وکلاوکیل طلاق

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرج ⚖️【آپدیت 1403】

تشکیل دادن خانواده بخش مهمی از زندگی هر فرد محسوب می شود و پایداری و دوام یک زندگی مشترک منجر به رشد یک خانواده و اعتلای یک جامعه می شود. اما در بعضی مواقع به دلیل به وجود آمدن مشکلاتی در زندگی به صورت خواسته یا ناخواسته، بنیاد و اساس یک زندگی مشترک از هم گسسته می شود و خانواده نمی تواند از عهده مدیریت کردن زندگی برآید و در نهایت با گرفتن تصمیم نهایی در زندگی و پایان دادن به وضعیت موجود به جای ادامه دادن در مسیری پر اشتباه طلاق را انتخاب می کنند؛ خصوصا در شهرهای بزرگ که آمار طلاق نسبت به شهرستان ها بالاتر است. در شهر کرج نیز آمار طلاق بالا هست خیلی از زوجین برای راحتی کار خود و رفع مشکلات پیش بینی نشده به بهترین وکیل طلاق در کرج مراجعه می کنند.

گاهی مشکلات زندگی به حدی پیچیده هست که طلاق بهترین گزینه هست اما پروسه طلاق هم راحت نیست که من پیشنهاد میکنم بهترین وکیل طلاق در کرج انتخاب کنید، تا مراحل طلاق را بدون دردسر برای شما پیش ببرند، تو کرج وکیل های زیادی وجود دارد که پرونده وکالت قبول میکنن شما میتوانید بهترین وکیل کرج از بین وکلا انتخاب کنید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

وکیل طلاق کیست

مهشید مهدوی پناه

وکیل مهشید مهدوی پناه

خانم مهشید مهدوی پناه دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و عضو کانون وکلای دادگستری البرز توانسته با رتبه تک رقمی در آزمون وکالت و در عین حال رتبه تک رقمی آزمون اختبار خود را پشت سر بگزارد،ایشان با انجام بیش از 450 پرونده حقوقی و 8 سال سابقه جزء بهترین وکیل های کرج هستند.

سابقه کار:

 • وکیل شرکت کانتینر توحید البرز
 • وکیل نماینده مجلس
 • وکیل پزشکان مطرح البرز
 • وکیل شرکت های لبنی
 • و همچنین تعدادی از ایرانیان سرشناس که خارج از کشور هستند

تخصص در :

 • متخصص در انواع طلاق …
 • طلاق توافقی در 10 روز
 • طلاق یکطرفه از طرف آقا در مدت کوتاه
 • طلاق یکطرفه از جانب خانم (موفقیت بالا)
 • طلاق غیابی
 • تنظیم قرارداد تعهدات بعد از طالق
 • 99% موفق به اخذ رای شده اند، زیرا پرونده ای که منجر به شکست شود قبول نمیکنند.

شماره تماس: 09121796014

آدرس دفتر وکالت: کرج، گوهردشت، بلوار مطهری، ۱۰۰ متر بعد از پل شهدای روحانی به سمت آزادگان طبقه فوقانی دفتر اسناد 80 طبقه سوم


امیر صادقی زاده

بهترین وکیل طلاق کرج

وکیل پایه یک دادگستری کرج می باشد و دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران می باشد و در حال حاضر دانشجو دکترای حقوق خصوصی هم نیز هست. امیر صادقی زاده تخصص در دعاوی خانواده را داشته و به عنوان بهترین وکیل طلاق کرج در بین مردم نیز معرفی شده است.

تماس:

آدرس:


دکتر سیامک کرم زاده

دکتر سیامک کرم زاده

 • وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 20 سال سابقه
 • عضو هیات علمی دانشگاه
 • فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی
 • نماینده سابق ایران در دیوان دعاوی ایران-ایالات متحده
 • پژوهشگر با داشتن بیش از بیست کتاب و مقاله حقوقی
 • مدیرعامل موسسه داوری سفیران صلح
 • حق الوکاله توافقی

تماس: 02632522897 09123274136

آدرس: کرج بلوار مطهری، ابتدای خیابان ساوجی، پلاک ۸۹۹ (ساختمان آریا)، طبقه چهارم، واحد ۷ دفتر وکالت دکتر کرم زاده

وقت ملاقات با تعیین وقت قبلی روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت ۵ تا ۹ بعدازظهر


محمدرضا افشار

بهترین وکیل طلاق کرج

وکیل پایه یک دادگستری با 5 سال سابقه کار وکالت می باشد که در زمینه های وکالتی : کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی و غیره فعالیت می کند و به عنوان یکی از بهترین وکیل کرج در استان البرز همچنان  مشغول فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق اقتصادی
 • مشاورحقوقی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

تماس: ٠٩١٢٢٧١۵٧٠١

آدرس: کرج، بلوار امام خمینی، کوچه شقایق ۴، ساختمان بلوط ٣، طبقه ٣، واحد ١٢


سجاد حجازی

بهترین وکیل طلاق کرج

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرج می باشد ودر زمینه های مختلف حقوقی، خانواده، املاک، معاملات، ارث و غیره در شهر کرج مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

تماس: 09122985274

آدرس: کرج، میدان نبوت، بلوار ملاصدرا، جنب شورای حل اختلاف، ساختمان معین، واحد 6


محیا رضائی

بهترین وکیل طلاق کرج

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر کرج مشغول فعالیت حقوقی است. ایشان دارای پرونده های موفق زیادی خصوصا دعاوی خانواده از جمله طلاق غیابی، طلاق عاطفی، حضانت فرزند، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه و غیره می باشد.

 • 12 سال سابقه فعالیت حقوقی
 • مشاورحقوقی
 • کارشناس امور قضایی

تماس: 09124625346

آدرس: کرج، میدان ۷ تیر، خیابان طالقانی جنوبی، ساختمان تارا، طبقه دوم، واحد ۴


محمد حسن کیالها

بهترین وکیل طلاق کرج

ایشان در شهر کرج وکیل پایه یک دادگستری می باشد و سابقه درخشانی در زمینه پرونده های دعاوی خانواده دارد. محمد حسن کیالها در زمینه های وکالتی همچون: خانواده، ثبتی و حقوقی ( استارت تاپ ها، اسناد رسمی و تجاری، شرکت های دانش بنیان و غیره) فعالیت می کند.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سالقه فعالیت وکالتی
 • مشاورحقوقی
 • کارشناسی ارشد حقوق

تماس: ۰۹۱۲۲۶۱۳۷۵۹

آدرس: کرج، چهار راه طالقانی به سمت میدان شهدا، جنب اداره پست، ساختمان امید، واحد ۷۰۶


لیلا زارعی

بهترین وکیل طلاق کرج

ایشان به عنوان بهترین وکیل کرج در بین مردم شناخته شده اند و آمار بالای پرونده های موفقیت آمیز ایشان باعث شده است که اعتماد مردم برای واگذاری امور وکالتی به ایشان زیاد شود. لیلا زارعی در زمینه های خانواده، طلاق، کیفری، ملکی و غیره در کرج همچنان مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت :

 • 14 سال سابقه کاری وکالتی
 • مشاور حقوقی
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

تماس : 09126487265

آدرس: کرج، خیابان مطهری، خیابان شهید عاملی، نبش کوچه اول، ساختمان یاس، طبقه اول، واحد 2

دلایل اخذ وکیل طلاق

هر چند که طلاق و جدایی، تجربه ای تلخ در یک زندگی مشترک می باشد و امری ناخوشایند برای هر فرد در زندگی محسوب می شود ولی گاهی می تواند تنها راه نجات هر فرد باشد. پروسه طلاق در بعضی از مواقع بسیار زمان بر می شود و گاهی ممکن است به چندین سال بی انجامد بنابراین با سپردن پرونده به یک وکیل مجرب، می توان از استرس ها و سختی های طول مسیر کاست و باعث می شود زودتر به نتیجه رسید. ماده 1138 قانون مدنی اشاره به امکان اخذ وکیل، توسط زوجین برای امر طلاق است و  باید به این نکته توجه داشت که یک وکیل نمی تواند وکالت هر یک از زوجین را به صورت همزمان قبول کند و هر یک از آنها، باید به صورت جداگانه اقدام به اخذ وکیل کنند.

مطالب مشابه: بهترین وکیل خانواده در کرج

نقش وکیل طلاق در جریان پرونده

پروسه طلاق از دو مرحله تشکیل می شود:

 1. تصمیم گیری برای طلاق
 2. جلوگیری از ضایع شدن حق و حقوق در پروسه طلاق

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج وظیفه دارد که از ضایع شدن حقوق طرفین در طلاق جلوگیری کند. یک وکیل خوب با پیگیری های مستمر و راهنمایی های بهتر برای موکلش، می تواند به سریعتر شدن روال پرونده کمک کند البته درصورتی که، موکل از کوچکترین جزئیات پرونده آگاهی داشته باشد و هرچیز، به ظاهر بی اهمیتی بایدبه اطلاع وکیل از جانب موکل برسد. زیرا کوچکترین مساله به روند پرونده و افزایش موفقیت در پرونده کمک خواهد کرد.

هزینه وکیل طلاق در کرج

در جریان طلاق درگیری های ذهنی برای طرفین طلاق بسیار پیش می آید و ممکن است مشکلات در این مسیر بیشتر شود، به طوری که تمرکز کردن برای طرفین در این خصوص سخت می شود. یکی از این این مشکلات، هزینه اخذ وکیل می باشد. یک وکیل خوب هیچ گاه موکل خود را در چنین شرایطی قرار نمی دهد و با صحبت و مشورت و ارائه بهترین پیشنهاد قیمت، این دغذغه را از موکلش دور می کند، زیرا در صورت نتیجه مثبت پرونده، آنچه به دست می آید بسیار بیشتر از هزینه ی انجام شده برای اخذ وکیل ارزش دارد.

هزینه وکیل طلاق در کرج

شرایط انتخاب بهترین وکیل

یکی دیگر از دغدغه های هر مراجعه کننده،  انتخاب وکیل خوب می باشد، چرا که اگر در همان مراحل اول، انتخاب وکیل نادرست باشد با مشکلاتی از قبیل: ضرر و زیان مالی، از بین رفتن زمان، شکست پرونده و مسائل و مشکلات دیگر مواجه خواهید شد.  بنابراین با رعایت چند مورد از ویژگی ها می توان بهترین وکیل را انتخاب کرد. این ویژگی ها عبارتند از :

 1. با توجه به موضوع دعاوی خود، وکیل مورد نظر خود را انتخاب کنید و حتما به تخصص وی دقت کنید که تخصص در طلاق و امور حقوقی خانواده را داشته باشد.
 2. وکیلی را انتخاب کنید که بتوانید، به راحتی مشکلات و مسائل خود را با او درمیان بگذارید و مورد اعتماد شما باشد، زیرا برقراری ارتباط در رابطه با شرح موضوع، بسیار مهم است.
 3. از ارائه دادن اطلاعات و جزئیات نهراسید زیرا، گاهی همین جزئیات می تواند به شرایط فعلی شما بهتر کمک کند و اینکه یک وکیل حق دارد که از تمامی جزئیات و اطلاعات پرونده شما باخبر باشد.
 4. در مورد حقوق، درآمد و هزینه های خود، به وکیلتان توضیح دهید زیرا اطلاع از میزان دارایی های مشترک و یا شخصی برای مواردی مانند مهریه و غیره می تواند به وکیل کمک کند.
 5. به موسسات حقوقی معتبر مراجعه کنید و سابقه یک وکیل و میزان آمار پرونده های موفق یک وکیل را در نظر بگیرید.
4.6/5 - (5 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا