وکلا

10 تا از بهترین وکیل مهریه در اصفهان ⚖️【آپدیت 1403】

قانون پردخت مهریه از گذشته تا به الان در جامعه بوده است و مهریه جزو حق و حقوق زن محسوب می شود. برای دریافت مهریه نیاز به اخذ بهترین وکیل مهریه در اصفهان است و وکیل با تخصصی که در انجام مراحل مهریه دارد، به زوجه کمک می کند تا تا به حق و حقوق اش که همان مهریه است برسد.

در این مقاله به معرفی بهترین وکیل مهریه در اصفهان پرداخته ایم و وکلایی را معرفی کرده ایم که به اصول و قوانین مهریه و طلاق آشنا هستند و با تخصص و مهارتی که دارند به موکل خود کمک می کنند تا با سرعت بیشتری به حق خود برسند و دچار ضرر و زیان نشوند.

یک وکیل مجرب در امور مهریه به موکل خود کمک بسیار زیادی می کند و با بهره گیری از علم و دانش حقوقی خود، تمامی مراحل اداری و کاری مهریه را به طور اصولی انجام می دهد. اما انتخاب یک وکیل خوب و موفق بسیار مهم است و سبب می شود تا تمامی امور مهریه به درستی انجام پذیرد و پرونده مهریه به موفقیت برسد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل مهریه در اصفهان چه کسی است؟

یکی از دغدغه های زوجه، گرفتن حق و حقوق خود که همان مهریه اش است، می باشد. مهریه انواع متفاوتی دارد و به صورت سکه، طلا، زمین، ملک و غیره انجام می گیرد. متاسفانه در دادگاه های اصفهان، پرونده های ناموفق مطالبه مهریه زیاد وجود دارد و تنها دلیل آن انجام کلیه امور بدون اخذ وکیل و یا کمک گرفتن از وکیلیی ناکاربلد است که سبب می شود تا پرونده مهریه با شکست مواجه شود.

بنابراین برای تسریع در انجام کار و پیش بردن پرونده های مهریه به شکل درست، نیاز به بهترین وکیل در اصفهان داریم که در زمینه مهریه فعالیت داشته باشد. وکیلی که دارای سوابق درخشان کاری خصوصا در امور مهریه بوده باشد و مردم به او اعتماد داشته باشند. وکیلی که در کار و امور حقوقی موفق باشد، توسط مردم معروف و نام آور می شود و مردم برای واگذاری پرونده های حقوقی خود با موضوعات مختلف، به او مراجعه می کنند.

خوشبختانه در شهر اصفهان وکلای بسیار حرفه ای و موفقی مشغول به کار هستند و در امور مهریه بسیار فعال می باشند و دارای نمونه پرونده های موفق بسیار زیادی هستند فقط باید این وکلا را شناخت و در مورد آن ها تحقیقاتی اصولی انجام داد.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین طلاق در اصفهان کلیک کنید

زهرا حق شناس

زهرا حق شناس

خانم زهرا حق‌ شناس وکیل پایه یک دادگستری، بنیانگذار و مدیر موسسه حقوقی بانوی عدالت آریا در اصفهان هستند. ایشان به عنوان بهترین وکیل زن در اصفهان دارای تخصص علمی و کاربردی در حوزه‌ دعاوی خانوادگی از جمله: طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان، فریب در ازدواج، تجویز ازدواج مجدد، اثبات نسب و غیره می‌باشد.

شماره تماس: 09916592930

آدرس: اصفهان، بلوار علم الهدی (رباط سوم)، نبش کوچه ۱۳، مجتمع عرشیا، طبقه ۳، واحد ۵

آدرس اینستاگرام: @lawyer_attorney1990


آیدا پرندین

بهترین وکیل کیفری در اصفهان

وکیل پایه یک دادگستری اصفهان می باشد و در حال حاضر در شهر اصفهان مشغول به کار است. ایشان در حوزه های مختلف وکالتی مانند کیفری، خانواده، ثبتی، حقوق بین الملل، اسناد رسمی و غیره فعالیت دارد و با رضایتی که موکلین از ایشان دارند به عنوان بهترین وکیل کیفری در اصفهان شناخته شده اند.

قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی ٫ کیفری ٫ خانواده ٫ ملکی (الزام به تنظیم سند، امور شهرداری، پیش فروش ساختمان و … ) و ثبت اسناد.
تسلط کامل بر زبان انگلیسی با سابقه فعالیت در شرکت های تجاری ٫ بین المللی و امور قراردادها به زبان فارسی ٫ انگلیسی و ترکی استانبولی

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09134216971

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، مجتمع اداری نیکبخت، طبقه پنجم، واحد 215


حامد امیری

حامد امیری

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر اصفهان مشغول به کار و تخصص در امور وکالتی است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در اصفهان به کار وکالت مشغول است و راه و روش های بسیار مناسبی را به مردم ارائه می دهد و در مدت زمان کمتری مشکل حقوقی آن ها را حل می کند. آقای حامد امیری تسلط کامل به دعاوی های حقوقی را دارد و یک وکیل باسابقه کاری بالا می باشد.

تخصص ومهارت:

 • 10 سال تجربه کاری در امور وکالت
 • کارشناسی حقوق قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133028746

آدرس: اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی، مجتمع شیخ بهایی، طبقه اول، واحد 11


 مهدی باباشاهی

مهدی باباشاهی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر اصفهان سالهای زیادی است که به کار وکالت مشغول است. ایشان وکیلی باسابقه و با تجربه در کلیه دعاوی ها می باشد و تخصص و مهارت بسیار بالایی را دارد. آقای مهدی باباشاهی نتایج مطلوبی را برای پرونده های حقوقی مردم شهر اصفهان رقم می زند و دفاعیه های بسیار خوب و حرفه ای را برای آنان دارد.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال تخصص و سابقه کار در وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خانواده
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133105270

آدرس: اصفهان، خیابان مقداد (آتش سابق)، نهرفرشادی، ساختمان زیتون، طبقه اول


حمیدرضا رحمانی

حمیدرضا رحمانی

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر اصفهان به فعالیت های حقوقی به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی می پردازد. ایشان تلاش های خود را برای رساندن موکلینش به یک نتیجه خوب و عالی را دارد و بهترین و مفید ترین خدمات حقوقی را به مردم شهر اصفهان ارائه می دهد. آقای حمیدرضا رحمانی حق الوکاله ی مناسبی را از مردم برای مشکلات حقوقی شان دریافت می کند و به آن ها کمک های بسیار زیادی برای حل مشکل شان می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09132013584

آدرس: اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه سپاهان، بن بست سپاهان، مجتمع پزشکی سپاهان، 4 طبقه اول واحد 5


 مریم جهانبخش

مریم جهانبخش

وکیل پایه یک دادگستری است و به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در اصفهان شناخته شده است. ایشان در زمینه دعاوی های خانواده، طلاق، ملکی، کیفری و غیره به تخصص و فعالیت مشغول است و بسیار حرفه ای عمل می کند. خانم مریم جهانبخش وکیلی با صداقت و با اخلاقیات بسیار خوب است که ارتباط بسیار خوبی را با موکلین و مراجعین خود دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131106256

آدرس: اصفهان، چهار باغ بالا، خیابان نیکبخت، جنب کوچه خدابنده، پلاک 34، طبقه همکف، زنگ 3


اکرم بهشتی

اکرم بهشتی

وکیل پایه یک دادگستری در استان اصفهان است و در دعاوی های مختلف بسیار حرفه ای عمل کرده و مورد اعتماد و اطمینان مردم واقع شده است. ایشان با ارائه مشاوره های بسیار تخصصی، روش ها و استراتژی های بسیار خوب و مناسب را به موکلین و مشاورینش ارائه می دهد. خانم اکرم بهشتی به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در اصفهان مشغول به کار می باشد و مورد رضایت مردم واقع گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیات مدیره مرکز وکلای قوه قضاییه استان اصفهان
 • عضو کمیته بانوان کمیسیون حمایت و صیانت از وکلا، کارشناسان و مشاوران خانواده قوه قضاییه کشور و غیره
 • رئیس کمیسیون فرهنگی- اجتماعی مرکز وکلای قوه قضاییه اصفهان

شماره تماس: 09139139163

آدرس: اصفهان، خیابان طیب، جنب پمپ بنزین، مجتمع مهتاب، طبقه 2


 مهدی علیجانی

مهدی علیجانی

وکیل پایه یک دادگستری اصفهان و مشاور حقوقی می باشد و همچنان به کار و فعالیت حقوقی در این شهر مشغول می باشد. ایشان به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در وزارت ارشاد، نیروی انتظامی، بنیاد شهید و بهزیستی فعالیت داشته است و یکی از وکلای باسابقه در شهر اصفهان می باشد. آقای مهدی علیجانی به دعاوی های مختلف حقوقی می پردازد و تبحر و مهارت بسیار خوبی را در کلیه امور حقوقی را عهده دار است.

تخصص و مهارت:

 • مدرس حقوق خانواده
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09137147314

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان ماکان 5، طبقه سوم، واحد 37


 حسن شیروانی فیل آبادی

حسن شیروانی فیل آبادی

وکیل پایه یک دادگستری در استان اصفهان است و همه ی دعاوی ها را به صورت حرفه ای انجام داده و مسلط است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در اصفهان شناخته و معرفی شده است و مسلط به زبان انگلیسی برای بررسی قرارداد ها می باشد. آقای حسن شیروانی فیل آبادی به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در بانک مهر اقتصاد به مدت 2 سال، شرکت فولاد مبارکه اصفهان به مدت 3 سال و شرکت های خصوصی معتبر دیگری فعالیت داشته است.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سوابق کاری وکالت
 • مدرس دانشگاه
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مسلط به زبان انگلیسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 03132276920

آدرس: اصفهان، خیابان حکیم، شفایی اول، کوچه سجاد ۲، پلاک ۶

حامد ابراهیمی

حامد ابراهیمی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان می باشد و به تمامی امور و دعاوی حقوقی تسلط کامل دارد. آقای حامد ابراهیمی وکیلی بااخلاق است که به امور وکالتی تسلط بالایی دارد. آقای حامد ابراهیمی در کلیه دعاوی ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی و غیره مشغول به فعالیت می باشد و تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های حقوقی می کند تا رضایت موکلین خود را به همراه داشته باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت غربی، مجتمع ماکان ۵، طبقه دوم، واحد ۲۵

تلفن تماس: 09133117113

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در اصفهان کلیک کنید

تفاوت مهریه عندالاستطاعه و عندالمطالبه

دو نوع از مهریه به نام عندالاستطاعه و عندالمطالبه وجود دارد که معمولا زوجین به آن آشنایی دارند. مهریه عندالاستطاعه به مهریه ای گفته می شود که مقدار مهریه و نوع آن در عقدنامه درج شده است و پرداخت این نوع مهریه به این صورت است که اگر مرد توانایی مالی را داشته باشد مهریه را پرداخت می نماید در غیر اینصورت پرداخت مهریه به زوجه صورت نمی گیرد و حتی زوجه هم نمی تواند طلب مهریه خود را داشته باشد.

مهریه عندالمطالبه هم به مهریه ای گفته می شود که مرد در هر شرایط مالی که باشد، محکوم به پرداخت مهریه است و به هر طریقی شده باید مهریه را به زوجه پرداخت نماید.

تفاوت این دو نوع از مهریه، به روش پرداخت مهریه بستگی دارد که در هنگام عقد باید این دو روش از مهریه در نظر گرفته شود و سپس اقدام به انتخاب کرد.

میزان حق الوکاله بهترین وکیل مهریه در اصفهان

هر وکیلی هزینه ای را بابت انجام کار وکالتی اش می گیرد که به آن حق الوکاله یا حق الزحمه می گویند. حق الوکاله برای اکثریت موکلین و مراجعینی که به تازگی به اخذ وکیل می پردازند مهم می باشد. عواملی در تعیین کننده ی میزان حق الوکاله ی وکیل مهم است که سبب افزایش و یا کاهش در میزان هزینه وکلا می شود. عواملی مانند سختی و یا پیچیدگی در انجام کار، زمانی که برای پرونده در نظر گرفته می شود، موضوع پرونده و ارزش آن و عواملی دیگری که با مطالعه دقیق وکیل مورد بررسی قرار می گیرد و سپس میزان حق الوکاله تعیین می گردد.

برای اطلاع از میزان حق الوکاله ی وکلا، با جلسات مشاوره با وکیل می توان میزان هزینه ی وکیل را مورد بررسی قرار داد و از آن مطلع شد. برخی دیگر از وکلا هستند که بسیار محبوب و معروف در انجام امور وکالتی هستند و به دلیل سوابق کاری بالا و رزومه ی خوبی که دارند میزان هزینه وکالتی خود را نسبت به سایر همکاران یا وکلای دیگر افزایش می دهند بنابراین اگر میزان هزینه وکالتی یک وکیل برایتان مهم است، بهتر است تا تمامی موارد را در نظر بگیرید و سپس اقدام به اخذ وکیل کنید. هزینه وکالتی وکیل با میزان بودجه ای که برای اخذ او در نظر گرفته اید باید برابر یا نزدیک به آن باشد.

کلام آخر

وکیل مهریه از وکلایی است که در زمینه دعاوی خانواده و طلاق آگاهی کاملی دارد و دانش و علم کافی را هم در خصوص قوانین حقوقی به خوبی می داند. پرونده های مهریه دارای ارزش مالی بسیار خوبی هستند به همین دلیل هم هستند که برای موکلین از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. وکیلی که دارای سوابق بسیار خوب و درخشان و همچنین پرونده های موفق زیادی در خصوص مهریه باشد، بهتر میتواند به مشکلات مربوط به مهریه و رساندن حق و حقوق موکل رسیدگی نماید.

از آنجایی که امکان تغییر قوانین در توقیف اموال و مهریه وجود دارد، بنابراین نیاز به یک وکیل متخصص می باشد تا اطلاعات بروزی را در خصوص قوانین مهریه داشته باشد و و با مراحل دادگاهی در این خصوص آشنا باشد تا بهتر بتواند این پرونده ها را مدیریت نماید.

قبل از عقد قرارداد با وکیل، با چندین وکیل مشورت نمایید تا بتوانید تصمیم درستی را برای انتخاب وکیل خود داشته باشید. همچنین برگزاری جلسات مشاوره با وکیل انتخابی خود، به شما کمک می کند تا از وکیل شناخت بیشتری پیدا نمایید و امور حقوقی خود را به آن ها بسپارید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا