلیس دیپلمات، پلاک 26، طبقه چهارم، واحد 11

 سید علی شاه صاحبی

سید علی شاه صاحبی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به فعالیت های حقوقی به صورت کاملا تخصصی می پردازد. ایشان مشاوره های حضوری و غیر حضوری را برای مردم تهران برگزار می کند و راهکار های بسیار مفیدی را به آن ها ارائه می دهد. آقای علی شاه صاحبی به عنوان یکی از بهترین وکیل ارث در تهران به مردم معرفی شده است و برای رساندن مردم به نتایج دلخواه حقوقی شان، دفاعیات بسیار خوبی را انجام می دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123461722

آدرس: تهران، تهرانپارس، فلکه دوم، خیابان فرجام، پلاک43، ساختمان هیراد، طبقه سوم، واحد9

مرضیه عاملی

مرضیه عاملی

وکیل پایه یک دادگستری است و به قانون و مقررات حقوقی تسلط بسیار بالایی دارد. ایشان راه و روش های بسیار کاربردی را به مردم ارائه می دهد و مشکلات حقوقی شان را هم حل می کند. خانم مرضیه عاملی در دعاوی های ارث، ملکی، کیفری، مالی، طلاق، خانواده و غیره به کار وکالت می پردازد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122278137

آدرس: تهران، فلکه اول تهرانپارس، ابتدای گلبرگ، پلاک3، طبقه5، واحد17

 پرویز قربانلو

پرویز قربانلو

وکیل پایه یک دادگستری است و به عنوان مشاور حقوقی هم در شهر تهران فعالیت دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل ارث در تهران شناخته و معرفی شده است و تسلط و تمرکز به حل مشکلات مردم را دارد. آقای پرویز قربانلو مشاوره های وکالتی را به طور تخصصی به مردم ارائه می دهد و بهترین خدمات حقوقی را برای مردم شهر تهران به همراه دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123204123

آدرس: تهران، فلکه چهارم تهرانپارس، ضلع شرقی مجتمع قضایی باهنر، پلاک28، طبقه اول

اقدامات مهم و ضروری برای جستجوی وکیل در تهران

 1. با تحقیقات و بررسی های لازمه از منبع های معتبر، می توان بهترین وکیل در تهران را که در زمینه ارث فعال است را جستجو کرد.
 2. برای انتخاب وکیل، از منبع های معتبر و قابل اعتماد کمک بخواهید.
 3. انتخاب یک وکیل در همان مراحل اولیه، بسیار مهم است و باید به طور جدی به آن پرداخته شود.
 4. از تجربیات افرادی که از وکلای تهران شناخت کافی دارند، استفاده نمایید.
 5. با چندین وکیل ملاقات حضوری داشته باشید و مشکلات پرونده خود را مطرح نمایید و سپس وکیل خود را انتخاب نمایید.
 6. نسبت به درآمد و بودجه ی در نظر گرفته شده، وکیل خود را انتخاب کنید.
 7. وکلایی که دارای هزینه وکالتی بالا هستند، نمی توانند دلیل خوب یا متخصص بودن در حرفه شان باشند مگر اینکه دارای رزومه و یا سوابق خوب وکالتی باشند.
 8. وکیلی را انتخاب نمایید که دارای مسئولیت و تعهد بالای وکالتی باشد.
 9. با توجه به مشکل حقوقی که دارید، وکیلی را انتخاب نمایید که تخصص اصلی اش با مشکل شما یکی باشد.
 10. برای انتخاب و اخذ وکیل، زمان لازمه را بگذارید و از عجولانه تصمیم گرفتن پرهیز کنید.
 11. تحصیلات بالای یک وکیل سبب تسلط بالای او در قوانین حقوقی می باشد.
 12. سوابق بالای یک وکیل، تاثیر بسیار خوبی در عملکرد او خواهد داشت.
 13. آمار پرونده های وکیل انتخابی خود را در نظر بگیرید و سپس اقدام به انتخاب او کنید.
 14. سن وکیل ربطی به تخصص و مهارت بالای او ندارد زیرا گاهی یک وکیل جوان می تواند بسیار حرفه ای تر و بهتر از یک وکیل سن بالا عمل کند.
 15. جنسیت وکیل ربطی به تخصص و مهارت او ندارد ولی اگر خانم یا آقا بودن یک وکیل برایتان مهم است بهتر است که به این موضوع توجه اساسی شود.

میزان حق الوکاله ی وکیل در تهران

میزان حق الوکاله ی وکلای تهران با شهرستان متفاوت است زیرادر شهر تهران به دلیل جمعیت و گرانی که وجود دارد، معمولا وکلای تهران میزان هزینه ی بیشتری را نسبت به سایر وکلای شهرستان دریافت می کنند. اما به طور کلی عواملی در میزان هزینه ی وکالتی وکلا تاثیرگذار خواهد بود. برخی پرونده های وکالتی هستند که زمان بیشتری صرف انجام آن می شود و نیاز به تخصص و زمان بیشتری برای حل مشکلات آن وجود دارد.

برخی دیگر از پرونده ها وجود دارد که دارای سختی و پیچیدگی های مخصوص به خود می باشد که نیاز به رسیدگی بیشتری برای حل آن است بنابراین وکیل با بررسی و در نظر گرفتن تمامی شرایط موجود، هزینه ی وکالتی خود را به موکل یا مراجعه کننده اش اعلامی می کند. در این شرایط مراجعه کننده تصمیم می گیرد که وکیل مورد نظر را برای پرونده اش انتخاب نماید و یا آن را به شخص دیگری بسپارد.

کلام آخر

موضوع ارث، یکی از موضوعاتی است که امروزه بسیار اتفاق می افتد و به دلیل مشکلاتی که در این زمینه اتفاق می افتد سبب می شود تا از بهترین وکیل ارث در تهران کمک بخواهیم. وکیلی که به طور تخصصی در دعاوی و موضوع مربوط به ارث فعالیت دارد، به تمامی قوانین و مقررات آن تسلط داشته و با تنظیم شکواییه و لایحه دفاعیه بسیار حرفه ای عمل می کند و در دادگاه از موکلش به خوبی دفاع می کند.

انتخاب یک وکیل در هنگام پرونده های ارث، بسیار مهم است و اگر در همان مراحل اولیه کار، وکیلی خبره و حرفه ای در امور حقوقی انتخاب شود، پرونده مربوط به ارث با موفقیت همراه خواهد بود و موکل دچار ضرر و زیان های احتمالی و یا شکست در پرونده نخواهد شد.

در این مقاله به معرفی بهترین وکیل ارث در تهران پرداخته ایم. وکلای معرفی شده در این مقاله به کلیه امور مربوط به ارث تخصص و مهارت بالایی دارند و سال هاست که در شهر تهران به فعالیت های تخصصی پرداخته و به تمامی امور مسلط هستند. این وکلا مراحل قانونی تقسیم ارث را انجام داده و بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه می دهند.

با مطالعه در این مقاله می توان بهترین وکلای ارث در تهران را بهتر شناخت و به آن ها اعتماد کرده تا انتخاب اشتباهی صورت نگیرد.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا