وکلاوکیل ملکی

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در اصفهان ⚖️【آپدیت 1402】

خرید و فروش ملک هر ساله دارای سود زیادی بوده و افرادی زیادی در جهت بدست آوردن سود ناشی از این خرید و فروش، آن را به عنوان شغل اول یا دوم خود انتخاب می کنند. در  معامله های ملکی، بسیاری از افراد طرفین معامله به وظایف خود عمل کرده و در چارچوب قوانین عمل می کنند، اما گاهی به دلیل عدم رعایت قوانین ملکی، مشکلاتی هم در این زمینه به وجود می آید. در شهر اصفهان هم با توجه به افزایش قیمت ملک، خرید و فروش بهترین وکلا در زمینه ملکی، می توان به سایت وکیل از ما مراجعه کرد.

وکیل ملکی کیست

وکیل ملکی به کسی گفته می شود که با توجه به تخصص و مهارتی که در زمینه های ملکی دارد به وکالت در پرونده های ملکی می پردازد. یک وکیل ملکی موفق، باید دانش به روز در رابطه با قوانین وکالتی جدید داشته باشد و همچنین دارای تسلط و تمرکز در علوم فقه و حقوق املاک داشته باشد تا بتواند به مراجعه کنندگان بهتر کمک کند.

مطالب مشابه: بهترین وکیل در اصفهان

هنگامی که یک پرونده ملکی به وکیل واگذار میگردد، وکیل موظف است تا از جزییات کامل پرونده اطلاع داشته باشد و زمان کافی را به مطالعه پرونده اختصاص دهد، تا بتواند از کلیات و جزییات پرونده مربوطه اطلاع پیدا کند، سپس با برگزاری یک جلسه با موکل خود، مشاوره تخصصی را در رابطه با شرایط پرونده و میزان موفقیت پرونده با  او در میان بگذارد و با صراحت صحبت کند و در نهایت بهترین استراتژی را در جهت پیشبرد موفق پرونده برای برد آن ارائه دهد. همچنین  وکیل ملکی علاوه بر دانش حقوقی  باید از قدرت بیان خوب و تسلط بالا دبرخوردار باشد تا در دادگاه و در حضور قاضی بتواند قاطعانه و با اعتماد به نفس بالا از موکلش دفاع کند.

آیدا پرندین

بهترین وکیل کیفری در اصفهان

وکیل پایه یک دادگستری اصفهان می باشد و در حال حاضر در شهر اصفهان مشغول به کار است. ایشان در حوزه های مختلف وکالتی مانند کیفری، خانواده، ثبتی، حقوق بین الملل، اسناد رسمی و غیره فعالیت دارد و با رضایتی که موکلین از ایشان دارند به عنوان بهترین وکیل کیفری در اصفهان شناخته شده اند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09134216971

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، مجتمع اداری نیکبخت، طبقه پنجم، واحد 215

ثمین سالم

بهترین وکیل ملکی در اصفهان

وکیل پایه یک دادگستری در شهر اصفهان می باشد. ایشان دارای سوابق درخشان در حوزه های مختلف وکالتی است و سابقه موفقیت دهها پرونده را برعهده داشته است و  همین امر موجب شده است تا اعتماد موکلین را جلب کند و به عنوان بهترین وکیل ملکی در اصفهان شناخته شود. خانم ثمین سالم در دعاوی ملکی، ثبتی، کیفری، اسناد رسمی، شهرداری و غیره در اصفهان مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • کارشناس حقوق قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133944972

آدرس: اصفهان، سه راه سیمین، جنب پمپ بنزین، ساختمان آرش، طبقه چهارم، واحد ۴۰۲

مهدی علیجانی

بهترین وکیل ملکی در اصفهان

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به دلیل موفقیت در پرونده های وکالتی، از نگاه مردم به عنوان بهترین وکیل ملکی در اصفهان مشغول به فعالیت می باشد. ایشان بر علوم قضایی تسلط کامل دارد و همکاری حرفه ای با سازمان هایی مانند بهزیستی، نیروی انتظامی، وزارت بهداشت و بنیاد شهدا را داشته و در زمینه های مختلف وکالتی هم تخصص و مهارت دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133701518

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان ماکان 5، طبقه سوم، واحد 37

سیما علوی

بهترین وکیل ملکی در اصفهان

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در شهر اصفهان می باشد و به عنوان بهترین وکیل در اصفهان همچنان مشغول به کار است و در زمینه های مختلف وکالتی همچون ملکی، مالی، حقوقی، داوری و غیره در حال فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه کاری وکالت
 • دکترا حقوق خصوصی
 • پژوهشگر
 • مشاور حقوقی در اصفهان

شماره تماس: ۰۹۱۳۳۰۳۲۶۱۲

آدرس: اصفهان، خیابان طیب، جنب پمپ بنزین، ساختمان مهتاب، واحد ۱۴

محمود عابدپور

بهترین وکیل ملکی در اصفهان

ایشان وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در حال حاضر در شهر اصفهان مشغول به کار است. ایشان در زمینه های مختلفی در وکالت تخصص دارد و دارای تجربیات زیادی در حوزه های مختلف وکالت می باشد. آقای محمود عابدپور در زمینه دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری، ثبت اسناد رسمی و ثبتی فعالیت دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • عضو هیئت علمی دانشگاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131214442

آدرس: اصفهان، سپاهان شهر، بلوار توحید، فرعی دوازدهم، گوچه نگین، پلاک 41

فاطمه محمدی

بهترین وکیل ملکی در اصفهان

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و با سوابق بالایی که در حوزه های مختلف وکالت دارد به عنوان بهترین وکیل ملکی در اصفهان مشغول به فعالیت است. ایشان در دعاوی های مختلفی مانند ملکی، کیفری، خانوادگی، ثبتی، حقوقی و غیره تخصص و مهارت دارد.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه کار وکالتی در اصفهان
 • رشته کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۳۴۰۳۰۹۹۴

آدرس: اصفهان، فلکه ارتشی ابتدای خیابان ارتش، ساختمان سرو، پلاک ۳۹۸

حجت اله کریمیان

بهترین وکیل ملکی در اصفهان

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است. ایشان در زمینه پرونده های ملکی، کیفری، تجاری، ارث، خانواده و غیره فعالیت دارد و به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در اصفهان معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری
 •  دارای مدرک کارشناسی ارشد فلسفه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۳۲۱۰۰۱۷۳

آدرس: اصفهان، چهارراه جهاد ( فلکه صارمیه)، جنب شرکت آبفا، ساختمان تجاری کیان، طبقه چهارم، واحد 111

محمد تقی فقیهی

بهترین وکیل ملکی در اصفهان

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و دارای سابقه بالایی در زمینه وکالت است و  موفقیت در پرونده های وکالتی در حوزه های مختلف را در کارنامه خود دارد و به عنوان بهترین وکیل ملکی در اصفهان معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد رشته حقوق خصوصی
 • 10 سال سابقه کاری وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09136910250

آدرس: اصفهان، خمینی شهر، میدان شهدا، ابتدای خیابان طالقانی، جنب اداره برق، طبقه فوقانی پوشاک نادری

حمیدرضا مجیری

بهترین وکیل ملکی در اصفهان

وکیل پایه یک دادگستری در شهر اصفهان می باشد و در دعاوی های مختلفی همچون ملکی، خانوادگی، ثبتی، کیفری و غیره تخصص و مهارت دارد و دارای سابقه درخشانی در زمینه وکالتی می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه کار وکالت
 • کارشناس حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131079001

آدرس: اصفهان، سه راه ملک شهر، نبش خیابان گلستان

سپهر صادقی نژاد

بهترین وکیل ملکی در اصفهان

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در زمینه های مختلف وکالتی تخصص و مهارت دارد. ایشان به عنوان بهترین وکیل ملکی در اصفهان معرفی شده است و در دعاوی های طلاق، ملکی، کیفری، قراردادها، تجاری و غیره مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 •  چهار سال سابقه کار وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۳۷۱۶۶۲۴۰

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، جنب دادگستری مجتمع اداری، طبقه ششم، واحد ۳۰۹

 دعاوی ملکی

دعاوی ملکی شامل اموال منقول و غیر منقول می گردد و معمولا بیشتر در شاخه حقوقی قرار می گیرد. مهم ترین پرونده های حقوقی، در دادگستری، پرونده های ملکی هستند که نیاز به تخصص بیشتری نسبت به سایر پرونده ها دارد، بنابراین لازم است که یک وکیل ملکی  دانش و تخصص کافی را در قوانین ملکی داشته باشد. وکیل ملکی به طور تخصصی به پرونده های ملکی مانند فسخ اجاره، افراز ملک، سرقفلی، تنظیم اسناد رسمی، ادعای مالکیت، خلع ید و غیره می پردازد.

مطالب مشابه: بهترین وکیل کیفری در اصفهان

چرا وکیل ملکی انتخاب کنیم

در زمینه های مختلف وکالتی به دلیل پیچیده بودن و حساس بودن آن، نیاز به یک وکیل خبره واجب می شود خصوصا در پرونده های ملکی که ممکن است به دلیل نا آگاهی و آشنا نبودن با اصطلاحات حقوقی دچار مشکلاتی شویم. به عنوان مثال برای تحویل ملک از فروشنده، طرفین معامله باید در دفترخانه حضور داشته باشند و قرارداد را امضا نمایند و در صورت عدم حضور فروشنده می توان دادخواست تهیه کرد و به دادگاه مراجعه کرد.

وکلایی که در حوزه ملکی تخصص دارند به تبصره و ماده قوانین ملکی در جمهوری اسلامی ایران کاملا مسلط بوده و همین موضوع در جهت تسریع پرونده کمک شایانی می کند. به دلیل اینکه یک وکیل ملکی با توجه به تجربیاتی که دارد بهترین مسیر را در جهت گرفتن نتیجه مثبت برای موکل خویش انتخاب می کند. بنابراین اخذ یک وکیل مجرب برای پرونده ملکی باعث می شود تا رسیک شکست در دادگاه پایین بیاید.

مشاوره حقوقی از وکیل ملکی

قوانین در خصوص دعاوی املاک بسیار گسترده می باشد و این گستردگی شامل خلع ید، حق کسب و پیشه، دعاوی مربوط به مالک و مستاجر، سر قفلی، مطالبه اجرت المثل، قراردادهای پیش فروش و رفع تصرف املاک می باشد که برای حل کردن هریک از آنها نیاز به یک وکیل متخصص ملکی است و استفاده کردن از تجربیات وکیل به دلیل دانستن ماده و تبصره های ملکی و استفاده به موقع از آن، باعث پیش رفتن پرونده در جهت مثبت می شود.

انواع دعاوی ملکی

دعاوی ملکی به سه دسته تقسیم می شود که شامل :

 1. دعاوی ملکی حقوقی
 2.  دعاوی ملکی کیفری
 3. دعاوی ملکی ثبتی

این سه دسته  دعاوی که نام برده شد مربوط به اموال غیر منقول می باشد که شامل املاک و مستغلات است و هرکدام از آنها نیاز به تخصص در زمینه خودش را دارد و کوچکترین ناآگاهی در آن موجب ضرر و زیان زیادی می شود. این نکته حائز اهمیت می باشد که دعاوی ملکی حقوقی به منظور ارتکاب جرم می باشد و به دلیل رعایت نکردن قوانین حقوقی توسط اشخاص رخ می دهد.

اهمیت یک وکیل ملکی

به دلیل حساس بودن پرونده های ملکی، امکان ضایع شدن حق و حقوق افراد در رابطه با مال و اموالشان وجود دارد، بنابراین برای رفع این مشکل، کمک خواستن از یک وکیل ملکی متخصص الزامی می باشد تا در تمامی مراحل های پرونده، با مشاوره های تخصصی و نظرات کارشناسانه اش بتوان در جهت رفع مشکل  به موکل کمک کند.

وکیل ملکی با توجه به تجربیاتی که در اکثر پرونده های ملکی دارد تشخیص می دهد که چه زمانی و چه موقع باید از چه قوانین و تبصره ای برای دفاع از موکلش استفاده کند و وظیفه دارد تا با بررسی و پیگیری مداوم پرونده در جهت پیشبرد آن کمک کند. وکیل ملکی  باید تا اتمام مراحل قانونی پرونده، از موکلش در دادگاه دفاع کند و پرونده را در جهت مثبت بودن آن پیش ببرد. پس نتیجه می گیریم انتخاب یک وکیل ملکی با تجربه در جهت پیشبرد و موفقیت در پرونده ملکی تان اهمیت بسرایی دارد.

هزینه وکیل ملکی

حق الوکاله یک وکیل ملکی با توجه به موضوع پرونده، نوع پرونده و میزان درجه سختی که دارد مشخص می شود، همچنین یک وکیل ملکی با توجه به سوابق کاری و تجربیاتش نرخ وکالتش  افزایش یا کاهش پیدا می کند، زیرا تجربیات و سوابق بالا در میزان موفقیت پرونده تاثیر بسیار زیادی می گذارد.

موضوع بیشتر پرونده های ملکی

موضوعاتی که بیشتر در پرونده های ملکی به چشم می خورد مربوط به تصرف عدوانی و ایجاد مزاحمت و جلوگیری در برابر حق می باشد که این دو مورد جزو مهم ترین پرونده ها در زمینه ملکی می باشند و نیاز به یک وکیل خبره برای انجام آن دارند.

پرونده های تصرف عدوانی به این معنی می باشد که تسلط قانونی بر ملک توسط یک شخص صورت می گیرد و به راحتی منجر به حل و فصل می گردد ولیکن در مواقعی هم می تواند باعث پیچیدگی هایی نیز شود. در این مواقع وظیفه وکیل این است که با پیگیری شکایت شاکی کننده، رسیدگی به پرونده را انجام دهد. در مورد پرونده های مزاحمت در املاک هم حالت های زیادی وجود دارد و به صورت عمومیت می توان اینطور بیان کرد که  این موضوع به تصرف کردن ملک توسط شخص دیگری اشاره می کند. بنابراین وکیل وظیفه دارد تا در اینجور مواقع از ضایع شدن حق موکلش دفاع کند.

کلام آخر

پرونده های ملکی سختی و پیچیدگی های خاص خود را دارد که در جهت رفع آن لازم است تا به قوانین مربوط به ملک در جمهوری اسلامی آگاه شد و قطعا این قوانین با ماده ها و تبصره های زیادی سر و کار دارد که باید بتوان از هر کدام از آنها به موقع استفاده کرد تا نتیجه خوبی حاصل شود، بنابراین مشورت و سپردن این امور با شخصی دانا و متخصص در این زمینه، می تواند کمک بسیار زیادی کند همچنین وکیل ملکی با استفاده از تجربیاتی که در پرونده های خود داشته است می تواند در روند مثبت پرونده کمک زیادی کند و با ادله ها و مدارک و اسناد موجودی که دارد از موکل خود دفاع کند. در پرونده هایی که وکیل ملکی اخذ می شود امکان موفق بودن پرونده بسیار زیاد است و ریسک شکست پایین می آید.

4/5 - (6 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا