وکلا

5 تا از بهترین وکیل در شهر ری ⚖️【آپدیت 1402】

شهر تهران دارای مناطق مختلفی می باشد که هر منطقه از آن به واسطه ی جمعیتی که دارد، وکلای زیادی در هر حوزه ای از حقوق را دارد. اما تنها نکته ای که مهم است این می باشد که از بین این وکلا، باید بهترین و خبره ترین آن را برای پرونده حقوقی خود انتخاب کرد. در این مقاله می خواهیم به معرفی بهترین وکیل در شهر ری بپردازیم. شهر ری جزو مناطقی در تهران است که به نوبه ی خود دارای جمعیت زیادی می باشد و وکلای زیادی هم در این منطقه مشغول به حرفه وکالت می باشند.

انتخاب و اخذ یک وکیل حرفه ای، بسیار حائز اهمیت می باشد و به طور کلی می تواند باعث رای نهایی دادگاه به نفع موکلش شود. بنابراین نقش او در پرونده های حقوقی بسیار تاثیر گذار است و کمک های شایانی به افرادی که دچار مشکلات حقوقی می شوند می کند. بنابراین انتخاب و اخذ یک وکیل خوب و حرفه ای باید با حساسیت و وسواس بسیار زیادی انتخاب شود تا بتوان به نتایج مطلوب و موفقیت آمیزی دست پیدا کرد.

بنابراین با مطالعه در این مقاله می توانید لیستی از بهترین وکیل تهران در منطقه شهر ری را مشاهده کنید و تخصص و مهارت آن ها را در نظر گرفته و سپس تحقیقات لازمه را در مورد آن ها، انجام داده و سپس انتخاب خود را انجام دهید.

انتخاب بهترین وکیل خبره در شهر ری

با توجه به افزایش جمعیت، خصوصا در شهر تهران، قطعا مشکلات حقوقی هم بیشتر شده است و بالطبع وکلای زیادی هم در این خصوص وجود دارند که مشغول به فعالیت در حوزه های مختلف حقوقی هستند. بنابراین بعد از روبرو شدن با مشکلات حقوقی، باید به جستجوی بهترین و خبره ترین وکیل بود که دارای سوابق بسیار خوب وکالتی بوده باشد و با بررسی پرونده های حقوقی که از پیشین داشته است و از درصد بالای موفقیت آن ها مطلع شوید.

وکیلی به عنوان بهترین، توسط مردم انتخاب می شود که به وظایف کاری و وکالتی خود به خوبی عمل کرده و مردم به او اعتماد و اطمینان کافی داشته باشند تا بتوانند پرونده حقوقی خود را به او بسپارند. بنابراین باید وکیلی را اخذ کرد که تعهد کاری داشته و وظایف و مسئولیت هایی که یک وکیل باید داشته باشد را به خوبی انجام داده و به موکلش اطمینان خاطر از جهت انجام شدن امور حقوقی اش بدهد.

یک وکیل خوب و حرفه ای، به سرعت در بین مردم محبوب و معروف شده و در منطقه ای که وجود دارد نام آور می شود و مردم او را به عنوان بهترین وکیل می شناسند زیرا مردم به خوبی می توانند خوب را از بد تشخیص دهند و با آزمون خطاهایی که در بین وکلا اتفاق افتاده است توسط موکلین دیگر، می توان به سرعت به این نتیجه رسید که چه وکیلی موفق تر و قابل اعتماد تر است.

یک وکیل خوب باید علاوه بر تحصیلات خوب، تجربه و سوابق بالایی هم داشته باشد. در واقع تجربه و تحصیلات در کنار هم معنا پیدا می کنند و هر کدام از آن ها به تنهایی نمی تواند دلیل بر خوب بودن یک وکیل باشد. در کنار تجربه و تحصیلات، داشتن بیان خوب یک وکیل، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا بیان خوب و تسلط کلامی بالای یک وکیل دارای اهمیت بسیار زیادی خصوصا در شغل وکالت می باشد. زیرا در بسیاری از مواقع، بیان و نفوذ کلامی بالای یک وکیل است که می تواند در دادگاه، باعث تغییر رای در دادگاه شود و یا جان یک انسان را نجات دهد پس بنابراین وجود یک وکیلی خوب که نشانه های یک وکیل حرفه ای را داشته باشد و یا بتواند آن ها را در خود تقویت کند چندان زیاد نیست و باید به جستجوی وکلای اینچنینی باشید تا دچار مشکل نشوید.

چگونگی جستجوی یک وکیل ماهر

یکی از مشکلات و دغدغه های افرادی که دچار مشکلات حقوقی در حوزه های مختلف می شوند این است که چگونه می توان یک وکیل خوب و ماهر را پیدا کرد و سپس به او اعتماد کرد تا پرونده حقوقی خود را به او بسپاریم. راه های مختلفی وجود دارد برای اینکه بتوان یک وکیل خوب را در منطقه ای که در آن زندگی می کنیم پیدا کنیم.

یکی از راه های خوب جهت اعتماد به وکیل، مراجعه به موسسات حقوقی است که در شهر یا منطقه خود وجود دارد. موسسات حقوقی در این خصوص و در رابطه با موضوع پرونده حقوقی تان، شما را راهنمایی کرده و بهترین وکیل شان را با توجه به تخصصی که دارد در اختیار شما قرار می دهند. البته توجه به این موضوع که موسسه حقوقی باید معتبر بوده و مجوز داشته باشد و سپس به او مراجعه کرد.

یکی دیگر از راه های موجود برای اخذ بهترین وکیل، مراجعه به مجلات حقوقی معتبر و سایت های حقوقی معتبری است که تخصص اصلی آن ها معرفی وکلا می باشد. البته بعد از انتخاب وکیل خود از این سایت ها و یا مجلات حقوقی، می توان به وب سایت شخصی این وکلا هم مراجعه کرد و در مورد آن ها شناخت بیشتر و بهتری پیدا کرد. تحقیقات از وکلا باید در اولویت قرار بگیرد و سپس اخذ و انتخاب آن برای پرونده حقوقی انجام پذیرد.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده
مطالب مشابه: جهت مشاهده 5 تا از بهترین وکیل در پاکدشت کلیک کنید

سمیه قبادی

سمیه قبادی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر تهران مشغول به فعالیت حقوقی در زمینه های ملکی، خانواده، طلاق، کیفری و غیره می باشد. ایشان رسیدگی و پیگیری بسیار خوبی برای پرونده های حقوقی که بر عهده گرفته است را دارد و ارتباط بسیار خوبی با موکلش برقرار می کند. خانم سمیه قبادی به عنوان یکی از بهترین وکیل در شهر ری شناخته شده است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری کاربردی را برای مردم و موکلینش برگزار کرده و با ارائه راه و روش های اصولی، بهترین خدمات حقوقی را به آن ها ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

تماس: 09124086279

آدرس: تهران، شهر ری، روبروی بیمارستان فیروز آبادی، خیابان پیلغوش، پلاک ۶۵، طبقه ۴

مینو عبدالهی

مینو عبدالهی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر تهران، شهر ری فعالیت تخصصی حقوقی را بر عهده دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در شهر ری شناخته شده است و در زمینه های حقوقی مانند کیفری، ثبتی، ملکی، خانواده و غیره فعالیت دارد. خانم مینو عبدالهی دارای سوابق خوب و بسیار درخشانی در حوزه وکالت می باشد و مورد اعتماد مردم واقع گردیده است. همچنین او به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در شرکت های معتبری فعالیت داشته است.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه و تخصص وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09125175535

آدرس: تهران، شهرری، خیابان 24 متری، خیابان مسلم ابن عقیل، پلاک 81، طبقه سوم

یاسمین افشاری فرد

یاسمین افشاری فرد

وکیل پایه یک دادگستری تهران است و در شهر ری فعالیت حقوقی دارد. ایشان در حوزه های مختلف وکالتی مانند ملکی، طلاق، خانواده، کیفری، ثبتی و غیره فعالیت داشته است و بهترین خدمات حقوقی را به مراجعین و موکلینش ارائه می دهد. خانم یاسمین افشاری فرد به کلیه قوانین و مقررات حقوقی در زمینه های مختلف تسلط و اشراف کامل دارد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را برای موکلین و مراجعینش برگزار کرده و بهترین راهکار های حقوقی را در جهت رفع مشکلات حقوقی شان به آن ها می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه و تخصص در امور وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق تجاری اقتصادی بین المللی از دانشگاه تهران
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • تسلط کامل به زبان انگلیسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09125852270

آدرس: تهران، شهر ری، خیابان شهید محمد حسین یوسفی نژاد، کوچه شهید احمد سقفی فر، پلاک 24، طبقه سوم، واحد 16

زهرا خوش نظر

زهرا خوش نظر

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است و در شهر ری فعالیت وکالتی را بر عهده دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در شهر ری معرفی گردیده است و بسیار اخلاق مدار در حرفه وکالتی خود می باشد. خانم زهرا خوش نظر در زمینه دعاوی های کیفری، ملکی، ثبتی، مالی، تجاری، خانواده، طلاق و غیره تخصص داشته و مشاوره های حضوری و غیر حضوری حقوقی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢١٧٢٠۵۴٨

آدرس: تهران، شهرری، ابتدای خیابان ٢۴ متری، روبروی اداره ثبت، بن بست تهرانی، پلاک ٢٠، طبقه ۴، واحد ٨

رضا آقا بزرگی

رضا آقا بزرگی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر تهران به کار وکالتی مشغول است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در شهر ری توسط مردم انتخاب گردیده است و دارای نمونه پرونده های موفق زیادی می باشد. آقای رضا آقا بزرگی داری تخصص و مهارت بسیار بالایی است و بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢۶۵١٣١١٠

آدرس: تهران، شهرری، خیابان فدائیان اسلام، بلوار شهید کریمی، مجتمع میثم، فاز ١، بلوک ۴

روال اجرایی و صحیح یک پرونده توسط وکیل حقوقی

 1. تنظیم کردن لایحه حقوقی، ارائه برای دادخواست و قرارداد و سپس ایجاد طرح شکایات مربوطه موکل
 2. ارائه مشاور حقوقی در زمینه های مختلف وکالتی مانند کیفری، ملکی، مالی، تجاری، ثبتی، خانوادگی
 3. پذیرش پرونده موکل و بررسی و رسیدگی به امور مربوط به آن
 4. جمع آوری مستندات محکم و اسنادی مبنی بر دفاعیات به نفع موکل در دادگاه
 5. حضور وکیل در تمامی جلسات دادگاه و دادسرا
 6. تلاش فراوان برای بدست آوردن نتایج مطلوب و پیروزی برای پرونده حقوقی موکل

شناخت ویژگی های مهم از یک وکیل موفق در شهر ری

یک وکیل خوب و موفق دارای ویژگی های می باشد که با رعایت کردن آن ها می توانند به عنوان بهترین وکیل به مردم معرفی شده  موجب اعتماد و اطمینان آن ها قرار گیرند. این ویژگی ها عبارتند از:

 • تسلط کامل به تمامی قانون، قوانین و تبصره های حقوقی
 • طی کردن تحصیلات آکادمیک حقوقی و گذراندن دوره های مربوط به حقوق
 • منظم در انجام امور وکالتی
 • وقت شناس
 • اعتماد به نفس و عرت نفس بالا
 • امانتدار در حفظ اسناد و مدارک موکل
 • حفظ تمامی اسرار موکلش
 • به کارگیری روش های نوین و خلاقانه در پی حل کردن مشکلات پرونده حقوقی
 • برخورداری از دانش روانشناسی در جهت تعامل و ارتباط با موکل
 • نادیده گرفتن منافع خویش و تلاش برای پایمال نشدن حق و حقوق موکل
 • تجزیه و تحلیل درست و اصولی برای مشکلات پرونده
 • نفوذ کلامی بالا
 • جمع آوری دلایل کافی برای دفاع از موکل در دادگاه
 • پیگیری مستمر و رسیدگی به امور پرونده
 • بروز رسانی اطلاعات و دانش حقوقی
 • صداقت و صراحت در انجام کار
 • پرهیز از وعده های دروغین به موکل
 • ارائه استراتژی های درست و مناسب برای حل مسائل و مشکلات پرونده
 • ارتباط موثر و دوستانه با موکل و انتقال آرامش به او
 • صبر بالا دربرابر فشارهای کاری

کلام آخر

امروزه همه ی افراد بعد از درگیر شدن با امور حقوقی و مشکلاتی اینچنینی، وکیل اخذ کرده تا به آن ها کمک کند. در واقع این افراد با دادن هزینه ای که وکیل تعریف کرده است، کلیه امور حقوقی خود را تا رای نهایی دادگاه به وکیل مورد نظر خود می سپارند. وکلا موظف هستند تا تمامی امور و کلیه مراحل اجرایی و اداری مربوط به پرونده حقوقی موکلشان را انجام داده و تا انتهای کار که رای دادگاه می باشند در کنار او باشند و او را حمایت کنند. در واقع وظیفه وکلا، حمایت کردن از موکلینشان می باشد و کمک به آن ها در کلیه شرایط مربوط به امور حقوقی است.

یکی از مزیت های اخذ وکیل، حس آرامش و اطمینان خاطر در موکلین است خصوصا افرادی که دارای مشغله کاری بسیاری هستند و زمانی برای رسیدگی و پیگیری پرونده شان نداشته بنابراین وکیلی را اخذ می کنند و کلیه این امور را از صفر تا صد، به او واگذار می کنند و همین موضوع سبب کاهش استرس و اضطراب آن ها می شود و بهتر می توانند به زندگی شخصی خود رسیدگی کنند.

در این مقاله به معرفی بهترین وکیل در شهر ری پرداخته ایم و شرایطی را فراهم کرده ایم تا افرادی که دچار مشکلات حقوقی هستند و در شهر ری زندگی می کنند، با مطالعه این مقاله، در مدت زمان کمتری بتوانند وکیل خود را با توجه به انتظاراتی که از او دارند را برای پرونده حقوقی خود انتخاب کنند تا به نتایج خوب و مطلوبی دست پیدا کنند.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا