مهاجرتوکلا

بهترین وکیل مهاجرت ❤️【آپدیت 1403】+ لیست 5 تایی

تصمیم مهاجرت، یک تصمیم بسیار بزرگی در زندگی می باشد به دلیل اینکه شما فقط یکبار مهاجرت می کنید و این تصمیم می تواند بزرگترین و مهم ترین تصمیم زندگیتان باشد و یک مسیر پر پیچ و خم در انتظار شما باشد و شما را با چالش های فراوانی روبرو کند خصوصا که این روزا با توجه به قوانین متفاوت کشورهای مهاجر پذیر، مهاجرت سخت تر شده است و اگر از قوانین آگاهی کامل نداشته باشیم ممکن است دچار مشکلاتی شویم و یا دچار ضرر های مالی یا جانی شویم، از این رو به کمک کسی نیاز داریم که دارای تخصص در این زمینه باشد و بتواند تجربیات مفیدی را در اختیار مان قراردهد. داشتن یک وکیل مهاجرتی خوب میتواند راه را آسان تر کند و پروسه زمانی را سرعت ببخشد. پیدا کردن بهترین وکیل مهاجرت کار سختی نیست زیرا با وجود تحقیق و بررسی هایی که انجام می شود می توان بهترین موسسه مهاجرتی یا بهترین وکیل مهاجرت را پیدا کرد و امور مهاجرتی را به دست آنها سپرد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

سیروس احمدی

بهترین وکیل مهاجرت

وکیل پایه یک دادگستری و وکیل رسمی مهاجرت می باشد. سابقه 14 ساله ایشان در زمینه های وکالتی، باعث به وجود آوردن پرونده های موفق خصوصا پرونده های مهاجرتی شده است و در بین مردم به عنوان بهترین وکیل مهاجرت شناخته می شود.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
 • تحصیلات تکمیلی در رشته حقوق مهاجرت از دانشگاه استرالیا
 • دکترای حقوق از دانشکاه سیدنی
 • موفقیت در بیش از 3000 پرونده وکالتی

تماس: 09144201557

آدرس: مراغه، میدان مصلی، پاساژ جبلی، طبقه دوم فروشگاه جبلی

محمدهادی غفاری

بهترین وکیل مهاجرت

تخصص ایشان در امور مهاجرتی است و خدمات مهاجرتی در خصوص ویزای: کاری، تحصیلی، تجارت، سرمایه گذاری و  غیره را انجام می دهد و به عنوان بهترین وکیل مهاجرت شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • مشاور حقوقی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

تماس : ٠٩١٢٢۵٠۵٩٢۶

آدرس: تهران، خیابان مطهری، خیابان کوه نور، کوچه ششم، پلاک۴، واحد١٠

فاطمه ملکی

بهترین وکیل مهاجرت

وکیل پایه یک دادگستری با سه سال سابقه حقوقی می باشد و در زمینه های حقوقی از جمله مهاجرت، داوری، حمل و نقل، رایانه ای، قاچاق و غیره فعالیت دارد .

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاور حقوقی
 • تخصص در امور مهاجرت و نماینده RCIC

تماس: ٠٩١٢٨۶٣۵١۶۵

آدرس: زاهدان، خیابان مهدویه، کوچه شهید روحانی نیا، پلاک ١، طبقه همکف

هما میرحسینی

بهترین وکیل مهاجرت

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در امور مهاجرتی تخصص دارد و به عنوان بهترین وکیل مهاجرت در شهر یزد فعالیت می کند و در زمینه های مختلف حقوقی فعالیت دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون قرارداد نویسان ایران
 • نماینده شرکت CFILE کانادا
 • مشاور حقوقی

تماس: 09131592549

آدرس: یزد، خیابان فرخی،  مجتمع شقایق، طبقه ۳، واحد ۲۰

هاجر تبریزچی

بهترین وکیل مهاجرت

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان بهترین وکیل مهاجرت در بین مردم شناخته شده است. ایشان پذیرش وکالت و مشاوره تخصصی در زمینه های مهاجرتی، حقوقی، کیفری و ثبتی را انجام می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق بین الملل
 • عضو کانون کلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی
 • مدرس دانشگاه

تماس: ۰۹۱۴۱۷۶۸۸۹۶

آدرس: آذربایجان شرقی، خیابان قدس، خیابان شیخ تاج، کوچه ناطقی، مجتمع مهندسین خواجه نصیر، طبقه ۳، واحد۳۰۱

مطالب مشابه: بهترین وکیل بین المللی

انتخاب وکیل مهاجرت

این روزها مهاجرت کار راحتی نیست و به دلیل افزایش آمار مهاجرت، سختگیری و قانون مندی اداره مهاجرت و سفارت، باعث شده است که اقدام کردن برای مهاجرت سخت شود. مهاجرت کردن نیازمند به شرایط مناسب و دانش و آگاهی بالا در این زمینه می باشد و مسیری است که هر کسی نمی تواند به تنهایی آن را انجام دهد، به دلیل اینکه تغییرات قوانین کشورهای مهاجر پذیر، هر چند وقت یکبار اتفاق می افتد و باید این قوانین را شناخت تا دچار دردسر نشویم.

مسیر هایی درابتدای مهاجرت وجود دارد که باید انجام گیرد، عواملی ازجمله: بررسی پرونده، گرفتن وقت سفارت و مصاحبه با سفارت، تکمیل مدارک و موارد دیگری که در طی این مسیر باید آنها را انجام داد وجود دارد. در واقع مهاجرت به این صورت نیست که اگر از طرف سفارت ریجکت یا رد شدید بتوانید به راحتی دوباره اقدام کنید زیرا بعد از آن دچار دردسر و ضرر های مالی می شوید و همچنین سابقه رد شدن ویزا، می تواند تاثیر منفی در پرونده شما به جای بگذارد. مواردی در رد شدن یا ریجکتی شما از جانب سفارت می تواند وجود داشته باشد که شامل: اطلاعات نادرست، کامل نبودن مدارک و انتخاب روش های نادرست مهاجرت، باعث بالارفتن درصد ریجکتی شما می شود و بعد از ریجکتی، تا مدتی از درخواست دادن مجدد ویزا محروم شوید. تمامی این موارد به این دلیل گفته شد که اگر امور مهاجرتی خود را، به دست خودتان یا افراد کار نابلد بسپارید امکان پیش آمدن ریجکتی هست و درنهایت به ضررتان تمام می شود، پس بهتر است از همین ابتدای راه از بهترین وکیل مهاجرت کمک بگیرید و با خیالی آسوده امور خود را به او بسپارید.

 پیداکردن وکیل مهاجرتی

در بحث مهاجرت که یک مبحثی سخت همراه با پیچیدگی هایی فراوان است، اعتماد کردن به هر کسی برای کمک در این راه، بسیار دشوار است به دلیل اینکه زمان، سرمایه و پرونده تان را باید به دست کسی بسپارید که به او اعتماد کامل داشته باشید. بنابراین اعتماد به یک وکیل کار بلد و متخصص در امور مهاجرتی کارتان را بسیار راحت می کند. سوالی که پیش می آید این است که انتخاب یک وکیل معتمد در کجا صورت می گیرد و چطور میتوان با این وکیل ها ملاقات کردو امور مهاجرتی را به آنها واگذار کرد. امروزه موسسه های حقوقی در این زمینه وجود دارد که شما را راهنمایی می کنند که در هر زمینه ای از حوزه وکالتی، وکیل مورد نیاز خود را انتخاب و با او ملاقات کنید.

راه های انتخاب بهترین وکیل مهاجرتی

اگر از همان ابتدای راه، انتخاب درستی برای وکیل خود داشته باشید ادامه مسیر برایتان ساده تر می شود و می توان با اعتماد کامل پرونده مهاجرتی را به دست وکیل سپرد. راه هایی برای انتخاب و اعتماد به وکیل یا موسسات حقوقی وجود دارد که این راه ها عبارتند از:

 • موسسه حقوقی باید دارای پروانه باشد
 • موسسه حقوقی، وکلای رسمی و حرفه ای در زمینه مهاجرت دارد
 • موسسه حقوقی و وکلای آن، باید تسلط بر قوانین مهاجرتی داشته باشند
 • موسسات حقوقی مجوزهای لازمه برای اعزام دانشجو به خارج از کشور و یا کاریابی خارجی داشته باشد
 • بررسی آمار بالای پرونده های مهاجرتی در یک موسسه باید بررسی شود
 • یک دفتر وکالت معتبر، آدرس و شماره تلفن مشخص دارد

لیست افراد واجد شرایط برای گرفتن وکیل مهاجرتی

نمونه افرادی هستند که دارای شرایط حساسی می باشند و لازمه ی گرفتن وکیل مهاجرتی هستند. افرادی را که جزو این لیست می توان قرارداد عبارتند از:

 • افرادی که صبر و تحمل کمتری دارند، زیرا انجام این نمونه کارها، نیازمند صبر بالایی است
 • افرادی که در پرونده شان سابقه ریجکتی یا رد ویزا وجود دارد
 • افرادی که سابقه سو پیشینه دارند
 • افرادی که اطلاعات و آگاهیشان در این زمینه کم است
 • افرادی که جواب ویزایشان با تاخیر زیاد مواجه شده است
 • افرادی که به عنوان کارفرما، قصد استخدام نیروی کار مهاجر را دارند

هزینه وکیل مهاجرتی

هزینه ها در بحث مهاجرتی برای هر وکیل متفاوت است، خصوصا وکیل هایی که بهترین وکیل مهاجرت شناخته شده اند. نرخ هر وکیل با توجه به سختی کار و نوع کاری که برای موکلش انجام می دهد مشخص می شود و قیمت ها در این خصوص متغیر می شود و بستگی به شرایط مهاجر دارد. شرایطی مانند: نوع روش مهاجرتی، تعداد نفرات اعضای خانواده، قوانین کشور مقصد، تغییرات قوانین مهاجرتی و موارد های دیگر که در تعیین نرخ انتخاب یک وکیل مهاجرتی نقش بسزایی دارد. اما راهی برای دانستن میزان هزینه یک وکیل مهاجرتی وجود دارد، با مراجعه به وکیل های مهاجرتی یا موسسات حقوقی می توان نرخ هر وکیل مهاجرتی جهت انجام کارها را دانست و با آنها توافق کرد.

کلام آخر

انتخاب داشتن یک وکیل مهاجرتی جهت امور مهاجرت، به خودتان بستگی دارد، ولی تصمیم گرفتن برای داشتن یک وکیل مهاجرتی، باعث بالا بردن سرعت در انجام کارها می شود خصوصا اینکه با تحقیقات صحیحی که صورت می گیرد می توان بهترین وکیل مهاجرت را انتخاب کرد که این موضوع می تواند به روند پیش بردن پرونده تان کمک زیادی کند. یک وکیل مهاجرتی متبحر، از شروع مسیر مهاجرت تا انتهای آن و رسیدن به کشور مقصد با شما همراه خواهد بود و با تجربه وکالتی که دارد باعث می شود که مطمئن ترین و بی خطر ترین، روش مهاجرتی را با توجه به شرایط فعلی تان به شما پیشنهاد دهد. شما می توانید با تحقیق و بررسی، مجوزهای وکیل موردنظر و تعداد پرونده های موفقی که در این زمینه داشته است، وکیل مورد نظر خود را انتخاب کنید. یک وکیل خوب، به عنوان تکیه گاه و پشتیبان خوب در این مسیر برای شما خواهد بود و استرس و اضطراب را در طول این مسیر، به حداقل می رساند و آرامش را به شما بازمی گرداند.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا