وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در ورامین ⚖️【آپدیت 1403】

منطقه ورامین در جنوب شرقی تهران قرار دارد که بسیاری از افراد در این منطقه سکونت داشته و زندگی می کنند. در این منطقه هم مانند دیگر مناطق دیگر تهران، وکلایی وجود دارد که مشغول به رسیدگی به امور حقوقی مردم می باشند و در زمینه های مختلف حقوقی اعم از ملکی، کیفری، مالی، خانواده، طلاق، ثبتی و غیره تخصص و مهارت داشته و به امور وکالتی خود مشغول هستند. بنابراین برای افرادی که در منطقه ورامین زندگی کرده و سکونت داشته اند، ممکن است با مشکلات حقوقی در زمینه های مختلف، درگیر شوند و به جستجوی بهترین وکیل در ورامین باشند تا پرونده حقوقی خود را به او واگذار کنند.

در این مقاله به شما کمک می کنیم تا بهترین وکیل در ورامین را بشناسید و در مورد میزان سوابق کاری و تجربیات کاری آن ها، مطلع شده تا بتوانید از بین آن ها یک نفر را به عنوان وکیل خود انتخاب نمایید و به او اعتماد کنید.

یک وکیل خوب توانایی این را دارد که مال و جان شما را نجات دهد و زندگی شما را دگرگون سازد زیرا برخی مشکلات حقوقی مستقیما با جان، آبرو، مال ارتباط دارند و در زندگی شخصی تاثیرات منفی می گذارند و زندگی را دچار اختلال می کنند. از این رو اهمیت دادن به انتخاب یک وکیل خوب در هر منطقه ای، می تواند کمک های زیادی را به مراجعه کننده داشته باشد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

مزیت های اخذ یک وکیل حرفه ای در انجام امور حقوقی

ممکن است این طرز فکر اشتباه برای اخذ وکیل وجود داشته باشد، که تنها برای پرونده های حقوقی پیچیده نیاز به اخذ وکیل الزامی است در صورتی که طبق آمار، تمامی پرونده های حقوقی با هر موضوع و شرایطی، نیاز به اخذ یهترین وکیل را خواهند داشت. زیرا نتایج یا حکم دادگاه مشخص نیست و تنها یک وکیل خوب و حرفه ای می تواند، با درصد خیلی بالایی پرونده های حقوقی را با موفقیت همراه کند.

اخذ یک وکیل جهت پرونده حقوقی خود، سبب می شود تا در مدت زمان کمتری پروسه حل و انجام مشکلات حقوقی به اتمام برسد و همچنین از ضرر و زیان یا خسارت های ناشی از ناآگاهی هایی که افراد عادی از قوانین حقوقی دارند، خودداری شود و پرونده حقوقی با درجه خیلی بالایی به موفقیت دست پیدا کند. از همه مهم تر حفظ آرامش و اطمینانی است که یک موکل در چنین مواقعی خواهد داشت و حداقل به این اطمینان خواهد رسید که پرونده حقوقی اش با هر درجه سختی، به یک وکیل کاردان سپرده شده که از انجام او بر می آید.

یک وکیل خوب و مجرب، به دلیل توانایی ها و تجربیاتی که سالها در زمینه وکالتی و انجام پرونده های حقوقی مختلف داشته است، با سرعت بیشتری می تواند مشکلات پرونده های حقوقی را شناخته و از انجام آن ها برآید و به موفقیت برساند. اخذ یک وکیل برای موکل یا مراجعه کننده، مزیت های بسیار زیادی خواهد داشت و تمامی روش های اصولی و اجرایی مربوط به کار دادگاه و حقوقی، توسط وکیل به درستی اجرا خواهد شد.

مطالب مشابه: 5 تا از بهترین وکیل تهران

سمیه شیخی نژاد

سمیه شیخی نژاد

وکیل پایه یک دادگستری در ورامین می باشد و سالهای زیادی است که در امور وکالت، فعالیت داشته است. ایشان دارای سوابق درخشان و تجربه بسیار بالای وکالتی است و در زمینه دعاوی های ثبتی، خانواده، طلاق، ملکی، کیفری و غیره فعالیت تخصصی دارد. خانم سمیه شیخی نژاد به عنوان یکی از بهترین وکیل در ورامین توسط مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سوابق و تخصص کاری وکالت
 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09183600748

آدرس : ورامین، بلوار شهید باهنر، روبروی بانک مسکن، طبقه سوم، داروخانه دکتر بختیاری، واحد 7

 محسن سیری

محسن سیری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در حال حاضر در منطقه ورامین به فعالیت های حقوقی مختلف می پردازد. ایشان قبول دعاوی در زمینه های کیفری، ملکی، مالی، ثبتی، خانواده و غیره را بر عهده دارد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در ورامین نزد مردم شناخته شده است. آقای محسن سیری یکی از اهدافش به موفقیت رساندن پرونده های موکلین و همچنین رفع مشکلات حقوقی آنان می باشد و تمام تلاش خود را در جهت گرفتن حق و حقوق موکلینش را به کار می برد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09127388572

آدرس: ورامین، بلوار شهید باهنر، جنب دادگستری، دفتر وکالت، طبقه 2

زهرا سادات رضایی

زهرا سادات رضایی

وکیل پایه یک دادگستری در ورامین می باشد و سالهای بسیار زیادی است که مشغول به کار وکالتی است و نمونه پرونده های موفقی را در کارنامه وکالتی خود به ثبت رسانیده است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در ورامین شناخته شده است و در زمینه های ملکی، ثبتی، کیفری، خانواده، طلاق و غیره تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. خانم زهرا رضایی به کلیه قوانین و مقررات حقوقی تسلط و تمرکز کافی دارد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیار مفیدی را برای موکلین و مراجعینش برگزار می کند.

تخصص و مهارت:

 • با بیش از 10 سال سوابق و تخصص وکالتی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09124708372

آدرس: ورامین، میدان راه آهن، جنب دادگستری

فرزانه رادمهر

فرزانه رادمهر

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در ورامین شناخته شده است. ایشان در زمینه هایی مانند کیفری، ملکی، مالی، ثبتی، خانواده، طلاق و غیره تخصص داشته و خدمات حقوقی بسیار تخصصی و کاربردی را به موکلین و مراجعینش ارائه می دهد. خانم فرزانه رادمهر، تمام سعی و تلاش خود را برای تنظیم لایحه دفاعیات بسیار قوی برای دفاع از موکلش در دادگاه کرده تا بتواند حق و حقوق او را باز پس گیرد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢۴۴٧٨٧۵٨

آدرس: ورامین، میدان بسیج، مجتمع مسکونی شقایق یک (نخلستان واحد ٩)، طبقه ٣، واحد ۵

شادی مهرگان

شادی مهرگان

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در ورامین مشغول به کار در حوزه وکالت است. ایشان تخصص و مهارت بالایی در امور حقوقی را بر عهده دارد و در زمینه دعاوی های کیفری، خانواده، ثبتی، ملکی، مالی، تجاری و غیره به فعالیت های تخصصی مشغول می باشد. خانم شادی مهرگان با ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری حقوقی، در جهت رفع مشکلات حقوقی مردم به آن ها کمک های بسیار زیادی می کند و به عنوان یکی از بهترین وکیل در ورامین هم معرفی گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢٢٧۶۶٩٧٣

آدرس: ورامین، خیابان شهید باهنر، املاک دادگستری (نبش درب اصلی دادگاه )، پلاک ٨

وظایف وکیل خبره در ورامین

 1. حفظ کردن تمامی اسناد و مدارک موکلش تا پایان کار. ( یک وکیل باید در درجه اول امانتدار خوبی باشد)
 2. سو استفاده نکردن از اعتماد موکلش نسبت به خود
 3. ارتباط خوب و تاثیر گذار با موکل یا مراجعینش به طوری که آن ها با او احساس راحتی کرده و بتوانند مشکلات خود را درمیان بگذارند
 4. راهنمایی موکلین و ارائه مشاوره های مفید در جهت کمک به رفع مشکلات حقوقی آن ها
 5. انجام دفاعیات قوی در دادگاه به نفع موکل که در روند مثبت پرونده بسیار تاثیر گذار خواهد بود
 6. نقش حمایت کننده برای موکل و حامی او بودن از ابتدا تا انتهای انجام امور حقوقی
 7. تلاش برای به موفقیت رساندن پرونده حقوقی موکل
 8. ویژگی اخلاق مداری را افزایش داده و ارتباط خوبی با موکلینش برقرار نماید
 9. مطالعات دقیق پرونده حقوقی و تسریع در پیدا کردن مشکلات موجود در پرونده و ارائه راه حل های خلاقانه برای آن ها
 10. حفظ حق و حقوق موکل
 11. بررسی و پیگیری کامل پرونده به طور مستمر و مداوم
 12. جمع اوری ادله های مناسب و قوی و ارائه آن ها در دادگاه
 13. تجزیه و تحلیل مسکلات موجود در پرونده
 14. محرم بودن اسرار موکل
 15. بروز بودن اطلاعات حقوقی زیرا گاهی تغییراتی در قانون و قوانین حقوقی اتفاق خواهد افتاد
 16. حضور فعال در جلسات دادگاهی و دادسرا
 17. صداقت داشتن در امور حرفه ای و تخصصی در وکالت
 18. تقویت بیان و کلام خود در جهت دفاعیات از موکل
 19. برگزاری جسلات مشاوره و پاسخ به تمامی سوالات مبهم موکل
 20. تلاش برای به نتایج مطلوب رسیدن امور حقوقی که به او واگذار شده است

چگونه بهترین وکیل در ورامین را جستجو کنم

با توجه به مشکلات حقوقی در همه ی شهرها، خصوصا تهران، پرونده های زیادی با موضوعات مختلف در دادگاه های تهران به چشم دیده می شود و هر شخصی به دنبال گرفتن حق و حقوق خود می باشد تا بتواند هر طور که شده، آن را بدست بیاورد. به همین دلیل در این شرایط از یک وکیل کمک می گیرد. اما جستجوی یک وکیل خوب و متخصص در میان اینهمه وکلا، کار چندان راحتی نیست و تحقیقات باید به درستی انجام گردد.

راه هایی برای شناخت بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران و در منطقه ورامین وجود دارد که بتوان به وکیل اعتماد و اطمینان زیادی پیدا کرد و با خیالی آسوده، کلیه امور حقوقی را به او واگذار کرد.  یکی از این راه ها، مطالعه سایت های حقوقی معتبری است که در زمینه معرفی وکلا و دانش حقوقی به شما کمک می کنند. این سایت ها به معرفی وکلا در هر شهر و منطقه ای می پردازند که با توجه به نیاز خود از وکیل، بتوانید یک وکیل خوب و حرفه ای را انتخاب نمایید. سایت وکیل از ما، به معرفی وکلای خبره در هر شهر و منطقه ای در ایران پرداخته و جهت بهتر شناخته شدن وکلای خوب و مجرب، راه ها و ویژگی های آنان را بیان کرده تا دچار مشکلات و اشتباهاتی برای اخذ وکیل نشوید.

همچینین موسسات حقوقی زیادی هستند که در خصوص معرفی وکلا، می توانند کمک های بسیار زیادی به شما داشته باشند. این موسسات وکلای زیادی را داشته که در هر زمینه از حقوق به فعالیت تخصصی مشغول می باشند. بنابراین با مراجعه به این موسسات و با توجه به میزان بودجه ای که برای وکیل در نظر گرفته اید و همچنین با توجه به مشکلی که دارید، وکیل مورد نظرتان را به شما معرفی کرده و سپس می توانید برای پرونده حقوقی خود انتخاب کنید. اما همه ی این موارد زمانی باید انجام پذیرد، که از تحقیقات زیادی از موسسات حقوقی انجام گرفته باشد و نسبت به مجوز او اطمینان داشته باشید در واقع موسسات حقوقی معتبر را باید برای انجام این کار انتخاب نمایید تا با مشکلاتی در آینده مواجه نشوید.

می توان این تحقیقات را از دوستان و افرادی که تخصص در امور حقوقی دارند انجام دهید. ترجیحا از افرادی کمک بخواهید که به آن ها اطمینان داشته و نسبت به وکلا آشنایی داشته و یا قبلا تجربیاتی در خصوص اخذ وکیل داشته اند.

بنابراین با ارائه راه های پیشنهادی، می توان به یک نتیجه خوب و کلی رسید و در مدت زمان کمتری انتخاب درستی داشته باشید. تمامی این موارد به دلیل میزان اهیمت اخذ وکیل می باشد که به صورت عجولانه اخذ وکیل انجام نشود و باید با حساسیت و وسواس زیاد نسبت به اخذ وکیل خود اقدام کنید تا به موفقیت در پرونده حقوقی خود برسید.

کلام آخر

در هر منطقه ای در تهران، با توجه به گسترش و افزایش جمعیت، بالطبع مشکلات حقوقی هم بیشتر خواهد شد و به واسطه ی همین مشکلات حقوقی، تقاضای وکیل هم در هر منطقه ای از تهران بالاتر خواهد رفت. بنابراین هر وکیلی در تهران تلاش می کند تا بتواند بهترین خدمات حقوقی را به موکلین یا مراجعینش ارائه دهد و حق و حقوق موکلینش را پس گیرد و پرونده های حقوقی که بر عهده گرفته است را با موفقیت همراه کند.

بنابراین یک وکیل برای جلب اعتماد مردم نسبت به خود، باید به تمامی تعهدات و وظایفی که به عنوان یک وکیل بر عهده دارد، عمل کرده و همه ی آن ها را به خوبی انجام دهد تا بتواند در حرفه خود موفق باشد.

به ثمر رساندن یک پرونده حقوقی، تاثیرات خوب و مثبتی در سوابق کاری یک وکیل خواهد داشت و در هنگام تحقیقات مراجعین و مردم، اعتماد و اطمینان بیشتری به او خواهد شد. بنابراین هر وکیلی تمام تلاشش بر این است تا بهترین خدمات حقوقی را به موکلینش ارائه دهد.

البته باید وکلای خبره را از غیر حرفه ای ها تشخیص داد و به اشتباه، پرونده حقوقی خود را به افراد ناکاربلد و بی تجربه واگذار نکرد. زیرا در صورت انجام این کار، با ضرر و زیان هایی مواجه خواهید شد و پرونده حقوقی هم با شکست مواجه خواهد شد. بنابراین انتخاب یک وکیل خوب و کاربلد بسیار حائز اهمیت می باشد.

3.7/5 - (4 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا