وکلاوکیل خانواده

5 تا از بهترین وکیل خانواده در خرم آباد ⚖️【آپدیت 1403】

در این مقاله به معرفی وکلایی می پردازیم که در امور خانواده در خرم آباد فعالیت دارند و به عنوان بهترین وکیل خانواده در خرم آباد توسط مردم شناخته شده اند. همچنین با مطالعه این مقاله، به آگاهی کاملی در مورد موضوعات حقوقی در مورد مسائل و مشکلات خانوادگی می رسید و پیش زمینه ی حقوقی در مورد آن ها خواهید داشت.

به طور کلی مشکلات و امور خانواده یکی از مهم ترین گرایشات در علوم حقوق است و تمامی موضوعات خانواده جزو حوزه های تخصصی وکیل خانواده محسوب می شود. در مشکلات خانواده، دلایل زیادی مطرح است که این دلایل می تواند ریشه در مسائل مختلف و گوناگونی داشته باشد. وکیل خانواده با بهره گیری از شرایط و مشکلات موجود در پرونده، به رسیدگی و بررسی در این نوع از پرونده ها می پردازد و با ارائه مشاوره هایی که امروزه به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می شود به موکلین و مراجعین خود کمک می کند تا به رفع مشکلات آن ها بپردازد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

لزوم مراجعه به وکیل خانواده

در پرونده های خانواده به دلیل بحث ها و مشکلات موجود در پرونده، آسیب جسم و روح افراد وجود دارد و تصمیم گیری برای برطرف کردن مشکلات سخت می شود بنابراین مراجعه به بهترین وکیل در خرم آباد توصیه می شود تا با بررسی کامل پرونده به این امورر به درستی بپردازد. در پرونده های خانواده مشاوره و راهنمایی از مراجعه کنندگان، پرونده آن ها را با موفقیت به پیش می برد و حقی که از آن ها تضییع شده است به آن ها بازگردانده خواهد شد.

بنابراین در این شرایط یکی از راهکار های موثر، مراجعه به وکیلی است که حوزه تخصصی اش خانواده باشد و به تمامی امور و قوانین آن، تسلط بالایی داشته باشد تا بتواند با دفاعیات موثر و رسیدگی های مداوم در پرونده، بهترین خدمات را به موکلش ارائه دهد.

رحیم اصل مرزی زاده

رحیم مرزی زاده

رحیم اصل مرزی زاده، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در لرستان و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی نیز می باشد. ایشان تسلط و تخصص لازمه را در کلیه پرونده های کیفری، حقوقی، خانواده غیره را برعهده دارد و قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را انجام می دهد. آقای رحیم اصل مرزی زاده ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را برعهده دارد و همین ویژگی ها، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

شماره های تماس: 09352484753 – 09166389806

آدرس: لرستان، خرم‌آباد، میدان شهدا، شهدای شرقی، پاساژ آساره، طبقه چهارم

(مشاوره حضوری در دفتر، فقط با هماهنگی قبلی وکیل و موکل امکان پذیر است)

 احمد بشارت فر

احمد بشارت فر

وکیل پایه یک دادگستری است و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در خرم آباد مشغول به انجام در حوزه وکالتی است. ایشان موفقیت زیادی برای پرونده های مختلف وکالتی داشته است و مورد اعتماد مردم شهر خرم آباد واقع گشته است. آقای احمد بشارت فر مشاوره های مفیدی را برگزار می کند و راهکار های بسیار اصولی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 •  کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: خرم آباد، خیابان امام (ره)، میدان عدالت، طبقه فوقانی بیمه آرمان

علیرضا بستامی

علیرضا بستامی

وکیل پایه یک دادگستری در خرم آباد می باشد و در دعاوی های خانواده، کیفری، ملکی، طلاق و غیره به طور تخصصی فعالیت دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در خرم آباد مشغول به کار است و پرونده های وکالتی را به نتایج قابل قبولی مواجه می کند. آقای علیرضا بستامی به طور حرفه ای به انجام امور وکالتی می پردازد و در این حوزه بسیار موفق عمل کرده است.

 • عضو کانون وکلای دادگستری خرم آباد
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: خرم آباد، خیابان امام (ره)، میدان شاپور خواست، طبقه فوقانی بیمه آرمان

مهین آروانه

مهین آروانه

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر خرم آباد سالهای زیادی است که به کار وکالتی مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در خرم آباد مشغول به انجام امور وکالتی می باشد و با مشاوره های مفید و آگاهانه، بهترین خدمات را به موکلین و مراجعینش در شهر خرم آباد ارائه می دهد. خانم مهین آروانه دارای سوابق درخشانی است و تسلط بالایی به امور حقوقی دارد.

 •  12 سال سابقه و تخصص وکالتی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09166637380

آدرس: خرم آباد، خیابان امام خمینی، چهار راه بانک، پاساژ ایران، طبقه سوم

عباس مرادی

عباس مرادی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر خرم آباد می باشد و به تمامی دعاوی ها تسلط بسیار بالایی دارد. ایشان باعث جلب اعتماد مردم شهر خرم آباد گردیده است و به عنوان بهترین وکیل خانواده در خرم آباد مشغول به انجام کار است. آقای عباس مرادی تمام تلاش خود را برای به ثمر رساندن پرونده های موکلین و مراجعینش دارد.

تخصص و مهارت:

 •  کارشناسی ارشد حقوق عمومی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: خرم آباد، خیابان علوی، بالاتر از میدان امام، مجتمع هفت آسمان، طبقه اول، واحد 106

نکات مهم برای انتخاب یک وکیل خبره در خرم آباد

نکات مهمی وجود دارد که بتوان یک وکیلی خبره را در خرم آباد را برای پرونده حقوقی انتخاب کرد. با رعایت این نکات مهم می توان به انتخابی درست و بدون اشتباه را داشت.

یکی از مواردی که باید به آن دقت نمود این است که وکیل خانواده باید به در مورد امور حقوقی خانواده، مهارت و تجربه به اندازه کافی را داشته باشد و سوابق درخشان او سبب می شود تا اعتماد و اطمینان بالایی به او داشته باشید. با تحقیقات از افراد قابل اعتماد و یا موسسه های حقوقی معتبر، می توان بهترین وکیل خانواده در خرم آباد را شناخت و تمامی مشکلات حقوقی را به او سپرد.

وکیلی که کار بلد و موفق در اکثر پرونده های حقوقی بوده باشد، نزد مردم دارای شهرت است و معروفیت بالایی دارد. همچنین یک وکیل خوب و کاربلد، تعهد بالایی را نسبت به انجام کار خویش دارد و در مقابل مسئولیت هایی که در قبال کارهای مردم دارد، به بهترین شکل آن ها را انجام می دهد تا پرونده های حقوقی یا خانواده را به نتایج مطلوب و ارزنده برساند.

یک وکیل خوب و خبره باید بتواند نحوه برقراری ارتباط با موکلین خود بداند و احساسات خود را کنترل نماید. برقراری ارتباط باید به نوعی باشد که موکل یا مراجعه کننده، احساس راحتی با وکیل خود داشته باشد و در بیان مشکلات و احساسات خود، خجالت نکشد.

در واقع یک وکیل به عنوان محرم و نماینده ای دلسوز برای موکل محسوب می شود که نیاز دارد تا وکیل اش با او همدردی کرده و بهترین راه حل ها و راهکارها را برای او داشته باشد تا بتواند پرونده را با موفقیت روبرو سازد.

برای به موفقیت رساندن پرونده های خانواده، نیاز به اسناد و مدارکی است تا در دادگاه ارائه شود و حق و حقوق موکل پس گرفته شود. داشتن یکسری ویژگی های اخلاقی برای وکیل از الزامات کاری او می باشد. صبوری، امانتداری، برخورد مناسب، فاش نکردن راز موکل و مواردی از این قبیل سبب می شود تا یک وکیل به خوبی به انجام وظایف اش بپردازد.

همچنین مبلغی را که برای انجام کارهای وکالتی اش می گیرد، منصفانه باشد و تنها به فکر منافع مالی اش نباشد.

تمامی موارد گفته شده در انتخاب یک وکیل تاثیرگذار است و باید در هنگام انتخاب وکیل به آن دقت شود.در واقع خصیصه های نامبرده برای انتخاب یک وکیل الزامی است و در روند کاری او تاثیرگذار است.

اصلی ترین وظایف وکیل خانواده

 • ارائه مشاوره های حقوقی با روش های متفاوت
 • ارائه راه حل های درست و اصولی به موکل یا مراجعه کننده
 • بررسی پرونده همراه با جزییات
 • حل اختلافات و مشکلات خانوادگی
 • هدایت درست موکل
 • پیگیری و بررسی به موقع پرونده در دادگاه
 • اخلاق مداری
 • شناخت ارتباط درست با موکل
 • صبر و تحمل بالا در انجام کار
 • همدردی و همدلی با مخاطب
 • تقویت کلیه مهارت های حقوقی
 • مطالعه کتب های حقوقی و بروز بودن دانش حقوقی
 • بالا بردن تخصص در کلیه دعاوی ها و امور حقوقی
 • رازداری
 • پرهیز از دروغ و فریب موکل
 • به تمامی تعهداتی که در وکالت نامه قید شده است، عمل نماید
 • پرونده های حقوقی را با تلاش و کوششی که دارد به موفقیت برساند

مشاوره با وکیل خانواده در خرم آباد

قبل از هر اقدامی با وکیل مورد نظر خود، با او قرار ملاقات و مشاوره را داشته باشید و در مورد شرایط پرونده و مشکلات آن با وکیل مورد نظر صحبت نمایید و از او بخواهید تا میزان موفقیت پرونده را به صورت احتمالی شرح دهد.

وکیل در این شرایط، با بررسی کلی پرونده به موکل یا مخاطبش اعلام می دارد که پرونده تا چه اندازه به موفقیت خواهد رسید و یا چه هزینه هایی را در بر می گیرد. در واقع با جلسات مشاوره ای می توان به این نتیجه رسید که پرونده تا چه حد به نتایج مطلوب خواهد رسید و اینکه هزینه های مربوط به انجام کار وکالتی چه میزان خواهد بود.

همچنین در جلسات مشاوره ای، می توان نحوه ارتباط با وکیل را در نظر گرفت و میزان تخصص و مهارت او را هم سنجید. در این جلسات است که می توان به نتیجه رسید که آیا وکیل انتخابی، کسی است که بتوان امور حقوقی را به او سپرد و یا اینکه به او اعتماد کرد.

در جلسات مشاوره، معمولا وکلا  هزینه ای را بابت جلسات مشاوره در نظر می گیرند که این جلسات به صورت هر ساعت محاسبه خواهد شد البته برخی دیگر از وکلا هم برای بررسی پرونده، هزینه ای را دریافت نمی کنند. بنابراین اگر میزان هزینه برای جلسات مشاوره برایتان اهمیت دارد، پس بهتر است قبل از جلسه مشاوره از میزان هزینه وکیل یا رایگان بودن آن مطلع شوید.

وکلا مشاوره ها را به روش های مختلف برگزار می کنند تا مراجعه کننده در هر شرایطی که باشد بتواند از این جلسات استفاده نماید. این جلسات به سه روش حضوری، تلفنی و آنلاین برگزار می گردد و هر شخص با توجه به شرایط روزمره زندگی اش، یکی از این روش ها را برای برقراری ارتباط با وکیل اش انتخاب می نماید.

میزان هزینه وکیل خانواده در خرم آباد

هر وکیلی برای ارائه خدمات حقوقی، هزینه ای را در نظر می گیرد که این هزینه ها بابت تمامی زحماتی است که یک وکیل در طول انجام امور حقوقی اش انجام می دهد. هزینه های هر وکیل نسبت به دیگری متفاوت است زیرا هر پرونده با پرونده ای دیگر متفاوت است.

هر پرونده با توجه به موضوع و میزان زمانی که برایش در نظر گرفته می شود، هزینه ی وکالتی اش هم متفاوت خواهد بود. برخی پرونده های خانواده هم هستند  که دارای سختی ها و پیچیدگی هایی هستند و نیاز به انجام تلاش و زمان بیشتری برای آن ها خواهد بود. بنابراین یک وکیل با در نظر گرفتن تمامی این موارد و بررسی کلی پرونده، میزان هزینه را به موکل و مراجعه کننده اش اعلام می دارد.

هر مراجعه کننده ای که دچار مشکلات حقوقی می شود، باید با توجه به شرایط مالی که دارد، هزینه ای را برای اخذ وکیل خانواده در نظر بگیرد. در واقع بهتر است که براساس میزان درآمد خود، وکیل خود را انتخاب نمایید تا بتوانید از عهده هزینه های آن برآیید.

نمی توان به طور قطع گفت که وکیلی که حق الوکاله ی بیشتری را دریافت می کند، وکیلی خبره و متخصص است مگر آنکه دارای رزومه بسیار خوب وکالتی و یا نمونه پرونده های موفق بسیار زیادی بوده باشد که این موضوع اثبات شود.

کلام آخر

مشکلات در زندگی و خانواده همواره وجود داشته است و اختلاف نظر هایی که در محیط خانواده به وجود می آید، سبب مشکلات در خانواده می شود بنابراین در این شرایط خانواده به مشاور و وکیل مراجعه می کند تا مشکل خود را حل کند. تمامی وکلای خانواده دارای تجربه و تخصص بسیار بالای وکالتی هستند و با ارائه راه حل های مطمعن، بهترین شرایط را در اختیار خانواده هایی که دچار مشکل شده اند می گذارد.

این مقاله به شما کمک می کند تا با شناخت بیشتر وکلای خانواده، بهترین تصمیمات را برای اخذ وکیل خانواده در شهر خود داشته باشید و با مشاوره و راهنمایی درستی که از وکلا دارید، بهترین انتخاب از وکیل را داشته باشید زیرا انتخاب وکیل بسیار مهم است و می تواند مسیر زندگی شما را به خوبی به پیش ببرد و حق و حقوقی را ضایع گردیده است را به شما بازگرداند. پیشنهاد می کنیم تا این مقاله را تا انتها مطالعه کنید تا به نتایج خوب و ارزنده ای دست پیدا کنید.

4.3/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا