وکلا

10 تا از بهترین وکیل در لرستان ⚖️【آپدیت 1402】

در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل در لرستان می پردازیم تا میزان سوابق و تخصص این وکلا را شناخته و در هنگام روبرو شدن با مشکلات حقوقی، بتوانید یک وکیل خوب و خبره را در لرستان پیدا کرده و امور حقوقی خود را به او بسپارید.

از آنجایی که اخذ یک وکیل برای پرونده حقوقی تان، بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد، بنابراین توصیه می شود تا به هنگام انتخاب یک وکیل، تحقیقات لازمه را انجام داده و از منابع معتبر برای انتخاب و اخذ بهترین وکیل در لرستان کمک بگیرید زیرا مشکلات حقوقی به صورت خواسته یا ناخواسته در زندگی هر شخصی ممکن است اتفاق افتاده و در این شرایط انتخاب و پیدا کردن وکیل، جزو دغدغه و نگرانی برای هر شخصی محسوب می شود، بنابراین سایت وکیل از ما به شما کمک می کند تا در هر شهر یا منطقه ای که هستید، وکیل خود را با توجه به سوابق و توانایی هایی که دارد انتخاب نمایید و صفر تا صد امور حقوقی خود را به او واگذار نمایید.

هزینه حق الوکاله وکیل لرستان

هزینه های وکلا در استان لرستان متفاوت است و قیمت ثابتی ندارد. حق الوکاله وکلا، براساس عوامل و شرایطی که در پرونده های حقوقی وجود دارد، تعیین می گردد. عواملی همچون سختی پرونده، پیچیدگی های آن، زمانبر بودن و موضوع پرونده، همگی در تعیین کننده میزان حق الوکاله یک وکیل نقش دارند. البته برخی وکلا هستند که سوابق کاری خوبی که دارند را در نظر گرفته و حق الوکاله خود را افزایش می دهند زیرا وکیلی که دارای سوابق بالایی است، قطعا مورد توجه و اعتماد مردم است و مردم پرونده های حقوقی بیشتری را به او می سپارند.

به طور کلی قیمت حق الوکاله وکلاریال قیمت ثابتی ندارد و متغیر است و عواملی که در ذکر شد، سبب تغییرات در نرخ وکالتی وکلا می شود. بنابراین یک وکیل برای اعلام نرخ وکالتی اش، ابتدا باید پرونده را بررسی نماید و سپس میزان دستمزد یا حق الوکاله اش را به موکل یا مراجعه کننده اش اعلام نماید.

مطالب مشابه: معرفی 10 تا از بهترین وکیل در خرم آباد

 جمشید میرزایی

 جمشید میرزایی

وکیل پایه یک دادگستری در استان لرستان است و در شهرستان خرم آباد به فعالیت های حقوقی در زمینه های مختلف مشغول می باشد. ایشان در دعاوی های ملکی، کیفری، مالی، تجاری، ثبتی، خانواده و غیره تخصص بالایی داشته و در کار خود خبره می باشد. آقای جمشید میرزایی به عنوان یکی از بهترین وکیل در لرستان شناخته شده است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را برای مردم شهر خرم آباد برگزار می کند.

تخصص و مهارت:

 •  عضو کانون وکلا دادگستری در لرستان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۶۱۶۱۳۳۳۵

آدرس:  لرستان، خرم آباد، خیابان ولیعصر، جنب تلفن همگانی ولیعصر، بالاتر از ۱۶ متری بوعلی

 سعید غیاثوند

سعید غیاثوند

وکیل پایه یک دادگستری در استان لرستان و شهرستان دورود می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در لرستان توسط مردم شناخته شده است و به تمامی امور حقوقی تسلط کامل را دارد. آقای سعید غیاثوند بهترین مشاوره های حقوقی را به مردم ارائه می دهد و سعی می کند تا راهنمایی های مفیدی را در اختیار مردم شهر دورود قرار دهد.

تخصص و مهارت:

 •  عضو کانون وکلا دادگستری در لرستان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۶۱۶۱۳۸۵۲

آدرس: لرستان، دورود، حوزه قضایی دورود، بلوار امام علی(ع)، روبروی کانون، نبش 24 متری

 جواد منتی

جواد منتی

وکیل پایه یک دادگستری در لرستان و شهرستان خرم آباد می باشد. ایشان دارای کارنامه درخشانی از وکالت است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در لرستان معرفی گردیده است. آقای جواد منتی خدمات حقوقی مفید و موثری را در جهت رفع مشکلات مردم ارائه می دهد و راهکار های بسیار خوبی را برای آنان دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری شهر خرم آباد
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09195502820

آدرس: خرم آباد، پلدختر، میدان بسیج جنب دادگستری، دفتر وکالت خانم نسترن بهداد

 فرانک رومیانی

 فرانک رومیانی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان لرستان می باشد و در شهر خرم آباد، سالهای زیادی است که به فعالیت و تخصص در حوزه وکالت مشغول است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در لرستان شناخته شده و توانایی های زیادی را برای ارائه راه و روش های مفید به مردم دارد. خانم فرانک رومیانی، درکار و حرفه خویش دارای تبحر و تخصص بالایی است و موکلینش را به نتایج مطلوب می رساند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سوابق و تخصص کار وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق بین الملل
 • دارای پروانه وکالت از سوی کانون وکلای قوه قضائیه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09193510480

آدرس:  لرستان، خرم آباد، نرسیده به چهارراه بانک، پاساژ قاسمی، طبقه سوم

آزاده احمدی چگنی

آزاده احمدی چگنی

وکیل پایه یک دادگستری در لرستان است و در شهر خرم آباد به کار تخصصی در حوزه وکالت مشغول می باشد. ایشان دارای چندین سال کار مفید و درخشان وکالتی است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در لرستان شناخته شده است. خانم آزاده احمدی در زمینه های ملکی، خانواده، طلاق، کیفری، تجاری و غیره تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • دارای پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09163970398

آدرس:  لرستان، خرم آباد، بلوار حج، خیابان عطار نیشابوری، کوچه دوم

 مهدی حسنوند

مهدی حسنوند

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در استان لرستان مشغول به فعالیت حقوقی است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در لرستان شناخته شده است و در شهرستان خرم آباد به امور حقوقی می پردازد و بسیار تسلط به کلیه قوانین حقوقی دارد. آقای مهدی حسنوند مشاوره های کاربردی و اصولی را به مردم شهر خرم آباد ارائه می دهد و به آن ها کمک می کند تا مشکلات شان را حل نمایند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه کار و تخصص در وکالت
 • عضو مرکز داوری وکلای قوه قضائیه
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 0916614351

آدرس: لرستان، خرم آباد، خیابان انقلاب، خیابان رازی، طبقه دوم داروخانه سینا

فاطمه سرابی

فاطمه سرابی

وکیل پایه یک دادگستری در لرستان است و سالیان زیادی است که در شهر خرم آباد کار وکالت را انجام می دهد. خانم فاطمه سرابی موجب رضایت موکلینش واقع گردیده است و فقط به فکر منافع خود نمی باشد و همه سعی و تلاشش بر این است تا پرونده های حقوقی را که بر عهده گرفته است تا موفقیت همراه کند. ایشان در زمینه دعاوی های ملکی، خانواده، طلاق، ثبتی، تجاری، مالی و غیره مهارت دارد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سوابق کار و تخصص در امور وکالت
 • کارشناسی حقوق قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۶۱۵۹۸۴۱۹

آدرس: لرستان، خرم آباد، خیابان ۳۰متری پژوهنده، بین بنفشه ۱۱ و ۱۲

رضا جمشیدی

رضا جمشیدی

وکیل پایه یک دادگستری در استان لرستان و شهرستان خرم آباد می باشد و دارای سوابق بسیار درخشانی در حوزه های مختلف وکالت است. ایشان به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در دفاتر اسناد رسمی، دفتر حمایت حقوقی و قضایی ایثارگران از سال ۸۴ تا ۸۶ و غیره نیز بوده است و سابقه دو بار قبولی در آزمون وککالت و قبولی در ازمون قضاوت را داشته است. آقای رضا جمشیدی به عنوان یکی از بهترین وکیل در لرستان نزد مردم انتخاب شده است.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سوابق کار در زمینه وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق
 • رتبه 7 آزمون مرکز وکلا در سطح کشور در سال 86
 • عضو بسیج حقوقدانان وکیل وصول مطالبات بانکی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: لرستان، خرم آباد

مهرداد گراوند

مهرداد گراوند

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهرستان کوهدشت استان لرستان به فعالیت های حقوقی مشغول می باشد. ایشان در زمینه های مختلف حقوقی مانند کیفری، ثبتی، طلاق، خانواده، ملکی و غیره مشغول است و دارای قدرت کلامی بالا و صداقت در حوزه وکالتی خود می باشد و مشاوره های بسیار کاربردی را به مردم شهر کوهدشت ارائه می دهد و به آن ها کمک های شایانی را در این خصوص می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۶۶۶۰۱۸۶۵

آدرس: لرستان، کوهدشت، خیابان بوعلی، روبروی دادگستری

نوید فتح الهی

نوید فتح الهی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است و در شهرستان بروجرد استان لرستان مشغول به کار وکالت می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در لرستان شناخته شده است و به تمامی امور حقوقی در زمینه های مختلف تسلط و تمرکز دارد. آقای نوید فتح الهی به عنوان وکیل بنیاد شهید و امور ایثارگران به مدت سه سال فعالیت داشته است و همواره موجب رضایت مردم واقع گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • دکتری تخصصی حقوق
 • مدرس دانشگاه
 • تسلط به زبان انگلیسی برای نوشتن و بستن قرارداد
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۵۷۸۰۲۴

آدرس: لرستان، بروجرد، خیابان حافظ جنوبی، روبروی درمانگاه امام سجاد، طبقه فوقانی دندانپزشکی

 محمد جواد پور حسینی

 محمد جواد پور حسینی

وکیل پایه یک دادگستری در استان لرستان است و در شهر خرم آباد مشغول به کار وکالتی می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در لرستان توسط مردم معرفی گردیده است و بسیار به امور شغلی خود تخصص و مهارت دارد. آقای محمد جواد پور حسینی وکیلی با صداقت است و ارتباط بسیار خوبی را با موکلینش برقرار می کند و به آن ها کمک می کند تا مشکلات حقوقی شان را رفع کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری استان لرستان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۶۱۶۱۱۵۵۱

آدرس: لرستان، خرم آباد، خیابان مطهری، کوچه ی ارکیده، پلاک ۵

مطالب مشابه: معرفی 5 تا از بهترین وکیل در بروجرد

ضرورت انتخاب یک وکیل خبره در لرستان

در سال های اخیر، آمار پرونده های حقوقی در دادگاه ها افزایش داشته است و افراد زیادی به دلایل مختلف و با موضوعات مختلفی، درگیر مسائلی اعم از ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، طلاق و غیره می شوند که نیاز به یک فرد متخصص دارند تا از او مشورت گرفته و راهنمایی بخواهند. این فرد متخصص باید دلسوزانه کمک کرده و به عنوان یک حامی در کنار فردی باشد که گرفتار مشکلات حقوقی شده است. در این شرایط، فقط می توان به یک وکیل خوب و مجرب اعتماد کرد که سالها به کار وکالتی مشغول بوده است و مهارت بالایی در این خصوص دارد.

یک وکیل خوب و با تجربه، با تجزیه و تحلیل درستی که برای پرونده های حقوقی دارد، می تواند مشکلات آن را رفع کند و به موکلش کمک کند تا مراحل کاری و اجرایی پرونده حقوقی اش را در دادگاه، به بهترین نحو انجام دهد. وکیل به تمامی مراحل دادگاه و دادسرا آشنایی داشته و با قوانین حقوقی هم آشنا می باشد و می داند که چه موقع باید از آن ها در جهت رفع مشکلات حقوقی استفاده کند.

بهترین وکیل در لرستان، مزیت های بسیاری دارد. یکی از این مزیت ها این است که موکل اطمینان خاطر در این خصوص پیدا کرده و می داند که مشکلات حقوقی خود را به کسی سپرده است که تخصص بالایی در این خصوص داشته و قادر است تا مشکلاتش را حل و فصل نماید. همچنین یک وکیل به دلیل تبحر و تخصص در حوزه شغلی خود، مدت زمان انجام پرونده حقوقی را کاهش داده و به جای کش دار شدن و طولانی شدن مراحل اجرایی، در مدت زمان محدودی می تواند پرونده را با نتایج مطلوب به پایان برساند و از شکست های احتمالی پرونده جلوگیری کند.

یکی دیگر از ضرورت های اخذ وکیل، برای افرادی است که زمان لازمه را برای رسیدگی و پیگیری امور حقوقی خود را ندارند و نمی توانند در دادگاه حضور پیدا نمایند. بنابراین با اخذ یک وکیل، تمامی این امور را به او واگذار کرده و وکیل را به عنوان نماینده حقوقی خود انتخاب می کنند و وکیل می تواند حتی به جای موکلش در دادگاه حضور پیدا کرده و دفاعیات لازمه را به عمل آورد.

کلام آخر

یک وکیل خوب و خبره، می تواند با استفاده از تجربیات و دانش حقوقی خود، بهترین نتایج برای پرونده حقوقی موکل را رقم بزند و حق و حقوقی که تضییع شده است را پس گیرد. همچنین یک وکیل بعد از بر عهده گرفتن پرونده وکالتی، تمام سعی و هدفش بر این است که پرونده حقوقی را به بهترین شکل به پیش برده و آن را به موفقیت برساند و در مدت زمان کمتری این امور را انجام دهد.

در واقع با استفاده از موسسات حقوقی و مجلات یا سایت های حقوقی معتبر، که در این حوزه فعالیت دارند، می توان بهترین وکیل در لرستان را بیشتر شناخت و انتخاب مناسب تری را در این خصوص داشت تا بعدها با مشکلات حقوقی مواجه نشد و یا دچار ضرر و زیان هایی به دلیل انتخاب اشتباه نداشته باشید.

با مطالعه تا انتهای این مقاله، می توانید ویژگی های یک وکیل خوب را بشناسید و آن ها را از وکلای بی تجربه و ناکاربلد تشخیص دهید و سپس در نهایت تصمیم خود را برای اخذ و انتخاب وکیل خود بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا