وکلا

✔️10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج ⚖️【آپدیت 1403】

مشکلات و مسائل حقوقی در یک طیف گسترده ای قرار دارند و در دعاوی مختلف قرار می گیرند. پرونده های مختلف حقوقی در زمینه های ملکی، کیفری، خانواده، طلاق و غیره می باشد که نیاز به بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج  دارد. در این مقاله قصد داریم نکاتی را در اختیارتان قرار دهیم که بتوانید با کمک آن ها بهترین وکیل کرج را برای رسیدگی به پرونده ای که دارید انتخاب کنید.

نکته ای که وجود دارد، این است که انتخاب وکیل باید براساس شرایط و نوع پرونده صورت گیرد و با توجه به تحقیقات و بررسی های لازمه، وکیل مورد نظر انتخاب شود که می توان با مراجعه به سایت های معتبر حقوقی مانند وکیل از ما، در مدت زمان محدودی، وکیل مورد نظر خود را با توجه به شهر و مکان زندگی خود انتخاب نمایید. انتخاب بهترین وکیل حقوقی در کرج، باید با دقت انجام شود، زیرا در غیر این صورت وکیل نمی تواند کمکی به حل پرونده شما کند؛ گاهی اوقات حضور یک وکیل، شرایط را بدتر نیز خواهد کرد، بنابراین حتما از مهارت، تجربه و درجه یک بودن وکیل مطمئن شوید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

وکیل پایه یک دادگستری کرج

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج کیست؟

پرونده های حقوقی زیادی هر ساله در دادگاه در موضوعات مختلف وجود دارد که برخی از آن ها به دلیل ماهیتی که دارند، طولانی و زمانبر هستند و باید در ابعاد مختلف مورد بررسی قرار گیرند. بسیاری از افراد برای فرار از مشکلات مربوط به حقوقی که برایشان به وجود آمده و برای کاهش استرس و اضطراب ناشی از مشکلات، تصمیم می گیرند رسیدگی پرونده را به یک فرد متخصص که علم لازم برای رسیدگی به پرونده را دارد کمک بگیرند؛ از همین رو به سراغ بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج می روند تا وکیل با دانش و علم بر قوانین، رسیدگی به پرونده را انجام دهد. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج به تمامی امور حقوقی تسلط بالایی دارد و می تواند با تخصص و مهارت خود مشکلات به وجود آمده را برطرف کند. در واقع یک وکیل خوب و حاذق از خسارات احتمالی برای موکلش جلوگیری می کند و درصد موفقیت در پرونده را بالا می برد.

وکیل خانم یا آقا؟

امروزه در حوزه وکالت، بسیاری از خانم ها و آقایان مشغول به فعالیت هستند و همین موضوع باعث شده که افراد هنگام اخذ وکیل برایشان سوال پیش آید که پرونده را به یک وکیل خانم بسپارند یا وکیل آقا؟ در پاسخ به این سوال باید گفت جنسیت وکیل در تخصص، تجربه و مهارتی که دارد تاثیر نخواهد داشت، یعنی نمی توانیم بگوییم یک وکیل آقا به دلیل جنسیتش از یک وکیل خانم بهتر و حرفه ای تر است یا بالعکس! نکته ای که اهمیت دارد، تخصص بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج است، یعنی شما باید براساس مشکلی که دارید، به سراغ وکیل بروید. البته در برخی از پرونده ها، جنسیت وکیل برای برخی از افراد اهمیت پیدا می کند، برای مثال زمانی که خانم ها درگیر یک مشکل خانوادگی یا طلاق می شوند، ترجیح می دهند به سراغ یک وکیل خانم بروند و این موضوع کاملا براساس سلیقه است و به منظور بهتر بودن وکیل نمی باشد. بنابراین پیشنهاد می شود سوابق وکیل را بررسی کنید و براساس سوابق و تخصص وکیل انتخاب نهایی خود را انجام دهید.

معرفی بهترین وکلای پایه یک دادگستری در کرج

حال ما در این صفحه تصمیم داریم یک لیست از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج را در اختیار شما قرار دهیم. در این لیست نام 10 تا از وکلای خوب با سوابق و تجربه ای که دارند ذکر شده است که شما می توانید بررسی های لازم را انجام دهید و در نهایت پرونده را به یکی از آن ها واگذار کنید.

حسین صیاد

حسین صیاد

حسین صیاد، وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و رتبه ۱ آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز است. صیاد با تجربه سال‌ها وکالت در زمینه‌های مختلف، دانش و تخصص خود را به عنوان وکیل حرفه ای به مراجعین اثبات نموده و به عنوان بهترین وکیل کرج شناخته شده است.

کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول سالها فعالیت وکالتی ایشان باعث شده تا او در رده بهترین وکلای کرج قرار داشته باشد. شما با اولین مشاوره حضوری، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد. ضمنا وکیل حسین صیاد از روانشناسی خوبی در مسیر پرونده‌ها برخوردار است که به انتخاب بهترین راه و کسب نتیجه مطلوب در پرونده ها کمک شایانی می‌نماید.

همچنین ایشان در پرونده‌های دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری (جرائم)، جرائم اقتصادی و حقوق پزشکی از متخصصین می‌باشد.

از دیگر خدمات وکالتی حسین صیاد در زمینه‌های دعاوی ایرانیان خارج از کشور، قراردادها، فرزند خواندگی، حقوق کودک، خانواده، شرکت‌ها، دیوان عدالت اداری، داوری، اسناد رسمی، جرایم رایانه‌ای (اینترنتی)، وصول مطالبات، معاملات، ارث، تجاری، کلاهبرداری، ارتشا، اختلاس و دعاوی ثبتی می‌توان نام برد.

بخشی از تخصص ها و گواهی‌های ارزنده ایشان، موارد زیر هستند:

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • رتبه اول آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز
 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق پزشکی و حقوق کودک ایران
 • وکالت در پرونده های حقوقی، ملکی، شرکت ها، کیفری و خانواده
 • مشاور حقوقی بانک های ملی و سپه
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت های مختلف
 • دارای گواهی نامه های متعدد حقوقی
 • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی
 • تجربه قبول پرونده های متعدد حقوقی به همراه تیم وکلای همکار در ترکیه
 • نویسنده قراردادهای حقوقی

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری

شماره تماس وکیل حسین صیاد: 09120084438

حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی


امیر عباس سوری

امیر عباس سوری

امیرعباس سوری، وکیل پایه‌ یک دادگستری و مشاور حقوقی، رتبه 2 آزمون مقطع دکتری دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و رتبه چهار آزمون کانون وکلای دادگستری است. امیرعباس سوری، بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج است که در کارنامه فعالیت خود، موفقیت در پرونده‌های متعددی را در حوزه‌های دعاوی مختلف ازجمله دعاوی؛ حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده و … دارد.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • فعالیت در حوزه دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده
 • مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان
 • استعداد درخشان دوره کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل دانشگاه آزاد تهران مرکز
 • دارای گواهی توانمندی آموزش استادان
 • دارای گواهینامه پایان دوره تربیت استاد

تجربه و توان خاص ایشان در طرح‌ریزی منحصربه‌فرد برای پیشبرد پرونده‌ها، استدلال قوی، لایحه نویسی خاص و متمایز و فن بیان مطلوب که رضایت موکلین را در پی داشته، موجب گردیده تا وی به‌واقع و در عمل جزء بهترین وکلای استان البرز قرار بگیرد. نامبرده به‌صورت پروازی وکالت پرونده‌های مهم در استان‌های دیگر را عهده‌دار می‌گردد. تحصیلات موازی نامبرده در رشته مدیریت و سال‌ها تجربه و فعالیت موفق در سازمان‌های متنوع، باعث تفاوت چشمگیر فعالیت ایشان به‌عنوان یک وکیل حرفه‌ای شده است.

شماره تماس وکیل: 09128363507

آدرس: استان البرز، شهر کرج، برج تخصصی تجاری البرز


دکتر سیامک کرم زاده

دکتر سیامک کرم زاده

 • وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 20 سال سابقه
 • عضو هیات علمی دانشگاه
 • فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی
 • نماینده سابق ایران در دیوان دعاوی ایران-ایالات متحده
 • پژوهشگر با داشتن بیش از بیست کتاب و مقاله حقوقی
 • مدیرعامل موسسه داوری سفیران صلح
 • حق الوکاله توافقی

تماس: 02632522897– 09123274136

آدرس: کرج بلوار مطهری، ابتدای خیابان ساوجی، پلاک ۸۹۹ (ساختمان آریا)، طبقه چهارم، واحد ۷ دفتر وکالت دکتر کرم زاده

وقت ملاقات با تعیین وقت قبلی روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت ۵ تا ۹ بعدازظهر


نفیسه یزدی

نفیسه یزدی

خانم نفیسه یزدی بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج؛ دارای کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی می باشد. دارای سابقه وکالت به صورت تخصصی در حوزه خانواده (طلاق ، مهریه ، نفقه ، اجرت المثل ، حضانت فرزند و…) و همچنین وکالت در سایر موارد حقوقی ، کیفری ، ملکی ، چک ، وصول مطالبات و غیره فعالیت می کند.

تخصص و مهارت

 • خانواده
 • طلاق
 • مهریه
 • نفقه
 • حضانت

شماره تماس: 09124616770

آدرس دفتر وکالت: کرج ، بلوار طالقانی جنوبی


لیلا زارعی

لیلا زارعی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
عضو کانون وکلای دادگستری
کارشناس ارشد حقوق خصوصی
با بیش از ۱۷ سال سابقه وکالت
تخصص و مهارت:
حقوقی: الزام به تنظیم سند، امور قراردادها، بیع، امور ملکی، اراضی، اوقاف، صلح،هبه، فسخ، انفساخ، زمین شهری، اراضی موات، تغییرکاربری اراضی، خسارات، انحصاروراثت، تسلیم مبیع، تقسیم ترکه ،ارث، اسناد تجاری، شرکتهای تجاری، اجاره، سرقفلی، کمسیون های شهرداری، ستاد فرمان، جهاد، دیوان عدالت اداری، ثبتی….
خانواده: طلاق توافقی در کمترین زمان، طلاق زوجه و زوج، مهریه، نفقه، تمکین، اجرت المثل، جهیزیه….
کیفری: کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت، جعل، فروش مالغیر، تصرف عدوانی، تحصیل مال نامشروع، رابطه نامشروع، مشروبات، تهمت و افترا، جرایم منافی عفت، جرایم رایانه ای، افساد فی الارض، تخریب، موادمخدر، تصادفات، دیه اعضا، قتل، دیوان عالی…

شماره تماس: 09121436279
تماس جهت رزرو وقت مشاوره

آدرس: کرج بلوار مطهری …


امیر صادقی زاده

امیر صادقی زاده

امیر صادقی زاده متولد سال ۱۳۶۰ است که در سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را به عنوان بهترین وکیل دادگستری در کرج آغاز کرده است. وی دارای دو مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد درگرایش حقوق کیفری و جرمشناسی و همچنین حقوق خصوصی از دانشگاه علوم و تحقیقات آزاد تهران است و به عنوان بهترین وکیل کرج در بین مردم شناخته شده است. ایشان در حال حاضر رشته حقوق خصوصی را در مقطع دکتری تخصصی ادامه میدهد و در حال حاضر مشاور حقوقی کانون تهیه کنندگان رسانه های دیداری کشور است و نیز در کارنامه خود تالیف چندین جلد کتاب ونگارش،مقاله علمی را دارد. (کتاب مهارت وکالت_عقد رهن و.‌‌..)

شماره تماس وکیل: 


مهشید مهدوی پناه

وکیل مهشید مهدوی پناه

خانم مهشید مهدوی پناه دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و عضو کانون وکلای دادگستری البرز توانسته با رتبه تک رقمی در آزمون وکالت و در عین حال رتبه تک رقمی آزمون اختبار خود را پشت سر بگزارد. ایشان با انجام بیش از 450 پرونده حقوقی و 8 سال سابقه یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج است.

سابقه کار:

 • وکیل شرکت کانتینر توحید البرز
 • وکیل نماینده مجلس
 • وکیل پزشکان مطرح البرز
 • وکیل شرکت های لبنی
 • و همچنین تعدادی از ایرانیان سرشناس که خارج از کشور هستند

تخصص در :

 • متخصص در تمامی امور خانواده از جمله…
 • طلاق توافقی در 10 روز کاری + مهریه + طلاق غیابی
 • تغییر نام شناسنامه، حذف نام همسر
 • طلاق از طرف مرد، طلاق از طرف زن
 • مهریه، اجرت المثل، نفقه، استرداد جهیزیه
 • حضانت فرزندان، اعسار از پرداخت مهریه
 • 99% موفق به اخذ رای شده اند، زیرا پرونده ای که منجر به شکست شود قبول نمیکنند.

شماره تماس: 09121796014

آدرس دفتر وکالت: کرج، گوهردشت، بلوار مطهری، ۱۰۰ متر بعد از پل شهدای روحانی به سمت آزادگان طبقه فوقانی دفتر اسناد 80 طبقه سوم


فرانک فرنیا

وکیل فرانک فرنیا

خانم فرانک فرنیا وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرج می باشد، فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه بین‌المللی امام خمینی و
دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق خصوصی، ۲۱ سال تجربه وکالت در زمینه های مختلف: ملکی، کیفری، خانواده، امور ثبتی، شرکت ها و کمیسیون ماده صد شهرداری ها، آماده برای ارائه کلیه خدمات حقوقی، مشاوره و وکالت در مراجع قضایی و دادگستری، اداره ثبت اسناد و املاک و دیوان عدالت اداری می باشد.

سوابق و مهارت:

 • ۲۱ سال تجربه وکالت در محاکم دادگستری و سایر مراجع قضای
 • بیش از ۷ سال سابقه بعنوان مشاور حقوقی و وکیل شرکت ها (شرکت ترک آک آی دو) و شرکت کاسپین بتن سپند الوند
 • دارای گواهینامه پیشرفته داوری از مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران
 • پرونده های متعدد داوری
 • سابقه وکالت بانک‌ها
 • سابقه عضویت در کمیسیون‌های رفاه ؛ معاضدت و انتشارات کانون وکلای البرز
 • پذیرش پرونده های موکلین از خارج کشور
 • تجربه و تبحر در امور ملکی و تنظیم قراردادها
 • دارای تخصص در پرونده های خانواده

شماره تماس: 09123621794

آدرس: کرج میدان طالقانی، اول عظیمیه بعد از راهنمایی و رانندگی، نرسیده به مخابرات، جنب گلفروشی، پلاک ۱۵۶، طبقه ۲، واحد ۴

ویژگی های بهترین وکیل پایه یک دادگستری

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج، زمانی به عنوان بهترین توسط مردم انتخاب می شود که به تمامی رویه های موجود در مجتمع های قضایی آشنا باشد و زمینه ی احقاق حق موکل را فراهم سازد. مردم براساس پارامترهایی که برای هر وکیل در نظر گرفته شده است، وکیل مورد نظر خود را انتخاب می کنند. این پارامترها شامل موارد زیر می باشد:

 • تخصص بالا در کلیه مباحث و دعاوی حقوقی
 • رزومه خوب و درخشان کاری
 • مطالعه پرونده با جزییات و دقت بالا
 • نظم کاری در انجام کار حقوقی و رسیدگی به پرونده
 • سخنوری خوب و تسلط کلامی بالا
 • دلسوز و متعهد به انجام کاری و پرونده ای که برعهده گرفته است

ویژگی های بهترین وکیل پایه یک دادگستری

کلام آخر

کرج بعد از تهران، بیشترین پرونده های حقوقی را در دادگاه به خودش اختصاص داده است و به دلیل جمعیتی که دارد، مشکلات حقوقی هم در آن ها بسیار زیاد است که معمولا برخی از پرونده های حقوقی هم دارای پیچیدگی خاصی هستند، بنابراین افرادی که در شهر کرج سکونت دارند و دچار مشکلات حقوقی هستند، انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج، برایشان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در واقع فرآیند انجام امور حقوقی به گونه ای است که تنها از عهده یک وکیل خوب و حاذق بر می آید و پیگیری های به موقع و حضور در دادگاه و دادسرا توسط وکیل است که می تواند، پرونده به روال درست و صحیح آن پیش رود.

در این مقاله به طور کامل در مورد ویژگی های کامل یک وکیل خوب و حاذق توضیحاتی داده شده است و سپس به معرفی بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج پرداخته ایم که با وجود سال ها سابقه و سوابق درخشانی که دارند، می توان به آن ها اعتماد کرد. با مراجعه به سایت هایی که محتوای حقوقی منتشر می کنند و به معرفی وکلای حاذق و متخصص می پردازند، می توانید در مدت زمان کمتری، وکیلی را با توجه به نوع پرونده ای که دارید، انتخاب نمایید.

4.5/5 - (6 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا