وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در لرستان ⚖️【آپدیت 1403】

در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل در لرستان می پردازیم تا میزان سوابق و تخصص این وکلا را شناخته و در هنگام روبرو شدن با مشکلات حقوقی، بتوانید یک وکیل خوب و خبره را در لرستان پیدا کرده و امور حقوقی خود را به او بسپارید.

از آنجایی که اخذ یک وکیل برای پرونده حقوقی تان، بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد، بنابراین توصیه می شود تا به هنگام انتخاب یک وکیل، تحقیقات لازمه را انجام داده و از منابع معتبر برای انتخاب و اخذ بهترین وکیل در لرستان کمک بگیرید زیرا مشکلات حقوقی به صورت خواسته یا ناخواسته در زندگی هر شخصی ممکن است اتفاق افتاده و در این شرایط انتخاب و پیدا کردن وکیل، جزو دغدغه و نگرانی برای هر شخصی محسوب می شود، بنابراین سایت وکیل از ما به شما کمک می کند تا در هر شهر یا منطقه ای که هستید، وکیل خود را با توجه به سوابق و توانایی هایی که دارد انتخاب نمایید و صفر تا صد امور حقوقی خود را به او واگذار نمایید.

هزینه حق الوکاله وکیل لرستان

هزینه های وکلا در استان لرستان متفاوت است و قیمت ثابتی ندارد. حق الوکاله وکلا، براساس عوامل و شرایطی که در پرونده های حقوقی وجود دارد، تعیین می گردد. عواملی همچون سختی پرونده، پیچیدگی های آن، زمانبر بودن و موضوع پرونده، همگی در تعیین کننده میزان حق الوکاله یک وکیل نقش دارند. البته برخی وکلا هستند که سوابق کاری خوبی که دارند را در نظر گرفته و حق الوکاله خود را افزایش می دهند زیرا وکیلی که دارای سوابق بالایی است، قطعا مورد توجه و اعتماد مردم است و مردم پرونده های حقوقی بیشتری را به او می سپارند.

به طور کلی قیمت حق الوکاله وکلاریال قیمت ثابتی ندارد و متغیر است و عواملی که در ذکر شد، سبب تغییرات در نرخ وکالتی وکلا می شود. بنابراین یک وکیل برای اعلام نرخ وکالتی اش، ابتدا باید پرونده را بررسی نماید و سپس میزان دستمزد یا حق الوکاله اش را به موکل یا مراجعه کننده اش اعلام نماید.

مطالب مشابه: معرفی 10 تا از بهترین وکیل در خرم آباد

هزینه حق الوکاله وکیل لرستان

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

جواد منتی

جواد منتی

وکیل پایه یک دادگستری در لرستان و شهرستان خرم آباد می باشد. ایشان دارای کارنامه درخشانی از وکالت است و به عنوان یکی از یکی از بهترین وکیل در لرستان معرفی گردیده است. آقای جواد منتی خدمات حقوقی مفید و موثری را در جهت رفع مشکلات مردم ارائه می دهد و راهکار های بسیار خوبی را برای آنان دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری استان لرستان
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09129636697

آدرس: خرم آباد، گلدشت شرقی، روبروی دادسرای عمومی و انقلاب، دفتر وکالت جواد منتی

آدرس:  لرستان، خرم آباد


فاطمه سرابی

فاطمه سرابی

وکیل پایه یک دادگستری درخرم اباد است و دارای 12سال سابقه تخصصی در وکالت می باشد. ایشان در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده به عنوان یکی از بهترین وکیل در خرم اباد معرفی شده است. خانم فاطمه سرابی با فن بیان و نفوذ کلام، برخورد و رفتار صحیح و همچنین آشنایی با قوانین حقوقی و پیگیری مستمر توانسته اند رضایت اکثریت موکلین خود را در طی فعالیتی که در حوزه وکالت داشته اند جلب نمایند. ایشان در حوزه های مختلف وکالتی مانند کیفری، ملکی، خانواده، طلاق، ضرب و جرح، مطالبه مهریه، مطالبه دیه، مطالبه سهم الارث و غیره به فعالیت مشغول است.

تخصص و مهارت:

 • ملکی
 • خانواده
 • طلاق

شماره تماس: 09161598419

آدرس: خرم اباد، میدان کیو، بلوار ولیعصر، بلوارسی متری پژوهنده، جنب دادگستری، بین بنفشه 11 و 12


دکتر محمد جواد پور حسینی

 محمد جواد پور حسینی

وکیل پایه یک دادگستری در لرستان است و در شهر خرم آباد به کار در حوزه وکالت مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در خرم آباد نزد مردم معرفی گردیده است و تمامی امور حقوقی تخصص و مهارت دارد. آقای محمد جواد پور حسینی وکیلی با خلق و خوی بسیار خوب است و ارتباط بسیار موثری را با موکلینش برقرار می کند و به آن ها کمک کرده تا مشکلات حقوقی شان را  در مدت زمان محدودی رفع کنند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری استان لرستان
 • مشاور حقوقی
 • عضو هیئت علمی دانشگاه
 • وکیل موسسه حقوقی، داوید استار روسیه در ایران

شماره تماس: 09127994787

آدرس: خرم آباد، چهار راه فرهنگ، مجتمع تجاری الماس شهر، طبقه ٢ واحد ١٣


سعید غیاثوند

سعید غیاثوند

جناب آقای سعید غیاثوند یکی از وکلای حرفه ای و با تجربه در لرستان است که عضویت پایه یک دادگستری در کانون وکلا را نیز دارد. ایشان تحصیلات خود را در رشته حقوق با بهترین نمرات پشت سر گذاشته است و توانسته در امور و دعاوی حقوقی و کیفری به تخصص برسد. از همین رو شما می توانید پرونده های حقوقی و کیفری که برای شما پیش آمده است را با خیال راحت به جناب غیاثوند واگذار کنید و مطمئن باشید که روند پرونده به بهترین شکل سپری خواهد شد.

تخصص و مهارت:

 • دریافت پروانه وکالت از کانون وکلای قوه قضائیه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: روبه روی دادگستری دفتر وکالت غیاثوند


جمشید میرزایی

جمشید میرزایی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در استان لرستان مشغول به فعالیت حقوقی است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در لرستان شناخته شده است و در شهرستان خرم آباد به امور حقوقی می پردازد و بسیار تسلط به کلیه قوانین حقوقی دارد. آقای میرزایی مشاوره های کاربردی و اصولی را به مردم لرستان ارائه می دهد و به آن ها کمک می کند تا مشکلات شان را حل نمایند.

تخصص و مهارت:

 • سابقه کار و تخصص در وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: خرم آباد، خیابان ولیعصر، جنب تلفن همگانی ولیعصر، بالاتر از ۱۶ متری بوعلی


بهزاد ماسوری

بهزاد ماسوری

یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در استان لرستان جناب آقای بهزاد ماسوری است که در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری مشغول به فعالیت می باشد و تا به امروز به دعاوی مختلفی در این زمینه پرداخته و پرونده های حقوقی بسیاری را حل کرده است.

تخصص و مهارت:

 • فعالیت در حوزه های مختلف حقوقی
 • مشاوره حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: خرم آباد، میدان شهدا، دفتر وکالت ماسوری


ایرج جمشیدی

 

ایرج جمشیدی وکیل پایه یک دادگستری در لرستان است و سالیان زیادی می شود که در شهر خرم آباد کار وکالت را انجام می دهد. جناب ایرج جمشیدی موجب رضایت موکلینش واقع گردیده است و فقط به فکر منافع خود نمی باشد و همه سعی و تلاشش بر این است تا پرونده های حقوقی را که بر عهده گرفته است تا موفقیت همراهی کند.

تخصص و مهارت:

 • حقوقی
 • ملکی
 • خانواده
 • کیفری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: خرم آباد، خیابان امام، پاساژ ایز، طبقه دوم


فرانک رومیانی

فرانک رومیانی

وکیل پایه یک دادگستری در استان لرستان و شهرستان خرم آباد می باشد و دارای سوابق بسیار درخشانی در حوزه های مختلف وکالت است. ایشان به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در دفاتر اسناد رسمی، دفتر حمایت حقوقی و قضایی مشغول به فعالیت است و سابقه خوبی دارد. سرکار خانم فرانک رومیانی به عنوان یکی از بهترین وکیل در لرستان نزد مردم انتخاب شده است.

تخصص و مهارت:

 • حقوقی
 • خانواده
 • کیفری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: خرم آباد، نرسیده به چهار راه بانک، پاساژ قاسمی، طبقه سوم


مهرداد گراوند

مهرداد گراوند

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهرستان کوهدشت استان لرستان به فعالیت های حقوقی مشغول می باشد. ایشان در زمینه های مختلف حقوقی مانند کیفری، ثبتی، طلاق، خانواده، ملکی و غیره مشغول است و دارای قدرت کلامی بالا و صداقت در حوزه وکالتی خود می باشد و مشاوره های بسیار کاربردی را به مردم شهر کوهدشت ارائه می دهد و به آن ها کمک های شایانی را در این خصوص می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: لرستان، کوهدشت، خیابان بوعلی، روبروی دادگستری


نوید فتح الهی

نوید فتح الهی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است و در شهرستان بروجرد استان لرستان مشغول به کار وکالت می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در لرستان شناخته شده است و به تمامی امور حقوقی در زمینه های مختلف تسلط و تمرکز دارد. آقای نوید فتح الهی به عنوان وکیل بنیاد شهید و امور ایثارگران به مدت سه سال فعالیت داشته است و همواره موجب رضایت مردم واقع گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • مدرس دانشگاه
 • تسلط به زبان انگلیسی برای نوشتن و بستن قرارداد
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: لرستان، بروجرد، خیابان حافظ جنوبی، روبروی درمانگاه امام سجاد، طبقه فوقانی دندانپزشکی

در سال های اخیر، آمار پرونده های حقوقی در دادگاه ها افزایش داشته است و افراد زیادی به دلایل مختلف و با موضوعات مختلفی، درگیر مسائلی اعم از ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، طلاق و غیره می شوند که نیاز به یک فرد متخصص دارند تا از او مشورت گرفته و راهنمایی بخواهند. این فرد متخصص باید دلسوزانه کمک کرده و به عنوان یک حامی در کنار فردی باشد که گرفتار مشکلات حقوقی شده است. در این شرایط، فقط می توان به یک وکیل خوب و مجرب اعتماد کرد که سالها به کار وکالتی مشغول بوده است و مهارت بالایی در این خصوص دارد.

یک وکیل خوب و با تجربه، با تجزیه و تحلیل درستی که برای پرونده های حقوقی دارد، می تواند مشکلات آن را رفع کند و به موکلش کمک کند تا مراحل کاری و اجرایی پرونده حقوقی اش را در دادگاه، به بهترین نحو انجام دهد. وکیل به تمامی مراحل دادگاه و دادسرا آشنایی داشته و با قوانین حقوقی هم آشنا می باشد و می داند که چه موقع باید از آن ها در جهت رفع مشکلات حقوقی استفاده کند.

بهترین وکیل در لرستان، مزیت های بسیاری دارد. یکی از این مزیت ها این است که موکل اطمینان خاطر در این خصوص پیدا کرده و می داند که مشکلات حقوقی خود را به کسی سپرده است که تخصص بالایی در این خصوص داشته و قادر است تا مشکلاتش را حل و فصل نماید. همچنین یک وکیل به دلیل تبحر و تخصص در حوزه شغلی خود، مدت زمان انجام پرونده حقوقی را کاهش داده و به جای کش دار شدن و طولانی شدن مراحل اجرایی، در مدت زمان محدودی می تواند پرونده را با نتایج مطلوب به پایان برساند و از شکست های احتمالی پرونده جلوگیری کند.

یکی دیگر از ضرورت های اخذ وکیل، برای افرادی است که زمان لازمه را برای رسیدگی و پیگیری امور حقوقی خود را ندارند و نمی توانند در دادگاه حضور پیدا نمایند. بنابراین با اخذ یک وکیل، تمامی این امور را به او واگذار کرده و وکیل را به عنوان نماینده حقوقی خود انتخاب می کنند و وکیل می تواند حتی به جای موکلش در دادگاه حضور پیدا کرده و دفاعیات لازمه را به عمل آورد.

ضرورت انتخاب یک وکیل خبره در لرستان

کلام آخر

یک وکیل خوب و خبره، می تواند با استفاده از تجربیات و دانش حقوقی خود، بهترین نتایج برای پرونده حقوقی موکل را رقم بزند و حق و حقوقی که تضییع شده است را پس گیرد. همچنین یک وکیل بعد از بر عهده گرفتن پرونده وکالتی، تمام سعی و هدفش بر این است که پرونده حقوقی را به بهترین شکل به پیش برده و آن را به موفقیت برساند و در مدت زمان کمتری این امور را انجام دهد.

در واقع با استفاده از موسسات حقوقی و مجلات یا سایت های حقوقی معتبر، که در این حوزه فعالیت دارند، می توان بهترین وکیل در لرستان را بیشتر شناخت و انتخاب مناسب تری را در این خصوص داشت تا بعدها با مشکلات حقوقی مواجه نشد و یا دچار ضرر و زیان هایی به دلیل انتخاب اشتباه نداشته باشید.

با مطالعه تا انتهای این مقاله، می توانید ویژگی های یک وکیل خوب را بشناسید و آن ها را از وکلای بی تجربه و ناکاربلد تشخیص دهید و سپس در نهایت تصمیم خود را برای اخذ و انتخاب وکیل خود بگیرید.

5/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا