وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در خرم آباد ⚖️【آپدیت 1403】

جستجوی بهترین وکیل در خرم آباد، کار چندان سختی نمی باشد اما قطعا به زمان نیاز دارد تا بتوان با استفاده از تحقیق و پرس جو، یک وکیل خوب و مجرب را برای واگذاری پرونده های حقوقی پیدا کرده و به او اعتماد کرد. برای انتخاب بهترین وکیل در لرستان یا در شهر خرم آباد، نیاز است تا از منابع معتبر و افراد قابل اعتماد تحقیق و پرس و جوی لازمه را انجام داد و مواردی را برای انتخاب و اخذ وکیل، در نظر گرفت تا به نتایج ارزشمند و مطلوبی دست پیدا کرد.

اخد و انتخاب یک وکیل، در هر شهری که هستید از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید به آن توجه شود. انتخاب وکیل بدون تحقیقات و اینکه عجولانه تصمیم گرفتن، کار درستی نمی باشد و عواقب جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت. اگر امور حقوقی و پرونده حقوقی خود را به یک ناکاربلد بسپارید، قطعا با شکست مواجه خواهید شد و مدت زمان انجام کار هم بیشتر خواهد و ضررهای زیادی را در این خصوص تجربه خواهید کرد بنابراین توصیه می شود که بهترین و خبره ترین وکیل را انتخاب نمایید که به کار و امور وکالتی خویش، آگاه باشد و راه و روش های بسیار درستی را برای حل مشکلات پرونده به کار ببرد تا آن را با موفقیت در دادگاه، به اتمام برساند.

با مطالعه تا انتهای این مقاله، می توان بهترین وکیل در خرم آباد را شناخت و در مورد او بیشتر دانست. این وکلا در انجام امور حقوقی بسیار تخصص و مهارت دارند و خدمات حقوقی بسیار خوبی را به مردم ارائه می دهند و سپس به آن ها کمک می کنند تا در مدت زمان محدودی بتوانند به حق و حقوق خود برسند و موفق شوند.

نکاتی مهم برای اخذ بهترین وکیل در خرم آباد

 1. تحقیقات جزیی و کلی را راجع به وکلای شهر خرم آباد انجام دهید و از تخصص کاری وکلا اطلاع پیدا کنید و سپس برای اقدام اخذ وکیل و انعقاد قرارداد عمل کنید.
 2. از پرونده هایی که در گذشته توسط وکیل انجام شده است، تحقیقات کنید و آمار موفقیت آن ها را بسنجید.
 3.  از منابع های معتبر برای تحقیقات استفاده کنید و از افراد بی تجربه در این خصوص کمک نخواهید.
 4.  منابع های معتبر زیادی وجود دارند. این منابع شامل سایت های حقوقی، موسسات حقوقی، مجلات حقوقی و یا افرادی هستند که قابل اعتماد می باشند. همگی آن ها، می توانند کمک زیادی به شما داشته باشند.
 5. تخصص اصلی وکیل را با موضوع و مشکل پرونده تان بررسی کنید. معمولا وکلا در یک یا دو مورد، تخصص حقوقی دارند.
 6. اخلاقیات و خوش خلق بودن یک وکیل در انجام کار وکالت، بسیار مهم می باشد زیرا قرار است که تا پایان پرونده با او ساعت ها گفتگو کرده و ارتباط داشته باشید
 7. مسئولیت پذیر بودن و متعهد بودن یک وکیل، از مهم ترین ویژگی در حرفه وکالتی اش می باشد که موجب می شود تا با سرعت بالاتری امور حقوقی را انجام دهد و تمام سعی خود را در جهت پیشرفت پرونده خواهد کرد.
 8. فن بیان خوب از مهم ترین ویژگی های یک وکیل محسوب می شود.
✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده
جهت مشاهده 5 تا از بهترین وکیل خانواده در خرم آباد کلیک کنید

حمید رحمانی پور

حمید رحمانی پور

آقای حمید رحمانی پور وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری لرستان هستند. ایشان دانش آموخته دانشگاه علامه طباطبایی تهران می باشند , با تسلط بالا بر قوانین و مقررات، مطلوب ترین راهکار برای عبور از مشکلات حقوقی وکیفری را در اختیار موکلان قرار دهند و جزو بهترین وکلای فعال حال حاضر محسوب می شوند.

برخی از تخصص وکیل رحمانی پور:

تخصص و پیگیری در دعاوی کیفری
ضرب و جرح، دیات، تهدید، مزاحمت، کلاهبرداری، سرقت، تخریب، قتل، مواد مخدر…

پیگیری انواع دعاوی حقوقی: از جمله اختلاف ارثی، قراردادها، صلح، تعهدات و…

وکالت در دعاوی ثبتی( اجرای ثبت…)

پذیرش انواع دعاوی ملکی:

دعاوی بیمه(تصافات، ساختمان و کار…)
دعاوی خانواده (طلاق ، مهریه، نفقه، تمکین، حضانت…)
دعاوی اطفال
دعاوی پزشکی
دعاوی جرایم سایبری(پلیس فتا، کلاهبرداری اینترنتی، توهین، تهدید و مزاحمت مجازی…)

جهت دریافت مشاوره از ایشان، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09166617773


 جواد منتی

جواد منتی

وکیل پایه یک دادگستری در لرستان و شهرستان خرم آباد می باشد. ایشان دارای کارنامه درخشانی از وکالت است و به عنوان یکی از یکی از بهترین وکیل در لرستان معرفی گردیده است. آقای جواد منتی خدمات حقوقی مفید و موثری را در جهت رفع مشکلات مردم ارائه می دهد و راهکار های بسیار خوبی را برای آنان دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری استان لرستان
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09129636697

آدرس: خرم آباد، گلدشت شرقی، روبروی دادسرای عمومی و انقلاب، دفتر وکالت جواد منتی

آدرس:  لرستان، خرم آباد


فاطمه سرابی

فاطمه سرابی

وکیل پایه یک دادگستری درخرم اباد است و دارای 12سال سابقه تخصصی در وکالت می باشد. ایشان در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده به عنوان یکی از بهترین وکیل در خرم اباد معرفی شده است. خانم فاطمه سرابی با فن بیان و نفوذ کلام، برخورد و رفتار صحیح و همچنین آشنایی با قوانین حقوقی و پیگیری مستمر توانسته اند رضایت اکثریت موکلین خود را در طی فعالیتی که در حوزه وکالت داشته اند جلب نمایند. ایشان در حوزه های مختلف وکالتی مانند کیفری، ملکی، خانواده، طلاق، ضرب و جرح، مطالبه مهریه، مطالبه دیه، مطالبه سهم الارث و غیره به فعالیت مشغول است.

تخصص و مهارت:

 • ملکی
 • خانواده
 • طلاق

شماره تماس: 09161598419

آدرس: خرم اباد، میدان کیو، بلوار ولیعصر، بلوارسی متری پژوهنده، جنب دادگستری، بین بنفشه 11 و 12


رحیم اصل مرزی زاده

رحیم مرزی زادهرحیم اصل مرزی زاده، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در لرستان و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی نیز می باشد. ایشان تسلط و تخصص لازمه را در کلیه پرونده های کیفری، حقوقی، خانواده غیره را برعهده دارد و قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را انجام می دهد. آقای رحیم اصل مرزی زاده ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را برعهده دارد و همین ویژگی ها، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

شماره های تماس: 0935248475309166389806

آدرس: لرستان، خرم‌آباد، میدان شهدا، شهدای شرقی، پاساژ آساره، طبقه چهارم

(مشاوره حضوری در دفتر، فقط با هماهنگی قبلی وکیل و موکل امکان پذیر است)


نسیم احمدی

نسیم احمدی سرکار خانم نسیم احمدی یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در خرم آباد است که بیش از 11 سال سابقه کاری در کارنامه دارد و موکلین وی از سپردن پرونده های خود به خانم احمدی رضایت کامل داشتند. ایشان در زمینه های مختلفی نیز مشغول به فعالیت است که می توان به زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • امور قراردادها، مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …
 • تخصص و تسلط به امور حقوقی و خانواده
 • اخلاق نیکو، اعتماد به نفس و احساس مسئولیت نسبت به امور موکلین

شماره تماس:

آدرس: لرستان، خرم آباد،


 ایرج جمشیدی

ایرج جمشیدی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر خرم آباد مشغول به کار در حوزه وکالت است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در خرم آباد شناخته و به مردم معرفی شده است و بهترین و موثرترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه می دهد. آقای ایرج جمشیدی در زمینه های ملکی، کیفری، مالی، ثبتی، خانواده، طلاق و غیره می پردازد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را در شهر خرم آباد به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در شهر خرم آباد
 • عضو هیات علمی دانشگاه
 • مشاور حقوقی

آدرس: خرم آباد،


 بهزاد ماسوری

بهزاد ماسوری

وکیل پایه یک دادگستری در استان لرستان می باشد و در شهر خرم آباد سوابق وکالتی دارد. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی مشغول به کار است و در زمینه هایی همچون ملکی، کیفری، طلاق، خانواده و غیره به تخصص و کار در شهر خرم آباد می پردازد. آقای بهزاد ماسوری از فعالان در زمینه حقوقی و وکالتی می باشد و بسیار در کارش موفق است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در شهر خرم آباد
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: استان لرستان،


 علی آزادی باغی

علی آزادی باغی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر خرم آباد و در استان لرستان است و در حال حاضر در این شهر به فعالیت وکالتی مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در خرم آباد به کار در حوزه های مختلف وکالت مشغول است و تمام سعی و تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های موکلینش دارد. آقای علی آزادی باغی در کار و امور وکالتی خود تعهد و مسئولیت بسیار بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: استان لرستان،


شکوفه سپهوند

وکیل شکوفه سپهوند

وکیل پایه یک دادگستری است و در استان لرستان، شهرستان خرم آباد فعالیت حقوقی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در خرم آباد شناخته شده و به مردم معرفی گردیده است و توانایی های بسیار زیادی را جهت ارائه روش های مفید به مردم دارد. خانم شکوفه سپهوند، در شغل وکالتی خویش دارای مهارت و تخصص بالایی است و موکلینش را به نتایج بسیار خوب و مطلوب نزدیک می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضوکانون وکلای دادگستری لرستان
 • قبول وکالت درکلیه ی دعاوی کیفری،حقوقی،ثبتی وپرونده های ملکی
 • متخصص در دعاوی خانواده (طلاق ، مهریه ،نفقه و …)

تبحر در پرونده های کیفری وموفقیت چشمگیر در زمینه پرونده های جعل ،کلاهبرداری وقتل

شماره تماس:

شاخصه های یک وکیل خوب و متخصص در خرم آباد

 •  اعتماد به نفس بالا در انجام امور کاری و حقوقی خود
 • بیان نافذ و قدرت کلامی بالا خصوصا در هنگام دفاع از موکل خویش در دادگاه
 • نظم و وقت شناس در کلیه امور وکالتی
 • بهره گیری از دانش و علم حقوقی جهت رسیدن به نتیجه درحداقل زمان ممکن
 • مسلط بودن بر کلیه قوانین حقوقی
 • خودداری از اقداماتی که سبب از بین رفتن آبروی افراد خواهد شد
 • پیگیری و بررسی پرونده حقوقی و تلاش و کوشش در جهت به موفقیت رساندن آن
 • امانتدار در خصوص مدارک موکل که به واگذار شده است
 • حفظ کلیه حق و حقوق موکل و دفاعیات درست در دادگاه
 •  تحلیل اصولی پرونده
 • اخذ اطلاعات بروز حقوقی
 • استفاده از بهترین روش های کاربردی در جهت به سرعت رساندن و پیش بردن پرونده حقوقی
 • با صراحت و صداقت کلام در مورد مشکلات احتمالی که در پرونده وجود دارد
 • پرهیز از وعده های دروغ به موکل
 • ساده سازی مسائل و مشکلاتی که در پرونده وجود دارد
 • حفظ اسرار موکل
 • پرهیز از سواستفاده از اعتماد موکل

کلام آخر

طبیعی است که هر شخصی که درگیر مشکلات حقوقی می شود، در وهله اول به یک وکیل خوب مراجعه کرده تا امور حقوقی خود را به او بسپارد. در واقع وکیل و موکل با امضای یک قرارداد وکالتی و وظایفی که در آن قرارداد برای طرفین تعریف شده است، در مقابل هم وظایفی دارند خصوصا وکیل، که از لحظه ای که پرونده ی وکالتی موکلش اش را بر عهده می گیرد، موظف است تا آن را به بهترین شکل به پیش برده و تمامی مراحل کاری و اجرایی آن را انجام دهد.

یک وکیل موظف است تا حامی و نماینده موکلش باشد حتی در زمان هایی که موکلش در دادگاه حضور نداشته، باید به خوبی از او دفاع کرده تا بتواند تاثیر مثبتی در انجام و روال پرونده حقوقی او داشته باشد.

اخذ وکیل مزایای خیلی زیادی را دارد. یکی از این مزایا، کاهش تنش ها و استرس اضطراب های کسی است که دچار مشکلات حقوقی شده است و با سپردن یا واگذاری کلیه امور حقوقی به وکیل اش، به آرامش خواهد رسید و این اطمینان را دارد که وکیل با بهره گیری از دانش و علم حقوقی خود، می تواند پرونده حقوقی اش را به بهترین نحو انجام داده و تمامی مراحل را به درستی و با اصولی دقیق به پیش ببرد.

هدف از نگارش این مقاله این یوده است که وکلای خوب و متخصص در شهر خرم آباد را بشناسید و در مواقعی که با مشکلات حقوقی مواجه شدید بدون لحظه ای درنگ و تردید، امور حقوقی و پرونده حقوقی خود را در زمینه های مختلف، به وکیل مربوطه بسپارید.

4.7/5 - (4 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا