وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در پاکدشت ⚖️【آپدیت 1403】

مناطق های مختلفی در شهر تهران وجود دارد که هر منطقه ای دارای جمعیتی است که مردم در آنجا سکونت دارند. معمولا هر شخصی که به مشکلات حقوقی دچار می شود ترجیح می دهد که در منطقه ای که زندگی می کند به جستجوی یک وکیل خوب و خبره باشد به دلیل اینکه دسترسی به آن وکیل راحت تر باشد و به آسانی بتواند با او در تعامل باشد. در این مقاله به بررسی بهترین وکیل در پاکدشت تهران می پردازیم که خود دارای جمعیت زیادی است و ممکن است مردمانی که در این منطقه زندگی می کنند، دچار مشکلات حقوقی نظیر ملکی، کیفری، مالی، طلاق، خانواده، ثبتی و غیره شوند که در این شرایط نیاز به داشتن یک وکیل خوب و حرفه ای الزامی می باشد تا به کمک او تمامی مشکلات حقوقی حل و فصل شود.

اخذ یک وکیل بسیار خوب و حرفه ای، بسیار در روند و اجرای درست و اصولی پرونده حقوقی تاثیر گذار خواهد بود تا بتوان به نتایج مطلوب دست پیدا کرد. پیشنهاد می کنیم تا با دقت به مطالعه این مقاله بپردازید تا بتوانید ویژگی ها و مشخصات بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران را داشته باشید و به واسطه ی آن وکیل خود را در منطقه پاکدشت تهران انتخاب کرده و کلیه امور حقوقی خود را از صفر تا صد به او بسپارید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

هزینه یک وکیل حرفه ای در پاکدشت

یک وکیل با اخذ حق الوکاله ای که از قبل با موکلش به توافقاتی رسیده است، پرونده حقوقی موکلش را بر عهده می گیرد. هر وکیلی با توجه به شرایط کاری خود و شرایط مربوط به پرونده ای که بر عهده گرفته است، میزان حق الوکاله خود را تعیین کرده و به موکلش اعلام می دارد.

از آنجایی نرخ وکالتی یک وکیل با وکیل دیگر یکسان نیست و عواملی برای تغییر این نرخ یا حق الوکاله ارتباط مستقیم دارد، بنابراین برای اطلاع دقیق از میزان حق الوکاله یک وکیل، بهتر است تا با جلسه ی مشاوره، از وکیل درخواست کنید تا پرونده را بررسی کرده و با توجه شرایط فعلی پرونده و مشکلات آن، میزان حق الوکاله را تعیین کند.

وکیل با در نظر گرفتن عواملی همچون زمانبر بودن، پیچیدگی های پرونده، درجه سختی کار و غیره میزان حق الوکاله اش را تعیین می کند. البته برخی وکلا سوابق و تجربیات بالای خود را برای افزایش دادن حق الوکاله خود در نظر می گیرند زیرا وکیلی که دارای سوابق کاری درخشان و تجربیات بسیار خوبی باشد، بهتر می تواند مشکلات پرونده را تجزیه و تحلیل کرده و مشکلات موجود در پرونده را مدیریت کند.

معمولا میزان حق الوکاله، به طور توافقی میان وکیل و موکل انجام می شود و سپس یک قرارداد وکالتی میان وکیل و موکل انجام می پذیرد و سپس میزان حق الوکاله وکیل و نحوه پرداخت آن، به طور دقیق باید در قرارداد درج شده و موکل موظف است تا آن را پرداخت نماید.

بنابراین قبل از اخذ وکیل خود، بهتر است تا از میزان حق الوکاله او مطلع شده و با توجه به بودجه ای که برای وکیل در نظر گرفته اید، وکیل خود را انتخاب کنید. این نکته حائز اهمیت می باشد که هر وکیلی که دستمزد و یا حق الوکاله زیادی دارد، دلیل بر بهترین بودن و یا تخصصی بودن او در کارش نیست مگر آنکه دارای سوابق درخشان و تجربیات کاری بالایی باشد.

هزینه یک وکیل حرفه ای

مطالب مشابه: جهت مشاهده 5 تا از بهترین وکیل در شهر ری کلیک کنید

مجتبی امین زاده

مجتبی امین زادهآقای مجتبی امین زاده وکیل پایه یک دادگستری می باشد و مدیر تیم حقوقی با سالها تجربه در زمینه امور حقوقی و قضایی است.

ایشان انجام وکالت در پرونده های ملکی، شرکتهای تجاری، روابط کارگر وکارفرما، دعاوی حساس کیفری شامل: سرقت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، انتقال مال غیر، معامله معارض، نزاع جمعی و فردی، بغی و افساد فی الارض، قتل و تجاوز به عنف.

انجام وکالت دعاوی خانوادگی اعم از: نفقه، تمکین، حضانت، مهریه، طلاق، ازدواج مجدد و غیره.

انجام وکالت حقوقی اعم از: الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات مالکیت، چک وسفته، خلع ید، تصرف عدوانی، رفع مزاحمت ملکی تقسیم و افراز، دعاوی مربوط به ماترک، فروش ملک مشاع وغیره.

انجام داوری و صلح و سازش دعاوی دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری.

سابقه درخشان در پرونده های قضایی از نقطه نظرات موکلین و رضایت از پیشبرد کار توسط مراجعین.

متعارف ترین حق الوکاله با مشاوره و قبول دعاوی تحت نظر وکلای مجموعه قبول دعاوی در پاکدشت و تمامی استان های تهران.

برای پرونده شما یا راهی خواهیم یافت یا راهی خواهیم ساخت.

شماره تماس: 66364214 – 09120910272

شماره واتساپ: ۰۹۲۱۹۹۶۳۴۸۲


حسن نجفی

وکیل حسن نجفی

آقای حسن نجفی وکیل پایه یک دادگستری در شهر پاکدشت

 • با بیش از ٢٠سال سابقه کار در وکالت و حوزه اسناد و املاک و امور ثبتی
 • سرپرست گروه وکلای مثلث حق
 • خدمات آقای حسن نجفی و تیم ایشان :
 • طرح کلیه دعاوی کیفری (سرقت ،کلاهبرداری،جعل ،ضرب و جرح و…..)
 • طرح کلیه دعاوی حقوقی (ملکی و ثبتی ،چک و خلع ید،تخلیه و……)
 • طرح کلیه دعاوی خانواده ( طلاق، طلاق توافقی،حضانت ،مهریه و…..)
 • طرح کلیه دعاوی بین کارگر وکارفرما ودعاوی مربوط به تصادفات،شهرداری و بیمه
 • متخصص در تنظیم انواع قراردادها
 • متخصص در طرح و پیگیری انواع دعاوی تجاری
 • تنظیم دادخواست و شکواییه و لوایح تخصصی
 • ارائه خدمات مشاوره تلفنی و حضوری

از خصوصیات ایشان: صبر و حسن سابقه و صداقت و پاسخگویی و دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوش نام کشور قرارگیرد و موجب اخذ پرونده های موفقیت امیز بسیاری در کارنامه ایشان گردیده است که منجر به کسب رضایت مندی موکلین گردیده است

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی و حضوری با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

شماره تماس: 0901165834309227143652

شماره واتساپ: 09011658343

ادرس دفتر: پاکدشت، میدان مادر، خیابان امام رضا 63 پلاک 17 طبقه اول واحد یک، دفتروکالت نجفی


شهریار پورحکیمی

شهریار پورحکیمی

وکیل پایه یک مرکز وکلای قوه قضاییه در پاکدشت. ایشان بیش از 23 سال تجربه کاری بعنوان نماینده حقوقی و وکالت را دارند. از خصوصیات اخلاقی آقای پور حکیمی وکیلی با صداقت با موکلینش است و پرونده ها را به طور تخصصی مورد بررسی قرار می دهد و در مقابل پرونده هایی که برعهده میگیرند تعهد و مسئولیت بالایی دارند. به عنوان‌ یکی از بهترین وکیل ازطرف مردم‌ شناخته شده ودارای اعتبار مردمی می باشد. احاطه و اشرافیت کامل به مواد قانونی را دارند و دارای فن بیان قوی هستند.

تخصص و مهارت:

 • دارای مهارت و تجربه در دعاوی حقوقی ( مطالبه وجه، هبه، صلح و…)
 • دعاوی کیفری ( انتقال مال غیر، ارتشاء، قتل و … )
 • دعاوی خانواده ( نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت، حضانت و … )
 • مواد مخدر
 • طلاق

شماره تماس: 09121353907

آدرس: پاکدشت میدان شعبه، خیابان ولیعصر شمالی، نبش علامه، پلاک 254 طبقه دوم


ناهید نجفی

ناهید نجفی

ناهید نجفی، وکیل پایه یک دادگستری شهرپاکدشت و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، عضو گروه وکلا مثلث حق است و از وکلای برجسته در زمینه ی تخصصی خانواده و امور مرتبط با آن شناخته شده است. سابقه کاری درخشان وی و مهارت کافی با توجه به تعدد پرونده های مربوطه، از ویژگی های این وکیل متخصص به شمار می رود.

از تخصص های ناهید نجفی در امورخانواده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 •   طلاق
 •   مطالبه مهریه
 •   مطالبه نفقه زوجه
 •  مطالبه نفقه فرزند
 •  حضانت
 •  ملاقات
 •  ارث و وصیت و فرزندخواندگی و سرپرستی

و حوزه های دیگر فعالیت ایشان :
دعاوی ملکی شامل تنظیم سند، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری، اختلافات پیمانکاری، خلع ید، رفع تصرف، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، هبه، اجاره و غیره
دعاوی کیفری اعم از انتقال مال غیر، کلاهبرداری، اختلاس، ارتشا، خیانت در امانت، توهین، ضرب و جرح، دیه، قتل، سرقت، رابطه نامشروع ،پولشویی، قاچاق کالا و ارز، مطالبه دیه، جرایم رایانه ای، جرایم پزشکی و غیره
امور مربوط به شرکت های تجاری اعم از دعاوی مرتبط با شرکت ها، قراردادهای پیمانی و غیره
قراردادها اعم از قرارداد بیع، اجاره، ارائه خدمات، شرکت،
امور تجاری
چک و وصول مطالبات
ورشکستگی
انحصار وراثت

ناهید نجفی علاوه بر ارائه مشاوره تخصصی در حوزه های یاد شده، می کوشد تا با پیشبرد هرچه بهتر پرونده ها و تسهیل امور مربوطه، بهترین نتیجه برای موکلین حاصل گردد.

به منظور مشاوره سریع و آسان به صورت تلفنی و حضوری تماس بگیرید.

شماره تماس:09127766584

آدرس: پاکدشت، میدان مادر، خیابان امام رضا ۶۳، ساختمان جانبو، پلاک۱۷، طبقه اول، واحد یک


روح اله بشیری ورزقانی

وکیل پایه یک دادگستری تهران است و در منطقه پاکدشت به فعالیت های حقوقی به طور تخصصی می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در پاکدشت انتخاب گردیده است و راهکارهای بسیار مناسبی را برای رفع مشکلات حقوقی به مردم و موکلینش ارائه می دهد و تمام تلاشش را جهت به موفقیت رساندن پرونده حقوقی آنان می کند. آقای روح اله بشیری ورزقانی در دعاوی های ثبتی، کیفری، مالی، خانواده، طلاق، ملکی و غیره تخصص و مهارت بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: تهران، پاکدشت، خاتون آباد، خیابان فتح المبین ٢، خیابان جنوبی، پلاک ۵٢

مطالب مشابه: جهت مشاهده 5 تا از بهترین وکیل در ورامین کلیک کنید

انتخاب بهترین وکیل خبره در منطقه پاکدشت در تهران

وکلای زیادی در مناطق مختلف تهران مشغول به کار وکالت هستند که دارای سوابق و تخصص بسیار خوبی هم می باشند. در منطقه پاکدشت تهران هم، وکلای بسیار خوبی وجود دارد که باید از بین آن ها، بهترین وکیل در پاکدشت را انتخاب و سپس برای پرونده حقوقی خود اخذ کرد تا به نتایج مثبت و مطلوب تری رسید.

انتخاب یک وکیل خوب و حرفه ای در منطقه پاکدشت، سبب می شود تا پرونده حقوقی با درصد بالایی با موفقیت روبرو شده و در مدت زمان کمتری به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنید.

یک وکیل خوب و حرفه ای در منطقه پاکدشت، به عنوان بهترین وکیل نزد مردم انتخاب شده است و مردم به او اعتماد و اطمینان کامل دارند. معمولا وکلای خوب، در بین مردم معروف و محبوب هستند و بهترین خدمات حقوقی را به مردن و مراجعین خود ارائه می دهند. یک وکیل خوب، نسبت به پرونده ی حقوقی که بر عهده می گیرد تعهد و مسئولیت داشته و باید تمام تلاش خود را برای رسیدن به نتایج خوب و مثبت برای پرونده موکلش انجام دهد.

مراجعین یا موکلینی که پرونده حقوقی خود را به وکیل موردنظر خود می سپارند به او اعتماد کرده و سپس او را انتخاب می کنند، بنابراین وکیل نباید از اعتماد موکلینش سواستفاده کند و رازدار و امانتدار خوبی برای موکلینش باشد.

برای انتخاب بهترین وکیل در پاکدشت، بهتر است تا وکیلی را انتخاب کنید که تخصص و مهارت بسیار خوبی در کلیه امور حقوقی داشته باشد و سوابق درخشانی را هم در این زمینه داشته باشد. بهتر است تادر مورد سوابق پیشین وکیل خود تحقیقات لازمه را انجام دهید و در مورد آمار موفقیت پرونده هایی که بر عهده گرفته است، اطلاعاتی را بدست آورید و سپس او را برای امور کاری و حقوقی خود برگزینید.

تحصیلات بالای یک وکیل، تاثیر مثبتی بر روند اجرای کار او خواهد داشت. در واقع تحصیلات و سوابق و تجربه ی کاری وکیل، در کنار هم معنا پیدا می کند و می تواند او را به درجات عالی وکالتی برساند. همچنین قدرت بیان خوب و عالی یک وکیل، در دفاعیات موکلش در دادگاه تاثیرات مثبتی خواهد داشت و حتی می تواند باعث تغییر رای دادگاه به نفع موکلش شود.

به طور کلی داشتن ویژگی های نامبرده، می تواند باعث پیشرفت و پیشبرد پرونده وکالتی موکل شود و نتایج نهایی را با موفقیت همراه کند. پس بهتر است قبل از انتخاب و اخذ وکیل، تحقیقات و بررسی های لازمه را در مورد وکیل انتخابی خود انجام دهید.

چگونه یک وکیل ماهر را در منطقه پاکدشت پیدا کنم

جستجوی یک وکیل خوب و حرفه ای، جزو نگرانی افرادی است که دچار مشکلات حقوقی هستند و در وهله اول، به فکر کسی می باشند تا بتوانند به او اعتماد کنند و سپس او را به عنوان وکیل خود برگزینند. راه های زیادی برای شناخت بهترین وکیل حقوقی در تهران و در منطقه پاکدشت وجود دارد که یکی از این راه ها مراجعه به موسسات حقوقی معتبری است که در منطقه تان وجود دارد، اما قبل از هرچیز باید از مجوز و اعتبار موسسه اطمینان حاصل کنید و سپس به این موسسات مراجعه کنید. موسسات حقوقی وکلای زیادی را در زمینه های مختلف حقوقی را دارند که با توجه به موضوع و مشکلات موجود در پرونده حقوقی که دارید به شما کمک خواهند کرد که انتخاب درستی داشته باشید.

همچنین تحقیقات و پرس و جو از افراد متخصص در زمینه حقوقی و یا افراد معتبری که از قبل تجربه اخذ وکیل را داشتند، یکی دیگر از راه هایی است که می توان به شناخت درست از وکلا رسید.

امروزه سایت های معتبر حقوقی و یا مجلات حقوقی معتبر حقوقی وجود دارد که با مطالعه آن ها، می توان به نتایج خوبی دست پیدا کرد. معمولا این سایت و یا این مجلات حقوقی، به معرفی وکلا در منطقه های مختلف تهران و یا شهر های مختلف ایران پرداخته اند و می توان با توجه به تخصص و مهارتی که دارند، آن ها را برای پرونده حقوقی خود برگزینید.

بنابراین برای انتخاب یک وکیل توصیه می شود تا عجولانه تصمیم نگیرید و با تحقیقات درست از مکان های معتبر و آدم های مطمعن، به یک نتیجه کلی دست پیدا کنید.

چگونه یک وکیل ماهر را در منطقه پاکدشت

کلام آخر

هر شخصی بعد از مواجه شدن با مشکلات حقوقی، یک وکیل خوب و حرفه ای را اخذ کرده تا بتواند به او کمک کند. با قراردادی فی مابین که بین وکیل و موکل بسته می شود، موکل پرونده حقوقی اش را در اختیار وکیل مورد نظرش قرار داده و سپس وکیل از همان لحظه به عنوان نماینده او انتخاب شده و کلیه امور حقوقی به عهده او خواهد بود تا به بهترین شکل و با طی کردن مراحل اصولی آن را انجام دهد.

یک وکیل با آشنایی که از دادگاه ها و دادسرا ها دارد و با توجه به مراجل کاری که برای هر پرونده می شناسد، به طور اصولی می تواند تمامی این مراحل کاری را انجام داده و به موکلینش کمک کند تا روال اجرایی کار حقوقی، در مسیر درست انجام گیرد تا به موفقیت دست یابد. همین موضوع سبب کاهش استرس موکل شده و اطمینان دارد که وکیلش از تجربیات و مهارت خوبی در این خصوص برخوردار است و کمک شایانی به او خواهد کرد. با انتخاب یک وکیل خوب و حرفه ای، میزان موفقیت در پرونده بالا خواهد رفت و موکل دچار ضرر و زیان ناشی از ناآگاهی در مورد مسائل حقوقی نمی شود و زودتر می تواند به اهدافش دست پیدا کند.

در این مقاله به بررسی بهترین وکیل در پاکدشت می پردازیم تا افرادی که در این منطقه در تهران زندگی می کنند، با مطالعه این مقاله به شناخت وکلا دست پیدا کرده و سپس وکیل خود را با توجه به توقعات و انتظاری که از او دارند انتخاب کنند.

3.4/5 - (5 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا