وکلا

10 تا از بهترین وکیل حقوقی در اصفهان ⚖️【آپدیت 1402】

اگر برای انتخاب بهترین وکیل در اصفهان نیاز به شناخت وکلا در اصفهان دارید با مطالعه در این مقاله، می توانید وکیل مورد نظر خود را انتخاب کرده و برای پرونده حقوقی خود انتخاب نمایید. در این مقاله، 10 نفر از بهترین وکیل حقوقی در اصفهان را معرفی کرده ایم که همگی آن ها مهارت و تخصص های زیادی در انجام کار وکالت دارند و تجربیات خوب آن ها باعث شده است تا به عنوان بهترین وکیل در شهر اصفهان انتخاب شوند و مردم به آن ها اعتماد زیادی داشته باشند.

تسلط کافی وکیل بر قوانین، لازمه داشتن یکی از ویژگی های مهم یک وکیل است. همچنین وکیلی که با صبر و حوصله ی بالا و با بهره گیری از دانش و علم حقوقی خود به امور حقوقی و پرونده های وکالتی می پردازد در کارش موفق خواهد بود. انتخاب یک وکیل خوب و خبره، می تواند مسیر کلی پرونده را به نغع موکل تغییر دهد و سبب موفقیت در پرونده شود. وکالت هم مانند دیگر شغل ها، نیاز به تخصص دارد و باید وکیلی انتخاب شود که در زمینه مشکلات پرونده حقوقی، تخصص بالایی داشته باشد. به طور کلی اخذ یک وکیل خوب و خبره، می تواند به روند انجام کار وکالتی کمک بسیار زیادی داشته باشد و پرونده را با موفقیت همراه کند.

بهترین وکیل حقوقی در اصفهان چه کسی است؟

بهترین وکیل حقوقی در اصفهان کسی است که مورد اعتماد مردم واقع است و مردم از او رضایت برای واگذاری پرونده های حقوقی شان دارند. یک وکیل حقوقی خوب در اصفهان، دانش حقوقی بالایی دارد و به تمامی قوانین در دعاوی های مختلف، تسلط بالایی دارد. یک وکیل خوب و موفق باید دانش حقوقی خود را بروز کرده و تمام تلاش خود را برای موکلین خود به کار ببرد و بهترین خدمات و مشاوره های حقوقی را برای آن ها داشته باشد.

بهترین وکیل حقوقی در اصفهان، با موفقیت تمامی دوره های حقوقی را پشت سر گذاشته است و مجوز وکالتی خود را هم دریافت کرده و با ارائه راه حل های مفید و کاربردی در جلسات مشاوره ای با توجه به مشکلات مردم، پرونده آن ها را مدیریت می کند و در مدت زمان کمتری به حل مشکلات حقوقی آن ها می پردازد.

یک وکیل حقوقی بهترین دفاعیات را از موکلین خود انجام می دهد و با تنظیم لایحه دفاعیات بسیار قوی در دادگاه، به روند و پیشرفت مراحل کاری، کمک بسیار زیادی دارد. بنابراین بهتر است وکیلی را انتخاب نمایید که تخصص بالایی داشته باشد و تمامی امور حقوقی را به او واگذار کرد و از این بابت کمتر دچار نگرانی و یا استرس شد.

 حامد امیری

حامد امیری

وکیل پایه یک دادگستری در شهر اصفهان است و به تمامی دعاوی ها تسلط داشته و قبول دعاوی می کند. ایشان مشاوره های حقوقی را به صورت حضوری و غیر حضوری برای متقاضیان و مردم شهر اصفهان برگزار کرده و راهکار های بسیار مناسبی را به آن ها ارائه می دهد. آقای حامد امیری به عنوان یکی از بهترین وکیل حقوقی در اصفهان مشغول به کار وکالتی است و مورد رضایت مردم واقع گردیده است.

تخصص ومهارت:

 • کارشناسی حقوق قضایی
 • 10 سال سابقه و تخصص کاری در زمینه وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133028746

آدرس: اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی، مجتمع شیخ بهایی، طبقه اول، واحد 11

نجمه قیاسوند

نجمه قیاسوند

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر اصفهان می باشد و همچنان در این شهر مشغول به کار و تخصص در امور حقوقی می باشد. ایشان تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده هایی که بر عهده کرفته است می گذارد و با مدت زمان کمتری آن ها را به انجام می رساند. خانم نجمه قیاسوند در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده، طلاق، ثبتی و غیره قبول دعاوی کرده و تخصص و مهارت بالایی در آن ها دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133702380

آدرس: اصفهان، خیابان بزرگمهر، چهارراه هشت بهشت، مجتمع مریم، طبقه 2

 میثم ولی زاده

میثم ولی زاده

وکیل پایه یک دادگستری است که سالهای زیادی است که در شهر اصفهان به تخصص و مهارت حقوقی می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل حقوقی در اصفهان مشغول به کار است و دفاعیات بسیار خوبی را از موکلین خود انجام می دهد تا آن ها را به نتایج دلخواهشان برساند. آقای میثم ولی زاده در زمینه های مختلف حقوقی تخصص بالایی دارد و مشاوره های بسیار کاربردی و مفیدی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز
 • نگارش چندین مقاله علمی و پژوهشی‌ و کتاب سنجش حقوقی در 4 جلد
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131097123

آدرس: اصفهان، هشت بهشت غربی، کوچه 27، ساختمان عتیق، طبقه 3

شهره رضایی

شهره رضایی

وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان است و به عنوان یکی از بهترین وکیل حقوقی در اصفهان به مردم معرفی شده است. ایشان با بر عهده گرفتن پرونده های موکلین، نتایج مطلوبی را به آن ها داده و بهترین دفاعیات را در دادگاه به نفع آن ها انجام می دهد. خانم شهره رضایی وکیلی با اخلاق است و مردم به او اعتماد کاملی دارند.

تخصص و مهارت:

 • 13سال تخصص کار وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09137885466

آدرس: اصفهان،خیابان بزرگمهر،ابتدای خیابان8بهشت شرقی، روبروی داروخانه دکتر عبداللهی، بن‌بست جاوری، ساختمان نیکان، طبقه 2

مهدی باباشاهی

مهدی باباشاهی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی شهر اصفهان می باشد. ایشان در زمینه دعاوی های ملکی، خانواده، حقوقی، کیفری، ثبتی و غیره به کار وکالت می پردازد و بهترین و مفید ترین خدمات حقوقی را به مردم شهر اصفهان ارائه می دهد. آقای مهدی بابا شاهی به عنوان یکی از بهترین وکیل حقوقی در اصفهان، بین مردم انتخاب شده است و موجب رضایت مردم واقع شده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق
 • 15 سال سوابق کاری حرفه ای وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133105270

آدرس: اصفهان، خیابان مقداد ( آتش سابق)، نهر فرشادی، ساختمان زیتون، طبقه اول

ابراهیم منصورزاده

ابراهیم منصورزاده

وکیل پایه یک دادگستری است و سالهاست که در شهر اصفهان به کار وکالت می پردازد و تخصص و مهارت بالایی در این خصوص دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل حقوقی در اصفهان توسط مردم معرفی شده است و با ارائه روش های بسیار مناسب برای حل مشکلات حقوقی مردم، به آن ها کمک می کند تا در مدت زمان کمتری به مشکلات شان رسیدگی شود. آقای ابراهیم منصور زاده تمام تلاش خود را برای به پیروزی رساندن پرونده های موکلینش می کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133221871

آدرس: اصفهان، شهید نیکبخت غربی، روبروی فضای سبز دادگستری

سید ناصر شجاعی

ناصر شجاعی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر اصفهان است و به عنوان یکی از بهترین وکیل حقوقی در اصفهان به مردم معرفی شده است. ایشان مشاوره های حضوری و غیر حضوری حقوقی را برای مردم شهر اصفهان برگزار می کند و بهترین راهکار ها را به آن ها ارائه می دهد تا با سرعت بیشتری مشکلات حقوقی که دارند حل شود. آقای ناصر شجاعی وکیلی با صداقت در هنگام انجام در کلیه امور وکالتی خویش است و مردم به او اعتماد و اطمینان کامل برای واگذاری پرونده هایشان دارند.

تخصص و مهارت:

 • دکتری حقوق خصوصی
 • مدرس دانشگاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09120126454

آدرس: اصفهان، خیابان شیخ مفید، کوچه شماره 5، ساختمان 57، طبقه اول

نازنین محمدی

نازنین محمدی

 

وکیل پایه یک دادگستری در شهر اصفهان می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل حقوقی در اصفهان به فعالیت در کلیه امور حقوقی می پردازد. ایشان به دعاوی های مختلفی مانند کیفری، ملکی، ثبتی، تجاری، ثبتی و غیره مشغول است و تخصص و مهارت بسیار بالایی در این زمینه ها دارد. خانم نازنین محمدی تمام تلاش خود را برای جلب رضایت موکلینش می کند و خدمات مفید حقوقی را به آنان ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق
 • عضو کانون وکلا دادگستری اصفهان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09132427828

آدرس: اصفهان، خیابان ارباب، مابین کوچه 11 و 13، مجتمع اداری آریان (کارگزاری تامین اجتماعی)، طبقه اول، واحد 103

 مهنوش ذبیحی

مهنوش ذبیحی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر اصفهان سال های بسیار زیادی است که مشغول به کار و تخصص در امور وکالتی است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل حقوقی در اصفهان انتخاب شده است و در زمینه های صادرات و واردات، قرارداد های بین المللی و تجاری، تنظیم سند و غیره مهارت و تخصص بالایی دارد. خانم مهنوش ذبیحی به زبان انگلیسی تسلط کاملی دارد و دارای مدرک آیلتس هم می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل
 • 12 سال تجربه کار وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09132033442

آدرس: اصفهان، خیابان فردوسی، ابتدای سید علیخان، مجتمع اداری فرزین

 لیلا رئیسی دزکی

لیلا رئیسی دزکی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر اصفهان است و در حال حاضر هم در این شهر به کار وکالت مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل حقوقی در اصفهان نزد مردم معرفی شده است و بهترین مشاوره های حقوقی را در موضوعات مختلف به مردم ارائه می دهد. خانم لیلا رییسی وکیلی موفق و با تجربه است و مردم به او اعتماد کامل برای سپردن پرونده هایشان به او دارند.

تخصص و مهارت:

 • دکتری رشته حقوق بین الملل عمومی
 • عضو هئیت علمی دانشگاه اصفهان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131118564

آدرس: اصفهان، چهارباغ بالا، نرسیده به چهارراه شریعتی، کوچه شهید مختاری، ساختمان اسکان، طبقه 3

 مشاوره با وکیل حقوقی چه اهمیتی می تواند داشته باشد؟

مشاوره قبل از قرارداد وکالتی با وکیل انتخابی خود، تاثیرات زیادی را بر انتخاب شما خواهد گذاشت. زمانی می توانید بهترین وکیل حقوقی در  اصفهان را انتخاب نمایید که ویژگی های یک وکیل خوب را در جلسات مشاوره با وکیل انتخابی خود در نظر بگیرید. با چندین جلسه مشاوره و تعامل با وکیل، می توانید تصمیم درست تری بگیرید که آیا این همان وکیل انتخابی شما خواهد بود یا خیر.

مثلا در جلسات مشاوره، قدرت بیان ، صبر و حوصله، انرژی، تجربه و سواد وکالتی و مواردی اینچنینی را برای خود در نظر گرفته و نحوه ارتباط با وکیل را مورد نظر قرار دهید که آیا با وکیل انتخابی تان می توانید ارتباط برقرار کنید زیرا قرار است ساعت ها با او تعاملات داشته باشید و در مورد مشکلات پرونده و مراحل کاری با یکدیگر ارتباط بگیرید بنابراین به این موضوعات خیلی دقت داشته باشید زیرا این مسائل شاید در مراحل اولیه کاری چندان مهم به نظر نرسد ولی در ادامه جزو مهم ترین موارد و موضوعات خواهد شد.

برخی وکلا بابت جلسات مشاوره ای که برقرار می کنند، هزینه ای را از مراجعین خود دریافت می کنند که معمولا این هزینه ها براساس هر یک ساعت می باشد که در همه ی وکلا متغیر است و نرخ ثابتی ندارد. بنابراین برای هر مشاوره باید به این موضوع هم توجه داشته باشید و نرخ جلسه مشاوره وکیل را از او درخواست نمایید و سپس جلسه مشاوره را با او برقرار نمایید.

کلام آخر

برای انتخاب و جستجوی بهترین وکیل حقوقی در اصفهان، نیاز است تا صبر و حوصله بالایی داشته باشیم زیرا مشکلات حقوقی مساله بی اهمیتی نیست که به آن توجه نشود بلکه اتفاقا بسیار مهم می باشد و حتی گاهی ممکن است در زندگی شخصی و یا کاری هم تاثیرات زیادی بگذارد. بنابراین در این شرایط باید به دور از هرگونه شتاب و بی توجهی، تحقیقات لازمه را انجام داد و از افراد قابل اعتماد در این شرایط کمک خواست.

دوستان و آشنایانی را که می شناسید و به آن ها اعتماد داری، اگر که قبلا سابقه اخذ وکیل را داشته اند قطعا می توانند به شما کمک کرده و یا شما را برای اخذ وکیل راهنمایی نمایند و تجربیات خود را در اختیارتان قرار دهند. تحقیقات از وکلا برای انتخاب آن ها، شاید در مراحل اولیه قدری زمانبر و اذیت کننده باشد ولی قطعا برای انجام کار در پرونده حقوقی، می تواند تاثیرات بسزایی را داشته باشد زیرا  تمامی مراحل کاری را وکیل به عهده می گیرد و به حل مشکلات حقوقی می پردازد و حتی به جای موکلش در دادگاه حضور پیدا کرده و به مشکلات او رسیدگی می کند.

این مقاله به شما کمک می کند تا بهترین وکی حقوقی در اصفهان را بشناسید و با در نظر گرفتن تخصص و مهارتی که وکلا دارند، آن ها را برای پرونده حقوقیط خود انتخاب نمایید و پرونده را با موفقیت روبرو کنید. یک وکیل می تواند مزیت های بسیار زیادی را در پروسه کاری برای موکلش داشته باشد و تجربیاتش را در اختیار او قرار دهد. پس از اهمیت وکیل برای پرونده حقوقی خود غافل نشوید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا