وکلا

10 تا از بهترین وکیل حقوقی در تهران ⚖️【آپدیت 1403】

انتخاب بهترین وکیل از مهم ترین اقداماتی است که باید پس از مواجه شدن با مشکلات حقوقی انجام گیرد. برای شناخت بهترین وکیل حقوقی در تهران، پیشنهاد می شود که تا انتهای مقاله را مطالعه کرده و با ویژگی ها و خصوصیات بهترین وکیل تهران آشنا شوید تا در هنگام مشکلات حقوقی اعم از ملکی، کیفری، ثبتی، خانواده، طلاق و غیره، بهترین و زبده ترین وکلا را در تهران انتخاب کنید.

در حال حاضر وکلای خبره و متخصصی در زمینه های مختلفی حقوقی در حال فعالیت در شهر تهران می باشند. هر یک از این وکلا دارای سوابق کاری بسیار خوبی می باشند و سالیان زیادی در زمینه های مختلف حقوقی فعالیت، فعال داشته اند و برخی از آن ها هم بسیار نام آور و معروف می باشند. این وکلا می توانند با مهارت و تخصص شان، پرونده های پیچیده و هرچند سخت وکالتی را، در مدت زمان محدودی با موفقیت به پایان برسانند و حق و حقوق موکلشان را بگیرند.

از آنجایی که در شهر های بزرگی مانند تهران و کرج به دلیل جمعیت بالا، امکان مشکلات حقوقی هم بیشتر می شود بنابراین درخواست برای وکلا هم در زمینه های مختلف حقوقی بیشتر است و اکثریت در جستجوی بهترین وکیل حقوقی یا بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران هستند تا مشکلات خود را به آنان بسپارند و استرس و اضطراب کمتری داشته باشند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل حقوقی در تهران چه کسی است

وکلای حقوقی در همه ی امور حقوقی فعالیت داشته و به موکل خود در هر کدام از دعاوی های حقوقی که به آن نیاز دارد، کمک می کنند.

بهترین وکیل حقوقی کسی است که تحصیلات بالایی در زمینه های مختلف حقوقی داشته باشد و دارای سوابق و تجربه بسیار بالایی در دعاوی های حقوقی باشد. میزان سوابق وکالتی یک وکیل بسیار مهم می باشد زیرا سبب اعتماد و اطمینان در مردم می شود و همین موضوع سبب می شود تا پرونده های زیادی به این وکلا داده شود.

بهترین وکیل حقوقی نمونه پرونده های موفقی را در کارنامه کاری خود دارد و تلاش می کند تا بهترین دفاعیات را از موکلش در دادگاه انجام دهد و با جمع آوری مدارک و مستندات به نفع موکلش، آن ها را به دادگاه ارائه داده تا به اجرای پرونده در جهت مثبت کمک کند.

یک وکیل حقوقی مجرب، کسی است که به دنبال منافع شخصی خود نباشد و در قبال وظیفه ای که برعهده اش است بهترین نتایج را ارائه دهد. همچنین وکیل باید نحوه ی ارتباط صحیح و درست را با مراجعین و موکلینش را بداند و به دانش روانشناسی هم آگاه باشد تا بهتر بتواند با موکلینش ارتباط برقرار کرده و موجب جلب اعتماد و اطمینان در آن ها شود.

وظایف بهترین وکیل حقوقی در تهران

وکلایی در تهران وجود دارد که به دلیل سوابق درخشان و فعالیت های حقوقی خیلی خوبی که داشته اند، توسط مردم شناخته شده و به عنوان بهترین وکیل حقوقی در تهران مورد اعتماد و اطمینان مردم قرار گرفته اند. این وکلا با رعایت کردن وظایفی که یک وکیل باید داشته باشد، باعث شده اند تا جزو بهترین وکلا قرار بگیرند. این وظایف بر اساس آیین نامه اجرایی کانون وکلا دادگستری در سال 1400 به تصویب رسیده و شامل همه ی وکلا می شود. از این رو به مهم ترین وظایف بهترین وکیل حقوقی در تهران می پردازیم:

 1. بهترین و موفق ترین وکیل، وکیلی است که قبل از اقدام برای هر پرونده ای، باید سعی در ایجاد سازش برای طرفین پرونده را داشته باشد، خصوصا در پرونده هایی که نزاع و اختلاف در آن ها بیشتر است مانند پرونده های خانواده، طلاق، کیفری و غیره
 2. وکیل موظف است تا وکالت نامه و متن آن را به طور دقیق و کاملا شفاف بنویسد و میزان حق الوکاله خود را با صراحت در وکالت نامه قید کند و سپس یک نسخه از آن را با امضای خود و موکلش، به موکل تحویل دهد
 3. وکیل موظف است تا بعد از انعقاد قرارداد با موکل خود، تمامی مراحل حقوقی را که شامل طرح در خواست، طرح شکواییه و هر چه را که برای پیشبرد پرونده حقوقی لازم است را انجام دهد.
 4. وکیل در واقع به عنوان نماینده موکلش محسوب می شود و باید در تمامی جلسات دادگاهی و دادرسی حتی در صورت عدم حضور موکل، به جای او حضور به موقع پیدا کند.
 5. بهترین وکیل حقوقی در تهران، اسناد و مدارکی را که برای پرونده موکل نیاز است را از او می گیرد و باید در قبال آن رسید به موکلش ارائه داده و سپس امانت دار خوبی باشد و در مراحل پایانی کار، تمامی این مدارک را به موکل تحویل دهد.
 6. وکیل وظیفه دارد تا تمامی ابلاغیه هایی که برای پرونده موکلش صادر شده است و همچنین در صورت دریافت رای های نهایی، آن ها را به موکل خود اطلاع دهد.

مجتبی محمدی

وکیل مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی دارای دکتری حقوق بین المللی و عضو کانون وکلای مرکز تهران، عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز، دارای مدرک وکالت بین المللی (IBA)، دارای مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی می باشد. برخی از نمونه سوابق شغلی ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشاوره حقوقی سازمان لیک فوتبال ایران
 • مشاوره حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
 • مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
 • مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
 • وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
 • مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان شمال
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان
 • مشاوره حقوقی هلدینگ سرمایه گذاری امید (بانک سپه)

مهارت و تخصص:

 1. مدرک وکالت کانون وکلای ایران
 2. مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA)
 3. مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران
 4. مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی (زیر نظر دکتر ظریف)
 5. تسلط کامل به امور شرکتها و قراردادها
 6. تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
 7. مهارت در مذاکرات بین المللی

تماس: 09121212133 – 02144969001 – 02144969002
آدرس: سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان 12 ( علی اکبر) پلاک 41 واحد 4

آدرس: اتوبان ستاری، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی، ساختمان دفتر خدمات قضایی پلاک 192 ، طبقه 5 واحد 12

آدرس دفتر وکالت: خیابان آزادی روبروی دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران انتهای خیابان شهید زارع نیم فلکه فرمان فرما پلاک ۲۵۳ طبقه اول

الهام افراسیابی

الهام افراسیابی

سرکار خانم الهام افراسیابی، وکیل پایه یک دادگستری با شماره پروانه وکالت 22019 به عنوان یکی از بهترین وکلای مهریه در تهران می باشد. ایشان بیش از ده سال سابقه در پرونده های حقوقی، خانواده، شرکتها و غیره را برعهده دارند و دارای سابقه درخشان کاری نیز می باشند.

تخصص و مهارت: 

 •  ده سال سابقه کاری وکالتی
 • دانش آموخته دانشگاه شیراز
 •  کارشناس ارشد حقوق تجاری اقتصادی بین الملل از دانشگاه تهران
 • مشاور حقوقی

 شماره همراه: 09128180678  – 02122688280

 آدرس: خیابان شریعتی، پایین تر از میدان قدس (بالا به پایین شریعتی) بعد از پمپ بنزین اسدی، روبروی مرکز اسناد انقلاب اسلامی، پلاک۱۸۹۷، طبقه اول، واحد دوم، دفتر وکالت الهام افراسیابی

لینک اینستاگرام: Elham.afrasiabi

 وبسایت:  Lawfirmap.com

محمد حاجیلو

محمد حاجیلو

وکیل پایه یک دادگستری در تهران بزرگ می باشد و دارای سوابق کاری درخشان و بسیار بالا در حوزه های مختلف وکالتی است. ایشان به عنوان بهترین وکیل حقوقی در تهران شناخته شده است و بیشترین تخصص های ایشان در دعاوی های ملکی و تجاری می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121275588

آدرس: تهران، ظفر، خیابان مصدق شمالی ، کوچه یازدهم (دامغانی)، پلاک 38 ، واحد 2

دکتر محمد رضازاده

محمد رضا زاده

دکتر محمد رضازاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشد و از موفق ترین و باتجربه ترین وکلای شهر تهران نیز می باشد و یکی از بهترین وکیل تجاوز و روابط نامشروع در جنوب تهران محسوب می شود.

صبوری، حسن سابقه، دقت نظر، صداقت و غیره سبب شده است تا حس اعتماد و اطمینان بیشتری به ایشان وجود داشته باشد. همچنین پیگیری مجدانه ایشان در کلیه پرونده های وکالتی، سبب گردیده است تا آقای رضازاده در زمره وکلای خوشنام قرار گیرد. دکتر محمد رضازاده به عنوان یکی از بهترین وکیل در جنوب تهران در بین مردم شناخته شده است.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

تخصص و مهارت:

 • دکترای حقوق کیفری و جرم شناسی
 •  ۱۱ سال مدیر و موسس گروه وکلای متخصص میزان
 • استاد دانشگاه آزاد واحد علوم وتحقیقات تهران، اسلامشهر، شهریار، شهرقدس، تهران شمال، سما تهران مرکز و غیره
 • عضو هئیت علمی و استادیار دانشگاه
 • مدیر و موسس گروه وکلای میزان
 • مولف ۶ کتاب حقوقی دانشگاهی
 •  مشاور حقوقی دفاتر اسناد رسمی تهران و شهر ری
 • دبیر پژوهش مرکز وکلای قوه قضاییه تهران
 • عضو کمیسیون آموزش وکلای قوه قضائیه
 • عضو اساتید اختبار

شماره همراه:09121388451

آدرس: تهران، خانی آباد نو، نبش چهارراه شریعتی، تقاطع خیابان لطیفی و صمدی، ساختمان شریعتی، طبقه فوقانی بانک سپه، واحد ۳

 محمد مهاجری

محمد مهاجری

وکیل پایه یک دادگستری است و سالیان زیادی است که در شهر تهران مشغول به فعالیت های حقوقی می باشد. ایشان به عنوان بهترین وکیل حقوقی در تهران شناخته شده است و به عنوان کارشناس حقوقی در چندین شبکه مختلف صدا و سیما هم حضور داشته است. اقای محمد مهاجری دارای بیان و تسلط بسیار عالی در قوانین مختلف حقوقی است و از موکلینش دفاعیات حرفه ای بسیار خوبی را انجام می دهد.

تخصص و مهارت:

 • دکتری حقوق عمومی از دانشگاه شهید بهشتی
 • مولف بیش از 30 کتاب در مضمون حقوقی
 • پژوهشگر حقوقی
 • مدرس دانشگاه
 • روزنامه نگار

شماره تماس: 09108595610

آدرس: تهران، خیابان بهمنیار

زهره محمد آبادی

زهره محمد آبادی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در تهران مشغول به کار وکالتی است. ایشان رتبه 12 در کانون وکلا دادگستری را برعهده دارد و همچنین در آزمون قضاوت رتبه 21 را هم نیز کسب کرده است. خانم زهره محمد آبادی در زمینه دعاوی های کیفری، خانواده، طلاق، ثبتی، ملکی و غیره تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • رتبه 33 کارشناسی ارشد حقوق خصوصی در دانشگاه تهران
 • مدرس در زمینه حقوق جزا و کیفری در دانشگاه علم و فرهنگ تهران
 • نویسنده مقالات علمی در زمینه حقوق مجازات اسلامی و آیین دادرسی کیفری

شماره تماس: 09125435981

آدرس: تهران، نیاوران، خیابان باهنر، پایین تر از مرکز خرید نارون، پلاک 62، واحد 9

حمیدرضا کاکاوند

حمیدرضا کاکاوند

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران می باشد و به عنوان بهترین وکیل حقوقی در تهران مشغول به فعالیت حقوقی در زمینه دعاوی های مختلف است. ایشان دارای سوابق بسیار بالایی در زمینه های حقوقی می باشد و به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در بانک صادرات تهران به مدت 10 سال فعالیت داشته است. تخصص اصلی ایشان بیشتر در زمینه مالی و امور بانکی است.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سوابق کاری وکالت
 • کارشناسی حقوق بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی
 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121591023

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای بلوار فردوس، بعد از خیابان ولیعصر، جنب املاک ماندگار، پلاک 43، طبقه 4، واحدهای 7 و 8

جلیل مالکی

جلیل مالکی

وکیل پایه یک دادگستری است و سالیان زیادی است که به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در تهران فعالیت دارد. ایشان دارای سابقه درخشان در زمینه دعاوی های مختلف حقوقی است و به عنوان عضوی از هیأت مدیره و هیات رئیسه کانون وکلای دادگستری مرکز است و همچنین عضویت در کمیسیون های حقوقی، آموزشی و طرح و برنامه و کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری مرکز را هم برعهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • دکتری حقوق خصوصی
 • عضویت در کمیسیون حقوقی و قضایی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام
 • عضو موسس انجمن علمی حقوقی ورزش کشور
 • عضو هیئت علمی دانشگاه در تهران

شماره تماس: ٠٩١٢١٢۶٢٨١٧

آدرس: تهران، سهروردی شمالی، روبروی پمپ بنزین، پلاک311، واحد4

محمود حبیبی

محمود حبیبی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران می باشد و به عنوان استادیار و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد تهران فعالیت دارد. همچنین ایشان به مدت 2 سال عضو کمیته انضباطی باشگاه استقلال، به عنوان مشاور حقوقی فعالیت داشته است. اقای محمود حبیبی بهترین وکیل حقوقی در تهران می باشد و تمام تلاشش جلب رضایت مردم در زمینه های حقوقی می باشد.

تخصص و مهارت:

 • دکتری حقوق خصوصی
 • بازرس و عضو اصلی هیئت مدیره کانون وکلا دادگستری مرکز
 • عضو حقوقدان کمیته انضباطی دانشکده علوم و فنون دریایی
 • عضو کمیسیون حقوقی بانک مسکن

شماره تماس: ٠٩١٢١٧٨٧۴٣۶

آدرس : تهران، خیابان شهید بهشتی، بعد از چهارراه سهروردی، پلاک 199، طبقه4، واحد 15

محسن یکتن خدایی

محسن یکتن خدایی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و ساالیان بسیار زیادی است که در شهر تهران مشغول به دعاوی حقوقی است. ایشان مشاوره در زمینه قراردادهای داخلی و بین المللی را ارائه می دهد و همچنین سابقه کار قضایی در سمت های مدیرکل حقوقی و امور مجلس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، رییس کل دادگستری و غیره را برعهده دارد.

تخصص و مهارت: 

 • 33 سال سابقه کار قضایی
 • دکتری حقوق بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی
 • عضو سابق هیئت علمی دانشگاه آزاد تهران

شماره تماس: 09127909512

آدرس: تهران، بلوار مرزداران، نبش خیابان البرز، پلاک ۶٧، طبقه ۶، واحد۶

هزینه وکیل حقوقی در تهران چقدر است

به طور کلی موارد مختلفی در تعیین هزینه حق الوکاله وکیل موثر است. عواملی مانند نوع پرونده، موضوع پرونده، میزان سختی و پیچیدگی کار، زمان انجام کار و مواردی از این قبیل که سبب می شود تا وکیل به بررسی کلی پرونده مراجعه کننده پرداخته و با در نظر گرفتن تمامی این موارد، قیمت حق الوکاله خود را به او اعلام کند. در صورتی که می خواهید از هزینه های بهترین وکیل حقوقی در تهران مطلع شوید، می توانید با مراجعه به وکلای موجود در سایت، از میزان هزینه حق الوکاله شان مطلع شده و سپس امور حقوقی خود را به آن ها بسپارید.

کلام آخر

اخذ بهترین وکیل حقوقی در تهران مزایای خیلی زیادی برای موکل دارد. یکی از مهم ترین مزایای آن این است که، سبب آرامش خاطر و کاهش استرس و اضطراب در موکل شده و باعث می شود تمامی امور حقوقی، صفر تا صد توسط موکل به وکیل واگذار شود. از آنجایی که وکیل با تمامی قوانین وکالتی و قانون ها و تبصره ها آشنایی دارد و همچنین به دادگاه ها و دادسرا آشنایی داشته، سبب می شود تا در روال کاری پرونده حقوقی، تسریع ایجاد شود و از از لحاظ هزینه هم برای موکل صرفه جویی ایجاد شود زیرا  آمار ها نشان داده است که با اخذ وکلای ناکاربلد و بی تجربه، پرونده حقوقی با شکست مواجه شده است و موکل هم دچار خسارات و ضرر و زیان هایی در این مسیر می شود. تلف شدن وقت هم یکی دیگر از مواردی است که برای موکل به وجود می آید و همه ی این موارد به دلیل یک انتخاب اشتباه برای اخذ وکیل صورت می پذیرد.

بنابراین در وهله اول باید وکیلی را انتخاب کنید که به کارش تسلط کامل داشته باشد و به تمامی قوانین حقوقی آگاه بوده تا بهتر بتوانید در مسیری که پیش رو دارید به شما کمک شود.

4.7/5 - (6 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا