وکلاوکیل کیفری

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری کرج ⚖️ [ آپدیت 1401 ]

وکالت دارای بخش های مختلفی می باشد یکی از این بخش ها کیفری است که نقش مهمی را در پرونده های وکالتی دارد زیرا امور کیفری به طور مستقیم با مال، جان و آبروی اشخاص در ارتباط است و مواردی همچون تجاوز، قتل، آدم ربایی، سرقت و غیره را شامل می شود و اتفاق افتادن این موارد در زندگی، باعث اضطراب بیشتر می شود. یک وکیل متبحر در هر شهری مانند کرج یا تهران و مابقی شهرها وجود دارد و با داشتن اطلاعات کافی می توان بهترین وکیل کیفری کرج یا تهران را که در زمینه کیفری دارای اطلاعات به روز و کافی باشد انتخاب کرد تا موجب آرامش خیال شود.

در شهر کرج یا تهران هم با بررسی دقیق، می توان بهترین وکیل کرج را که در هر زمینه ای از وکالت مشغول به فعالیت هستند را پیدا کرد و شناخت و تمام امور مربوط به وکالت در هر زمینه ای را به آنها واگذار کرد. یک وکیل کیفری در کنار تمام آگاهی و اطلاعات درباره امور وکالت، باید همزمان از اعتماد به نفس و جسارت در برابر دفاع از حقوق موکلش برخوردار باشد و با تسلط کلامی بالا، بتواند دفاعیات در برابر موکل خود را به صراحت و شفافیت در دادگاه نزد قاضی مطرح کند. موکل به دلیل عدم آگاهی از قوانین حقوق نمی تواند امور حقوقی را خودش انجام دهد و یا به دست کسی بسپارد که تجربه لازمه را در این زمینه ندارد زیرا این نمونه پرونده ها به دست وکلای پایه یک دادگستری با سابقه پیشین بالا مورد بررسی قرار می گیرد.

بهترین وکیل کیفری کرج را با لیست 10 تایی بشناسید

علیرضا منصوریان

بهترین وکیل کیفری کرج

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان  یکی از بهترین وکیل کیفری کرج در زمینه های مختلف حقوقی فعالیت دارد. دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق خصوصی است و متخصص در زمینه دعاوی کیفری، ثبتی، حقوقی و خانواده می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • 10 سال سابقه کار در زمینه های مختلف وکالت

تماس: 09122633321

آدرس: کرج، میدان سپاه، بلوار جمهوری، جنب پل شهدای روحانی، ساختمان آریسمان، طبقه ۴، واحد ۱۵

 

سیامک کرم زاده

بهترین وکیل کیفری کرج

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرج و دارای مدرک دکتری در رشته حقوق بین الملل در دانشگاه دهلی می باشد و رتبه اول در کارشناسی ارشد رشته حقوق بین الملل را در دانشگاه شهید بهشتی کسب کرده است. ایشان در زمینه های مختلف امور حقوقی از جمله کیفری، ثبتی، خانواده و غیره فعالیت دارد.

تخصص و مهارت:

 • 20 سال سابقه وکالت
 • مشاور حقوقی
 • عضو هیات علمی دانشگاه شاهد
 • مدیریت و مشاوره حقوقی در پرونده های داوری نزد دیوان داوری دعاوی ایران – ایالات متحده امریکا

تماس: 09123274136

آدرس: کرج، عظیمیه، بلوار شریعتی، نبش پامچال جنوبی، شماره ۹۸، واحد ۵

اشکان حیدری

بهترین وکیل کیفری کرج

وکیل پایه یک دادگستری با سابقه ای درخشان در زمینه وکالت و سابقه موفقیت در پرونده های حقوقی و کیفری می باشد و به عنوان بهترین وکیل کرج شناخته شده است. ایشان در دعاوی های مختلف اعم از: خانواده، حقوقی، کیفری، جرائم مالی فعالیت دارد.

تخصص و مهارت :

 • 16 سال سابقه کاری وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق عمومی از دانشگاه تهران
 • مشاور حقوقی

تماس: 09126632141

آدرس: کرج، گوهر دشت، خیابان سوم شرقی، ساختمان گلستان، پلاک ۱۲، واحد ۶۶

حمیدرضا کوهستانی

بهترین وکیل کیفری کرج

به عنوان بهترین وکیل کرج در امور حقوقی و کیفری، همراه با آمار بالای پرونده های موفق که همین موضوع سبب اعتماد مردم شده است و باعث می شود که امور وکالتی شان را به ایشان بسپارند. ایشان در زمینه امور کیفری، ثبتی اموال، خانواده، دادرسی جرائم و غیره فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای البرز
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

تماس: ٠٩١٢٣٦٠٩٠٦٧

آدرس: کرج، چهار راه نبوت، برج نبوت، طبقه ٦ واحد ١٠

مجید پشنگ پور

بهترین وکیل کیفری کرج

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرج می باشد و دارای سابقه کاری 13 ساله در امور وکالتی است. مشاوره تخصصی و دفاع از حقوق موکل در امور کیفری، مالیاتی و شهرداری، حقوقی و اداری، تنظیم قرارداد حقوقی و کسب و کار و غیره فعالیت دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مدرس اصناف
 • مشاور حقوقی در کرج

تماس: ۰۹۳۷۱۴۳۹۹۷۹

آدرس: کرج، بلوارطالقانی جنوبی، ساختمان سپهر، طبقه۴، واحد۴۰۱

فرزاد فرهادی

بهترین وکیل کیفری کرج

یکی از وکیل های متخصص در زمینه امور کیفری و حقوقی می باشد و همچنین یکی از بهترین وکیل های پایه یک دادگستری در شهر کرج است و در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده، تجاری و غیره فعالیت دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای البرز
 • مشاور حقوقی

تماس: 09125689314

آدرس: کرج، میدان نبوت، بلوار ملاصدرا، پلاک ۵۸۸، واحد ۷

میلاد بیک وردی

بهترین وکیل کیفری کرج

وکیل پایه یک دادگستری کرج می باشد که فعالیت و مشاوره در زمینه های حقوقی و کیفری را به عهده دارد و به دلیل موفق بودن در انجام پرونده های وکالتی به عنوان بهترین وکیل در کرج شناخته شده است و پذیرش در دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی، دیوان عدالت اداری و غیره را به عهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه کاری وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری البرز
 • عضو کمسیون روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان البرز
 • مشاور حقوقی

تماس: ۰۹۰۱۲۵۶۵۳۶۰

آدرس: کرج، چهارراه طالقانی، جنب اداره پست، برج امید، طبقه 6، واحد ۶۰۱

سعید نجف زاده

بهترین وکیل کیفری کرج

وکیل پایه یک دادگستری در استان البرز می باشد و قبول دعاوی و مشاوره در زمینه های بین المللی، حقوق، کیفری، خانوادگی و غیره را به عهده دارد و با سابقه بالایی که در زمینه های حقوقی خصوصا کیفری  دارد و همچنین با پرونده های موفق بسیاری در این زمینه، توانسته است رضایت مردم و موکلان را جلب کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی در زمینه تمامی دعاوی کیفری
 • عضو کانون دادگستری وکلا مرکز

تماس: 09122886329

آدرس: کرج، بلوار ملاصدرا، جنب شورای حل اختلاف، ساختمان معین، واحد 9

سجاد حجازی

بهترین وکیل کیفری کرج

وکیل پایه یک دادگستری در استان البرز و  بهترین وکیل کیفری کرج می باشد و همچنین ایشان دانش آموخته دانشکده حقوق دانشگاه تهران است و در دعاوی های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده، املاک، معاملات، ارث، تجاری و غیره فعالیت دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای مرکز
 • مشاور حقوقی
 • مسئول واحد حقوقی انجمن فرهنگی ناشران آموزشی

تماس: 09122985274

آدرس: کرج، میدان نبوت، بلوار ملاصدرا، جنب شورای حل اختلاف، ساختمان معین، واحد 6

فاطمه نازی زاده

بهترین وکیل کیفری کرج

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرج می باشد و در زمینه های مختلف حقوقی، تخصص و مهارت دارد که  این تخصص ها عبارتند از: کیفری، ملکی، خانواده، شهرداری، امور حسبی و ثبت احوال، عقود و معاملات، تملک آپارتمان ها و غیره.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • رتبه سوم اختبار کانون وکلا
 • مشاور حقوقی

تماس: ۰۹۱۲۲۵۴۲۲۸۵

آدرس: کرج آزادگان ابتدای خیابان مطهری روبروی اداره ثبت اسناد و املاک ساختمان ماهان طبقه ۵ واحد ۱۵

مطالب مشابه: بهترین وکیل طلاق در کرج

وکیل کیفری کیست

کسانی که دچار مشکلات حقوقی و کیفری شده اند این را به خوبی میدانند که موضوعات کیفری و حل آن، دارای حساسیت و اهمیت بسیار زیادی می باشد زیرا فردی که درگیر مشکلات کیفری شده است ممکن است دچار ضرر و زیان هایی شده باشد، از این رو داشتن بهترین وکیل کیفری می تواند حائز اهمیت باشد و به عنوان یک پشتوانه قوی و حامی در کنار موکل باشد تا بتواند آرامش از دست رفته او را بازگرداند. پس باید این مسائل به کسی سپرده شود که تخصص زیادی در این زمینه داشته باشد و بتواند به روند پرونده در جهت مثبت کمک کند.

نقش و اهمیت وکیل کیفری

کسی که مشکلات کیفری و حقوقی برایش به وجود می آید قطعا در شرایط خوبی به سرنمی برد زیرا که دچار استرس و اضطراب می باشد و چه بسا که ممکن است در این قضایا دچار ضرر و زیان هم شده باشد بنابر این نمی تواند تصمیم درستی بگیرد و به دلیل عدم آگاهی و نداشتن تخصص در زمینه وکالتی و امور حقوقی، باید بتواند پرونده را به یک وکیل متخصص در زمینه کیفری بسپارد. به جز تمامی این مواردی که گفته شد داشتن یک وکیل کیفری در انجام امور کارها، مزیت های دیگری را برای موکل به همراه دارد. مزیت هایی همچون کاهش زمان برای گرفتن حق و حقوق موکل توسط وکیل و دومین مورد اینکه الزامی به همیشه در دسترس بودن موکل یا شاکی نیست و وکیل اختیار دارد به عنوان نماینده در جلسات دادگاهی به جای او ظاهر شود. یک وکیل کیفری به طور خستگی ناپذیر به عنوان نماینده موکل خود، در خارج و داخل دادگاه برای دفاع از او فعالیت می کند.

چه زمانی نیاز به وکیل کیفری داریم

وقتی مشکل حقوقی توسط افراد به وجود می آید وجود یک وکیل متخصص احساس می شود اما مشکلات حقوقی یکسان نیست و متفاوت می باشد و برخی از آنها از حساسیت بیشتری برخوردار هستند و در اینگونه موارد، احساس نیاز یک فرد به داشتن وکیل بیشتر می شود. تفاوتی ندارد که موکل شاکی باشد یا یک فرد متهم، بلکه با در اختیار گرفتن یک وکیل کیفری متخصص، می تواند تمام امور کیفری را تمام و کمال به وکیل مربوطه بسپارد و وکیل با دانش و تخصصی که دارد روند پرونده را در مسیر درست قرار می دهد.

ویژگی های یک وکیل خوب

یک وکیل خوب کیفری، باعث تضمین موفقیت در پرونده تان می شود و به شما کمک می کند تا در زمان کمتر و با سرعتی بالا، به هدف و رضایت برسید، ولی باید به این نکته توجه کرد که اگر وکیلی هرچند موفق در امور وکالتی، چنانچه وعده ی تضمین در جهت به نتیجه رسیدن پرونده را به موکل بدهد تخلف محسوب می شود و باید به دادستان انتظامی و کانون وکلای دادگستری کل کشور در این خصوص جواب بدهد و در صورت ثابت شدن این موضوع، وکیل کیفری متخلف شناخته شده و با مجازات های سنگین روبرو خواهد شد.

بهترین وکیل کیفری در کرج یا در شهرهای دیگر فقط می تواند این تضمین را به موکل خود بدهد که با تمام توان و قدرت و همچنین مطمئن ترین روش، از موکل خود در برابر حق و حقوقش دفاع کند و تمام تلاشش را در این زمینه کند تا بتواند پرونده را با موفقیت به اتمام برساند ولی تضمین مثبت بودن پرونده به موکل غیرقانونی است، به دلیل اینکه تصمیم گیری نهایی در پرونده های قضایی صرفا برعهده قاضی دادگاه می باشد و وکیل کیفری در هر شهری وظیفه ای جز دفاع قانونی از موکل خود را ندارد و صرفا به دلیل آرام کردن و راضی کردن موکل نباید وعده های امیدوار کننده به او بدهد و وظیفه دارد با صداقت و صراحت در مورد روند کاری پرونده به موکل خود توضیح دهد.

کلام آخر

هر وکیلی توسط اعتبار، سابقه، تخصص و آمار موفق در پرونده هایش، توسط مردم انتخاب می شود و با بررسی و تحقیقی که از جانب مردم در مورد وکلای موفق صورت میگیرد انتخابی هم شکل می گیرد. وکیل های زبده و بسیار زیادی در شهر تهران و کرج و شهرهای دیگر فعالیت می کنند که می توان با تحقیق و بررسی، بهترین وکیل کیفری کرج یا بهترین وکیل کرج را پیدا کرد و تمامی امور حقوقی را تمام و کمال و از صفر تا صد به وکیل مربوطه سپرد. وکلا با تخصص و مهارتی که دارند می توانند از حق و حقوق موکل خود در برابر قاضی دفاع کنند و پرونده را با موفقیت انجام دهند. یک وکیل موفق، علاوه بر دانش و آگاهی بالا در امور وکالتی، باید بتواند پشتیبان و یا حتی روانشناس خوبی برای موکلش باشد تا به او کمک کند تا ضرر هایی را که در برابر این مشکلات متحمل شده را بپذیرد و او را به آرامش دعوت کند.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا