وکلا

5 تا از بهترین وکیل در پاکدشت ⚖️【آپدیت 1402】

مناطق های مختلفی در شهر تهران وجود دارد که هر منطقه ای دارای جمعیتی است که مردم در آنجا سکونت دارند. معمولا هر شخصی که به مشکلات حقوقی دچار می شود ترجیح می دهد که در منطقه ای که زندگی می کند به جستجوی یک وکیل خوب و خبره باشد به دلیل اینکه دسترسی به آن وکیل راحت تر باشد و به آسانی بتواند با او در تعامل باشد. در این مقاله به بررسی بهترین وکیل در پاکدشت تهران می پردازیم که خود دارای جمعیت زیادی است و ممکن است مردمانی که در این منطقه زندگی می کنند، دچار مشکلات حقوقی نظیر ملکی، کیفری، مالی، طلاق، خانواده، ثبتی و غیره شوند که در این شرایط نیاز به داشتن یک وکیل خوب و حرفه ای الزامی می باشد تا به کمک او تمامی مشکلات حقوقی حل و فصل شود.

اخذ یک وکیل بسیار خوب و حرفه ای، بسیار در روند و اجرای درست و اصولی پرونده حقوقی تاثیر گذار خواهد بود تا بتوان به نتایج مطلوب دست پیدا کرد. پیشنهاد می کنیم تا با دقت به مطالعه این مقاله بپردازید تا بتوانید ویژگی ها و مشخصات بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران را داشته باشید و به واسطه ی آن وکیل خود را در منطقه پاکدشت تهران انتخاب کرده و کلیه امور حقوقی خود را از صفر تا صد به او بسپارید.

هزینه یک وکیل حرفه ای در پاکدشت

یک وکیل با اخذ حق الوکاله ای که از قبل با موکلش به توافقاتی رسیده است، پرونده حقوقی موکلش را بر عهده می گیرد. هر وکیلی با توجه به شرایط کاری خود و شرایط مربوط به پرونده ای که بر عهده گرفته است، میزان حق الوکاله خود را تعیین کرده و به موکلش اعلام می دارد.

از آنجایی نرخ وکالتی یک وکیل با وکیل دیگر یکسان نیست و عواملی برای تغییر این نرخ یا حق الوکاله ارتباط مستقیم دارد، بنابراین برای اطلاع دقیق از میزان حق الوکاله یک وکیل، بهتر است تا با جلسه ی مشاوره، از وکیل درخواست کنید تا پرونده را بررسی کرده و با توجه شرایط فعلی پرونده و مشکلات آن، میزان حق الوکاله را تعیین کند.

وکیل با در نظر گرفتن عواملی همچون زمانبر بودن، پیچیدگی های پرونده، درجه سختی کار و غیره میزان حق الوکاله اش را تعیین می کند. البته برخی وکلا سوابق و تجربیات بالای خود را برای افزایش دادن حق الوکاله خود در نظر می گیرند زیرا وکیلی که دارای سوابق کاری درخشان و تجربیات بسیار خوبی باشد، بهتر می تواند مشکلات پرونده را تجزیه و تحلیل کرده و مشکلات موجود در پرونده را مدیریت کند.

معمولا میزان حق الوکاله، به طور توافقی میان وکیل و موکل انجام می شود و سپس یک قرارداد وکالتی میان وکیل و موکل انجام می پذیرد و سپس میزان حق الوکاله وکیل و نحوه پرداخت آن، به طور دقیق باید در قرارداد درج شده و موکل موظف است تا آن را پرداخت نماید.

بنابراین قبل از اخذ وکیل خود، بهتر است تا از میزان حق الوکاله او مطلع شده و با توجه به بودجه ای که برای وکیل در نظر گرفته اید، وکیل خود را انتخاب کنید. این نکته حائز اهمیت می باشد که هر وکیلی که دستمزد و یا حق الوکاله زیادی دارد، دلیل بر بهترین بودن و یا تخصصی بودن او در کارش نیست مگر آنکه دارای سوابق درخشان و تجربیات کاری بالایی باشد.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

مجتبی امین زاده

مجتبی امین زادهآقای مجتبی امین زاده وکیل پایه یک دادگستری می باشد و مدیر تیم حقوقی با سالها تجربه در زمینه امور حقوقی و قضایی است.

ایشان انجام وکالت در پرونده های ملکی، شرکتهای تجاری، روابط کارگر وکارفرما، دعاوی حساس کیفری شامل: سرقت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، انتقال مال غیر، معامله معارض، نزاع جمعی و فردی، بغی و افساد فی الارض، قتل و تجاوز به عنف.

انجام وکالت دعاوی خانوادگی اعم از: نفقه، تمکین، حضانت، مهریه، طلاق، ازدواج مجدد و غیره.

انجام وکالت حقوقی اعم از: الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات مالکیت، چک وسفته، خلع ید، تصرف عدوانی، رفع مزاحمت ملکی تقسیم و افراز، دعاوی مربوط به ماترک، فروش ملک مشاع وغیره.

انجام داوری و صلح و سازش دعاوی دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری.

سابقه درخشان در پرونده های قضایی از نقطه نظرات موکلین و رضایت از پیشبرد کار توسط مراجعین.

متعارف ترین حق الوکاله با مشاوره و قبول دعاوی تحت نظر وکلای مجموعه قبول دعاوی در پاکدشت و تمامی استان های تهران.

برای پرونده شما یا راهی خواهیم یافت یا راهی خواهیم ساخت.

شماره تماس: 0912091027209923726057

شماره واتساپ: ۰۹۲۱۹۹۶۳۴۸۲

آدرس: تهران، پاکدشت، میدان مادر، خیابان امام رضا ۶۳، نبش کوچه تکاور، پلاک ۱۷، واحد، طبقه۱

شهریار پور حکیمی

شهریار پور حکیمی 

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در منطقه پاکدشت تهران مشغول به فعالیت در زمینه های مختلف حقوقی می باشد. ایشان در زمینه های حقوقی مانند کیفری، مالی، تجاری، ثبتی، خانواده، طلاق و غیره مشغول به کار است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در پاکدشت توسط مردم معرفی گردیده است. آقای شهریار پور حکیمی تسلط بسیار خوبی بر قوانین حقوقی دارد و موجب اعتماد و اطمینان مردم واقع گردیده است.

تخصص و مهارت:

  • کارشناسی ارشد حقوق
  • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۳۵۳۹۰۷

آدرس: تهران، پاکدشت، میدان آزادگان، انتهای خیابان ولی عصر، پلاک ۲۵۴، طبقه ۲

زهرا شریفی دارانی

زهرا شریفی دارانی

وکیل پایه یک دادگستری در منطقه پاکدشت تهران می باشد و دارای تخصص و مهارت حقوقی در زمینه های مختلف است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در پاکدشت معرفی گردیده است و بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه می دهد و به آن ها در جهت رفع مشکل حقوقی شان کمک می کند. خانم زهرا شریفی دارانی یکی از مهم ترین اهدافش به موفقیت رساندن پرونده های موکلینش است و تمام تلاش خود را در این خصوص برای آنان دارد.

تخصص و مهارت:

  • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
  • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢٢٠٩٢٠۴۶

آدرس: تهران، پاکدشت، خیابان گلستان، کوچه شهید سلمانی، پلاک ١۴، طبقه ١

داوود پوریا منش

داوود پوریا منش

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر تهران، منطقه پاکدشت به فعالیت های حقوقی می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در پاکدشت معرفی گردیده است و تمام تلاشش را برای به نتیجه مطلوب رساندن موکلینش انجام می دهد. آقای داوود پوریا منش مشاوره های حضوری و غیر حضوری را در منطقه پاکدشت تهران انجام می دهد و خدما حقوقی بسیار خوبی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

  • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
  • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢٢٩١٢۶۶٩

آدرس: تهران، پاکدشت، میدان معلم، ضلع غربی دادگستری، پلاک ١٩

روح اله بشیری ورزقانی

روح اله بشیری ورزقانی

وکیل پایه یک دادگستری تهران است و در منطقه پاکدشت به فعالیت های حقوقی به طور تخصصی می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در پاکدشت انتخاب گردیده است و راهکارهای بسیار مناسبی را برای رفع مشکلات حقوقی به مردم و موکلینش ارائه می دهد و تمام تلاشش را جهت به موفقیت رساندن پرونده حقوقی آنان می کند. آقای روح اله بشیری ورزقانی در دعاوی های ثبتی، کیفری، مالی، خانواده، طلاق، ملکی و غیره تخصص و مهارت بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

  • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
  • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢٣٢۶٠١٠۵

آدرس: تهران، پاکدشت، خاتون آباد، خیابان فتح المبین ٢، خیابان جنوبی، پلاک ۵٢

انتخاب بهترین وکیل خبره در منطقه پاکدشت در تهران

وکلای زیادی در مناطق مختلف تهران مشغول به کار وکالت هستند که دارای سوابق و تخصص بسیار خوبی هم می باشند. در منطقه پاکدشت تهران هم، وکلای بسیار خوبی وجود دارد که باید از بین آن ها، بهترین وکیل در پاکدشت را انتخاب و سپس برای پرونده حقوقی خود اخذ کرد تا به نتایج مثبت و مطلوب تری رسید.

انتخاب یک وکیل خوب و حرفه ای در منطقه پاکدشت، سبب می شود تا پرونده حقوقی با درصد بالایی با موفقیت روبرو شده و در مدت زمان کمتری به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنید.

یک وکیل خوب و حرفه ای در منطقه پاکدشت، به عنوان بهترین وکیل نزد مردم انتخاب شده است و مردم به او اعتماد و اطمینان کامل دارند. معمولا وکلای خوب، در بین مردم معروف و محبوب هستند و بهترین خدمات حقوقی را به مردن و مراجعین خود ارائه می دهند. یک وکیل خوب، نسبت به پرونده ی حقوقی که بر عهده می گیرد تعهد و مسئولیت داشته و باید تمام تلاش خود را برای رسیدن به نتایج خوب و مثبت برای پرونده موکلش انجام دهد.

مراجعین یا موکلینی که پرونده حقوقی خود را به وکیل موردنظر خود می سپارند به او اعتماد کرده و سپس او را انتخاب می کنند، بنابراین وکیل نباید از اعتماد موکلینش سواستفاده کند و رازدار و امانتدار خوبی برای موکلینش باشد.

برای انتخاب بهترین وکیل در پاکدشت، بهتر است تا وکیلی را انتخاب کنید که تخصص و مهارت بسیار خوبی در کلیه امور حقوقی داشته باشد و سوابق درخشانی را هم در این زمینه داشته باشد. بهتر است تادر مورد سوابق پیشین وکیل خود تحقیقات لازمه را انجام دهید و در مورد آمار موفقیت پرونده هایی که بر عهده گرفته است، اطلاعاتی را بدست آورید و سپس او را برای امور کاری و حقوقی خود برگزینید.

تحصیلات بالای یک وکیل، تاثیر مثبتی بر روند اجرای کار او خواهد داشت. در واقع تحصیلات و سوابق و تجربه ی کاری وکیل، در کنار هم معنا پیدا می کند و می تواند او را به درجات عالی وکالتی برساند. همچنین قدرت بیان خوب و عالی یک وکیل، در دفاعیات موکلش در دادگاه تاثیرات مثبتی خواهد داشت و حتی می تواند باعث تغییر رای دادگاه به نفع موکلش شود.

به طور کلی داشتن ویژگی های نامبرده، می تواند باعث پیشرفت و پیشبرد پرونده وکالتی موکل شود و نتایج نهایی را با موفقیت همراه کند. پس بهتر است قبل از انتخاب و اخذ وکیل، تحقیقات و بررسی های لازمه را در مورد وکیل انتخابی خود انجام دهید.

چگونه یک وکیل ماهر را در منطقه پاکدشت پیدا کنم

جستجوی یک وکیل خوب و حرفه ای، جزو نگرانی افرادی است که دچار مشکلات حقوقی هستند و در وهله اول، به فکر کسی می باشند تا بتوانند به او اعتماد کنند و سپس او را به عنوان وکیل خود برگزینند. راه های زیادی برای شناخت بهترین وکیل حقوقی در تهران و در منطقه پاکدشت وجود دارد که یکی از این راه ها مراجعه به موسسات حقوقی معتبری است که در منطقه تان وجود دارد، اما قبل از هرچیز باید از مجوز و اعتبار موسسه اطمینان حاصل کنید و سپس به این موسسات مراجعه کنید. موسسات حقوقی وکلای زیادی را در زمینه های مختلف حقوقی را دارند که با توجه به موضوع و مشکلات موجود در پرونده حقوقی که دارید به شما کمک خواهند کرد که انتخاب درستی داشته باشید.

همچنین تحقیقات و پرس و جو از افراد متخصص در زمینه حقوقی و یا افراد معتبری که از قبل تجربه اخذ وکیل را داشتند، یکی دیگر از راه هایی است که می توان به شناخت درست از وکلا رسید.

امروزه سایت های معتبر حقوقی و یا مجلات حقوقی معتبر حقوقی وجود دارد که با مطالعه آن ها، می توان به نتایج خوبی دست پیدا کرد. معمولا این سایت و یا این مجلات حقوقی، به معرفی وکلا در منطقه های مختلف تهران و یا شهر های مختلف ایران پرداخته اند و می توان با توجه به تخصص و مهارتی که دارند، آن ها را برای پرونده حقوقی خود برگزینید.

بنابراین برای انتخاب یک وکیل توصیه می شود تا عجولانه تصمیم نگیرید و با تحقیقات درست از مکان های معتبر و آدم های مطمعن، به یک نتیجه کلی دست پیدا کنید.

کلام آخر

هر شخصی بعد از مواجه شدن با مشکلات حقوقی، یک وکیل خوب و حرفه ای را اخذ کرده تا بتواند به او کمک کند. با قراردادی فی مابین که بین وکیل و موکل بسته می شود، موکل پرونده حقوقی اش را در اختیار وکیل مورد نظرش قرار داده و سپس وکیل از همان لحظه به عنوان نماینده او انتخاب شده و کلیه امور حقوقی به عهده او خواهد بود تا به بهترین شکل و با طی کردن مراحل اصولی آن را انجام دهد.

یک وکیل با آشنایی که از دادگاه ها و دادسرا ها دارد و با توجه به مراجل کاری که برای هر پرونده می شناسد، به طور اصولی می تواند تمامی این مراحل کاری را انجام داده و به موکلینش کمک کند تا روال اجرایی کار حقوقی، در مسیر درست انجام گیرد تا به موفقیت دست یابد. همین موضوع سبب کاهش استرس موکل شده و اطمینان دارد که وکیلش از تجربیات و مهارت خوبی در این خصوص برخوردار است و کمک شایانی به او خواهد کرد. با انتخاب یک وکیل خوب و حرفه ای، میزان موفقیت در پرونده بالا خواهد رفت و موکل دچار ضرر و زیان ناشی از ناآگاهی در مورد مسائل حقوقی نمی شود و زودتر می تواند به اهدافش دست پیدا کند.

در این مقاله به بررسی بهترین وکیل در پاکدشت می پردازیم تا افرادی که در این منطقه در تهران زندگی می کنند، با مطالعه این مقاله به شناخت وکلا دست پیدا کرده و سپس وکیل خود را با توجه به توقعات و انتظاری که از او دارند انتخاب کنند.

2.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا